Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lunis

19.06.2015. 08:07

Jautajums kas un cik likumigi ir ierakstijis sis sarunas

Atbildēt

buusbuus

17.06.2015. 22:43

»

Kukainis

Vai tiešām šī lembergiāde kādreiz ar kaut ko arī beigsies, vai tiešām noilguma nebūs


Noilgums iestāsies, kad izkaptes meiča pieklauvēs pie pleca un neatvairāmi paņems sev līdzi. Tad arī visi miljoni un "labais" darbs ventspilij uz kā cita rēķina un lielā varoņa, noteicēja un kremļa laizītāja būšana pašreizējā sistēmā, pazudīs kā rasa zālē.

Atbildēt

T2

15.06.2015. 12:58

V8 cenas sākas no 94530 EUR

Atbildēt

TOYOTIS

15.06.2015. 12:16

KA9016 varētu būt interesanti....

Atbildēt

UN NAV PAR KO NOTIESĀT

14.06.2015. 17:06

DĪVAINI

Atbildēt

!!

14.06.2015. 10:01

Vēl vajadzētu uzrakstīt par viņa " slapjajām " lietām.
Varbūt, ka penši un lumpeņi sāktu domāt.

Atbildēt

123

13.06.2015. 15:19

»

A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu...


A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu.
============
Kāds likums, pants to nosaka?
Beidz _irst!

Atbildēt

nu ja, dabiski

12.06.2015. 15:53

»http://www.pietiek.com/raksti/tiesiskuma_apzinas_likis

Atbildēt

Vai

12.06.2015. 12:44

Vai tiešām tas bandītiskais, mafiozais astoņkājis vienreiz neaizrīsies ar tautas sviedriem un asinīm ?

Atbildēt

Kukainis

12.06.2015. 12:15

Vai tiešām šī lembergiāde kādreiz ar kaut ko arī beigsies, vai tiešām noilguma nebūs?

Atbildēt

ZZS

12.06.2015. 11:34

Tas ka Lembergs ir visa Ventspils tranzīt biznesa tēvs tas nav nekāds noslēpums un prokuratūrai tas viss ir zināms,Jautājums vai visi pierādījumi ir krimināllietā pievienoti?? . Interesanti kāpēc vēl neviens žurnālists nav aizracies līdz tam , kas aivaram pieder rīgas brīvostā ?????????

Atbildēt

Ms Korupcija

12.06.2015. 09:08

Tapec valsts vienmer bus nabaga un tuksa bez tautas. Visi miljoni aizplust tikai dazu kabatas. Un viniem vienmer par maz.

Atbildēt

tas

12.06.2015. 08:32

Tas viss atklāj cik briesmīgi šajā banānijā smird pēc sapuvušas korupcijas.

Atbildēt

?

12.06.2015. 07:56

»

vilis

Un kas no tā?Lembergs dzīvo un darbojas.Stipri nervi.Baidīdamies neviens nav spējis sasniegt augstu stāvokli.latvijas mūsdienu Ceplis.Vajadzētu uzņemt filmu vai vismaz uzrakstīt grāmatu,bet mums jau nav neviena rakstnieka izņemot LL


Nevis nervi stipri,bet citādāk nemāk. Un atpakaļceļa jau nav, tādā pat garā jāturpina. Pagaidām viņam veicas, pateicoties naudai, tikai jābrīnās, kā tas viss tur augšā vēl nav materializējies zibenī. Cik zinu, šo jautājumu uzdod ne viens vien.

Atbildēt

vilis

12.06.2015. 06:56

Un kas no tā?Lembergs dzīvo un darbojas.Stipri nervi.Baidīdamies neviens nav spējis sasniegt augstu stāvokli.latvijas mūsdienu Ceplis.Vajadzētu uzņemt filmu vai vismaz uzrakstīt grāmatu,bet mums jau nav neviena rakstnieka izņemot LL.

Atbildēt

Paija

11.06.2015. 22:21

Pie Lemberga Puzē patiesi smuki.
delfi.lv "mans draugs" Lembergs stasta par savu suni un kaķi...
jā, var redzēt, ar vērienu Purva vells dzīvo...

Kuratore žurnālam ir jau sniegusi savu prognozējumu- rudenī valdības maiņa ar viņu - Mūžīgo Kuratori priekšgalā...žēl tos cilvēkus, kuri diendienā būs spiesti skatīties oficiālo TV

Atbildēt

11.06.2015. 21:49

»

jā....

Paldies Lapsam par drosmi! Bet palika dikti skumji..Gan jau atradīsies ļauži, kuri tūlīt komentēs, ka Ventspils ir sakopta, lai zog, ja dalās utt Žilde tak kliedz, ka Lembergu jāliek par premjeru.Jā,sabiedrības degradācija un neticība, ka kaut kas var mainīties uz labu, ir graujoša


Politmafija konsolidējas kā neviens cits. Mērķtiecīģi tiek strādāts pie Amnestijas likuma, lai Puzē ieradušies var dzīrot līdz rītam par ofšoru naudu..

I ja tam bil i vodku pil..skanās pār Puzi un ezeru..

Kas tur būs, tie lielīsies..Lembergs tikām 1.5 Ha stiepsies un staipīsies, jo darbdiena viņam sākas kā parasti un beidzas ar vakariņām, kurās neko neuzsilda, jo ēdienam jābūt svaigam.

Atbildēt

11.06.2015. 21:44

»

Spūkijs

Ir interesants jautājums, kādēļ dāņiem bija jānoklausās Lemberga un "kolēģu" sarunas? Kāds tiesisks pamats bija veikt šādu pārrobežu operāciju


Tādēļ, ka dāņi ir inteliģenta tauta un vienmēr domā par savu drošību..tostarp cukura lietās..Arī, ka vecie komunisti tiekas slepenos saietos..Atšķirībā no mums, viņiem skolā māca vēsturi par to, ka totalitārai varai sekojot demokrātijai, vecie varturi izdod savus likumus un izzog valsti. Tas ir kā vēsturiska konsekvence neatkarīgi no valsts un pasaules daļas, kura atrodas valsts. Dāņi nevēlas, ka šādi ofšoru naudas atmazgātāji ietekmētu viņu politiku tā, kā tas ar Grieķiju notiek Krievijas iespaidā..tādēļ arī noklausās..atšķirībā no mūsu DP..kas gatava informāciju pārdot pirmajam pretimnācējam, kas vairāk samaksā..

Atbildēt

jā....

11.06.2015. 21:38

Paldies Lapsam par drosmi! Bet palika dikti skumji..Gan jau atradīsies ļauži, kuri tūlīt komentēs, ka Ventspils ir sakopta, lai zog, ja dalās utt Žilde tak kliedz, ka Lembergu jāliek par premjeru.Jā,sabiedrības degradācija un neticība, ka kaut kas var mainīties uz labu, ir graujoša.

Atbildēt

pamela

11.06.2015. 20:59

Viss tas ir tik novecojis,sīks,bezjēdzīgs utt.,jo ir tik daudz neiedomājami noziedzīgāku šī supernelieša,zagļa ,valsts nodevēja,valsts izlaupītāja utt.noziedzīgo izdarību,ka šī saruna ir bērnu šļupsti.Šī gogoļveidīgā "Kam labi dzīvot Latvijā?"cūkošanās nebeigsies nekad ,pirms tāds Vējonis nepasludinās savam šefam amnestiju.Āboltiņa piesegs ambrazūru !Nosauciet politkretīnu kurš NAV ? iesaistīts Hūtes astoņkāja tīklā?!Kamēr Punduri nesakodīs tā viena dīvainā bite,Latvijā tiesiskumu NEREDZĒT !!!

Atbildēt

. . .

11.06.2015. 20:41

»


Lembergu Aivars

Atbildēt

Spūkijs

11.06.2015. 20:23

Ir interesants jautājums, kādēļ dāņiem bija jānoklausās Lemberga un "kolēģu" sarunas? Kāds tiesisks pamats bija veikt šādu pārrobežu operāciju?

Atbildēt

11.06.2015. 19:03

»

Pēda

Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību...


Jautājums nav man, bet Lato Lapsam! Viņš parasti neatbild, jo tā izdevīgāk, varbūt Puzes saimnieks viņu izvizinās ar laivu un no rīta, kamēr Puzes saimnieks staipīsies-stiepsies 1.5 stundu pirms brokastīm, lapsam būs atļauja apskriet ezeram..Tā, lūk, bet, ja interesējaties..Lapsu tas neinteresē..ka Ventspils pilsētas teritorijā Lembergs plāno, izcērtot mežus..Latvijas mežus!!!..celt ( ar shēmām!!) naftas pārstrādes uzņēmumu!!!!!!!!! Bet, kad Lembergam prasa, ar kādām tiesībām kā prokuratūras atstādnāta amatpersona viņš vada Ventspils domes sēdes, (nabadziņš, kas rītos rij zivis) atbild, ka jāiet ārstēties..tad, kad izārstēsies, tad būs skaidri jautājumi un atbildes..tā, lūk!

Latvija un šodien! Neticami!

Atbildēt

11.06.2015. 18:53

»

a

kas te tādi par kardamarjapurgadāriem


Ko pasē, Paija? Saki skaidri! Dosi, nedosi? Mana pārliecība, ka dosi, sāk škiebties!

Atbildēt

a

11.06.2015. 18:41

»

Runa ir par medriatoriem, vai kurdatoriem, vai konetikumiem


kas te tādi par kardamarjapurgadāriem?

Atbildēt

Pēda

11.06.2015. 18:39

»

Es bezkaislīgi skatos uz publikāciju, tikpat bezkaislīgi uz Pietiek, A.Lemberga un Ģenerālprokuratūras interesēm un tiesībām, pienākumiem. Nevienu ne aizstāvu, ne apsūdzu, tikai faktoloģiski informēju - arī sabiedrību...


Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību.
----

No kurienes informācija, ka informāciju Pietiek saņēma no prokuratūras? Nav jau izslēgts, ka informācija nāk no Lemberga puses, piemēram, kāds viņam tuvu stāvošs nelabvēlis, vai vispār kāda Lemberga shēma prokuratūras apķēzīšanai?
Bija tak jau precedents - paši nopludināja info, paši pēc tam sūdzas premjerei, ka valsts ierēdņi nopludina info!

Atbildēt

11.06.2015. 17:38

»

a

kādā sakarībā tiek piesaukti mediatori un ko tu vispār zini par mediatoriem


Runa ir par medriatoriem, vai kurdatoriem, vai konetikumiem.

Atbildēt

Nepietiek

11.06.2015. 15:15

»

Andrievs

No sirds priecajos, ka manā replikā jums neskaidra likās tikai šo divu burtu kārtība


Nepietiek!

Sirdsprieka Andriev!

Pārējais bija tik "skaidrs", ka par to nebija vērts neko minēt pārāk lielo neprecizitāšu, granatikas kļūdu un teksta izpratnē - pēc būtības neskaidrību dēļ!

Novēlam labu ceļavēju sērfot citos portālos!:)

Atbildēt

Andrievs

11.06.2015. 14:44

»


No sirds priecajos, ka manā replikā jums neskaidra likās tikai šo divu burtu kārtība.
:)

Atbildēt

11.06.2015. 14:07

»

Paija

Runājot par pietiek.com autoru / komentētāju IP adresēm jāpiebilst: ja vien pietiek.com darbiniekiem nav personīgi pazīstami servera turētāji-atļaujas devēji un ja vien nav ar viņiem kāda īpaša noruna (nu, piemēram, informēt pietiek.com darbiniekus, ka saskaņā ar starpt līg. viņiem šīs adreses bija ...


Tu domā mediatorus? Kautkas neticams, gluži manas domas, vai nav vienalga, kā sauc? kuradors, vai mediators. Galvenais, lai Pieteiek ir stipra vēlme nedot! Galvenais, lai nedod katram, kas prasa. Ja es tev prasītu, tu man dotu? Man pārliecība sāk škiebties..

Atbildēt

Paija

11.06.2015. 14:01

Runājot par pietiek.com autoru / komentētāju IP adresēm jāpiebilst: ja vien pietiek.com darbiniekiem nav personīgi pazīstami servera turētāji-atļaujas devēji un ja vien nav ar viņiem kāda īpaša noruna (nu, piemēram, informēt pietiek.com darbiniekus, ka saskaņā ar starpt līg. viņiem šīs adreses bija tomēr jāsniedz)vai cita sadarbība, tad nav problēmu ex-padomju iestādes "sakariem ar tautiešiem ārzemēs" bijušajai kuratorei šīs adreses dabūt, jo pietiek aizsūtīt vienalga kādu pamatojumu ar likumu pantu uzskaitījumu uz LR kompetentās iestādes veidlapas, ar attiecīgiem parakstiem, lai šādu info saņemtu.


Tikai jautājums atklāts :ko kuratore sadarbībā ar sev pakļautajiem pasāks ar šo info, jo šajā portālā, nu, tomēr cilvēki drusciņ domā ar galvu pirms raksta un diez vai kuratore vēlēsies savu jau tā samaitāto reputāciju neatgriezeniski iznīcināt ar skandaloziem tiesas procesiem...

Atbildēt

no Jūrmalas

11.06.2015. 13:29

»

krista

...toties ZZS lumpeņi to negrib (šķiet - nav spējīgi) to saprast


Diemžēl tāpēc esam tur, kur esam. ZZS elektorātam ir pieņemama situācija, kad kās zog miljonus, bet viņiem pašiem pamuļķīšiem atmet centus.

Atbildēt

11.06.2015. 13:10

»


Es bezkaislīgi skatos uz publikāciju, tikpat bezkaislīgi uz Pietiek, A.Lemberga un Ģenerālprokuratūras interesēm un tiesībām, pienākumiem. Nevienu ne aizstāvu, ne apsūdzu, tikai faktoloģiski informēju - arī sabiedrību.

Man pret ne vienu konflikta pusi nav pretenziju. Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību. Tikai tur tās konsekvences, kam tas izdevīgi, ka šo te publicē. Tāda kā dāvana A.Lembergam.

Bet mans viedoklis ir cits, ka patiesība ir tāda, ka nav likuma, kas aizliegtu A.Lembergam ar ofšoriem izzagt Latvijas valsts kasi, nemaksājot tajā nodokļus. Latvijas likums attiecībā par naudas atmazgāšanu šādā veidā –naudu legāli iegūstot ar ofšoros reģistrētu kompāniju, nav noregulēts ar likumiem un starptautautiskajām tiesībām un līgumiem, tādēļ A.Lembergs nav pārkāpils Latvijas likumus attiecībā pret ES likumdošanas prasībām.

Šādā veidā valstu kases ES izzog visas lielās ES korporācijas ar meitasuzņēmumu grāmatvedībām Bermudu salās, kas ir lielākais pasaules ofšors.

Amnestijas likums Lemberga interesēs skars tieši šos jautājumus, kas nav tiesiski atrisināti līdz galam.Bet Lemberga lietu izbeigs jaunā likuma ietvaros noilguma dēļ. Lēmums izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu tiks pamatots ar tiesiskās obstrukcijas aizliegumu - nebija un nav likuma, pēc kura A.Lembergu var tiesāt attiecībā pret viņa pelņu ofšoros, kas nav aizliegta ar ES likumdošanu.

ES, SVF/PB ir ieinteresēti oligarhu, kas sadarbojas ar Rietumiem, atbalstīšanā, jo ES projekts, kas izstrādāts ASV, paredz, ka oligarhiem, kas ir rietumnieciski noskaņoti, nauda jātur ārzemju, lasi Šveices, bankās, naudu neieguldot mītnes valsts ekonomikā, to mērķtiecīgi vājinot SVF/PB interesēs aizdot valstu kasēm.

A.Lembergs arī to dara – vājina Latvijas ekonomiku, mērķtiecīgi izmantojot ES fondu līdzekļus sava reitinga celšanai, lai noturētos Ventpils domē. Bet no ofšoriem ievesto naudu savas kabatas partijas un tās piekritēju finansēšanai. Var teikt pat, ka A.Lembergs ar ZZS un ctām personām mērķtiecīgi realizē SVF/PB intereses Latvijā – pakļaut Latviju ar perādiem un to slepenajiem nosacījumiem sabiedrībai.

L.Lapsas histēriskais un neobjektīvai raksts par to, ka Pietiek IP adreses neizdos nekādā gadījumā Latvijas varasiestādēm bija tikai mažoriska priekšpēle šim rakstam, kas jau bija sagatvots, lai lasītājs, to izlasot, varētu sūdzēties – vai nu rudajai komisijas veikala žurkai vai Pasaules seksuālo reformu biedrībai, ko, iespējams, pārstāv pats Pietiek Latvijā.

Atbildēt

mmm

11.06.2015. 13:05

»

A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu...


Tautas tiesa strādā pēc sabiedrības interešu likumiem, proti zināt visu, ko un kādā veidā šeit šeftē amatpersonas ar samaitātu dabu.

Atbildēt

Pilseetaa runaa,ka

11.06.2015. 12:39

tas iistais ieraxtiitaajs,iespeejams, esot bijis Shveices advokaats Rudolfo M.

Atbildēt

a ko gribēt

11.06.2015. 12:22

Viņi tak visi vienādi - kāds saimnieks tādi biedri. Kautvai paskatieties uz Belēviču un viss ir skaidrs :))))

Atbildēt

to 11:55

11.06.2015. 12:00

palasiet žurnālistikas jomā likumus un žurnālistu tiesības informēt sabiedrību.


smieklīgs jūsu koments.

Atbildēt

11.06.2015. 11:55

»

mmm

Cienītais. Tiesības ir ne tikai Lembergam, bet arī sabiedrībai zināt, kas notiek Latvijā


A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu.

Un sabiedrībai ir tiesības piedalīties lietas izskatīšanā tiesā, ja sēde nav slēgta.

Sabiedrībai ir tiesības iepazīties ar tiesu judikatūru - nolēmumiem krimināllietās un citreiz arī ar pierādījumiem šajās krimināllietās..protams, ar atļauju,speciālu atļauju..

Tā ka šī publikācija ir dāvana A.Lembergam.

Kas atbildēs par to, ka no krimināllietas nopludināta ar likumu šī aizsargātā informācija? Kas segs A.Lembergam nodarītos zaudējumus, atklājot šīs krimināllietas faktus, kas ir slepeni?

Kura amatpersona uzņemsies atbildību? Ģenerālprokurors?

Šīs informācijas nopludināšana Pietiek.com ir pretlikumīga.

Tā ir dāvana A.Lembergam. Tagad vinš var no Latvijas valsts prasīt materiālo un morālo kompensāciju miljarda eiro apmērā, jo Ģenerālprokuratūra nav nodrošinājusi šīs informācijas slepenumu saskaņā ar likumu.

Kamēr tiesas process nebija beidzies ar nepārsūdzamu nolēmumu, Ģenerālprokuratūras uzdevumā un pienākumos bija slēpt šo informāciju, kas publicēta, atklājot (pēc tiesneša un prokurora izvēles) tikai zināmu daļu un tad, kad nolēmumu lietā nav iespējams pārsūdzēt.

Šī publikācija ir dāvana A.Lembergam.

Atbildēt

Trīsszvaigžņu Milda

11.06.2015. 11:14

Izklausās pēc kaut kāda mafijas krustēva Don Karleone sarunas. Šķērmi.

Atbildēt

Andrievs

11.06.2015. 11:10

Nu var jau LL lēkt no biksēm ārā un cerēt, ka atkal izdosies pārdot kādu metienu gramatu par LA :)))

Tikai jau 2000 gadu ir zināma patiesība:

/Lk6:43/Jo tas nav labs koks, kas nes nelāga augļus, nedz tas ir nelāga koks, kas nes labus augļus.
/Lk6:44/Ikkatru koku pazīst no viņa augļiem

Atbildēt

11.06.2015. 11:02

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka uz taisnīgu tiesu neviens vairs nepaļaujas, tad sabiedrībai ir svarīgi zināt kāda ir patiesība


Patiesība ir tāda, ka nav likuma, kas aizliegtu Lembergam ar ofšoriem izzagt Latvijas valsts kasi, nemaksājot nodokļus. Latvijas likums par naudas atmazgāšanu šādā veidā - to iegūstot ofšoros, nav noregulēts ar likumiem un starptautautiskajām tiesībām un līgumiem, tādēļ Lembergs nav pārkāpils Latvijas likumus attiecībā pret ES likumdošanas prasībām.

Šādā veidā valstu kases ES izzog visas lielās ES korporācijas ar meitasuzņēmumu grāmatvedībām Bermudu salās, kas ir lielākais pasaules ofšors.
Amnestijas likums Lemberga interesēs skars tieši šos jautājumus, kas nav tiesiski atrisināti līdz galam.Bet Lemberga lietu izbeigs jaunā likuma ietvaros noilguma dēļ. Lēmums izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu tiks pamatosts ar tiesiskās obdtrukcijas aizliegumu - nebija un nav likuma pēc kura A.Lembergu var tiesāt attiecībā pret viņa pelņu ofšoros, kas nav aizliegts ar ES likumdošanu.

ES, SVF/PB ir ieinteresēti oligarhu, kas sadarbojas ar Rietumiem, atbalstīšanā, jo ES projekts, kas izstrādāts ASV, paredz, ka oligarhiem, kas ir rietumnieciski noskaņoti, nauda jātur ārzemju, lasi Šveices, bankās, neieguldot to mītnes valsts ekonomikā, to mērķtiecīgi vājinot SVF/PB interesēs aizdot valstu kasēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par "Mīļumu" Gobzemu, dubulttiesnesi un citiem interesantajiem ļaudīm: kas patiesībā redzams attēlos

FotoFotogrāfijas no ministriju un tās padotībā esošo iestāžu saviesīgajiem sarīkojumiem ir patiešām interesants izpētes objekts. Nepiekrītu, ka konkrētajā gadījumā fotogrāfijām pievērsta uzmanība tāpēc, ka ir zaudēts tiesas process, jo šādā gadījumā slimnieks noteikti padalās ar savu diagnozi. Diagnozes nav, bet ir tikai stāsts par "interesanto". Piekrītu, ka fotogrāfijas gaismā izcēlusī persona nav sistēmas cilvēks, citādi raksts būtu daudz sulīgāks un saturētu daudz interesantāku informāciju.
Lasīt visu...

21

Aicinājums iedzīvotājiem, kuri dzīvo auto-moto trašu un šautuvju tuvumā

FotoIesākšu šoreiz savu rakstu ar Satversmes tiesas priekšsēdētājas, profesores Inetas Ziemeles uzrunā teikto Latvijas tiesnešu konferencē 2018.gada 7.septembrī: ”...Latvijas ilgtspējīgai attīstībai ir svarīga katra valsts iedzīvotāja vēlme būt šajā sabiedrībā, dzīvot, pilnveidoties un meklēt aizsardzību nepieciešamības gadījumā...”
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 1. Pašapmāna ideoloģija par cilvēku

FotoRietumu civilizācijā eksistē pašapmāna ideoloģija par cilvēku. Tai ir milzīgs spēks. Tā pastāv daudzus gadsimtus un acīmredzot pastāvēs arī turpmāk nenosakāmi ilgu laiku. Šī ideoloģija radās pēc Romas impērijas sabrukuma. Aizvadītajos gadsimtos tai ir bijuši dažādi panākumi. Taču vislielākie panākumi sākās XX gadsimtā, kad Rietumu sabiedrība kļuva masu sabiedrība. 
Lasīt visu...

21

Pūce un meža kapitālvērtība

FotoKoku ciršanas noteikumu grozījumi, kas ļautu cirst tievākus kokus, nereti tiek attaisnoti ar to, ka tie ļautu palielināt mežu kapitālvērtību. Šoreiz gribu parādīt, ko nozīmē koncentrēšanās tikai uz meža kapitālvērtību, nedomājot par citām meža vērtībām. Uzreiz gan teikšu, ka mans stāsts, lai būtu saprotamāks, ir vienkāršots, taču noteikumu grozījumu būtību tas atspoguļo adekvāti.
Lasīt visu...

21

Korupcijai nav vietas ne Latvijā, ne Rīgā, ne manā darbā un dzīvē

FotoIepriekšējās diennaktis man pagāja satraukumiem pilnas, arī plašsaziņas līdzekļos parādījusies informācija - jāsaka, ka diezgan nepilnīga un dažādi interpretēta, iespējams, informācijas trūkuma dēļ. Tādēļ vēlos uzrunāt Latvijas sabiedrību, lai kliedētu neskaidrības un sniegtu informāciju par notiekošo. 
Lasīt visu...

21

Jauniešiem, kuri gatavojas dienestam bruņotajos spēkos

FotoPienāks laiks, kad tieši jums būs jākļūst par pagastu, rajonu un pilsētu vadītājiem. Starp jums būs arī kāds, kuram būs jāuzņemas valsts vadība. Būs jānovērš esošie traucējumi sabiedrības darbībā un jāveic pārkārtojumi, lai izveidotu normālu, cilvēcisku sabiedrību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skaistas runas par solidaritāti no rīta, sirsnīgs rokasspiediens lielzaglim Šķēlem vakarā

Tā bija gandrīz vai sirdi plosoša aina – pirmdienas vakarā sociālajos tīklos vērot, kā pirmie...

Foto

Sākušies Levita laiki Rīgas pilī

Stājoties prezidenta amatā, Egils Levits ir devis svinīgo solījumu un saņēmis Rīgas pils atslēgas no bijušā prezidenta Raimonda Vējoņa. Levits ir...

Foto

Latvijas tauta tiek aicināta veltīt savas pūles Tēvzemei un Brīvībai: runa pie Brīvības pieminekļa

Mīļie Latvijas cilvēki! Divi vārdi, divi lietvārdi – Tēvzemei un Brīvībai. Tās...

Foto

Mazliet par “influenceriem” un “viedokļu līderiem”. Un sirdsinteliģences piemēru

Reizēm par to aizdomājos, jo dažreiz esmu dzirdējis, ka mani nodēvē par “viedokļu līderi” - kas ir...

Foto

Kad mums būs “Latvia first”?

Latvijas ārpolitika nespēj atbrīvoties no valdošo politiķu mānijas izkalpoties citu valstu vajadzībām vai kaprīzēm – mūsu pašu nacionālās intereses atstumjot malā...

Foto

Nepieļausim, lai ar „Daugavpils satiksmi” atkārtojas „Rīgas satiksmes” scenārijs

Vēlos vērst uzmanību uz notikumiem, kas šobrīd norisinās Daugavpilī saistībā ar šī gada 19. jūlijā Daugavpils mēra...

Foto

Rūgtā paaudžu teorija

Paaudžu teoriju var uzskatīt par Rietumu civilizācijas norieta sastāvdaļu. Ja nebūtu civilizācijas norieta, ko spilgti iezīmē paaudžu vēsturiskās virzības negatīvā trajektorija, tad, visticamākais,...

Foto

Mums melots desmit gadus no vietas, laiks sākt prasīt atbildību

Desmit gadus no vietas visai Latvijas sabiedrībai ticis melots par patiesā labuma guvējiem Ventspilī. Tagad, kad...

Foto

Prātojums par viršiem

Sazvērestības teoriju virpinātājiem gards kumosiņš. Jaunākā intriga īsajā versijā būtu šāda: "Attīstībai/Par!" kombinatori palaida tautās likumprojektu par 40 miljonu izmaksāšanu draudzīgām biedrībām, lai...

Foto

Publiski izteikts viedoklis ir melns traips manai reputācijai, kas mani turpmāk pavadīs visur un vienmēr

Šodien esmu vērsies Valsts policijā pret Unu Rozenbaumu par neslavas celšanu....

Foto

“Saskaņa” grib kļūt par zemūdeni

Runājot par partiju “Saskaņa”, pirmais salīdzinājums, kas nāk prātā, ir – tā uzvedas kā kārtīga māksliniece un ir paņēmusi garu pauzi....

Foto

Levits inaugurācijas pasākumu iecerējis kā vecpuišu un vecmeitu ballīti

Pagājušajā nedēļā saņēmu uzaicinājumu uz sarīkojumu par godu Egila Levita inaugurācijai. Liels bija man izbrīns, ka tas...

Foto

Prokurors pieprasa tiesvedību bez advokāta

Šī gada 25.jūnijā Lemberga tiesvedības procesā mans vienīgais un pastāvīgais tiesas advokāts Raimonds Krastiņš nosūtīja Rīgas apgabaltiesai negaidītu paziņojumu, ka veselības...

Foto

Cilvēciskuma amputēšana un postcilvēka instinkta aktivizēšana “Lampas” tumsā

Par “Lampu” nav jēgas gari un plaši rakstīt. “Lampas” misija pilnā mērā ir adekvāta vispārējam pagrimumam gan visā...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 5. Masu komunikācijas jānusisms

Tautas pēdējā fāzē līksmo dekadence – cilvēku darbības, uzvedības un komunikācijas pagrimums. Dekadences pamatpazīmēs stabilu vietu ieņem masu komunikācijas...

Foto

Gurķi

Šis raksts ir domāts tiem, kas saprot lasīto un izdara pareizus secinājumus. Tie, kam viss ir skaidrs, zināms, un arī tiem, kas ir patiesība pēdējā instancē,...

Foto

Juku laiki Rīgas domē

Jāņi nosvinēti, un ir pietiekami daudz laika atkal pievērsties politiskajiem šoviem. Saeimas deputāti izbauda godīgi nopelnītās brīvdienas un arvien retāk parādās televīzijā...

Foto

Uzspēlēsim konkursu

Maija beigās Latvijas Nacionālais teātris sadarbībā ar Nacionālās mākslas atbalsta fondu  izsludināja pilna apjoma lugu ideju “makšķerēšanas” konkursu, vēloties teātra repertuārā iekļaut jaunākos Latvijas autoru...

Foto

Postcilvēku logoss un atavisma dumpis

Šis teksts ir domāts cilvēkiem. Tāpēc lietoju cilvēkiem saprotamus vārdus arī tajos gadījumos, kad tiek aprakstīts kaut kas pilnīgi pretējs cilvēku...

Foto

Līgo svētkus gaidot

Latvieši pēc savas attieksmes pret tautību daloties trīs grupās. Pirmā grupa uzskata, ka esam maniakāli pārņemti ar savu mākslīgi konstruēto unikalitāti, otrā –...

Foto

"Vienotības" Kariņš un KGB boss Andropovs: negaidītas līdzības

Saprotams, ka gadiem ilgi ar manipulatīvām viltus ziņām apdullinātu labticīgo “Vienotības” vēlētāju šāds salīdzinājums varētu šokēt. Vēl pirms...

Foto

Dzīvesbiedru likums – kāda jēga?

Kāpēc es priecājos, bet nelecu no sajūsmas gaisā par Dzīvesbiedru likuma projektu? Īsi un konkrēti – tas ir pilnīgi bezzobains attiecībā...

Foto

Kas traucē latviskajām partijām pārņemt varu Rīgas domē? Atbilde: latviskajām partijām traucē... latviskās partijas

Saskaņas un GKR kontrole pār Rīgu izgaisusi nedēļas laikā pēc Eiropas Parlamenta vēlēšanām,...

Foto

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

Pēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas...

Foto

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

Likumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā...

Foto

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi."...

Foto

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

Latvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

Tie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa...

Foto

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

Centieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem...

Foto

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina...

Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...