Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētdienas pīpmanis

18.01.2022. 08:53

Apini, tavu palagu "ņeosiļil". Pietiktu ar īsāku tekstu: "zārka naglu" lobists reklamē īsāku ceļu uz aizsauli - pretkovida potes.

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

16.01.2022. 23:28

»

Twitter at bogdanovs123

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo...


Starp citu, ir diezgan skaidrs, ka 2021-mā gada mirstība būs vismaz 17 uz katriem 1000 iedzīvotajiem. Tomēr aizinu panikas piekritējus nesākt svinēt uzvaru.

Ir tā, ka liela daļa no palielinātās mirstības var izrādīties uz to rēķina, kuriem tika liegtas veselības procedūras un ārstēšana, aizbildinoties ar covidu. Turklāt, ir uzmanīgi jāizpēta, vai nav tā, ka vispārējā mirstība ir lielāka uz 1000 cilvēkiem tieši vakcinēto vidū, lai arī no ar covid nesaistītām slimībām... Vajadzēs riktīgi visu izpētīt...

Atbildēt

SOS

16.01.2022. 00:10

Ievērojami zinātnieki arvien vairāk par vakcīnu izraisītām neiroloģiskām kaitēm, t.sk. parkinsonu..- "Nekādā gadījumā neduriet bērnus" https://www.brighteon.com/1dcecc18-c711-40b5-841a-ebe73092f18f

Atbildēt

Nu

15.01.2022. 20:19

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Šim komentāram lieku daaaaudz plusu!

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

15.01.2022. 17:46

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo???

Protams, smēķēšana ir kaitīga, un kā viens no pirmajiem pionieriem šīs patiesības izplatīšanā bija pasaulslavenais vadonis, Ādolfs, Šikelgrūbers... Un viņam bija taisnība par to, tāpat kā ir Apinim. Tomēr, Apinis izplata skaidrus un acīmredzamus melus par smēķēšanas lomu covid nāvēs, un ignorē skaidri pierādāmas patiesības par vispārējo mirstību Latvijā kopumā, kura pierāda, ka nekādas pandēmijas nav un nav bijis.

Ir tā, ka 2020-tā gada mirstība bija pilnīgas normālības robežās. Un to es pierādīšu drusku vēlāk, kad te iekopēšu manis paša komentāru kādam karstgalvim, kuru rakstīju zem apollo.lv raksta. Man nezināmu iemelsu dēļ Apinis pilnībā ignorē šo faktu, un spēlē uz vienu roku ar visiem tiem melīgajiem farmācijas uzņēmumiem un ir viens no panikas izplatītājiem un ekonomikas graušanas polittikas piekritējiem...

Protams, ja smēķētāja plaušas ir jau pamatīgi sagrautas, tad arī viegla saslimšana ar respiratoru vīrusu var izraisīt smagas sekas un nāvi. Tomēr, lielākā daļa smēķētāju tādu stadiju nav sasnieguši. Un tad izrādās, ka smēķēšana, patiesībā, palīdz cīņā ar vīrusu. Kāpēc es paar to vau būt drošs? Tāpēc, ka karstums iznīcina vīrusu. Zinātnieki vēl 2020-tā gada sākumā bija izpētījuši, ka pie 65 grādu temperatūras šis vīruss mirst apmēram 3 minūšu laikā, un pie temperatūras kas ir ap 50, vajag vien 20 minūtes lai tas nobeigtos. Tātad, pirtī iešana un augsta temperatūra saslimšanas laikā ir ļoti labas, jo tas novājina un pat nogalina vīrusu... Bet smēķējot arī cilvēks ieelpo karstu gaisu. Man nezināmu iemesslu dēļ valdība aizliedza arī piršu apmeklēšanu, un Apinim par to nekas nekad nav bijis sakāms... Nožēlojami!

Saprotu Apiņa nepatiku pret smēķēšanu, un atbalstu viņa centienus ar to cīnieties. Tomēr, tā vārdā nesākšu melot vai piekrist meliem. Turklāt, NE APINIS, NE JEBKURŠ CITS TĀ SAUCAMAIS EKSPERTS, NE REIZI NAV IZTEIKUŠIES, KA REGULĀRA IEŠANA PIRTĪS VAI KARSTU TVAIKU ELPOŠANAS PROCEDŪRAS, JA PIRTS NAV PIEEJAMA, ĻOTI LABI PALĪDZĒTU CĪŅĀ AR ŠIEM VĪRSUIEM. LĪDZ AR TO, VISI ŠIE EKSPERTI VAR IET BEZDĒT, JA GODĪGI, JO JŪSU PARACETAMOLI, KURUS ĀRSTI IZRAKSTA KĀ PIRMOS, UN KURI NODZEN TEMPERATŪRU, PAT JA TĀ IR NELIELA, IEDZEN SMAGĀ SASLIMŠANAS GAITĀ VAI PAT KAPĀ DAUDZUS.

Stāsts par temperatūru un šiem vīrusiem ir atrodams šeit:

https://www.healthline.com/health/what-temperature-kills-coronavirus#research

Pēteri - saprotot, ka mans viedoklis jums ir vienaldzīgs (un komentārus jūs tāpat nelasāt...), tomēr gribu pateikt, ka jūsējais viedoklis man arī ir pie vienas vietas, jo liela daļa no tā ko sakāt vienkārši ir meli vai puspatiesības, kas tāds pats melu paveids vien ir!

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:32

Liberālekonomikas noziedzības ceļs tiek brists jau ļoti ilgi: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1406217/neoliberal-zeal-spelled-two-decades-of-absolute-tragedy-for-baltic-development-interview

Šis ir tikai cits ceļa līkums.

Atbildēt

Ivars

13.01.2022. 23:19

Apinis galīgi sviestā sagājis. Kāda saistība smēķēšanai ar kaut kādu izdomātu slimību kovid19 kuru līdz šai dienai neviens pasaules zīnātnieks nav atklājis un izolējis to vīrusu.

Atbildēt

Stoga

13.01.2022. 22:39

Akcīzi no ietaupījumiem pirms bada nāves tācu jāpaņem budžeta lāpīšanai.

Atbildēt

ha

13.01.2022. 13:55

Apinis-pipelis nupat jau galiigaako sviestu murgo. Kaartiigs tuudalinsh dzer un piipee un piedevaam veel ir lepns par to ka smoljii kontrabandas cigaretes un dzer krutku.

Atbildēt

Žulis

13.01.2022. 10:30

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nē, Žulis nav ne ekstrasenss,ne pīpmanis, ne zinātnieks, kaut medicīniskā izglītība Žulim ir. Viņš vienkārši seko ar kovid saistītajiem notikumiem pasaulē bez "Panorāmas" starpniecības un izdara secinājumus.

Atbildēt

biedējošs uzraksts uz paciņas

13.01.2022. 09:33

nav nekāds sasniegums.
Kā ārstēsi nikotīnatkarīgos?

Atbildēt

Reirs ir no Vienotības

12.01.2022. 22:24

Vienotību atbalsta arī publiiste Sandra Veinberga, kas nule uzrakstījusi rakstu tvnet. Šādu:

Kāpēc vācu karavīrs par „pasaulē brutālāko tautu“ holokausta laikā nosauca latviešus.

Saprotams, Maskavā diversijām skolotais cilvēks ir garīgi slims, taču ir arī robežas.

Atbildēt

Mjā

12.01.2022. 22:18

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


.... tad ātrās palīdzības dienestu arī vajag likvidēt. Ātrie taču steigā nav spējīgi 100% noteikt pareizo diagnozi, kādu spēj izdarīt smalkā klīnīkā.
Uguns dzēsēji arī jālikvidē, jo tie nespēj nodzēst tik kvalitatīvi, kā stacionāra dzēšanas iekārta. Domu saprati, nu kaut kā tā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 19:18

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nestreso!

Ievērtē kaut tepat blakus: https://www.pietiek.com/raksti/veselibas_ministrija,_ir_laiks_atzit_sakavi,_patiesiba_par_koronavirusa_politiku_sak_atklaties/

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2022. 19:02

Uzpiipee, idiot Apini, varbuut smadzenju darbiiba uzlabosies.

Atbildēt

Nevajag biedināt

12.01.2022. 18:44

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis?
Riebjas šie visgudrie pareģojumi. Ko biedini? Ja jāmirst, tad mirsim, bet Tu, Žulīt paliksi - neuztraucies. Un mēs vakcinētie ļausim Tev laimē diet. Bet Tev būs garlaicīgi bez mums! Antivakseri taču ir tik neinteresanti - kā oda sīciens pret pērkona grāvienu !

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 18:21

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


Latvijā tas neatklāsies.
Ja nu vienīgi starptautiski sāksies procesi, kurus, lai kā censtos meinstrīms, Latvijā nevarē ignorēt.

Iegrieztā mašinērija ir tik varena, ka pat it kā izglītoti cilvēki kā aptrakuši pūš kopējā stabulē.

Atbildēt

Žulis

12.01.2022. 17:44

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....