Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

777

23.03.2021. 16:55

»

Pupa

Kāpēc Artuss Kaimiņš nav vēl atrodas Parlamentā


Skele beidzot dabuss ka Lembergu noraka. Kretins OIK un Avelat. Veja parki no 1-20
10% uz Ofsoru kukulos par Parakztu ka Premjers par Grobinu veja dzirnavam. Papetat kamer Lieciniekiem bite nav iedzelusi.
Par Atkritum biznesu

Atbildēt

Dzivnieku Fermas

22.03.2021. 08:57

No Minsteres agenturas personazi parcelusies uz prezidenta pili

Atbildēt

Izzagts pa tīro

22.03.2021. 06:56

»

Ja aizskarsi

čekistu astoņkāji, tad ne tikai grāmatvedības kļūdas atradīs, bet ilgi finansēs rakstus medijos, lai iegūtu vēlētāju atbalstu čekistu partijām


Diemžēl nevar neizdoties, jo partijas bez čekas kurmju līdzdalības praktiski nav iespējamas. Kaut vai finansiālu apsvērumu dēļ.

Atbildēt

qwetz

22.03.2021. 06:52

»

Jh

Latviets jau latvieti Uz sibiriju sutija


Neapnika tiražēt okupantu melus, jeb slīkstošie savos sūdos komuņagas apsolīja samaksu

Atbildēt

Uno

22.03.2021. 06:36

Vai visi jau aizmirsuši zirgu juraša kriminālprocesu par 500 000 atmazgāšanas Vidzemes aizdevumu sabiedrību, lai uzceltu sev zelta atpūtas namu. Kriminālprocess pazuda klusu un nemanot tajā pašā prokuratūrā. Materiālus studijā un dodiet sabiedrībai iepazīties!

Atbildēt

Jh

22.03.2021. 05:32

Latviets jau latvieti Uz sibiriju sutija

Atbildēt

Ja aizskarsi

22.03.2021. 02:16

»

j

bezjēdzīgs raksts, jo tajā paustais sen jau visiem zināms


čekistu astoņkāji, tad ne tikai grāmatvedības kļūdas atradīs, bet ilgi finansēs rakstus medijos, lai iegūtu vēlētāju atbalstu čekistu partijām.

Atbildēt

poikjuns

22.03.2021. 01:12

izskatās, ka komentāros lembergs no cietuma ar kaimiņu un jurašu sarakstās - viss fabricēts, pasūtīts, pazudis. Apsūdzētie izklaidējas.

Atbildēt

atbilde

21.03.2021. 22:23

»

Antiņš

Kas tur notiek LV bankās, ka gadiem tiek maksāts vajadzīgajiem cilvēkiem no noziedzīgā ceļā iegūtiem līdzekļiem? Tam Meronim tak vajadzēja sargāt arestēto naudu, nevis tērēt kukuļos


Bet tur taču nekāda nauda nekad nav bijusi, Bija tikai patiesā labuma guvēja tiesības, Un tās tiesībs Meroni turēja augstā godā

Atbildēt

TT

21.03.2021. 21:02

»

Ciematnieks

Minētā kriminālprocesa prokurors ir Māris Urbāns


Ni krimināllietas pazuda dokumenti? Kā tas iespējams? Ko saka Stukāns?

Atbildēt

Pupa

21.03.2021. 21:01

Kāpēc Artuss Kaimiņš nav vēl atrodas Parlamentā?
Viņam tiešām karma nāk atpakaļ.
Ārvalstu afērista uzturēts korumpēts pārpratums, kuru vajadzēja padzīt jau pēc ālēšanās Vecrīgas krogā.
Latvijas valsts kauna traips!

Atbildēt

Jā, bet

21.03.2021. 19:33

"Diemžēl tiesas sēdes konkrētajā gadījumā ir slēgtas, tā kā runa ir par valsts noslēpuma aizsargāšanu..."
Jā, tas nu ir liels, aizsargājams mūsu valsts noslēpums, kā klauni, blēži un noderīgie kretīni varas gaiteņos slīduši taisa savas rebes. Interesanti, no kādiem ienaidniekiem šis valsts noslēpums tiek slēpts?

Atbildēt

Bet

21.03.2021. 19:18

varbūt viss ir vienkāršāk ? Ka teicis klasiķis - neviens nav perfekts- varbūt tieši tāpēc likumos tiek sabalsoti tādi abstrakti jēdzieni kā nevainojama reputācija ! Tākā vairums cilvēkiem ir kaut kādi "grēciņi" tad drošības struktūrām ir lieliska iespēja šo informāciju izmantot šantāžai ! Sēdētu Kaimiņš ar kompāniju vai Juraš ar tādu pašu opozīcijā, nevienam tas neinteresētu, bet te mesta šaubu ēna kas ir ierasts un iedarbīgs ierocis diskreditācijā - sāc runāt par zagšanu, bet izrādās pats tiec apsūdzēts par to pašu. Tas lieliski iederas arī izplatītajā "labā zagļa" tēlā jau no sen zināmiem varoņiem kā Robins Huds u.c. un tautas valodā pazīstams ar izteikumiem "zog, bet dalās" vai "zog, bet redz kāds labs saimnieks"!

Atbildēt

Ik vienam Latvijas izlaupītājam pēc nopelniem

21.03.2021. 18:28

Vai varētu palūgt uzstādīt tiešraides kameru lemberga krātiņā. Vienkārši lai jebkurā diennakts stundā cilvēki varētu pārliecināties, ka viņš tur atrodas.

Atbildēt

No raksta izriet,

21.03.2021. 16:43

ka Meroni KPVLV finansējuma pierādījumi 250 000 € apmērā no lietas materiāliem pret Kaimiņu un Zakatistovu izgaisuši!

C: “ Līdz ar to konkrētajā procesā vairs netiek izmeklēts ne R. Meroni, ne kāds no starpniekiem.”

Kas van varēja izņemt šos pierādījumus bez prokurora akcepta? Kas ir prokurors?

Daudz jautājumu uzrodas kriminālprocesa patieso pierādījumu safabricēšanā. Arī pierādījumu likvidēšana pret Meroni ir kriminālprocesa safabricēšana.

Kam tas varētu būt izdevīgi? Uz kuru personu no KPVLV Meroni finansējums mestu ēnu? Vai tad jāmin? Kas gan vēl varētu ietekmēt pierādījumu pret Meroni izņemšanu no lietas bez prokurora, lai glābtu savu un VDD reputāciju? Tas ir neviens cits kā VDD formālais pārraugs S. Ģirģens.

S. Ģirģena (KPVLV) nonākšana VDD pārrauga amatā izskatītos Meroni sponsorēta! Tad S. Ģirģenam būtu korekti jāatkāpjas no amata un kopumā tas mestu ēnu uz VDD, kura nespēja izsekot Meroni aktivitātēm, tam sponsorējot KPVLV.

Bet varbūt VDD zināja, ka Meroni sponsorēja KPVLV, lai S. Ģirģens nonāktu VDD pārrauga amatā?

Atbildēt

č kaujas

21.03.2021. 16:18

maz palicis ko zagt, ja nu Eiropa atkal iedos

Atbildēt

Denunciants

21.03.2021. 15:52

Vajag tik rakstīt kā cietušajiem iesniegumus Stukānam, KNAB un SAB, par saviem biznesa vai politiskajiem konkurentiem. Efekts 100% garantēts, izvazās Jūsu pretiniekus pa iestādēm, varbūt pat ieliks uz kādu liku roku dzelžos vai uz nārām, reputācija mēdijos tiks pilnībā un galīgi sagrauta, uzstājoties prokuroriem un citām amatoersonām ar nosodījuma pilniem viedokļiem, bet galvenais - viss tas par nodokļu maksātāju naudu. Ir gan viena problēma, konkurents var izrakstīt iesniegumu pirmais. Tāpēc pasteidzieties, kamēr vēl tie specdiensti un proķene nav izreorganizēti tā, ka šīm iestādēm būs atkal jāsāk jāķer slepkavas, izvarotājiun laupītāji.

Atbildēt

Antiņš

21.03.2021. 15:37

Kas tur notiek LV bankās, ka gadiem tiek maksāts vajadzīgajiem cilvēkiem no noziedzīgā ceļā iegūtiem līdzekļiem? Tam Meronim tak vajadzēja sargāt arestēto naudu, nevis tērēt kukuļos!

Atbildēt

j

21.03.2021. 15:17

bezjēdzīgs raksts, jo tajā paustais sen jau visiem zināms

Atbildēt

ha-ha

21.03.2021. 14:50

Bet ko var gribēt no kolaborācijas smagā beztermiņa nozieguma,valsts varas nozagšanas nesodītiem subjektiem un viņu politiskās prakses?Bez sakņu nesaudzīgās iznīcināšanas nekas nevar mainīties,bet realitātē ir bail pat uz šo sakņu pusi paskatīties,kur nu vēl funktierēt par kaut ko vēl konkrētāku.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....