Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Cyril

11.08.2019. 00:10

»

nu

izcils komentārs, reti izcils


придурок

Atbildēt

nu

10.08.2019. 22:28

»

ha-ha

Autors mīl jaukt mušas ar kotletēm.Viennozīmīgi cildinot vienus okupantus,kurus pilnīgi pretīgi un amorāli sauc par atbrīvotājiem,kas netraucē šo okupantu VDK/PSKP eliti dažnedāži apsaukāt,vienlaikus vainojot šīs elites kalpu eliti,kurā jau 30 gadus vadā latviešus no viena tukšneša uz vēl tukšāku ,ceļā...


autors mušas ar kotletēm jauc apzināti, lai manipulētu, ar viņaprāt, nesaprātīgo latvieti.Tik daudz runās par neprātu, ka pašam vajadzētu nepiesaukt sev nelaimi un mūža nogali nepavadīt citu dižo domātāju un Napoleonu sabiedrībā...

Atbildēt

vispār

10.08.2019. 22:25

»

hm

Tu nesaprati...


es ļoti labi sapratu,-tas skaits dubultojās, jo padomijas imigranti tika gan iepludināti no Krievijas badainajiem rajoniem, gan palika sarkanās armijas virsnieki un kareivji ar savām ģimenēm,gan paši atbrauca uz kārotajiem rietumiem - Rīgu.1970-1980 gados latviešu īpatsvars bija ap 52 % pēc to laiku statistikas.Bet kopumā var teikt, dubultojās, jā....par to auglīgo laiku gan nepiekritīšu un netaisos piekrist.

Atbildēt

Ai

10.08.2019. 19:12

Malacis PRIEDĪŠA KUNGS,negaidīts sorosnaziku rindās sajukums,apjukums,trīsas līdz halucinācijām,burziņš,murgojoša skribelēšana.Tas nava slikti,tas ir labi gana.VEIKSMI PRIEDĪŠA KUNGS!

Atbildēt

ha-ha

10.08.2019. 17:48

»

Arturs Priedītis

Morāle vienmēr ir atkarīga no intelekta. Tā uzskatīja Sokrāts, Kants. Voltērs cienīja zināšanas kā līdzekli pret tumsonību – amoralitātes avotu, kā arī avotu bailēm, aizspriedumiem, agresijai, naidīgumam. Russo pret cilvēku izturējās kā pret “dabas bērnu”, kas piedzimis kā “tīra lapa” un kuru skolo ...


Autors mīl jaukt mušas ar kotletēm.Viennozīmīgi cildinot vienus okupantus,kurus pilnīgi pretīgi un amorāli sauc par atbrīvotājiem,kas netraucē šo okupantu VDK/PSKP eliti dažnedāži apsaukāt,vienlaikus vainojot šīs elites kalpu eliti,kurā jau 30 gadus vadā latviešus no viena tukšneša uz vēl tukšāku ,ceļā atstājot vēsturē nedzirdētu tautas dzīvā spēka atbirumu un kurā ir šo,autorprāt, foršo okupantu-atbrīvotāju miesa un asins,visos nāves grēkos.Tā arī autors un apsaukātā V.pieder pie vienas neliešu- demagogi kategorijas.

Atbildēt

Autoram

10.08.2019. 16:07

"Apnicis ir atkārtot, ka padomju armijas uzvara karā izglāba latviešus no latviešu holokausta. Vācu nacisti nolēma pēc kara latviešus iznīcināt kā nevērtīgu tautu un tikai niecīgu daļu pārvācot. Vācu nacistu uzskatā latvieši nebija vērtīga tauta. LR atjaunošana pēc kara bija pilnīgi izslēgta."

Kas ir tie dokumenti, kuros var izlasīt par ieplānoto latviešu holokaustu?

Atbildēt

Udo Ulbergs

10.08.2019. 15:44

Arturs Priedītis? Kaut kur dzirdēts!

Atbildēt

Nu,nu...

10.08.2019. 15:42

Citāts: "Clvēciskuma noslīdējuma liecība kļuva rusofobija kā daudzu latviešu vienīgais resurss pašidentifikācijai."
???!!!

Atbildēt

Žulis

10.08.2019. 12:27

Esmu visu izvēmis! Mazliet uzpildīšos un atvieglošos! Latviešu deģenerāts, dzērāju vecāku kroplis-plānprātiņš nevar vemt bez apstājas. Latviešu izdzimtenis, un tas esmu es, arī grib atpūsties kādu brīdi.

Atbildēt

...

10.08.2019. 10:20

»

Jezups

Nemelo! Audriņus dedzināja un Latgali terorizēja krievu-jevreju bandas, maskējoties vācu uniformās


Vāciešus komandēja tādas pat jevreju bandas.Hitlers,Gēbels,Himlers,Šelenbergs ut.t.Vācu armijā,galvenokārt SS rindās,dienēja vairāk kā 150000
žīdu,no kuriem 46 tūkstoši tika apbalvoti ar reiha augstāko apbalvojumu,dzelzs krustu.

Atbildēt

Jezups

10.08.2019. 10:02

»

vēsture

...


Nemelo! Audriņus dedzināja un Latgali terorizēja krievu-jevreju bandas, maskējoties vācu uniformās!

Atbildēt

lauķis

10.08.2019. 09:52

»

Adīna

Puse jau neiet balsot. Pàrējie vai nu balso par savējiem vai vēl uz kko cer...


Tie,kurus jūs saucat par atbrīvotājiem,ir īpaša suga,padomju cilvēki,bez tautības un kultūras.Tagad tiek ražoti tādi paši,saucas Eiropas cilvēki,bez tautības un kultūras.Un par to mūs aicina balsot,meklēt kloākā (partijās)pērles,bet kloākā pērļu nav un nebūs.

Atbildēt

Adīna

10.08.2019. 09:47

»

lauķis

Vai apmānītos upurus, kas ikdienā godīgi strādā, var vainot par vēlēšanu iznākumu...


Puse jau neiet balsot. Pàrējie vai nu balso par savējiem vai vēl uz kko cer.
Un vēl Priedītim. Atbrīvotājus varētu cienīt, ja viņi uzvestos kā atbrīvotāji, nevis iekarotāji - uzspiež savu valodu, izturas nicinoßi pret pamattautu...
Reiz jaunībā braucu autobusā, netālu sēdēja labi barota, balināta un krāsota dāma un lepni teica savai blakussēdētājai - zdesj vedj tože rossija!

Atbildēt

Viss A. Priedīša ideoloģiskais saturs

10.08.2019. 09:44

»

Adīna

A.P. , jūsu vārdiem būtu lielāks svars, ja jūs nezākātu visus latviešus kā tautu...


bāzēts uz latvju lamāšanu. Viss cits, ko viņš piesaista tās nolamāšanai, ir tai pakārtota vienveidīga grafomānija, šizofrēniski integrēta paša A.P. tupā viedoklī par antropoloģiju.

Atbildēt

lauķis

10.08.2019. 09:25

»

Adīna

A.P. , jūsu vārdiem būtu lielāks svars, ja jūs nezākātu visus latviešus kā tautu...


Vai apmānītos upurus, kas ikdienā godīgi strādā, var vainot par vēlēšanu iznākumu?
Jā , var!
Pagaidām nevienu ar varu nedzen balsot.Nedrīkst balsot par ļaunumu ,meliem un verdzību,pat nav svarīgi par kuru partiju balso,sistēma no tā nemainās.
Neej,nebalso,neatbalsti.
Inteliģence ir iedzīta pagrīdē, tai vārds netiek dots.Tie,kuri sevi dēvē par inteliģenci,būtu jāsūta slaucīt ielas.

Atbildēt

Žulis

10.08.2019. 09:09

»

Adīna

A.P. , jūsu vārdiem būtu lielāks svars, ja jūs nezākātu visus latviešus kā tautu...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli!

Atbildēt

Adīna

10.08.2019. 09:04

»

Arturs Priedītis

Nākas paskaidrot par kultūras bojāeju. Reāli kultūra neiet bojā. Kultūra vispār nevar iet bojā, kamēr ir tās autors un īpašnieks – cilvēks. Kultūra ir tas viss, kas ir starp cilvēku un dabu. Ja ir cilvēks, tad ir arī viņa kultūra – dzīves vide ar saviem atribūtiem. Ja izsakāmies par kultūras bojāeju...


A.P. , jūsu vārdiem būtu lielāks svars, ja jūs nezākātu visus latviešus kā tautu.
Ne vienmēr upuris ir vainīgs, ka viņu apkrāpj. Godīgi cilvēki pieņem, ka citi arī ir godīgi, sevišķi, ja tie skaisti runā. Tāpat, kā zagļi varbūt domā, ka visi jau zog. Tikai, kad skaidri saskata sava pāridarītāja darbības sekas, rodas attiecīgs vērtējums un neticība "labiem nodomiem".
Par inteliģenci. Vienkāršai tautas daļai nav liela sakara ar zinātnieku publikācijām. Toties liela ietekme ir masu medijiem, zinām jau, kā pirms vēlēšanām tiek reklamētas partijas. Un tad - vai apmānītos upurus, kas ikdienā godīgi strādā, var vainot par vēlēšanu iznākumu?

Atbildēt

Žulis

10.08.2019. 08:48

»

Arturs Priedītis

Morāle vienmēr ir atkarīga no intelekta. Tā uzskatīja Sokrāts, Kants. Voltērs cienīja zināšanas kā līdzekli pret tumsonību – amoralitātes avotu, kā arī avotu bailēm, aizspriedumiem, agresijai, naidīgumam. Russo pret cilvēku izturējās kā pret “dabas bērnu”, kas piedzimis kā “tīra lapa” un kuru skolo ...


Šis Priedīša komentārs ir ļoti labs piemērs tam, kā strādā demagogi, lai muļķotu virspusēji, pārsvarā ar klišeju palīdzību domājošus cilvēkus. Tātad, vispirms tiek pieminēti izcili domātāji – Sokrats, Kants, Volters, Russo. Talāk tiek pateikts, ka viņi cienīja zināšanas, kā līdzekli pret tumsonību, kas tiešām ir taisnība. Līdz ar to lasītājā tiek radīta pārliecība, ka šī komentāra autors ir īsts patiesības paudējs, kas gandrīz vai pats pieskaitāms cilvēces lielāko domātāju saimei. Bet tālāk jau sākas „aitas viltībiņa”. Pilnīgi bez kāda pamata Russo „dabas bērna” jēdziens tiek sasaistīts ar kāda šajā portālā komentējuša cilvēka niku. Šai sasaistei veikli tiek klāt piepīti citi šī portāla komentētāji, kas kādreiz oponējuši Priedītim, traucējot viņam ar saviem demagoģiskajiem murgojumiem muļķot portāla lasītājus. ( Lai nebūtu tā, ka Priedīša muļķībām oponē vairāki cilvēki, viņš apgalvo, ka tas ir tikai viens komentētājs, kas raksta zem vairākiem nikiem, tādējādi pretestību pret saviem rakstos paustajiem meliem un demagoģiju reducējot uz viena divainīša izdarībām.) Turpmāk, lai lasītājā nostiprinātu šo iebaroto „patiesību”, tiek pateikti daži pareizi vārdi par morāli sabiedrību, gudribu un muļķību. Kad tas izdarīts, komentāra autors turpina turpina veidot demogoģiskus vispārinājumus, pasludinot viņam nevēlamos portāla komentētājus par „imbeciliem” kas nav spējīgi vai nevēlas apgūt kultūras, t.sk. morāles normas un visbeidzot, lai nostiprinātu savu demagoģiju, šai „imbecilu kompānijai” piepulcina klāt valdošās kliķes stulbos, nelietīgos politiķus un viņu sastrādātās nelietības. Nu viss ir samests vienā katlā kā īsta patiesības vira, ko lasītājam atliek tikai norīt savā prātā. Šādu demagoģisku vispārināšanu labi ataino kādreiz dzirdēts teiciens: „ Cīrulis, stārķis, kurmis, sūdu vabols – visi labi dziedātājputni)

Atbildēt

hm

10.08.2019. 08:03

Tu nesaprati.
Ja vācieši iznīcināja 300 000 Latvijas iedzīvotājus, ja Latvija 2. p. karā zaudēja 600 000 cilvēkus, par to pat neviens neiepīkstas. 1/3!!!
Bet par tiem 30 000, kurus izveda uz Sibīriju, par tiem tiek runāts un rakstīts, sacerēti romāni un stāsti, pieņemtas atceres dienas ... bet par 570 000 - ne vārda!
Padomājiet tālāk! 45. gadā Latvijā palika vairs tikai 1,3 miljoni iedzīvotāju. Bet pēc 40 gadiem iedzīvotāju skaits bija dubultojies!
Tātad padomju laiks bija auglīgākais Latvijas pastāvēšanā. Tam turpinoties, šodien iedzīvotāju skaitam vajadzēja pārsniegt 4 miljonus.
Tāpēc jāsaka, ka mūsdienu politiski- vēsturiskie pagātnes akcenti ir galīgi aplami.

Atbildēt

tas

09.08.2019. 23:30

»

hm

Kad saskaita zaudējumus, sanāk ap 300 000


tā ka par maz būtu, ja?Tie 300 000 uz 1,89 mij fona, no kura liela daļa bija dzimusi paaudze tikai 1920.-1940.gados?Negribētu kādreiz trāpīt tādos 300 000?

Atbildēt

nu

09.08.2019. 23:16

»

Žulis

Čekas aģents Priedītis turpina zākāt latviešu tautu un slavināt mūsu zemes okupantus, dēvējot tos par atbrīvotājiem no nacisma. Tā saukto Uzvaras pieminekli viņš dēvē par „otro svētāko pieminekli latviešu tautai” un apgalvo, ka tas esot mūsu „ dzīvības un pastāvēšanas simbols. Viņš izliekas ka neko ...


biedrim raksta autoram piemetusies kārtējais verbālais caurvējš, attiecībā pret pieminekli sarkanās armijas karavīriem.Tas varētu gan būt mūžīgs atgādinājums par to, cik ātri un smagi var mainīties zemes un tautas likteņi, cik ātri var zaudēt brīvību un cik paliekošas, ilgstošas sekas var izraisīt tās zaudēšana.

Atbildēt

vispār

09.08.2019. 23:07

»

Žulis

Čekas aģents Priedītis turpina zākāt latviešu tautu un slavināt mūsu zemes okupantus, dēvējot tos par atbrīvotājiem no nacisma. Tā saukto Uzvaras pieminekli viņš dēvē par „otro svētāko pieminekli latviešu tautai” un apgalvo, ka tas esot mūsu „ dzīvības un pastāvēšanas simbols. Viņš izliekas ka neko ...


karš sākās 22.jūnijā, "atbrīvotāji" atdeva Daugavpili vāciešiem 26.jūnijā!!!!!"Atbrīvotājiem", kuri bija "mūsu aizsardzībai izveidojuši sarkanās armijas kara bāzes jau 1939.gadā, pēc'savstarpējā aizsardzības līguma","aizstāvēja" visu Latviju 2 nepilnu nedēļu laikā, padodoties vērmahta daļām. Tie, kuri pieredzēja tos laikus, teica, ka vāciešu lielākā un liktenīgā kļūda bija nežēlīgā izturēšanās pret karagūstekņiem, un "āriešu pārliecība par rases pārākumu", jo pirmajās kara dienās un nedēļās sarkanās armijas karotāji padevās masveidā.

Atbildēt

Un

09.08.2019. 22:54

»

vēsture

...


vēl tas ir tikai 20 gadus pēc pirmā pasaules kara, kurā iedzīvotāju skaits samazinājās par 250 000 līdz 300 000 Latvijas iedzīvotāju, sasniedzot pusotru miljonu no pāri 2 miljonu latviešu.Tajā karā gāja bojā 180 000 latviešu karavīru, pāri par 50% Latvijas apdzīvoto vietu, iznīcināta lauksaimniecība, rūpniecība - izvestas iekārtas, mājlopi, kuģi, nosprostotas ostas.Tādēļ Ulmanis,lietuvieši un igauņi nespēja pieņemt lēmumu par bruņotu pretošanos - zināja, ka tas nozīmētu tautu beigas.

Atbildēt

ai

09.08.2019. 22:42

»

VAU

nomierinies,pietiek brūno propogandu


nu ko es tādu labu pateicu par brūnajiem,- ka viņiem patīk būt kaklakungiem?Tas, tavuprāt, ir brūnā propaganda?Loģika ir zināma disciplīna?

Atbildēt

Udo Ulbergs

09.08.2019. 22:26

»

vēsture

...


Latvijai pēc būtības 2.pas.karš nav beidzies vēl šobaltdien, okupanti ar savu fetiša stabu prom pat netaisās. "Brīvība" ir tikai šķietama.
Nekur nav gadījies lasīt no Priedīša kaut kādus padomus, rīcības plānus, iespējamos risinājumus, vai ko tamlīdzīgu. Tikai un vienīgi samazgas un lamas. Un tas ir viens no mācībspēkiem... Nav brīnums, ka mums tik daudz muļķu ierēdniecībā !!!!

Atbildēt

hm

09.08.2019. 19:32

»

vēsture

...


Kad saskaita zaudējumus, sanāk ap 300 000.
Kur otri 300?
Jo 1/3 no 1,89 ir ap 600.
Tad jāsaprot, ka 300 000 vācieši sadedzināja un noslepkavoja? Neticās.

Atbildēt

Žulim

09.08.2019. 19:29

Paldies par Jūsu komentāru!Priedītis ar to "mūsu dzīvības pastāvēšanas simbolu"nu vienreiz ir pārspējis pats sevi.Viņa "elks"uz kuru viņš allaž mēdz atsaukties ir Alfreds Rozenbergs,kuru viņš ar saviem rakstiem mēģina pataisīt bezmaz vai par Latvijas kapraci un latviešu nīdēju,ja vien karā būtu uzvarējusi Vācija.Priedītis pūderē smadzenes jaunākiem cilvēkiem,kuru senči un viņi paši nav piedzīvojuši vācu okupācijas trīs gadus/kara laikā/Tas ,ko Rozenbergs visai pieklājīgā formā ir teicis par latviešiem,ir kā lakstīgalas pogošana ievziedu laikā,salīdzinājumā ar to,ko katru dienu par mums raksta pats Priedītis.Nu viņš ir uzlicis varenu kroni visam.Vēl tikai atliek pateikt,ka latviešiem katru svētdienu masveidā jādodas pie neglītā staba Pārdaugavā un jāpateicas sarkanajai armijai par atbrīvošanu no dzīvībām,radiem,draugiem,kaimiņiem,mājām,zemes,dzīvokļiem,gleznām,traukiem,grāmatām,bērniem,vecākiem,brāļiem,māsām un naktskrekliem.

Atbildēt

?!

09.08.2019. 19:11

Lai tev tagad un vienmēr uz seši būtu!

Atbildēt

vēsture

09.08.2019. 19:111939-1945

2. pasaules kara zaudējumi
2. pasaules kara laikā Latvija zaudēja valstisko neatkarību un 3 reizes tika okupēta. Latvijas pilsoņi karoja abu okupētājvalstu - PSRS un Vācijas - armijā un cieta milzīgus zaudējumus. PSRS armijas daļās un sarkano partizānu cīņās dzīvību zaudēja 12-15 tūkst. Latvijas pilsoņu, bet Latviešu leģionam bija ap 70 tūkst. kritušo.

No padomju un nacistu terora cieta mierīgie iedzīvotāji (14. jūnija deportācija; (holokausts Latvijas teritorijā). Tikai PSRS okupācijas pirmajā gadā par sarkanā terora upuriem kļuva ap 30 tūkst. cilvēku. Šim ļaundarību laikam tauta devusi īpašu nosaukumu - Baigais gads. Nacistu okupanti 1942 pilnīgi nodedzināja Rēzeknes apriņķa Audriņu ciemu, 1944 Ventspils apriņķa Zlēku ciemu un Ludzas apriņķa Barsuku ciemu un to iedzīvotājus noslepkavoja. Vairāk nekā 150 tūkst. Latvijas pilsoņu devās bēgļu gaitās uz Rietumiem (latvieši trimdā), aptuveni 22 tūkst. tika aizdzīti darbos uz Vāciju. Salīdzinājumā ar 1939 (1,89 milj.) Latvija bija zaudējusi 1/3 iedzīvotāju.

Atbildēt

Žulis

09.08.2019. 18:57

Čekas aģents Priedītis turpina zākāt latviešu tautu un slavināt mūsu zemes okupantus, dēvējot tos par atbrīvotājiem no nacisma. Tā saukto Uzvaras pieminekli viņš dēvē par „otro svētāko pieminekli latviešu tautai” un apgalvo, ka tas esot mūsu „ dzīvības un pastāvēšanas simbols. Viņš izliekas ka neko nezin un nav dzirdējis par Baigo gadu pirms vācu okupācijas, kad šie „ cēlie atbrīvotāji” sāka ieviest Latvijā savu kārtību. 1941.g. pavasarī vien uz Sibīriju izveda 15424 cilvēkus, tai skaitā bērnus un zīdaiņus, kuru lielākā daļa nespēja pārdzīvot necilvēciskos apstākļus un mira no bada un aukstuma. Kad 1941. g. Vācu armijas uzbrukuma dēļ „atbrīvotājiem” nācās atkāpties, viņi uzsāka brutālas civiliedzīvotāju slepkavības. Pie kam šīs slepkavības izcēlās ar sevišķu zvērību. Kā liecināja vēlākie atklājumi, upuriem bija izlauztas rokas, kājas, norauti nagi, izdurtas acis, nogrieztas mēles, ausis un citas ķermeņa daļas. To, kas notika šajā Baigajā gadā nav iespājams pateikt dažos teikumos. Es domāju, ka toreiz, kad vācu armija izdzina no Latvijas šos varmākas un slepkavniekus, daudzi latvieši arī vācu armiju varēja uzskatīt par atbrīvotājiem. Taču nekādas brīvības, protams, nebija. Vienu okupāciju bija nomainījusi otra okupācija. Tā sauktajā Uzvaras piemineklī ir iemiesots 1941. gadā no Latvijas padzīto Baigā gada slepkavu un varmāku atgriešanās triumfs. Un Priedītim, protams, pietiek nekaunības to nosaukt par „otro svētāko pieminekli latviešu tautai un mūsu dzīvības un pastāvēšanas simbolu”. Kur vēl tālāk?!

Atbildēt

Edge

09.08.2019. 18:38

»

hm

Manuprāt ir vēl viens aspekts. Tā ir mazas zemes šaurā nākotnes perspektīve...


Būs tikai viens aspekts, jo Baltijas Ceļš - tas ir Eiropas Ceļš! Bez 1990.g.4.maija nebūtu arī 2018.g.6.oktobris - un bez skolotājiem priedīšiem skolnieku kaimiņu. Viss notiek!

Atbildēt

hm

09.08.2019. 18:20

Manuprāt ir vēl viens aspekts. Tā ir mazas zemes šaurā nākotnes perspektīve.
Skaidrs, ka mēs kosmosā nelidosim, ka jaunākās tehnoloģijas nebūs mūsu.
Skatījos Tenerifes TV, kur veci veči spēlē stīgu instrumentu un dzied. Jaunākie piebalso un dejo. Kriminālziņas - nozog auto, piekauj, nogalina ...
Un apmierināti ar dzīvi.
Tas ir mūsu ceļš

Atbildēt

Žulis

09.08.2019. 17:32

Tā ir mana loģika un jūs taču ziniet, ka neesmu psihiski vesels, bet esmu tik vesels, lai "pietiek" komentārus pievemtu ar saviem latviešu deģenerāta izkārnījumiem. Esmu psihiski nepieskaitāms pieskaitāmais ar datoru un pīli gultā.

Atbildēt

Ai

09.08.2019. 16:01

nu beidziet malt, biedri Priedīti, par to latviešu iznīcināšanu nacistu armijas uzvaras gadījumā,- ko ta viņi 700 gadus neiznīcināja, bet uzkundzējās un ievāca vietējo darba augļus?Ja viņi iznīcinātu šeit dzīvojošos, kas tad viņus uzturētu, radītu materiālās vērtības?Tie, kas gribēja no vāciem te dzīvot, 700 gadu laikā paspēja atbraukt un iekundēties.Nevajag dzīt to sarkano propagandu no padomju laiku vēstures grāmatām.Padomēm uzvarot, kā reiz, notika tautas garīgā un fiziskā kastrācija.

Atbildēt

Ko nu, muļķa Priedīt?

09.08.2019. 15:59

Tukštirsējs kā Fanija Golda - Ilga Kreituse.

Atbildēt

Patriotiskais gars

09.08.2019. 15:45

Ļoti labs,sakarīgs,izsmeļošs,pamācošs,raksturojošs raksts,sevīšķi par par to olitu VAIDA(mani) un nacistu pielūdzējiem margināliem.Kā vienmēr,PRIEDĪŠA KUNGAM,cepuri nost,prātīgi raksta.Ko sprēgās dubrava,iesala maisītājs,locis ar šnori?!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

15

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

FotoŅemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla tirgus komisijā (FKTK) saņemtos iesniegumus par AS "Olainfarm" notiekošo, FKTK aicina AS "Olainfarm" vadību 22.09.2020. plānotajās akcionāru sapulcēs nodrošināt visiem akcionāriem vienlīdzīgas tiesības, kā arī ievērot citus korporatīvās pārvaldības principus. Tāpat FKTK aicina arī lielākos akcionārus respektēt mazākuma akcionāru tiesības un ar savstarpējiem strīdiem neradīt kaitējumu Latvijas kapitāla tirgus reputācijai.
Lasīt visu...

21

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

FotoMan bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot ielās. Mēģināšu koncentrētāk paskaidrot šī mana aicinājuma būtību.
Lasīt visu...

6

„Ņevinovataja ja...”

FotoVakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es vēlētos ieviest skaidrību dažos jautājumos.
Lasīt visu...

8

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

FotoSDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu. Šodien šo lēmumu atbalstīja "Saskaņas" valde. Valde rekomendē izslēgt V.Dombrovski un Ļ.Švecovu arī no Saeimas frakcijas.
Lasīt visu...

15

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

FotoLai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie skar un skars nākotnē vēl vairāk mūs visus. Ir jāsaprot, ka tie ir nevis protesti pret iespējami negodīgām vēlēšanām, bet agresīvs, labi organizēts un labi apmaksāts ultraliberāļu realizēts valsts apvērsuma mēģinājums. Mērķis - sagrābt varu un attiecīgi - ieviest „demokrātiju” vienā no pēdējām pasaulē atlikušajām veselā saprāta, tā saukto tradicionālo (ģimenes) vērtību, kā arī sociāli atbildīgas valdības saliņām pasaules liberalizācijas saduļķotajā okeānā. Ar ko “demokrātijas” ieviešana beigusies citās valstīs, kuras piedzīvojušas krāsainās revolūcijas, mēs labi zinām.
Lasīt visu...

12

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

FotoUzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man roka nenodrebēs"**, tas nav ne asprātīgi, ne koleģiāli, ne ētiski. Īpaši zinot šo vārdu autora iepriekšējo dzīves gājumu un patiku pret ieročiem. Manā vēstures kodā ir ieprogrammētas dziļas bažas par to, kas notiek šādu "plinšu sievu" zemapziņā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...