Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Svētdienas pīpmanis

18.01.2022. 08:53

Apini, tavu palagu "ņeosiļil". Pietiktu ar īsāku tekstu: "zārka naglu" lobists reklamē īsāku ceļu uz aizsauli - pretkovida potes.

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

16.01.2022. 23:28

»

Twitter at bogdanovs123

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo...


Starp citu, ir diezgan skaidrs, ka 2021-mā gada mirstība būs vismaz 17 uz katriem 1000 iedzīvotajiem. Tomēr aizinu panikas piekritējus nesākt svinēt uzvaru.

Ir tā, ka liela daļa no palielinātās mirstības var izrādīties uz to rēķina, kuriem tika liegtas veselības procedūras un ārstēšana, aizbildinoties ar covidu. Turklāt, ir uzmanīgi jāizpēta, vai nav tā, ka vispārējā mirstība ir lielāka uz 1000 cilvēkiem tieši vakcinēto vidū, lai arī no ar covid nesaistītām slimībām... Vajadzēs riktīgi visu izpētīt...

Atbildēt

SOS

16.01.2022. 00:10

Ievērojami zinātnieki arvien vairāk par vakcīnu izraisītām neiroloģiskām kaitēm, t.sk. parkinsonu..- "Nekādā gadījumā neduriet bērnus" https://www.brighteon.com/1dcecc18-c711-40b5-841a-ebe73092f18f

Atbildēt

Nu

15.01.2022. 20:19

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Šim komentāram lieku daaaaudz plusu!

Atbildēt

Twitter at bogdanovs123

15.01.2022. 17:46

Nesaprotu, kāpēc komentārus nelasošajam Pēterim Apinim būtu par visu šo te jāmelo???

Protams, smēķēšana ir kaitīga, un kā viens no pirmajiem pionieriem šīs patiesības izplatīšanā bija pasaulslavenais vadonis, Ādolfs, Šikelgrūbers... Un viņam bija taisnība par to, tāpat kā ir Apinim. Tomēr, Apinis izplata skaidrus un acīmredzamus melus par smēķēšanas lomu covid nāvēs, un ignorē skaidri pierādāmas patiesības par vispārējo mirstību Latvijā kopumā, kura pierāda, ka nekādas pandēmijas nav un nav bijis.

Ir tā, ka 2020-tā gada mirstība bija pilnīgas normālības robežās. Un to es pierādīšu drusku vēlāk, kad te iekopēšu manis paša komentāru kādam karstgalvim, kuru rakstīju zem apollo.lv raksta. Man nezināmu iemelsu dēļ Apinis pilnībā ignorē šo faktu, un spēlē uz vienu roku ar visiem tiem melīgajiem farmācijas uzņēmumiem un ir viens no panikas izplatītājiem un ekonomikas graušanas polittikas piekritējiem...

Protams, ja smēķētāja plaušas ir jau pamatīgi sagrautas, tad arī viegla saslimšana ar respiratoru vīrusu var izraisīt smagas sekas un nāvi. Tomēr, lielākā daļa smēķētāju tādu stadiju nav sasnieguši. Un tad izrādās, ka smēķēšana, patiesībā, palīdz cīņā ar vīrusu. Kāpēc es paar to vau būt drošs? Tāpēc, ka karstums iznīcina vīrusu. Zinātnieki vēl 2020-tā gada sākumā bija izpētījuši, ka pie 65 grādu temperatūras šis vīruss mirst apmēram 3 minūšu laikā, un pie temperatūras kas ir ap 50, vajag vien 20 minūtes lai tas nobeigtos. Tātad, pirtī iešana un augsta temperatūra saslimšanas laikā ir ļoti labas, jo tas novājina un pat nogalina vīrusu... Bet smēķējot arī cilvēks ieelpo karstu gaisu. Man nezināmu iemesslu dēļ valdība aizliedza arī piršu apmeklēšanu, un Apinim par to nekas nekad nav bijis sakāms... Nožēlojami!

Saprotu Apiņa nepatiku pret smēķēšanu, un atbalstu viņa centienus ar to cīnieties. Tomēr, tā vārdā nesākšu melot vai piekrist meliem. Turklāt, NE APINIS, NE JEBKURŠ CITS TĀ SAUCAMAIS EKSPERTS, NE REIZI NAV IZTEIKUŠIES, KA REGULĀRA IEŠANA PIRTĪS VAI KARSTU TVAIKU ELPOŠANAS PROCEDŪRAS, JA PIRTS NAV PIEEJAMA, ĻOTI LABI PALĪDZĒTU CĪŅĀ AR ŠIEM VĪRSUIEM. LĪDZ AR TO, VISI ŠIE EKSPERTI VAR IET BEZDĒT, JA GODĪGI, JO JŪSU PARACETAMOLI, KURUS ĀRSTI IZRAKSTA KĀ PIRMOS, UN KURI NODZEN TEMPERATŪRU, PAT JA TĀ IR NELIELA, IEDZEN SMAGĀ SASLIMŠANAS GAITĀ VAI PAT KAPĀ DAUDZUS.

Stāsts par temperatūru un šiem vīrusiem ir atrodams šeit:

https://www.healthline.com/health/what-temperature-kills-coronavirus#research

Pēteri - saprotot, ka mans viedoklis jums ir vienaldzīgs (un komentārus jūs tāpat nelasāt...), tomēr gribu pateikt, ka jūsējais viedoklis man arī ir pie vienas vietas, jo liela daļa no tā ko sakāt vienkārši ir meli vai puspatiesības, kas tāds pats melu paveids vien ir!

Atbildēt

Es

14.01.2022. 10:32

Liberālekonomikas noziedzības ceļs tiek brists jau ļoti ilgi: https://www.lrt.lt/en/news-in-english/19/1406217/neoliberal-zeal-spelled-two-decades-of-absolute-tragedy-for-baltic-development-interview

Šis ir tikai cits ceļa līkums.

Atbildēt

Ivars

13.01.2022. 23:19

Apinis galīgi sviestā sagājis. Kāda saistība smēķēšanai ar kaut kādu izdomātu slimību kovid19 kuru līdz šai dienai neviens pasaules zīnātnieks nav atklājis un izolējis to vīrusu.

Atbildēt

Stoga

13.01.2022. 22:39

Akcīzi no ietaupījumiem pirms bada nāves tācu jāpaņem budžeta lāpīšanai.

Atbildēt

ha

13.01.2022. 13:55

Apinis-pipelis nupat jau galiigaako sviestu murgo. Kaartiigs tuudalinsh dzer un piipee un piedevaam veel ir lepns par to ka smoljii kontrabandas cigaretes un dzer krutku.

Atbildēt

Žulis

13.01.2022. 10:30

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nē, Žulis nav ne ekstrasenss,ne pīpmanis, ne zinātnieks, kaut medicīniskā izglītība Žulim ir. Viņš vienkārši seko ar kovid saistītajiem notikumiem pasaulē bez "Panorāmas" starpniecības un izdara secinājumus.

Atbildēt

biedējošs uzraksts uz paciņas

13.01.2022. 09:33

nav nekāds sasniegums.
Kā ārstēsi nikotīnatkarīgos?

Atbildēt

Reirs ir no Vienotības

12.01.2022. 22:24

Vienotību atbalsta arī publiiste Sandra Veinberga, kas nule uzrakstījusi rakstu tvnet. Šādu:

Kāpēc vācu karavīrs par „pasaulē brutālāko tautu“ holokausta laikā nosauca latviešus.

Saprotams, Maskavā diversijām skolotais cilvēks ir garīgi slims, taču ir arī robežas.

Atbildēt

Mjā

12.01.2022. 22:18

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


.... tad ātrās palīdzības dienestu arī vajag likvidēt. Ātrie taču steigā nav spējīgi 100% noteikt pareizo diagnozi, kādu spēj izdarīt smalkā klīnīkā.
Uguns dzēsēji arī jālikvidē, jo tie nespēj nodzēst tik kvalitatīvi, kā stacionāra dzēšanas iekārta. Domu saprati, nu kaut kā tā.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 19:18

»

Nevajag biedināt

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis...


Nestreso!

Ievērtē kaut tepat blakus: https://www.pietiek.com/raksti/veselibas_ministrija,_ir_laiks_atzit_sakavi,_patiesiba_par_koronavirusa_politiku_sak_atklaties/

Atbildēt

motorhead 1916

12.01.2022. 19:02

Uzpiipee, idiot Apini, varbuut smadzenju darbiiba uzlabosies.

Atbildēt

Nevajag biedināt

12.01.2022. 18:44

Žulis ir ekstrasenss? Zinātnieks? Ārsts? Pīpmanis?
Riebjas šie visgudrie pareģojumi. Ko biedini? Ja jāmirst, tad mirsim, bet Tu, Žulīt paliksi - neuztraucies. Un mēs vakcinētie ļausim Tev laimē diet. Bet Tev būs garlaicīgi bez mums! Antivakseri taču ir tik neinteresanti - kā oda sīciens pret pērkona grāvienu !

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

12.01.2022. 18:21

»

Žulis

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu


Latvijā tas neatklāsies.
Ja nu vienīgi starptautiski sāksies procesi, kurus, lai kā censtos meinstrīms, Latvijā nevarē ignorēt.

Iegrieztā mašinērija ir tik varena, ka pat it kā izglītoti cilvēki kā aptrakuši pūš kopējā stabulē.

Atbildēt

Žulis

12.01.2022. 17:44

Domāju, ka nepaies ilgs laiks, kad atklāsies, ka tā saucamā kovid vakcīna Latvijas iedzīvotāju veselībai un dzīvībai ir nodarījusi tik lielu kaitējumu, pret kuru tabakas kaitējums ir kā oda sīciens pret pērkona grāvienu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

Trīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem...

Foto

Jaunā politiķa solījums

1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs....

Foto

Tiesības būt stulbam

Rit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20...

Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...