Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

23.01.2019. 16:58

(sun)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas k.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,Finku-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi ""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30 .DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM NODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS.
MĒS LATVIEŠU PAMATTAUTA TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGIRĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

Otto

23.01.2019. 11:52

Slima suna murgi! :D Vislabākais ir tas, ka saliek vēl beigās linkus no spokiem.lv rakstiem! :D Un Tavs varonis Artuss tieši ir tas, kas tagas ir apklusis un nodevis savus vēlētājus, ejot Kariņa valdībā. Tagad, nez kāpēc, vispār klusē un neko nerunā. Nemaz nerunājot par to, ka savu slaveno kameru jau sen nav ņēmis rokās. Politikas eksperts atradies - drīzāk jau tāds pats klauns kā pielūgtais tautas varonis Artuss! :)

Atbildēt

Hei pareizais

21.01.2019. 19:02

»

Ačgārnības

Kā raujas pie varas tie, kuriem nekā nav, gadu daudz, bet pakaļa joprojām plika. Piemēram Zakatistovs- ne uzkrājumu, ne īpašumu, viena škodiņa un būda Raunā.Un arī zināšanu nav. Plātīga, tukša runa, tukša kabata- un tādi mums mācīs dzīvot


Vai tavuprāt pie varas būtu jābūt tiem, kuriem tautai nozagtie miljardi ir sakrāmēti ārzonu kontos un brauc ar lepniem limuzīniem. Šaurās pierītes loģika vai nu lielzagļu atvase esi.

Atbildēt

Bez aizspriedumiem

21.01.2019. 18:58

»

kur aitas, tur cirpēji

Tas, ka saeimā nonācis nelietīgais demagogs Gobzems, blēdis Šmits, šarlatāns Zakatistovs, nodokļu nemaksātāja un pasaules apceļotāja Petraviča u.c. viduvējības, jāpateicas tikai un vienīgi melnstrādniekiem un prātu izdzīvojošiem ļautiņiem. Izglītoti cilvēki apjēdz, ka šie Kotlešu partijas solījumi ir...


Tā ir naivā un vēsturiskos faktus nezinošā jaunatne, kam jāpieskaita vēl kolonistu atpriski. Neaizmirsīsim, ka bija ierosinājums vēlēšanu tiesības noteikt jau no 16 gadiem, tas tad būtu pilns komplekts bezcerībai kaut nedaudz ko mainīt un kopā ar penšiem kuri nedraudzējas ar internetu, bet pārtiek tikai no mēdiju propogandas.

Atbildēt

haralds

21.01.2019. 14:47

uzmeta vai neuzmeta, Šlosera vai kāda cita šestaki. kā sūdu krāsas zirgā parādījās Lopzems, šaubu vairs nebija!

Atbildēt

kur aitas, tur cirpēji

21.01.2019. 12:42

Tas, ka saeimā nonācis nelietīgais demagogs Gobzems, blēdis Šmits, šarlatāns Zakatistovs, nodokļu nemaksātāja un pasaules apceļotāja Petraviča u.c. viduvējības, jāpateicas tikai un vienīgi melnstrādniekiem un prātu izdzīvojošiem ļautiņiem. Izglītoti cilvēki apjēdz, ka šie Kotlešu partijas solījumi ir neizpildāmi murgi.

Atbildēt

Ačgārnības

21.01.2019. 11:57

Kā raujas pie varas tie, kuriem nekā nav, gadu daudz, bet pakaļa joprojām plika. Piemēram Zakatistovs- ne uzkrājumu, ne īpašumu, viena škodiņa un būda Raunā.Un arī zināšanu nav. Plātīga, tukša runa, tukša kabata- un tādi mums mācīs dzīvot???

Atbildēt

Reņģēdājs

21.01.2019. 11:38

Izskatās, ka mums valdībā varētu būt unikāla partija, kas vienlaicīgi ir gan pozīcijā, gan opozīcijā.
Bet Gobzems, - nebūt ne nedemokrātiskās valstīs - varētu tikt vismaz uz laiku arestēts par valstij bīstamu rīcību

Atbildēt

TYT

21.01.2019. 11:34

»

Vafell

Tā domā īsie prātiņi


Tātad citu argumentu nav?

Atbildēt

Vafell

21.01.2019. 11:22

»

Jokohama

Tik garu vemekli var uzrakstīt tikai sponsorēts autors


Tā domā īsie prātiņi

Atbildēt

FKK

21.01.2019. 10:13

»

FY

šlesers sorosistus uzvarēs kā pirkstu......,kariniem nekādu izredžu


Drukājot netalantīgā Toča garlaicīgos tekstus biznesa avīzē pārlietā ar tabloīdu šķidro mērci? Tiešām? Nopietni? Izmantojot garīgi nestabilā, mentāli traumēta sociopāta Goblina neprognozējamos gājienus? Šlesers jau desmit gadus ir faktiski izmests aiz borta un mēģinājumi atgriezties apritē izskatās traģikomiski.
Salīdzinājums ar Kariņu, protams, jau pats par sevi liecina, ka Šlesers ir nonācis fārmklubu zemākajās līgās.

Atbildēt

Asiirietis

21.01.2019. 01:41

Ja tautas kalps vai amatpersona ir slēpis savus patiesos sponsorus, ja sastāv slepenās ārvalstu vai pašmāju korporācijās ložās, bet tajā pat laikā ir devis zvērestu Latvijas valstij vai arī tāpēc ka nav devis zvērestu Latvijas valstij un kalpojis citu valstu grupējumu interesēm ir jābūt briesmīgam sodam, kuru bail pat izrunāt ieviestā politkorektuma apstākļos, bet tas saistīts ar krēslu un elektrību.

Atbildēt

FKK

20.01.2019. 22:10

Plāns bija ļoti konkrēts - ar pārbaudītām metodēm uzdzīt Saskaņas un KPV LV reitingu, lai pa abām kopā vismaz tuvotos 50%. Tad jau kādu ar dāsnu honorāru, kas kremlim nebūtu nekas pārmērīgs, jau piepirktu klāt.
Diemžēl pārrēķinājās - pret KPV LV nostrādāja ļoti vienoti, mērķtiecīgi koordinēti spēki, kuri apzinājās riskus, ja pie varas nonāktu Meroni/Šleseriski/Ubranoviči prokremlini.
Tagad KPV LV manipulatoriem ir jādomā jauns plāns. Neiet viegli. Jo Gobzema un Zakatistova intelektuālās spējas ir stipri pārvērtētas. Šlesers ir iedomājies, ka vienmēr strādās viņa senās stendzeniskās metodes. Bet tās ir kā godoni - izmantojamas divreiz. Pirmo un pēdējo.

Atbildēt

;/';

20.01.2019. 17:57

»

:)

ZZS kuģis grimst un pie reizes paraus līdzi vēl Puzes Aivaru. Protams, ka bikses pilnas


drīzāk tomēr grimst vienoto sorosistu barža.....

Atbildēt

:)

20.01.2019. 17:04

ZZS kuģis grimst un pie reizes paraus līdzi vēl Puzes Aivaru. Protams, ka bikses pilnas.

Čekistiem bail. :)

Atbildēt

Pietiek ir vienalga ko publicēt, ka tik piķis nāk!

20.01.2019. 16:58

Tukša muldēšna. Īsts KGB stila rakstiņš. Demogoģija un faktu interpretācija.

Atbildēt

Nain

20.01.2019. 16:57

»

:):):):):):)

Spriežot pēc komentāra, Jūs te krievu nacionālo valsti vēlaties veidot


kunga,jo jau izveidota vienota nacionālo sorosistu zeme.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 16:25

»

Tā DP izveidoja arī JKP

Bijušie- Bordāns tiesl. ministrs, Jurašs un Potapova ir bijušie Drošības policijas operatīvie darbinieki un bijušie KNAB operatīvie darbinieki


Valsts pārvaldes darbinieki (bijušie vai esošie), deputāti un ministri nav neatkarīgi spēlētāji...

Atbildēt

:):):):):):)

20.01.2019. 16:14

»

Daumants

Nez ko autors lieto


Prātu, loģiku, analītiķa un novērotāja prasmes...

Atbildēt

Tā DP izveidoja arī JKP

20.01.2019. 16:02

»

Kristaps Ziemelis

Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles


Bijušie- Bordāns tiesl. ministrs, Jurašs un Potapova ir bijušie Drošības policijas operatīvie darbinieki un bijušie KNAB operatīvie darbinieki.

Atbildēt

Nav sazvērestības teoriju

20.01.2019. 15:57

»

Kristaps Ziemelis

Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu Drošības policija drīkst veidot politiskas kustības par valsts budžeta naudu ar noteiktu mērķi - valsts drošības interesēs. Tādas, lūk, tās lietiņas! Ne velti DP izdalīti milzu naudas līdzekļi. Kam tad tā drošība vajadzīga? Lai esošai politmafijai - komunistu- čekistu- cionistu varza varētu turpināt genocīdu, palielinot valsts parādu.

Likumu nezināšana nav attaisnojums izplatīt melus par sazvērestības teorijām.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 15:33

»

KPV uzdevums

bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās...


Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles...

Atbildēt

...

20.01.2019. 15:13

»

Bite

Uzvelc folija cepurīti


Kādreiz Dzintars bija labos draugos ar Osipovu , tā ka cionistu idejas viņam nebut nav svešas , jau no jaunības laikiem.

Atbildēt

Secinājums

20.01.2019. 14:35

»

KPV uzdevums

bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās...


Otkati no kompensācijām būtu labs atspaids klaniem , bet tas nemaz neizslēdz iespēju to OIK pārkrustit citā vārdā un turpināt aplaupīt muļķu zemi.Un augļotājiem ar sava artava tiks.

Atbildēt

KPV uzdevums

20.01.2019. 14:27

»

Kristaps Ziemelis

Pieļauju, ka Saskaņā nav pareizā, tas kurš uzņem apgriezienus un popularitāti, spārna atbalstīta. Ar lielu varbūtību, tas ir liberālo krievu projekts. Kurš, ja neizpaudīsies šīs Saeimas laikā, nākošajā var zaudēt vēl vairāk ietekmes vai pat pazust. KPV. LV ir daudzdimensionāls fenomens, kurš var kalpot...


bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās.

Kas par to liecina? Suņubūdu un KPV dibinātājus uzturēja Meroni- CIP aģents, kurš "pārvalda Lemberga aktīvus", tos izsaimniekojot. Slependienesti aizturēja Saeimas ēkā Kaimiņu, popularizējot KPV. Arī šis raksts ir KPV popularizācija, ko veic slependienesti.

KPV popularizācija, ko veic slependienesti, ir arī safabricētie kriminālprocesi pret Kaimiņu un Zakatistovu, jo naudas izlietojumu, ko nopelna viņu privātfirmas, nav tiesiska pamata apsūdzēt apsūdzēt prettiesiskā partijas finansēšanā.

Mēs nezinām konkrētus slepenos cionistu vai oligarhu mērķus, iespējams, ka mērķis arī Gobzemam un ZZS ir viens un tas pats - atcelt OIK, manipulējot ar simts noderīgiem Saeimas idiotiem. Iespējams, ka oligarhi un cionisti ir vienos mērķos - atceļot OIK, izmaksāt kompensācijas no valsts ap 1 miljardu €, ko MP K. Kariņš aizņemtos no PB/SVF.

Atbildēt

nu, jā tikai velves un lec

20.01.2019. 14:20

vēl nav putras katlā ar visām četrām, valka jau iznīcināta

Atbildēt

NA priekšsēdis ir Raivis Dzintars

20.01.2019. 14:14

»

...

Bet bez saskaņas nu nekādīgi nevar , ar ko ta bezsugas aitas baidit.Lai gan SC un NA bīda kopējas rebes


Tas pats Raivis Dzintars, kas ir devis slepenu zvērestu Lettonia korporācijā pret Latvijas valsti. Korporācijā ir savi slepeni noteikumi un likumi, bierarhija. Tās likumos rakstīts, ka korporācijas biedri pakļaujas valsts likumiem, bet, 15 slepeno korporāciju biedri ir visur, neviens viņus nekontrolē, viņi lobē cits cita un korporācijas intereses, kuras ir tikai un vienīgi materiālas, izzogot visiem spēkiem valsts budžetu.

Savukārt, Ušakovs saņem instrukcijas no Vašingtonas tieši no cionistiem- masoniem, līdzīgi to dara Putins. Ne velti Vj. Dombrovskis, kurš apmācīts masonu žīdu cionistu skolā ASV, tika iebīdīts Saskaņā pēc tam, kad viņa "hui-mui-dui domnīcu" Certus divus gadus uzturēja nezināmas izcelsmes nauda. Vašingtona no malas, novērtējot situāciju, pārcentās - par VP bīdot baptistu Sproģi (cionistu anekdote - cionisti izplata nabadzības politiku, baptisti to ievieš dzīvē), bet par MP Vj. Dombrovsk kā Miltona Frīdmana cionistiskās ekonomikas genocīda skolas beidzēju.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 14:13

Pieļauju, ka Saskaņā nav pareizā, tas kurš uzņem apgriezienus un popularitāti, spārna atbalstīta. Ar lielu varbūtību, tas ir liberālo krievu projekts. Kurš, ja neizpaudīsies šīs Saeimas laikā, nākošajā var zaudēt vēl vairāk ietekmes vai pat pazust. KPV. LV ir daudzdimensionāls fenomens, kurš var kalpot dažādiem mērķiem vienlaicīgi. Šķelšanās, ja ir reāla, tad ir saistīta ar tās biedru viedokļu dažādību. Šī laika mīna tika ielikta jau pašos pamatos, kad KPV. LV vēl tikai dibināja, nebija skaidri mērķi, precīza mērķu sasniegšanas plāna.. Visus kopā vienoja "cīņa par visu labo, pret visu slikto", nedefinējot labo un slikto detalizēti. Tas piesaistīja daudz marginalizētu indivīdu pat ar diametrāli pretejiem mērķiem:
Pašlabuma meklētāji, ideālisti, sapņotāji, iesūtītie kazačoki utt. Mazā un vēl mazāka kalibra cilvēki. Nespēja domāt abstrakti, un konkretizēt,. Šis kopums arī rada problēmas partijā. Neticība un riebums pret vecajām partijām un jaunpienācējiem kalpos iedzīvotājiem kā pote, un labvēlīgos apstākļos var kalpot kā sistēmas transformācijas trigeris.

Atbildēt

Nuja

20.01.2019. 13:29

»

lauķis

Nu nav nekādas latviskās vai nelatviskas partijas , ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma , savas zagšanas sfēras un kvotas.Jā , klanu starpā notiek cīņas bet tas nekādīgi neietekmē ,politisko kursu


Nav vairs viena bandītu komunistu- čekistu- cionistu partija! Tagad tās loma sadalīta visām uzreiz. Neviena persona netiek politikas virsotnēs un netiks, kura iestāsies pret šo politmafiju. Pa laikam kādu atrod un virza kā Gobzemu, liekot masām noticēt, ka ir demokrātija.

Visām partijām, kā saki, iedalītas nišas un zagšanas kvotas. Tā NA tika tieslietas, lai latvju tauta domā, ka savējie sakārto, vai nespēj sakārtot un nav, ko vainot. Maksātnespējas procesi daudz netīras naudas ienesa slepenajām korporācijām un NA melnajai kasei. Vislabākā loma Saskaņai - Rīgas budžeta izsaimniekošana un bezdarbība Saeimā.

Atbildēt

lauķis

20.01.2019. 12:47

»

Kad ir maize un sāls,tad vaigs nav bāls

Paši vainīgi! Kas gan ir liedzis "latviskajām partijām" visu šo,divdesmit astoņu laikā par latviešiem parūpēties? Nevis aplikt pat maizi ar 18%,bet vēlāk jau ar 21% pievienotās vērtības nodokli? Pat vislatviskākā no tām-Nacionālā apvienība,tā arī nav spējusi nodokli Latvijas luksusa precei-maizei,samazināt...


Nu nav nekādas latviskās vai nelatviskas partijas , ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma , savas zagšanas sfēras un kvotas.Jā , klanu starpā notiek cīņas bet tas nekādīgi neietekmē ,politisko kursu,,.

Atbildēt

Kad ir maize un sāls,tad vaigs nav bāls

20.01.2019. 12:35

Paši vainīgi! Kas gan ir liedzis "latviskajām partijām" visu šo,divdesmit astoņu laikā par latviešiem parūpēties? Nevis aplikt pat maizi ar 18%,bet vēlāk jau ar 21% pievienotās vērtības nodokli? Pat vislatviskākā no tām-Nacionālā apvienība,tā arī nav spējusi nodokli Latvijas luksusa precei-maizei,samazināt vismaz līdz NA sastāvā ietilpstošās Visu Latvijai jau sen rosinātajai 12% likmei! Šobrīd laikrakstos jau lasām minējumus,vai paaugstināts tiks PVN! Pilnīgi iespējams,jo pat visnacionālākās latviskās partijas-pašreizējais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards,būdams ekonomikas ministrs,jau 2008.gadā apgalvoja,ka PVN pārtikai ir japalielina nevis jāsamazina!Lai Latvija būtu pasaules līdere,vēl taču jāapsteidz ir Dānija!
Vai esat varbūt atraduši,beidzot saskaņotās jaunās valdības deklarācijas melnrakstā norādi,kad konkrēti PVN 21% likme,vismaz maizei tiks samazināta?!

Atbildēt

Leinis Brāzma-Virpulis

20.01.2019. 12:33

Noteikti GOBZEMA KUNGS pieņems lēmumu būt LATVIJAS PREZIDENTA kandidātam vēlēšanās un vinnēs,uz OTRU termiņu VIŅU VĒLĒS jau TAUTA.

Atbildēt

cbv

20.01.2019. 12:18

SARAKSTĪTAS PILNIGAS MUĻĶĪBAS....
Izņemot to, ka KPLV mēģina kļūt par respektabeliem politikiem.

Atbildēt

Tas ir naivi!

20.01.2019. 10:35

»

meklējam

JAUNU K. Ulmani


Ulmanis, Bitlers, Staļins.. Tie bija citi laiki. Viss kļuvis rafinētāks.

Daļas veido veseli. Nanodaļas - domas. Nodomi.

Brīvība, cilvēktiesības tiek tealizētas pastarpināti - ar citu cilvēku tiesībām un rīcību. Katram savā vietā jābūt ulmanim. Ulmaņa valdībā ekonomiku uz ēla G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta tēvs, bet visu tikai pieraksta Ulmanim. Lai vai kā! Katram jābūt ulmanim savā vietā. Ulmanim- anarhistam. Neļaujot svešzemju varai un naudai uzkundzēties caur nodevējiem - "uz laiku cionistiem noderīgiem idiotiem", kuri realizē svešu mums varu. Bez anarhijas nav citu ietoču, jo nav izieta anarhijas stadija. Dzelteno vestu stadiju uzreiz nevar sasniegt, kad anarhisti apvienojas domājot līdzīgi. Rīkojoties līdzīgi.Cionistu varas organizētās nekārtības 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā pretošanās attīstību ir atsviedušas atpakaļ laikā. Pēc desmit gadiem joprojām turpinās vēl četru cilvēku vajāšana,

Atbildēt

Es neesmu Gobzems

20.01.2019. 10:23

»

Un Tavs komentārs Gobzeme

Arī ir reklāma, uyobak


Un negribētu būt viņa vietā.

Atbildēt

Jokohama

20.01.2019. 09:59

Tik garu vemekli var uzrakstīt tikai sponsorēts autors

Atbildēt

Un Tavs komentārs Gobzeme

20.01.2019. 09:49

»

Uz KPV.lv aktivitātēm

jāskatās ar aizdomām (nav LV partiju, uz kurām tas neattiektos...


Arī ir reklāma, uyobak!

Atbildēt

piedzimtatejā

20.01.2019. 09:27

nēnu kaukāts ārprāc cik daudz pastalatejā visādu kropļu.. kautkāds zakaķistovs.. gopzems.. kaimiš, knariš, šļosers, lemperks... pzģc slima valstele, vislabāk būtu atombumbu šitai atejai uzmest

Atbildēt

krakovas šuneļi

20.01.2019. 08:31

»

xx

Varbūt kaļikus


izmanto izdevību izvankšķēties...
Laikam irsas aizaugušas - vajag izkratīt...

Atbildēt

ko tu

20.01.2019. 08:26

»

Daumants

Nez ko autors lieto


silei pietuvinātais, lieto - tāds ir jautājums !?

Atbildēt

meklējam

20.01.2019. 08:19

»

šausmas

Nedod Dievs, pie varas tādus kā Artuss, Gobzems un Zakatistovs


JAUNU K. Ulmani !

U-ū !
Kur tu esi ?!
Jaunie zic varneši nupat laiž Latviju
zem ūdens !!!

Atbildēt

Hmmmm

20.01.2019. 07:59

»

jautaajums

Kas ir pati vērtīgākā prece pasaulē?Vai tā ir nafta , narkotikas , alkohols,prostitūtas?Nē.Visvērtīgākā prece ir noderīgie idioti,viņu atražošanai tiek tērēti pasakaini līdzekļi , bērnudārzs , skola , augstskola


Gandrīz tuvu patiesībai. Vislabākā ekonomikas prece ir muļķi, jo viņi uztur bankas, Valsts kasi, valsts parādu, pilnīgi neizprotot ekonomikas principus.

Un, piekrītu, muļķi, kas ievēlēti parlamentā, ko sauc par noderīgiem idiotiem, jo, manipulējot ar viņu balsojumu likumdošanas jomā, tiek panākti pašu genocīda apstākļi.

Atbildēt

Bandītiskais žīdu gangsteru kapitālisms

20.01.2019. 07:52

»

lauķis

Zirnekļu cīņas burkā


Kā tas izpaužas? Pret privātpersonām - ievilinot parādu verdzībā. Ja privātpersona pati nav saistīta ar banku korporatīvi koruptīvām saitēm un aizņemu summu sešiem - septiņiem cipariem, ieķīlājot nekustamo un kustamo mantu bankā, tad banku ganksteru banda - finansu izlūki un privātpersonas ekonomikas slepkavas seko privātpersonas dzīvei - izjauc ģimenes, organizē nelaimes gad. utt., lai privātpersona nevar atdot parādu, ar ko banka var atsavināt privātpersonas īpašumus utt., kas ir daudz vērtīgāki par aizdoto - jau izmaksāto naudas summu.

Bet valsij aizdevēji ir SVF/PB, bet šo labā strādā ASV CIP finansu izlūkošanas un ekonomiku skepkavu slepenaģenti kopā ar valstu slependienestiem - Skripaļu lieta, lai piemērotu sankcijas pret Krieviju, pārņemot Rosal kontrolpaketi, Šušenskas HES un citu hesu paketes, atceļot sankcijas.., Parex afēra, OIK utt. Partiju izveide - Zatlera refirmu partija, KPV. lv utt. realizējot savu, mums neredzamo politiku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

18

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

FotoSimtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju par pasauli, kas ir radikāli mainījusies un arvien turpina mainīties.
Lasīt visu...

15

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

FotoCeļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu būvnieku lobijs un bada dzeguze Andris Bērziņš, un kura dēļ mēs ik gadu pārmaksājam 15% par ceļu būvi, grasās darīt visu, lai apstādinātu Latvijas Valsts ceļu organizēto iepirkumu par valsts autoceļu asfaltēto segumu brauktuvju horizontālo apzīmējumu atjaunošanas darbu veikšanu 2020. – 2025.gadā. Kāpēc? Tāpēc, ka ir pretendents, kas nostartēja ar ļoti labām un Eiropas tirgum atbilstošām cenām, kas labi ēdušos sliņķus var pabīdīt nost no siles.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

FotoIespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko izķepurojies no nopietnas ķezas, kur, loģiski spriežot, rezultātam vajadzēja būt citādam, aizdomājas un izvērtē savu dzīvi un vērtības. Bet tas parasti ilgst neilgi, un viss aiziet vecās sliedēs.
Lasīt visu...

3

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

FotoDažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir izplatījusies ļoti strauji, izraisot nopietnu sabiedrības veselības krīzi un satricinot Eiropas Savienības (ES) un pasaules valstu ekonomikas.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – I daļa

FotoKā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās Romas oratoru runas bijušas pārpilnas ar sazvērestības teorijām. Vēlākos laikos, kad imperatoru, monarhu un baznīcas vara bija stipra, jebkādas izmaiņas bija iespējamas, vienīgi izmantojot sazvērestības pret šīm varām, un šādas sazvērestības – gan veiksmīgas, gan neveiksmīgas – nebija retums tāpat kā slepenas organizācijas. Tas savukārt leģitimizēja un piešķīra ticamību tam, ja pie varas esošie atklāja un nežēlīgi izrēķinājās ar sazvērniekiem, pat ja tie tādi nebija. 
Lasīt visu...

21

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

FotoDiskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas iespējas pastāv. Īpaši tad, ja vīruss ir izraisījis pandēmiju. Arī koronvīruss ir izraisījis pandēmiju. Tā tāpat kā jebkura cita pandēmija var atstāt pozitīvu ietekmi uz cilvēkiem.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...