Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Noziedznieks Kariņš

11.06.2020. 16:48

Tā kā Kariņš ignorē valsts izzagšanas shēmas, tad pilnīgi noteikti varam apgalvot ka Kariņš un Vienotība ir kriminālnoziedznieku banda.

Atbildēt

un vai Lošmanis

11.06.2020. 16:26

reiz nestrādāja grūtupa kantorī ?

Atbildēt

rekā

11.06.2020. 15:50

Interesanti, ka viens no konsultantiem ir bijis Strupišs, cilvēks kurš tagad vadīs Augstāko tiesu... Savstarpēja sarakste atklāj daudzus interesantus uzvārdus, piemēram tas pats Strupišs iesaka advokātu Lošmani, savu labu paziņu. Tie kas lasījuši grāmatu Tiesāšanās kā ķēkis labi atceras, kā tiek pieņemti tiesas spriedumi. Vai tiešām vēsture atkārtojas tikai jau augstākā limenī?

Atbildēt

Andris

11.06.2020. 12:12

Kādu desmitgadi atpakaļ man bija somatiskas veselības problēmas ar regulāriem maksas Neirologa apmeklējumiem, bet manas finansiālās iespējas ierobežotas un kādā no apmeklējumiem Neirologs ieteica griezties psihiatriskajā poliklīnikā ,jo palīdzība būšot tāda pati kā pie neirologa tikai bezmaksas. Nu un saprotams es piekritu. Un tad es vēl nezināju ,ka tā man var izrādīties liktenīga kļūda. No sākuma viss it kā bija ok. Psihiatrs, dienas centra apmeklejumi ,lai var labākos medikamentus piemeklēt, nu tālāk medikamentu piemeklēšanai jau reizi gadā vajadzēja 2-3 nedēļas pagulēt brīva režīma psihiatriskajā nodaļā. Šī gada sākumā VDEĀVKā man ieteica ,ja es vēlos, lai invaliditātes lēmumam tiktu pievienota izziņa par asistenta nepieciešamību man vajagot izziņu no psihiatriskās poliklīnikas. Nu ierodoties tur, foajē ārste ,ar kuru man līdz tam nebija bijis nekāds kontakts, uzrunājot mani uzvārdā ar izbrīnā plaši ieplestām acīm jautā man: " Vai tad tev /seko mans uzvārds/nav jāatrodās piespiedu psihiatriskajā ārstēšanā?!" Uz maniem pretjautājumiem izvairijās atbildēt un devās prom. Man ar tāds neliels šoks , bet tā kā man ar viņu nekāda ārstnieciskā kontakta nebija bijis nodomāju ,ka varbūt kaut ko vinkārši ir sajaukusi.

Pēc diviem mēnešiem dodoties uz kārtējo medikamentu piemeklēšanas tūri ārstējošā ārste , nodaļas vadītāja pauda līdzīgu izbrīnu... Nu tad es sapratu ,ka joki mazi.... Uz jautājumu kādā sakarā man būtu jāatrodās piespiedu ārstēšanā viņa man atbildēja , ka es pats labāk zinot... Tākā attiecīgo medicīnisko indikāciju man nav un neko prettiesisku pēdējos gados nebiju veicis , tad tajā brīdī paliku neziņā. Kādā no sarunām ārste man deva mājienu ,ka es it kā daudz sūdzoties...

2018. gadā notika iespējams noziegums, kurš tika izmeklēts un pēc trim mēnešiem izbeigts sakarā ar nozieguma sastāva trūkumu. Tā kā es attiecīgajā iespējamajā noziegumā biju cietis/par mata tiesu izspruku no nāves/ tāds lēmums mani neapmierināja un apgabala prokuratūrā panācu ,ka kriminālprocesu atjaunoja. Lēmumā adresētajam man tiesu apgabala virsprokurore bija ierakstījusi,ka kriminālprocess izbeigts NEPAMATOTI, bet lēmumā adresētajam kriminālprocesa virzītājam ,vai tautas valodā runājot izmeklētājam, bija rakstīts ,ka kriminālprocess izbeigts NELIKUMĪGI un NEPAMATOTI... Saprotams ,ka arī pa otram lāgam tas /kriminālprocess/iespējams tika izbeigts nelikumīgi, jo kaut vai tas ,ka lēmumā par kriminālprocesa izbeigšanu nebija ierakstītas manas likumīgās tiesības iepazīties ar kriminālprocesa materiāliem. Minēto opciju panācu tikai pēc rakstiska pieprasījuma uzraugošajam prokuroram. Lasot lietas meteriālus mati cēlās stāvus... Kaut vai aptuveni šāda "pērle":"Iepriekšējā liecībā ierakstījās nepareizi, jo liecību rakstīja izmeklētāja un es to kārtīgi neizlasīju..." Ak jā aizmirsu uzrakstīt, ka otrajam NELIKUMĪGI izbeigtā kriminālprocesa piegājienam tika nozīmēts identisks izmeklēšanas grupas sastāvs kāds tas bija pirmajā reizē.... Man gāja grūti un nu jā bija jāsaraksta sūdzību "kalni", lai lietā vispār kkas notiktu....
Nu un ,lai es nemēģinātu otreiz pārsūdzēt iespējams nelikumīgi izbeigto kriminālprocesu nr.2 iespējams, tika izvēlēta opcija par manu piespiedu ievietošanu psihiatriskajā slimnīcā.Bet acīmredzot visiem iesaistītajiem viedoklis nebija vienāds un tas mani paglāba. Tā ka lūdzu mīļie cilvēki, ja vien tas neapdraud jūsu vai citu cilvēku dzīvības izvairieties no psihiatrijas, jo nedod dievs jūs kādam ar naudu vai varu apveltītajam "pāriesiet ceļu" būs ideāla iespēja no jums atbrīvoties... Tā kā mana rīcība ir tikai mutiski apgalvojumi palīdzēt atsakās/noskaidrot iemeslus un vainīgās personas/gan Ģenerālprokuratūra , gan Tiesībsarga birojs.... Velkom tu jua sa sar. Varas instrumentos iespējams atgriežās PSRS laiku metodes...

Atbildēt

Folijbārda

11.06.2020. 10:35

Biki pārspīlēti to saukt par kaut kādu geitu. Nepazīstu nevienu, kas tur būtu ko lasijis un mēģinātu tai bardakā ko saprast. Kā oriģinālajai Watergeitai arī šai vajag nopietnus analītiskus žurnālistus. Tauta vienkārši nelasīst to bardaku.

Atbildēt

Ekā

11.06.2020. 09:21

Ar šādiem fiansētajiem rakstiem nevienu pārliecināt par neesošajām sazvērestībām nav iespējasm. Vispār zināms fakts, ka nekādas akcijas nekad nebija arestētas, līdz ar to ne ko valstij pēc vairākiem 10 gadiem nevar ieskaitīt. Tik pat "logiski" būtu teikt, ka valstij pieder viss Pietiek.commmmm, jo vnk. tā tas esot. Par astoņkāja taustekļiem - jādomā, ka tādi pastāv Pietiek.commmmmmm, jo kāds taču šo visu finansē - ofšori, slēptie naudas darījumi... Kad beidzot kāds šo visu izmeklēs, noskaidros šos ofšorus un naudas plūsmas Pietiek.cooommmm?

Atbildēt

mango

11.06.2020. 09:10

Stukāns neko neizmainīs, jo šī valstele ir sapuvusi un nolemta. Labi, ka ir cilvēki, kuri kaut ko dara. Ka tikai nepienāk noilgums visiem šiem noziegumiem, tad pūles būs veltas. Tikai brīnos, kāpēc žurnālisti tik gļēvi, kāpēc tik maz tiek cilāts šis jautājums visādās diskusijās intervijās utt. Ja pie varas esošajiem, tai skaitā Valstsgribītim, katrā intervijā neatlaidīgi par šo jautātu, viņi būtu spiesti kkā locīties un atbildēt. Nu vismaz kkas.

Atbildēt

varam

11.06.2020. 00:27

uz tavu istabu parcelt kadu meeslu chupu. Bus kolosala aromaterapija

Atbildēt

Īblis Pašpisavičus

11.06.2020. 00:05

»

Paija

paldies par rakstu. Tas , kas notiek prokuratūrā ir prātam neaptverami


Cik daudz tu cari zināt no tā, kas notiek Prokuratūrā?

Varbūt prāts par īsu, ja nevari aptvert vienkārsas lietas?

Atbildēt

tas ??

10.06.2020. 19:34

Kas tā par apsēstību to mēslu čupu visu laiku kaut kur pārcelt un par to priecāties ?

Atbildēt

putnumīlis

10.06.2020. 19:03

»

Paija

paldies par rakstu. Tas , kas notiek prokuratūrā ir prātam neaptverami


Cerat uz jauno labo caru?Šis nebūs vārna,bet kovārnis?Vai žagata?

Atbildēt

Juris

10.06.2020. 18:18

Izskatās, ka ir bijušas, varbūt vēl joprojām ir PR kompmānijas, kas pelna ar pasūtījuma sižetiem lieltelevīziju atmaskošanas raidījumos. https://www.meronigeita.pw/msg/81333

Atbildēt

...

10.06.2020. 17:29

»

ha-ha

Prātam neaptverams ir bijušo okupantu aktīvāko represīvo un ideoloģisko dienestu darbinieku atrašanās visaugstākajos valsts amatos visus neatkarības gadus,kas liek domāt,kā šie tipāži sevi droši var uzskatīt par trako mājas administrāciju ar atbilstošām iespējām


Prātam neaptverams ir esošo okupantu aktīvāko represīvo un ideoloģisko dienestu darbinieku atrašanās visaugstākajos valsts amatos visus 30 gadus,piemēram,VVF,Godmans,Valdis Dombrovskis,Kariņš,Viņķele un daudzi citi.

Atbildēt

ha-ha

10.06.2020. 16:13

Prātam neaptverams ir bijušo okupantu aktīvāko represīvo un ideoloģisko dienestu darbinieku atrašanās visaugstākajos valsts amatos visus neatkarības gadus,kas liek domāt,kā šie tipāži sevi droši var uzskatīt par trako mājas administrāciju ar atbilstošām iespējām

Atbildēt

no malas

10.06.2020. 16:02

»

Nu

Ceļot jau ceļo tā datubāze, bet, izskatās, ka uz viņu kaut kā pofig


Droši vien, ja būtu pofig, tad nemēģinātu nobloķēt jau nezkuro reizi.

Atbildēt

bā, nevajag muļķiem darīt gauži

10.06.2020. 15:52

nu lai taču zog visi č, kaut kad jau pietrūks, viņi taču paši neko nerada

Atbildēt

tāpēcka

10.06.2020. 15:38

»

Pietiek

Jūs esat Lūzeri


totāli ibioti.

Atbildēt

nujaka pofig

10.06.2020. 15:36

»

Nu

Ceļot jau ceļo tā datubāze, bet, izskatās, ka uz viņu kaut kā pofig


tāpēc jau arī ceļo kā lapsveidīgo sūc pa kūtspakaļas vircasbedri

Atbildēt

Nu

10.06.2020. 15:28

Ceļot jau ceļo tā datubāze, bet, izskatās, ka uz viņu kaut kā pofig

Atbildēt

fakts

10.06.2020. 15:27

Stukāns tur neko nevarētu izmainīt,viņš tur ir ielikts lai nekas arī nemainītos.

Atbildēt

Pietiek

10.06.2020. 15:24

Jūs esat Lūzeri.

Atbildēt

Paija

10.06.2020. 15:22

paldies par rakstu. Tas , kas notiek prokuratūrā ir prātam neaptverami.

Vai Stukāns varēs tur ko mainīt, pat ja gribētu...?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Meklējot TAISNĪGUMU, nevis tautā populāro lieko štuku

FotoCienījamās Tautietes! Godājamie Tautieši! Pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas LPSR AP deputāti, kuri bija ievēlēti pēc totalitārās valsts PSRS likumiem, PATVAĻĪGI, nesaņemot Latvijas pirmās brīvvalsts un tās likumīgo pilsoņu pilnvarojumu/uzticības mandātu, sev piešķīra LR AP deputātu statusu.
Lasīt visu...

21

Medicīna kā māksla un mākslas medicīna jeb Kultūras ministrijā integrēta veselības politika

FotoTrīs sarunas, kā šā raksta iegansts. 1. Pacietīgi noklausījies manu 15 minūšu uzrunu par to, ka galvenais valdības uzdevums ir veselības jomu integrēt visās politikās – aizsardzībā ar medikamentu rezervēm un sadarbību starp militārajiem un civilajiem mediķiem, izglītībā ar veselības pratības apgūšanu un bērnu sporta nodarbībām ikdienā, labklājībā ar darba nespējas lapu revīziju, zemkopībā ar veselīgu uzturu, ekonomikā ar atbalstu farmācijas rūpniecībai, Saeimas deputāts Viktors Valainis izmanto manas ieelpas brīdi un pajautā – kā es grasos integrēt veselību kultūrā un kultūru veselībā.
Lasīt visu...

21

Aicinām rast risinājumus un nodrošināt Jaunā Rīgas teātra atgriešanos mājās 2023. gadā

FotoMēs, Jaunā Rīgas teātra darbinieki, vēršamies pie valsts izpildvaras un likumdevējvaras augstākajiem pārstāvjiem ar aicinājumu iesaistīties un rast risinājumu bezgalīgajai mūsu teātra ēkas Lāčplēša ielā 25 rekonstrukcijai, kura, mūsuprāt, atspoguļo kopējo Latvijas valstij piederošo ēku būvniecības, rekonstrukcijas un pārraudzības procesu nesakārtotību.
Lasīt visu...

21

Šis briesmīgais Kiršteins atļaujas izteikt par mani man nepatīkamu viedokli: iesniegums Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijai

FotoCienījamie tautas priekšstāvji komisijā! Tautas priekšstāvis 14. Saeimā Aleksandrs Kiršteins plašsaziņas līdzeklī “Privātā Dzīve" (31. janvāris-6. februāris, 2023. Nr. 05 (1237). 13. Ipp.) ir izplatījis informāciju par mani.
Lasīt visu...

21

Kukaiņu ēdienkarte

FotoPēdējā laikā daudz diskusiju par kukaiņu uzspiešanu pārtikā, un, ja sašutuma vilnis varētu nomēzt valdības, varneši kristu. Tomēr Švāba marionetes joprojām vismaz ES ir pie ruļļiem un lemj, ko pārvaldītajām tautām ēst. Lūk, PAGAIDĀM oficiāli apstiprinātie kukaiņi, kas var slēpties jūsu pārtikā – miltu tārps (Tenebrio molitor), klejotājsisenis (Locusta migratoria), circenītis aizkrāsnē (Acheta domesticus) un pakaišu vabole (Alphitobius diaperinus). Pievienotajā vācu analītiskajā rakstā uzskaitīti produkti, kuros atļauti insekti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Cik ilgi vēl tiks pieļauts šis "brīvais kritiens" dabas aizsardzībā Latvijā?

Interesantas lietas notiek – izrādās, Dabas aizsardzības pārvalde (DAP) dzēš no savas Facebook lapas komentārus, kas nav...

Foto

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

Uz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams....

Foto

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

Par Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora...

Foto

Mana atbilde Andrim Kivičam

Labrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna...

Foto

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

Kas noteica "Saskaņas"...

Foto

No mūsu drosmes atkarīgs

Pirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja:...

Foto

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

Starptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

ES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu...

Foto

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

Bezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī...

Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...