Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

A. K.

05.04.2019. 01:42

»

Trallallaa

Prieks, ka tik daudziem bijis labi astoņdesmitajos... Es viņus neesmu satikusi,laikam bija paslēpušies. Nezinu, kurus Jūs tieši domājat,kādus sabiedrības slāņus


Jā, izjūtot šodienas bezcerību (ja neesi iegrābis kādu kapitālu, ar ko parazitēt uz līdzcilvēku rēķina), 80.gadi tiešām jāatceras ar nožēlu, ka tos nenovērtējām, bet aizcīnījāmies uz bezcerīgo kapitālisma bedri.

Atbildēt

janis

02.04.2019. 21:20

Inkin,ko es Tev esmu izdarījis!!!

Atbildēt

ps

02.04.2019. 20:32

Kaimiņi viņam varētu izsaukt ārstu.

Atbildēt

TT

02.04.2019. 18:41

»

Lāsts

Mūsu lielākais lāsts ir neizrunātā un samelotā pagātne. Sabiedrības eliti šobrīd veido tieši cilvēki, kuriem pagātnes nasta ir ļoti nesmuka. Pagaidām viņi ir priecīgi par to, ka visu ir izdevies noklusēt un nekādu publikāciju par viņu pagātni nav. Bet viņi dzīvo pastāvīgās bailēs un gaida brīdi, kad...


Nenoliedzams ir fakts, ka tik lielu skaitu ar dzīvi apmierinātu cilvēku kā bija pagājušā gada 80. gados, Latvija tagad nav sasniegususi. Cilvēku dzīveslīmeņa, labklājības rādītāju ziņā nemainīgi 25 pēdējos gadus atrodas Eiropas nabadzīgākās valsts godā, no kuras bēg prom visi, pat latvieši.

Atbildēt

cilvēks virs 50

02.04.2019. 11:07

»

lauķis

Inkins ir piemirsis ka komunisms arī ir cionistu perējums.Kā ēbrejam, viņam to vajadzēja zināt


Resursu sagrābšanas un tautu paverdzināšanas projekts sākās ar kristietības ieviešanu un tā saukto raganu (tautu viedo) dedzināšanu uz sārta, tā padarot tautas par viegli vadāmiem tumsoņu pūļiem. Jā, PSRS bija cionistu perējums, bet izšķīlās dzeguzēns un nākamais pagrieziens, atpakaļ uz cionistu sliedēm notika 53.gadā, pēc staļina nāves. Sauktu arī par atkušņa laiku pēc represijām, lai gan tas ir maldinoši, jo pie varas bija nokļuvuši lielākie represiju pieprasītāji - Hruščovs un viņam līdzīgie, kuri caur represijām bija atbrīvojušies no saviem potenciālajiem konkurentiem, visiem izglītotajiem un inteliģentajiem, no savu zemi mīlošajiem saimniekiem un godīga darba darītājiem. Tieši tad varēja sākties plānveidīga rūpniecības degradācija, mākslīga deficīta radīšana un puslegāla blatu sistēma, kura apvienoja arvien lielāku alkatīgo mantraušu armiju, līdz tā sasniedza žīdu brīvlaišanu 70.gados, kam sekoja jau mērķtiecīga resursu un vērstslietu aizplūšana ar attiecīgo orgānu starpniecību.
90.gadu notikumi ir tikai aizsegs, šīs milzu ekonomiskās afēras realizētājiem.

Atbildēt

Viedais

01.04.2019. 05:09

Visiem paldies par komentiem šim ūdentiņam, ja vajag pagriezt krāniņu vaļīgāk dodiet ziņu, tāpat arī cik karstu vai aukstu

Atbildēt

atbildes ir šeit

31.03.2019. 18:12

http://lib.ru/POLITOLOG/lubimow.txt

Jāņem vērā, ka vēlākie notikumi lielā mērā patiešām norisinājās pēc šī 1995.g. publicētā scenārija.

Atbildēt

jaajaa

31.03.2019. 16:10

...par pagātni un nākotni...pirmais cilvēks Afrikā piedzima ap 200 000 gadu atpakaļ...1 000 000 000 kopskaita cipars pārsniedza ap 1800 gadu...autora pieminētajā "vilcienā" 80.gados "brauca" ap 4 miljardiem "pasažieru", tagad ir 7,7 miljardi...gala stacija jau ir garām, tālāk sliedes vienkārši beigsies...un nav tur ko cepties...:)

Atbildēt

Kaža

31.03.2019. 16:05

Kāpēc atceras ar labu vārdu?Tādēļ kā kolaboranti kārtējo reizi piešmauca un socdemokrātijas vietā iešmugulēja mežonīgo kolaborantkapitālismu ar ko laboratoriskā prioritāti un nākās arvien iztikt no okupācijā sarūpētā,jo pensijas daudziem pat nevar salīdzināt ar okupācijas pensijām.Vecie ļaudis tiek reklamēti kā jauno,talantīgo,veiksmīgo potenciālo pensiju noēdāji un tādēļ iznīcināmi un bezgalīgs,neslēpts,mežonīgs homofobisms

Atbildēt

aina

31.03.2019. 15:18

Kapēc,nav uzzīmēta alkohola pudele un dolāri?
Pateicoties TIEM,tika sagrauta PSRS!
Kā tagad cenšas asv/nato sagraut vienu pliku Krieviju,nekas nesanāk!
Putins pārāk stiprs!!!

Atbildēt

cilvēks virs 50 gadiem

31.03.2019. 14:58

Inkins ir tukšs pļurkstētājs. Ir cilvēki mūsu vidū, kuriem patiešām nav "smuka" pagātne (piem.:ČEKAS MAISU "LAUREĀTI"), un tie tagad taisnojas, kā vien prot. Bet ir cilvēki virs 50, kuri nav bijuši iebāzti čekas maisos, un/bet kuri PSRS laikus atceras arī ar labiem vārdiem, jo ir iespēja salīdzināt tagadējos "veiksmes" stāstus, ar toreizējo dzīvi, protams, ne vienmēr rožainās krāsās

Atbildēt

rīdziniece

31.03.2019. 14:47

Sliktie padomju laiki, padomiskā domāšana... Nu bet kas tad ir mainījies? Tikai netaisnība, nevienlīdzība lielāka. Protams, biezajā galā pozitīvāki uzskati. Bet viņi negrib padomāt par tiem upuriem, uz kuru rēķina viņu dzīve plaukst...

Atbildēt

Lāsts

31.03.2019. 14:15

Mūsu lielākais lāsts ir neizrunātā un samelotā pagātne. Sabiedrības eliti šobrīd veido tieši cilvēki, kuriem pagātnes nasta ir ļoti nesmuka. Pagaidām viņi ir priecīgi par to, ka visu ir izdevies noklusēt un nekādu publikāciju par viņu pagātni nav. Bet viņi dzīvo pastāvīgās bailēs un gaida brīdi, kad viss nāks klajā. Tāpēc arī sabiedrība kopumā dzīvo baiļu atmosfērā, jo VIP personu bailes neglābjami projecējas par visas sabiedrības bailēm. Runa iet par cilvēkiem, kuriem šobrīd ir virs 50.

Atbildēt

Fēlis

31.03.2019. 13:57

»

Žulis

Diemžēl, jāsaka, ka šī raksta un arī grāmatas autors neatrodas pareizajā „partijā”. Iespējams, ka ar to var izskaidrot arī viņa daļēju neizpratni par situāciju Latvijā.Pārāk maigi ir teikt, ka „padomju režīma mērķtiecīgie centieni iznīcināt Latvijā pašapzinīgu nacionālo eliti, krietnus karavīrus un ...


Tieši tā! Kāpēc, pārkāpjot Ženēvas konvenciju, okupētājvalsts pilsoņi palika šeit? Amerikāņu ,,brāļi" palūdza, lai ar alkašu impēristu Jeļcinu sarunas viglāk vestos? Ja šeit nebūtu tās vateņu ordas, ar pretenzijām vienam pret otru mēs ātri tiktu galā un virzītos uz priekšu, bet šodienas variantā mums vēl jāiznieko energiju vateņu draudu novēršanai. Žēl, ka paši krievi to nesaprot. Vispārējas neuzticības vienam pret otru gaisotnē nekas prātīgs sanākt nevar. Krieviem pašiem vajadzētu izspiest no sava vidus vates putekļus, lai ,,tautu draudzība sistu augstu vilni". Cik tad ilgi var dirsties! Kas bijis, tas bijis. Jādzīvo nākotnei.

Atbildēt

Žulis

31.03.2019. 13:42

Diemžēl, jāsaka, ka šī raksta un arī grāmatas autors neatrodas pareizajā „partijā”. Iespējams, ka ar to var izskaidrot arī viņa daļēju neizpratni par situāciju Latvijā.Pārāk maigi ir teikt, ka „padomju režīma mērķtiecīgie centieni iznīcināt Latvijā pašapzinīgu nacionālo eliti, krietnus karavīrus un saimniekus ir atstājuši ilgstošas sekas uz Latvijas politisko vidi.” Īstenībā padomju režīms jau nekur nav palicis, tas ir tikai „pārkrāsojies”, pārkārtojies, pielāgojies, lai iekļautos kapitālisma sistēmā. Kāpēc es to apgalvoju? Tāpēc, ka nekāda starptautiski reglamentētā deokupācijas un dekolonizācijas procedūra šeit nav notikusi. Šeit pat lustrācija nav notikusi! Tad kā var runāt par kaut kādu varas maiņu?!

Atbildēt

Fēlis

31.03.2019. 13:41

kā PSRS. Astoņdesmitajos gados lielākā daļa valsts iedzīvotāju bija iemācīti ar šo valsti lepoties??? Par kādu valsti iet runa? Kad mums ar tēti ievirzījās diskusija un es teicu, ka tik varenu valsti ne kas nespēs sagraut, tētis teica, ka ar laiku sabrūk viss un šķiet, ka viņš pats negaidīja, ka to piedzīvos, lai vieglas viņam smiltis.

Atbildēt

lauķis

31.03.2019. 13:30

Inkins ir piemirsis ka komunisms arī ir cionistu perējums.Kā ēbrejam, viņam to vajadzēja zināt.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Sabiedrībai jau tagad ir iespējams saņemt no iestādes informāciju par ielūgto personu sarakstiem uz valstiski nozīmīgiem notikumiem

FotoRakstam „Nodokļu maksātājiem nav jāzina, kādi cilvēki par nodokļu maksātāju naudu tiek uz sarīkojumiem, kas tiek finansēti no nodokļu maksātāju naudas” lūdzam pievienot Kultūras ministrijas (KM) viedokli, kas ir šāds – jau spēkā esošie normatīvie akti nosaka kārtību, kādā regulējams jautājums par ielūgumu izsniegšanu uz nozīmīgiem kultūras pasākumiem:
Lasīt visu...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

Latvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

Atsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas...

Foto

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

Šādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts....

Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...