Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

šibziks

25.11.2015. 14:17

»

Gena

Un ko tu darīsi, kad visus atlaidīs. Tevi tajā pašā minūtē d**sā izdrāzīs, pie paša mājas


C'mon, ja kads gribētu tādā veidā izdrāzt, jau būtu izdrāzis. ne jau šitā senilā policija to varētu novērst. un arī dodu 100%, ka drāzēju neatrastu. Menti Latvijā strādā uz sevi, un valsts viņiem par to maksā. Kādam tas ir pārsteigums?

Atbildēt

jumis

25.11.2015. 13:40

Būtu interesanti uzzināt kabatas policijas cenrādi par šādu pakalpojumu?

Atbildēt

Janks

25.11.2015. 11:59

kas tur ar ko drāzies, ko un kā dalīt, neinteresanti...
bet menti ir iebraukuši auzās...

Atbildēt

Koļa

25.11.2015. 11:47

Debīla vecene!

Atbildēt

AG

25.11.2015. 11:39

NEKĀDĀ ZIŅĀ NEAIZSTĀVOT MEĻŅA RĪCĪBU, TOMĒR NESAPROTU DĀMU, KAS PAR KATRU CENU GRIB DZĪVOT VIENĀ MĀJĀ AR CILVĒKU, KURŠ VIŅU TĀ IENĪST !

Atbildēt

sgrgrrg

25.11.2015. 11:03

Lai kādas arī nebūtu lauleņu attiecību nianses, tā ir vājprātīga, nelikumīga policijas patvaļa. Visus ne tikai atlaist, bet krimināli sodīt! Bet ko nu idb... tie jau neko...

Atbildēt

ups

25.11.2015. 11:02

263.pants. Aizturēšana
Aizturēšana ir personas brīvības atņemšana uz laiku līdz 48 stundām bez izmeklēšanas tiesneša lēmuma, ja pastāv aizturēšanas nosacījumi.
264.pants. Aizturēšanas nosacījumi
(1) Personu var aizturēt tikai tad, ja ir pamats pieņēmumam par tāda noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, par kuru var piemērot brīvības atņemšanas sodu, un ja pastāv kāds no šādiem nosacījumiem:
1) persona pārsteigta tieši noziedzīga nodarījuma izdarīšanas brīdī, tūlīt pēc tam vai arī bēgot no noziedzīga nodarījuma izdarīšanas vietas;
2) uz personu kā noziedzīga nodarījuma izdarītāju norāda cietušais vai cita persona, kura redzējusi notikumu vai citādā veidā tieši ieguvusi šādu informāciju;
3) pie personas pašas vai tās lietošanā esošajās telpās vai citos objektos atrastas acīmredzamas noziedzīga nodarījuma izdarīšanas pēdas;
4) noziedzīga nodarījuma izdarīšanas vietā atrastas šīs personas atstātas pēdas;

Un kurš no šiem nosacījumiem der aizturēšanai (ja sievišķis tiešām tai mītnē deklarēts)? Poļicaji, jums steidzami vajadzīgs advokāts...

Atbildēt

25.11.2015. 10:58

»

Pilsonis

Iesniegumā atreferēts vienas puses acīmredzami advokāta priekšā uzrakstīts viedoklis, bet vīra viedokļa nav. Tas rada pamatu neticēt šīs sievietes apgalvojumiem. Ja taisnība te pirms tam kāda jau komentētajam par šo sievu krāpnieci, kas pieķerta ar mīļāko, tad varbūt kundzes mīļākais, zaudējis darbu...


Te nu ir tas, par ko esmu rakstījis iepriekš. Augstākas policijas amatpersonas A.Melņa rīkojumi, pavēles rangā zemākām policijas amatpersonām, kas ir pret likumu, kas vērstas pret privātpersonas tiesībām un tiesiskajām interesēm – pat cilvēktiesību pārkāpumi, ņirgāšanās par personu vainu pastiprinošos apstākļos – reibuma stāvoklī.

Visas iesaistītās policijas personas zināja, ka apzināti pārkāpj likumu. Bija divas apzinātas, mērķtiecīgas epizodes ar faktisko pabeigto rīcību, kuras rezultātā iestājušās sekas – personas ar diviem bērniem un viņas mātes, divu bērnu ciešanas, safabricēta krimināllieta. Un šāda rīcība Latvijas policijā ir izplatīta. Apzināti noziedzīgas darbības, kuras veic pēc pavēles vai mutvārdu rīkojuma, vai klusējošas piekrišanas.

Runa var būt tikai par aizskartajām cilvēktiesībām sievietei ar diviem bērniem. Pārējais emocijas un patvaļīgs lietas tulkojums. Nav tālu no brīža, kad šādos apstākļos reāli tiks pielietoti šaujamieroci pret policistiem, kas grupā pārkāpj likumu un cilvēktiesības, kas noziedzīgi izmanto savu dienesta stāvokli - tāda ir reālā Latvijas situācija.

Ja to dara, tad jādara bez pēdām, bez nožēlas, bez mobilajiem telefoniem kabatās vai automašīnās, neatstājot DNS paliekas, vienatnē, neinformējot citus par saviem nolūkiem, garantējot neapgāžamu alibi.

Jānogalina pilnīgi visi grupas policisti bez izņēmuma. Citādi Latvijā šiem noziedzniekiem nav bailes no likuma, viņus piesedz augstākas amatpersonas un politiķi, tiesneši.

Atbildēt

putras republika

25.11.2015. 10:38

»

Atbalste

Turieties vīri! Kaspar un policist, es Jūs pilnībā saprotu un atbalstu, tomēr ieteiktu rīkoties prātīgāk un nestrebt karstu. Diemžēl, arī tās neprātības, kuras Jums ,iespējams, sanāca sastrebt, ir šīs sievites izraisītas


nav ilgi jādomā,lai saprastu, kas šo sviestu raksta.

bet pēc būtības - pilnīgs policijas bezpreģels. un tas šajā stāstā ir galvenais. sievietes stāsts arī dīvains, protams. bet tas nekādā veidā nedod tiesības mentam ļaunprātīgi izmantot savu dienesta stāvokli jebkādos privātos nolūkos. dēļ tādiem Latvija arī ir putras republika.

Atbildēt

Atbalste

25.11.2015. 10:04

Turieties vīri! Kaspar un policist, es Jūs pilnībā saprotu un atbalstu, tomēr ieteiktu rīkoties prātīgāk un nestrebt karstu. Diemžēl, arī tās neprātības, kuras Jums ,iespējams, sanāca sastrebt, ir šīs sievites izraisītas.
Lūdzu saudzējiet sevi un savas ģimenes!

Atbildēt

Pakalns

25.11.2015. 09:58

Būtu daudz mazāk tāda ārprāta, ja atjaunotu miesas sodus. Latvijā, domājams, pietiektu pāris šādas spītīgas sivas publiski nopērt, lai sāktu tās nākt pie prāta.

Atbildēt

arprac

25.11.2015. 09:52

Redzot, kādi ir aizstāvības komentāri (vienā stilā un garā) uzņēmējam un policijai, ir skaidrs, ka sievai taisnība.

Tā klasiskā demagoģija, kad lietas būtību no pretlikumīgas policijas (bandītu) darbības novērš uz autora prāta trūkumu, psihi, mācīšanu ka nevajag atrasties savās mājās, utt., JAU NODOD.

Atbildēt

Sievišķīgā enerģīja

25.11.2015. 09:51

Nu lūk uz ko tik nav spējīga sieviete, šoreiz, kā tas secināms, sieviete - Palaistuve...

Pierdze rāda, ka tāda nerimsies. Jo īpaši, ja sagrēkojusi. Lai Latviete-palaistuve iznīcinātu vīrieti, kuru piekrāpusi, tā būs gatava likt uz spēles visu, pat bērnu likteņus, kā tas redzams, arī izprovocēt pat policistus uz nesaprātīgu rīcību.

Nav nekāda spēka uz pasaules, kas varētu stāties pretīm pret sievišķīgo enerģiju.

Atbildēt

nezinīte

25.11.2015. 09:34

Kāda starpība, ko savā starpā risina vīrs un sieva? Tā ir viņu lieta, bet policijas rīcība nav attaisnojama! Bērna klātbūtnē risināt šādus jautājumus...tiešām zems līmenis!

Atbildēt

anita

25.11.2015. 09:32

Izlasot šo murgu, rodas pilnīga pārliecība, ka tam sievišķim ar galvu un nerviem nav kārtībā!
Viņa tak ir slima terorizētāja
Pilnīgi saprotu šo K

Atbildēt

he he

25.11.2015. 09:22

Nu stulbenīši, nu padomājiet kas policijas nodaļas priekšniekam darāms ģimenes skandāla vietā? Ja nebūtu ar naudiņām ieinteresēts - viņu tur ar mietu neaizdzītu. Tas ir iecirkņa inspektora līmenis...

Atbildēt

hi

25.11.2015. 09:20

Kaut kāds murgs! Pēc gada ielien mājā, pat apsardzes kodu nezin, un nu tik dzīvos..... Vienīgais nesaprotu, kāpēc šādu personu apsardze uzreiz ārā neizmeta?

Atbildēt

pārdomas

25.11.2015. 09:18

Par priekšzīmīgiem un saprātīgiem pilsoņiem un amatpersonām jau nav iemesla rasties šādiem aprakstiem ... :(

Atbildēt

cilvēks

25.11.2015. 07:18

Kaut kā samaksloti tas viss izskatās! Atriezās mājās ar tiesu izpildītāju, poličiem mājā esot, izģērbās apakšveļā un aizgāja gulēt… Gribētos dzirdēt otras puses argumentus!

Atbildēt

Pilsonis

25.11.2015. 02:37

Iesniegumā atreferēts vienas puses acīmredzami advokāta priekšā uzrakstīts viedoklis, bet vīra viedokļa nav. Tas rada pamatu neticēt šīs sievietes apgalvojumiem. Ja taisnība te pirms tam kāda jau komentētajam par šo sievu krāpnieci, kas pieķerta ar mīļāko, tad varbūt kundzes mīļākais, zaudējis darbu, negribēja šo vairs uzturēt, un tāpēc izlaidīgajai un neuzticīgajai sievai nācās sadomāt visas tās pasaciņas par vīra varmācību un savu vēlmi atgriezties pie turīgas dzīvošanas? Bet vai vīram ir pamats pēc piekrāpšanas uzticēt savu labklājību, bērnu audzināšanu, naudu, auto un citas vērtīgas sadzīves lietas sievietei, kas bija pametusi ģimeni mīļākā dēļ, un acīmredzami taisa atgriešanās teātri ar tiesu izpildītāju, sievasmāti kā viņas liecinieci utt., tikai tāpēc, lai tiesā nokamptu lielāku kumosu no laulāto mantas, faktiski nospļaujoties par bērniem, kuri jau šādas netiklas mātes izdarības redz un visvairā cieš no tā? Protams, šāds advokāta sacerējums neizklausās pēc patiesības. Cerams vīram pietiks prāta publiski neatbildēt. Šķiršanās jautājumus risina slēgtās tiesās nepilngadīgo bērnu dēļ, to publiskošana no sievietes puses vien jau pierāda, ka viņai nerūp neadekvāta pret saviem bērniem rīcība. Bet ja vēl tur darbojas tā skandalozā advokāte IB pa vidu, kurai reiz jau kolēģijā, šķiet, ka atņēma vai grasījās atņemt licenci par netiklībā pieķertu klientu pamudināšanu uz bērnu izmantošanu kā ķīlniekus laulāto mantiskajos strīdos, safabricējot stāstus par laulātā vardarbību un nepieciešamību bērnus izolēt, lai izspiestu vairāk mantu šķiroties no otras puses, tad es viņas klientus neapskaužu. Tā advokāte ir ne vienam vien savam klientam sagrāvusi dzīvi. Skaidrs, ka no kriminālās autoritātes meitas nekādu empātiju pret klientu bērniem nevar sagaidīt, tikai naudas kāri un vēlmi uztaisīt klientam pēc iespējas lielāku putru ar prokuroru, bāriņtiesu un gadiem ilgu tiesāšanos. Mans ieteikums sievietei būtu samierināties ar lepno īpašumu un turīgā vīra zaudējumu, nelielu, bet pieticīgu dzīvoklīti un braucamo, vienojoties par to ar vīru bez advokātiem, un visu kriminālo iesniegumu atsaukšanu. Pēc 2-3 gadu tiesāšanos vairāk tāpat nedabūs, ja bija vainīga neuzticībā. Bet vīram iesaku piekrist tāpēc, lai bērniem būtu mierīga dzīve, turklāt tas izmaksās četras reizes lētāk nekā gadiem barot tiesas, policiju un advokātus.

Atbildēt

Z

25.11.2015. 01:53

»

dreebe

Sūdīga sūdzība, to vajadzēja adresēt Kalnmeijeram un pieprasīt uzsākt kriminālprocesu pret lopiem


Kā tad, baigi Kalnmeiers tev palīdzēs. Iesniegumu vai nu atfudbolētu Opincāne no Ģenerālprokuratūras vai viņš nonāktu IDB (kur pēc kriminālprocesa ierosināšanas sagaidītu noilgumu). Nekādu taisnību tu prokuratūrā vai policijā neatradīsi. Nevajag nu sapņot ka viss būs kā pasakā-labie policisti sodīs ļaunos. Visi viņi ir vienādi un Kalnmeiers to visu piesedz.

Atbildēt

Agnese

25.11.2015. 01:34

»

Kamikadze

Labs advokāts meitenei...:D


Jā, tieši manas domas.

Atbildēt

bābas

25.11.2015. 01:03

Pofig ko tie divi tur dala, bet ments urla paliek urla! Nemaz neizbrina, ka Jūrmalā uzdarbojas urlu policijas kantoris, tur jau viss ir korumpēts. Fu.ck the urlas!

Atbildēt

25.11.2015. 00:31

Šokējošs melīgs iesniegums par Jūrmalas policijas priekšnieka rīcību.

izrādot savu vēlēšanos samierināties ... pieaicināju zvērinātu tiesu izpildītāju fakta fiksēšanai attiecībā uz manis norādīto saistībā ar iespējamu trešo personu mantu atrašanos manā dzīves vietā

ap plkst. 23.20 dzirdēju balsis ... Viņš nepārtraukti izteica man draudus, mēģināja iebiedēt un psiholoģiski ietekmēt ... viņi izgāja no istabas. Pēc vēl 5 minūtēm izģērbos un gāju gulēt, ap 23.35 dzirdēju soļus

Atbildēt

www.govlawyer.lv

24.11.2015. 23:59

Rakstā nav juridiska pamatojuma par tiesībām atrasties laulātā īpašumā, šo vajag precizēt pie profesionāla jurista:

>Neatkarīgi no tā, uz kura no laulātajiem vārda >reģistrēts nekustamais īpašums, kas kalpo par >laulāto kopīgo patstāvīgo dzīvesvietu, un kāds ir >laulāto mantisko attiecību režīms, katram no >laulātajiem ir tiesības dzīvot un pilnvērtīgi >lietot laulāto mājokli.

Atbildēt

24.11.2015. 23:51

Te nu ir tas, par ko esmu rakstījis iepriekš. Augstākas policijas amatpersonas Melņa rīkojumi, pavēles rangā zemākām policijas amatpersonām, kas ir pret likumu, kas vērstas pret privātpersonas tiesībām un tiesiskajām interesēm – pat cilvēktiesību pārkāpumi, ņirgāšanās par personu vainu pastiprinošos apstākļos – reibuma stāvoklī. Visas iesaistītās policijas personas zināja, ka apzināti pārkāpj likumu. Un šāda rīcība policijā ir izplatīta.

Atbildēt

Zinu laikam viņus

24.11.2015. 23:31

Man nojausma, par kuru ģimeni iet runa. Es, domāju, viņus pazīstu pēc šī raksta. Par to ģimeni, kurā izlutinātā uzņēmēja Kaspara sieva Ilze piekrāpa savu vīru ar viņa darbinieku. Pēkšķi Kaspars viņai skļuva slikts.. Ilze, tu esi zemu kritusi. Tavi bijušie ģimenes draugi.

Atbildēt

dreebe

24.11.2015. 23:20

Sūdīga sūdzība, to vajadzēja adresēt Kalnmeijeram un pieprasīt uzsākt kriminālprocesu pret lopiem

Atbildēt

Advokāte;)

24.11.2015. 23:12

Ingūna Baša?;)

Atbildēt

Kamikadze

24.11.2015. 22:55

Labs advokāts meitenei...:D

Atbildēt

ups

24.11.2015. 22:54

Sievietei ar pašcieņu ir... nu tā kā ir. Bet Jūrmalas policijas šefs ir konkrēti iebraucis auzās - ja tā bāba tiešām tur deklarēta, izdomāt pantu par nelikumīgu iekļūšanu dzīvojamās telpās un vēl divas sutkas noturēt izolatorā - tā kā mazliet par daudz... bet pietiekami, lai rosinātu lietu par dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu. Bāba lai atbild savas apšaubāmās ''vīra'' izvēles priekšā, bet nu uzplečotajais gan - lai likuma priekšā.

Atbildēt

tam pa

24.11.2015. 22:48

tu gribēji sacīt: "plosa manu anusu"?Jūs homosexus gan nevar saprast,kad jums labi.Drāž-slikti,nav kas jūs drāž-atkal slikti.Nu vēl vilkači šim uzradušies,nabadziņam!Traki tie pidarosi!

Atbildēt

Kostja, DMB-86, Odesas kefaļu zvejnieks

24.11.2015. 22:27

»

L.Grantins H-86

Ja L.L.nepublicēs, tad atsūti man:tautastribunals.eu


vai negribi Borisa Pugo atzinīgus vārdus par Linarda Grantiņa sadarbību ar čeku palasīt??

Atbildēt

Agnese

24.11.2015. 22:11

Sieva vēlas māju un pierādīt,ka viņas vainas dēļ laulība nav izjukusi un viņa ir vērsta uz sadarbību,kas,visticamāk, liks tiesnešiem spriest, ka viņai ir vismaz ikdienas aizgādības tiesības pār bērniem,ja ne pat pēc visas šīs konflikta publiskošanas-atsevišķa aizgādība.Un uzturlīdzekļi bērniem un viņai ir pašsaprotami.Bet tagad Kasparam(vārds diemžēl tika minēts) būs baigie tēriņi,lai visas puses būtu apmierinātas.Par korupciju policijā jāizvērš pat starptautisks skandāls-ko darīs nabaga bēglīši,ka pat pilsoņiem policija aizskar cilvēktiesības...

Atbildēt

L.Grantins H-86

24.11.2015. 21:41

»

ks

Tas viss ir huiņa,es varu dabūt cilvēku ,kas pastāstīs riktīgu bepridelu,bet Lapsa nomīīs ,ko tādu publicēt


Ja L.L.nepublicēs, tad atsūti man:tautastribunals.eu

Atbildēt

L.Grantiņš H-86

24.11.2015. 21:38

Cik tas viss ir pazístams....Izņirgāšanās un savas varonības rādīšana.Melņa purns izsaka visu, komentāri lieki.Bet gan jau, gan jau pašiem tiks ribas lauztas... Nekas uz šīs zemītes nepaliek neatmaksāts... . Es neaizmirstu nevienu, kurš man labu darījis un nekad neaizmirsīšu tos, kuri mani spīdzinājuši... Tiesiskums tur vairs neeksistēs... Vai ne, Poļak, Mēžviet, Aukstikalni un citi izdzimumi... !?

Atbildēt

rf

24.11.2015. 21:30

Bet , nu baigi gribētos sūtīt ne?Tu tak braš puika ierocis , forma ,tev neko nevar nodarīt , jo čoks garantēts

Atbildēt

Jūrmalnieks

24.11.2015. 21:26

Tā JŪRMALAS valsts policija uzvedas regulāri! Melnis ir kasieris,pārējie izpildītāji. Bandītu varza. Intelekts poličiem 4.klases līmenī,proti,iespējams knapi lasīt,rakstīt māk.

Atbildēt

ezis

24.11.2015. 21:22

»

prezis

Saša Čornijs - tas tu? Vecā kagabešņika atrauga


nē, prezīt, kur nu man līdz KGB, gadiņos pa jaunu un saša arī mani nesauc, man ir latvisks vārds. Bet biedra Staļina iekšlietu sistēmas orgāni ar šādu laulāto ģimenes strīdu noteikti nebūtu krāmējušies, vīriņš jau uzreiz redzams - kulaks, visu progresīvu darbaļaušu ienaidnieks, budzis. Ja pie lietas būtu ķērušies biedri no KGB, visa nesaticīgā ģimenīte būtu prom uz sibīriju ar visu sievu, bērniem, čošu un visu svētku pīrāgu! KGB biedri nebūtu nemaz izlaiduši sievu laukā ne pēc divām dienām, ne pēc divām nedēļām, ne pēc diviem gadiem, un nebūtu viņai bijis ne laika ne iespēju rakstīt šito murgu (ja nu vienīgi tik pēc 20 Sibirijas gadiem, atgriežoties dzimtenē). Tā kā atsaukšanās uz KGB te pilnīgi noteikti ir nevietā, prežuk. Gan pēc veselā saprāta, gan pēc loģikas.

Atbildēt

.....

24.11.2015. 21:18

Aleksandrs Genadjevičs... savdabīga un interesanta personība Jūrmalas pilsetā :)

1. tas, ka vajadzēja šo personāžu paraustīt, tas ir skaidrs. Lai gan kas tur izdosies, baidos, nekas, biedra Ķuža jumts ir pārāk labs... tēva kontakti (kopš VDK laikiem) ir labs pamats īpaši neraustīties :)

2. Lato var vel papetīt A. Meļņa kontaktus Jūrmalas domi ;)

3. Viss jau tā kā glīti, mulsina tikai fakts, ka ziņas par lietvedība esošām lietām sāk tik ātri noplūst no salīdzinoši svaigas struktūras :)

Atbildēt

ks

24.11.2015. 21:11

Tas viss ir huiņa,es varu dabūt cilvēku ,kas pastāstīs riktīgu bepridelu,bet Lapsa nomīīs ,ko tādu publicēt..

Atbildēt

Pilnmēness

24.11.2015. 21:02

Pilnmēness periodā komentāru sadaļu vajadzētu slēgt...

Atbildēt

ezis

24.11.2015. 21:01

»

Dīvainīte..

neattaisnoju vīra rīcību bet sievas uzbāzīgā rīcība un vēlme par visām varītēm saglabāt izjukušo laulību,pat redzot citu bābieti pie sāniem vīram ir nu klaji SLIMĪGA..ieteiktu vērsties pie speciālista nevis pa policijām skraidīt,būs rezultatīvāk


Ar mokām izlasīju visu to viņas murgojumu. Neko šokējošu šajā murgojumā es neredzēju. Sviestains murgs.

īsumā no tā murga sapratu sekojošo: ak, es nabadzīte, cēlsirdīgā ģimeni saglabāt gribošā cietēja, vīrs nelietis un dzērājs, bet policisti tīrākie bandīti uzplečos.

Dāmīte pie beigām vēl raksta: "Minētajā situācijā policijas izpratnē es netiku uzskatīta par personu pret kuru jāizturas ar cieņu un jārespektē tās tiesības"!

Bet, kā tu pati pret SEVI izturies?? Ja tu likumīga SIEVA būdama, vispirms tiec iekaustīta "fiziski ietekmēta" no vīra puses, tad aizej no mājām, pēctam vīrs itkā lūdz, lai tu atgriezies, okey, tu, labu gribot, atgriezies, bet ieraugi tur vīru kopā ar citu bābieti, un VIENALGA pēc tā visa vēlies saglabāt laulību!? Un pēctam tu atkal atvelcies atpakaļ, cep svētku pīrāgu uz 8 gadu kāzu jubileju, bet vīrs ierodas ar policiju un sāk tevi emocionāli terorizēt un vienalga tu tāpat SPĪTĪGI nevelcies prom jo redz "likumīgas tiesības atrasties savā dzīvesvietā"!? Bet kā paliek ar nerakstītajiem SIEVIETES PAŠCIEŅAS LIKUMIEM??? Bet tu uzspļauj tādiem un esi tā kā suņanagla pie vīra pakaļas pielipusi!

KĀ LAI PRET TĀDU SIEVIETI KĀ TU IZTURĀS AR CIEŅU, JA TEV PAŠAI PRET SEVI NAV KAUT ELEMENTĀRĀS PAŠCIEŅAS???

Bet, tu re, vīrs tak ir naudīgs uzņēmējs. tas visu maina, tad jau, protams, sievietes pašcieņu var arī likt pie malas, galvenais ka varētu no vīra piķīti nokāst.

Bet policisti ar priekšnieku priekšgalā arī nav tādi idioti, lai taisītu tādus mēslus ar vienu cimperlīgu ietiepīgu lauleni, kura grib "saglabāt ģimeni", kura no viņas pašas kļauzā aprakstītās informācijas vispār eksistē tikai uz papīra un viņas slimajā galvā.
Ja pat policijai ierodoties dāmīte beidzot nevar apjēgt, ka JĀVĀCAS PROM, JO ĢIMENE SEN JAU IR IZJUKUSI, tad tas noteikti liecina nevis par policistu bandītismu, bet par dāmītes slimo galvu.

Bet varbūt visticamāk vīrs vienkārši negrib dāmītei maksāt pietiekami lielu šķiršanās piķi, tāpēc arī sacer visu šo sengrieķu cienīgo traģēdiju!

Atbildēt

STREĻĶIS

24.11.2015. 21:01

Tēta pēdās iet un šis nevainīgais skatiens...godīguma paraugs

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

FotoLatvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan ar māju privatizāciju, gan ar visu mājokļu uzturēšanas sistēmu.
Lasīt visu...

21

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

FotoŠonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk. Nacionālā apvienība aicināja premjeru padzīt amatam nepiemērotu ministri, pret ko premjers, Saeimas spīkera vārdiem runājot, neiebilda, taču pie viena padzina arī citu ministru, pret kuru nevienam pretenziju nebija.
Lasīt visu...

6

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

FotoKrievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības uzdevums bija maksimāli ātri atteikties no Krievijas gāzes un nodrošināt alternatīvas piegādes par saprātīgu cenu. Gandrīz trīs mēnešu laikā par to atbildīgais ekonomikas ministrs neko no tā nav spējis izdarīt.
Lasīt visu...

13

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

FotoŠobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares, aicinām valdību un koalīcijas partnerus nepieņemt pārsteidzīgus lēmumus.
Lasīt visu...

21

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

FotoVakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam spiedienam, ir nolēmis mani neatbalstīt. Šī būs mana pēdējā darba diena iekšlietu ministres amatā.”
Lasīt visu...

13

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

FotoLatvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu laikā mainīt ministru, kurš ir atbildīgs par daudzu šobrīd ļoti svarīgu jautājumu risināšanu, ir bezatbildīgi.
Lasīt visu...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas...

Foto

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret...

Foto

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

Par politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu...

Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....