Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Jāsecina

29.05.2019. 12:21

»

vice

Kasīklim...


+ ir daudzi tūkstoši, kuriem vecuma rezultātā izkaltušas smadzenes. Tiem ko meļi ausīs iečurā tas 100% patiesība

Atbildēt

vice

29.05.2019. 12:10

Kasīklim!
Kopējie secinājumi pareizi!
Tā saucamie aptauju veicēji ir pseidokantori, kas izplata baumas!
UN saņem par to naudu!
Ja privātie mediji - nekas, dara kā grib, bet LTV to veic par nodokļu maksātāju naudu, tas ir vienkārši bezjēdzīgi izķēza finanšu līdzekļus, par ko būtu sodāmi!
Par absurdiem šajās fikcijās (pseidoaptaujās).
Aptaujāto skaits - nav lielāks par 1000! Atsevišķos gadījumos 1200. Tradicionāli 850-900 robežās!
Tas ir no 1 400 000 + vēlētājiem (130 000 + ārzemēs dzīvojošus pilsoņus neskaitu) tiek noskaidrots viedoklis MAZĀK kā 0,1%!! Kas ir daļa no matemātiskās kļūdas!!!
Aptaujājot šādu cilvēku skaitu, iespēja iegūt kvalitatīvu rezultātu ir kosmiski niecīga.
Tiek faktiski iegūti - meli, ko mediji sistemātiski pavairo (privātie pelna - saprotams), bet valsts?!?
Papildus klasiskā aptauju fikcija ir balsojušo %.
Tavās tabulās tas arī nav.
Parasti neizlēmušo kopā ar nebalsojošo skaits 15-30%.
Reāli nobalso 33%, tātad patiesais skaitlis ir 67%!!!
Vēl viena fikcija ir neizlēmušie!
Tāds termins vēlēšanās nav iespējams!
Vai nu nobalso vai nē!

Un mērķis ir saprotams - ar demagoģijas palīdzību ietekmēt mazāk izglītoto viedokli atbilstoši pasūtījumam. Faktiski - reklāmas kampaņa.

Atbildēt

Jozis

29.05.2019. 07:03

Ne jau tāpat vien pirms vēlēšanām vēlēšanu komisijas priekšsēdei tika piešķirta pielaide valsts noslēpumam.
JV uzvara vēlēšanās ir šis valsts noslēpums. Tā ka domājiet vien kāpēc tā ir sanācis.

Atbildēt

Potapovs

29.05.2019. 06:56

Papētiet pēdējās prezidenta vēlēšanas ASV. Tur melu midzeņos tika teikts, ka klintone vinnēs ar 90% iespējamību. +katru dienu visi melu midzeņos izsmēja Trampa izredzes uzvarēt

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 21:34

»

Fēlis

Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē!

Atbildēt

interesanti,

28.05.2019. 21:32

»

AB

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...


vai "kasmīslim" galva ir saspiesta plakana kā hūtsmēslu pļeka jeb kantaina kā ķieģelis?

Atbildēt

fakts

28.05.2019. 20:31

Ja autors pirms taurēšanas būtu saskaitījis skaitļus stabiņos, tad nerastos stulbi secinājumi! Saraksti 'Nepiedalīšos' un 'Nezinu' vēlēšanās nebija pieteikti.

Atbildēt

jaajaa

28.05.2019. 18:55

...:D...a man liekas, ka EP vēlēšanu likums ir pieņemts speciāli tāds, lai Ždanoka tiek pie šprices...ZZS bija 5,3%, tātad pāri 5 % barjerai...kurš ir izdomājis dalītāju rindu 1;3;5;7;utt. ?...kāpēc ne 1;2;3;4;5..?...vai 1;4;7;10..?...būtu vai nu ZZS arī EP kopā ar LTS, vai vēl viena vieta V...:)

Atbildēt

AB

28.05.2019. 18:45

Kasīklim.. Nu ja jau korelācija, tad korelācija...

Korelācija jeb saistība ir mērījums, kas parāda divu vai vairāku mainīgo saistību (t.i., vai, mainoties vienam mainīgajam, izmainās arī otrs). Absolūtā korelācija (|r| 1,00) var tikt citādi attēlota kā y a + bx. Tomēr statistikā parasti nemēdz būt tik absolūtas sakarības. Tā vietā nosaka sakarības ciešumu, ko izsaka ar koeficientu r robežās [–1;1]. Ja koeficients tuvojas r 1,00, tad saka, ka, palielinoties vienam, palielinās arī otrs, bet, tuvojoties r –1,00 — palielinoties vienam, otrs samazinās. Ja r 0 vai tuvu tam, tad sakarība nepastāv.

Tas, vai korelācijas koeficientu var uzskatīt par statistiski nozīmīgu, ir atkarīgs no izlases apjoma (jeb no rezultātu ticamības). Ja izlases apjoms ir 3, tad par statistiski nozīmīgu var saukt rezultātu r 0,805, ja apjoms ir 30, tad šis skaitlis ir r 0,296, bet ja izlasē ir 500 dati, tad statistiski nozīmīgs ir jau r 0,073.

Citā aspektā runā par sakarības ciešumu. Neatkarīgi no izlases apjoma, ja korelācijas absolūtā vērtība ir līdz 0,2, tad sakarība ir ļoti vāja, ja tā ir 0,2—0,4, tad sakarība ir vāja, no 0,4 līdz 0,7 sakarība ir vidēji cieša, virs 0,7 sakarība ir cieša.

Šitajā reitingu procentu bezjēdzīgajā savārstījumā aprēķināto korelācijas koeficientu neredzēju.

Pietiek.COM - mainiet virsrakstu. Nemaldiniet. Te no statistikas nebija nekādas smakas.

Atbildēt

Piemānīts vēlētājs

28.05.2019. 18:29

Man kā vēlētājam šajās vēlēšanās netika dota iespēja nobalsot! Dzīvoju un strādāju tālu no savas deklarētās dzīvesvietas, tātad arī vēlēšanu iecirkņa. Pirmsvēlēšanu dienās solītā iespēja nobalsot citā iecirknī izpalika, jo "sistēma nobruka". Vēstuli par manu vēlēšanu iecirkni tā arī nesaņēmu. Par iespēju mainīt vēlēšanu iecirkni uzzināju tikai pirms vēlēšanām. Nav nekāds brīnums, ka aptauju rezultāti un vēlēšanu rezultāti ļoti atšķirās. Aptaujās piedalās pārsvarā jauni, ekonomiski aktīvi cilvēki, kuriem pietiek prāta šo socaptaujas anketu aizpildīt. Uz vēlēšanām pārsvarā aizgāja pensionāri, kuriem vēlēšanu iecirknis turpat pie mājām.
P.S. Strādājošie cilvēki televizoru neskatās, laikraklstus nelasa. Ja mērķa auditorija bija tikai pensionāri, tad informatīvi ļoti labi noorganizētas vēlēšanas. Pārējie palika aiz "borta". Praktiski nebija pamanāmas aktivitātes ne soctīklos, ne ziņu portālos.

Atbildēt

Darbīgi cilvēki

28.05.2019. 18:28

»

Statistika

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti


Iespējams, ka tieši tehnisko neizdarību dēļ uzmetēji savus rezultātus krietni uzlaboja ( gan jau , ka skaitītāji arī noapaļoja ) . Balsot aizgāja īsteni savu partiju patrioti, ierēdņu armija, visi radi , draugi , paziņas. Un nobalsoja par ko vajag , pateicoties haosam. Iespējams , kas nebija netīšām. Jo vinnētāju augšgals rezultātus skaļi nenoprotestēja .

Atbildēt

Vēlētājs

28.05.2019. 17:53

Bija tādi - Latvijas fakti. To vadonis bija nofotografēts Skandināvijā, zvejojot zivis un dzerot šņabi ar vadošajiem politiķiem. Pēc tam tika veiktas reitingu ''aptaujas''.

Atbildēt

Statistika

28.05.2019. 17:51

KAS SKAITA,TAS UZVAR.Tāpēc jau nomainīja cvk vadītāju.UZMETĒJIEM nu nekādi nevarēja būt tādi vēlēšanu rezultāti!?

Atbildēt

U.U.

28.05.2019. 17:31

Kasīklis ir kasīklis pilnīgi bez smadzenēm, jo raksta: "No iepriekš minētā secinājuma (!?) izriet pēdējais (!?) - aptaujas dati ir kārtējais (!?) instruments, kurš tiek izmantots priekšvēlēšanu cīņā, lai panāktu konkrētu (!?) rezultātu. Atliek tik minēt (!?), vai Jaunās Vienotības uzvara jau sākotnēji (!?) bija ieplānota(!?) vai tas sanāca tikai nejauši(!?)".

Atbildēt

Fēlis

28.05.2019. 17:05

»

vēl

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas...


Kolēģim teicu, ka nobalsoju par Reģionu partiju, jo šķiet visnekaitīgākie. Viņš piekrita, padziedāja diferambas Smiltēnam, bet teica, ka balsos par V. Reitingi, saproties. Rīt iebāzīšu viņam acīs, ka regioniem pietrūka tikai viņa balss.

Atbildēt

vēl

28.05.2019. 16:00

Aptauju publicēšana ir reklāmas kampaņa! Vairākas sabiedribas vadības (zombēšanas) teorijas un pētījumi parāda, ka šadas ptaujas ietekmē vēlēšanu rezultātus, tāpēc virkne valstu šādas aptaujas ir aizliegts publicēt. Protams, to var darīt partijas par savu naudu, bet tās nevar but neatkarigas aptaujas!

Atbildēt

Zinošais

28.05.2019. 14:52

Autors manuprāt neņem vērā ne EP vēlēšanu, ne atsevišku partiju eletorāta izvēlēs kritēriju īpatnības.

Atbildēt

piezīme

28.05.2019. 14:12

Kad uzspiedu zemsvītras piezīmes (1 un 2) jūsu tekstā, tad tiek atvērta mana e-pasta (!) lapa. Lūdzu koriģēt jūsu zemsvītras piezīmes.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Mēs nedaudz atliksim mums ļoti vajadzīgā 184 000 eiro vērtā flīģeļa iegādi par nodokļu maksātāju līdzekļiem

FotoPateicībā Latvijas mediķiem par pašaizliedzīgo darbu COVID-19 pandēmijas laikā 2020. gada 16. jūlijā Rīgas pilī izskanēja koncerts “Kopā”, kur uzstājās tenors Aleksandrs Antoņenko un pianists Reinis Zariņš.
Lasīt visu...

21

Par Dieva izspļautajiem, varas lemtspēju un neizlēmību

FotoKur un kā, kā arī kāpēc rodas tie, daudzuprāt, nesaprātīgie un neloģiskie likumi, ierobežojumi, stabiņi, saliņas un veloceliņi Rīgā un citi vājprāti, kas izsauc un izraisa mūsu sašutumu? Vai tos kāds apzināti rada, mērķtiecīgi un plānveidīgi izveido, vai tas ir tādas kolektīvās bezatbildības, muļķības, neizpratnes un neprasmes rezultāts kādiem cēloņiem, kurus minēju iepriekš? Varbūt tos pasūta greizo spoguļu valstībā un ir kāda cilvēku kopa, kas īpaši specializējas uz aplamību izdomāšanu un ieviešanu?
Lasīt visu...

15

Tikai nesmejieties, bet mēs paļaujamies uz Egila Levita autoritāti

FotoPusotra gada laikā, kopš Latvijā ir Covid-19 krīze, Krišjāņa Kariņa valdība demonstrē pilnīgu nespēju veikt galveno tās uzdevumu - apturēt vīrusa izplatību, glābjot cilvēku veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

12

Vēsu prātu, mieru un pazemību!

FotoValdība liedz nepotētajiem darbu (lasi – iztikas avotu), veselības aprūpi, ieeju veikalos, sociālos atvieglojumus un visādi citādi moka, sirdzēji izdziest, ārstēti pēc protokola, bet premjers ciniski aicina latvzemiešus ciest, saglabājot “vēsu prātu un mieru”. Segregācijas ieviesējam pietiek nekaunības – aicināt uz vienotību. Valdības politikas ķīlniekiem “no augšas” tiek piedāvāts Stokholmas sindroms.
Lasīt visu...

12

Kariņa valdības lēmumi kļūst arī nelietīgi un amorāli

FotoEsam jau pieraduši, ka valdības lēmumi saistībā ar Covid-19 ir novēloti, haotiski, grūti saprotami un bieži vien neizpildāmi. Taču nupat Kariņa valdība iezīmē jaunu robežu – tie kļūst arī nelietīgi un amorāli.
Lasīt visu...

21

Saeima: Lembergam tiesības balsot vēlēšanās jāiegūst caur tiesu!

FotoLatvijas valsts pretēji Latvijas Satversmē garantētajām tiesībām pretlikumīgi liedza man, Aivaram Lembergam, piedalīties Ventspils pilsētas domes šī gada 5.jūnija vēlēšanās.
Lasīt visu...

21

IMHO: tiesībsargs akceptē puču

FotoAttiecinot prasību par obligātu vakcināciju pret Covid-19 uz tautas ievēlētajiem Saeimas un pašvaldību deputātiem, nepotētajiem pilsoņiem viņu medicīnisko rādītāju dēļ (lasi – tālab, ka viņi ir veseli) tiek liegta pārstāvniecība valsts pārvaldē un dalība aktīvajā politika.
Lasīt visu...

21

Nelokāmi pret varmākām!

FotoManuprāt, par “lidojošo sili” nokristītā “kankariņu” valdība grib izraisīt Dievzemītē pilsoņu karu starp potētajiem un nepotētajiem. Es tomēr ticu, ka šāds varnešu scenārijs izgāzīsies, jo vairums vakcinēto injicējās nevis medicīnisku iemeslu, bet varas noteikto eksistenciālo ierobežojumu dēļ un, visticamāk, sirdī alkst atriebi par sačakarēto organismu. Protams, ka ir injicēto varza, kas sevi tagad uzskata par augstāko kastu un pilnā mērā izmanto dāvāto iespēju paņirgāties par “zemcilvēkiem”. Šie neģēļi visu laiku ir mituši mūsu vidū un beidzot var apmierināt savus zemiskos instinktus.
Lasīt visu...

6

Jautājumi valdībai: ko man darīt ar papīriem vakcinēšanās brīdī?

FotoLai nebļaustītos soctīklos vai kur citur un nesaņemtu neadekvātus komentārus, varbūt valdība var publiski atbildēt mums visiem uz dažiem jautājumiem ar portāla Pietiek starpniecību?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Marija pret Adriānu

Beidzot labas vēstis! Žogs uz Baltkrievijas robežas būs, par spīti bezgala nopietniem ģeopolitiskiem kavēkļiem, klimata katastrofām un vēlēšanu rezultātiem!...

Foto

Krāmu tirgus un tā darboņi

Kad redzi varas uzspiesto spēli no malas un esi gana vērīgs un spēcīgs, lai tajā neiesaistītos, katrs viņu nākamais solis kļūst...

Foto

Novēlotas pārdomas par Tēva dienu

Latvijā ir vairāk nekā 100 000 bērnu, kuri aug bez tēva. Dēli izaug bez piemēra kādam jābūt vīrietim, meitas bez pirmā...

Foto

Turpmāk NMPD prioritāte – tikai dzīvībai kritiski izsaukumi

Lai dzīvībai kritiskās situācijās, kad izšķirošas ir minūtes, iedzīvotāji saņemtu Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) mediķu palīdzību, dienesta...

Foto

„Ģirģena mantojums”: uz robežas ar Krieviju uzbūvētā infrastruktūra joprojām nav nodota ekspluatācijā

“Ceļu būvniecības sabiedrība “Igate””, kas ir uzbūvējusi infrastruktūru uz Latvijas – Krievijas valsts robežas,...

Foto

Šis ir kas nebijis!

Šis ir kas nebijis! Valsts prezidents Egils Levits raidījumā "Šodienas jautājums" paziņoja: "Beidzot ir piegriezies tiem cilvēkiem, kuri paši vakcinējas" un jautājums...

Foto

Patiesība melu laikos

Cilvēkus, kuri visu mūžu dzīvo bailēs par savu dzīvi, visvairāk biedē cilvēki, kuri ir drosmīgi un brīvi....

Foto

Mākslinieka misijas tumšākā puse - saskarties ar to negāciju un strutu vilni, kurš izplūst no bieži vien ilgi slēptām brūcēm

Mākslinieka Kristiana Brektes darbi pēdējās nedēļās...

Foto

Pieprasām valdībai nekavējoties rīkoties un ieviest stingrus pasākumus Covid-19 izplatības ierobežošanai

Mēs ar bažām konstatējam, ka valsts veselības aprūpes sistēma šobrīd strādā ar milzīgu pārslodzi un...

Foto

Prāta vingrinājums

Bērns vienmēr kādu atdarina. Sākumā vecākus. Kad bijām mazi, mēs centāmies būt tādi kā vecāki. Kad izaugām lielāki, atdarinājām kādu dziedātāju vai sportistu –...

Foto

Manas pārdomas par Covid-19 un tā ārstēšanu

Esmu izslimojusi Covid-19 (no 6 ģimenes locekļiem saslimām 5) un vēlos dalīties savās pārdomās:...

Foto

Stulbeņu zemes pravieša līkloči. Turpinājums

Tuvojoties kārtējām vēlēšanām, publiskajā vidē aizvien aktīvāki kļūst dažāda kalibra “jaunie gaismas nesēji” un dažādi gadu gaitā mazliet apputējuši politiskie eksspīdekļi....

Foto

Budžets un “pandēmija”

Budžeta veidošana ir tapusi par līdzekļu sadali varas kartelī. Nav ne detalizācijas, ne laicīgas iesniegšanas deputātiem. Nav iespējams runāt par budžetu nekādā veidā,...

Foto

Vai politprostitūciju var ārstēt ar naudu?

Reiz kādas zemes prezidentam ienāca prātā ģeniāla doma. Tā kā viņa vara bija lielā mērā atkarīga no parlamenta deputātiem un...

Foto

Neuzskatām, ka žīdiem Latvijā pienākas īpašas privilēģijas

Covid 19 ierobežojumu aizsegā atkal aktualizēta, un faktiski pabeigta kārtējā liela apmēra afēra - tā sauktās kompensācijas žīdiem par Otrā Pasaules kara laikā...

Foto

Šis jau ir apzināts noziegums pret savu tautu

Paldies Nacionālajai apvienībai par drosmi* iestāties pret Pavļuta/Kariņa apmātību un plānu izveidot Latviju par poligonu eksperimentam, kurā sabiedrība...

Foto

Mākslas cenzūra nedrīkst kalpot par politisku instrumentu

Mūsdienu sabiedrībā, kad dažādu grupu pretnostatīšana tiek izmantota politiski motivētu procesu virzīšanai, ir būtiski pievērst uzmanību, kā šim nolūkam...

Foto

Cilvēki, kas nemāk pat žogu nopirkt, grib man noteikt, kā man jāuzvedas

Kaut kā stulbi sanāk. Man nosaka, kā būt un kā būs jāuzvedas, cilvēki, kuri...

Foto

Pūces "pārsteigums" par Levita zvanu tikpat liekulīgs kā mulsums par būvlaukumā izdzirdētu lamuvārdu

Valsts prezidents Egils Levits telefonsarunās ar “Attīstībai/Par!” politiķēm Inesi Voiku un Vitu Andu...

Foto

Maskas krīt, vārdi par brīvprātīgo vakcināciju bijuši klaji meli

Tātad esošā koalīcija nobalsojusi par piespiedu vakcināciju skolotājiem, mediķiem un sociālās aprūpes darbiniekiem. Nu, ko - maskas...

Foto

Šogad mēs dvieļu un pannu iegādi centīsimies neaizliegt

Ekonomikas ministrija ir sagatavojusi priekšlikumus Veselības ministrijas izstrādātajam konceptam drošu pakalpojumu sniegšanai, kurus jau ir iesniegusi izskatīšanai Operatīvās...

Foto

Atklāta vēstule presei un sabiedrībai: par ko balsot vēlēšanās

Šodien ziņās teica, ka nevakcinētajiem pašiem būtu jāapmaksā ārstēšanās izmaksas… Nu kādēļ tad viņi nepasaka līdz galam,...

Foto

Režīms dara visu, ko grib, jo domā, ka būs mūžīgs

Būs nopietni sodi! Kariņš paziņoja Rīta Panorāmā, ka no otrās oktobra nedēļas stāsies Covid-19 ierobežojumi. Katrs, kurš...

Foto

Haoss vakcinēšanās centrā Tukumā

Šodien biju aizvedis uz vakcinēšanos pret Covid19 savu sievu Lielā ielā 1, Tukumā. Sieva bija iepriekš piereğistrējusies manavakcina.lv uz noteiktu laiku - plkst.12:00....