Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par kolaborantiem

10.09.2022. 10:02

diemžēl liela daļa pašnosaukto ''radošo'' sadaarbojās ar okupācijas varas represīvām struktūrām, regulāri ziņoja un rakstīja denunciācijas...ka M.Zālīte, I.Ziedonis, O.Vācietis (tas pat iemanījās ziņot čekai par nacionālās pretošanās kustības grupas atrašanas vietu Kurzemē),R.Pauls,Dz.Skulme, utt..Nu, un kas no tā? Kādi secinājumi? Kurš no viņiem ir šodien savu kolaboraciju publiski nožēlojis?

Atbildēt

lai LL veicas

09.09.2022. 14:04

lai veicas, arī tad ja vajadzēs pārsūdzēt...

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2022. 19:09

»

Nu stulbs...

Tu izlasīji, kam piesprieda divus gadus cietumā? Tu pat nesaproti, par ko vispār ir runa, bet centies "paspīdēt" ar savu gudrību


Kāda starpība, kam piesprieda, noziegums no tā nepārvēršas par labdarību.
Un vispār komentārs bija par Liepnieka bļaustīšanos, ka tas esot noziegums tikai ideoloģijas dēļ.

Atbildēt

🐕

08.09.2022. 17:56

»

hihi

Varu jau iedomāties, par kādu šovu Lapsa to varētu pārvērst - ar grāmatas "Kolaborants 2" reklāmas plakātiem un ko tik vēl ne


Gaidījām šovu bet neko prātīgu Lapsa tā arī tiesā nav pateicis. Apvainotā vāvuļošana.🐕

Atbildēt

A.L.P.

08.09.2022. 09:52

Un lūk klāt ir paraugstunda --- šodien redzēsim kas ir kas un vai Latvijā ir VISPĀR tiesu sistēma !Līdz šim izskatījās ,ka šī sistēma ir ABSOLŪTI sapuvusi ....

Atbildēt

ha-ha

08.09.2022. 09:44

Principā jau tie,kuri organize kolaborantu aizstāvības procesu,izdara publisku, pret valsts neatkarību vērstu noziegumu,kura mērķis ir okupācijas režīma un šī režīma represīvo darboņu aizstāvība un okupācijas režīma represīvo darboņu atmaskotāju,kāds ir katrs LR pilsoņa svēts pienākums,vajāšana.Nav jāskaidro,ko šie kolaboranti ir darījuši kalpojot okupācijas režīmam,bet gan pietiek ar ieņemamā amata pienākumu pildīšanu,par ko tika sañemts atalgojums,kas jau ir pietiekams pamats,lai tiktu uzrādīta apsūdzība bez laika ierobežojuma.

Atbildēt

Huntas trollis

08.09.2022. 09:04

Šis ir labākais, ko Liepnieks vispār ir uzrakstījis.

Protams, var apspriest jautājumu, ka ASV CIP sadarbojās ar SSSR augstāko nomenklatūru, to korumpējot ofšoros, lai sagrautu SSSR ekonomiku ar SSSR likumiem un faktisko tiesnešu rīcību - necilvēciskiem un amorāliem spriedumiem. Bet tā ir cita tēma.

Tāpat var apspriest, kāpēc nomenklatūras žīdi 70. pameta SSSR un kāpēc CIP cionisti pretojās Baltijas okupantu pilnīgai atgriešanai Krievijā un kāpēc joprojām nav lustrācijas un pie varas Latvijā ir bijušie čekisti, komunisti un tieslietu sistēmā var safabricēt kriminālprocesus, lai politiski izrēķinātos ar disidentiem - tiem, kam dārga vārda brīvība.

Atbildēt

Nu stulbs...

08.09.2022. 09:01

»

Patiesais

Nekas nesanāks, precedenta nebūs, pretējā gadījumā nāksies tiesāt visus padomju laika tiesnešus. Lai no situācijas izlīstu gudri, Lapsa tiks atzīts par vainīgu inkriminētā nodarījumā un piespriets sods - probācijas uzraudzība, kas nozīmē, ka viņš tiesas noteiktā laika periodā tiks pāraudzināts probācijas...


Viss ir vienkārši - Rīgas pilsētas nabaga tiesnesītei būs jālemj, vai okupētajā Latvijā bija vismaz viens kolaborants, vai varbūt pat nebija neviena...

Bet šim "nekolaborantam" vieplis tiešām pretīgs.

Atbildēt

Nu stulbs...

08.09.2022. 08:57

»

ha ha ha

Citāts no raksta...


Tu izlasīji, kam piesprieda divus gadus cietumā? Tu pat nesaproti, par ko vispār ir runa, bet centies "paspīdēt" ar savu gudrību...

Atbildēt

Domātājs

08.09.2022. 08:37

Domāju, ka prokuroram taisnība! Vonsovičs no parasta milicijas izmeklētāja uzreiz tika par augstākās tiesas tiesnesi! Tā nemēdz būt! Kur tad darbs rajona tiesā? PSRS laikos tā nenotika, ja nu vienīgi milicija tā nebija, bet VDK. Tad jā! Tur cits karjeras startējums, ar Kompartijas CK rekomendāciju!

Atbildēt

KKK

08.09.2022. 08:29

Nesen piedzēries urla ar savu bembi nogalināja cilvēku uz gājēju pārejas, pie tam braucot UZ SARKANO GAISMU un pa SABIEDRISKĀ TRANSPORTA JOSLU. POliči mēslu aizturēja, nogādāja uz tiesu un prasīja drošības līdzekli apcietinājumu.Un saņēma - pigu! tiesneselis(ele) atteica apcietinājumu.Labs piemērs tam, cik ļoti sapujusi ir tieslietu sistēma.

Atbildēt

lauķis

08.09.2022. 08:26

Cirka izrāde aitām.Par nelaimi aitas nesaprot ka ir apmaksājušas šo izrādi.

Atbildēt

Хм

08.09.2022. 08:08

Какая для многих правильных латышей неудобная тема)) Может, поэтому и такая ярая борьба с прошлым, чтобы народ побыстрее забыл прошлое конкретных патриотов?)

Atbildēt

Pēteris

08.09.2022. 07:47

»

ja

Siekalojies vien, baibiņ


Šonakt sapnī redzēju Baibu. Mēs ..., nē neteikšu, pārāk personiski. Kad pamodos, atgriezos skaudrajā realitātē. Šodien tiesa, sirdī tāds nemiers....

Atbildēt

Patiesais

08.09.2022. 07:28

Nekas nesanāks, precedenta nebūs, pretējā gadījumā nāksies tiesāt visus padomju laika tiesnešus. Lai no situācijas izlīstu gudri, Lapsa tiks atzīts par vainīgu inkriminētā nodarījumā un piespriets sods - probācijas uzraudzība, kas nozīmē, ka viņš tiesas noteiktā laika periodā tiks pāraudzināts probācijas dienestā. Iztaisīs no lapsas vilku līdzīgu Romualdam. Tā teikt - viegla izvarošana. Romualds gan smiesies pēc tam par lapsu, bet ko stipram padarīsi, mēs esam tiesiska valsts. Tā kā paklausība un likumība būs arī turpmāk, uztraukties nevajaga, un Liepnieka zobens tiks salauzts uz ilgiem laikiem.

Atbildēt

harijs

08.09.2022. 07:13

Lapsa sācis reklamēt advokātus bez maksas vai Vonsovičs kaut ko atlīdzināja? zirgam skaidrs, ka meklējot advokātu un gribot labvēlīgu iznākumu savai lietai ir vajadzīgs vislielākais draņķis.

Atbildēt

hihi

08.09.2022. 06:52

»

Loto

Interesanti, ko Lapsam varētu piespriest? Es liktu uz sabiedriskajiem darbiem. Ja vēl publiskā vietā, būtu ļoti audzinoši un ne tikai viņam


Varu jau iedomāties, par kādu šovu Lapsa to varētu pārvērst - ar grāmatas "Kolaborants 2" reklāmas plakātiem un ko tik vēl ne.

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2022. 06:40

Citāts no raksta
"divi gadi cietumā un mantas konfiskācija par trīs pudeļu pārdošanu! Par spekulāciju, kuru par noziegumu vispār padara tikai un vienīgi ideoloģija!"

Citāts no Latvijas republikas Krimināllikuma
"221.1 pants. Nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizācija

(1) Par nelegāli izgatavotu (ražotu) vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus (nelikumīgi alkoholiskie dzērieni), realizāciju —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas ievērojamā apmērā vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas vai ja tās izdarītas lielā apmērā, vai ja tās izdarījusi organizēta grupa, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

(21.06.2007. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 08.07.2011., 13.12.2012., 03.09.2020. un 17.12.2020. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2022.)"

Atbildēt

Loto

08.09.2022. 06:37

Interesanti, ko Lapsam varētu piespriest? Es liktu uz sabiedriskajiem darbiem. Ja vēl publiskā vietā, būtu ļoti audzinoši un ne tikai viņam.
Laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...