Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anonimous

10.06.2021. 17:53

Kāds mūlis, ar diviem buldozeriem neapbraukt.

Atbildēt

http://worknet30.com/

09.06.2021. 08:21

I AM Making a Good Salary from Home $ 6580- $ 7065 / week, which is amazing, under a year ago I was jobless in a horrible economy. I thank God every day I was blessed with these instructions and now it's my duty to pay it forward and share it with Everyone.

Go to home media tech tab for more detail ……… ..—- >> 𝐰𝐰𝐰.𝐰𝐨𝐫𝐤𝐧𝐞𝐭𝟑𝟎.𝐜𝐨𝐦

Atbildēt

Litrs

09.06.2021. 00:33

»

Dīvāna eksperts

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu


Duomā Ģirģenu LL nometa??! :o

Atbildēt

Dīvāna eksperts

08.06.2021. 19:50

Interesanti. Ģirgenu nometa un LL sāk mazgāt sozinovu?

Atbildēt

VDD

08.06.2021. 12:35

»

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu...


Kādam ākstam un muļkim jābūt, lai nodotu Sozinovam pierādījumus par viņa iestādē strādājošiem cilvēkiem.
Pierādījumus bija jānodod IDB vai KNAB.
Varāk izklausās pēc dīvāna menta nevis kaut kā nopietna.

Atbildēt

Telesev Aleksandr ---KI

08.06.2021. 12:33

1.V.krupenic/V.Montiks
2.Tiesnesis Strazds
3.3b.Sozinovs Tomasevs Ivasenko//alises Agaf.,Samuse///
4.prokuror maksliniece sekos tad Pensija. Dievs nav mazais berns.
Lato Lapsa-Tiesasanas ka Maksla un Astonkaji labs darbs. Kukulits caur makslu
.

Atbildēt

Motorola/Berezina un Allas grupejumam/gulami _olainfarm

08.06.2021. 12:14

»

M.Berzins

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu...


Personigi Sozinova kabineta Nodevu pieradijumus par Ivasenko/Montiku/Krupenicu
2.ivasenko saka pec Montika aizturesanas Par Pastnieku Sozinov-Montik
3.Terezas cigaresu Rupnica 2.5milj €€€€€ Sozinova ££££
4.Teleseva metalista slepkaviba Gaujas iela Policijas kabineta Ivasenko klatbutne??? Noraka lietu ar Sozinova gadibu.
5.Auto zagli razo un U.Lindermanis zem Sozinova Sparnotam rokam.
6.Prokuratura to visu redzot Sanemtas sudzibas no 2007.gada zem Kampara tumbockas/Atradot montik veidigiem dasni sanem atkatuss.
Prokurore Evija Freidenfelde Sedleniece, -maksliniece, krauzes kundze ir ko Teikt. Izmekletdjam Agafonovam Samusei par Paaukstinajumiem-pakalpojot vilaciem Ari.

Atbildēt

Nicišs

08.06.2021. 11:54

Sozinovs cieši sadarbojās ar Jurašu, Berezinu un Allu. Kontrabandas apmēros Sozinovu ir parspejis tikai Viktors Montiks ar savu labo roku Ivašcenko.

Atbildēt

motorhead 1916

08.06.2021. 10:52

Publicejiet tak vienrez vinju adreses, neieshu tak pats mekleet. Sakaartoshu....

Atbildēt

M.Berzins

08.06.2021. 10:42

Būsim reāli Sozinovu aizvāca tādēļ, ka viņam neko nevarēja peteikt ne Ģirģens, ne arī kāds cits no Ģirģena pakalpiņiem, bet Sozinovs ne tikai varēja pateikt, bet parādīt ar darbiem. Sozinova vietā ielika lauku ākstu Stalgevicu, kurš ir spējīgs vadīt vietējo vistu kūti Jelgavā, nevis organizēt normālu policijas darbu Rīgā ar milions iedzīvotājiem. Ja mēs apskatamies ko gan Ģirģena ieliktenis Ruks Vāvuļotājs ir paveicis, tad tikai un vienīgi savu kursabiedru, paziņu un slepeno darba kolēģu iebīdīšanu amatos bez konkursiem aizbildinoties ar dienesta interesēm.
Visiem ir zināms, ka gan Krapsim, gan Sozinovam ir kriminālietas un abi aizgāja prom no policijas, tad Krapsim tika veltīts par vesels raksts iekšējā mājas lapā un visa vadība komentāros vienu vietu viņam izlaizīja, bet Ruka kliķe ar Stalgevicu priekšgalā Sozinovu paziņoja par noziedzinieku un aizliedza ar viņu kontaktēties, jo rodas iespaids, ka esošā vadība fiziski baidās no Sozinova jo nevelk savu amatu.
Ķuža laikos pat nebija tik traki, kā tagad, kad amatos liek tikai tos, kas ir Ruka draugs, mācījies vai strādājis kopā, kā arī turpinās Ķuža purvs jo Ruks vairs politiski nav spējīgs nomainīt policijas augstākō Ķuža laika vadības līmeni ar jauniem perspektīviem cilvēkiem.
Policijas nākotne uz šo brīdi ir pat bezperspektīvāka, kā Ķuža laikos, kad vismaz kaut kas notika, bet tagad ir tikai un vienīgi Ruka vāvuļošana, kas velkas stundām ilgi.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 10:07

Žēl, ka Latvijā nav neviena spējīga cilvēka, kurš spētu izmeklēt un pierādīt tirgošanos ar ietekmi, un visas šīs aizturēšanas ir tikai, lai ieliktu savējo noziedzības jumtu.

Atbildēt

juris

08.06.2021. 09:29

»

???

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu


beidzat vienereiz runāt muļķības un veikt pierakstus piekabināt citu grēkus), Juris nav kopā tiem. Shēma ir pavisam cita.

Atbildēt

Gan

08.06.2021. 07:11

Izrādās, slavenais izmeklētājs ir parasts auto bariga? Nožēlojami!

Atbildēt

???

08.06.2021. 05:25

Interesanti kas saista bijušo Knab darboni Jurašu, SAB Sparanu un Sozinovu.

Atbildēt

Pasta banka

08.06.2021. 05:22

Sozinovu savā laika no maisa izvilka Za#čerinskis, bet materilai un ari savadak atbalstija Mono grupa.

Atbildēt

Jānis

08.06.2021. 05:20

Sozinovs pirms savas aizturēšanas lielijas, ka drīzumā tiks mainīts Iem ministrs un viņš varētu atgriezties Rīgā, lai kontrabandas precu noiets varetu mierigi un kontroleti turpināt darboties.

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:13

Kāpēc tie kas plānoja, tagad nevar neko? Ļoti vnk... )))) Jo viņu aizturēja VDD un līdz ar to sasēja rokas tiem, kas gribēja. ))) Tgd šo trādi rīdi var vilkt garumā gadiem.... Un provesuāli tas ir ļoti vnk izdarāms, bet tie kas gribēja vnk nevarēs bārdai tikt klāt )))) Jo? Jo..... Stāsts tāds pats apmēram, kā ar Lembergu, bet tā teikt kpd gan atšķiras. )))


Skaļas fantāzijas.... )))

Atbildēt

No morales

08.06.2021. 01:04

Izskatās vairāk pēc tā, ka tieši šī aizturēšana ir bārdaino tieši paglābusi no kaut kā daudz nopietnāka .... Vai sakritība, ka vienus VDD sasēja, citu IDB? VDD pie drošības līdzekļa apcietinājuma netika, bet IDB tika. Vai nav dīvaini? Bet visi šie purni ir no viena staļļa.... Un starpība ir ļoti liela, tieši izmeklēšanas papīros, nevis iestādēs. Kaut kur radās sūce, un vajadzēja ātri iemeslu, iemedlu formālu atrada - lietoti auto. )))) brieda kaut kas daudz nopietnāks un šī aizturēšana faktiski varētu kalpot (uzskatu, ka tieši glāba, pie tam mērķtiecīgi glāba) kā izglābšana, jo nedrīkstēja notikt kaut kam... Jo tad būtu pavisam citi stāsti un ripotu ļoti daudz galvu, tik daudz, ka es domāju neviens pat iedomāties nevar. Astoņkājs būtu uz ceļiem. Kaut kas kam bija jānotiek - beidzamai fāzei pirms lielā blīkšķa un tas nenotika, jo viņu paglāba ar šo aizturēšanu. Kāpēc vajadzēja aizturēt? Viss ir ļoti vnk, viņu gribēja (minējums) siet kāda nopietnāka iestāde, starptautiska iestāde vai cita valsts sadarbībā ar LV. Bet kaut kur radās sūce, vēlreiz atkārtošos un par plāniem uzzināja tie, kam nevajadzēja, kuri savukārt ātri organizēja glābšanas plānu, lai iegūtu, iespējams, laiku. Tas kādam izklausīsies dīvaini, bet ja padomā?! )))

Atbildēt

Atbilde

07.06.2021. 20:12

»

Pat ļoti interesanti

Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši


Turpini vāvuļot, glupiem dzīve ir viegla. No algas līdz algai ar sms kredītu.
Brigadieriem tu neesi interesants.

Atbildēt

Zemūdens akmeņi

07.06.2021. 20:12

...būs zemūdens akmeņi, ne par labu "S"!

Atbildēt

JM6226

07.06.2021. 19:46

VDD kautrīgajiem zēniem ar izdienas mazo pensiju ir stipri par maz, tāpēc ir jākontrolē visas naudas plūsmas.

Atbildēt

Hujeksis

07.06.2021. 19:34

»

PEKSIS

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti


Kuri tieši ir tie aplamie apgalvojumi? Tu ubļudok zini lietas detaļas? Labāk izoperē sev ribu un apmierini sevi orāli. Būs vairāk labuma.

Atbildēt

Pat ļoti interesanti

07.06.2021. 19:30

»

Iespējams

Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne...


Hmm, kuri ir tie brigadieri? Konkrēti. Un kuri ir aplaupītie? Tu gadījumā neesi no tiem, kam visi dara pāri? Moš Putina banda arī tevi ir aplaupījuši?

Atbildēt

Elmars

07.06.2021. 18:22

Sozinovs uzvares Ruku un Rīgā atgriezīs kontrabandu.

Atbildēt

MMM

07.06.2021. 18:05

Kas zin šo virtuvi, skaidrs ir ka viss sarunāts, samaksāts.

Atbildēt

Хм

07.06.2021. 17:36

Может, как с тем гангстером? Все всë понимали, но доказательства были только по налогам, за них и посадили

Atbildēt

Iespējams

07.06.2021. 17:31

»

Vilks

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt ...


Iespējams, tie paši uzņēmēji, kurus iepriekš aplaupījuši Sozika brigadieri, sametušies kopā un nolikuši kotleti uz galda Sozika noņemšanai no trases. Kāpēc ne?
Mūsu kantorim arī ir nolaupīta kustamā manta, īpašnieks ir cietis, bet Sozika brigadieri, Rīgas prokurorus ieskaitot, atsaka uzsākt kriminālprocesu.
Tā kā labi, ka tas kuilis ir patriekts. Metodēm šoreiz nav nozīmes. Gaidam tagad, kad tas vilkacis aizrīsies ar šašliku.Atbildēt

PEKSIS

07.06.2021. 17:17

Šis nopietni izskatās pēc Sozinova aizstāvības pasūtīta raksta. Tik daudz aplamu apgalvojumu, daži no kuriem komentāros jau atspēkoti.

Atbildēt

Harijs Poters

07.06.2021. 16:39

Pienāka tā dien kad nāksies atbildēt par to visu gan Libekiem gan Krūmiņiem gan Ģirģeniem un pārējiem glumajiem.

Atbildēt

Vilks

07.06.2021. 16:30

VDD vienkārši ir paņēmuši piķi no dažiem labiem tāsaucamajiem Latvijas uzņēmējiem kuriem neizdevās Sozinovu uzpirkt un nu naudiņa jāatstrādā, tāpēc jau stiepj atkārtoti uz tiesu, lai pēctam varētu pateikt ka visu ko varēja izpildīja. Skaidri un gaiši muļķim pat skaidrs ka tīrākais pasūtījums noņemt no trases cilvēku kas traucē zagt.

Atbildēt

Litrs

07.06.2021. 16:22

Cirks kaukāds..

Atbildēt

Nu tā gluži nav

07.06.2021. 16:04

Rindkopa: "Uz to, ka VDD savāktie pierādījumi nav pārliecinoši, norāda fakts, ka bijušajai Drošības policijai neizdevās panākt A. Sozinova apcietināšanu" īsti neatbilst patiesībai - tiesā vērtējot drošības līdzekļa piemērošanu vispār netiek skatīts jautājums par lietas būtību un pierādījumiem!
Tiek vērtēts tikai jautājums, vai aizdomās turamais varētu slēpties no izmeklēšanas, slēpt pierādījumus vai ietekmēt lieciniekus! Tieši tik daudz!
Acīmredzot raksta autors nav piedalījies nevienā tiesas sēdē, kurā tiek izlemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu.
Apcoietinājuma nepiemērošana nav nekārs rādītājs!!!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Ceļš uz nekurieni

FotoDaudzi brīnās, arī es, par to, ka cilvēkus nav iespējams pārliecināt, viņiem ir grūti izskaidrot, un viņi bieži nespēj saprast pat vienkāršas un elementāras lietas. Rodas loģisks jautājums, kāpēc tā ir? Iespējams, lai to saprastu, ir jāielūkojas šai līdzībā.
Lasīt visu...

21

Nē, cilvēki Latvijā nav dīvaini un neizvairās no vakcinēšanās!

FotoPar spīti masīvai antivakcinācijas kampaņai soctīklos, ko uzkurina Kremļa troļļi kopā ar visādiem vietējiem dīvainīšiem, un par spīti valdības vienveidīgajai naudas apgūšanas... pardon, atvainojiet, “vakcinācijas informācijas” kampaņai, iedzīvotāji vakcinējas tā, ka rindās stāv!
Lasīt visu...

12

Viena mācība gan, ja jebkad “ejat politikā” – rūpējieties par sevi!

FotoPROGRESĪVO valde aizmuguriski un negaidīti ir izslēgusi mani no partijas par neseno interviju. Manuprāt, lēmums par tā pieņēmējiem pasaka vairāk, nekā es jebkad spētu ietilpināt kādā savā komentārā.
Lasīt visu...

12

Omega vēlētāja vilšanās

FotoAizritējušajās Saeimas vēlēšanās balsoju par KPV LV, pieliekot plusiņu Aldim Gobzemam. Diemžēl, nokļūstot Saeimā, partija neattaisnoja lolotās cerības. Tās suņu būdas cerbers kļuva par Šveices blēža vaukšķi, bet pati KPV LV iekļāvās Kariņa valdībā un stāvēja pie esošo nejēdzību šūpuļa.
Lasīt visu...

12

Ja jums ir tikai gurķis, tad nevar uztaisīt gurķu un tomātu salātus

FotoDārgā Latvijas tiesu vara! Vai arī man jūs tagad jāsauc par likumdevēja varu? Rakstu, lai vaicātu, vai tiesa, ka tagad divi vīrieši varēs juridiski nostiprināt savas “ģimenes” attiecības un tikt valsts atzīti par “ģimeni”?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Joku diena Evri Dej, teicēnieši gardi smej

Teikas likumdošanai ir jāsoļo soli solī ar Dievzemītē notiekošajām nejēdzībām. Kad savulaik izdevu dekrētus, man prātā nevarēja ienākt, ka...

Foto

Kariņš un Pavļuts ir diskreditējuši vakcinācijas procesu un tagad grasās vakcināciju diskreditēt vēl vairāk

Vispirms valdība politiskas konjunktūras dēļ neiepirka vakcīnas un vakcinācija Latvijā tika novilcināta...

Foto

Izejiet ielās, Levita kungs, sajutīsiet, ko tauta par jums domā

Levits šodien runāja Saeimā. Runa bija tukša. Jautājums ir par redzējumu, Levita kungs. Par adekvātu redzējumu....

Foto

Tāda cilvēka viedoklis, kuram neskaidras cilmes preparāts, ko sauc par vakcīnu, nav pieņemams

Šeit izteikts vienkārša cilvēka viedoklis. Cilvēka, kurš šobrīd ir pensionārs, sejas masku nenēsā...

Foto

Es visu ko pieprasu un norādu, un lūdzu iedot man varu

Levit, Kariņ, Pavļut, Raivi Dzintar ar saviem prievīšu varavīksnes draugiem un pārējie pie varas esošie...

Foto

Ventspils paradokss: vēlētāji nomaina nevis Lembergu, bet gan... domes opozīciju

Pašvaldību vēlēšanas Ventspilī beigušās ar zināmu pārsteigumu: ne tajā, ka uzvaru svinēja “Latvijai un Ventspilij”, iegūstot...

Foto

Drošības līdzeklis nedrīkst tikt izvēlēts kā iebiedēšanas vai iepriekšējas sodīšanas paņēmiens

Atbilstīgi Kriminālprocesa likumam tiesībsargājošām instancēm ir pienākums vērtēt drošības līdzekļa piemērošanu saistībā ar cilvēktiesību normām....

Foto

Man vislabāk spēs palīdzēt Selma Levrence, jo viņa ir jauna, gudra, pieredzējusi un zina daudzas valodas

Pēc ilgām pārdomām par to, kas varētu kļūt par manu...

Foto

„Sargsuns” pazemīgi lūdz atlikt nodokļu reformu

Latvijas Preses izdevēju asociācija (LPIA) aicina valdošo koalīciju atlikt nodokļu reformas uzsākšanu no 2021. gada 1. jūnija. LPIA uzskata, ka...

Foto

Viss sākās ar Šleseru!

Tvnet var lasīt Re:Baltica sagatavotu propagandas rakstu, kurā skaidri tiek pateikts, ka Latvijā baznīcas nedrīkst aizstāvēt kristīgās vērtības! Esmu pārsteigts, ar kādu naidu pret Baznīcām,...

Foto

Triju Zvaigžņu ordeņa komandieris Aivars Ozoliņš grauj Latvijas informācijas telpas kvalitāti

Pašlaik – Lielās dezinformācijas laikmetā – viens no svarīgiem uzdevumiem visiem, kuri darbojas informatīvajā telpā,...

Foto

Nākotnes vīzija par neiespējamo... (Turpinājums rakstam „Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne”)

Nesen par to runāju un pat rakstīju. Šo var uzskatīt gan par turpinājumu jau teiktajam,...

Foto

Ceļā uz ļaužu ganāmpulku

Sākotnēji biju iecerējis rakstu ar konkrētām personālijām un pierādījumu bāzi zem katras tēzes, taču tad uzaustu milzu palagu. Turklāt  patiesība ir acu...

Foto

Vīlands piedāvā neētisku lobismu?

Ralfs Vīlands neapšaubāmi ir viens no sabiedrisko attiecību jeb tā dēvētās PR nozares dinozauriem, pamatlicējiem Latvijā. Neapšaubāmi ļoti ietekmīgs....

Foto

Cilvēks tomēr nav saprātīga būtne

Taisnība ir apgalvojumam, ka cilvēks ir divkājains primāts, kurš ietilpst zīdītāju klasē, bet par saprātu zinātnieki vēl strīdas. Es neesmu nedz...

Foto

Īpatnais pasažieru pārvadājumu iepirkums KNAB neinteresē

Labdien, vērsos KNAB ar iesniegumu sakarā ar NRA publikāciju, no kuras izriet, ka oligarhi dabūjuši valsts dotācijas pasažieru pārvadājumiem 500...

Foto

Dažas piezīmes uz vēlēšanu biļetena malām

1. Grand Prix par pašvaldību vēlēšanu komentāru es piešķirtu Gatim Eglītim. Ja ir kas tāds, kas var patikt JKP, tad...

Foto

Pirms bijušā kolaboranta, tagadējā politologa Skudras intervēšanas pārliecinieties, vai viņš nav paspējis piedzerties

Šajos laikos par politologu sauktā, okupācijas laikos par Komunistiskās partijas Centrālās komitejas Propagandas...

Foto

Absolūta saskarsmes impotence

Te mazs secinājums, izrietošs no vērojumiem. Pirms nedēļas ievietoju savā sejasgrāmatas profilā "pašiņu" ar atkailinātu plecu, kam pielipināta izdruka, kas apliecina "Teātra Vēstneša"...

Foto

Mīļā miera labad

Bieži no patriotiskām aprindām, īpaši tiem patriotiem, kuri dzīvo devīžu un dogmu varā, dzirdu, ka Latvijā ir jārunā tikai latviski, ka vienmēr un...

Foto

Jaunā iekšlietu ministre – sodīta par pretkorupcijas likumdošanas pārkāpumu, prioritātes nav saistītas ar iekšlietu nozares problemātiku

Valdība ir pārskatījusi ministru portfeļu sadalījumu, mainot par nozari atbildīgos...

Foto

Interesantas lietas Ventspilī gaidāmo pašvaldības vēlēšanu sakarā

Manās rokās patrāpījās laikraksta “Latvijas Avīze” šā gada 25. maija numurs, kur Māras Libekas rakstā “Gatavojas Ventspils “atbrīvošanai”” lasu,...

Foto

Kā nav kauna kandidēt uz domi un turklāt vēl Ventspilī: kandidāta atbildes uz jautājumiem

Katram, kurš sadomā kandidēt uz Ventspils domi, jānonāk starp Skillu un Haribdu:...

Foto

Demokrātijas caurais jumts

Mēdz teikt, ka kompromiss ir labs lietussargs, bet slikts jumts. Saeimas pieņemtais risinājums Varakļānu piederības jautājumā ļaus kaut kā, formāli saglābt situāciju pašvaldību...

Foto

Ar ko Garkalnes novada domes deputāts Mārtiņš Bērziņš atšķiras no bijušā domes priekšsēdētāja Mārtiņa Gunāra Bauzes-Krastiņa

Ja Garkalnes kritušais „karalis” Mārtiņš Gunārs Bauze-Krastiņš kampj un...

Foto

Kāpēc jūs man neticat, ka vakcinācija nav obligāta, tā ir brīvprātīga un neierobežo mūsu tiesības un brīvības

Covid-19 cilvēkus nešķiro - slimo visdažādākie cilvēki neatkarīgi no vecuma,...

Foto

Paldies, ka esam gatavi iestāties par tiesībām domāt arī ar savu galvu

Paldies Matīsam Kaļānam par iniciatīvu un visiem pārējiem par to, ka esam gatavi iestāties...

Foto

Uz vēlēšanām jāiet!

Mazais vēlētāju skaits iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās liecina par nepatiku pret esošo varu un sabiedrības neprasmi reizi četros gados lietderīgāk izlietot savu instrumentu –...

Foto

Jāmaina nevis citas valsts karogi, bet kas cits

Visi ir pieauguši cilvēki. Gribi - vakcinējies, gribi - nē. Svarīgāk ir - vajag atcelt ierobežojumus, un katrs...

Foto

Jānis Reirs ir sliktāks par izbijušu čekistu

Ja jūs jautātu - kāpēc esmu sācis tik ļoti neuzticēties "Vienotības" kartelim? Tāpēc, ka viņi ar Krišjāni Kariņu priekšgalā,...