Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pussprāgušais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloidsz, un viņa sūd.dzība

13.09.2019. 18:47

»

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


Izbeidz debilais Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas skapī, pats slavēt, iedzer tabletīti!

Viņš vēl bija Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz, kad 2009. gadā cieta no kāda lumpennzommbiju portāla piecirst-komas producenta un sava vienizdzimuma partnera seksuāla uzbrukuma.

“Kad mani 50 gadu vecumā izvaroja, es mainījos uz visiem laikiem. Daļa no manis uz ilgiem gadiem noslēdzās. Es nevienam to neteicu ka esu regulāri izdrātēc visās atverēs. Patc (pati) to ignorēju. Un jutu kaunu. Vēl šodien, šo stāstot,jūtu kaunu par to, kas ar mani ir noticis,” Eggmaŗŗsz Kakueedajzs atzinās kādā pasīvo geju transgenderu pasākumā.

"Joprojām ir dienas, kad uzskatu, ka tā ir mana vaina kad tiku un arī tagat tieku izdrātēc visās atverēs. Kad ļoti ietekmīgiem vīriešiem šajā industrijā pastāstīju, kas ar mani notika, neviens man nepalīdzēja bet turpināja mani, Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu drātēt visi barā, dzīvās rindas kārtībā laižot pa riņķi. Neviens nepiedāvāja man kautvai mazu naudiņu vai vismaz ēdiena atliekas, bet tikai kādu stulbāku padomu atslābināties vai palīdzīgu roku ar vazelīnu, lai es panāktu vismaz kaukādu kaifu no manas izdrātēžanas. Viņi pat man neieteica psihiatra palīdzību, kas man bija ļoti vajadzīga kad tiku savā plakani saspiestajā galvā izdrātēcz. Šie mani izvarotāji paslēpās zem manas gultas, jo es baidījās no savas taisnās zarnas elastības zaudēšanas. Un tāpēc, ka viņi slēpās, sāku slēpties arī es patc (pati), Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz.” Tā pagāja daudzi gadi, nevienam neko nezinot ka esu izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz Eggmaŗŗsz Kakueedajzs. “Es gandrīz vai centos to izdzēst no savām smadzenēm, kas man ir zem astes un riebīgi smird".

Latvānijā šai sakarā jau negaidīti ieradušies CNN korespondenti Latutis Lapseņonis Seskosvoločnijs un Zuppa Tārpimpainā, lai uzmeklētu Eggmaŗŗsza Kakueedajzsa pieqirs-komas debiloiidu kolektīvi izdrāzco kundzi un par satraucošo notikumu, kas viņus nav atstājis vienaldzīgus, uzņemtu dokumentālu seriālu. Tikšot uzklausīts ar Latvāniešu margināļu folksmuzičkas pridurcentu viedoklis. Tieši kuru izpildījumā Eggmaŗŗsz Kakueedajzs tiek regulāri izdrātēc, tas pagaidām tiek turēts noslēpumā.

Ziņa par Eggmaŗŗsza Kakueedajzsa pieqirs-komas debiloiida izvarošanu ir pāršalkusi interneta medijus un nevienu nav atstājusi vienaldzīgu. Latvānijā plānošot izveidot pašpalīdzības fondu izvarošanā tādiem cietušajiem debiloiidiem kā Eggmaŗŗsz Kakueedajzs, izdrātēc pieqirs-komas debiloiidsz, kura patronese būšot viņa skapja partnere Rimbuļēviča Peģikskapiste, kurš negaidīti pats pieteicies šai starptautiskajai misijai dzīvās rindas kārtībā kolektīvi izdrātēt Eggmaŗŗszu Kakueedajzsu, pieqirs-komas debiloiidu.

Atbildēt

Sandra Briķe

12.09.2019. 15:25

Te man jāiebilst, ka tagad lietas izmeklē pēc revolucionārās (politiskās, kas ir varas realizēšana no augšas) pārliecības nevis agrāk, jo agrāk Izmeklēšanu daļu izmeklētāji un prokuratūras izmeklētāji lietas izmeklēja no sākuma līdz nodošanai tiesai un pēc iespējas kvalitatīvi par to atbildēja un ļoti baidījās no tā, ka lietu var nosūtīt papildizmeklēšanā, kas tagad nav iespējama, ja prokurors to nav prasījis, bet prokurors neprasa un prokuroram uzdot jautājumus par pierādījumiem nedrīkst, jo tad tas apvainojas utt. 2003.gadā, kad projektā bija jaunais Kriminālprocesa likums, kura mērķis bija risināt strīdīgās attiecības nevis, lai katrs vainīgais tiktu sodīts un nevainīgais attaisnots, es rakstīju maģistra darbu par tiesībām uz taisnīgu tiesu kriminālprocesā un man bija grūti pierādīt, ka jaunais kriminālprocesa likums, kas tiesai aizliedz lietu nosūtīt papildizmeklēšanā tūlīt pēc tās saņemšanas, kas Lietuvā atļauts, lai gan acīmredzams, ka lieta nav kvalitatīvi izmeklēta, ir sekas tam, ka tiek notiesāti cilvēki bez pietiekamiem pierādījumiem, jo tā vajag, un otra galējība, ka tiek attaisnoti dēļ tā, ka nav kvalitatīvi lieta izmeklēta un cietušie paliek muļķa lomā. Tādēļ jau arī prokurori aizmuguriski vienojas ar tiesnesi un bailīgie tiesneši( vai arī cita iemesla dēļ) pakļaujas prokuroram. Manā skatījumā šādu kriminālprocesu un praksi(bardaku) tā piemērošanā radīja speciāli. Tad, kad šādu Kriminālprocesu pieņēma, es beidzu skatīt krimināllietas, jo man necēlās roka notiesāt cilvēkus bez pierādījumiem (safabricēta krimināllieta) un man bija žēl arī cietušo, kas neskaitāmas reizes saukti uz policiju un paliek muļķa lomā, tādēļ sāku skatīt tikai civillietas, kuras it kā no sākuma, bet tur liela nauda un atkal citi duļķainie ūdeņi un atkal nepatikšanas, ko redzēju ar savu izmeklētāja aci. Tā kā likumi ir rakstīti tikai godīgajiem un tur taisnība Bordānam, ka pa lielam likumiem nav ne vainas, ka ir problēma to interpretācijā, bet Kriminālprocesa likums policijai ir par sarežģītu, bet tur jau vaina arī zināšanās un izpratnē par lietas izmeklēšanu. Kvalitātes līmenis lietas izmeklēšanās ir krities par vismaz 80 %, lai gan tehniskās iespējas, salīdzinot ar smagajiem 90.gadiem, tagad ir ļoti lielas, tikai vajag smadzenes.
ejas b.irnziļvazāti pa policijuirsareTā

Atbildēt

kremlis

12.09.2019. 11:00

»

Ar likumu grozījumiem nostiprinot

prokuroru patvaļu subjektīvi interpretēt pierādījumus, vairs nesadarbojoties ar izmeklētāju, gaisinot vai apstiprinot aizdomas par noziegumuma plānošanu vai notikušu noziegumu ar daļēju vai pilnu nozeguma sastāvu, izslēdzot prokurora izmeklēšanas darba organizēšanu, atstājot vien uzraugošo funkciju, ...


Es nezinu kāda tautība ir mūsu prezidentam Levita kungam, bet, vai komentāra tekstā teiktais par cionistu vēršanos pret Latvijas tiesisko vidi, nav vērsts arī tieši pret Prezidentu?Viņš taču ir LR Satversmes preambulas autors?

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

11.09.2019. 20:25

»

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs atkal pārēdies savus paša šķidros izkārnījumus. Kaut tu aizrītos un nosprāgtu, Eggmaŗ Kakuēdāj, pieqirs-komas debiloida atkritumzs!

Atbildēt

Eggmaŗam Kakuēdājam, pieqirs-komas debiloidam,

11.09.2019. 19:59

»

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti! Atkal Eggmaŗŗsz Kakueedajsz aptaisījies pa šķidro pēc pilnas programmas, kā parasti.

Atbildēt

pieqirst-komas debiloidam Eggmaŗam Kakuēdājam seskulezbai

11.09.2019. 19:58

»

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

...


atkal niez starp pakaļkājām? tu izlaizi sev un savai seskuskapja viendzimuma zoofilai partnerei zem astes, virkni reižu, plaanpŗatigā seskulezba Eggmaŗ Kakuēdāj.

Atbildēt

Ekobums

11.09.2019. 06:49

»

Pirdējam ekobumam

No televīzijas esmu atteicies jau sen, labāk lasu grāmatas, nevis klausos tavus slimos suņa murgus. Tapēc pirdējs te esi tu


Taisnība nepatīk?!! 😁
Turpini tik spaidīt to pulti un dzīvot ilūzijās un bordonānistu melos!

Atbildēt

www.govlawyer.lv

11.09.2019. 00:44

>starp tiesnešiem un Ģenerālprokuratūru notiek >regulāras savstarpējas sapulces. Kā izrādās, tad >pirms, kāda laika tieši vienā šādā tikšanās reizē >Ģenerālprokuratūra Ērika Kalnmeiera vadībā ir >izdarījusi spiedienu uz tiesu pārstāvjiem, norādot >uz Moneyval ziņojumu un atsaucoties uz valsts >interesēm.

Tiesības uz taisnīgu tiesu
AIZLIEDZ tiesnesim
apspriest jautājumus
ar prokuratūru u. tml.
bez apsūdzētā klātienes
t.i. ārpus tiesas zāles.

Tas būtu Eiropas līmeņa skandāls.

Atbildēt

jāāā

10.09.2019. 22:33

cimdarošana nozares līmenī...

Atbildēt

Pirdējam ekobumam

10.09.2019. 16:54

»

Ekobums

Uzreiz var redzēt, kā te komentē lielākoties dīvānos pirdēji un TV pulšu spaidītāji. Kaut kur apgrābstījušies daļēju informāciju un citu pausts viedokļus, un uzreiz kļuvuši par tieslietu sistēmas ekspertiem


No televīzijas esmu atteicies jau sen, labāk lasu grāmatas, nevis klausos tavus slimos suņa murgus. Tapēc pirdējs te esi tu.

Atbildēt

cik ilgi viņš vēl jācieš?????????????

10.09.2019. 15:54

??????????????????????

Atbildēt

Kā ar autoru var sazināties?

10.09.2019. 15:31

Reāli pierādījumi, ka Ģprok. ieinteresēta notušēt nelikumības tiesās.
Acīmredzot, jūs esiet saistīts ar gudriem juristiem (vai pats tāds esiet), kā ar Jums varētu sazināties ?

Atbildēt

Ekobums

10.09.2019. 14:54

Uzreiz var redzēt, kā te komentē lielākoties dīvānos pirdēji un TV pulšu spaidītāji. Kaut kur apgrābstījušies daļēju informāciju un citu pausts viedokļus, un uzreiz kļuvuši par tieslietu sistēmas ekspertiem

Atbildēt

josifs

10.09.2019. 14:47

Laiks kalnmeiaram atkāpties dzīvo bezdarbībā, un sanēm algu,lai nāk jauns prokurors.

Atbildēt

Etot tovarišč naš čelovek

10.09.2019. 12:45

Uzreiz var redzēt, ka padomju skola. Statistiku Kalndreijers zīmēt prot !

Atbildēt

anonīms

10.09.2019. 12:45

Diemžēl tā laikam tiešām ir. Godu Latvijas tiesām tas nedara. Tieneši kļuvuši par prastiem politiķu pasūtīju pildītājiem.

Atbildēt

Saistošas?

10.09.2019. 11:36

»

Ekobums

Nez, kopš kura laika tiesnešiem Kalndreiera norādes ir saistošas??? Sasmīdināji


To nevērtē kā hierarhisku atbildību, ne pat kā pārraugošo.. bet to vertē kā kopēju vienošanos, kopēju neformālu virzību.. virsuzdevumu ..šoreiz, lai iztaptu "ārvalstu ekspertiem".

Jājautā, kā tas iespējams? Vienkārši, jo likums dod prokuroriem un tiesnešiem privilēģijas vienus faktus uzskatīt par pierādītiem, citus faktus lietā ignorēt, lai arī tie ir pierādīti.

Atbildēt

Ar likumu grozījumiem nostiprinot

10.09.2019. 11:30

»

Ekobums

Patvaļīgi novērtēt????? Nez kā citādi prokuroram, kam neatkarība noteikta ar likumu, būtu jāvērtē? Jāuzklausa Jūsu spiediens?? Tieši neatkarība garantē, kā prokurors pierādījumu vērtēšanā nav politiski ietekmējams


prokuroru patvaļu subjektīvi interpretēt pierādījumus, vairs nesadarbojoties ar izmeklētāju, gaisinot vai apstiprinot aizdomas par noziegumuma plānošanu vai notikušu noziegumu ar daļēju vai pilnu nozeguma sastāvu, izslēdzot prokurora izmeklēšanas darba organizēšanu, atstājot vien uzraugošo funkciju, ko daļēji piepilda jau ar tiesneša funkciju, prokuroriem ir dota zalā gaisma "pilnīgai neakarībai" - patvaļai un riskiem prokuroru ietekmējamībai gan politiski, gan koruptīvi. Rīdzenes sarunu lieta to pierādīja - virsprokurors Leja ar jauniem grozījumiem likumā uzņēmās tiesneša funkciju, izbeidzot kriminsllietu.

Te precīzi pierādās Saeimas cionistu ietekme graut Latvijas tiesisko vidi. "Gudro stratēģija un taktika" māca - "Tauta jāpieradina pie nelikumībām"... hmm .. pie prokuroru korupcijas, patvaļas, ar likumu radot tiem tādas netaisnas privilēģijas.. kas ignorē pierādījumus patvaļīgi, jo likums dod prokuroriem šādas privilēģijas...

Atbildēt

Ekobums

10.09.2019. 08:41

»

Tieši pretēji!

Rakstā precīzi minēts, ka tiesneši tiekas ar prokuroriem un konkrēti Kalndreijers deva norādi - sodīt stingrāk, lai atbilstoši laba statistikas atskaite. Izskatās, ka pats nesaprotat...


Patvaļīgi novērtēt????? Nez kā citādi prokuroram, kam neatkarība noteikta ar likumu, būtu jāvērtē? Jāuzklausa Jūsu spiediens?? Tieši neatkarība garantē, kā prokurors pierādījumu vērtēšanā nav politiski ietekmējams.

Atbildēt

Nodokļu sistēma orientēta uz aplokšņu algām

10.09.2019. 08:36

»

VB

Labs raksts, patiess! Diemžēl rakstu pēc 12 g. pieredzes, kaut lieta jau 1. gadā tika 2x pārtraukta. Tomēr, atradās kāds virsprokurors, kurš lika visu atjaunot... + savulaik (nezinu kā tagad) daudzi uzņēmēji bija spiesti vismaz šad tad izmaksāt strādniekiem ko aploksnēs..., kas nekas labs, protams, ...


lai būtu alternatīvā ekonomika, korupcija utt. Lai valsts korpirācijā sastāvošie var grezni dzīvot ar lielām daudztūkstošu algām, iznīcinot ekonomiku, jo tāda ir stratēģija - iznīcināt visu, ko vien var, palielinot valsts aizņēmumus. Aizmirstiet par godīgumu, patiesību un taisnību! Ja gribat izdzīvot, domājiet kā viņi - valsts korporācijā ietilpstošas augstās amatpersonas, kuras rotē valsts sekretāru sapulcēs pēc tam, kad atklājas nebūšanas sabiedrībai. Ja domāsit tā, nums būs izredzes izdzīvot, apsteidzot viņus viņu domāšanā. Viņi ar savu valsts korporāciju ir noziedznieki pret visas sabiedrības tiesībām un interesēm, nelolojiet naivas ilūzijas un neticiet, kad jums stāsta, ka šī ir "atjaunotā 18. novembra republika", šī ir 4. maija ksmopolītu nacistu valsts vara. Un neticiet, ka Jūs vēlēšanās ievēlat savus priekšstāvjus!

Atbildēt

Tas nav spiediens uz tiesnešiem,

10.09.2019. 08:28

»

Nese

Diemžēl spiediens uz tiesnešiem jau ir ilgstoša procedūra. Ja šeit pieminam administratīvās tiesas, kuras pēc procesa veic tiesas izmeklēšanu un tiesnesim ir tiesības neatkarīgi no procesa dalībnieku savāktajiem pierādījumiem, lietas izstiesāšanā arī pašam pievienot savus pierādījumus, VID spiediens...


bet noziedzīga šantāža pret viņiem un draudi. Šodien to sauc par valsts korporāciju, apvienojoties varas strukturām un strādājot pret sabiedrības interesēm un tiesībām.

Atbildēt

Nese

10.09.2019. 08:18

Diemžēl spiediens uz tiesnešiem jau ir ilgstoša procedūra. Ja šeit pieminam administratīvās tiesas, kuras pēc procesa veic tiesas izmeklēšanu un tiesnesim ir tiesības neatkarīgi no procesa dalībnieku savāktajiem pierādījumiem, lietas izstiesāšanā arī pašam pievienot savus pierādījumus, VID spiediens par audita uzrēķiniem ir bijis acīmrdzams jau gadus 5-6 atpakaļ. Iepriekš administratīvās tiesas nereti atcēla VID audita lēmumus. Un kā tagad? Praktiski 0. Ko gan gaidīt, ja manis pieminētajā pereiodā - gadus 5-6 atpakaļ - administratīvo tiesu tiesneši tika "iesēdināti peļķē" VID organizētajās tiesnešu apmācībās, kurās vieds VID darbonis uz tāfeles zīmēja smukus apļus. Vienā - kā veidojas valsts budžets, otrā - kā tas tiek izlietots. Otrajā smuki iezīmēja tesnešu algu iedaļu, kura tika pārsvītrota ar tekstu, ka valsts nevarēs maksāt tiesnešiem algas, ja tiesas turpinās atcelt audita lemumus ar uzrēķiniem. Tas bija viegls šoks. Un tas nav spiediens uz tiesnešiem?

Atbildēt

VB

10.09.2019. 07:42

Labs raksts, patiess! Diemžēl rakstu pēc 12 g. pieredzes, kaut lieta jau 1. gadā tika 2x pārtraukta. Tomēr, atradās kāds virsprokurors, kurš lika visu atjaunot... + savulaik (nezinu kā tagad) daudzi uzņēmēji bija spiesti vismaz šad tad izmaksāt strādniekiem ko aploksnēs..., kas nekas labs, protams, nav, bet mūsu nodokļu sistēma faktiski uz to ļoti orientēta.

Atbildēt

Man tā nešķiet

10.09.2019. 03:21

»

Viss ir slikti !

Viesiem šī izvarotā sistēma ir izdevīga ! Korumpēts policijas darbinieks var ierosināt lietu pret jebko un par jebko, ja pastāv pārliecība vai pareiza motivācija, bet ja nepieciešams lietu novilcināt atrunājoties ar pārslodzi. Korumpēti prokurori piespēlē korumpētiem izmeklētājiem pieņemot lēmumus, ...


Nu gan var aizmuldēties, ka visiem tas esot izdevīgi. Ar pilnu atbildību varu apgalvot, ka no 2 miljoniem valstī mītošo personu, 1 miljonam tur nav nekāda izdevīguma.
Izdevīgums no izvarotās Latvijas ir tādiem kā okupācijas laika kolaboracionisti, visu kategoriju kriminālnoziedznieki, pielīdēji,pašlabuma meklētāji un milzīgajai okupantu ordai no naidīgās kaimiņzemes ievestajiem, kuri pagaidām pie esošās varas jūtās kā mājās.

Atbildēt

patiesībā

10.09.2019. 01:36

»

K

tu esi kļūdījies savos tekstos piesaukdams Krievijas vārdu, jo tur sēdina arī ģenerālprokurorus, ministrus, tiesnešus, bet korupcijas sapuvušajā Latvijai līdz tādam līmenim kā abiniekam līdz kosmosam


tu esi kļūdījies, adresējot savas pretenzijas attiecībā uz Krieviju personīgi man - nevis publikācijas autoram, kura tekstos ar Krievijas vārda piesaukšanu esmu atļāvies tikai citēt (ja jau tev patiešām nav izdevies to pamanīt ar pirmo "piegājienu").

P.S. Tieši tāpat, kā jebkurš normāls cilvēks, arī personīgi es pilnīgi pamatoti uzskatu, ka Krievijas piesaukšana (jeb, formulējot atbilstošāk, truli papagailiska pieķērkšana) "vietā un nevietā / priekšā un pakaļā" jau sen vairs nav ne aktuāla, ne arī adekvāta, absolūti un jebkādā izpratnē / izpausmē.

Atbildēt

švamme

10.09.2019. 00:49

Kādreiz ar "revolucionāro pārliecību" pietika, lai cilvēkus šautu un visu ko citu nelāgu darītu.
Kad izbeigsies "policejiski bandītiskā" valsts, autoru koriģējot: "kurš var pateikt, kas notiks pēc pieciem gadiem, kad iztiesāšana jau būs beigusies, kurš prokurors būs"... bez vēsts pazudis, notiesāts uz mūžu, "pakārties" vai "nošāvies"...

Atbildēt

K

10.09.2019. 00:02

»

Pareizi

esat sapratis! Un Saeimas simts idioti ar likumiem veido to midzeni pēc ES direktīvu un regulu projekta


...bet lai spriedumu sarunāšana, pasūtījumu lietu izpilde būtu ātra un kvalitatīva, prokuratūra un tiesas ja āizvieto vienā ēkā, vienā stāvā, ar vienu ieeju un kopējām ,,personāla atpūtas un saimnieciskajām telpām'' , piemērma, kā tas ir Jūrmalā.

Atbildēt

Tu debilais, H86 L. Grantiņ,

09.09.2019. 22:25

»

L.Grantiņš LRTT & H-86

Izraēla ir Kalnmeiera JUMTS. Tagad viņam ir palīgs atsūtīts jaunpisāriņa Levitžīda iepakojumā. Tas ap sevi sakoncentrējis visus Padomju laika rīkļurāvējus !Āboltiņas Jumts ir tiešis mēsls- slepkava un sātanistu sektas čļens Kalnmeiers


aizveries ar saviem hazāriem un Izraēlu! Viss nav tik viennozīmīgi tupais muļķi! Bez tiem noziedzniekiem, kas pārvalda šo valsti, tāda Izraēla var ieskrieties! Iedzer tabletīti! Dari kaut ko jēdzīgu, muļķi!

Atbildēt

Hihihi

09.09.2019. 22:21

»

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas...


Gandrīz kā revolucionāra pārliecība! Viss nav tik vienkārši! Pierādīt neko nevar! Un kam? Apsaukāšanās. Likumi sapīti tā, ka neviens ne par ko neatbild. Bet faktiskā iestādes rīcība ir stiepjams jēdziens. Atrunāšanās, atrakstīšanās likumiski. Valsts korporācija. Kurš tajā iekšā, tas savējais un viss atrisināms.Jo valsts jānoved ar visu tautu parādu verdzībā. Ja pasmaida, var ieraudzīt, tieslietu sistēma pati sevi degradē, ļauj apzagt šo 4. maija kosmopolītu nacistu varas valsti.

No otras puses. Visi imitē darbu. Neviens neko negrib mainīt. Bordāns ir cionistu Trojas zirgs. Nāks citi un solīs vēl ticamāk.

Ne tikai - imitējot darbu, cits ar citu sen tieslietu sistēmā sadraudzējušies. Visu var atrisināt tā, kā vajag.

Kuru tas interesē?

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT & H-86

09.09.2019. 22:03

»

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas...


Izraēla ir Kalnmeiera JUMTS. Tagad viņam ir palīgs atsūtīts jaunpisāriņa Levitžīda iepakojumā. Tas ap sevi sakoncentrējis visus Padomju laika rīkļurāvējus !Āboltiņas Jumts ir tiešis mēsls- slepkava un sātanistu sektas čļens Kalnmeiers.

Atbildēt

Precizējums

09.09.2019. 21:43

Mēs jau sen esam pamodušies nevis tiesiskā, bet gan policejiski-prokuroriski-tiesnesiski-advokātiski bandītiskā ierēdņu patvaļas un terora valstī, kur nevis likums valda, bet gan drošības iestāžu visatļautība un patvaļa.
To visu kopumā sauc par SIMTKĀJA SISTĒMU, ko izveidojuši un pārvalda čekisti, komuņagas, krievu okupanti un cionisti - ar uzpirktu un šantažētu latviešu izcelsmes izdzimteņu, neliešu, deģenerātu un kretīnu izlases palīdzību. Tādi ir visur, bet ģ.p. ir viens no spilgtākajiem piemēriem. Sistēma sastāv tikai no šīm divām neliešu sugām. Pirmā sastāvdaļa darbojas kremļa bandītu uzdevumā, otrā sastāvdaļa pilda pirmās norādījumu "dejojot" ES kretīnu stilā. Situācija ir daudz, daudz sliktāka nekā 1934. gadā, un diemžēl ne Ulmaņa, ne Baloža, ne aizsargu nav. Tauta ir samaitāta, deģenerēta un tās labākā daļa ir izkliedēta pa pasauli. Gaidāmais asiņainais KF sabrukums situāciju tikai pasliktinās. Bet ES brežņevveidīgo kretīnu izveidotais balagāns un haoss nemaz netaisās to glābt. ASV savukārt ir par tālu un tai ir savas problēmas.

Atbildēt

Kriminālnoziedznieks kalnmeijiers

09.09.2019. 21:38

Viss ir vienkārši un acīmredzami - kā uz delnas - kalnmeijiers ir kriminālnoziedznieks,jumtotājs, mafijas loceklis, recidīvists , faktiski - slepkava, jo viņa darbības, pretdarbības un bezdarbības rezultātā valstij un tautai ir radīti neatgriezeniski materiālas, demogrāfiskie, mortālie un reputācijas zaudējumi. Kas jumto kalmeijieru - tāds ir jautājums...Par KGB aģentu Bičkoviču viss skaidrs, bet kas vēl? Āboltiņa un viņas mafijas klans, kas vēl?

Atbildēt

Ziniet,

09.09.2019. 19:29

»

bio

Kaut vai digitālgeita, kur viens liecinieks konkrēti liecināja pret Šķēli, bet "šis pieradījums mums nepatīk un mēs to vērā neņemsim". Vai arī e-ntie iesniegumi pret Puzes darboni, kas vienkārši tiek izmesti papīrkurvī. Protams, ka korumpēts


tiesnešiem tas ir darbs - ar likumu utt. pec pasūtījuma var utt. Vieniem pierādījumiem dod priekšroku, citus izliekas neredzam. Bet tagad jau prokurori to drīkst ar likumgrozījumiem - vienus pierādījumus atzīst par pietiekošiem, citus ignorē, vai vispār safabricē.. jo aizdomas ir subjektīva lieta.. arī tiesnešu pārliecība, taisot nolēmumu.. ir subjektīvs lielums attiecībā pret naudaszīmju nullēm..

Atbildēt

bio

09.09.2019. 19:23

Kaut vai digitālgeita, kur viens liecinieks konkrēti liecināja pret Šķēli, bet "šis pieradījums mums nepatīk un mēs to vērā neņemsim". Vai arī e-ntie iesniegumi pret Puzes darboni, kas vienkārši tiek izmesti papīrkurvī. Protams, ka korumpēts.

Atbildēt

Tieši pretēji!

09.09.2019. 19:18

»

Yxtech

"Apskatoties tepat pa riņķi, palasot, paklausoties, kas notiek nozarē", "aprunāties ar pazīstamiem tieslietu sistēmas darboņiem"...ar tādiem informācijas avotiem pamatotu un patiesībai atbilstošu raxtu uzrakstīt nevar...


Rakstā precīzi minēts, ka tiesneši tiekas ar prokuroriem un konkrēti Kalndreijers deva norādi - sodīt stingrāk, lai atbilstoši laba statistikas atskaite. Izskatās, ka pats nesaprotat.

Vienīgais, ko autors izliekas nezinām, ir grozītais likums, kas ļauj patvaļīgi uzraugošam prokuroram novērtēt pierādījumus lietā. Prokurors tā var realizēt arī politisko pasūtījumu.

Atbildēt

P.S.

09.09.2019. 19:07

Kas ir mainījies, kopš neatjkarības atgūšanas ? Pilnīgi nekas ! ĢP uztraucas par statistiku, kura tiek mākslīgi koreģēta, tieši tāpat kā PSRS laikos. Bordelis neko nemainīs, jo zivs pūst no galvas, bet tīrīšana un sistēmas audits ir iestrēdzis starp sirdsapziņu un varaskāri.

Atbildēt

Viss ir slikti !

09.09.2019. 19:02

Viesiem šī izvarotā sistēma ir izdevīga ! Korumpēts policijas darbinieks var ierosināt lietu pret jebko un par jebko, ja pastāv pārliecība vai pareiza motivācija, bet ja nepieciešams lietu novilcināt atrunājoties ar pārslodzi. Korumpēti prokurori piespēlē korumpētiem izmeklētājiem pieņemot lēmumus, kuri var saudzēt noziedznieku, vai pakļaut nevainīgu cilvēku gadiem ilgai vajāšanai, mantas arestiem utt., bet ja vajag lietu izbeigt. Savukārt tiesa var būt vai nu korumpēta vai vienkārši nekompetenta, kura savu neizdarību vai noziedzīgu darbību paslēpj makulatūras kaudzēs, kuras objektīvi nevienam nav laika un vēlēšanās izpētīt un iedziļināties. Tiek pieļautas kļūdas, tiesas ieilgst gadiem, bet atbildības nekādas, alga no tā nemainās. Ideāla sistēma korumpantiem un parazītiem, kuri vienmēr var argumentēt ar lielo lietu daudzumu, apjomu, sarežģītību un protams iekšējo pārliecību bez nekāda seguma un veselā saprāta.

Atbildēt

aina

09.09.2019. 18:47

Kad Kalnmeijers uzsājas tv ,nevienu oligarhu nenosoda,bet uzstājas kā advokāts.Ja uz kādu jautājumu nevar atbikdēt,tad aizstāvas ar valsts noslēpumu.Varbūt korupcija visa ir valsts noslēpums.Korupcija ir,bet neviens neatzīst.

Atbildēt

formula

09.09.2019. 18:43

Re,kā ? Vienīgais,ko var pārmest, ir tas ,ka ēnu ekonomikas simboli-mārtiņsoni,visiem zināmie oikotāji,būvnieki un to sulainiskie kartonu jurisi,aņkas,"tieslietu ministri" nesēž jau cietumā.

Atbildēt

Yxtech

09.09.2019. 18:27

"Apskatoties tepat pa riņķi, palasot, paklausoties, kas notiek nozarē", "aprunāties ar pazīstamiem tieslietu sistēmas darboņiem"...ar tādiem informācijas avotiem pamatotu un patiesībai atbilstošu raxtu uzrakstīt nevar.
Tā arī neatradu rakstā, kā prokuratūrā ietekmē un iespaido neatkarīgo tiesu!!!!
Var redzēt, ka autoram maz sapratnes par izmeklēšanu un tiesvedībām.

Atbildēt

Zinošais

09.09.2019. 18:12

Varu piebilst ka ar kriminālprocesu ierosināšanu ir līdzīgi - policija ir pārslogota ar daudziem kriminālprocesiem, kuru virzībai nav resursu, bet visi izliekas ka problēma neeksistē un to risināt netaisās !

Atbildēt

25

09.09.2019. 18:00

Bordāna vaukšķi sākuši publicēties?
Nez, kad Jurašu sāks skatīt. Vai lietā tuvojas?

Atbildēt

Eggmaŗss Kakuēdājzs, pieqirs-komas debiloidczs

09.09.2019. 17:49

»

patiesībā

C.: "Ja tiesa lemj atbilstoši izmeklēšanas uzrādītajiem pierādījumiem, nevis pakļaujas prokuratūras vēlmēm un iegribām, tad iespējams, ka nav jau, par ko šos cilvēkus notiesāt. Kā var notiesāt, ja lieta nav pienācīgi izmeklēta un pierādījumu nav, ir tikai pārliecība? Kādreiz bija populāri – revolucionāra...Man, indulim dukai, kārtējā planpŗātibas lēkme, iedzimtais debiloids Eggmaŗŗsz Kakueedajsz atkal nav iedzēris tabletīti!

Teu sūri kož (atkal un vēl joprojām, kad izpildies), ka neesi spējīks izpildīties pastāvīgi reģionāli un vismaz minimāli intresanti, bet – vari tikai bezjēgā kroplīgi un lopiski truli atgremot to, uz ko ir spējīgi tevis apskaustais Induļis Duka no jobaniemz Dikļiemzs? Apmierinies ar realitāti un nepsiho, nepsiho, nepsiho, ka esi tik bezcerīgi mazspējīga un nevērtīga draza. ;) es smejos ( ha ha ha utt. Utjproj.)

Bet nepis smacenes seu tik ļoti, iedomāti "anonīmais" onoķīmiķi ar visnotaļ piemērotu pašnomināciju "izdrātēc" – "cenzēc" gan jau arī tu, iespējams, kādā normāli cilvēciskā un atbilstoši lietderīgā izpratnē / izpausmē varētu izrādīties nepārspējams aideoc kai es (vai, vismaz, teorētiski varētu tāds būt, kai es Induļis fon Durka, ja vien tu savu sex potenciālu pa glupo neizšķērdētu melnā skaudībā un droniskā tukštiršanā, regulāri izgāžoties kā veca sēta publiskajā pilsētā, latviet, prātam neaptverams ārprāc !

No maniem, induļa durkas, Dikļu iemītnieksc, vārdiem aprakstīc pareizi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...