Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A.K.

22.09.2017. 11:32

»

Lūk

Te arī ir atbilde, kur ir Latvijas ceļš un glābiņš.Tikai jārēķinās, ka būs darīšana ar oligarhiem, augļotājiem un , ja iepriekšējie netiks galā, arī ar NATO bruņotajiem bandītiem


Latvijā ir pārāk maz domājošu un rīcībspējīgu cilvēku.., nekādas būtiskas pārmaiņas šīs "valsts" sacakarētajos pamatos vairs nav iespējamas.
Derētu arī kāds analītisks raksts, kur teorētiska CESVAINES piemēra vietā būtu BALTKRIEVIJĀ reāli notikusī valsts pamatu stabilizēšana un sabiedrības ekonomiskās attīstības normālas (taisnīgas) virzības piemēri.

Atbildēt

Lūk

18.09.2017. 05:44

Te arī ir atbilde, kur ir Latvijas ceļš un glābiņš.Tikai jārēķinās, ka būs darīšana ar oligarhiem, augļotājiem un , ja iepriekšējie netiks galā, arī ar NATO bruņotajiem bandītiem

Atbildēt

CT

16.09.2017. 23:27

kā man patīk šie 'lasītāji'... dzeltenāki par manu citronu birzi...

Atbildēt

Antūns

11.09.2017. 21:23

»

acīmredzot

tās viesnīcas vadība noplēsa pietiekami daudz no viesiem un samaksāja pietiekami maz saviem darbiniekiem


kad es tur biju gadus vairāk kā 20 atpakaļ- nodomāju: jāved lētā nafta uz LV un jāved dārgais ūdens uz Venecuēlu. Tas bija kas neaprakstāms.... cita pasaule.

Atbildēt

cik var

07.09.2017. 10:50

1969.gadā Džons Lenons piedalījās Deivida Frosta TV šovā. Deivids viņam pārmeta miera cīņu aktivitātes- "Ja 1939. gadā jūs tikai skandētu " miers, miers, miers", tad Hitlers tā arī būtu aizmaršējis visur."
Džons spēra pretī - "Ja sistēma, viņam piedzimstot, būtu pateikusi " miers", nevis - "tu esi skārdnieks no zemākajām aprindām" vai arī kas viņš tur bija, viņš nebūtu uzaudzis par Hitleru. Cilvēkiem bija izvēle - Hitlers vai kāds cits. Bet viņi izvēlējās Hitleru."

Atbildēt

:)

07.09.2017. 07:49

»

?

Vai tad čekistiem pašiem bija jāmaksā par viesnīcu darba laikā


Tiem, kas bija darba komandējumā, droši vien apmaksāja darba vieta. Vai tagad tā nav?

Atbildēt

kādreiz

06.09.2017. 20:29

»

acīmredzot

tās viesnīcas vadība noplēsa pietiekami daudz no viesiem un samaksāja pietiekami maz saviem darbiniekiem


padzīvoju diennakti Ļeņingradas smalkākajā viesnīcā, kur uzturējās ārzemnieki, tas maksāja apm. 5 rubļus (diennaktī).

Atbildēt

GB

06.09.2017. 17:27

Britu uzņēmēji (kapitālisti) jau protestē pret darbaspēka migrācijas ierobežošanu. Tam tautas mazākumam nerūp tautas vairākuma dzīve un izdzīvošana.

Atbildēt

atis

06.09.2017. 13:54

Autoram putra galvā. Kad es pirms gadiem 7-8 biju Venecuēlā, tad sociālistu prezidents Čavess bija izvērsis "kabatas bateriju kampaņu". Viņš aicināja Venecuēlas iedzīvotājus, naktī ejot pačurāt, nevis iedegt tualetē gaismu, bet izmantot kabatas baterijas - tā lūk tikšot taupīta valstī deficītā elektroenerģija. Tajā pašā laikā manā viesnīcā, kas bija nacionalizēta sliktajiem ārvalstu kapitālistiem, teritorijā 24 stundas dienā dega milzu prožektori. Es esmu savas dzīves pirmos 25 gadus nodzīvojis "attīstītā sociālismā", paldies, man pietiek.

Atbildēt

Pilsonis

06.09.2017. 11:44

»

iedomājos mazpilsētu...

Tiek uzcelts HES, ko protams izdara Pētera uzņēmums, jo no kurienes gan mazpilsētas iedzīvotājiem sajēga par HES būvēšanu, tad izrādās, ka raksta autors, kurš veicis projekta ekonomisko analīzi nedaudz kļūdījies un elektrības pašizmaksa ir nevis 0.05 EURcenti/kWh, bet 30EURcenti/kWh...


Cik zinu, iespējams lielākajai daļai latvenergo elektriķiem ir vēl savas firmas, no kurām latvenergo pērk pakalpojumus, vai esot tuvu silītei, rodas dažādas situācijas kur var pasmelties. Tas tik tā, piemērs, viens no tūkstošiem kā izzog tautas naudu.
Raksts labs, 'vairāk kā virziens diskusijai. Protams aprakstītajā piemērā nav pieminēti iespējams simtiem citu faktoru kas ietekmē situāciju, jā vairāk kā virziens diskusijai
+ Elektrības tirgus liberalizācija tak nesen bija. Mums teica, ka jāatver tirgus lai lielāka konkurence jeb lētākas cenas. Kad atvēra, cenas par 30% pacēlās. Tad sāka teikt ka latvenergo tirgoja zem pašizmaksas, tas poh ka tirgojot zem pašizmaksas tīrā peļņa desmitiem miljonu
Vienkārši daudz cilvēku ir kļuvuši ritīgi dumji. Nē nu viņiem ir mašīnas un mājas, telefoni, diplomi, bet nu reāli dumji

Atbildēt

iedomājos mazpilsētu...

06.09.2017. 10:03

Tiek uzcelts HES, ko protams izdara Pētera uzņēmums, jo no kurienes gan mazpilsētas iedzīvotājiem sajēga par HES būvēšanu, tad izrādās, ka raksta autors, kurš veicis projekta ekonomisko analīzi nedaudz kļūdījies un elektrības pašizmaksa ir nevis 0.05 EURcenti/kWh, bet 30EURcenti/kWh...
"Apmierinātie" pilsētas iedzīvotāji ar mietiem dodas pie Pētera, bet... pirmais variants, viņš jau pārcēlies uz dzīvi Kanāriju salās, kur tērē par būvniecību nopelnītos miljonus, otrais variants, tur viņus sagaida bruņotu vīru vienība, kas atklāj pa viņiem uguni...

Atbildēt

Sultāne

06.09.2017. 09:57

»

kurā valstī tāda cena?!

"Vidējā elektroenerģijas cena valstī ir apmēram 0,16 EURcenti/kWh


"Sociālisms - un kāpēc tas ir tik "toksisks" mūsdienu valdošajai elitei"- visā pasaulē alkatībai sociālisms vai kā to var dēvēt savādāk - tautas sociālā drošība ir bieds, kā krusts velnam, kas mazina vai daļēji liedz tautas aplaupīšanu. Un sociālisma valstis , cīnoties par savām tiesībām, tiek izolētas, nospiestas un tās izmisīgi cīnās un nelietderīgi spiestas tērēt līdzekļus un zaudē milzīgos apmēros.
Latvijā uzņēmējdarbība "iekritusi" bezdibenī ar alkatību, arī valsts uz;ņēmumi pataisīti uz tā paša alkatības ceļa, jo citādi nodokļus nemaksā masveidā, nav kur ņemt naudu nomeklatūras paradīzes dzīvei.

Atbildēt

kurā valstī tāda cena?!

06.09.2017. 09:38

"Vidējā elektroenerģijas cena valstī ir apmēram 0,16 EURcenti/kWh"

Kad es pēdējoreiz skatījos bija kaut kur nieka 100 reizes dārgāka!

Atbildēt

tiesi taa

06.09.2017. 09:20

Tipiska ainina kaa Latvijaa valda oligarhi un vinu bizness, tapec viss ir tik dargs.Un oligarhi pilnibaa saistiti ar politikiem, tapec visi labie nodomi valstii nekad neizies cauri, jo tad tie kaites oligarhiem un vinu kabatai,

Atbildēt

LV pilsonis

06.09.2017. 01:58

Pieminēt Hitlera ekonomiskā uzplaukuma atslēgu laikam ir tabu tēma, kaut gan tās ir elementāri pašsaprotamas lietas jebkuram domājošam latvietim, kurš nav saistīts ar zinātnisko komunismu vai šolaiku liberālisma ideoloģiju. Tātad īsumā:
1.nacionāla domāšana
2.maksimāls taisnīgums
3.augļošanas iznīdēšana saknē
4.ekonomika vērsta vispirms pašpietiekamībai un tikai tad eksportam
5.hierarhija, kur augstākstāvošie nes lielāku atbildību (t.i.par vienu un to pašu pārkāpumu saņem bargāku sodu)
6.suverena monetārā politika, kur nauda pirmkārt ir valsts iedzīvotāju norēķināšanās līdzeklis, nevis eksporta-importa afēristu un baņķieru instruments savu bagātību vairošanai.

Tātad visur vajadzīgs optimālais risinājums, nevis akli turēties pie dogmām - labs cilvēks, laba ideja - slikts cilvēks,slikta ideja, kura pat neizvērtējot tiek izmesta mēslainē (šeit nav domāta šodienas pozīcija un opozīcija, tos vispār neuztveru kā saistošus ar Latvijas valsti.

Atbildēt

Edge

05.09.2017. 21:30

Salīdziniet citu valstu pieredzi, "demokratizācijas" procesus un izdariet secinājumus.
======================================================
Būs labi, galu galā NATO kaujas vienības jau ir Latvijā, kā arī gaisa telpu kontrolē mūsējie.
Salīdziniet, rakstiet, izvērtējiet kamēr vēl tas dermokrātijas prieciņš tiek atļauts.

Atbildēt

Ķencis

05.09.2017. 16:47

Šis šarlatānais gabals asociējās ar jauku pasēdēšanu: Vakarpusē šarlatānisms sprēgāja kolhozu mehāniskajās darbnīcās un garāžās, kad pudelēs radošā dzira jau labu laiku vairs nebija sākotnējā līmenī un vīri bija radoši nobrieduši apspriest Piena Ceļa sistēmu un zvaigžņu sistēmas ārpus Galaktikas rietumvalstu starptautiskās politikas un PSRS ārpolitikas kontekstā.

Atbildēt

tomēr

05.09.2017. 16:20

Es ieliku + ,bet teikums - šodien Latvijas sistēma ir apmēram marksisma un kapitālisma sajaukums - nav pareizs. Marksisms ir teorija, kas pētī, analizē un kritizē kapitalismu un nosaka attīstības perspektīvas. M. nav valsts sistēma, kā kapitālisms, sociālisms, komunisms.

Atbildēt

VB

05.09.2017. 16:19

Jā, Jaunie Vasjuki Cesvainē sanāca ātri.
Tikai tad uzkrita tā nelaime...
Bet mē, ja kas, neatkarību atguvuši izvēlējāmies tieši kapitālistisko attīstības ceļu! Citādi nevarējām, mūsu emigranti etc.

Atbildēt

U.U.

05.09.2017. 16:01

Pagaidām svešvārda "sociālisms" izcelsme tiek šādi skaidrota: fr. socialisme, lat. socialis - sabiedrisks, biedrisks.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

21

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

FotoJau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka un viņa “brigādes” dzīres LU varēs turpināties. Lai arī pēdējā laikā LU aktualitātes ir pazudušas no sabiedrības dienaskārtības, pašā Universitātē notiek čakla rosīšanās.
Lasīt visu...

21

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

FotoCeturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju. Šie protesti skaidri rāda, kādas sekas ir nepamatotiem un bezatbildīgiem politiķu lēmumiem, kuri ir aizrāvušies ar populistiskiem saukļiem un sola pienest uz paplātes visu visiem uz brokastlaiku.
Lasīt visu...

21

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

FotoReti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā daļa, un atļaušos sacīt, ka sabiedriskie mediji vēl atrodas gluži labā situācijā, jo viņi vienmēr var aiziet pie valdības un, apelējot uz savu ārkārtīgi lielo nozīmīgumu nacionālajā drošībā, pieprasīt no valsts budžeta papildu naudu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...