Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

andris a

23.01.2019. 16:58

(sun)(flag:lv)Sociologi-18.01.2019.g. LTv-7 raidjum ""Nacionālie dārgumi""-TĒMA-""FINKS""..Raidījumu vada Z.Muktupāvels, klāt aktieris A.Ančevskis ,režisors Edm.Freibergs un jūdu izcelsmes pārstāvis Boriss Ravdins, nosaukts tika par kulturologu / interesanti kādas k.,/?-esot vairāku grāmatu par mūsu izcilo gaišreģi E,Finku-autors .Konsultējoties izrādījās, ka vairākas grāmatas par E.Finku ir lasītas ,pat ar lielu interesi , jo tur pārliecinoši un objektīvi ir bijis izklāstīts par E.Finka izcilajām GAIŠREĢA un PAREĢA spējām. Bet sarunas gaitā par E.Finka tēmas teātra izrādi tika runāts kā izdevušos un interesantu..
Bet tad sarunā iesaistījās grūti saprotamā latviešu valodas izloksnē Boriss R.- kurš ar milzīgu entuziasmu faktiski noraidija pats savu rakstīto par E,Finku. Pat mēģināja noliegt pirms 1991.g. aktualizēto ABSOLŪTI PRECĪZO ATKLĀSMI PAR 1991, GADU /kad gadskaitļi abos galos būs vienādi/, tad Latvijas pamattauta latvieši ZINĀJA UN GAIDĪJA PAREDZĒTO LATVIJAS VALSTS BRĪVĪBU -VISPIRMS no judokomunistu VERDZĪBAS, kas faktiski sākās 1939.g., kad tad vēl SUVĒRĒNĀS LATVIJAS REPUBLIKAS VARA bez tautas REFERENDUMA ielaida LATVIJĀ Kurzemes teritorijā Austrumu Krievijas VARAS UZSPIESTO AGRESIJU-SARKANĀS ARMIJAS TANKU ARMĀDAS VEIDĀ. Pamatu tam m.es tagad ļoti labi zinām-kā NOZIEDZĪGO T.S. MOLOTOVA-RĪBENTROPA PAKTU AR TĀ-SLEPENAJIEM PROTOKOLIEM-PAR NOZIEDZĪGO EIROPAS RERITORIJU PĀRDALI -šajā gadījumā vardarbīgu Latvijas teritorijas un Latviešu tautas pakļaušanu JAUNAI GENOCĪDA FORMAI-KURAS SĀKUMS BIJA JAU 700 GADU GENOCĪDS NO ANGLOSAKŠU /KRUSTNEŠU/ INVĀZIJAS-AR VARU MUMS UZSPIEŽOT AUSTRUMU JŪDU VARDARBĪGO-PRETCILVĒCĪGO RELIĢIJU-JUDOKRISTIETĪBU saīsinot-KRISTIETĪBU.
Tad Boriss R. sāka fantazēt un burtiski murgot, ka karAI tautai vajagot celt savu PANTEONU-...?Lai tad pats Boriss R. ceļ savā APSOLĪTĀ ZEMĒ /PAT NE TĒVZEMĒ/ TUR PANTEONUS CIK VĒLAS un meklē TUR SEV JAUNUS MITOLOĢISKUS TĒLUS-varbūt atradīs vēl kādu sava ciltsbrāļa JEŠUA- JAUNU APUSTULI..un safantazēs jaunus FOLKLORAS TĒLUS JŪDU GADRĀ....
Mums te LATVIJĀ IR SAVA BALTU-ĀRIEŠU FOLKLORA UN SAVA MITOLOĢIJA, AR MŪSU DAINĀM KĀ AUGSTĀKAIS LATVJU TAUTAS IZZIŅU UN APLIECINĀJUMA AVOTS.
Boriss R . pat aizrunājās / aizmurgojās / tiktāl, mums te Latvijā NEESOT SVARĪGA MŪSU VĒSTURE,-BET galvenais esot MITOLOĢIJA,,,
Taļāk Boriss R,savas pamatdzimtenes Izraellas SAFANTAZĒTĀS MITOLOĢIJAS vietā sarunā TO... centās viltīgi ""pārlikt"" uz Latviju.
Bet MĒS TAGAD ZINĀ PAR E.FINKA 2- OTRO PAREĢOJUMU-KAS IR 2020.GADS.
INTERESANTI, ka visos Latvijas Preses izdevumos katru gadu TIEK ATGĀDINĀTS-IERAKSTĪTS E.FINKA TEIKTAIS PAREĢOJUMA TEKSTS,- KA PĒC 1939.G. IERADUŠIES OKUPANTI UN KOLONISTI ATSTĀS LATVIJAS VALSTI UN PĀRTRAUKS GENOCĪDU PRET LATVIEŠU TAUTU -līdz 2020.g. 30.decembrim. UN ATDOS LATVIEŠU TAUTAI VISU SAZAGTO UN KRIEVIJAS VARA PĀRSKAITĪS LĪDZ 2020.G 30 .DECEMBRIM- ATJAUNOTAI LATVIJAS BANKAI APRĒĶINĀTOS 700 000 000-SEPTIŅUS SIMTUS EIRO + plus vēl 0/0 procentus no 1991.g.-PAR OKUPĀCIJAS UN KOLONICĀCIJAS REZULTĀTĀ VEIKTIEM NODARĪJUMIEM PRET LATVIJU UN LATVIEŠU TAUTU.PROTAMS, ATTIECĪGI PAR LATVIJAS VALSTS UN LATVIEŠU TAUTAS DEKOLONIZĀCIJU UN DEOKUPĀCIJU ATBILDĒS ARĪ VĀCIJAS, ASV. ANGLIJAS UN FRANCIJAS VALSTU VALDĪBAS.-KAS PIEĻĀVA ŠOS NOZIEGUMUS.
MĒS LATVIEŠU PAMATTAUTA TĀPAT KĀ E.FINKA 1-pirmo PAREĢOJUMU ZINĀJĀM UN ATTIECĪGIRĪKOJĀMIES TO SAGAIDOT UN AIZSTĀVOTIES /BARIKĀDES/ -TĀ MĒS ARĪ TAGAD ZINĀM UN SAGATAVOJAMIES E.FINKA 2. OTRAM PAREĢOJUMAM LAI IR !
MŪSU parole IR F-2-2020 (sun)

Atbildēt

Otto

23.01.2019. 11:52

Slima suna murgi! :D Vislabākais ir tas, ka saliek vēl beigās linkus no spokiem.lv rakstiem! :D Un Tavs varonis Artuss tieši ir tas, kas tagas ir apklusis un nodevis savus vēlētājus, ejot Kariņa valdībā. Tagad, nez kāpēc, vispār klusē un neko nerunā. Nemaz nerunājot par to, ka savu slaveno kameru jau sen nav ņēmis rokās. Politikas eksperts atradies - drīzāk jau tāds pats klauns kā pielūgtais tautas varonis Artuss! :)

Atbildēt

Hei pareizais

21.01.2019. 19:02

»

Ačgārnības

Kā raujas pie varas tie, kuriem nekā nav, gadu daudz, bet pakaļa joprojām plika. Piemēram Zakatistovs- ne uzkrājumu, ne īpašumu, viena škodiņa un būda Raunā.Un arī zināšanu nav. Plātīga, tukša runa, tukša kabata- un tādi mums mācīs dzīvot


Vai tavuprāt pie varas būtu jābūt tiem, kuriem tautai nozagtie miljardi ir sakrāmēti ārzonu kontos un brauc ar lepniem limuzīniem. Šaurās pierītes loģika vai nu lielzagļu atvase esi.

Atbildēt

Bez aizspriedumiem

21.01.2019. 18:58

»

kur aitas, tur cirpēji

Tas, ka saeimā nonācis nelietīgais demagogs Gobzems, blēdis Šmits, šarlatāns Zakatistovs, nodokļu nemaksātāja un pasaules apceļotāja Petraviča u.c. viduvējības, jāpateicas tikai un vienīgi melnstrādniekiem un prātu izdzīvojošiem ļautiņiem. Izglītoti cilvēki apjēdz, ka šie Kotlešu partijas solījumi ir...


Tā ir naivā un vēsturiskos faktus nezinošā jaunatne, kam jāpieskaita vēl kolonistu atpriski. Neaizmirsīsim, ka bija ierosinājums vēlēšanu tiesības noteikt jau no 16 gadiem, tas tad būtu pilns komplekts bezcerībai kaut nedaudz ko mainīt un kopā ar penšiem kuri nedraudzējas ar internetu, bet pārtiek tikai no mēdiju propogandas.

Atbildēt

haralds

21.01.2019. 14:47

uzmeta vai neuzmeta, Šlosera vai kāda cita šestaki. kā sūdu krāsas zirgā parādījās Lopzems, šaubu vairs nebija!

Atbildēt

kur aitas, tur cirpēji

21.01.2019. 12:42

Tas, ka saeimā nonācis nelietīgais demagogs Gobzems, blēdis Šmits, šarlatāns Zakatistovs, nodokļu nemaksātāja un pasaules apceļotāja Petraviča u.c. viduvējības, jāpateicas tikai un vienīgi melnstrādniekiem un prātu izdzīvojošiem ļautiņiem. Izglītoti cilvēki apjēdz, ka šie Kotlešu partijas solījumi ir neizpildāmi murgi.

Atbildēt

Ačgārnības

21.01.2019. 11:57

Kā raujas pie varas tie, kuriem nekā nav, gadu daudz, bet pakaļa joprojām plika. Piemēram Zakatistovs- ne uzkrājumu, ne īpašumu, viena škodiņa un būda Raunā.Un arī zināšanu nav. Plātīga, tukša runa, tukša kabata- un tādi mums mācīs dzīvot???

Atbildēt

Reņģēdājs

21.01.2019. 11:38

Izskatās, ka mums valdībā varētu būt unikāla partija, kas vienlaicīgi ir gan pozīcijā, gan opozīcijā.
Bet Gobzems, - nebūt ne nedemokrātiskās valstīs - varētu tikt vismaz uz laiku arestēts par valstij bīstamu rīcību

Atbildēt

TYT

21.01.2019. 11:34

»

Vafell

Tā domā īsie prātiņi


Tātad citu argumentu nav?

Atbildēt

Vafell

21.01.2019. 11:22

»

Jokohama

Tik garu vemekli var uzrakstīt tikai sponsorēts autors


Tā domā īsie prātiņi

Atbildēt

FKK

21.01.2019. 10:13

»

FY

šlesers sorosistus uzvarēs kā pirkstu......,kariniem nekādu izredžu


Drukājot netalantīgā Toča garlaicīgos tekstus biznesa avīzē pārlietā ar tabloīdu šķidro mērci? Tiešām? Nopietni? Izmantojot garīgi nestabilā, mentāli traumēta sociopāta Goblina neprognozējamos gājienus? Šlesers jau desmit gadus ir faktiski izmests aiz borta un mēģinājumi atgriezties apritē izskatās traģikomiski.
Salīdzinājums ar Kariņu, protams, jau pats par sevi liecina, ka Šlesers ir nonācis fārmklubu zemākajās līgās.

Atbildēt

Asiirietis

21.01.2019. 01:41

Ja tautas kalps vai amatpersona ir slēpis savus patiesos sponsorus, ja sastāv slepenās ārvalstu vai pašmāju korporācijās ložās, bet tajā pat laikā ir devis zvērestu Latvijas valstij vai arī tāpēc ka nav devis zvērestu Latvijas valstij un kalpojis citu valstu grupējumu interesēm ir jābūt briesmīgam sodam, kuru bail pat izrunāt ieviestā politkorektuma apstākļos, bet tas saistīts ar krēslu un elektrību.

Atbildēt

FKK

20.01.2019. 22:10

Plāns bija ļoti konkrēts - ar pārbaudītām metodēm uzdzīt Saskaņas un KPV LV reitingu, lai pa abām kopā vismaz tuvotos 50%. Tad jau kādu ar dāsnu honorāru, kas kremlim nebūtu nekas pārmērīgs, jau piepirktu klāt.
Diemžēl pārrēķinājās - pret KPV LV nostrādāja ļoti vienoti, mērķtiecīgi koordinēti spēki, kuri apzinājās riskus, ja pie varas nonāktu Meroni/Šleseriski/Ubranoviči prokremlini.
Tagad KPV LV manipulatoriem ir jādomā jauns plāns. Neiet viegli. Jo Gobzema un Zakatistova intelektuālās spējas ir stipri pārvērtētas. Šlesers ir iedomājies, ka vienmēr strādās viņa senās stendzeniskās metodes. Bet tās ir kā godoni - izmantojamas divreiz. Pirmo un pēdējo.

Atbildēt

;/';

20.01.2019. 17:57

»

:)

ZZS kuģis grimst un pie reizes paraus līdzi vēl Puzes Aivaru. Protams, ka bikses pilnas


drīzāk tomēr grimst vienoto sorosistu barža.....

Atbildēt

:)

20.01.2019. 17:04

ZZS kuģis grimst un pie reizes paraus līdzi vēl Puzes Aivaru. Protams, ka bikses pilnas.

Čekistiem bail. :)

Atbildēt

Pietiek ir vienalga ko publicēt, ka tik piķis nāk!

20.01.2019. 16:58

Tukša muldēšna. Īsts KGB stila rakstiņš. Demogoģija un faktu interpretācija.

Atbildēt

Nain

20.01.2019. 16:57

»

:):):):):):)

Spriežot pēc komentāra, Jūs te krievu nacionālo valsti vēlaties veidot


kunga,jo jau izveidota vienota nacionālo sorosistu zeme.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 16:25

»

Tā DP izveidoja arī JKP

Bijušie- Bordāns tiesl. ministrs, Jurašs un Potapova ir bijušie Drošības policijas operatīvie darbinieki un bijušie KNAB operatīvie darbinieki


Valsts pārvaldes darbinieki (bijušie vai esošie), deputāti un ministri nav neatkarīgi spēlētāji...

Atbildēt

:):):):):):)

20.01.2019. 16:14

»

Daumants

Nez ko autors lieto


Prātu, loģiku, analītiķa un novērotāja prasmes...

Atbildēt

Tā DP izveidoja arī JKP

20.01.2019. 16:02

»

Kristaps Ziemelis

Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles


Bijušie- Bordāns tiesl. ministrs, Jurašs un Potapova ir bijušie Drošības policijas operatīvie darbinieki un bijušie KNAB operatīvie darbinieki.

Atbildēt

Nav sazvērestības teoriju

20.01.2019. 15:57

»

Kristaps Ziemelis

Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles


Saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu Drošības policija drīkst veidot politiskas kustības par valsts budžeta naudu ar noteiktu mērķi - valsts drošības interesēs. Tādas, lūk, tās lietiņas! Ne velti DP izdalīti milzu naudas līdzekļi. Kam tad tā drošība vajadzīga? Lai esošai politmafijai - komunistu- čekistu- cionistu varza varētu turpināt genocīdu, palielinot valsts parādu.

Likumu nezināšana nav attaisnojums izplatīt melus par sazvērestības teorijām.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 15:33

»

KPV uzdevums

bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās...


Kaut kāda sazvērestības teorija. Dienesti ņem dalību klusējot, pieļaujot, un izpildot pavēles...

Atbildēt

...

20.01.2019. 15:13

»

Bite

Uzvelc folija cepurīti


Kādreiz Dzintars bija labos draugos ar Osipovu , tā ka cionistu idejas viņam nebut nav svešas , jau no jaunības laikiem.

Atbildēt

Secinājums

20.01.2019. 14:35

»

KPV uzdevums

bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās...


Otkati no kompensācijām būtu labs atspaids klaniem , bet tas nemaz neizslēdz iespēju to OIK pārkrustit citā vārdā un turpināt aplaupīt muļķu zemi.Un augļotājiem ar sava artava tiks.

Atbildēt

KPV uzdevums

20.01.2019. 14:27

»

Kristaps Ziemelis

Pieļauju, ka Saskaņā nav pareizā, tas kurš uzņem apgriezienus un popularitāti, spārna atbalstīta. Ar lielu varbūtību, tas ir liberālo krievu projekts. Kurš, ja neizpaudīsies šīs Saeimas laikā, nākošajā var zaudēt vēl vairāk ietekmes vai pat pazust. KPV. LV ir daudzdimensionāls fenomens, kurš var kalpot...


bija radīt jaunu, DP un slependienestu kontrolētu politisku kustību, kas turpinās.

Kas par to liecina? Suņubūdu un KPV dibinātājus uzturēja Meroni- CIP aģents, kurš "pārvalda Lemberga aktīvus", tos izsaimniekojot. Slependienesti aizturēja Saeimas ēkā Kaimiņu, popularizējot KPV. Arī šis raksts ir KPV popularizācija, ko veic slependienesti.

KPV popularizācija, ko veic slependienesti, ir arī safabricētie kriminālprocesi pret Kaimiņu un Zakatistovu, jo naudas izlietojumu, ko nopelna viņu privātfirmas, nav tiesiska pamata apsūdzēt apsūdzēt prettiesiskā partijas finansēšanā.

Mēs nezinām konkrētus slepenos cionistu vai oligarhu mērķus, iespējams, ka mērķis arī Gobzemam un ZZS ir viens un tas pats - atcelt OIK, manipulējot ar simts noderīgiem Saeimas idiotiem. Iespējams, ka oligarhi un cionisti ir vienos mērķos - atceļot OIK, izmaksāt kompensācijas no valsts ap 1 miljardu €, ko MP K. Kariņš aizņemtos no PB/SVF.

Atbildēt

nu, jā tikai velves un lec

20.01.2019. 14:20

vēl nav putras katlā ar visām četrām, valka jau iznīcināta

Atbildēt

NA priekšsēdis ir Raivis Dzintars

20.01.2019. 14:14

»

...

Bet bez saskaņas nu nekādīgi nevar , ar ko ta bezsugas aitas baidit.Lai gan SC un NA bīda kopējas rebes


Tas pats Raivis Dzintars, kas ir devis slepenu zvērestu Lettonia korporācijā pret Latvijas valsti. Korporācijā ir savi slepeni noteikumi un likumi, bierarhija. Tās likumos rakstīts, ka korporācijas biedri pakļaujas valsts likumiem, bet, 15 slepeno korporāciju biedri ir visur, neviens viņus nekontrolē, viņi lobē cits cita un korporācijas intereses, kuras ir tikai un vienīgi materiālas, izzogot visiem spēkiem valsts budžetu.

Savukārt, Ušakovs saņem instrukcijas no Vašingtonas tieši no cionistiem- masoniem, līdzīgi to dara Putins. Ne velti Vj. Dombrovskis, kurš apmācīts masonu žīdu cionistu skolā ASV, tika iebīdīts Saskaņā pēc tam, kad viņa "hui-mui-dui domnīcu" Certus divus gadus uzturēja nezināmas izcelsmes nauda. Vašingtona no malas, novērtējot situāciju, pārcentās - par VP bīdot baptistu Sproģi (cionistu anekdote - cionisti izplata nabadzības politiku, baptisti to ievieš dzīvē), bet par MP Vj. Dombrovsk kā Miltona Frīdmana cionistiskās ekonomikas genocīda skolas beidzēju.

Atbildēt

Kristaps Ziemelis

20.01.2019. 14:13

Pieļauju, ka Saskaņā nav pareizā, tas kurš uzņem apgriezienus un popularitāti, spārna atbalstīta. Ar lielu varbūtību, tas ir liberālo krievu projekts. Kurš, ja neizpaudīsies šīs Saeimas laikā, nākošajā var zaudēt vēl vairāk ietekmes vai pat pazust. KPV. LV ir daudzdimensionāls fenomens, kurš var kalpot dažādiem mērķiem vienlaicīgi. Šķelšanās, ja ir reāla, tad ir saistīta ar tās biedru viedokļu dažādību. Šī laika mīna tika ielikta jau pašos pamatos, kad KPV. LV vēl tikai dibināja, nebija skaidri mērķi, precīza mērķu sasniegšanas plāna.. Visus kopā vienoja "cīņa par visu labo, pret visu slikto", nedefinējot labo un slikto detalizēti. Tas piesaistīja daudz marginalizētu indivīdu pat ar diametrāli pretejiem mērķiem:
Pašlabuma meklētāji, ideālisti, sapņotāji, iesūtītie kazačoki utt. Mazā un vēl mazāka kalibra cilvēki. Nespēja domāt abstrakti, un konkretizēt,. Šis kopums arī rada problēmas partijā. Neticība un riebums pret vecajām partijām un jaunpienācējiem kalpos iedzīvotājiem kā pote, un labvēlīgos apstākļos var kalpot kā sistēmas transformācijas trigeris.

Atbildēt

Nuja

20.01.2019. 13:29

»

lauķis

Nu nav nekādas latviskās vai nelatviskas partijas , ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma , savas zagšanas sfēras un kvotas.Jā , klanu starpā notiek cīņas bet tas nekādīgi neietekmē ,politisko kursu


Nav vairs viena bandītu komunistu- čekistu- cionistu partija! Tagad tās loma sadalīta visām uzreiz. Neviena persona netiek politikas virsotnēs un netiks, kura iestāsies pret šo politmafiju. Pa laikam kādu atrod un virza kā Gobzemu, liekot masām noticēt, ka ir demokrātija.

Visām partijām, kā saki, iedalītas nišas un zagšanas kvotas. Tā NA tika tieslietas, lai latvju tauta domā, ka savējie sakārto, vai nespēj sakārtot un nav, ko vainot. Maksātnespējas procesi daudz netīras naudas ienesa slepenajām korporācijām un NA melnajai kasei. Vislabākā loma Saskaņai - Rīgas budžeta izsaimniekošana un bezdarbība Saeimā.

Atbildēt

lauķis

20.01.2019. 12:47

»

Kad ir maize un sāls,tad vaigs nav bāls

Paši vainīgi! Kas gan ir liedzis "latviskajām partijām" visu šo,divdesmit astoņu laikā par latviešiem parūpēties? Nevis aplikt pat maizi ar 18%,bet vēlāk jau ar 21% pievienotās vērtības nodokli? Pat vislatviskākā no tām-Nacionālā apvienība,tā arī nav spējusi nodokli Latvijas luksusa precei-maizei,samazināt...


Nu nav nekādas latviskās vai nelatviskas partijas , ir vienota politmafija kur katram klanam ierādīta sava loma , savas zagšanas sfēras un kvotas.Jā , klanu starpā notiek cīņas bet tas nekādīgi neietekmē ,politisko kursu,,.

Atbildēt

Kad ir maize un sāls,tad vaigs nav bāls

20.01.2019. 12:35

Paši vainīgi! Kas gan ir liedzis "latviskajām partijām" visu šo,divdesmit astoņu laikā par latviešiem parūpēties? Nevis aplikt pat maizi ar 18%,bet vēlāk jau ar 21% pievienotās vērtības nodokli? Pat vislatviskākā no tām-Nacionālā apvienība,tā arī nav spējusi nodokli Latvijas luksusa precei-maizei,samazināt vismaz līdz NA sastāvā ietilpstošās Visu Latvijai jau sen rosinātajai 12% likmei! Šobrīd laikrakstos jau lasām minējumus,vai paaugstināts tiks PVN! Pilnīgi iespējams,jo pat visnacionālākās latviskās partijas-pašreizējais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Kaspars Gerhards,būdams ekonomikas ministrs,jau 2008.gadā apgalvoja,ka PVN pārtikai ir japalielina nevis jāsamazina!Lai Latvija būtu pasaules līdere,vēl taču jāapsteidz ir Dānija!
Vai esat varbūt atraduši,beidzot saskaņotās jaunās valdības deklarācijas melnrakstā norādi,kad konkrēti PVN 21% likme,vismaz maizei tiks samazināta?!

Atbildēt

Leinis Brāzma-Virpulis

20.01.2019. 12:33

Noteikti GOBZEMA KUNGS pieņems lēmumu būt LATVIJAS PREZIDENTA kandidātam vēlēšanās un vinnēs,uz OTRU termiņu VIŅU VĒLĒS jau TAUTA.

Atbildēt

cbv

20.01.2019. 12:18

SARAKSTĪTAS PILNIGAS MUĻĶĪBAS....
Izņemot to, ka KPLV mēģina kļūt par respektabeliem politikiem.

Atbildēt

Tas ir naivi!

20.01.2019. 10:35

»

meklējam

JAUNU K. Ulmani


Ulmanis, Bitlers, Staļins.. Tie bija citi laiki. Viss kļuvis rafinētāks.

Daļas veido veseli. Nanodaļas - domas. Nodomi.

Brīvība, cilvēktiesības tiek tealizētas pastarpināti - ar citu cilvēku tiesībām un rīcību. Katram savā vietā jābūt ulmanim. Ulmaņa valdībā ekonomiku uz ēla G. Valdmaņa, 6. Saeimas deputāta tēvs, bet visu tikai pieraksta Ulmanim. Lai vai kā! Katram jābūt ulmanim savā vietā. Ulmanim- anarhistam. Neļaujot svešzemju varai un naudai uzkundzēties caur nodevējiem - "uz laiku cionistiem noderīgiem idiotiem", kuri realizē svešu mums varu. Bez anarhijas nav citu ietoču, jo nav izieta anarhijas stadija. Dzelteno vestu stadiju uzreiz nevar sasniegt, kad anarhisti apvienojas domājot līdzīgi. Rīkojoties līdzīgi.Cionistu varas organizētās nekārtības 2009. g. 13. janvārī Doma laukumā pretošanās attīstību ir atsviedušas atpakaļ laikā. Pēc desmit gadiem joprojām turpinās vēl četru cilvēku vajāšana,

Atbildēt

Es neesmu Gobzems

20.01.2019. 10:23

»

Un Tavs komentārs Gobzeme

Arī ir reklāma, uyobak


Un negribētu būt viņa vietā.

Atbildēt

Jokohama

20.01.2019. 09:59

Tik garu vemekli var uzrakstīt tikai sponsorēts autors

Atbildēt

Un Tavs komentārs Gobzeme

20.01.2019. 09:49

»

Uz KPV.lv aktivitātēm

jāskatās ar aizdomām (nav LV partiju, uz kurām tas neattiektos...


Arī ir reklāma, uyobak!

Atbildēt

piedzimtatejā

20.01.2019. 09:27

nēnu kaukāts ārprāc cik daudz pastalatejā visādu kropļu.. kautkāds zakaķistovs.. gopzems.. kaimiš, knariš, šļosers, lemperks... pzģc slima valstele, vislabāk būtu atombumbu šitai atejai uzmest

Atbildēt

krakovas šuneļi

20.01.2019. 08:31

»

xx

Varbūt kaļikus


izmanto izdevību izvankšķēties...
Laikam irsas aizaugušas - vajag izkratīt...

Atbildēt

ko tu

20.01.2019. 08:26

»

Daumants

Nez ko autors lieto


silei pietuvinātais, lieto - tāds ir jautājums !?

Atbildēt

meklējam

20.01.2019. 08:19

»

šausmas

Nedod Dievs, pie varas tādus kā Artuss, Gobzems un Zakatistovs


JAUNU K. Ulmani !

U-ū !
Kur tu esi ?!
Jaunie zic varneši nupat laiž Latviju
zem ūdens !!!

Atbildēt

Hmmmm

20.01.2019. 07:59

»

jautaajums

Kas ir pati vērtīgākā prece pasaulē?Vai tā ir nafta , narkotikas , alkohols,prostitūtas?Nē.Visvērtīgākā prece ir noderīgie idioti,viņu atražošanai tiek tērēti pasakaini līdzekļi , bērnudārzs , skola , augstskola


Gandrīz tuvu patiesībai. Vislabākā ekonomikas prece ir muļķi, jo viņi uztur bankas, Valsts kasi, valsts parādu, pilnīgi neizprotot ekonomikas principus.

Un, piekrītu, muļķi, kas ievēlēti parlamentā, ko sauc par noderīgiem idiotiem, jo, manipulējot ar viņu balsojumu likumdošanas jomā, tiek panākti pašu genocīda apstākļi.

Atbildēt

Bandītiskais žīdu gangsteru kapitālisms

20.01.2019. 07:52

»

lauķis

Zirnekļu cīņas burkā


Kā tas izpaužas? Pret privātpersonām - ievilinot parādu verdzībā. Ja privātpersona pati nav saistīta ar banku korporatīvi koruptīvām saitēm un aizņemu summu sešiem - septiņiem cipariem, ieķīlājot nekustamo un kustamo mantu bankā, tad banku ganksteru banda - finansu izlūki un privātpersonas ekonomikas slepkavas seko privātpersonas dzīvei - izjauc ģimenes, organizē nelaimes gad. utt., lai privātpersona nevar atdot parādu, ar ko banka var atsavināt privātpersonas īpašumus utt., kas ir daudz vērtīgāki par aizdoto - jau izmaksāto naudas summu.

Bet valsij aizdevēji ir SVF/PB, bet šo labā strādā ASV CIP finansu izlūkošanas un ekonomiku skepkavu slepenaģenti kopā ar valstu slependienestiem - Skripaļu lieta, lai piemērotu sankcijas pret Krieviju, pārņemot Rosal kontrolpaketi, Šušenskas HES un citu hesu paketes, atceļot sankcijas.., Parex afēra, OIK utt. Partiju izveide - Zatlera refirmu partija, KPV. lv utt. realizējot savu, mums neredzamo politiku.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ar ticību, apziņu un divām puslodēm: sprediķis Rīgas Domā 2020. gada 18. novembrī

FotoVarbūt YouTube esat pamanījuši video, kur, skanot bezrūpīgajai dziesmai “Raindrops” (Lietus lāses), jauka meitene ar kafijas krūzi skatās pa logu. Kaut kur netālu paceļas atomsēne. No tumša virpuļa debesīs iznirst citplanētiešu kuģis. Viņa par to drusku sarauc pieri, bet uzsmaida tiranozauram, kurš mīdās aiz koka, un draudzīgi pamāj zombiju pūlim, kas tuvojas pa ielu. Klipa nosaukums – “Parasta diena 2020. gadā”.
Lasīt visu...

6

Par dzīvībām drošu izglītību – lai aizsargātu bērnu, skolotāju, vecāku un vecvecāku dzīcības

FotoKatra cilvēka dzīvība ir vērtība. Sevišķi to jūtam par tuvo un mīļo dzīvībām. Latvijas Republikas Satversmes 111. pants uzliek par pienākumu valstij aizsargāt cilvēku veselību, tās 93. pants – tiesības uz dzīvību. Satversmes ievads nosaka rūpes ne tikai par sevi, bet arī par saviem tuviniekiem un sabiedrības kopējo labumu, izturoties atbildīgi pret citiem.
Lasīt visu...

12

Beidzot ir jāpiegriež skrūves "legālajai" Vislatvijas čakarēšanai

FotoSakarā ar valsts azartspēļu kantora Latvijas Loto "locekļu" aroganto attieksmi, ignorējot informācijas sniegšanas pienākumu viņu kosmisko algu kontekstā - iesaku turpināt "rakt" netradicionālā veidā! Konkrēti - piereģistrēties iLOTO lietotāju profilā un sākt "laimēt" (reāli - zaudēt!) momentloterijās, profila skrīnšotu, kā pierādījumu pievienojot publikācijai. Ir informācija, ka šajā "zaudētavā" pārsvarā tiek tiražētas TUKŠAS/BEZLAIMESTU biļetes.
Lasīt visu...

12

Pacientu šķirošana COVID-19 pandēmijas laikā

FotoTiesībsargs ir saņēmis vairākus signālus, kurā Latvijas iedzīvotāji pauž savas bažas un satraukumu par Arta Žīgura rakstu vietnē „pietiek.com” par to, ka Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisija nolēmusi, ka Covid-19 epidēmijas krīzes gadījumā ir ētiski cilvēkus pēc 75 gadu vecuma ar hroniskām slimībām un citus smagi slimos pacientus neārstēt visiem pieejamajiem līdzekļiem, lai vairāk jaunu un vieglāk slimu cilvēku iegūtu piekļuvi, iespējams, dzīvību glābjošai terapijai.
Lasīt visu...

12

Manas personīgās domas par savu slimošanu par Covidu

FotoUzrakstīju savas personīgās domas par savu slimošanu ar Covidu. Raksts sanāca garš, grūti rakstījās uz telefona. Tātad:
Lasīt visu...

21

Kā strādā Parādnieka pasūtījumu galds

Foto8.novembrī TV3 bija amizanti vērot, kā Saeimas deputāti centās pamatot, kāpēc atbalsta cigarešu ražotāju lobētos grozījumus akcīzes nodoklī. JKP galvenais nodokļu ideologs Gatis Eglītis izlikās, ka ir tikai nejauši garāmejot parakstījis grozījumu priekšlikumu, lai gan ir zināms, ka JKP šāda paša satura priekšlikumus pirms tam ir sniegusi Finanšu ministrijā (Finanšu ministrijas gatavots apkopojums pielikumā).
Lasīt visu...

6

Nevalstiskās organizācijas gatavo iniciatīvu tautas referendumam par ģimenes aizsardzību

FotoČetrdesmit nevalstisko organizāciju pārstāvji ir piesaistījuši ekspertus un apvienojušies kopīgā domnīcā, lai sagatavotu priekšlikumu pilsoņu parakstu vākšanai un tautas nobalsošanai (referendumam) par ģimenes institūta stiprināšanu likumos.
Lasīt visu...

3

Es jums tagad izskaidrošu, kas rakstīts himnā: valsts prezidenta runa Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā

FotoDārgā Latvijas tauta! Šogad ārkārtas situācijā mēs savas valsts dibināšanas svētkus svinam klusāk nekā citkārt. Uz laiku esam spiesti palēnināt savu dzīves tempu. Tas nevienam nav viegli. Taču tas ir nepieciešams, lai glābtu dzīvības un sargātu veselību, lai neļautu ekonomikai vēl straujāk slīdēt lejup. Var teikt droši – nākamajā gadā šī pasaules krīze tiks pārvarēta.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes institūta sabrukums izraisa tautas un pat civilizāciju bojā eju

Šodien, atzīmējot mūsu valsts 102. dzimšanas dienu, vēlos to sagaidīt ar svētu bijību un pateicību. Ne...

Foto

Pirts un skaistumkopšanas pakalpojumu aizliegšana ir nepārdomāta un postoša

Piektdien, 2020.gada 6.novembrī, pamatojoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” (turpmāk - Rīkojums) visā...

Foto

Aicinām valsts prezidentu Egilu Levitu "izlīst no alas"

Valsts prezidentam Egilam Levitam būtu pēdējais brīdis izlīst no paša vārdiem nosauktās "alas", lai aptvertu, kā dzīvo lielākā...

Foto

Veloceļš Čaka ielā: nav jāiesaistās demagoģijā ar hronometru rokā

Vēl krāsa uz velosipēdistu ceļa Čaka ielā nebija izžuvusi, kad Paulam Timrotam, Frederikam Ozolam un daudziem citiem...

Foto

Vēlēšanas 2020 – fronte tēva pagalmā?

Šī ir tā reize, kad ASV prezidenta vēlēšanas lika nodrebēt visai planētai bez izņēmuma. Nekad agrāk tai nav bijusi piekalta...

Foto

JKP plānotais transportlīdzekļu nodoklis ekoloģijas prizmā

Ir teiciens – nav sliktuma bez labuma. Pateicoties rūpniecības un lauksaimniecības nozaru degradācijai, izvērtējot 20 gadu posmu, Latvija ir līderis...

Foto

Es atzīstu savu kļūdu un uzņemos par to atbildību

Es esmu pieļāvis kļūdu. Man ir kauns, ka es esmu tā rīkojies Latvijas sabiedrības priekšā un manu...

Foto

Apsveicam, mūsu zīļu vācējam - nākamajam nācijas līderim un vadonim šodien 40

Šodien mūsu uzņēmuma vadītājam un viennozīmīgajam vadonim Mārim Simanovičam ir dzimšanas diena – viņš...

Foto

Māsiņas skafandros, kurām par to faktiski neko nepiemaksā

Iesaku noskatīties šo PROVINCI. Mūsu māsiņas Daugavpils reģionālās slimnīcas Infekciju slimību nodaļā, galvenajā COVID pacientu ārstēšanās, cerību un...

Foto

Īstais 2020.gada ASV vēlēšanu uzvarētājs(a)

Kā jau kāds no kolēģiem lasītājiem portālā norādīja, Džo Baidens ir pats vecākais jebkad ievēlētais ASV prezidents. Visu cieņu pret šo...

Foto

Viltvārži

Aizvien vairāk pasaulē ir tādu, kuri jūt nepieciešamību agresīvi izpausties. Šoreiz ne par to, kāpēc, kur tādi rodas utt. Šoreiz par sekām. Centīšos būt maksimāli...

Foto

Par veselības ministres Ilzes Viņķeles demisiju

Veselības ministrija ir vadošā valsts pārvaldes iestāde, kura organizē, koordinē un pārrauga veselības politikas īstenošanu, tai skaitā koordinē pretepidēmijas pasākumu...

Foto

Premjeram jāprasa veselības ministres demisija un jāpārņem veselības aprūpes kontrole vai pašam jāatkāpjas

Pēdējo dienu notikumi valdībā, īpaši asā komunikācija starp premjerministru Krišjāni Kariņu (JV) un...

Foto

Būs diskusijas, nepilnības un to labošana

Mīļie draugi un sekotāji, diemžēl koronavīruss atkal plosās pasaulē, Eiropā un Latvijā. Strauji aug saslimušo skaits, slimnīcas pildās un palielinās...

Foto

E-vēlēšanu iespējamā ietekme uz cilvēktiesībām

Valsts un pašvaldības darba pakāpeniska migrēšana uz digitālo un virtuālo vidi ir aktualizējusi arī tādu jautājumu kā tehnisko risinājumu ieviešana pilsoniskajās...

Foto

Mēs iecietīgi izturamies pret dažu koalīcijas locekļu privātajām un politiskajām neirozēm

Krīze, īpaši ilgstoša, ir stresa noturības tests. Covid-19 krīze ir globāla, tā pārbauda izturību veselām...

Foto

Andris Kudors un viņa raksts par Bībeli un homoseksualitāti

Senators, pseidokonservators un bijušais reliģiskās sektas pārstāvis Andis Kudors (Senators) nesen portālā TVNET pastāstīja, kas tur Bībelē faktiski ir...

Foto

Atkārtoti lūdzam nepieļaut zaļās zonas iznīcināšanu un satiksmes apgrūtināšanu lielveikalu būvniecības dēļ

Esam atkārtoti savākuši parakstus pret zaļās zonas iznīcināšanu Ziepniekkalnā, kur plānots būvēt lielveikalu Lidl, un...

Foto

Par labklājības ministres Petravičas publiski paustajiem meliem

Sociālo darbinieku biedrība (SDB) nevar klusēt situācijā, kurā labklājības ministre Ramona Petraviča publiski LTV raidījuma “Panorāma” sižetā un TV24...

Foto

Kur tad palikusi daudzā nauda?

Te pat pīlei jāsmejas. Es, godavārds, nesaprotu, kur palikusi daudzā nauda. Es tiešām godīgi nesaprotu, kā var tādā tempā notērēt tādu...

Foto

Maksāt par Zemgales atkritumu poligona ”Brakšķi” likvidāciju nāksies iedzīvotājiem

Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas (VARAM) plāns ieviest izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas reģionu sistēmā kļūs par Zemgales...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska “noved” nevainīgu cilvēku līdz nāvei

Prokurores Daces Lapinskas rīcības dēļ esmu zaudējusi veselību un gandrīz arī dzīvību, ko apstiprina ne mani tukši...

Foto

Turcija

Agrāk bija saprotamāk un vieglāk. Ja negribēji aizskart kāda jūtas vai kādu pazemot, atlika nerunāt par to, kas šo kādu var aizskart vai tam būt...

Foto

Putina kliķei nekas nav svēts, tā savu ambīciju vārdā piesmej arī ticīgos

Šībrīža Krievijas centieni atsevišķos gadījumos piesegties ar reliģiju vai reliģiju piesaistīt propagandas aparātam ir...

Foto

Maskas ir efektīvas, un arī bērni saslimst ar COVID-19

Mēs, Latviešu ārstu un zobārstu apvienības valdes locekļi (www.lazariga.lv), aicinām un lūdzam Latvijas iedzīvotājus sekot secinājumiem un...

Foto

Kad pie lietas ķeras kariņveidīgi āksti

Vēl nesen tāda lupatveidīga radība premjera krēslā, kam Kariņš uzvārdā, ierunājās, ka naudas mums esot “tik daudz kā nekad”. Taču...

Foto

Kad medijs vienkārši ienīst baznīcu un ar apskaužamu periodiskumu nomelno pat savu, vietējo - Latvijas kristīgo baznīcu

Tikai pirms dažām dienām vietējais TVNET publicēja rakstu par...

Foto

Van Gog, noliec pindzeles un ej strādāt?

Daudzi impresionisma aizsācēji nevarēja nopelnīt, un, pēc mūsu finanšu ministra Reira ieteiktā, mums varbūt nebūtu impresionisma un citu ģēniju,...

Foto

Ministru prezidentam es ieteiktu uzlikt respiratoru arī tad, kad ļoti gribas izlikties par mediķi un izteikties

Es labprāt nēsāju masku slimnīcā un intensīvās terapijas nodaļā vai...

Foto

Par pulksteņa grozīšanu

Reizi gadā grozīt pulksteni un pāriet uz tā saukto vasaras laiku ir deviņpadsmitā gadsimta ideja, kuru pirmo reizi piedāvāja vīrs, vārdā Džordžs Hudzons,...

Foto

Es visu izdarīju lieliski, bet tagad atbildība jāuzņemas valdībai kopumā un premjeram kā komandas kapteinim

Lai kuram no uzskatiem piekrītat – SARS-CoV-2 vīrusa izplatības spējš pieaugums...

Foto

Vilks vai lācis? Jeb maskas - sociālā kontrole?

Iedomāsimies, ir jauks pavasara rīts, jūs esat pārvācies jaunā dzīvoklī un, mīkstās čībās sēžot jaunajā dīvānā, glaudāt savu...

Foto

Gudrie mācās no citu kļūdām, „gobzemieši” — no savējām: COVID-19 Krievijā

Šoreiz būs stāsts nevis par sen jau visiem apnikušo Aldi Gobzemu, Ciekura muļķībām, Pļaviņa folijas...