Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jukums

09.07.2022. 19:12

»

VAU

Ar Lavrova kungu VĒL KĀ SVEICINĀS un arī notika sarunas,bet etans blinks PILNĪGI IZGĀZĀS,neviens pat uzmanību nepievērsa,ir tāds--protams ir


Atmet nu ilūzijas - nezinu nevienu kremļa pārstāvi kurš nebūtu aptraipījies ar ukraiņu asinīm, tajā skaitā, arī ar ukraiņu bērnu, asinīm. Un, protams, ka sveicināties, fotogrāfēties utt ar tādiemm, nevēlas vairs neviens. Apbrīnoju kā viņi paši sev neriebjas.
Starp citu, domāju, ka vienas no šīs Krievijas agresijas sekām, būs arī ANO reformēšana.

Atbildēt

nu nē

09.07.2022. 10:55

»

briesmigs virsraksts

kudors dzeruma briesmigu virsrakstu ielicis par saviem maizes teviem asv


Krievu pidaru barvedim, Putinam, virsraksts atbilstošs.

Atbildēt

briesmigs virsraksts

09.07.2022. 10:08

kudors dzeruma briesmigu virsrakstu ielicis par saviem maizes teviem asv !

Atbildēt

nu nē

08.07.2022. 19:46

»

he, he

Džonsons bija kļuvis par ākstu, par kuru smējās visa pasaule, un britiem tas loģiski nepatika


Džonsonu iegāza tas Pinčers, kas bija tikpat hiperaktīvs kā mūsu Skolnieciņš, tikai vulgārākā veidā, viņš kampa ciet citu veču pincīšus, kas ne visiem paticis, tad nu vainoja Džonsonu, kas iecēlis tādu fruktu amatā.

Atbildēt

ej nu!

08.07.2022. 17:33

»

!

tas krasainas semeikas apaksbikses diskrediteja ebreju dzonsonu,kad vins puspliks saka skraidit pa ielam apkart blaujot par papildus sankcijam Krievijai


Pilnīgs absurds domāt, ka kāds centos izrādīs savu fizisko pārākumu par paranoidālo gļēvo pederastu Putinu, kurš aiz bailēm ir knapi dzīvs. Iespējams, tas mēsls nosprāgs vēl ātrāk, nekā Baidens, kurš ir desmit gadus vecāks.
Ievēroji Džonsona apakšbikses, sapņo par īstu vīrieti?

Atbildēt

to Jukums

08.07.2022. 17:29

»

Jukums

Džonsonam nebija ārpolitisku problēmu, viņa atbalsts Ukrainai pelna cieņu un pateicību


Putins ir āksts, asiņains āksts, tomēr viņa kājslauķi: Šrēders, Merkele, Šolcs, Olands, Makrons, Obama un Baidens ir vēl nicināmāki izdzimteņi.

Atbildēt

!

08.07.2022. 17:29

»

Nu

Nē, stāsta, ka viņš, tomēr, esot pa pusei izģērbies, lai pierādītu pārākumu pār Putinu. Laikam, kaut kas aizgāja greizi


tas krasainas semeikas apaksbikses diskrediteja ebreju dzonsonu,kad vins puspliks saka skraidit pa ielam apkart blaujot par papildus sankcijam Krievijai.

Atbildēt

Jukums

08.07.2022. 17:09

»

jukušjam zombijtrollim

Pie tevis trakomājā uz palātu vajag ANO mītni pārnest. Tad jūs tur varēsiet risināt galaktiskā mēroga problēmas


Viss, ko Tu spēj, ir nesakarīgi lamāties. Griezies pie sava āksta putina, lai viņš beidz ākstīties un aizvāc savus vēl pagaidām dzīvus palikušos okupantus no Ukrainas! Krievija sevi ir apkaunojusi uz gadsimtiem, ar lavrovu neviens vairs pat nesveicinās.

Atbildēt

Jukums

08.07.2022. 17:05

»

he, he

Džonsons bija kļuvis par ākstu, par kuru smējās visa pasaule, un britiem tas loģiski nepatika


Džonsonam nebija ārpolitisku problēmu, viņa atbalsts Ukrainai pelna cieņu un pateicību!
Drīzāk jau par ākstu var uzskatīt putinu, ar viņa māžošanos. Tiesa, putins ir ļoti asiņains āksts.

Atbildēt

Un

08.07.2022. 12:44

»

Nu

Nē, stāsta, ka viņš, tomēr, esot pa pusei izģērbies, lai pierādītu pārākumu pār Putinu. Laikam, kaut kas aizgāja greizi


Kam būtu jāpierāda savs pārākums pār gļēvo paranoidālo pederastu Putinu, kurš divus gadus slēpjas bunkurā? Džonsons visu pandēmijas laiku rīkoja tikšānās, inficējās ar Covid, pārslimoja un nekas.

Atbildēt

krievu kroplim

08.07.2022. 12:41

»

pamulkim kudoram

Krievija uzsak labibas graudu pardosanu tikai par RUBLIEM


Turcija arestēja krievu kuģi ar Ukrainai nolaupītiem graudiem un tā kā tagad vairs nav iespēju noteikt, kuri graudi ir Ukrainas un kuri krievu, tad neviens krievu kuģis ar graudiem caur Bosforu vairs netiks izlaists, pat ja tos tirgotu par tugrikiem, vai batiem.

Atbildēt

bija Moldova, Gruzija...

08.07.2022. 10:49

par nodwevību komunstam obamam Nobela prēmija un viņs ieceļ derbilu bidonu zagļu narkošu tēvu....sarkanie visur vienādi, viņu sapnis-zagt zagt zagt zagt parazitēt...juristu jumtotiem. Nebūtu debilais pabira puķins sācis slepkavot, gan drīz vai būtu sanākuši pasaules lielizzgašana...īlenu maisā nenoslēpsi...kad tad mūsu valstī krāsainie čangaļi beigs apiet likumus.................ai ai ai. Kad policijā būs kaut 50 , bet godīgi gudri policisti, ne tupi puķinieši. Tas lielais vairums tikai par nelaimi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

pamulkim kudoram

08.07.2022. 10:31

Krievija uzsak labibas graudu pardosanu tikai par RUBLIEM !

Atbildēt

sekojiet ebreja dzonsona piemeram

08.07.2022. 09:54

kad demisiones ebreji zelenskis un ebrejs levits ?

Atbildēt

?!

08.07.2022. 08:15

uzlēkošās saules zemē bruņots uzbrukums ekspremjeram Abe,arī pie samurajiem nemiers.ameru kolonija.

Atbildēt

lai laista

08.07.2022. 08:10

»

Ej vien, palaisti gurķus

Un pie reizes nolasi mantru - vosem ļet bombass dombiļi


savu gurķi, nevis citiem uzbāžas ar nederīgiem padomiem

Atbildēt

Guris

08.07.2022. 08:02

»

Mīļais nesteidzies ,kam jānotiek notiksies

https://youtu.be/AUxXBt-IVCg


tudor, jeb ka tevi tur sauc, tev par visiem meliem un apmelojumiem būs jāsēž cietumā un ne ar kādu preses brīvību tu, melīgais nelietu, nepiesegsies. Vārēsi kviekt ar visu savu meļu kori daudzbalsīgi!

Atbildēt

?!

08.07.2022. 07:29

»

Jukums

Politologiem, juristiem, dažādu valstu un organizāciju pārstāvjiem, vajadzētu izveidot darba grupu kura izstrādātu pilnīgi jaunu tādas vispasaules organizācijas projektu, kas spētu nākt ANO vietā un kurai nebūtu tādu trūkumu, kāda pašlaik ir ANO un kura patiešām būtu darboties spējīga...


Diemžēl pareizi,ka ANO mītne jāizvāc no jaņķu zemes,vispār kaut cik nozīmīgas galaktiskas organizācijas vairs nevar atrasties "civilizētās un vērtībām apveltītās kolektīvās zemēs".Par to daudzpolārā pasaulē jādomā nekavējoties!!!!

Atbildēt

Asne

08.07.2022. 07:01

No mūsu masu medijiem nav īsti skaidrs, par ko britu Džonsonam jāatkāpjas. Ukraiņu blogeri pasaka skaidri - Boriss esot atbalstījis kādu politiķi, kurš uzmācies vīriešiem. Un britu konservatīvie tādas lietas neatzīst. Ukraiņi saka, tomēr Boriss ir mūs tik ļoti atbalstījis... Kāpēc mūsu mediji par to ne vārda, vai tas ir pseidoliberāļu politkorektums, kā kādreiz padomijā, savējo partijnieku nesmukumus noklusēt?

Atbildēt

Ak, Dievs

08.07.2022. 06:48

»

lauķis

Akls nav tas kurš neredz,akls ir tas kas negrib redzēt


Pat mūli arī biji pielējis?

Atbildēt

lauķis

08.07.2022. 06:45

»

Līdzjūtīgs jautājums

Gulēji kaņepju laukā


Akls nav tas kurš neredz,akls ir tas kas negrib redzēt.

Atbildēt

Dara vairāk kā naudas un neērtības arī

08.07.2022. 06:09

»

debilības centra zombijam

troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli


Ļoti labi aprakstīji savu dienas kārtību. Un tas viss par 300 EUR mēnesī?! Rubļos taču nemaksā? Tad iznāktu vesels koferis.

Atbildēt

Mīļais nesteidzies ,kam jānotiek notiksies

08.07.2022. 05:48

https://youtu.be/AUxXBt-IVCg

Atbildēt

lauķis

08.07.2022. 04:41

Daudziem būs pārsteigums bet tāda ANO vairs neeksistē.ANO ēkā saimnieko Merkeles mazbērni bet ANO sēdes tiek filmētas ASV karabāzē Frankfurtē.
Jā,kas tad dod rīkojumus?Var trīsreiz minēt.

Atbildēt

vai latvija ir fasisms un fasisma propoganda?

08.07.2022. 03:50

»

Dievs

Ádolfam Hitleram, vińa speciálistiem, mediķiem bija taisnìba - krievijà cilvèku nav. Tie ir tikai lìdzìgi cilvèkiem. Aicinu párskatìt Nirnbergas tiesas lémumu un attaisnot varoņus, kas gribèja notìrìt zemi


vdd uz sadiem komentariem nereage ,bet publicistu Vladimiru Lindermani kopa ar inzenieri Juri Aleksejevu iespunde cietuma !

Atbildēt

Это здорово

08.07.2022. 03:05

»

duraciņš, apmānīts uz četriem kulaciņiem

Vai 36 stundu somā iepakot arī siltus apavus, lai Sibīrijā nenonāktu "baļļuka kurpēs" kā tas dažiem jau esot izdevies


Ведь надо всего 180 дней продержатся и Нас освободят ..хуже дела на Украине их никто освобождать не будет и НЕ ХОТЯТ ОСТАНОВИТЬ ВОЙНУ !Войну можно было остановить 3 раза за стдлом переговоров но преступно подталкивают к продолжению войны до Последнего Украинца ..Гибнут Люди Украина теряет все больше и больше территории по скромным подсчетам экономически и Физически Украина может потерять Государственность к осени 2023 года Агрессор Путин будет уже на границе с Польшей ...а ведь можно все еще пока остановить убийство и Уничтожение Украинцев За столом Переговоров .

Atbildēt

JZ

08.07.2022. 02:43

Kā darbojas ANO? Tā ir daudzpusējās starpvalstu diplomātijas iestāde. Starptautiskās tiesības pēc definīcijas ir valstu praksē vai starpvalstu līgumos balstītas, nevis dotas no kādas valstīm pāri stāvošas autoritātes, kas ar koku sadotu pārkāpējiem. Piem., ne ASV, ne Krievija neatzīst Starptautiskās Krimināltiesas jurisdikciju. Protams, ka valstu spējas ir atšķirīgas, t.sk. spējas izprast starptautiskās tiesības, kas LV bieži vien ir pamatskolas ticības mācības līmenī. Vairāk realisma un mazāk utopiju LV gadījumā nenaktu par skādi.

Atbildēt

Līdzsvars

08.07.2022. 01:55

Simtiem gadu ir bijuši nepieciešami izsūtītie Sibīrijas darba nometnēm. Krievi ir slinki, bet labi lēģeru un filtrāciju nometņu uzraugi, rietumnieki būs labs darbaspēks lēģeros. Vai tos sauks par nacistiem, fašistiem nav nozīmes. Ja iekarošanā būs daudz krievu kritušo, tad "babi doroždajut". Ekoloģisko pēdu, pārtiekot no lēģeru normām, rietumnieki mazinās. Krievu pasaulei un Kirilam ir nākotne pasaules līdzsvarošanā.

Atbildēt

Как это

08.07.2022. 00:42

»

Genocida potes ar 0% aizsardzibu jau rudeni sanemiet

Rudeni plano spricet ar notecejusiem terminiem Phizer vakcinas kuru vieta ir izgaztuve, kas nedod nekadu garantiju pret aizsardzibu pret virusu, sadu planu sagatavojusi sia Latvijas valdiba saviem iedzivotajiem, jo liela nauda jau nesmird


Ни какой Гарантии ...спросите родственников повара Мартиньша ..или Жириновского как это не печально ...но помогает

Atbildēt

primātu partijai

08.07.2022. 00:35

»

Pirātu partija

Jāpiekrīt visiem kas domā, ka karš pret putlerisko čekistu rašku ir karš ar pagātni...


atkal šizas lēkme, laikam stiprās zāles nelīdz..

Atbildēt

debilības centra zombijam

08.07.2022. 00:33

»

Jukums

Politologiem, juristiem, dažādu valstu un organizāciju pārstāvjiem, vajadzētu izveidot darba grupu kura izstrādātu pilnīgi jaunu tādas vispasaules organizācijas projektu, kas spētu nākt ANO vietā un kurai nebūtu tādu trūkumu, kāda pašlaik ir ANO un kura patiešām būtu darboties spējīga...


troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

Genocida potes ar 0% aizsardzibu jau rudeni sanemiet

07.07.2022. 23:19

Rudeni plano spricet ar notecejusiem terminiem Phizer vakcinas kuru vieta ir izgaztuve, kas nedod nekadu garantiju pret aizsardzibu pret virusu, sadu planu sagatavojusi sia Latvijas valdiba saviem iedzivotajiem, jo liela nauda jau nesmird..

Atbildēt

600 000mirst ar onkologiju Latvija un turpina spricet sluru

07.07.2022. 23:02

Latvija izcelas ar novelotu diagnostiku, gimenes arstiem, kas sistematiski nav ieintereseti pacienta veselibas saglabasana nesuta uz izmeklejumiem, ja neprasa, radiologi, kas negrib sutit uz datortomografiju, ja ct ir izmainas un tas viss rezultejas ar sliktako rezultatu Eiropa, bet VM turpina barot sabiedribu ar kartejoem ,,planiem,, kuru pievienota vertiiba ir apala nulle, jo finansejums nav paredzets, tas tiek novirzits sluras vakcinas iegadei, kas ir provocejis vezi un talak jau naaves.

Kibernif par maksu 5000euro valsts piedavajums leta notecejusu terminu kimija un apstarosana pec kuras iestajas vienas puses paraliize un tad lena mokosa nave.


Vajadzetu parskatit vadlinijas un atteikties piedavat novecojusas un bistsmas arstesanas metodes kas saisina dzivildzi un rada papildis ciesanas pacientam…

Atbildēt

Jukums

07.07.2022. 22:09

Politologiem, juristiem, dažādu valstu un organizāciju pārstāvjiem, vajadzētu izveidot darba grupu kura izstrādātu pilnīgi jaunu tādas vispasaules organizācijas projektu, kas spētu nākt ANO vietā un kurai nebūtu tādu trūkumu, kāda pašlaik ir ANO un kura patiešām būtu darboties spējīga.
Tas, vai šādu projektu tiešām realizēs, jau ir jautājums pēc tam.
Ir patiešām skumji noskatīties uz ANO nespēju rīkoties asinsizliešanas apturēšanai.
Krievija faktiski ir fašistiska valsts (precīzāk - banda). Un Krievijai jau nu nepavisam nedrīkstētu būt nekādu veto tiesību.
Manuprāt, ANO gadījumā nav ievērots līdzsvara princips - valstīm, ar lielu militāro kapacitāti, nedrīkstētu būt vēl arī politiskā vara un šādas veto tiesības. Līdzsvars iestātos tad, ja šādas tiesības būtu tādām valstu grupām, kurām nav šo militāro iespēju.
Piebildīšu vēl, ka tiešām ir grūti noskatīties uz visām tām Krievijas pārstāvju dīvainajām izdarībām un varu tikai pabrīnīties, kāda putra ir viņu galvās.

Atbildēt

Dievs

07.07.2022. 21:03

Ádolfam Hitleram, vińa speciálistiem, mediķiem bija taisnìba - krievijà cilvèku nav. Tie ir tikai lìdzìgi cilvèkiem. Aicinu párskatìt Nirnbergas tiesas lémumu un attaisnot varoņus, kas gribèja notìrìt zemi.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību

FotoĻembasts ap tā saucamajiem bijušā premjera Kariņa lidojumiem vēl tālu no atrisinājuma, lai gan nu jau nepārprotami ir redzama un saprotama šo notikumu gaita, būtība un galveno aktieru lomu sadalījums. Izrādes režisori ir no valdošās partijas, kas pēdējā pusgada laikā centās atrisināt otrā plāna samezglojumu – proti, kurš būs šajā skandālā malējais. Un, lai gan par tādu tagad ir sazīmēts bijušais Valsts kancelejas direktors Jānis Citskovskis un vēl pāris ierēdņu, nav šaubu, ka, pateicoties ierosinātajam kriminālprocesam, viņam blakus nostāsies arī “Jaunās vienotības” politiķi.
Lasīt visu...

21

Vēstule Rinkēvičam par Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju: ceram uz atklātu un laicīgu komunikāciju par nākotnē pieņemtiem lēmumiem, kuri ietekmēs latviešu valodas mācīšanu un mācīšanos visā pasaulē

FotoEiropas Latviešu apvienība ir iepazinusies ar lēmuma projektu “24-TA-1725 Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju.”
Lasīt visu...

21

Latviešu valodas aģentūras iekļaušana Čakšas aģentūru reorganizācijas plānā ir principiāli noraidāma

FotoLatvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķes, Izglītības biedrības padomes locekles Dr. habil. philol. Inas Druvietes atzinums par rīkojuma projektu “Par Valsts izglītības satura centra, Valsts izglītības attīstības aģentūras, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras un Latviešu valodas aģentūras reorganizāciju”.
Lasīt visu...

21

PRET Latviešu valodas aģentūras likvidēšanu

FotoValoda ir veids, kurā tauta var paust savas dvēseles bagātību, pasaules izpratni un justies kā mājās savā zemē. Latviešu valoda ir bijusi nacionālās kustības pamatvērtība cauri gadsimtiem un ir viena no konstitucionālajām vērtībām, kas raksturo Latvijas valsts pastāvēšanas jēgu un mērķi.
Lasīt visu...

21

Kremlis nepamet cerību izmantot “tautiešus”: tiek plānots ar "tautiešu karti" virtuāli apvienot "krievu pasauli"

FotoŠā gada maijā kļuva zināms, ka Krievija veido “tautiešu elektronisko karti”, lai tādējādi censtos padarīt Krievijas “ārvalstīs dzīvojošo tautiešu” statusu par puslīdz juridisku kategoriju. Kara studiju institūta (Institute for the Study of War) vērtējumā šādas aktivitātes mērķis ir attaisnot Krievijas turpmāku agresiju, to uzdodot par ārvalstīs dzīvojošo tautiešu tiesību aizstāvības centieniem.
Lasīt visu...

12

Aicinājums Saeimai un Ministru kabinetam, īpaši "Jaunās vienotības" politiķiem atteikties no saviem valsts valodas politikas sagraušanas plāniem

Foto2024. gada 10. jūlijā Ministru kabineta tīmekļa vietnē ievietots tiesību akta projekts, kas paredz reorganizēt Latviešu valodas aģentūru, samazinot tās pārvaldes uzdevumus un lielāko daļu tās funkciju nododot citai valsts pārvaldes iestādei[1]. Uzskatām to par tuvredzību gan no zinātniskā, gan politiskā skatpunkta.
Lasīt visu...

21

Visi metas glābt grimstošo Citskovski, bet tas nesaprot pamesto glābšanas riņķi un kož rokā, kura viņu velk ārā no ūdens

FotoValdība un augstākā ierēdniecība kopīgiem spēkiem bija izdomājušas veidu, kādā paglābt no kriminālatbildības Valsts kancelejas direktoru Jāni Citskovski, taču tas no pamestā glābšanas riņķa ir atteicies, palīdzīgās rokas padošanu "juridiskajā jūrā" grimstošajam slīcējam nodēvējot par "pazemojošu".
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi