Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mamma

28.11.2015. 18:40

Tas ka Latvijas policijas darbiniekiem ir visatlautiba,es domāju ka nevienam tas nav noslēpums.Man pasai ir līdzīga pieredze,tikai mans bijusais vīrs pats bija policists-ne tadas lietas vien darija,lai pie šķiršanās mēs ar meitu paliktu uz ielas

Atbildēt

kartibnieks

28.11.2015. 10:32

Jurmalas sefs ir Ipass eksemplars-istens kretins...

Atbildēt

:)))

27.11.2015. 23:51

Kas par razvodu, neviens, es atkārtošu, neviens ments neliek rokudzelžus sievietei!!!
Autor, nedirs!

Atbildēt

инс

27.11.2015. 21:03

Начальник НЕ ПОДПИСЫВАЕТ atbrīvošanu! Это подписывает сам следак!

Atbildēt

mmmm

27.11.2015. 11:33

par lietas safabricesanu piekritu ari man tas pats ir ka versas pret vinjiem aukstakas iestades ta uzrodas protokoli sadzejoti!!! ar melnja kungu prieksgala!!! ja vien visi zinatu kas taj iecirkni notiek :)

Atbildēt

ezim

27.11.2015. 09:58

»

ezis

Ar mokām izlasīju visu to viņas murgojumu. Neko šokējošu šajā murgojumā es neredzēju. Sviestains murgs...


Tu jau kā tiesnesi bliez te vaļā... Te runa ir par policijas riekšnieka patvaļu!!! Nevis par laulību...

Atbildēt

imants

27.11.2015. 09:56

Ta cik zinu Tā jūrmalas mentene ir viena liela mauku māja, jo drā'dzās pa labi un pa kreisi, jaucot ģimenes u.t.t. Kamēr policijā strādās tādi morāli kropļi tikmēr nekas nemainīsies.

Atbildēt

aļģis

27.11.2015. 09:47

»

Koļa

Debīla vecene


Pats esi debils konstantīn

Atbildēt

Viela pārdomām

27.11.2015. 09:38

palasot komentārus domāju, ka pārbaude būtu jāuzsāk ne tikai pret A.Melni, bet arī pret citiem augsta ranga VP darbiniekiem. Tāpat liekas interesanti, kā Melnis dabūja pielaidi valsts noslēpumam, ņemot vērā kaut vai publiski internetā pieejamo informāciju, par viņa tēvu - Genādijs Melnis. Kur visi ceļi ved uz Olainfarm, vai zem šīs zāļu ražotnes neslēpjas iespējams arī citu aizliegtu vielu ražotnes? Viela pārdomām.

Atbildēt

1984

27.11.2015. 02:55

50/50. Abi vienādi. Bet fascinē miliča izgājieni. Izskatās ka Jūrmalā būs darbinieku rotācija...nu vai vismaz krēslu rotācija.

Atbildēt

Pietiek.com ne-reakcija. Abildes vēstule no iesaistītās personas - K.

27.11.2015. 00:26

Kur palika pietiek.com atbildes vēstule no otras iesaistītās puses - vīra K.? Tā tika nosūtīta 26.11.2015 no rīta, atbildot uz pietiek.com saņemto vēstuli, kurā izvēlētie vārdi, uzrunas formas, žargona leksika un izteikumi bija zem katras kritikas? Publicē to. Esi vecis, Lapsa. Un neizdzēs nevienu rindiņu no tā, ko saņēmi vēstulē. Un publicē arī to, ko rakstīji vēstulē pilsonim K. Pietiek tev pašam laikam šoreiz.

Atbildēt

Kristaps

26.11.2015. 21:04

»

Sievišķīgā enerģīja

Nu lūk uz ko tik nav spējīga sieviete, šoreiz, kā tas secināms, sieviete - Palaistuve...


uh kā Jūrmalas menti svīst tagad komentārus rakstīdami...visi tur mēsli pēdējie un arī pašvaldibas pārstāvji tādi paši..nedod Dievs Jūrmalā dzīvot un vēl tādus izdzimteņus no saviem nodokļiem barot

Atbildēt

dace

26.11.2015. 20:58

»

Vaiii

Tai sievietei nav labi ar galvu. Nu dzīvoja viņa Rīgā un tur varēja arī palikt un pieteikt laulības šķiršanu un tiesiskā ceļā mantu dalīt, nevis te ākstīties un viens otram nervā krist. Morāli vīrieša un policijas rīcību saprotu. Diemžēl likums neaizstāv vīrieti no sievietes teroristes. Mūsdienās jau...


nu kas tur dīvains..ģimenēs visādi gadās-pāris nodzīvojis padsmit gadus ( spriežot pēc vecākāsmeitas vecuma) un pat sadzīvojuši trīs bērnus, kas tā pat nerodās, jo gan jau ebija tik slikti kopā..

Atbildēt

bidzho

26.11.2015. 20:53

Melnis ir mentu ments!!
un tagad izskatās ka visi švabraki kam vińš nełauj zagt, tirgot narkotikas tagad izbāzuši galvas un gvelž visādas izdomātas mułkibas!!

Atbildēt

zoja

26.11.2015. 20:47

»

Jāzeps

Piekrītu


Kā tad nav? A Mikutēns?

Atbildēt

Vaiii

26.11.2015. 15:39

Tai sievietei nav labi ar galvu. Nu dzīvoja viņa Rīgā un tur varēja arī palikt un pieteikt laulības šķiršanu un tiesiskā ceļā mantu dalīt, nevis te ākstīties un viens otram nervā krist. Morāli vīrieša un policijas rīcību saprotu. Diemžēl likums neaizstāv vīrieti no sievietes teroristes. Mūsdienās jau ir pieņemts, ka tikai sievietes ir tās cietējas.

Atbildēt

Abc

26.11.2015. 13:34

»

Jurka

Skaidrs, ka tā sieviete nav galīgi normāla, bet, neskatoties uz to, mentu rīcība nav nekā attaisnojama! Skaidrs, ka tas priekšnieks no vīra dabūja "pateicību" un to tad arī vajadzētu rūpīgāk izmeklēt. Kamēr tādi kretīni strādās policijā, nekas mums uz labo pusi, iekšlietu sistēmā, nemainīsies...


Sieviete ir normāla. Viņa,iespējams, iesniedza tiesā laulības šķiršanu un veica juridiski motivētas'tehniskas' darbības,lai iegūtu sev un bērniem tiesības dzīvot mājā Jūrmalā. Nenormāli ir valsts policijas darbinieki. Kāds priekšnieks,tādi padotie! Pilnīgs infantīlisms,impotence,visatļautība! Tādi 'policisti'ir kā garīgi slimais ar granātu...

Atbildēt

Jurka

26.11.2015. 12:06

»

ku kū

Nu ne viss ir tā kā tiek proponēts Pietiek! Pie kam laulības dzīves šķiršanas stadijā nav tā ka viena puse ir mega pareiza un pozitīva! Kundzes iesniegums ir paraugs "nevainīgo meitu" stāstijumam, un spriežot pēc visa šamai kundzei ar nav pilns rublis, ja jau nesaprot, kad tiek parādītas durvis...


Skaidrs, ka tā sieviete nav galīgi normāla, bet, neskatoties uz to, mentu rīcība nav nekā attaisnojama! Skaidrs, ka tas priekšnieks no vīra dabūja "pateicību" un to tad arī vajadzētu rūpīgāk izmeklēt. Kamēr tādi kretīni strādās policijā, nekas mums uz labo pusi, iekšlietu sistēmā, nemainīsies!

Atbildēt

eee

26.11.2015. 08:43

nabaga sieviete.... sapinusies ar iznireļiem...

Atbildēt

Z

26.11.2015. 01:49

»

Atbalste

Turieties vīri! Kaspar un policist, es Jūs pilnībā saprotu un atbalstu, tomēr ieteiktu rīkoties prātīgāk un nestrebt karstu. Diemžēl, arī tās neprātības, kuras Jums ,iespējams, sanāca sastrebt, ir šīs sievites izraisītas


Ar sievieti tur mazs sakars, te runa par policistiem - kriminālpārkāpējiem, tā saucamajiem ,,vilkačiem pagonos'' par viņu absolūto pārliecību par savu nesodāmību. Jūrmalā tas nav pirmais gadījums. Un to, ka viņus piesedz Jūrmalas prokuratūra un IDB visi zin, bet neko jau nevar padarīt.

Atbildēt

Z

26.11.2015. 01:39

»

Jūrmalnieks

Tātad,stāsts nav par laulības šķiršanu,ko notikuma brīdī jau izskata Tiesa. Stāsts,precīzāk,traģēdija ir par Melni un viņa pogaino varzu! Kā acu liecinieks citā,līdzīgā gadījumā,varu apliecināt-šādi apmaksāti pakalpojumi,vardarbība,prettiesiska rīcība Jūrmalas policijā notiek r e g u l ā r i ! Tai pogaino...


Piekrītu, Tas nav pirmais gadījums Jūrmalā , kad safabricē kr.procesus!! Turklāt, par Jūrmalas policijas patvaļu, visatļautību, kriminālprocesu safabricēšanu ir informēti gan prokuratūra gan IDB, gan VP priekšnieks. Ar Ķuža parasktiem tādos gadījumos nāk atrakstīšanās vēstules un teksts viens un tas pats: nav konstatēta policijas darbinieka...''

Atbildēt

Ševaļovs

26.11.2015. 00:44

Melnim pat ubagojošie maksā. Tādu naudas izspiedēju Jūrmala vēl nav redzējusi.

Atbildēt

Visiem nepienākas

26.11.2015. 00:42

»

to -ko

tāpēc ka sievietei un viņas berniem , kuri ir kopīgi ar vīru, PIENĀKAS PUSE NO Mājokļa vismaz


Par bērniem, noteikti piekrītu, ka pienākas, bet ne neuzticīgai sievai.. Izskatot abus rakstus, tēva dzīves stāstu un tagad jau laikam skaidrs - kas ir šis cilvēks, nav šaubu, ka tēvs rūpējas pa bērniem un arī rūpēsies. Bet sievai jāsāk viss no sākuma. Ja sievas mīlnieks piekāsa, tad tā ir tikai viņas problēma. Jāatbild par saviem lēmumiem mums pašiem.

Atbildēt

to -ko

25.11.2015. 22:57

tāpēc ka sievietei un viņas berniem , kuri ir kopīgi ar vīru, PIENĀKAS PUSE NO Mājokļa vismaz !

Atbildēt

labais

25.11.2015. 22:05

Tak izlasiet rakstu. I.B. bija vīra advokāte.
"Pēc laika atbrauca arī mans vīrs K. ar advokāti I.B. Viņi nenāca iekšā mājā, bet apmēram 30 minūtes stāvēja ārā uz ielas, un ar kādu konsultējās pa telefonu."

Atbildēt

Jūrmalnieks

25.11.2015. 20:27

Tātad,stāsts nav par laulības šķiršanu,ko notikuma brīdī jau izskata Tiesa. Stāsts,precīzāk,traģēdija ir par Melni un viņa pogaino varzu! Kā acu liecinieks citā,līdzīgā gadījumā,varu apliecināt-šādi apmaksāti pakalpojumi,vardarbība,prettiesiska rīcība Jūrmalas policijā notiek r e g u l ā r i ! Tai pogaino varzai,Meļņa priekšgalā nav sajēga par likumdošanu,tiesiskumu v i s p ā r! Pārrijušies koruptīvas izcelsmes naudu,bezrobežu varas apziņu smadzenēs viņi izvaro visus par kuriem samaksāts! Tam visam pāri ABSOLŪTA NESODĀMĪBAS SAJŪTA UN MEĻŅA RADNIECĪGĀS SAITES AR KGB ... tie vājprāta murgi,ko MEĻŅA brigāde izpilda ir bandītu, mafijas izpildītāju līmenis.

Atbildēt

ko

25.11.2015. 19:09

Minētajam rakstam ļoti prasītos vīra advokāta/es skaidrojums, savādāk tāds ļoti vienpusējs raksts. Protams, interesants būtu arī policijas skaidrojums par notikušo. Nesaprotu, kāpēc tā sieviete tik ļoti grib dzīvot pie vīra, kurš viņu tā negrib... laikam naudas jautājums!

Atbildēt

pretviedoklis

25.11.2015. 18:46

»

Viedoklis

Ģimenes konfliktos patiesību noskaidrot ir ļoti grūti. Nedomāju, ka policijas darbinieki būtu rīkojušies prettiesiski


"gimenes konfliktos varbūt arī ir grūti noskaidrot patiesību. Bet stāsts jau nav par ģimenes konfliktu. stāsts ir par tiesiskuma izpratni un patvaļu no valsts policijas puses. Tiesiskā valstī, ja kaut desmitā daļa no tā, kas rakstīts iesniegumā, ir taisnība, Jūrmalas policijas šefam ir jālido nekavējoties. Nerunājot par to, ka no amata viņam JAU bija jābūt atstādinātam.

Notikumi atgādina sliktāko murgu no padomju laiku realitātes.

Un te paldies eksministrei Mūrniecei, kas likvidēja policijas akadēmiju. Latvijas policija, diemžēl, arvien vairāk sāk līdzināties burlaku bandai - ne tiesiskuma izpratnes, ne ētikas, pilnīgs nesodāmības iespaids.

Atbildēt

viedoklim -nu gan Tu dod

25.11.2015. 18:34

uzlikt roku dzelžus ģimenes konfliktā sievietei-LAULĀTAJAI bēernu klatbūtnē un izdzīt no personiskās mājas uz izolatoru- un to dara policijas PRIEKŠNIEKS, kads augsts "gods" tiek izrādīts parastai sievietei :-)

Atbildēt

Viedoklis

25.11.2015. 18:29

Ģimenes konfliktos patiesību noskaidrot ir ļoti grūti. Nedomāju, ka policijas darbinieki būtu rīkojušies prettiesiski.
Preses iejaukšanās tikai kaitēs tās sūdzētajai, jo pati vainīga, ka nespeja nokārtot ģimenes lietas bez konflikta.

Atbildēt

Robis

25.11.2015. 18:19

»

Te nu ir tas, par ko esmu rakstījis iepriekš. Augstākas policijas amatpersonas A.Melņa rīkojumi, pavēles rangā zemākām policijas amatpersonām, kas ir pret likumu, kas vērstas pret privātpersonas tiesībām un tiesiskajām interesēm – pat cilvēktiesību pārkāpumi, ņirgāšanās par personu vainu pastiprinošos...


Taisnība. Bet ir vēl turpinājums par šo priekšnieku. Pēc tam, kad devis pretlikumīgās pavēles un sajutis "deguma smaku", viņš, nevis uzņemās atbildību, bet kā pēdējais zaķupastala fiksi "nolej" šos savus padotos. Saraksta ziņojumus kur vajag un kā vajag. Rezultātā pats paliek "sausā" un sodīti tiek izpildītāji. Tādi nu mums tie priekšnieki ir.

Atbildēt

xcz

25.11.2015. 17:46

Tās dāmas rīcība ir ļoti dīvaina. Grib vienu un otru vienlaicīgi, lai arī tie ir savstarpēji izslēdzoši. Neatbalstu polcijas patvaļu bet vēl mazāk aizstavu šādu " izbijušo" sievu klaigāšanu un netīrās veļas publisku mazgāšanu!

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 17:13

Sieviete cīnās par savu likumīgo mājvietu, sev un saviem bērniem.
Policija lai maksā pēc pārsūdzības ECilvēktiesību tiesā pamatīgu naudu cietušajai , jo viņai pienākas liela kompensācija par morālajām ciešanām (Latvijā viņa neko nedabūs tiesas ceļā morālās kompensācijas ziņā).
Policijas priekšnieks rīkojies pretlikumīgi - tas ir galvenais šajā sāgā...
Nemūžam policijai nav tiesību laulāto izdzīt no mājām... smieklīgi...

Atbildēt

mazs vai dumš?

25.11.2015. 17:03

»

AG

NEKĀDĀ ZIŅĀ NEAIZSTĀVOT MEĻŅA RĪCĪBU, TOMĒR NESAPROTU DĀMU, KAS PAR KATRU CENU GRIB DZĪVOT VIENĀ MĀJĀ AR CILVĒKU, KURŠ VIŅU TĀ IENĪST


Ko tur nesaprast? Trīs bērni. Mantas sadale. Vainīgais pie laulības šķiršanas nedabū nekādu kompensāciju par "ciešanām".
Ja sieva aiztinas no mājām pirms laulība šķirta, tad, kurš ir aizbēdzis no mājām un ģimenes? Kurš vainīgs?
Sieva jau sākumā pieļāva kļūdu, aiztinoties prom. Bet tad, kad dārgais dzērumā jandalē un figurē, vajag izsaukt brigādi un tad viņš būtu izolatorā un bez dzīvesvietas. Tas, ka tas ir viņa īpašums neko vēl nenozīmē. Te pa vidu vēl ir bērni. Un kādas ir bērnu intereses? Ne jau būt vienā mājā ar tēvu alkāni un viņa jauno draudzeni. Sieva cīnās par savām tiesībām kaut ko dabūt no kopējā pīrāga. Un pareizi dara. Tā ir arī viņas dzīvesvieta. Un, ja viņai citas nav, tad viņa tur arī paliks dzīvot pēc šķiršanās. Ja dabūs saprātīgu advokātu. Ja visas šķirtās sievas paņemtu čemodānu un bērnus padusē un atstātu brīvu vietu nākamai pe£ai, tad mums visa Latvija būtu pilna vientuļnieču daudzbērnu māšu bezpajumtnieču. Paldies Dievam, vairumam pietiek prāta izkapāt uzturlīdzekļus sev un bērniem. Bet nu ir arī hroniski "pašcieņas" gadījumi.

Atbildēt

jautājums biedram ķuzim

25.11.2015. 16:47

Kopš kura laika civilstrīdus bez asiņainiem līķiem risina policija?

Atbildēt

Paija

25.11.2015. 16:45

Advokāts labi uzrakstījis sadzīviskā strīda atspoguļojumu tiesiskā valodā.

Atbildēt

mala

25.11.2015. 16:33

»

SIA ROLLING

:) Sieva gribeja anali drateties ar darba koleki, virs nelava


kauns,ka tā tiek mazgāta netīrā veļa.

Atbildēt

Āmen

25.11.2015. 15:56

Sieva grēkā krita un tagad ar iz...mežģītu galvu bojā dzīvi vīram un bērniem.

Atbildēt

SIA ROLLING

25.11.2015. 14:50

:) Sieva gribeja anali drateties ar darba koleki, virs nelava!

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....