Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Hulk

11.03.2022. 10:29

Būtu priecājušās ka pats Vilis Lācis no tautas saeimas izmeta, kad nāks lāču mednieki varēs ar popkornu skatīties televizorā kā lāci svēpē

Atbildēt

Nu gan muld!

10.03.2022. 18:50

nu gan muld kā pa ķešu, pati tak piecēlās no sapulces un aizgāja!!! bet nu te bļaustās,ka redziet nabadzīte neko nav zinājusi.....

Kur šitādi cilvēki rodas?

Atbildēt

Aga

09.03.2022. 21:11

Glumā slieka nekur nepieminēja kurā pusē tā ir.

Atbildēt

Sandra Briķe

09.03.2022. 11:23

»

Tu

esi slima


Var jau būt, ka man ir kādas veselības problēmas, bet gan jau kaut kā, salīdzinot ar to, ka notiek karš! Tomēr žēl cilvēki, kuriem nav izpratnes, par to, ko dara! Rupji, bezkaunīgi frāzēti ‘’spļāvieni’’ komentāros, gļēvi baidoties nosaukt savu vārdu, pierāda nevis gudrību un drosmi, bet lielu gļēvulību un intelekta trūkumu! Te atkal vietā Sokrāta teiciens,- ja cilvēks dara ļaunu, viņš nesaprot ko dara (ir muļķis). Jācer, ka mūsu tautas lielākā daļa ir gudra, bet tie rupjie saukļi, kas ir komentāros, ir nacionālā naida kurinātāji vai provokatori, kas šķeļ tautu! Šobrīd cilvēkiem jākļūst labestīgākiem un jārūpējas vairāk vienam par otru, bet diemžēl troļļi, ļaunie darbi pret cilvēkiem, mūs sašķeļ, kas var beigties ļoti slikti. Lūdzu rīkojieties gudri, jo mēs esam maza tauta (ar ļoti daudzām tautībām), tādēļ cieniet arī citas tautības cilvēkus, bet noziedzniekiem tautības nav, tie ir vai nu nav! Savulaik, pie mums viesojās kādas lielvalsts bagāts cilvēks no rietumiem, kurš uzskatīja, ka Latvija ir tā pati Krievija, jo arī draudzene viņam bija krieviete no Latvijas, kas norāda uz to, cik daudzi, no rietumiem un Pasaules, maz zina par Latviju. Lielā daļa Rietumeiropiešu un citu Pasaules valstu iedzīvotāji (kuri ir miljardiem iedzīvotāju, bet mēs neesam pat 2 miljoni), )par tādu Latviju un tās vēsturi nemaz nezina, un pat neinteresē, tā kā padomājiet, kādā situācijā mēs varam nokļūt, skrienot vilcienam pa priekšu! Mums ir jāatbalsta visas cilvēciskās vērtības, jābūt vienotiem un gudriem, tikai tā mēs varam pastāvēt, jo mūsu iegūtā neatkarība, bija Dieva dāvana, kura jāprot nosargāt! Un vēl jo vairāk tāpēc, ka vajag paskaitīt matemātiski, cik no 2022 gadiem, mēs esam bijusi reāli neatkarīga valsts!!!

Atbildēt

viņi taču visi vienādi

09.03.2022. 10:56

vērojiet acis...puķina šlesara škles...... vepra ačeles- kur ko nozagt- UN UKRAIŅA ARESTOVIČA ACIS. gēnus nenoslaps neviens psrs učilaku, 'profesoru broku' iedots diploms, viņiem pat mutes nav jāpaver ,lai redzētu līmeni. tupi kā zābaki, viss uz nekaunību

Atbildēt

arpraats

09.03.2022. 10:45

Arpraats https://ir.lv/2017/06/14/tu-ar-politiku-taisiji-sev-naudu-ainar/

Atbildēt

Ainaraaasss

09.03.2022. 03:10

Dulla JULKA ... ko tu te runaa .. padomaaa !! Kadu shitais raksts atstas ietekmi uz manu finansialo stavokli shajos grushsjos laikos !!!! Rokas nost no manas naudas !

Atbildēt

derdz propagandas zombiju konvulsijas

09.03.2022. 02:15

»

Beta

Šī nežēlīgā kara kontekstā nevar būt pa vidu, sēdēt uz diviem ķebļiem. Jūlija mēģināja...


izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS - ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm.

Atbildēt

hugo

09.03.2022. 02:15

Tu kremļa slampa pisies lūdzu uz Putlerstānu!!!

Atbildēt

patiesībā

09.03.2022. 02:10

»

Patiesais

Šlesers un Nils Ušakovs ir latvijas glābēji?- vai nodevēji


ir sacīts: "Labāk tikt nošautam par uzticamību, nekā tikt pakārtam par nodevību."

Atbildēt

izslēdz TV uc zombētājus propaGANDĒTĀJUS

09.03.2022. 02:06

»

Linda Liepiņa

Ļoti īsi izteikšu savu personīgo viedokli par Jūliju Stepaņenko un Ļubovu Švecovu - bijušajām kolēģēm Saeimā un vēlāk partijā Latvija Pirmajā Vietā...


Ieslēdz GALVU!!

P.S. Tas gan attiecas tikai uz normāliem cilvēkiem ar veselām smadzenēm.

Atbildēt

Sandras Biķes pirdiens

09.03.2022. 00:40

Minētā Sandra, tāpat kā viņas aizstāvamā, vien sasmirdina gaisu. Šodien ir tikai viena iespēja "palikt godīgiem" tādiem iznireļiem, kā švecovas ar kompāniju - skaļi un publiski deklarēt atbalstu Ukrainai. Ja tāda nav- nav ko smirdināt gaisu ar slimīgiem šizofrēniskiem raksteļiem - jūs paliekat nevis "godīgas", bet paliekat tikpat smirdīgi stulbas, kā iepriekš līdz šim.

Atbildēt

kuece atkla iesmirdēja

09.03.2022. 00:35

Šī okupantu kuce tā arī napateica, ka ir pret karu Ukrainā. Nekavējoties viņai jāatņem Latvijas pilsonība un jāsūta pie Putina. Latvijas nodevējiem un Kremļa aģentiem nedrīks ļaut spert ne soli pa Latvijas zemi!

Atbildēt

Ko niekoties

09.03.2022. 00:28

»

patiešām

Jūlija patiešām būtu daudz sakarīgāka, tautai saprotamāka, valsts prezidente par VVF


Tad jau uzreiz ždanoku ar mamikinu un miera balodis putins būs mūsējais.

Atbildēt

Sandra Briķe

08.03.2022. 23:57

Esmu par Jūliju kā godprātīgu, patiesu, atklātu, stipru un gudru cilvēku. Par Švecovas kundzi varu teikt, ka esmu dzirdējusi viņas loģisku un argumentētu viedokļa izteikšanu par dažādiem jautājumiem. Atklāti un taisni cilvēki nav ērti tiem, kam ir citas intereses, un tādēļ arī dialogs nav iespējams, jo mērķi un metodes atšķiras, un to esmu pārbaudījusi darbā un dzīvē. Partija nodara sev zaudējumus stipri jau pirms vēlēšanām, jo izslēdza divas gudras sievietes.
Palīdzi Dievs, mūsu Latvijas tautai! Dod prātu mūsu vadoņiem! Covid laikā jau šķiroja preces un cilvēkus, un tagad vēl trakāk – sākas raganu medības! Katram ārprātam jau ir savas robežas! Es esmu pret jebkuru karu un ieročiem kā tādiem, jo konflikts bija jāatrisina diplomātiskā ceļā, atmetot ambīcijas un lielummāniju, bet nu jau tas aizgājis pārāk tālu! Visi, kas iesaistījušies jebkurā karā, būs zaudētāji! Tas trakākais, ka politisko varu dēļ, tagad cieš parasti nevainīgi cilvēki, kuri spiesti viens uz otru šaut, kuri par šo situāciju, nebija noteicēji. Kad skatos uz sievietēm un bērniem, kuri tur ir izmisumā, kad iedomājos par tiem jaunajiem karavīriem un visiem cilvēkiem, t.sk. veciem un bezpalīdzīgiem cilvēkiem, kuri bijuši spiesti pamest savas mājas, un visiem tiem, kuriem tagad jānomirst 21.gs. kara dēļ utt., birst asaras un sažņaudzas krūtīs.
Sen kaut kas ar šo pasauli nav kārtībā! Tā ir vara un nauda, kas dominē pār cilvēku kā vērtību! Bet Eiropas tiesību principos, strīdu risināšanas gadījumos, tiek uzsvērts, ka visām strīdā iesaistītām pusēm ir jādod kāds mierinājums, lai visi strīdus dalībnieki aizietu apmierināti – tas saucas kompromiss! Nav attaisnojuma zaudētām dzīvībām un dzīvēm, bet es uzskatu, ka, vedot sarunas gudriem cilvēkiem, sākotnēji tas bija atrisināms bez kara! Strīdu ar dūrēm nav iespējams atrisināt! Šobrīd es vairs nezinu, jo ‘’izlietu ūdeni nesasmelsi’’, bet gudrākam ir jāapstājas!
Varbūt pie varas jānāk gudrām sievietēm, jo izskatās, ka vīrieši ir ‘’sataisījuši ziepes’’! Varbūt dibinām Sieviešu partiju, tad varbūt es pirmoreiz dzīvē iestāšos partijā!

Atbildēt

ES

08.03.2022. 22:58

»

kļimoviča aita

Šlesers varētu izmantot esošo situāciju un pacelt reitingus nebijušos augstumos, ja IZSLĒGTU NO SAVAS PARTIJAS PUTINU


Ne jau šlesers viens to izlēma, bet - jāsaka, noklausoties ytubē Šlesera skaidrojumu, jāatzīst, ka viņš to pateica nezaudējot cieņu pret abām nu jau bijušām partijas biedrēm. Ļoti žēl, ka tā iznāca. Tomēr Šlesers runāja kā valstsvīrs un jāsaprot, ka šajā jautājumā nekādas atlaides nav iespējamas.

Atbildēt

Nu

08.03.2022. 22:27

»

patiešām

Jūlija patiešām būtu daudz sakarīgāka, tautai saprotamāka, valsts prezidente par VVF


Par VVF paldies Jurim Bojāram. "Jautro meiteni", kura brauca uz Latviju jau kopš 80to gadu vidus un ar īpašu tikumību neizcēlās, jau viņš atveda.

Atbildēt

patiešām

08.03.2022. 22:18

Jūlija patiešām būtu daudz sakarīgāka, tautai saprotamāka, valsts prezidente par VVF!

Atbildēt

Nu

08.03.2022. 22:01

»

Ai ai

Nabaga duņka raud, ka atņemti “tituli” un “nominācijas”. Atradusies Katrīna Lielā


Bet jāatzīst, ka viņai ir mugurkauls, un viņa nav norakstīta. Šlesera kungs, ar šo gājienu, šķīrās no atlikušā elektorāta. Gobzemu es, varbūt, vēl ar pāris aliem būtu piecietis, bet šito gājienu gan ne. Tā ka, vismaz vienu balsi šis glumais nēģis ir zaudējis.

Atbildēt

kļimoviča aita

08.03.2022. 21:59

Šlesers varētu izmantot esošo situāciju un pacelt reitingus nebijušos augstumos, ja IZSLĒGTU NO SAVAS PARTIJAS PUTINU!

Atbildēt

Ai ai

08.03.2022. 21:57

Nabaga duņka raud, ka atņemti “tituli” un “nominācijas”. Atradusies Katrīna Lielā :)))))

Atbildēt

aha

08.03.2022. 21:43

»

cepuri nost par vērtējumu

Lembergs, kā jau parasti, ir vecis ar sakarīgu un loģisku domāšanu


Tikpat loģiski kā runāt ar teroristu baru par viņu prasību bezierunu izpildi un pašu palaišanu brīvībā un amnestiju.

Atbildēt

nu nevajag...

08.03.2022. 21:41

»

labvēlis

Nevajag irst!Nevis krievu zābaks bradā haholu zemi,bet mēģina patriekt asv ietekmi


Nevis patriekt asv ietekmi, bet iznīcināt un patriekt ukraiņu tautu no savas zemes. To sauc par genocīdu.

Atbildēt

Nu

08.03.2022. 21:23

»

:):):):):):)

Ainārs jau IR zaudētājs


Diemžēl. Viņš neizmantoja iespēju paklusēt. Ja, līdz šim, viņa uz sadarbību ar Krieviju vērstā retorika tīri objektīvi bija loģiska un saprotama un savu elektorātu viņš būtu piesaistījis pat par spīti nonarkotajam Gobzema ģīmim fonā, tagad nav skaidrs ko viņš vispār iedomājas? Viņu kāds pie olām sagrābis? Nevar saprast, bet izskatās, ka tā.

Atbildēt

cepuri nost par vērtējumu

08.03.2022. 20:48

»

Lembergs par Ukrainu

Kā jūs vērtējat Krievijas–Ukrainas konfliktu...


Lembergs, kā jau parasti, ir vecis ar sakarīgu un loģisku domāšanu!

Atbildēt

Jautājums

08.03.2022. 20:09

»

sorositam neonacistam

ukraina Krievija veic militaru specoperaciju banderu fasistu neitralizacijai


arī Harkovā, kur lielākā iedzīvotāju daļa ir krievi?

Atbildēt

antivakceris vasiļevskis

08.03.2022. 19:56

https://i.jauns.lv/o/2022/03/07/2548230.png

Atbildēt

apkaunojums

08.03.2022. 19:35

»

vēlētājs

Tik prasta bāba, kā šī L.L. ir apkaunojums Latvijas valstij


ir tad, ja personām vairs nav nekā cilvēcīga, ja neapjēdz, ka kādi trakie sūta nāvē tūkstošiem cilvēku savu impērisko ambīciju un lielummānijas dēļ.

Atbildēt

vai

08.03.2022. 19:28

»

Lembergs par Ukrainu

Kā jūs vērtējat Krievijas–Ukrainas konfliktu...


hpitleru kāds būtu sēdinājis pie pārrunu galda?

Atbildēt

autorei

08.03.2022. 19:16

Šlesers ir pašlabuma meklētājs. Toties šīs stepaņenkovas kā slēptās putinustes var doties taisnā ceļā pie Ždanokas. Lai redzam kas ir kas!

Atbildēt

mja...

08.03.2022. 19:10

»

Lembergs par Ukrainu

Kā jūs vērtējat Krievijas–Ukrainas konfliktu...


Es domāju ,ka pundurītis ir izlaists pa agru.

Atbildēt

Lembergs par Ukrainu

08.03.2022. 18:58

Kā jūs vērtējat Krievijas–Ukrainas konfliktu?

– Kā ļoti nopietnu ar ļoti traģiskām iespējamām sekām.

Vai ir kāda iespēja izvairīties no briesmīgākā scenārija?

– Ir. Sēsties pie pārrunu galda ar Putinu.

Pārrunas starp Krieviju un Ukrainu it kā jau sākušās.

– Jā, pārrunas ir sākušās, taču, spriežot pēc dažādiem izteikumiem, lielas cerības uz tām neviens neliek. Zelenskis nevar izpildīt Minskas vienošanos kaut vai tāpēc, ka tādā gadījumā Labais sektors nometīs viņu no prezidenta krēsla. Bet nepildīt to viņš arī nevar, jo tas jau arī noveda pie pašreizējās situācijas. Pārrunas ar Putinu ir jāvada ES vadībai. Taču diemžēl Rietumi atteicās no pārrunām ar Krieviju. Es ļoti ceru, ka sakarsušās galvas nomierināsies un sāks kopā meklēt izeju no radušās ļoti bīstamās situācijas.

Atbildēt

Jānis Bānis

08.03.2022. 18:36

Cik saprotu Šlesera kartejais meginajums atgriezties politika ir beidzies pirms velesanam.

Atbildēt

Rb

08.03.2022. 18:34

»

Kāds

Garš penteris par savu sāpi, bet tā arī viedokli par karā iesaistītajiem nepateca. Gluma. :D


Nepateica, jo nevar! Lielais “brālis” pieskata!!! ja virinās muti, Juļkas papiņam bizītis Maskavā - tu tū un uz Sibīriju

Atbildēt

nez,kā tev tas izdosies

08.03.2022. 18:26

»

balsošu par Jūliju

Jūlija ir skaistākā un gudrākā politiķe Latvijā


ja Jūlija tiek izmesta no tik daudzām partijām un pašlaik nav nevienā.

Atbildēt

tā Juļka

08.03.2022. 17:47

»

Linda Liepiņa

Ļoti īsi izteikšu savu personīgo viedokli par Jūliju Stepaņenko un Ļubovu Švecovu - bijušajām kolēģēm Saeimā un vēlāk partijā Latvija Pirmajā Vietā...


savā rakstā arī nav izteikusi savu nosodījumu maniakam agresoram, kura dēļ zaudētas tūkstošiem cilvēku dzīvības.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...