Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Lunis

19.06.2015. 09:07

Jautajums kas un cik likumigi ir ierakstijis sis sarunas

Atbildēt

buusbuus

17.06.2015. 23:43

»

Kukainis

Vai tiešām šī lembergiāde kādreiz ar kaut ko arī beigsies, vai tiešām noilguma nebūs


Noilgums iestāsies, kad izkaptes meiča pieklauvēs pie pleca un neatvairāmi paņems sev līdzi. Tad arī visi miljoni un "labais" darbs ventspilij uz kā cita rēķina un lielā varoņa, noteicēja un kremļa laizītāja būšana pašreizējā sistēmā, pazudīs kā rasa zālē.

Atbildēt

T2

15.06.2015. 13:58

V8 cenas sākas no 94530 EUR

Atbildēt

TOYOTIS

15.06.2015. 13:16

KA9016 varētu būt interesanti....

Atbildēt

UN NAV PAR KO NOTIESĀT

14.06.2015. 18:06

DĪVAINI

Atbildēt

!!

14.06.2015. 11:01

Vēl vajadzētu uzrakstīt par viņa " slapjajām " lietām.
Varbūt, ka penši un lumpeņi sāktu domāt.

Atbildēt

123

13.06.2015. 16:19

»

A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu...


A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu.
============
Kāds likums, pants to nosaka?
Beidz _irst!

Atbildēt

nu ja, dabiski

12.06.2015. 16:53

»http://www.pietiek.com/raksti/tiesiskuma_apzinas_likis

Atbildēt

Vai

12.06.2015. 13:44

Vai tiešām tas bandītiskais, mafiozais astoņkājis vienreiz neaizrīsies ar tautas sviedriem un asinīm ?

Atbildēt

Kukainis

12.06.2015. 13:15

Vai tiešām šī lembergiāde kādreiz ar kaut ko arī beigsies, vai tiešām noilguma nebūs?

Atbildēt

ZZS

12.06.2015. 12:34

Tas ka Lembergs ir visa Ventspils tranzīt biznesa tēvs tas nav nekāds noslēpums un prokuratūrai tas viss ir zināms,Jautājums vai visi pierādījumi ir krimināllietā pievienoti?? . Interesanti kāpēc vēl neviens žurnālists nav aizracies līdz tam , kas aivaram pieder rīgas brīvostā ?????????

Atbildēt

Ms Korupcija

12.06.2015. 10:08

Tapec valsts vienmer bus nabaga un tuksa bez tautas. Visi miljoni aizplust tikai dazu kabatas. Un viniem vienmer par maz.

Atbildēt

tas

12.06.2015. 09:32

Tas viss atklāj cik briesmīgi šajā banānijā smird pēc sapuvušas korupcijas.

Atbildēt

?

12.06.2015. 08:56

»

vilis

Un kas no tā?Lembergs dzīvo un darbojas.Stipri nervi.Baidīdamies neviens nav spējis sasniegt augstu stāvokli.latvijas mūsdienu Ceplis.Vajadzētu uzņemt filmu vai vismaz uzrakstīt grāmatu,bet mums jau nav neviena rakstnieka izņemot LL


Nevis nervi stipri,bet citādāk nemāk. Un atpakaļceļa jau nav, tādā pat garā jāturpina. Pagaidām viņam veicas, pateicoties naudai, tikai jābrīnās, kā tas viss tur augšā vēl nav materializējies zibenī. Cik zinu, šo jautājumu uzdod ne viens vien.

Atbildēt

vilis

12.06.2015. 07:56

Un kas no tā?Lembergs dzīvo un darbojas.Stipri nervi.Baidīdamies neviens nav spējis sasniegt augstu stāvokli.latvijas mūsdienu Ceplis.Vajadzētu uzņemt filmu vai vismaz uzrakstīt grāmatu,bet mums jau nav neviena rakstnieka izņemot LL.

Atbildēt

Paija

11.06.2015. 23:21

Pie Lemberga Puzē patiesi smuki.
delfi.lv "mans draugs" Lembergs stasta par savu suni un kaķi...
jā, var redzēt, ar vērienu Purva vells dzīvo...

Kuratore žurnālam ir jau sniegusi savu prognozējumu- rudenī valdības maiņa ar viņu - Mūžīgo Kuratori priekšgalā...žēl tos cilvēkus, kuri diendienā būs spiesti skatīties oficiālo TV

Atbildēt

11.06.2015. 22:49

»

jā....

Paldies Lapsam par drosmi! Bet palika dikti skumji..Gan jau atradīsies ļauži, kuri tūlīt komentēs, ka Ventspils ir sakopta, lai zog, ja dalās utt Žilde tak kliedz, ka Lembergu jāliek par premjeru.Jā,sabiedrības degradācija un neticība, ka kaut kas var mainīties uz labu, ir graujoša


Politmafija konsolidējas kā neviens cits. Mērķtiecīģi tiek strādāts pie Amnestijas likuma, lai Puzē ieradušies var dzīrot līdz rītam par ofšoru naudu..

I ja tam bil i vodku pil..skanās pār Puzi un ezeru..

Kas tur būs, tie lielīsies..Lembergs tikām 1.5 Ha stiepsies un staipīsies, jo darbdiena viņam sākas kā parasti un beidzas ar vakariņām, kurās neko neuzsilda, jo ēdienam jābūt svaigam.

Atbildēt

11.06.2015. 22:44

»

Spūkijs

Ir interesants jautājums, kādēļ dāņiem bija jānoklausās Lemberga un "kolēģu" sarunas? Kāds tiesisks pamats bija veikt šādu pārrobežu operāciju


Tādēļ, ka dāņi ir inteliģenta tauta un vienmēr domā par savu drošību..tostarp cukura lietās..Arī, ka vecie komunisti tiekas slepenos saietos..Atšķirībā no mums, viņiem skolā māca vēsturi par to, ka totalitārai varai sekojot demokrātijai, vecie varturi izdod savus likumus un izzog valsti. Tas ir kā vēsturiska konsekvence neatkarīgi no valsts un pasaules daļas, kura atrodas valsts. Dāņi nevēlas, ka šādi ofšoru naudas atmazgātāji ietekmētu viņu politiku tā, kā tas ar Grieķiju notiek Krievijas iespaidā..tādēļ arī noklausās..atšķirībā no mūsu DP..kas gatava informāciju pārdot pirmajam pretimnācējam, kas vairāk samaksā..

Atbildēt

jā....

11.06.2015. 22:38

Paldies Lapsam par drosmi! Bet palika dikti skumji..Gan jau atradīsies ļauži, kuri tūlīt komentēs, ka Ventspils ir sakopta, lai zog, ja dalās utt Žilde tak kliedz, ka Lembergu jāliek par premjeru.Jā,sabiedrības degradācija un neticība, ka kaut kas var mainīties uz labu, ir graujoša.

Atbildēt

pamela

11.06.2015. 21:59

Viss tas ir tik novecojis,sīks,bezjēdzīgs utt.,jo ir tik daudz neiedomājami noziedzīgāku šī supernelieša,zagļa ,valsts nodevēja,valsts izlaupītāja utt.noziedzīgo izdarību,ka šī saruna ir bērnu šļupsti.Šī gogoļveidīgā "Kam labi dzīvot Latvijā?"cūkošanās nebeigsies nekad ,pirms tāds Vējonis nepasludinās savam šefam amnestiju.Āboltiņa piesegs ambrazūru !Nosauciet politkretīnu kurš NAV ? iesaistīts Hūtes astoņkāja tīklā?!Kamēr Punduri nesakodīs tā viena dīvainā bite,Latvijā tiesiskumu NEREDZĒT !!!

Atbildēt

. . .

11.06.2015. 21:41

»


Lembergu Aivars

Atbildēt

Spūkijs

11.06.2015. 21:23

Ir interesants jautājums, kādēļ dāņiem bija jānoklausās Lemberga un "kolēģu" sarunas? Kāds tiesisks pamats bija veikt šādu pārrobežu operāciju?

Atbildēt

11.06.2015. 20:03

»

Pēda

Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību...


Jautājums nav man, bet Lato Lapsam! Viņš parasti neatbild, jo tā izdevīgāk, varbūt Puzes saimnieks viņu izvizinās ar laivu un no rīta, kamēr Puzes saimnieks staipīsies-stiepsies 1.5 stundu pirms brokastīm, lapsam būs atļauja apskriet ezeram..Tā, lūk, bet, ja interesējaties..Lapsu tas neinteresē..ka Ventspils pilsētas teritorijā Lembergs plāno, izcērtot mežus..Latvijas mežus!!!..celt ( ar shēmām!!) naftas pārstrādes uzņēmumu!!!!!!!!! Bet, kad Lembergam prasa, ar kādām tiesībām kā prokuratūras atstādnāta amatpersona viņš vada Ventspils domes sēdes, (nabadziņš, kas rītos rij zivis) atbild, ka jāiet ārstēties..tad, kad izārstēsies, tad būs skaidri jautājumi un atbildes..tā, lūk!

Latvija un šodien! Neticami!

Atbildēt

11.06.2015. 19:53

»

a

kas te tādi par kardamarjapurgadāriem


Ko pasē, Paija? Saki skaidri! Dosi, nedosi? Mana pārliecība, ka dosi, sāk škiebties!

Atbildēt

a

11.06.2015. 19:41

»

Runa ir par medriatoriem, vai kurdatoriem, vai konetikumiem


kas te tādi par kardamarjapurgadāriem?

Atbildēt

Pēda

11.06.2015. 19:39

»

Es bezkaislīgi skatos uz publikāciju, tikpat bezkaislīgi uz Pietiek, A.Lemberga un Ģenerālprokuratūras interesēm un tiesībām, pienākumiem. Nevienu ne aizstāvu, ne apsūdzu, tikai faktoloģiski informēju - arī sabiedrību...


Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību.
----

No kurienes informācija, ka informāciju Pietiek saņēma no prokuratūras? Nav jau izslēgts, ka informācija nāk no Lemberga puses, piemēram, kāds viņam tuvu stāvošs nelabvēlis, vai vispār kāda Lemberga shēma prokuratūras apķēzīšanai?
Bija tak jau precedents - paši nopludināja info, paši pēc tam sūdzas premjerei, ka valsts ierēdņi nopludina info!

Atbildēt

11.06.2015. 18:38

»

a

kādā sakarībā tiek piesaukti mediatori un ko tu vispār zini par mediatoriem


Runa ir par medriatoriem, vai kurdatoriem, vai konetikumiem.

Atbildēt

Nepietiek

11.06.2015. 16:15

»

Andrievs

No sirds priecajos, ka manā replikā jums neskaidra likās tikai šo divu burtu kārtība


Nepietiek!

Sirdsprieka Andriev!

Pārējais bija tik "skaidrs", ka par to nebija vērts neko minēt pārāk lielo neprecizitāšu, granatikas kļūdu un teksta izpratnē - pēc būtības neskaidrību dēļ!

Novēlam labu ceļavēju sērfot citos portālos!:)

Atbildēt

Andrievs

11.06.2015. 15:44

»


No sirds priecajos, ka manā replikā jums neskaidra likās tikai šo divu burtu kārtība.
:)

Atbildēt

11.06.2015. 15:07

»

Paija

Runājot par pietiek.com autoru / komentētāju IP adresēm jāpiebilst: ja vien pietiek.com darbiniekiem nav personīgi pazīstami servera turētāji-atļaujas devēji un ja vien nav ar viņiem kāda īpaša noruna (nu, piemēram, informēt pietiek.com darbiniekus, ka saskaņā ar starpt līg. viņiem šīs adreses bija ...


Tu domā mediatorus? Kautkas neticams, gluži manas domas, vai nav vienalga, kā sauc? kuradors, vai mediators. Galvenais, lai Pieteiek ir stipra vēlme nedot! Galvenais, lai nedod katram, kas prasa. Ja es tev prasītu, tu man dotu? Man pārliecība sāk škiebties..

Atbildēt

Paija

11.06.2015. 15:01

Runājot par pietiek.com autoru / komentētāju IP adresēm jāpiebilst: ja vien pietiek.com darbiniekiem nav personīgi pazīstami servera turētāji-atļaujas devēji un ja vien nav ar viņiem kāda īpaša noruna (nu, piemēram, informēt pietiek.com darbiniekus, ka saskaņā ar starpt līg. viņiem šīs adreses bija tomēr jāsniedz)vai cita sadarbība, tad nav problēmu ex-padomju iestādes "sakariem ar tautiešiem ārzemēs" bijušajai kuratorei šīs adreses dabūt, jo pietiek aizsūtīt vienalga kādu pamatojumu ar likumu pantu uzskaitījumu uz LR kompetentās iestādes veidlapas, ar attiecīgiem parakstiem, lai šādu info saņemtu.


Tikai jautājums atklāts :ko kuratore sadarbībā ar sev pakļautajiem pasāks ar šo info, jo šajā portālā, nu, tomēr cilvēki drusciņ domā ar galvu pirms raksta un diez vai kuratore vēlēsies savu jau tā samaitāto reputāciju neatgriezeniski iznīcināt ar skandaloziem tiesas procesiem...

Atbildēt

no Jūrmalas

11.06.2015. 14:29

»

krista

...toties ZZS lumpeņi to negrib (šķiet - nav spējīgi) to saprast


Diemžēl tāpēc esam tur, kur esam. ZZS elektorātam ir pieņemama situācija, kad kās zog miljonus, bet viņiem pašiem pamuļķīšiem atmet centus.

Atbildēt

11.06.2015. 14:10

»


Es bezkaislīgi skatos uz publikāciju, tikpat bezkaislīgi uz Pietiek, A.Lemberga un Ģenerālprokuratūras interesēm un tiesībām, pienākumiem. Nevienu ne aizstāvu, ne apsūdzu, tikai faktoloģiski informēju - arī sabiedrību.

Man pret ne vienu konflikta pusi nav pretenziju. Tikai dīvaini - ka šāda informācija nonāk Pietiek rokās no prokuratūras, kas uzrauga krimināllietas virzību. Tikai tur tās konsekvences, kam tas izdevīgi, ka šo te publicē. Tāda kā dāvana A.Lembergam.

Bet mans viedoklis ir cits, ka patiesība ir tāda, ka nav likuma, kas aizliegtu A.Lembergam ar ofšoriem izzagt Latvijas valsts kasi, nemaksājot tajā nodokļus. Latvijas likums attiecībā par naudas atmazgāšanu šādā veidā –naudu legāli iegūstot ar ofšoros reģistrētu kompāniju, nav noregulēts ar likumiem un starptautautiskajām tiesībām un līgumiem, tādēļ A.Lembergs nav pārkāpils Latvijas likumus attiecībā pret ES likumdošanas prasībām.

Šādā veidā valstu kases ES izzog visas lielās ES korporācijas ar meitasuzņēmumu grāmatvedībām Bermudu salās, kas ir lielākais pasaules ofšors.

Amnestijas likums Lemberga interesēs skars tieši šos jautājumus, kas nav tiesiski atrisināti līdz galam.Bet Lemberga lietu izbeigs jaunā likuma ietvaros noilguma dēļ. Lēmums izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu tiks pamatots ar tiesiskās obstrukcijas aizliegumu - nebija un nav likuma, pēc kura A.Lembergu var tiesāt attiecībā pret viņa pelņu ofšoros, kas nav aizliegta ar ES likumdošanu.

ES, SVF/PB ir ieinteresēti oligarhu, kas sadarbojas ar Rietumiem, atbalstīšanā, jo ES projekts, kas izstrādāts ASV, paredz, ka oligarhiem, kas ir rietumnieciski noskaņoti, nauda jātur ārzemju, lasi Šveices, bankās, naudu neieguldot mītnes valsts ekonomikā, to mērķtiecīgi vājinot SVF/PB interesēs aizdot valstu kasēm.

A.Lembergs arī to dara – vājina Latvijas ekonomiku, mērķtiecīgi izmantojot ES fondu līdzekļus sava reitinga celšanai, lai noturētos Ventpils domē. Bet no ofšoriem ievesto naudu savas kabatas partijas un tās piekritēju finansēšanai. Var teikt pat, ka A.Lembergs ar ZZS un ctām personām mērķtiecīgi realizē SVF/PB intereses Latvijā – pakļaut Latviju ar perādiem un to slepenajiem nosacījumiem sabiedrībai.

L.Lapsas histēriskais un neobjektīvai raksts par to, ka Pietiek IP adreses neizdos nekādā gadījumā Latvijas varasiestādēm bija tikai mažoriska priekšpēle šim rakstam, kas jau bija sagatvots, lai lasītājs, to izlasot, varētu sūdzēties – vai nu rudajai komisijas veikala žurkai vai Pasaules seksuālo reformu biedrībai, ko, iespējams, pārstāv pats Pietiek Latvijā.

Atbildēt

mmm

11.06.2015. 14:05

»

A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu...


Tautas tiesa strādā pēc sabiedrības interešu likumiem, proti zināt visu, ko un kādā veidā šeit šeftē amatpersonas ar samaitātu dabu.

Atbildēt

Pilseetaa runaa,ka

11.06.2015. 13:39

tas iistais ieraxtiitaajs,iespeejams, esot bijis Shveices advokaats Rudolfo M.

Atbildēt

a ko gribēt

11.06.2015. 13:22

Viņi tak visi vienādi - kāds saimnieks tādi biedri. Kautvai paskatieties uz Belēviču un viss ir skaidrs :))))

Atbildēt

to 11:55

11.06.2015. 13:00

palasiet žurnālistikas jomā likumus un žurnālistu tiesības informēt sabiedrību.


smieklīgs jūsu koments.

Atbildēt

11.06.2015. 12:55

»

mmm

Cienītais. Tiesības ir ne tikai Lembergam, bet arī sabiedrībai zināt, kas notiek Latvijā


A.Lemberga krimināllietās, tāpat ka citās, informācija ir slepena sakaņā ar likumu un izmeklēšanas noslēpumu.

Un sabiedrībai ir tiesības piedalīties lietas izskatīšanā tiesā, ja sēde nav slēgta.

Sabiedrībai ir tiesības iepazīties ar tiesu judikatūru - nolēmumiem krimināllietās un citreiz arī ar pierādījumiem šajās krimināllietās..protams, ar atļauju,speciālu atļauju..

Tā ka šī publikācija ir dāvana A.Lembergam.

Kas atbildēs par to, ka no krimināllietas nopludināta ar likumu šī aizsargātā informācija? Kas segs A.Lembergam nodarītos zaudējumus, atklājot šīs krimināllietas faktus, kas ir slepeni?

Kura amatpersona uzņemsies atbildību? Ģenerālprokurors?

Šīs informācijas nopludināšana Pietiek.com ir pretlikumīga.

Tā ir dāvana A.Lembergam. Tagad vinš var no Latvijas valsts prasīt materiālo un morālo kompensāciju miljarda eiro apmērā, jo Ģenerālprokuratūra nav nodrošinājusi šīs informācijas slepenumu saskaņā ar likumu.

Kamēr tiesas process nebija beidzies ar nepārsūdzamu nolēmumu, Ģenerālprokuratūras uzdevumā un pienākumos bija slēpt šo informāciju, kas publicēta, atklājot (pēc tiesneša un prokurora izvēles) tikai zināmu daļu un tad, kad nolēmumu lietā nav iespējams pārsūdzēt.

Šī publikācija ir dāvana A.Lembergam.

Atbildēt

Trīsszvaigžņu Milda

11.06.2015. 12:14

Izklausās pēc kaut kāda mafijas krustēva Don Karleone sarunas. Šķērmi.

Atbildēt

Andrievs

11.06.2015. 12:10

Nu var jau LL lēkt no biksēm ārā un cerēt, ka atkal izdosies pārdot kādu metienu gramatu par LA :)))

Tikai jau 2000 gadu ir zināma patiesība:

/Lk6:43/Jo tas nav labs koks, kas nes nelāga augļus, nedz tas ir nelāga koks, kas nes labus augļus.
/Lk6:44/Ikkatru koku pazīst no viņa augļiem

Atbildēt

11.06.2015. 12:02

»

pilsonis

Ņemot vērā, ka uz taisnīgu tiesu neviens vairs nepaļaujas, tad sabiedrībai ir svarīgi zināt kāda ir patiesība


Patiesība ir tāda, ka nav likuma, kas aizliegtu Lembergam ar ofšoriem izzagt Latvijas valsts kasi, nemaksājot nodokļus. Latvijas likums par naudas atmazgāšanu šādā veidā - to iegūstot ofšoros, nav noregulēts ar likumiem un starptautautiskajām tiesībām un līgumiem, tādēļ Lembergs nav pārkāpils Latvijas likumus attiecībā pret ES likumdošanas prasībām.

Šādā veidā valstu kases ES izzog visas lielās ES korporācijas ar meitasuzņēmumu grāmatvedībām Bermudu salās, kas ir lielākais pasaules ofšors.
Amnestijas likums Lemberga interesēs skars tieši šos jautājumus, kas nav tiesiski atrisināti līdz galam.Bet Lemberga lietu izbeigs jaunā likuma ietvaros noilguma dēļ. Lēmums izbeigt krimināllietas pret A.Lembergu tiks pamatosts ar tiesiskās obdtrukcijas aizliegumu - nebija un nav likuma pēc kura A.Lembergu var tiesāt attiecībā pret viņa pelņu ofšoros, kas nav aizliegts ar ES likumdošanu.

ES, SVF/PB ir ieinteresēti oligarhu, kas sadarbojas ar Rietumiem, atbalstīšanā, jo ES projekts, kas izstrādāts ASV, paredz, ka oligarhiem, kas ir rietumnieciski noskaņoti, nauda jātur ārzemju, lasi Šveices, bankās, neieguldot to mītnes valsts ekonomikā, to mērķtiecīgi vājinot SVF/PB interesēs aizdot valstu kasēm.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

FotoSaskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim biju komandējumā Amerikas Savienotajās Valstīs, lai piedalītos Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Augsta līmeņa sanāksmē par vispārējo veselības aprūpi.
Lasīt visu...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...