Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anonimous

10.06.2021. 17:53

Kāds mūlis, ar diviem buldozeriem neapbraukt.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:21

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Litrs

09.06.2021. 00:33

»

Dīvāna eksperts

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu


Duomā Ģirģenu LL nometa??! :o

Atbildēt

Dīvāna eksperts

08.06.2021. 19:50

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu?

Atbildēt

VDD

08.06.2021. 12:35

»

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu...


Kādam ākstam un muļkim jābūt, lai nodotu Sozinovam pierādījumus par viņa iestādē strādājošiem cilvēkiem.
Pierādījumus bija jānodod IDB vai KNAB.
Varāk izklausās pēc dīvāna menta nevis kaut kā nopietna.

Atbildēt

Telesev Aleksandr ---KI

08.06.2021. 12:33

1.V.krupenic/V.Montiks
2.Tiesnesis Strazds
3.3b.Sozinovs Tomasevs Ivasenko//alises Agaf.,Samuse///
4.prokuror maksliniece sekos tad Pensija. Dievs nav mazais berns.
Lato Lapsa-Tiesasanas ka Maksla un Astonkaji labs darbs. Kukulits caur makslu
.

Atbildēt

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

08.06.2021. 12:14

»

M.Berzins

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu...


Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu
2.ivasenko saka pec Montika aizturesanas Par Pastnieku Sozinov-Montik
3.Terezas cigaresu Rupnica 2.5milj €€€€€ Sozinova ££££
4.Teleseva metalista slepkaviba Gaujas iela Policijas kabineta Ivasenko klatbutne??? Noraka lietu ar Sozinova gadibu.
5.Auto zagli razo un U.Lindermanis zem Sozinova Sparnotam rokam.
6.Prokuratura to visu redzot Sanemtas sudzibas no 2007.gada zem Kampara tumbockas/Atradot montik veidigiem dasni sanem atkatuss.
Prokurore Evija Freidenfelde Sedleniece, -maksliniece, krauzes kundze ir ko Teikt. Izmekletdjam Agafonovam Samusei par Paaukstinajumiem-pakalpojot vilaciem Ari.

Atbildēt

Nicišs

08.06.2021. 11:54

Sozinovs cieši sadarbojās ar Jurašu, Berezinu un Allu. Kontrabandas apmēros Sozinovu ir parspejis tikai Viktors Montiks ar savu labo roku Ivašcenko.

Atbildēt

motorhead 1916

08.06.2021. 10:52

Publicejiet tak vienrez vinju adreses, neieshu tak pats mekleet. Sakaartoshu....

Atbildēt

M.Berzins

08.06.2021. 10:42

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu policijas darbu Rīgā ar milions iedzīvotājiem. Ja mēs apskatamies ko gan Ģirģena ieliktenis Ruks Vāvuļotājs ir paveicis, tad tikai un vienīgi savu kursabiedru, paziņu un slepeno darba kolēģu iebīdīšanu amatos bez konkursiem aizbildinoties ar dienesta interesēm.
Visiem ir zināms, ka gan Krapsim, gan Sozinovam ir kriminālietas un abi aizgāja prom no policijas, tad Krapsim tika veltīts par vesels raksts iekšējā mājas lapā un visa vadība komentāros vienu vietu viņam izlaizīja, bet Ruka kliķe ar Stalgevicu priekšgalā Sozinovu paziņoja par noziedzinieku un aizliedza ar viņu kontaktēties, jo rodas iespaids, ka esošā vadība fiziski baidās no Sozinova jo nevelk savu amatu.
Ķuža laikos pat nebija tik traki, kā tagad, kad amatos liek tikai tos, kas ir Ruka draugs, mācījies vai strādājis kopā, kā arī turpinās Ķuža purvs jo Ruks vairs politiski nav spējīgs nomainīt policijas augstākō Ķuža laika vadības līmeni ar jauniem perspektīviem cilvēkiem.
Policijas nākotne uz šo brīdi ir pat bezperspektīvāka, kā Ķuža laikos, kad vismaz kaut kas notika, bet tagad ir tikai un vienīgi Ruka vāvuļošana, kas velkas stundām ilgi.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 10:07

Žēl, ka Latvijā nav neviena spējīga cilvēka, kurš spētu izmeklēt un pierādīt tirgošanos ar ietekmi, un visas šīs aizturēšanas ir tikai, lai ieliktu savējo noziedzības jumtu.

Atbildēt

juris

08.06.2021. 09:29

»

???

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu


beidzat vienereiz runāt muļķības un veikt pierakstus piekabināt citu grēkus), Juris nav kopā tiem. Shēma ir pavisam cita.

Atbildēt

Gan

08.06.2021. 07:11

Izrādās, slavenais izmeklētājs ir parasts auto bariga? Nožēlojami!

Atbildēt

???

08.06.2021. 05:25

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu.

Atbildēt

Pasta banka

08.06.2021. 05:22

Sozinovu savā laika no maisa izvilka Za#čerinskis, bet materilai un ari savadak atbalstija Mono grupa.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 05:20

Sozinovs pirms savas aizturēšanas lielijas, ka drīzumā tiks mainīts Iem ministrs un viņš varētu atgriezties Rīgā, lai kontrabandas precu noiets varetu mierigi un kontroleti turpināt darboties.

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:13

Kāpēc tie kas plānoja, tagad nevar neko? Ļoti vnk... )))) Jo viņu aizturēja VDD un līdz ar to sasēja rokas tiem, kas gribēja. ))) Tgd šo trādi rīdi var vilkt garumā gadiem.... Un provesuāli tas ir ļoti vnk izdarāms, bet tie kas gribēja vnk nevarēs bārdai tikt klāt )))) Jo? Jo..... Stāsts tāds pats apmēram, kā ar Lembergu, bet tā teikt kpd gan atšķiras. )))


Skaļas fantāzijas.... )))

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:04

Izskatās vairāk pēc tā, ka tieši šī aizturēšana ir bārdaino tieši paglābusi no kaut kā daudz nopietnāka .... Vai sakritība, ka vienus VDD sasēja, citu IDB? VDD pie drošības līdzekļa apcietinājuma netika, bet IDB tika. Vai nav dīvaini? Bet visi šie purni ir no viena staļļa.... Un starpība ir ļoti liela, tieši izmeklēšanas papīros, nevis iestādēs. Kaut kur radās sūce, un vajadzēja ātri iemeslu, iemedlu formālu atrada - lietoti auto. )))) brieda kaut kas daudz nopietnāks un šī aizturēšana faktiski varētu kalpot (uzskatu, ka tieši glāba, pie tam mērķtiecīgi glāba) kā izglābšana, jo nedrīkstēja notikt kaut kam... Jo tad būtu pavisam citi stāsti un ripotu ļoti daudz galvu, tik daudz, ka es domāju neviens pat iedomāties nevar. Astoņkājs būtu uz ceļiem. Kaut kas kam bija jānotiek - beidzamai fāzei pirms lielā blīkšķa un tas nenotika, jo viņu paglāba ar šo aizturēšanu. Kāpēc vajadzēja aizturēt? Viss ir ļoti vnk, viņu gribēja (minējums) siet kāda nopietnāka iestāde, starptautiska iestāde vai cita valsts sadarbībā ar LV. Bet kaut kur radās sūce, vēlreiz atkārtošos un par plāniem uzzināja tie, kam nevajadzēja, kuri savukārt ātri organizēja glābšanas plānu, lai iegūtu, iespējams, laiku. Tas kādam izklausīsies dīvaini, bet ja padomā?! )))

Atbildēt

Atbilde

07.06.2021. 20:12

»

Pat ļoti interesanti

Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši


Turpini vāvuļot, glupiem dzīve ir viegla. No algas līdz algai ar sms kredītu.
Brigadieriem tu neesi interesants.

Atbildēt

Zemūdens akmeņi

07.06.2021. 20:12

...būs zemūdens akmeņi, ne par labu "S"!

Atbildēt

JM6226

07.06.2021. 19:46

VDD kautrīgajiem zēniem ar izdienas mazo pensiju ir stipri par maz, tāpēc ir jākontrolē visas naudas plūsmas.

Atbildēt

Hujeksis

07.06.2021. 19:34

»

PEKSIS

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti


Kuri tieši ir tie aplamie apgalvojumi? Tu ubļudok zini lietas detaļas? Labāk izoperē sev ribu un apmierini sevi orāli. Būs vairāk labuma.

Atbildēt

Pat ļoti interesanti

07.06.2021. 19:30

»

Iespējams

Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne...


Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši?

Atbildēt

Elmars

07.06.2021. 18:22

Sozinovs uzvares Ruku un Rīgā atgriezīs kontrabandu.

Atbildēt

MMM

07.06.2021. 18:05

Kas zin šo virtuvi, skaidrs ir ka viss sarunāts, samaksāts.

Atbildēt

Хм

07.06.2021. 17:36

Может, как с тем гангстером? Все всë понимали, но доказательства были только по налогам, за них и посадили

Atbildēt

Iespējams

07.06.2021. 17:31

»

Vilks

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt ...


Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne?
Mūsu kantorim arī ir nolaupīta kustamā manta, īpašnieks ir cietis, bet Sozika brigadieri, Rīgas prokurorus ieskaitot, atsaka uzsākt kriminālprocesu.
Tā kā labi, ka tas kuilis ir patriekts. Metodēm šoreiz nav nozīmes. Gaidam tagad, kad tas vilkacis aizrīsies ar šašliku.Atbildēt

PEKSIS

07.06.2021. 17:17

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti.

Atbildēt

Harijs Poters

07.06.2021. 16:39

Pienāka tā dien kad nāksies atbildēt par to visu gan Libekiem gan Krūmiņiem gan Ģirģeniem un pārējiem glumajiem.

Atbildēt

Vilks

07.06.2021. 16:30

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt no trases cilvēku kas traucē zagt.

Atbildēt

Litrs

07.06.2021. 16:22

Cirks kaukāds..

Atbildēt

Nu tā gluži nav

07.06.2021. 16:04

Rindkopa: "Uz to, ka VDD savāktie pierādījumi nav pārliecinoši, norāda fakts, ka bijušajai Drošības policijai neizdevās panākt A. Sozinova apcietināšanu" īsti neatbilst patiesībai - tiesā vērtējot drošības līdzekļa piemērošanu vispār netiek skatīts jautājums par lietas būtību un pierādījumiem!
Tiek vērtēts tikai jautājums, vai aizdomās turamais varētu slēpties no izmeklēšanas, slēpt pierādījumus vai ietekmēt lieciniekus! Tieši tik daudz!
Acīmredzot raksta autors nav piedalījies nevienā tiesas sēdē, kurā tiek izlemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.
Apcoietinājuma nepiemērošana nav nekārs rādītājs!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....