Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārdomas

25.01.2022. 15:36

It kā tas ministrs tur kaut ko lemj - pilda pavēles un pretī nerunā. Tie arī ir viņa pienākumi.
Ja jau mums nekautrējoties iebīda mīļākās, Satversmes tiesā, padomnieces iekārtošana jau ir tādas bērnu blēņas.

Atbildēt

Tai pašā ministrijā

23.01.2022. 10:55

Ministra padomnieks informācijas jautājumos - Pēteris Krastiņš - D.Pavļuta sievastēvs (Elīnas Grīnhofas tēvs)

Atbildēt

Prasītos pēc ministra maiņas

23.01.2022. 06:46

Spiediens izdarīts un bija jāpieņem.

Atbildēt

jaajaa

23.01.2022. 00:12

...es nesaprotu, par ko tāds cepiens...kad autors ieņems ministra posteni, arī varēs par padomnieku iecelt kādu komentētāju...:D...tās ir ministra pilnvaras un tiesības...ko grib, to liek par padomnieku....:)

Atbildēt

?!

22.01.2022. 19:40

ir it kā tāda dziesminiece OĻGA,pēč zaglera otra "triumfa" aiztrauca uz dzīvi kenguru zemē---vai jau šeitan un dziesmina tēvzemi...par to mazu zivi un to lielo zivi......Kaut kā tā.

Atbildēt

Kiki

22.01.2022. 17:57

Tā vispār ir viena maucīga iestāde. Arī viens pleškas priekšgājējs savai komunikācijas Ilzei trubas tīrīja gan Latvijā, gan ārzemēs

Atbildēt

Niknais

22.01.2022. 17:54

Meitenes darbs gādāt, lai ministram nav pumpas uz sejas

Atbildēt

kāda valsts, tādi pi(l)soņi..........

22.01.2022. 14:13

»

viss ir vienkārši

tipisks šīs pašreizējās muļķuzemes siles "valsts" realitātes / paaudžu nomaiņas precedents...


TV dīvas Baibas Sipenieces-Gavares (51) un mākslinieka Aivara Vilipsōna (57) pieaugusī meita Grieta Sipeniece (22) publiski atzīstas, ka uz laiku pārtraukusi studijas, un, tā kā vairs nedzīvo pie mātes, iztiku jau kādu laiku pelna, strādājot par pārdevēju konsultanti intīmpreču veikalā.

Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", Grieta Sipeniece ar sevi plašāku auditoriju iepazīstināja nesen, klajā nākot Baibas Sipenieces-Gavares raidījumam "Sviests manā galvā", kas lūkojams "YouTube". TV sejas atvase atklāj, ka strādā intīmpreču veikalā "Sexy Style", un šis esot brīnišķīgs darbs! “Tas tiešām man ļoti patīk, un šī ir viena no mīļākajām vietām, kur esmu strādājusi. Šī vieta ir lauzusi manus stereotipus par vidējā latvieša seksuālo dzīvi, un tos visus es cenšos lauzt arī klientiem. Gan par seksualitāti, gan par vīrieša un sievietes vietu dzīvē un tā tālāk...” pastāsta jauniete.

Situācija, ko Grieta novērojusi, – uz intīmpreču veikalu bieži nākot 50, 60 gadu veci vīrieši, stāstot, ka nezina, ko un kā darīt... “Viņi sūdzas: mēs nenonākam līdz “izrādes beigām”, nenonākam “līdz aplausiem” – ko darīt, kā palīdzēt? Un man ir iespaids, ka viņi nemaz nezina, ka alfabētā ir arī pilnīgi citi burti, nevis A, B, C, un viss. Un tas mani tik ļoti nokaitina! Jautāju vīriešiem – vai esat ar savu sievu izmēģinājuši to, vai esat kādā citā veidā, vai esat parunājis ar viņu, pacenties uzzināt, ko viņa vēlas? “Nē, nē...” Viņi pat nevar parunāt! Tāpēc, ka tas “latviskais” ir: iesim zem segas, bez gaismas, un tā, ka nerunā. Problēma ir tāda, ka vienkārši nespēj atvērt smadzenes tam, ka sieviete nav tāds trīspunktnieka luksofors, ko tā izmantot... Tad viņš nopērk kaut kādu dārgo mantu, jo mums tas ir izdevīgi. Protams, viņam arī paskaidroju, kas un kā ir jāizmanto.

Galvenais ir runāt visa tā procesa laikā. Latviešiem tā ir problēma, it īpaši tiem, kas ir padomju laikā dzimuši. Jums skolās tā [sekss] bija tabu tēma, par to nemācīja, un nebija nekādas informācijas. Es uzaugu, skatoties Sekss un lielpilsēta, tas mani ļoti interesēja; skatījos filmas, kur tādas ainas ir, es runāju ar cilvēkiem...” raidījumā "Sviests manā galvā" paaudžu atšķirības skaidro Grieta. Vēl viena interesanta lieta, ko Grieta ievērojusi: uz intīmpreču veikalu nākot diezgan daudzi klientu, kam ir krietni pāri septiņdesmit. “Un tas ir tik jauki. Es vispār to nezināju! Man likās, ka cilvēkiem, kad ir 50 un pāri, jau viss... Izrādās, nē. Atnāk vecs opītis un saka, ka viņam vajag sievai tādu un tādu dāvaniņu; viņš meklē un meklē. Un stāsta, ka “mēs izmantojam šo un izmantojam šo”... Un es esmu tik priecīga, ka tā seksuālā dzīve tomēr nav mirusi; ka arī man [vecumdienās – KJ] viss būs kārtībā, iespējams,” raidījumā “Sviests manā galvā” dzirkstoši teic Grieta Sipeniece. Kad viņas mammai tiek jautāts, kā tad ir – vai sekss ir pēc 50, Baiba Sipeniece-Gavare pārliecinoši apstiprina: “Ir! Uhhh!” Baiba ieinteresēti atvasei pavaicā: “Varbūt tu gribi būt seksologs?” Uz šo mātes jautājumu meita neatbild, tā vietā pastāstīdama, ka rudenī plāno doties studēt uz Vāciju.

Informēts, ka būs jāatbild uz diezgan privātu un intīmu jautājumu, mākslinieks Vilipsōns, Grietas Sipenieces tēvs, acumirklī paziņo: “23 centimetri!” Tikai pēc tam viņš atklāj, ko domā par savas atvases rosīšanos intīmpreču tirdzniecības sfērā. Vaicāts, ko domā par to, ka meita strādā Latvijā lielākajā intīmpreču veikalā, Grietas tēvs atzīst: “Es domāju, ka normāli. Tas ir labi, ka cilvēks vispār strādā.” Mākslinieks arī atklāj, ka meitu darbavietā apciemo regulāri. Vai ir pie Grietas seksšopā kaut ko arī nopircis? “Pagaidām man vēl tā kā nevajadzētu. Bet, kad vajadzēs, noteikti būs labas atlaides. Bet es jau, protams, būtu priecīgāks, ja viņa kādā konfekšu veikalā strādātu!” smejot saka mākslinieks.

Atbildēt

millers

22.01.2022. 11:44

bet, kā rozamunde dod, -VAUUUŪ

Atbildēt

Santehniķis

22.01.2022. 09:35

Plešs varēs šai žubei trubas tīrīt. Cik atceros, ka toreiz Zatlera partijas biedrs vienai ministrijā kārtīgi trubas tīrija.

Atbildēt

sola

21.01.2022. 23:32

Kas ir rukšāne. Vai tā veču pamestā depresīvā bābele, kura pat vienu teikumu nespēj godam izsvepstēt .Un ar trulu purnu blenž Saeimas sēdēs. Vai viņa maz saprot kur atrodas un par ko tur tiek spriests.

Atbildēt

tautai elementāri uzspļauj

21.01.2022. 21:18

tik Levita paspārnē tik viegli un nesodīti var mīkstos kŗēslos ielikt radiniekus un pietuvinātos, kur laba alga un nekas nebūs jādara. Ne jau velti Levitam pielika pie algas, acīmredzot lai turētu mēli aiz zobiem. Kauns par tādu prezidentu, pat cepuri himnas laikā nekaunējās noņemt. Mans viedoklis

Atbildēt

mulku zeme bez parmainam

21.01.2022. 14:34

»

Juris

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem


savulaik tacu par ministru bija ielikts macibu procesa atpalicis students.

Atbildēt

mammu es gribu

21.01.2022. 13:48

»

?

bet tad viņa dod ruksī( tfu, duksī, (tfu, tfu dupsī


profesionāli

Atbildēt

ābele un āboli

21.01.2022. 10:53

Sučka no sučkas tālu nekrīt. Rukšānes no rukšānes tālu nekrīt Bet plešs - tādu jaunuli idiotu ir pat grūti atrast un tāds ir par ministru - te nu vina partijai ir vēl viens liels darvas piliens. Tipisks, uzpirkts, korumpēts jampampiņš.

Atbildēt

?

21.01.2022. 07:40

bet tad viņa dod ruksī( tfu, duksī, (tfu, tfu dupsī))????

Atbildēt

Nunu

21.01.2022. 00:03

»

apriori

ludzu publicejiet brivpratigi to idiotu sarakstu ,kuri balsoja par sizofreniki ruksani


Tieši tā! Es par to nespēju nedomāt kopš pagājušām vēlēšanām.
Grūti dzīvojas starp bezssmadzeņu radībām.

Atbildēt

Yes

20.01.2022. 23:59

»

Hihi

bet piestrādzējamo dildo prot turēt pareizi


Arī plešam turēs aiz vaiga

Atbildēt

Хм

20.01.2022. 22:54

Да ладно, это же свои, правильные. Это вот когда Ушаков своих устраивал, это было плохо, потому что там были неправильные поклонник кремлинов. А это правильные! А кто против, только клевещет на новую правильную власть и льёт воду на мельницу тех неправильных!

Atbildēt

viss ir vienkārši

20.01.2022. 21:05

»

Kur satraukuma iemesls?

Lai taču deģenerējas! Jo ātrāk partokrātijas kasta nodeģenerēsies, jo ātrāk iestāsies vispārējs politiskais sabrukums un haoss - pūlis varēs izpausties sociālos protestos...


tipisks šīs pašreizējās muļķuzemes siles "valsts" realitātes / paaudžu nomaiņas precedents:

rukš-ānes atvase zofija izpildās pie siles kā padomniece-konsultante;
sipe-nieces atvase greeta izpildās sexžopā kā pārdevēja-konsultante.

abu izvēlētais maizesdarbs / faktiskā nodarbe - teju identiska: dot lietpratīgus padomus saimniekiem maizesdevējiem & potenciālajiem klientiem / konsultēt saimniekus & piesaistāmos klientus / pārdot nogatavinātajiem klientiem programmatiski / tehnoloģiski inovatīvus fyfelizstrādājumus priekš max. efektīvas (pašiz)drāšanās.

p.s. abas startējušas no sabiedrībā +/- atpazīstamām famīlijām, abām 20+ kalendāri + principā horizontāla t.d. 'zudušajām (y-z) paaudzēm' izteikti raksturīgu neadekvātu ambīciju / prof. kompetences(?) / visp. intelekta(?) bāzes platforma jeb attīstības(?) līmenis.

deģenerācija rullē, trulā unisonā, neatgriezeniski(?) un likumsakarīgi.

Atbildēt

...

20.01.2022. 18:38

"Zīmīgi, ka deputātes D. Rukšānes meita iekārtota amatā, kas nav valsts amatpersonas postenis, līdz ar to Attīstībai/Par pārstāvji atbrīvojušies no nepatīkamās situācijas, ka Annemarijas Sofijas Rukšānes amatalga tiktu atspoguļota viņas publiskajā deklarācijā."

Šis gan nebūs īsti precīzi, jo atbilstoši likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" 4.panta pirmās daļas 5.punktam ministra padomnieks ir valsts amatpersona.

Atbildēt

Valmieras Virinātājs

20.01.2022. 18:12

Vai tā bija Rukšāne, kura pirms pārdesmit gadiem presē lielījās, ka vecis negribēja bērnu, bet viņa sev sēklu no jau izmesta preža iepilināja?

Atbildēt

apriori

20.01.2022. 17:20

ludzu publicejiet brivpratigi to idiotu sarakstu ,kuri balsoja par sizofreniki ruksani !

Atbildēt

Blondīne

20.01.2022. 17:20

»

Juris

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem


Ministrs pats tāds jaunietis nekāds, padomniece viņam atbilstoša- ļoti jauna, neko par dzīvi nezinoša, pieredze nekāda, mazliet seksīga un gatava visam piekrist. Kā Jūs iedomājaties, ka viņš par "padomnieci" paņemtu kādu dāmu mammas vecumā. Nē, viņš mammu jau sen neklausa.

Atbildēt

marihuana

20.01.2022. 17:16

pless savu naudu ir ieguldijis starptautiska marihuanas narkotiku razosanas uznemuma akcijas !

Atbildēt

Aizsargs

20.01.2022. 17:01

»

Lieliskais Cilvēks

peder nerātnais,dekolonizējies savā avīželē ddd katru stundu un dienu,nedēļu,mēnesi,gadu,gadsimtu utt


Tā taču ir jūsu avīžele, vai Latvijā ir kas tāds ko neesat nozaguši.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

20.01.2022. 14:35

»

Aizsargs

Klaji naidīgus LR vajadzētu izraidīt nekavējoties, vēl pirms dekolonizācijas


peder nerātnais,dekolonizējies savā avīželē ddd katru stundu un dienu,nedēļu,mēnesi,gadu,gadsimtu utt.

Atbildēt

Viņa meklē, kam atdot savu maigumu un rūpes

20.01.2022. 14:26

Izraujot sēkliņu sev. Tikai vienu! Tik vien! Tik maz! Visu laiku nepārtraukti Facebook, Twitero, draugos.. zondē apkārtni, kontrolē un meklē atbistoša sev donora sēklņu.. tad būs laime pilnībā.. konkurence liela, veču finansiālā bezatbildība liela.. krāpnieki, meļi un vienas nakts un maksts izmantotāji ..

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

20.01.2022. 14:23

Nacionālā apvienība - jūsu pseidodraugs visu šo ārprātu atbalsta. Iedomājieties, cik daudz nodokļu naudas tur vienkārši nosviež zemē - izdala pēc partejiskās piederības sev noderīgajiem. Paskatījos šito bērniņu instagram, pilnīgs zīdainis vēl, kādus padomus šīs lūpas dod?

Atbildēt

Viņai 24 gadi

20.01.2022. 14:01

»

Pleš, attopies!

Tās dāmītes dzīves gaitu pašrocīgs atspoguļojums foto veidā sociālajos tīklos (Instagram uc)vedina domāt par lielāku piemērotību Erota tipa biznesa komunikāciju darbam, nevis nodarbinātībai Latvijas valsts pārvaldes iestādēs. Morāli ētisko aspektu piemērotībai ierēdņu darbam tak neviens vēl nav atcēlis...


Meklējas, varbūt atradīs “īsto uz laiku” un piepildīs savu sūtību - dzemdēs. Tad ziedosies bērnam, varbūt bērniem, tad mazbērnam vai mazbērniem.. ja vakcinēta, varbūt jau ir sterila.. ari ekas! Svingeros atklāti.

Atbildēt

ha ha ha

20.01.2022. 13:31

»

Ferdinands

Tauta, tas, ka beibe izskatās glupa, nebūt nenozīmē, ka beibe patiešām ir glupa


Nu labi, lai nebūtu glupa, bet pieredze mazgadīgajiem vienkārši nav un nevar būt. Bet valsti jāvada pirmkārt Latvijas patriotiem, otrkārt godīgiem un valstiski domājošiem, un treškārt pieredzējušiem, kas nav saistīti ar okupācijas varu. Tādu cilvēku 90 bija ļoti maz un paliek aizvien mazāk, čekas siets strādā joprojām, tā ir gadudesmitiem atstrādāta sistēma.

Atbildēt

Juris

20.01.2022. 13:22

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem.

Atbildēt

Ferdinands

20.01.2022. 13:20

Tauta, tas, ka beibe izskatās glupa, nebūt nenozīmē, ka beibe patiešām ir glupa.

Atbildēt

Pleš, attopies!

20.01.2022. 13:17

Tās dāmītes dzīves gaitu pašrocīgs atspoguļojums foto veidā sociālajos tīklos (Instagram uc)vedina domāt par lielāku piemērotību Erota tipa biznesa komunikāciju darbam, nevis nodarbinātībai Latvijas valsts pārvaldes iestādēs. Morāli ētisko aspektu piemērotībai ierēdņu darbam tak neviens vēl nav atcēlis, vai ne.

Atbildēt

Kur satraukuma iemesls?

20.01.2022. 13:12

»

kode

Kāda izglītība? Kurā jomā? Cik liela darba pieredze, lai dotu padomus


Lai taču deģenerējas! Jo ātrāk partokrātijas kasta nodeģenerēsies, jo ātrāk iestāsies vispārējs politiskais sabrukums un haoss - pūlis varēs izpausties sociālos protestos!

Bet gudrie varēs ķert zelta zivtiņas.

Sabiedrība evolucionēs līdz totālai pašregulācijai valsts sabrukuma apstākļos. Par pārējo parūpēsies “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”, kurā iestājusies arī Latvija; prioritātes turpmākai valstu sagraušanai izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā.

Savukārt pensijas un sociālo pabalstus izmaksās katram pēc izdzīvošanas minimuma bāzes Eiropas centrālā banka sociālo reitingu sistēmā elektroniskā naudā saskaņā ar vienoto QR kodu sistēmu, kas jau izveidota jaunajai kārtībai bez cilvēktiesībām proletariātam - pūlim, likvidējot oligarhātu un aplaupot turīgo slāni.

Sociālā reitinga sistēma jau ieviesta, liedzot nevakcinētiem (tiem, kas nepakļaujas varai lētticīgi) bez QR koda apmeklēt izklaides pasākumus un veikalus. Plānojot sodīt personas, kas sasniegušas 60 gadu slieksni un nevakcinējas.

Atbildēt

Tiesiskums

20.01.2022. 13:09

»

Bet kas darās tiesās

mafijas perēklis valda tiesās: advokāti pasūta lēmumus tiesnešiem


grūtuppaps pirms aiziešanas labi pastrādāja,protams ne bez puķu stādītāja andžas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.01.2022. 13:04

kuram latvanijā aukstā amatā vajadzīgi gudri,izglītoti tikai Latvijā,sakarīgi padomdevēji,takš tas padomdevējs iesēdīsies tā padomu "ņēmēja" KRĒSLĀ!Protams,ja vienotās saimes kopas indivīdu vidū būs IZGLĪTOTIE un SAKARĪGIE.Līdz šim gan kaut kas tāds 30 gados NOVĒROTS NAV,vēl viens un tas pat planktons(piedodiet neplanktons)-SAVĒJIE SAVĒJOS(tie kas MĒS).

Atbildēt

vārdnīca

20.01.2022. 13:00

»

ainars

Tai saimā sēž vēl divas vecas večiņas marrtužiene


No kura koka nokritis?

Atbildēt

CCC

20.01.2022. 12:49

»

Hmm

Drausmas skuķim vēl mātes piens uz lūpām. Kādu padomu sniedz ministram- Kā pareizi pareizi jāsūkā un ollas jālaiza


Tas nav mātes piens, kas uz lūpām, tas ir kas pavisam cits, lai gan izskatās līdzīgi...

Atbildēt

Swingeri

20.01.2022. 12:44

»

sovhozs

šoferdēli - tā jau ZZS 5. kolona un nogaida, tagad modē feministu sektas skauceju atvases Kvotas taču ar kaut ko jāaizpilda Šitās jau atlikušās no iesaukuma pie prezidenta un ministrijas. te jau tas nākamais vilnis no tālākajiem kolhoziem


Bildes NRA pie raksta foršas, it īpaši, kur šī "rakstnieces meita" (precīzāk gan būtu kāds pavisam cits apzīmējums, kā meitas šādas palaistuves ir) rausta aiz pinča veci svingeru klubā.
Nu, bet ja jau wannabe porrzvaigzne Džeina varēja būt premjerei Straujumai būt par galveno runassievu, ar ko ta šī sliktāka?
Galvenais, lai ar mutīti prot labi "komunicēt"!

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vairums mikroģeneratoru īpašnieku būs spiesti pāriet uz dinamiskās enerģijas uzglabāšanas sistēmām

FotoApritējis vairāk nekā mēnesis, kopš ieviesta jaunā elektroenerģijas neto norēķinu sistēma un mājsaimniecībās uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki vairs nevar izvēlēties – ziemā atgūt vasarā tīklā nodoto elektroenerģiju vai arī to pārdot biržā par tirgus cenu. Turpmāk uzstādīto mikroģeneratoru īpašnieki visu saražoto elektroenerģiju varēs vai nu notērēt paši, vai arī pārdot biržā par aktuālo cenu, kas, būsim atklāti, ne vienmēr ir izdevīga.
Lasīt visu...

12

Vai bēdīgi slavenais Raimonds Lejnieks – Puķe mēģina apkrāpt tautu?

FotoJa pēdējos gados mēs esam uzmanīgi sekojuši līdzi gan politikai, gan masu mediju ziņām, tad mums droši vien nav palicis nepamanīts kāds jauns vīrietis ar dubultu uzvārdu – Raimonds Lejnieks – Puķe.
Lasīt visu...

12

Visa „Rail Baltica” projekta vadība precīzi līdzinās tam, ko rekomendē sabotāžas veikšanai

FotoKāds Jums palika iespaids pēc raidījuma „Kas notiek Latvijā” par Rail Baltica? Šoreiz bez cipariem, bet vienkārši novērojums. Pārsmējos.
Lasīt visu...

21

Ašeradens paziņo, ka grib celt nodokļus, un vēlētāji metas nobalsot par “Jauno Vienotību”: loģika te interesantāka nekā paši vēlēšanu rezultāti

FotoViens no nedaudzajiem negaidītajiem momentiem aizvadītajās vēlēšanās — “Jaunās Vienotības” pārsvars pār Nacionālo apvienību, kaut gan aptaujas konsekventi rādīja pretējo, turklāt tas notika pēc tam, kad JV pārstāvis Arvils Ašeradens informēja sabiedrību par iespēju celt pievienotās vērtības nodokli (PVN).
Lasīt visu...

21

Sabiedrības integrācijas fonds lūdz „Re:Baltica” atmaksāt neatbilstoši iztērētos valsts līdzekļus par radīto saturu svešvalodā

FotoŅemot vērā diskusijas publiskajā telpā par nodibinājuma “Baltijas pētnieciskās žurnālistikas centrs Re:Baltica” (attēlā - tā pārstāve Inga Spriņģe) projekta “Šķelšanās” vērtēšanu un mediju redakcionālo brīvību, Sabiedrības integrācijas fonds (Fonds) skaidro pieņemto lēmumu. Fonds ir konstatējis, ka projekts nav īstenots atbilstoši konkursa nolikumam, kas paredz veidot saturu latviešu valodā, bet daļēji īstenots svešvalodā. Aktivitātes īstenotas ar piešķirto publisko finansējumu caur Mediju atbalsta fondu (MAF).
Lasīt visu...

12

Es esmu kompetents ne tikai tajā, par ko jūs visi padomājāt!

FotoNesen klausoties ekonomiskās politikas debates par Latvijas Stabilitātes programmu 2024. - 2028.gadam, radās sajūta, ka Saeimas vīri un sievas dzīvo pasaku valstībā. Vairums runātāju kaismīgi klāstīja, kas būtu jādara, bet neviens nerunāja, kas to traucēja paveikt jau, piemēram, pagājušajā gadā.
Lasīt visu...

21

Vieglprātība un nekompetence maksā dārgi

FotoIgauņi racionāli skatās uz „Rail Baltica” savienojumu ar Tallinu un lidostu. "29.maijā ielikts pamatakmens „Rail Baltica” Ülemiste pasažieru terminālim "Linda", kas nodrošinās ērtu tramvaja savienojumu ar Tallinas lidostu, pilsētas centru un ostu. Ülemiste termināla pabeigšana plānota 2028. gadā."
Lasīt visu...

21

Sākot no nodokļu celšanas un beidzot ar Francijas kodolvairoga attiecināšanu uz Baltiju: TOP 3 “interesantākās” idejas no partiju mutēm

FotoPartiju pašslavināšanās gaisotnē soctīklu īsajos formātos tās “aizmirst” paziņot dažādus svarīgus sīkumus, piemēram – kur ņemt naudu savu ideju finansēšanai. Tomēr tajās reizēs, kad saruna ir garāka par pusminūti, sāk parādīties interesantas idejas. Uzmanībai daži momenti, kurus ne katrs lasītājs vienmēr redz.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pārpratumi likumprojekta izstrādes gaitā (viena epizode)

Likumprojektā "Grozījumi Civilprocesa likuma 594. pantā - Ieturējumu apmērs no parādnieka darba samaksas un tai pielīdzinātajiem maksājumiem" tā pirmajā lasījumā...

Foto

Eiroparlamenta reitingu līderis “lien bez ziepēm” savam galvenajam politiskajam sāncensim

Piecu mēnešu garumā SKDS aptaujās līderu lomu ieņēmušās Nacionālās apvienības vadošais kandidāts Roberts Zīle nācis klajā...

Foto

Valsts kontrolei vajadzētu izvērtēt, cik pamatoti Sabiedrības integrācijas fonds vairojis „Re:Baltica” darbinieču labklājību un kā valsts šos līdzekļus varētu atgūt

Es jums izstāstīšu kaut ko, ko...

Foto

Parodija par pārbaudi

Ceturtdien Ģenerālprokuratūra izplatīja ļoti savādu paziņojumu, kam it kā bija jānomierina prāti un jāatjauno uzticība politiskajai elitei, bet gluži otrādi – tā ne...

Foto

Lūdz tiesībsargu vērsties Satversmes tiesā par personu ar invaliditāti diskrimināciju

2024. gada 30. maijā Latvijas bezdarbnieku un darba meklētāju interešu aizstāvības biedrības valdes loceklis Raimonds Lejnieks...

Foto

Šoreiz Lembergs uzvar valsti

Centrālajai vēlēšanu komisijai (turpmāk - CVK) ir rakstiski jāatvainojas Aivaram Lembergam par liegumu balsot pašvaldību vēlēšanās, - tā nolēmusi tiesa....

Foto

Nes mieru man, nes mieru dvēselei!

Jau divus gadus publiskajā telpā aktualizēts jautājums par nakts trokšņiem un regulējuma caurumiem, kas liedz rast reālus risinājumus šai problēmai....

Foto

Skumji, ka mūsu “centrālo” mediju rīcība aizvien mazāk atšķiras no kremļa mediju ieradumiem!

Kā top Latvijas Televīzijas (LTV) sižeti? Kāds ir viņu uzmanības fokuss? Divi piemēri....

Foto

„Iznireļi” - obligātā lasāmviela tiem, kas interesējas par politiku un procesiem Latvijā

Brīvdienu maģija – izlasīt kādu grāmatu. Beidzot izlasīju “Iznireļus” - paldies Lato Lapsam: obligātā...

Foto

Nu žēl, ka mums iet garām iespēja pamakšķerēt balsis, debatējot Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas (LTV) lēmums nerīkot priekšvēlēšanu debates krievu valodā sabiedrisko mediju portālā rus.lsm...

Foto

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

Mēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda...

Foto

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

Pēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un...

Foto

Būtu mēs labāk ēduši...

Latvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši...

Foto

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

Latvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai...

Foto

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

Rīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie...

Foto

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

Ar katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta...

Foto

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

Laikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā...

Foto

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

Latvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates....

Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...