Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anonimous

10.06.2021. 17:53

Kāds mūlis, ar diviem buldozeriem neapbraukt.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:21

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Litrs

09.06.2021. 00:33

»

Dīvāna eksperts

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu


Duomā Ģirģenu LL nometa??! :o

Atbildēt

Dīvāna eksperts

08.06.2021. 19:50

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu?

Atbildēt

VDD

08.06.2021. 12:35

»

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu...


Kādam ākstam un muļkim jābūt, lai nodotu Sozinovam pierādījumus par viņa iestādē strādājošiem cilvēkiem.
Pierādījumus bija jānodod IDB vai KNAB.
Varāk izklausās pēc dīvāna menta nevis kaut kā nopietna.

Atbildēt

Telesev Aleksandr ---KI

08.06.2021. 12:33

1.V.krupenic/V.Montiks
2.Tiesnesis Strazds
3.3b.Sozinovs Tomasevs Ivasenko//alises Agaf.,Samuse///
4.prokuror maksliniece sekos tad Pensija. Dievs nav mazais berns.
Lato Lapsa-Tiesasanas ka Maksla un Astonkaji labs darbs. Kukulits caur makslu
.

Atbildēt

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

08.06.2021. 12:14

»

M.Berzins

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu...


Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu
2.ivasenko saka pec Montika aizturesanas Par Pastnieku Sozinov-Montik
3.Terezas cigaresu Rupnica 2.5milj €€€€€ Sozinova ££££
4.Teleseva metalista slepkaviba Gaujas iela Policijas kabineta Ivasenko klatbutne??? Noraka lietu ar Sozinova gadibu.
5.Auto zagli razo un U.Lindermanis zem Sozinova Sparnotam rokam.
6.Prokuratura to visu redzot Sanemtas sudzibas no 2007.gada zem Kampara tumbockas/Atradot montik veidigiem dasni sanem atkatuss.
Prokurore Evija Freidenfelde Sedleniece, -maksliniece, krauzes kundze ir ko Teikt. Izmekletdjam Agafonovam Samusei par Paaukstinajumiem-pakalpojot vilaciem Ari.

Atbildēt

Nicišs

08.06.2021. 11:54

Sozinovs cieši sadarbojās ar Jurašu, Berezinu un Allu. Kontrabandas apmēros Sozinovu ir parspejis tikai Viktors Montiks ar savu labo roku Ivašcenko.

Atbildēt

motorhead 1916

08.06.2021. 10:52

Publicejiet tak vienrez vinju adreses, neieshu tak pats mekleet. Sakaartoshu....

Atbildēt

M.Berzins

08.06.2021. 10:42

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu policijas darbu Rīgā ar milions iedzīvotājiem. Ja mēs apskatamies ko gan Ģirģena ieliktenis Ruks Vāvuļotājs ir paveicis, tad tikai un vienīgi savu kursabiedru, paziņu un slepeno darba kolēģu iebīdīšanu amatos bez konkursiem aizbildinoties ar dienesta interesēm.
Visiem ir zināms, ka gan Krapsim, gan Sozinovam ir kriminālietas un abi aizgāja prom no policijas, tad Krapsim tika veltīts par vesels raksts iekšējā mājas lapā un visa vadība komentāros vienu vietu viņam izlaizīja, bet Ruka kliķe ar Stalgevicu priekšgalā Sozinovu paziņoja par noziedzinieku un aizliedza ar viņu kontaktēties, jo rodas iespaids, ka esošā vadība fiziski baidās no Sozinova jo nevelk savu amatu.
Ķuža laikos pat nebija tik traki, kā tagad, kad amatos liek tikai tos, kas ir Ruka draugs, mācījies vai strādājis kopā, kā arī turpinās Ķuža purvs jo Ruks vairs politiski nav spējīgs nomainīt policijas augstākō Ķuža laika vadības līmeni ar jauniem perspektīviem cilvēkiem.
Policijas nākotne uz šo brīdi ir pat bezperspektīvāka, kā Ķuža laikos, kad vismaz kaut kas notika, bet tagad ir tikai un vienīgi Ruka vāvuļošana, kas velkas stundām ilgi.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 10:07

Žēl, ka Latvijā nav neviena spējīga cilvēka, kurš spētu izmeklēt un pierādīt tirgošanos ar ietekmi, un visas šīs aizturēšanas ir tikai, lai ieliktu savējo noziedzības jumtu.

Atbildēt

juris

08.06.2021. 09:29

»

???

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu


beidzat vienereiz runāt muļķības un veikt pierakstus piekabināt citu grēkus), Juris nav kopā tiem. Shēma ir pavisam cita.

Atbildēt

Gan

08.06.2021. 07:11

Izrādās, slavenais izmeklētājs ir parasts auto bariga? Nožēlojami!

Atbildēt

???

08.06.2021. 05:25

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu.

Atbildēt

Pasta banka

08.06.2021. 05:22

Sozinovu savā laika no maisa izvilka Za#čerinskis, bet materilai un ari savadak atbalstija Mono grupa.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 05:20

Sozinovs pirms savas aizturēšanas lielijas, ka drīzumā tiks mainīts Iem ministrs un viņš varētu atgriezties Rīgā, lai kontrabandas precu noiets varetu mierigi un kontroleti turpināt darboties.

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:13

Kāpēc tie kas plānoja, tagad nevar neko? Ļoti vnk... )))) Jo viņu aizturēja VDD un līdz ar to sasēja rokas tiem, kas gribēja. ))) Tgd šo trādi rīdi var vilkt garumā gadiem.... Un provesuāli tas ir ļoti vnk izdarāms, bet tie kas gribēja vnk nevarēs bārdai tikt klāt )))) Jo? Jo..... Stāsts tāds pats apmēram, kā ar Lembergu, bet tā teikt kpd gan atšķiras. )))


Skaļas fantāzijas.... )))

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:04

Izskatās vairāk pēc tā, ka tieši šī aizturēšana ir bārdaino tieši paglābusi no kaut kā daudz nopietnāka .... Vai sakritība, ka vienus VDD sasēja, citu IDB? VDD pie drošības līdzekļa apcietinājuma netika, bet IDB tika. Vai nav dīvaini? Bet visi šie purni ir no viena staļļa.... Un starpība ir ļoti liela, tieši izmeklēšanas papīros, nevis iestādēs. Kaut kur radās sūce, un vajadzēja ātri iemeslu, iemedlu formālu atrada - lietoti auto. )))) brieda kaut kas daudz nopietnāks un šī aizturēšana faktiski varētu kalpot (uzskatu, ka tieši glāba, pie tam mērķtiecīgi glāba) kā izglābšana, jo nedrīkstēja notikt kaut kam... Jo tad būtu pavisam citi stāsti un ripotu ļoti daudz galvu, tik daudz, ka es domāju neviens pat iedomāties nevar. Astoņkājs būtu uz ceļiem. Kaut kas kam bija jānotiek - beidzamai fāzei pirms lielā blīkšķa un tas nenotika, jo viņu paglāba ar šo aizturēšanu. Kāpēc vajadzēja aizturēt? Viss ir ļoti vnk, viņu gribēja (minējums) siet kāda nopietnāka iestāde, starptautiska iestāde vai cita valsts sadarbībā ar LV. Bet kaut kur radās sūce, vēlreiz atkārtošos un par plāniem uzzināja tie, kam nevajadzēja, kuri savukārt ātri organizēja glābšanas plānu, lai iegūtu, iespējams, laiku. Tas kādam izklausīsies dīvaini, bet ja padomā?! )))

Atbildēt

Atbilde

07.06.2021. 20:12

»

Pat ļoti interesanti

Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši


Turpini vāvuļot, glupiem dzīve ir viegla. No algas līdz algai ar sms kredītu.
Brigadieriem tu neesi interesants.

Atbildēt

Zemūdens akmeņi

07.06.2021. 20:12

...būs zemūdens akmeņi, ne par labu "S"!

Atbildēt

JM6226

07.06.2021. 19:46

VDD kautrīgajiem zēniem ar izdienas mazo pensiju ir stipri par maz, tāpēc ir jākontrolē visas naudas plūsmas.

Atbildēt

Hujeksis

07.06.2021. 19:34

»

PEKSIS

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti


Kuri tieši ir tie aplamie apgalvojumi? Tu ubļudok zini lietas detaļas? Labāk izoperē sev ribu un apmierini sevi orāli. Būs vairāk labuma.

Atbildēt

Pat ļoti interesanti

07.06.2021. 19:30

»

Iespējams

Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne...


Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši?

Atbildēt

Elmars

07.06.2021. 18:22

Sozinovs uzvares Ruku un Rīgā atgriezīs kontrabandu.

Atbildēt

MMM

07.06.2021. 18:05

Kas zin šo virtuvi, skaidrs ir ka viss sarunāts, samaksāts.

Atbildēt

Хм

07.06.2021. 17:36

Может, как с тем гангстером? Все всë понимали, но доказательства были только по налогам, за них и посадили

Atbildēt

Iespējams

07.06.2021. 17:31

»

Vilks

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt ...


Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne?
Mūsu kantorim arī ir nolaupīta kustamā manta, īpašnieks ir cietis, bet Sozika brigadieri, Rīgas prokurorus ieskaitot, atsaka uzsākt kriminālprocesu.
Tā kā labi, ka tas kuilis ir patriekts. Metodēm šoreiz nav nozīmes. Gaidam tagad, kad tas vilkacis aizrīsies ar šašliku.Atbildēt

PEKSIS

07.06.2021. 17:17

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti.

Atbildēt

Harijs Poters

07.06.2021. 16:39

Pienāka tā dien kad nāksies atbildēt par to visu gan Libekiem gan Krūmiņiem gan Ģirģeniem un pārējiem glumajiem.

Atbildēt

Vilks

07.06.2021. 16:30

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt no trases cilvēku kas traucē zagt.

Atbildēt

Litrs

07.06.2021. 16:22

Cirks kaukāds..

Atbildēt

Nu tā gluži nav

07.06.2021. 16:04

Rindkopa: "Uz to, ka VDD savāktie pierādījumi nav pārliecinoši, norāda fakts, ka bijušajai Drošības policijai neizdevās panākt A. Sozinova apcietināšanu" īsti neatbilst patiesībai - tiesā vērtējot drošības līdzekļa piemērošanu vispār netiek skatīts jautājums par lietas būtību un pierādījumiem!
Tiek vērtēts tikai jautājums, vai aizdomās turamais varētu slēpties no izmeklēšanas, slēpt pierādījumus vai ietekmēt lieciniekus! Tieši tik daudz!
Acīmredzot raksta autors nav piedalījies nevienā tiesas sēdē, kurā tiek izlemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.
Apcoietinājuma nepiemērošana nav nekārs rādītājs!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

FotoEs kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi augstāk par cilvēkiem tur, kaut aiz kauna tiem jau sen zemē būtu jāielien. Pie velna Jūs visus! Pie velna peklē, kur Jūsu īstā vieta kungus tēlot būs. Šī izrāde jau pārāk ievilkusies. Tā jāpārtrauc tūlīt! Vairs nav nedz smieklīgi, nedz jautri. Vairs nav pat drāma absurdā. Nu skatītāji maksā par to ar savām asarām un sāpi.
Lasīt visu...

20

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

Foto18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju un Ministru kabineta sadarbības memoranda īstenošanas padomes NVO pārstāvjiem. Valsts prezidents sarunā īpašu uzmanību pievērsa nevalstiskā sektora nozīmīgajam darbam un iniciatīvām Satversmes simtgades gadā demokrātijas vērtību stiprināšanā: “Mūsu pilsoniskā sabiedrība ir aktīva, un pilsoniskās sabiedrības iespējas līdzdarboties ir pat augstākas nekā dažā labā senākā demokrātijā. Tas ir ļoti būtiski šajā laikā, kad demokrātija pasaulē piedzīvo pārbaudījumu laikus. Jūsu pienesums šajā gadā, stiprinot demokrātiju un pilsonisko līdzdalību, būs neatsverams.”
Lasīt visu...

8

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

FotoLatvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo līdz šim piedāvātie atbalsta risinājumi ir nepietiekami un situācija energoresursu patērētājiem - gan uzņēmējiem, gan iedzīvotājiem - ir kritiska.
Lasīt visu...

20

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

Foto17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu, Saeimas Juridiskās komisijas priekšsēdētāju Juri Jurašu, Saeimas Juridiskās komisijas Tiesu politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Inesi Lībiņu-Egneri un Saeimas Juridiskās komisijas Krimināltiesību politikas apakškomisijas priekšsēdētāju Andreju Judinu, lai izvērtētu 2021. gadā paveikto un pārrunātu plānotos darbus tieslietu jomā 2022. gadā.
Lasīt visu...

3

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

FotoLai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu, pilnveidotu ierēdņu profesionālo kompetenci, valsts pārvaldē ir iedibināta ierēdņu pārcelšana jeb rotācija. Rotācija ir būtisks civildienesta izveides elements, un pārcelšana citā amatā valsts pārvaldē ir izplatīta prakse visā pasaulē, lai efektīvi veiktu valsts uzdevumu izpildi sabiedrības labā, elastīgi izmantojot civildienesta resursus pārvaldes iekšienē.
Lasīt visu...

21

Viedais Anonymous

FotoVispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens var parakstīt savu tekstiņu ar jebkādu segvārdu. Troļļi izmanto šo iespēju, parakstot savus izteikumus ar populāru personu vārdiem vai literārajiem pseidonīmiem.
Lasīt visu...

21

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

FotoVietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem. Tādējādi kupči pārkāpa valstī iedibināto segregāciju, ļaujot arī “zemcilvēkiem” baudīt šopinga prieciņu.
Lasīt visu...

21

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

FotoPretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums — ja viņš beidzot sāks savu kampaņu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...