Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

25.11.2021. 11:49

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Iesākumam tādi interneta dirsēji kā tu varētu izpildīt 1. klases mājasdarbu loģistikā un noskaidrot, kādi elementāri nosacījumi padara izdevīgus pārvadājumus 1) ar fūrēm, 2) pa dzelzceļu, 3) ar aviāciju. Un tikai tad nākt ar savu ielaisto krievu uz tejieni.

Atbildēt

Justiņam

25.11.2021. 11:44

»

Mareks Justs

Čekistus Aldi Plaudi, Juri Savicki un Gunti Indriksonu kā latviešu tautas nodevējus un nagu maucējus vajadzēja notiesāt jau pēc 1990.gada 4. maija. Tagad viņi visi uz apzagtai latviešu tautas rēķina ir miljonāri. Viņiem kopā ar Aivaru Lembergu, Andri Šķēli un Aināru Šleseru tiesa ir vēl priekšā. Jāņa...


Zaglīgāku un melīgāku bandu par JKP grūti iedomāties! Bordāns, Feldmanis un Co kopā ar žuļiku Ragausi no jeņķu pusplikiem letiņiem plāno kā apzagt visus Latvijas nabagus ar gāzes termināļa būvi, caur kuru patiesībā vedīs šķidro gāzi no Krievijas, tāpat kā leišiem caur Butiņģi.

Atbildēt

Es

25.11.2021. 11:43

»

Jansons

Projekts ļauj pietuvinātajiem tikt pie lielas naudas. Ieguvumu skaitļi ir uzpūsti kā liels balons. Nekur ne viena vārda par uzturēšanas izdevumiem Latvijai, kas pārsniedz ienākumus


Tiem, kas nāks piekariņu bandas vietā, būs ļoti grūti nepacelt nodokļus. Arī RB dēļ.

Cilvēkam būtu jāsmej kā kutinātam, iedomājoties, ka divvirzienu līnija ar dažiem punktiem tās kartē kaut kādā veidā ir saistīta ar valsts iedzīvotāju vairākuma mobilitāti darbam un atpūtai, vai to ceļošanas paradumiem. Piemēram, kā šī līnija palīdzēs ierasti aizceļot uz Ēģiptes vai citiem dienvidu kūrortiem? Kā Kurzemes vai Latgales iedzīvotājs uz šīs līnijas atrisinās savas darba, sociālās vai izklaides vajadzības? Arī fanošana par šī dzelzceļa izmantošanu militārām vajadzībām būtu tieši tik ilga, cik šāda līnija vai tās tilti funkcionētu, nesabombardēti. Nekas kopš 19. gs. pašos pamatos daudz nav mainījies.

Atbildēt

Es

25.11.2021. 11:37

Ezim skaidrs, ka šis projekts tiek slavēts nepamatoti. Es nekad neticēšu sistēmai, kas pieļāva Ipiķu, Ērgļu un citu dzelzceļa līniju nojaukšanu ar pompu, lai ar pompu slavētu citas līnijas celtniecību. Tas viņiem ir tikai otkatu - pietuvinātas apzagšanās jautājums, dzelzceļš viņus neinteresē vispār.

Atbildēt

Kremlinam

25.11.2021. 11:31

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Izskatās, ka Tu tāds gudrs politikā!? Patiesībā krievs smej par ļoti dārgu projektu ar šaurākām sliedēm un novecojušu ātrumu. Citur projektē platsliežu trases ar 500km/st, lai izdevīgi aizvietot lidošanu, mums muld par stratēģisko svarīgumu un stūķē savās korumpantu kabatās ES piķi. Kur būs tie braucēju tūkstoši? Ja nu vienīgi ķīniešu bari pārcelsies no Ķīnas. Plaudis malacis, izmanto duraku sarūpētu situāciju.

Atbildēt

Bankas klerks

25.11.2021. 08:21

par ko ir šis burtu savārstījums par to, ka autoram nepatīk RB? nu nelieto viņu.... Stulbā īdētāju tauta, darbavietas grib, algas grib, bet neko darī negrib. Kartupeļi.

Atbildēt

Jansons

25.11.2021. 06:16

Projekts ļauj pietuvinātajiem tikt pie lielas naudas. Ieguvumu skaitļi ir uzpūsti kā liels balons. Nekur ne viena vārda par uzturēšanas izdevumiem Latvijai, kas pārsniedz ienākumus.

Atbildēt

Manuprāt

24.11.2021. 22:16

Projekts nav nekāds izņēmums - vienkārša naudas apgūšana. Latvijas un konkrētās personas nevar eksistēt bez ES finansējuma. Naudas ietekmi ir aprakstījusī Marksisma klasiķi un nav nekādu indikāciju kā tā ir tikai teorija.

Atbildēt

Per aspera adastra

24.11.2021. 21:37

Prieks, ka Latvijā dzīvo uzńēmīgas, sievietes ar plašu skatījumu uz lietām. Šajā portālā publicētā raksta autors ir seksists parastais, kuram skauž jaunu sieviešu spēja domāt, skatīt un aptvert lietas horizontā, piedosim šim indivīdam mazo trūkumu.

Atbildēt

zzz

24.11.2021. 21:16

Labs projekts

Atbildēt

nu, ģevka stulba

24.11.2021. 20:56

bet tagad tādu kā malkas un visas grib runāt un vadīt

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 20:18

»

Uh

Es neatsakājos no čekistu vecās paaudzes, bet cenšos viņus glābt, panākot viņu izvietošanu pēc katra nopelniem, attālāk no pārējās sabiedrības un politiskajiem procesiem...


Ja tu domā, ka tev tas padodas, tad šis teksts ir ļoti spilgts apliecinājums tam, ka tu stipri kļūdies.

Arī visa šī publiskā cīņa pret čeksitiem, maisa atvēršana un tā tālāk ir farss. Ne jau tā cīnās ar čekistiem.

Cīņa pret čekistiem ir ideoloģiska cīņa, bet mūsu tautai, ideoloģija ir grūta un garlaicīga. Ideoloģija prasa pašaizliedzību, uzupurēšanos. Un mēs nevēlamies pat no mājas iziet bez maksas. Tādā klimatā kā mušas sūdos vienmēr uzplauks visādi gīki, arī čeksīti.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju starptautisko novērotāju un NATO uzraudzībā.

24.11.2021. 20:15

»

tribunāls

Latvijā jāatjauno tiesiskums un jāatdod latviešu tautai atpakaļ visu nozagto, tiesājot čekistus Aldi Plaudi, Aivaru Borovkovu, Ivaru Godmani, Gunti Indriksonu, Juri Savicki, Andri Šķēli, Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru utt


Skaisti skan, bet kamēr šeit atrodas 700 000 krievu militāro un civilo okupantu, nekāda čekistu un kremļa marionešu tiesāšana netiks pieļauta pavisam demokrātiski ar vairākuma atbalstu.

Atbildēt

Uh

24.11.2021. 20:06

»

bla bla bla

Varbūt tā. Bet varbūt, ka tu šodien ar vienu roku mēģini atsakāties no latviešu čekistu vecās paaudzes, bet ar otru, nemanot, audzini jaunu latviešu čekistu jaunu paaudzi...


Es neatsakājos no čekistu vecās paaudzes, bet cenšos viņus glābt, panākot viņu izvietošanu pēc katra nopelniem, attālāk no pārējās sabiedrības un politiskajiem procesiem.
Par narkomāniem nesaprotams murmulējums, ko drīzāk varētu attiecināt uz čekistiem, kuri ārzemēs izskolojuši sev cienīgu jauno maiņu. Ar to problēmu noteikti saskarsimies pēc gadiem, ja vien neizravēsim sērgu saknē, liedzot tādiem ieņemt amatus.

Atbildēt

tribunāls

24.11.2021. 20:00

Latvijā jāatjauno tiesiskums un jāatdod latviešu tautai atpakaļ visu nozagto, tiesājot čekistus Aldi Plaudi, Aivaru Borovkovu, Ivaru Godmani, Gunti Indriksonu, Juri Savicki, Andri Šķēli, Aivaru Lembergu, Aināru Šleseru utt.

Atbildēt

burvis

24.11.2021. 19:49

Par čekas brīnumieročiem mani informēja izbijušais LPSR Ministru Padomes priekšsēdis Vilis Krūmiņš. Jau būdams Dabas muzeja direktors, viņš bija sācis rakstīt memuārus, par ko ļoti satraucās čeka. Viņam pat ieteikts nerakstīt neko, lai neizmuldētos. Taču patiesību nenoslēps. Par Aldi Plaudi ir zināms viss. Laiks Aivaram Borovkovam ierakstīt viņu savā Nekropoles arhīvā, pievienojoties arī pašam. Pie viena var paņemt arī Baibu Plaudi un Līgu Plaudi.

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 19:35

»

Uh

Vot je bioloģisko maķ, nebija ienācis prātā. Tātad ja latvieši un Latvijas nebūtu, tad nekādas okupācijas arī nebūtu bijis. Tā teikt, paši vainīgi ka neesat krievi vai laicīgi pārkrievojušies


Varbūt tā. Bet varbūt, ka tu šodien ar vienu roku mēģini atsakāties no latviešu čekistu vecās paaudzes, bet ar otru, nemanot, audzini jaunu latviešu čekistu jaunu paaudzi.

Interesanti, ka narkomānu vecāki gandrīz nekad neuzņemas vainu par to, ka vairumā gadījumu viņu bērni arī izaug par narkomāniem.

Atbildēt

kaktuss

24.11.2021. 19:29

Domāju ka murgi ir dziļāki un dižāki!Ņemsim ka taisnā līnijā no Ainažiem līdz Bauskai būtu 400 kilometri.
Uzliekat 17 stacijas un sapratīsiet ka tiek karināti makaroni par ātrgaitu???Būs tramvaja variants!!!

Atbildēt

Uh

24.11.2021. 19:16

»

bla bla bla

Nevajag izlikties, ka čekisti ir kaut kādas citas kastas pārstāvji. Tā nav taisnība. Čekisti ir tādi paši latvieši kā tu, viņi ir tāda pati latviešu tautas daļa kā tu. Viņus audzināja nevis citplanētieši, bet gan Latvijas tauta, un tāpēc par viņiem atbild nevis PSRS bet Latvija...


Vot je bioloģisko maķ, nebija ienācis prātā. Tātad ja latvieši un Latvijas nebūtu, tad nekādas okupācijas arī nebūtu bijis. Tā teikt, paši vainīgi ka neesat krievi vai laicīgi pārkrievojušies.

Atbildēt

hm

24.11.2021. 18:11

Vācija un pārējā Eiropa atrodas dziļā enerģijas krīzē. Jau iepriekš tika runāts par aizkavēšanos finansējumā. Vai pēc C19 un enerģijas krīzēm, draudošajām globālajām krīzēm ES vēlēsies maksāt par RB būvniecību?
Pastāv šaubas. Kā turpmāk būs ar ES dotācijām? Vai mēs jau esam 2. ātruma valstiņa? utt.

Atbildēt

Nu

24.11.2021. 18:01

Līgas murmulējumi vēl būtu štrunts, tā meitene vairs attapīgāka nekļūs, bet darbu nezaudēs. Aldim ir ļoti laba informatīvā bāze, viņš labi zina kuru īpašumu vajag pievākt, lai pēc tam savāktu kompensāciju. Piemēram, kad izvaroja Pārdaugavu, lai nojauktu arhitektoniski vērtīgus objektus, un uzbūvētu to graustu, ar nosaukumu Nacionālā bibliotēka (pastaigājiet apkārt un apskatieties kā tur viss brūk - neviena flīze nav vietā), tad varat 3 reizes minēt, kurš uzvārijās.

Atbildēt

Nezinu, ko cepiens

24.11.2021. 16:54

Tēlaini, simboliski 20 min no Bauskas uz Rīgu.

Atbildēt

bla bla bla

24.11.2021. 15:34

»

Tiesiska valsts sākas ar deokupāciju un dekolonizāciju

Lasot komentārus redzams, ka aizvien vairāk cilvēku sāk izprast visu nelaimju cēloņus un čekistu/komunistu ieinteresētību tiesiskas valsts neesamībā un latviešu kā tautas, ekonomiskā iznīcināšanā. Zaļā gaisma protams tika iedegta tiem latvieteļiem, kas metās Latvijas izlaupīšanā un latviešu noķengāšanā...


Nevajag izlikties, ka čekisti ir kaut kādas citas kastas pārstāvji. Tā nav taisnība. Čekisti ir tādi paši latvieši kā tu, viņi ir tāda pati latviešu tautas daļa kā tu. Viņus audzināja nevis citplanētieši, bet gan Latvijas tauta, un tāpēc par viņiem atbild nevis PSRS bet Latvija.

Atbildēt

Tiesiska valsts sākas ar deokupāciju un dekolonizāciju

24.11.2021. 15:26

Lasot komentārus redzams, ka aizvien vairāk cilvēku sāk izprast visu nelaimju cēloņus un čekistu/komunistu ieinteresētību tiesiskas valsts neesamībā un latviešu kā tautas, ekonomiskā iznīcināšanā. Zaļā gaisma protams tika iedegta tiem latvieteļiem, kas metās Latvijas izlaupīšanā un latviešu noķengāšanā, kopā ar krievu iebrucējiem un komunistu/čekistu izveidoto sistēmu.
Daļa no čekistiem/komunistiem pasaulei un ASV uzdevās kā galvenie PSRS sagrāvēji, bet daļa saglabāja tēlu kā uzticīgie kremlim, tā radot maldīgu iespaidu par diviem pretpoliem. Procesi kremlī 90tajos norisinājās līdzīgi un tādēļ ieguva pasaules uzticību avansā, ko ar sev piemītošo nekaunību, sekmīgi izmantoja acu aizmālēšanai.

Atbildēt

Aigars

24.11.2021. 14:56

Tāda sajūta ka raksta autors un liela daļa no komentētājiem vēlas turpinàt dzîvot Eiropas nomalē un viņiem ir labi kā ir.., nevajag ne normālu dzelzceļu, ne autobāni.., pietiek ar zirgu un zemes ceļu.., laikam tālāk par savu pagasta robežu nav bijuši..,

Atbildēt

Jā sapratu

24.11.2021. 14:09

Ar RB tanku armādas kursēs turp un atpakaļ un Putins nezinās ko bombardēt! un mēs būsim drošībā!

Atbildēt

26M2

24.11.2021. 13:45

»

2M62

Interesanti, ka pats sacerējuma autors gan nav savu vārdu norādījis. Saturs kā tāds garlaicīgs, kādam vienkārši privāta sāpīte pret ģimeni un/vai uzņēmumu


Komunistiskās partijas iebīdītā tiesneša Andra Guļāna ģimenes draugs Jānis Maizītis ņirgājās par citu cilvēku sirds sāpīti. Tagad Jānis Maizītis jau ir zem zemes ellē. Tātad nekādi mūžīgie nebūs arī Andris Guļāns, Aldis Plaudis, Baiba Plaude un Līga Plaude. Esiet nolādēti Andri Guļān, Aldi Plaudi, Baiba Plaude un Līga Plaude!

Atbildēt

neklusēsim

24.11.2021. 13:35

Rail Baltic ir vajadzīgs. Taču jāatkratās no Krievijas specdienestu aģentiem un čekistiem, kuri kā dēles piesūcas visur kur ir ļoti liela nauda. Nost čekistu Aldi Plaudi un viņa spermas produktu Līgu Plaudi. Paldies Lato Lapsas, kurš atmasko padomju jurista R.Vonsoviča studija un darba biedrus.

Atbildēt

Mareks Justs

24.11.2021. 13:24

Čekistus Aldi Plaudi, Juri Savicki un Gunti Indriksonu kā latviešu tautas nodevējus un nagu maucējus vajadzēja notiesāt jau pēc 1990.gada 4. maija. Tagad viņi visi uz apzagtai latviešu tautas rēķina ir miljonāri. Viņiem kopā ar Aivaru Lembergu, Andri Šķēli un Aināru Šleseru tiesa ir vēl priekšā. Jāņa Bordāna vadītā Jaunā Konservatīvā partija solīja atjaunot tiesiskumu Latvijā.

Atbildēt

fakts

24.11.2021. 13:15

»

Hi Hi

BAM ved ķīniešu kravas. Un ir pabeigts. Gluži kā somu kvalitātes autoceļi visā krievijas eiropas daļā. Tur nav bedru, draugs. pabraukā


BAM nekādas Ķīniešu kravas neved,Ķīnas konveijers jau labu laiku kā apturēts neatgriezeniski.Par tim somu kvalitātes autoceļiem nezinu,nav viedokļa.
Latvija PSRS laikos cēla staciju Tinda,tur tagad jau zaļo mežs.

Atbildēt

Es

24.11.2021. 13:14

Latvijā varu un naudu ir sagrābuši Padomju okupantu radītie komunistiskie čekisti un viņu bērniņi. Pie tādiem pieder arī čekists Aldis Plaudis, viņa sieva Baiba Plaude un meita Līga Plaude. Atjaunojot Latvijā tiesiskumu, viņiem visu būs jāatdod atpakaļ apzagtai latviešu tautai. Baiba Plaude lielījās, ka viņa citus pārdzīvo. Nolādam Aldi Plaudi, Baibu Plaudi un Līgu Plaudi, viņu bērnus un mazbērnus! Lai Dievs viņus soda tāpat kā nelieto Aivaru Borovkova, kurš avārija zaudēja bērnu, un neko lielais biedrs nevarēja izdarīt. Lūk tā Dievs soda tos sprāgoņus.

Atbildēt

Žulis

24.11.2021. 11:57

RB projekta realizēšana Latvijai ir tik pat vajadzīga, kā zaķim piektā kāja. Neskatoties uz tām Eiropas naudām, Latvijas budžetam dalība šajā projektā ir kārtējā katastrofa, kas, izņemot ārējā parāda palielinājumu, nekā vairāk nedos.

Atbildēt

???

24.11.2021. 10:45

Plaude ir Rododendra pusmāsa?

Atbildēt

Hi Hi

24.11.2021. 10:42

»

pilnīga garlaicība

PSRS milzu projekts BAM sabruka neuzsācis darbu.Tas pats notiks ar RB


BAM ved ķīniešu kravas. Un ir pabeigts. Gluži kā somu kvalitātes autoceļi visā krievijas eiropas daļā. Tur nav bedru, draugs. pabraukā.

Atbildēt

faktissimo

24.11.2021. 10:36

RB ir koruptīvs līdzekļu izķērdēšanas projekts!

Atbildēt

nepaliec mājās

24.11.2021. 10:17

»

2M62

Interesanti, ka pats sacerējuma autors gan nav savu vārdu norādījis. Saturs kā tāds garlaicīgs, kādam vienkārši privāta sāpīte pret ģimeni un/vai uzņēmumu


Sacerējuma autors ir Plaude. Šeit ir tikai Plaudes melu atšifrējums. Nevienā citā apdzīvotā vietā Latvijā ,izņemot Rīgu , pieturas nav paredzētas. Vēl Salaspilī preču stacija. Tā dz.ceļa līnija virzās 5km līdz 10km no Bauskas un Iecavas. Kādas var būt stacijas.

Atbildēt

mitjka

24.11.2021. 10:14

p.s. aldis un liga - notirgoja to poligona zemi adazos kur projekts gada laiki pazuda no kiss ezera; krasta un pensionaru parcelsanu
sekli rokat

Atbildēt

vēsture

24.11.2021. 09:26

Rail baltic nav dzīvotspējīgs projekts.Apvienotajos Baltijas Izmirātos nav cilvēku.Turklāt krīze, kas tuvojas lieliem soļiem, noslaucīs visu. Vācijai nāksies cīnīties par savu vietu zem saules, nevis sponsorēt tos, kas jau pēc definīcijas atrodas Krievijas un Kīnas ietekmes zonā. Visādas plaudes vēl mēgina uzvārīties, gluži ka pie varas esošie untermenši.Kā es ienīstu šo huntu.Kaut drīzāk te viss sabruktu, būtu vismaz iespēja izveidot ko jēdzīgu un ne tik bīstamu tautas pastāvēšanai.

Atbildēt

Secinājums

24.11.2021. 08:59

»

Aga

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk


Zinātniski pamatots un izsmeļošs viedoklis.Kremlis jau ierāvies kaktiņā un nervozi pīpē.Par tādu nieku kā ekonomiskais pamatojums un cilvēku neērtības nav vērts runāt.

Atbildēt

Aga

24.11.2021. 08:31

Skaidrs ir viens. RB mēģina norakt autopārvadātāji, kuri ar ļoti bagāti un piedirsuši visu Eiropu ar dīzeļu atgāzēm. Otra gruoa ir Kremļa atbalstītāji, jo RB ir politiski nozīmīgs projekts. Tas beidzot pa īstam savieno Baltiju ar ecob Eiropu. Un tas Kremilniem galīgi nepatīk.

Atbildēt

Ngff

24.11.2021. 08:30

Tam pasakumam tacs trusts maids tur buus tik puse no sakotnejiem planiem

Atbildēt

ansis

24.11.2021. 08:29

Izrādās pietiek lasītāji ir arī citās valstīs.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....