Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pārdomas

25.01.2022. 15:36

It kā tas ministrs tur kaut ko lemj - pilda pavēles un pretī nerunā. Tie arī ir viņa pienākumi.
Ja jau mums nekautrējoties iebīda mīļākās, Satversmes tiesā, padomnieces iekārtošana jau ir tādas bērnu blēņas.

Atbildēt

Tai pašā ministrijā

23.01.2022. 10:55

Ministra padomnieks informācijas jautājumos - Pēteris Krastiņš - D.Pavļuta sievastēvs (Elīnas Grīnhofas tēvs)

Atbildēt

Prasītos pēc ministra maiņas

23.01.2022. 06:46

Spiediens izdarīts un bija jāpieņem.

Atbildēt

jaajaa

23.01.2022. 00:12

...es nesaprotu, par ko tāds cepiens...kad autors ieņems ministra posteni, arī varēs par padomnieku iecelt kādu komentētāju...:D...tās ir ministra pilnvaras un tiesības...ko grib, to liek par padomnieku....:)

Atbildēt

?!

22.01.2022. 19:40

ir it kā tāda dziesminiece OĻGA,pēč zaglera otra "triumfa" aiztrauca uz dzīvi kenguru zemē---vai jau šeitan un dziesmina tēvzemi...par to mazu zivi un to lielo zivi......Kaut kā tā.

Atbildēt

Kiki

22.01.2022. 17:57

Tā vispār ir viena maucīga iestāde. Arī viens pleškas priekšgājējs savai komunikācijas Ilzei trubas tīrīja gan Latvijā, gan ārzemēs

Atbildēt

Niknais

22.01.2022. 17:54

Meitenes darbs gādāt, lai ministram nav pumpas uz sejas

Atbildēt

kāda valsts, tādi pi(l)soņi..........

22.01.2022. 14:13

»

viss ir vienkārši

tipisks šīs pašreizējās muļķuzemes siles "valsts" realitātes / paaudžu nomaiņas precedents...


TV dīvas Baibas Sipenieces-Gavares (51) un mākslinieka Aivara Vilipsōna (57) pieaugusī meita Grieta Sipeniece (22) publiski atzīstas, ka uz laiku pārtraukusi studijas, un, tā kā vairs nedzīvo pie mātes, iztiku jau kādu laiku pelna, strādājot par pārdevēju konsultanti intīmpreču veikalā.

Kā raksta žurnāls "Kas Jauns", Grieta Sipeniece ar sevi plašāku auditoriju iepazīstināja nesen, klajā nākot Baibas Sipenieces-Gavares raidījumam "Sviests manā galvā", kas lūkojams "YouTube". TV sejas atvase atklāj, ka strādā intīmpreču veikalā "Sexy Style", un šis esot brīnišķīgs darbs! “Tas tiešām man ļoti patīk, un šī ir viena no mīļākajām vietām, kur esmu strādājusi. Šī vieta ir lauzusi manus stereotipus par vidējā latvieša seksuālo dzīvi, un tos visus es cenšos lauzt arī klientiem. Gan par seksualitāti, gan par vīrieša un sievietes vietu dzīvē un tā tālāk...” pastāsta jauniete.

Situācija, ko Grieta novērojusi, – uz intīmpreču veikalu bieži nākot 50, 60 gadu veci vīrieši, stāstot, ka nezina, ko un kā darīt... “Viņi sūdzas: mēs nenonākam līdz “izrādes beigām”, nenonākam “līdz aplausiem” – ko darīt, kā palīdzēt? Un man ir iespaids, ka viņi nemaz nezina, ka alfabētā ir arī pilnīgi citi burti, nevis A, B, C, un viss. Un tas mani tik ļoti nokaitina! Jautāju vīriešiem – vai esat ar savu sievu izmēģinājuši to, vai esat kādā citā veidā, vai esat parunājis ar viņu, pacenties uzzināt, ko viņa vēlas? “Nē, nē...” Viņi pat nevar parunāt! Tāpēc, ka tas “latviskais” ir: iesim zem segas, bez gaismas, un tā, ka nerunā. Problēma ir tāda, ka vienkārši nespēj atvērt smadzenes tam, ka sieviete nav tāds trīspunktnieka luksofors, ko tā izmantot... Tad viņš nopērk kaut kādu dārgo mantu, jo mums tas ir izdevīgi. Protams, viņam arī paskaidroju, kas un kā ir jāizmanto.

Galvenais ir runāt visa tā procesa laikā. Latviešiem tā ir problēma, it īpaši tiem, kas ir padomju laikā dzimuši. Jums skolās tā [sekss] bija tabu tēma, par to nemācīja, un nebija nekādas informācijas. Es uzaugu, skatoties Sekss un lielpilsēta, tas mani ļoti interesēja; skatījos filmas, kur tādas ainas ir, es runāju ar cilvēkiem...” raidījumā "Sviests manā galvā" paaudžu atšķirības skaidro Grieta. Vēl viena interesanta lieta, ko Grieta ievērojusi: uz intīmpreču veikalu nākot diezgan daudzi klientu, kam ir krietni pāri septiņdesmit. “Un tas ir tik jauki. Es vispār to nezināju! Man likās, ka cilvēkiem, kad ir 50 un pāri, jau viss... Izrādās, nē. Atnāk vecs opītis un saka, ka viņam vajag sievai tādu un tādu dāvaniņu; viņš meklē un meklē. Un stāsta, ka “mēs izmantojam šo un izmantojam šo”... Un es esmu tik priecīga, ka tā seksuālā dzīve tomēr nav mirusi; ka arī man [vecumdienās – KJ] viss būs kārtībā, iespējams,” raidījumā “Sviests manā galvā” dzirkstoši teic Grieta Sipeniece. Kad viņas mammai tiek jautāts, kā tad ir – vai sekss ir pēc 50, Baiba Sipeniece-Gavare pārliecinoši apstiprina: “Ir! Uhhh!” Baiba ieinteresēti atvasei pavaicā: “Varbūt tu gribi būt seksologs?” Uz šo mātes jautājumu meita neatbild, tā vietā pastāstīdama, ka rudenī plāno doties studēt uz Vāciju.

Informēts, ka būs jāatbild uz diezgan privātu un intīmu jautājumu, mākslinieks Vilipsōns, Grietas Sipenieces tēvs, acumirklī paziņo: “23 centimetri!” Tikai pēc tam viņš atklāj, ko domā par savas atvases rosīšanos intīmpreču tirdzniecības sfērā. Vaicāts, ko domā par to, ka meita strādā Latvijā lielākajā intīmpreču veikalā, Grietas tēvs atzīst: “Es domāju, ka normāli. Tas ir labi, ka cilvēks vispār strādā.” Mākslinieks arī atklāj, ka meitu darbavietā apciemo regulāri. Vai ir pie Grietas seksšopā kaut ko arī nopircis? “Pagaidām man vēl tā kā nevajadzētu. Bet, kad vajadzēs, noteikti būs labas atlaides. Bet es jau, protams, būtu priecīgāks, ja viņa kādā konfekšu veikalā strādātu!” smejot saka mākslinieks.

Atbildēt

millers

22.01.2022. 11:44

bet, kā rozamunde dod, -VAUUUŪ

Atbildēt

Santehniķis

22.01.2022. 09:35

Plešs varēs šai žubei trubas tīrīt. Cik atceros, ka toreiz Zatlera partijas biedrs vienai ministrijā kārtīgi trubas tīrija.

Atbildēt

sola

21.01.2022. 23:32

Kas ir rukšāne. Vai tā veču pamestā depresīvā bābele, kura pat vienu teikumu nespēj godam izsvepstēt .Un ar trulu purnu blenž Saeimas sēdēs. Vai viņa maz saprot kur atrodas un par ko tur tiek spriests.

Atbildēt

tautai elementāri uzspļauj

21.01.2022. 21:18

tik Levita paspārnē tik viegli un nesodīti var mīkstos kŗēslos ielikt radiniekus un pietuvinātos, kur laba alga un nekas nebūs jādara. Ne jau velti Levitam pielika pie algas, acīmredzot lai turētu mēli aiz zobiem. Kauns par tādu prezidentu, pat cepuri himnas laikā nekaunējās noņemt. Mans viedoklis

Atbildēt

mulku zeme bez parmainam

21.01.2022. 14:34

»

Juris

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem


savulaik tacu par ministru bija ielikts macibu procesa atpalicis students.

Atbildēt

mammu es gribu

21.01.2022. 13:48

»

?

bet tad viņa dod ruksī( tfu, duksī, (tfu, tfu dupsī


profesionāli

Atbildēt

ābele un āboli

21.01.2022. 10:53

Sučka no sučkas tālu nekrīt. Rukšānes no rukšānes tālu nekrīt Bet plešs - tādu jaunuli idiotu ir pat grūti atrast un tāds ir par ministru - te nu vina partijai ir vēl viens liels darvas piliens. Tipisks, uzpirkts, korumpēts jampampiņš.

Atbildēt

?

21.01.2022. 07:40

bet tad viņa dod ruksī( tfu, duksī, (tfu, tfu dupsī))????

Atbildēt

Nunu

21.01.2022. 00:03

»

apriori

ludzu publicejiet brivpratigi to idiotu sarakstu ,kuri balsoja par sizofreniki ruksani


Tieši tā! Es par to nespēju nedomāt kopš pagājušām vēlēšanām.
Grūti dzīvojas starp bezssmadzeņu radībām.

Atbildēt

Yes

20.01.2022. 23:59

»

Hihi

bet piestrādzējamo dildo prot turēt pareizi


Arī plešam turēs aiz vaiga

Atbildēt

Хм

20.01.2022. 22:54

Да ладно, это же свои, правильные. Это вот когда Ушаков своих устраивал, это было плохо, потому что там были неправильные поклонник кремлинов. А это правильные! А кто против, только клевещет на новую правильную власть и льёт воду на мельницу тех неправильных!

Atbildēt

viss ir vienkārši

20.01.2022. 21:05

»

Kur satraukuma iemesls?

Lai taču deģenerējas! Jo ātrāk partokrātijas kasta nodeģenerēsies, jo ātrāk iestāsies vispārējs politiskais sabrukums un haoss - pūlis varēs izpausties sociālos protestos...


tipisks šīs pašreizējās muļķuzemes siles "valsts" realitātes / paaudžu nomaiņas precedents:

rukš-ānes atvase zofija izpildās pie siles kā padomniece-konsultante;
sipe-nieces atvase greeta izpildās sexžopā kā pārdevēja-konsultante.

abu izvēlētais maizesdarbs / faktiskā nodarbe - teju identiska: dot lietpratīgus padomus saimniekiem maizesdevējiem & potenciālajiem klientiem / konsultēt saimniekus & piesaistāmos klientus / pārdot nogatavinātajiem klientiem programmatiski / tehnoloģiski inovatīvus fyfelizstrādājumus priekš max. efektīvas (pašiz)drāšanās.

p.s. abas startējušas no sabiedrībā +/- atpazīstamām famīlijām, abām 20+ kalendāri + principā horizontāla t.d. 'zudušajām (y-z) paaudzēm' izteikti raksturīgu neadekvātu ambīciju / prof. kompetences(?) / visp. intelekta(?) bāzes platforma jeb attīstības(?) līmenis.

deģenerācija rullē, trulā unisonā, neatgriezeniski(?) un likumsakarīgi.

Atbildēt

...

20.01.2022. 18:38

"Zīmīgi, ka deputātes D. Rukšānes meita iekārtota amatā, kas nav valsts amatpersonas postenis, līdz ar to Attīstībai/Par pārstāvji atbrīvojušies no nepatīkamās situācijas, ka Annemarijas Sofijas Rukšānes amatalga tiktu atspoguļota viņas publiskajā deklarācijā."

Šis gan nebūs īsti precīzi, jo atbilstoši likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" 4.panta pirmās daļas 5.punktam ministra padomnieks ir valsts amatpersona.

Atbildēt

Valmieras Virinātājs

20.01.2022. 18:12

Vai tā bija Rukšāne, kura pirms pārdesmit gadiem presē lielījās, ka vecis negribēja bērnu, bet viņa sev sēklu no jau izmesta preža iepilināja?

Atbildēt

apriori

20.01.2022. 17:20

ludzu publicejiet brivpratigi to idiotu sarakstu ,kuri balsoja par sizofreniki ruksani !

Atbildēt

Blondīne

20.01.2022. 17:20

»

Juris

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem


Ministrs pats tāds jaunietis nekāds, padomniece viņam atbilstoša- ļoti jauna, neko par dzīvi nezinoša, pieredze nekāda, mazliet seksīga un gatava visam piekrist. Kā Jūs iedomājaties, ka viņš par "padomnieci" paņemtu kādu dāmu mammas vecumā. Nē, viņš mammu jau sen neklausa.

Atbildēt

marihuana

20.01.2022. 17:16

pless savu naudu ir ieguldijis starptautiska marihuanas narkotiku razosanas uznemuma akcijas !

Atbildēt

Aizsargs

20.01.2022. 17:01

»

Lieliskais Cilvēks

peder nerātnais,dekolonizējies savā avīželē ddd katru stundu un dienu,nedēļu,mēnesi,gadu,gadsimtu utt


Tā taču ir jūsu avīžele, vai Latvijā ir kas tāds ko neesat nozaguši.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

20.01.2022. 14:35

»

Aizsargs

Klaji naidīgus LR vajadzētu izraidīt nekavējoties, vēl pirms dekolonizācijas


peder nerātnais,dekolonizējies savā avīželē ddd katru stundu un dienu,nedēļu,mēnesi,gadu,gadsimtu utt.

Atbildēt

Viņa meklē, kam atdot savu maigumu un rūpes

20.01.2022. 14:26

Izraujot sēkliņu sev. Tikai vienu! Tik vien! Tik maz! Visu laiku nepārtraukti Facebook, Twitero, draugos.. zondē apkārtni, kontrolē un meklē atbistoša sev donora sēklņu.. tad būs laime pilnībā.. konkurence liela, veču finansiālā bezatbildība liela.. krāpnieki, meļi un vienas nakts un maksts izmantotāji ..

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts?

20.01.2022. 14:23

Nacionālā apvienība - jūsu pseidodraugs visu šo ārprātu atbalsta. Iedomājieties, cik daudz nodokļu naudas tur vienkārši nosviež zemē - izdala pēc partejiskās piederības sev noderīgajiem. Paskatījos šito bērniņu instagram, pilnīgs zīdainis vēl, kādus padomus šīs lūpas dod?

Atbildēt

Viņai 24 gadi

20.01.2022. 14:01

»

Pleš, attopies!

Tās dāmītes dzīves gaitu pašrocīgs atspoguļojums foto veidā sociālajos tīklos (Instagram uc)vedina domāt par lielāku piemērotību Erota tipa biznesa komunikāciju darbam, nevis nodarbinātībai Latvijas valsts pārvaldes iestādēs. Morāli ētisko aspektu piemērotībai ierēdņu darbam tak neviens vēl nav atcēlis...


Meklējas, varbūt atradīs “īsto uz laiku” un piepildīs savu sūtību - dzemdēs. Tad ziedosies bērnam, varbūt bērniem, tad mazbērnam vai mazbērniem.. ja vakcinēta, varbūt jau ir sterila.. ari ekas! Svingeros atklāti.

Atbildēt

ha ha ha

20.01.2022. 13:31

»

Ferdinands

Tauta, tas, ka beibe izskatās glupa, nebūt nenozīmē, ka beibe patiešām ir glupa


Nu labi, lai nebūtu glupa, bet pieredze mazgadīgajiem vienkārši nav un nevar būt. Bet valsti jāvada pirmkārt Latvijas patriotiem, otrkārt godīgiem un valstiski domājošiem, un treškārt pieredzējušiem, kas nav saistīti ar okupācijas varu. Tādu cilvēku 90 bija ļoti maz un paliek aizvien mazāk, čekas siets strādā joprojām, tā ir gadudesmitiem atstrādāta sistēma.

Atbildēt

Juris

20.01.2022. 13:22

TRAKI LAIKI PIENAKUŠI.No bernudarza par padomniekiem.

Atbildēt

Ferdinands

20.01.2022. 13:20

Tauta, tas, ka beibe izskatās glupa, nebūt nenozīmē, ka beibe patiešām ir glupa.

Atbildēt

Pleš, attopies!

20.01.2022. 13:17

Tās dāmītes dzīves gaitu pašrocīgs atspoguļojums foto veidā sociālajos tīklos (Instagram uc)vedina domāt par lielāku piemērotību Erota tipa biznesa komunikāciju darbam, nevis nodarbinātībai Latvijas valsts pārvaldes iestādēs. Morāli ētisko aspektu piemērotībai ierēdņu darbam tak neviens vēl nav atcēlis, vai ne.

Atbildēt

Kur satraukuma iemesls?

20.01.2022. 13:12

»

kode

Kāda izglītība? Kurā jomā? Cik liela darba pieredze, lai dotu padomus


Lai taču deģenerējas! Jo ātrāk partokrātijas kasta nodeģenerēsies, jo ātrāk iestāsies vispārējs politiskais sabrukums un haoss - pūlis varēs izpausties sociālos protestos!

Bet gudrie varēs ķert zelta zivtiņas.

Sabiedrība evolucionēs līdz totālai pašregulācijai valsts sabrukuma apstākļos. Par pārējo parūpēsies “ANO Vietējo un reģionālo pašvaldību kongress”, kurā iestājusies arī Latvija; prioritātes turpmākai valstu sagraušanai izstrādātas 2021.-2026. gadu plānā.

Savukārt pensijas un sociālo pabalstus izmaksās katram pēc izdzīvošanas minimuma bāzes Eiropas centrālā banka sociālo reitingu sistēmā elektroniskā naudā saskaņā ar vienoto QR kodu sistēmu, kas jau izveidota jaunajai kārtībai bez cilvēktiesībām proletariātam - pūlim, likvidējot oligarhātu un aplaupot turīgo slāni.

Sociālā reitinga sistēma jau ieviesta, liedzot nevakcinētiem (tiem, kas nepakļaujas varai lētticīgi) bez QR koda apmeklēt izklaides pasākumus un veikalus. Plānojot sodīt personas, kas sasniegušas 60 gadu slieksni un nevakcinējas.

Atbildēt

Tiesiskums

20.01.2022. 13:09

»

Bet kas darās tiesās

mafijas perēklis valda tiesās: advokāti pasūta lēmumus tiesnešiem


grūtuppaps pirms aiziešanas labi pastrādāja,protams ne bez puķu stādītāja andžas.

Atbildēt

Patriotiskais gars

20.01.2022. 13:04

kuram latvanijā aukstā amatā vajadzīgi gudri,izglītoti tikai Latvijā,sakarīgi padomdevēji,takš tas padomdevējs iesēdīsies tā padomu "ņēmēja" KRĒSLĀ!Protams,ja vienotās saimes kopas indivīdu vidū būs IZGLĪTOTIE un SAKARĪGIE.Līdz šim gan kaut kas tāds 30 gados NOVĒROTS NAV,vēl viens un tas pat planktons(piedodiet neplanktons)-SAVĒJIE SAVĒJOS(tie kas MĒS).

Atbildēt

vārdnīca

20.01.2022. 13:00

»

ainars

Tai saimā sēž vēl divas vecas večiņas marrtužiene


No kura koka nokritis?

Atbildēt

CCC

20.01.2022. 12:49

»

Hmm

Drausmas skuķim vēl mātes piens uz lūpām. Kādu padomu sniedz ministram- Kā pareizi pareizi jāsūkā un ollas jālaiza


Tas nav mātes piens, kas uz lūpām, tas ir kas pavisam cits, lai gan izskatās līdzīgi...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...