Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jāsecina

29.05.2019. 12:21

»

vice

Kasīklim...


+ ir daudzi tūkstoši, kuriem vecuma rezultātā izkaltušas smadzenes. Tiem ko meļi ausīs iečurā tas 100% patiesība

Atbildēt

vice

29.05.2019. 12:10

Kasīklim!
Kopējie secinājumi pareizi!
Tā saucamie aptauju veicēji ir pseidokantori, kas izplata baumas!
UN saņem par to naudu!
Ja privātie mediji - nekas, dara kā grib, bet LTV to veic par nodokļu maksātāju naudu, tas ir vienkārši bezjēdzīgi izķēza finanšu līdzekļus, par ko būtu sodāmi!
Par absurdiem šajās fikcijās (pseidoaptaujās).
Aptaujāto skaits - nav lielāks par 1000! Atsevišķos gadījumos 1200. Tradicionāli 850-900 robežās!
Tas ir no 1 400 000 + vēlētājiem (130 000 + ārzemēs dzīvojošus pilsoņus neskaitu) tiek noskaidrots viedoklis MAZĀK kā 0,1%!! Kas ir daļa no matemātiskās kļūdas!!!
Aptaujājot šādu cilvēku skaitu, iespēja iegūt kvalitatīvu rezultātu ir kosmiski niecīga.
Tiek faktiski iegūti - meli, ko mediji sistemātiski pavairo (privātie pelna - saprotams), bet valsts?!?
Papildus klasiskā aptauju fikcija ir balsojušo %.
Tavās tabulās tas arī nav.
Parasti neizlēmušo kopā ar nebalsojošo skaits 15-30%.
Reāli nobalso 33%, tātad patiesais skaitlis ir 67%!!!
Vēl viena fikcija ir neizlēmušie!
Tāds termins vēlēšanās nav iespējams!
Vai nu nobalso vai nē!

Un mērķis ir saprotams - ar demagoģijas palīdzību ietekmēt mazāk izglītoto viedokli atbilstoši pasūtījumam. Faktiski - reklāmas kampaņa.

Atbildēt

Jozis

29.05.2019. 07:03

Ne jau tāpat vien pirms vēlēšanām vēlēšanu komisijas priekšsēdei tika piešķirta pielaide valsts noslēpumam.
JV uzvara vēlēšanās ir šis valsts noslēpums. Tā ka domājiet vien kāpēc tā ir sanācis.

Atbildēt

Potapovs

29.05.2019. 06:56

Papētiet pēdējās prezidenta vēlēšanas ASV. Tur melu midzeņos tika teikts, ka klintone vinnēs ar 90% iespējamību. +katru dienu visi melu midzeņos izsmēja Trampa izredzes uzvarēt

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 21:34

»

Fēlis

Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē!

Atbildēt

interesanti,

28.05.2019. 21:32

»

AB

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...


vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

fakts

28.05.2019. 20:31

Ja autors pirms taurēšanas būtu saskaitījis skaitļus stabiņos, tad nerastos stulbi secinājumi! Saraksti 'Nepiedalīšos' un 'Nezinu' vēlēšanās nebija pieteikti.

Atbildēt

jaajaa

28.05.2019. 18:55

...:D...a man liekas, ka EP vēlēšanu likums ir pieņemts speciāli tāds, lai Ždanoka tiek pie šprices...ZZS bija 5,3%, tātad pāri 5 % barjerai...kurš ir izdomājis dalītāju rindu 1;3;5;7;utt. ?...kāpēc ne 1;2;3;4;5..?...vai 1;4;7;10..?...būtu vai nu ZZS arī EP kopā ar LTS, vai vēl viena vieta V...:)

Atbildēt

AB

28.05.2019. 18:45

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...

Korelācija jeb saistība ir mērījums, kas parāda divu vai vairāku mainīgo saistību (t.i., vai, mainoties vienam mainīgajam, izmainās arī otrs). Absolūtā korelācija (|r| 1,00) var tikt citādi attēlota kā y a + bx. Tomēr statistikā parasti nemēdz būt tik absolūtas sakarības. Tā vietā nosaka sakarības ciešumu, ko izsaka ar koeficientu r robežās [–1;1]. Ja koeficients tuvojas r 1,00, tad saka, ka, palielinoties vienam, palielinās arī otrs, bet, tuvojoties r –1,00 — palielinoties vienam, otrs samazinās. Ja r 0 vai tuvu tam, tad sakarība nepastāv.

Tas, vai korelācijas koeficientu var uzskatīt par statistiski nozīmīgu, ir atkarīgs no izlases apjoma (jeb no rezultātu ticamības). Ja izlases apjoms ir 3, tad par statistiski nozīmīgu var saukt rezultātu r 0,805, ja apjoms ir 30, tad šis skaitlis ir r 0,296, bet ja izlasē ir 500 dati, tad statistiski nozīmīgs ir jau r 0,073.

Citā aspektā runā par sakarības ciešumu. Neatkarīgi no izlases apjoma, ja korelācijas absolūtā vērtība ir līdz 0,2, tad sakarība ir ļoti vāja, ja tā ir 0,2—0,4, tad sakarība ir vāja, no 0,4 līdz 0,7 sakarība ir vidēji cieša, virs 0,7 sakarība ir cieša.

Šitajā reitingu procentu bezjēdzīgajā savārstījumā aprēķināto korelācijas koeficientu neredzēju.

Pietiek.COM - mainiet virsrakstu. Nemaldiniet. Te no statistikas nebija nekādas smakas.

Atbildēt

Piemānīts vēlētājs

28.05.2019. 18:29

Man kā vēlētājam šajās vēlēšanās netika dota iespēja nobalsot! Dzīvoju un strādāju tālu no savas deklarētās dzīvesvietas, tātad arī vēlēšanu iecirkņa. Pirmsvēlēšanu dienās solītā iespēja nobalsot citā iecirknī izpalika, jo "sistēma nobruka". Vēstuli par manu vēlēšanu iecirkni tā arī nesaņēmu. Par iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni uzzināju tikai pirms vēlēšanām. Nav nekāds brīnums, ka aptauju rezultāti un vēlēšanu rezultāti ļoti atšķirās. Aptaujās piedalās pārsvarā jauni, ekonomiski aktīvi cilvēki, kuriem pietiek prāta šo socaptaujas anketu aizpildīt. Uz vēlēšanām pārsvarā aizgāja pensionāri, kuriem vēlēšanu iecirknis turpat pie mājām.
P.S. Strādājošie cilvēki televizoru neskatās, laikraklstus nelasa. Ja mērķa auditorija bija tikai pensionāri, tad informatīvi ļoti labi noorganizētas vēlēšanas. Pārējie palika aiz "borta". Praktiski nebija pamanāmas aktivitātes ne soctīklos, ne ziņu portālos.

Atbildēt

Darbīgi cilvēki

28.05.2019. 18:28

»

Statistika

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti


Iespējams, ka tieši tehnisko neizdarību dēļ uzmetēji savus rezultātus krietni uzlaboja ( gan jau , ka skaitītāji arī noapaļoja ) . Balsot aizgāja īsteni savu partiju patrioti, ierēdņu armija, visi radi , draugi , paziņas. Un nobalsoja par ko vajag , pateicoties haosam. Iespējams , kas nebija netīšām. Jo vinnētāju augšgals rezultātus skaļi nenoprotestēja .

Atbildēt

Vēlētājs

28.05.2019. 17:53

Bija tādi - Latvijas fakti. To vadonis bija nofotografēts Skandināvijā, zvejojot zivis un dzerot šņabi ar vadošajiem politiķiem. Pēc tam tika veiktas reitingu ''aptaujas''.

Atbildēt

Statistika

28.05.2019. 17:51

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti!?

Atbildēt

U.U.

28.05.2019. 17:31

Kasīklis ir kasīklis pilnīgi bez smadzenēm, jo raksta: "No iepriekš minētā secinājuma (!?) izriet pēdējais (!?) - aptaujas dati ir kārtējais (!?) instruments, kurš tiek izmantots priekšvēlēšanu cīņā, lai panāktu konkrētu (!?) rezultātu. Atliek tik minēt (!?), vai Jaunās Vienotības uzvara jau sākotnēji (!?) bija ieplānota(!?) vai tas sanāca tikai nejauši(!?)".

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 17:05

»

vēl

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas...


Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss.

Atbildēt

vēl

28.05.2019. 16:00

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas!

Atbildēt

Zinošais

28.05.2019. 14:52

Autors manuprāt neņem vērā ne EP vēlēšanu, ne atsevišku partiju eletorāta izvēlēs kritēriju īpatnības.

Atbildēt

piezīme

28.05.2019. 14:12

Kad uzspiedu zemsvītras piezīmes (1 un 2) jūsu tekstā, tad tiek atvērta mana e-pasta (!) lapa. Lūdzu koriģēt jūsu zemsvītras piezīmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...