Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

par kolaborantiem

10.09.2022. 10:02

diemžēl liela daļa pašnosaukto ''radošo'' sadaarbojās ar okupācijas varas represīvām struktūrām, regulāri ziņoja un rakstīja denunciācijas...ka M.Zālīte, I.Ziedonis, O.Vācietis (tas pat iemanījās ziņot čekai par nacionālās pretošanās kustības grupas atrašanas vietu Kurzemē),R.Pauls,Dz.Skulme, utt..Nu, un kas no tā? Kādi secinājumi? Kurš no viņiem ir šodien savu kolaboraciju publiski nožēlojis?

Atbildēt

lai LL veicas

09.09.2022. 14:04

lai veicas, arī tad ja vajadzēs pārsūdzēt...

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2022. 19:09

»

Nu stulbs...

Tu izlasīji, kam piesprieda divus gadus cietumā? Tu pat nesaproti, par ko vispār ir runa, bet centies "paspīdēt" ar savu gudrību


Kāda starpība, kam piesprieda, noziegums no tā nepārvēršas par labdarību.
Un vispār komentārs bija par Liepnieka bļaustīšanos, ka tas esot noziegums tikai ideoloģijas dēļ.

Atbildēt

🐕

08.09.2022. 17:56

»

hihi

Varu jau iedomāties, par kādu šovu Lapsa to varētu pārvērst - ar grāmatas "Kolaborants 2" reklāmas plakātiem un ko tik vēl ne


Gaidījām šovu bet neko prātīgu Lapsa tā arī tiesā nav pateicis. Apvainotā vāvuļošana.🐕

Atbildēt

A.L.P.

08.09.2022. 09:52

Un lūk klāt ir paraugstunda --- šodien redzēsim kas ir kas un vai Latvijā ir VISPĀR tiesu sistēma !Līdz šim izskatījās ,ka šī sistēma ir ABSOLŪTI sapuvusi ....

Atbildēt

ha-ha

08.09.2022. 09:44

Principā jau tie,kuri organize kolaborantu aizstāvības procesu,izdara publisku, pret valsts neatkarību vērstu noziegumu,kura mērķis ir okupācijas režīma un šī režīma represīvo darboņu aizstāvība un okupācijas režīma represīvo darboņu atmaskotāju,kāds ir katrs LR pilsoņa svēts pienākums,vajāšana.Nav jāskaidro,ko šie kolaboranti ir darījuši kalpojot okupācijas režīmam,bet gan pietiek ar ieņemamā amata pienākumu pildīšanu,par ko tika sañemts atalgojums,kas jau ir pietiekams pamats,lai tiktu uzrādīta apsūdzība bez laika ierobežojuma.

Atbildēt

Huntas trollis

08.09.2022. 09:04

Šis ir labākais, ko Liepnieks vispār ir uzrakstījis.

Protams, var apspriest jautājumu, ka ASV CIP sadarbojās ar SSSR augstāko nomenklatūru, to korumpējot ofšoros, lai sagrautu SSSR ekonomiku ar SSSR likumiem un faktisko tiesnešu rīcību - necilvēciskiem un amorāliem spriedumiem. Bet tā ir cita tēma.

Tāpat var apspriest, kāpēc nomenklatūras žīdi 70. pameta SSSR un kāpēc CIP cionisti pretojās Baltijas okupantu pilnīgai atgriešanai Krievijā un kāpēc joprojām nav lustrācijas un pie varas Latvijā ir bijušie čekisti, komunisti un tieslietu sistēmā var safabricēt kriminālprocesus, lai politiski izrēķinātos ar disidentiem - tiem, kam dārga vārda brīvība.

Atbildēt

Nu stulbs...

08.09.2022. 09:01

»

Patiesais

Nekas nesanāks, precedenta nebūs, pretējā gadījumā nāksies tiesāt visus padomju laika tiesnešus. Lai no situācijas izlīstu gudri, Lapsa tiks atzīts par vainīgu inkriminētā nodarījumā un piespriets sods - probācijas uzraudzība, kas nozīmē, ka viņš tiesas noteiktā laika periodā tiks pāraudzināts probācijas...


Viss ir vienkārši - Rīgas pilsētas nabaga tiesnesītei būs jālemj, vai okupētajā Latvijā bija vismaz viens kolaborants, vai varbūt pat nebija neviena...

Bet šim "nekolaborantam" vieplis tiešām pretīgs.

Atbildēt

Nu stulbs...

08.09.2022. 08:57

»

ha ha ha

Citāts no raksta...


Tu izlasīji, kam piesprieda divus gadus cietumā? Tu pat nesaproti, par ko vispār ir runa, bet centies "paspīdēt" ar savu gudrību...

Atbildēt

Domātājs

08.09.2022. 08:37

Domāju, ka prokuroram taisnība! Vonsovičs no parasta milicijas izmeklētāja uzreiz tika par augstākās tiesas tiesnesi! Tā nemēdz būt! Kur tad darbs rajona tiesā? PSRS laikos tā nenotika, ja nu vienīgi milicija tā nebija, bet VDK. Tad jā! Tur cits karjeras startējums, ar Kompartijas CK rekomendāciju!

Atbildēt

KKK

08.09.2022. 08:29

Nesen piedzēries urla ar savu bembi nogalināja cilvēku uz gājēju pārejas, pie tam braucot UZ SARKANO GAISMU un pa SABIEDRISKĀ TRANSPORTA JOSLU. POliči mēslu aizturēja, nogādāja uz tiesu un prasīja drošības līdzekli apcietinājumu.Un saņēma - pigu! tiesneselis(ele) atteica apcietinājumu.Labs piemērs tam, cik ļoti sapujusi ir tieslietu sistēma.

Atbildēt

lauķis

08.09.2022. 08:26

Cirka izrāde aitām.Par nelaimi aitas nesaprot ka ir apmaksājušas šo izrādi.

Atbildēt

Хм

08.09.2022. 08:08

Какая для многих правильных латышей неудобная тема)) Может, поэтому и такая ярая борьба с прошлым, чтобы народ побыстрее забыл прошлое конкретных патриотов?)

Atbildēt

Pēteris

08.09.2022. 07:47

»

ja

Siekalojies vien, baibiņ


Šonakt sapnī redzēju Baibu. Mēs ..., nē neteikšu, pārāk personiski. Kad pamodos, atgriezos skaudrajā realitātē. Šodien tiesa, sirdī tāds nemiers....

Atbildēt

Patiesais

08.09.2022. 07:28

Nekas nesanāks, precedenta nebūs, pretējā gadījumā nāksies tiesāt visus padomju laika tiesnešus. Lai no situācijas izlīstu gudri, Lapsa tiks atzīts par vainīgu inkriminētā nodarījumā un piespriets sods - probācijas uzraudzība, kas nozīmē, ka viņš tiesas noteiktā laika periodā tiks pāraudzināts probācijas dienestā. Iztaisīs no lapsas vilku līdzīgu Romualdam. Tā teikt - viegla izvarošana. Romualds gan smiesies pēc tam par lapsu, bet ko stipram padarīsi, mēs esam tiesiska valsts. Tā kā paklausība un likumība būs arī turpmāk, uztraukties nevajaga, un Liepnieka zobens tiks salauzts uz ilgiem laikiem.

Atbildēt

harijs

08.09.2022. 07:13

Lapsa sācis reklamēt advokātus bez maksas vai Vonsovičs kaut ko atlīdzināja? zirgam skaidrs, ka meklējot advokātu un gribot labvēlīgu iznākumu savai lietai ir vajadzīgs vislielākais draņķis.

Atbildēt

hihi

08.09.2022. 06:52

»

Loto

Interesanti, ko Lapsam varētu piespriest? Es liktu uz sabiedriskajiem darbiem. Ja vēl publiskā vietā, būtu ļoti audzinoši un ne tikai viņam


Varu jau iedomāties, par kādu šovu Lapsa to varētu pārvērst - ar grāmatas "Kolaborants 2" reklāmas plakātiem un ko tik vēl ne.

Atbildēt

ha ha ha

08.09.2022. 06:40

Citāts no raksta
"divi gadi cietumā un mantas konfiskācija par trīs pudeļu pārdošanu! Par spekulāciju, kuru par noziegumu vispār padara tikai un vienīgi ideoloģija!"

Citāts no Latvijas republikas Krimināllikuma
"221.1 pants. Nelikumīgu alkoholisko dzērienu realizācija

(1) Par nelegāli izgatavotu (ražotu) vai viltotu alkoholisko dzērienu vai spirtu saturošu šķidrumu, kuri nav alkoholiskie dzērieni, bet kurus piedāvā kā alkoholiskos dzērienus (nelikumīgi alkoholiskie dzērieni), realizāciju —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu.

(2) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izdarītas ievērojamā apmērā vai ja tās izdarījusi personu grupa pēc iepriekšējas vienošanās, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar probācijas uzraudzību, vai ar sabiedrisko darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

(3) Par šā panta pirmajā daļā paredzētajām darbībām, ja tās izraisījušas smagas sekas vai ja tās izdarītas lielā apmērā, vai ja tās izdarījusi organizēta grupa, —

soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

(21.06.2007. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 08.07.2011., 13.12.2012., 03.09.2020. un 17.12.2020. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2022.)"

Atbildēt

Loto

08.09.2022. 06:37

Interesanti, ko Lapsam varētu piespriest? Es liktu uz sabiedriskajiem darbiem. Ja vēl publiskā vietā, būtu ļoti audzinoši un ne tikai viņam.
Laiks rādīs.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...