Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 16:10

Tikko bijām vienā valstī ar Baltkrieviju,Krieviju,,,vaidējām,ka esam aiz saucamā dzelzs priekškara,nodalīti no pārējās planētas.
Tagad '''humānās''ES valstu sastāvā,notiek identisks process,iebiedēšana ar kaimiņiem baltkrieviem,,,,ne kauna,ne goda.
Kad jūs tik intensīvi no kaimiņiem ,un galvenais mūsu radiem,pūlaties mūs nodalīt,pat ar ieteikumu aizmirst slāvu valodu,ņemiet vērā,ka nevis slāvi postija mūsu zemi,bet 2 ģenētiskie žīdi,Džuga,švilli un Ādolfs Gitlers Šekeļgrūbers.
Nemēģiniet man iestāstīt,ka manai balt-slāvu tautai jānīst slāvi,ar kuru miesām piesedzāsžīdsionista ,Osetijā dzimušā tirāna,kaukāza izcelsmes kriminālais gruppējums.
Faktiski,daudzi tika pamatoti izsūtīti,tam bija iemesls,jo rija un zaga ,kā patlaban politiskās cūkas,kuras tautai melo acīs skatīdamiies,ieņem augstākos vadošos amatus,kaut tauta to nav akceptējusi,tie ģenētiski pieder iepriekš minētajam tirānam,kurš noslepkavoja mūsu diktatoru Ulmani.
Žīdiem ierasts ,kārtīgus valsts galvas ,saukāt par diktatoriem,un par Muhamedu karikatūras zīmēt,labi,ka musulmaņi racionālāk pieet cieņas un goda aizskaršanas jautājumiem,un likvidēja karikatūristus,žīdeļus,kuriem nekas nav svēts,ne Latvija,ne mēs ,tāpēc jātīra valsts ienaidnieki laukā,nevis jānaidojas ar slāviem.
Jūsu zināšanai,baltslāvu tautas senatnē apdzīvoja teritoriju līdz pat Maskavaai ieskaitot.
Putino,atrodas pie Zilupes,bijusī Lietuvas karaliste,tulkojumā no lietuviešu valodas,putinas-pīlādzis.
Lukošenko pieder baltu Rjūriku,Gedimina zaram,,,,pret ko cīnīsimies,pret saviem brāļiem..
.https://www.familytreedna.com/groups/pol-lithnobility/about/background


Atbildēt

Хм

13.12.2021. 15:35

Gribu atzīmēt gadījumu ar kādu nu jau bijušo SAB augsta ranga darbinieku, kurš ir apsūdzēts par valsts noslēpuma nelikumīgu vākšanu, un kura nelikumīgās darbības, starp citu, tika fiksētas, pateicoties drošības iestāžu labai koordinācijai.

Да? А злые языки говорят, что наши заокеанские друзья уже так прифигели от дел этого "товарища", что уже попросту потребовали его убрать из славных рядом САБ. А то сколько лет о его делах писали, но вот что-то никак эта координация не срабатывала.

Atbildēt

$

13.12.2021. 00:08

»

Valdis Kalnozols

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku...


Māris Kučinskis arī visticamāk ir tulpju anša cilvēks, jo visu dzīvē sasniedzis TP laikā. Pirms tam bijis trešais līdzīpašnieks celtniecības materiālu veikalam, kas atradās padomju skārda angārā Valmierā.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

12.12.2021. 22:20

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku karteli, kura labi zinu ka notiek lietas un sprieozt pec noteiksosa jau dsmitgadem Skele kontrole so miljardu gada biznesu Latvija

Atbildēt

PadLatvijas droshiibnieku tradiicijas

12.12.2021. 14:09

Tachu nedriikst mainiit...

Atbildēt

jbo

12.12.2021. 11:03

»

bnf

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV...


nevajag muldēt,viss būs augstākos pārredzamības,tiesiskuma,caurskatāmības,bez ideoloģijas nokrāsas,ar pretendentu izvērtēšanu RĀMJOS!Nekādi locekļi no tā saucāmām grantu nevalstiskām organizācijām NEPIEDALĪSIES!

Atbildēt

bnf

12.12.2021. 01:19

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV.
Izskatas ka valmierietis grib iebidit jau augsta amata esoso citu valmierieti sab prieksnieka kresla!!!

Atbildēt

ROFLMAO

11.12.2021. 17:53

Smiekli nāk. Latvijas "drošības iestādes" VDD, SAB un KNAB tik vien ir spējīgas kā lekcijas lasīt par korupcijas un spiegošanas kaitīgumu...

Atbildēt

VAU

11.12.2021. 17:35

»

ha ha

Moskovijas punduris aplauzīsies - jebšu uzreiz, jebšu pēc tam


tādi kā tu jau,labi sen OBLOM,tikai neapjēdz tukšgaitā!

Atbildēt

Tiesiskums

11.12.2021. 15:14

nu ļoti saviļnojoši daudze par KRIEVIJU un BALTU KRIEVIJU,kur,pardon,nekādas daļas savienību un bloku dalībvalstij,NELIENIET PIE KRIEVIJAS ROBEŽĀM,sevišķi otanieši,KRIEVIJU NENOBAIDĪSIET,bet NEPATIKŠANAS SEV SAGĀDĀSIET ĻOTI NOPIETNAS!Tāpēc jau KANTORĪ vajadzīgi spečuki ne ideologi,bet reālisti,analītiķi,pragmatiķi,kuri arī otaniešus var pasūtīt ar šo vērtējumiem!

Atbildēt

hi hi

11.12.2021. 13:28

»

Nu

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju


ukrijā zapadenciem izdevās organizēts HAOSS---huntas apvērsums,BALTU KRIEVIJĀ garām,jo BATJKA LUKA un PUTINA KUNGS to paredzēja,jā TIEŠĀM zapadenci ķērušies ŠŪPOT sagaikavodus kazakus(iesākumam nepatīk krievu valoda),tas pirmais "šūpotājs" jau apgūst "zinības" ukropabanderijā.NEIZDOSIES!

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.12.2021. 13:22

Pietiek BABRA KUNGAM ņemties ar tām reņģēm,vajag atgriezties KANTORU apritē,Latviju pārzinošs,spēcīgs tautsaimnieks,pārzin latvanu "biznesu",pārzin drošibas sistēmu un vērojis to no malas,lojāls valstij un droši var teikt:GODS IR VIŅA UZTICĪBA KANTORU DIENESTAM un LATVIJAI.sorosisti un nažuki pabļaustīsies un norims,sabiedrotie un partneri cerams atbalstīs!

Atbildēt

Nu

11.12.2021. 12:37

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju!

Atbildēt

kurš vairs kam tic

11.12.2021. 10:22

čangaļi kaujas un kaujas un viens uz otru

Atbildēt

Nu nē, Māris K. runā pareizi, bet ...

11.12.2021. 01:42

»

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta


Bet jautājums: Kas notiek Latvijā, mūs dārgā TĒVIJĀ? Jau 30 gadus Latvijā valda korupcijas un organizētās noziedzības pandēmija, kurai nav ne vakcīnas, ne medikamentu ārstēšanai!

Organizētā noziedzība stiprāka par pašu Latvijas velnu!

Man bija tas god visu redzēt vai dzirdēt. Labi ka no tā visa, ko redzēju, esmu tālu projām. Ja gribi zināt, pa visām šīm un citām "augšām" staigāja ši otganizētā noziedzība, kā tieši, tā netieši, arī pastarpināti un attālināti, ģimeniski un ārpus tās.

Visusa, kuri grib labu tautai, valstij, tiesiskumam, izstumj no ierindas, ar visādiem "godīgiem" paņēmieniem, kā savējie, tā svešie, okupācijas atjaunošanas tīkotāji, bet kas raksturīgi - Latvijā šiem "svoločiem"pavelkas līdzi un mauj arī daudzi iz tautas. Tā ir nopulgošanas maksla - panāk, lai pašu personības, gudrākos un darītājus noniecinātu pašu tauta un cildinātu čekistisko tēvzemiešu kastas brāļus, kuri gremdē Latviju ar mūsu rokām. Un šie nelieši palīdz cildināt TB/LNNK/NA.

Nav variantu, kā padzīt no politikas NA un Saskaņu.

Atbildēt

Tālavas gavnomjots!

11.12.2021. 01:02

»

Tālavas taurētājs

Latvju zeme vaļā stāv...


Uzminēju!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 23:38

Latvju zeme vaļā stāv ....
Starp citu, par sludinājumu nav slikta ideja, to varētu izvietot abās valsts valodās SSā pie čekista un miljonāra, biedra līņa, tur labākais kandidāts būs ar garantiju. Otrā iespēja, mēģināt caur valsts iepirkumu atbalstīt trūkumā nonākušās spēļu zāles, kur laimesta vietā izsludināt vietu uz galvenā kegebista sēdekli. Kā zināms ap šiem aparātiem apgrozās apķērīgi ļaudis, it sevišķi lielo laimestu brīžos.

Atbildēt

Uzminēju!

10.12.2021. 22:49

»

hm

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs


Gavnomjots!

Atbildēt

Zāles pārzinis

10.12.2021. 22:47

Mārčam vairāk nelejiet!

Atbildēt

hm

10.12.2021. 22:32

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs.

Atbildēt

biedrs Hamlets

10.12.2021. 21:26

»

Tomas de Torquemada

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu


(Pa)zīst vai ne(pa)zīst - tāds ir jautājums!

Atbildēt

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

10.12.2021. 20:30

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta..

Atbildēt

Ja nu

10.12.2021. 20:09

Ja nu varbūt pieneņpūkgalvai jau ir kāds savs ieteicamais kandidāts, kā, piemēram, Trautmanis, vai kāda piemērota dāmīte ir aizķērusies, viena jau prom... L.Lapsas grāmatās jau arī ir minēti iespējamie kandidāti - tā ka tikai uz priekšu, uz bezprecedenta tiesiskuma uzvaru Latvijā.

Atbildēt

Kam šodien var ticēt?

10.12.2021. 19:44

Diviem "Ādamsona failu" personāžiem māju - piļu pagalmos gadiem plīvo sarkanbaltsarkanie karogi...Nihilisms

Atbildēt

Kucis pamodies

10.12.2021. 19:25

Sunu precibas tuvojas martà,laiks pavairot kàdu ministri

Atbildēt

Solī

10.12.2021. 19:09

Grūti saprast cik nopietni ļaudis mums tai drošības padomē. Nav runa par krieviju, baltkrieviju vai pat kovidbrīnumu. Kā var pārraudzīt valsts drošību ja nav laicīgi zināmi otrie ,treši numuri. Pat skolas puikām skaidrs, ka visi mirstīgi. Bet te, skandina par briestošiem kariem un nu lielie meklējumi.
Kaut kāds loģikas trūkums. Taču, ja paskatamies cik loģiski ir bijuši pēdējo divu gadu lēmumi.....

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 19:00

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

FotoSociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju nepārdomāta rīcība un atsevišķu valsts amatpersonu aizvainojuši izteikumi izraisījuši Latvijas sabiedrībā pastiprinātu spriedzi, kādu mūsu valstī nav nācies piedzīvot pēdējo gadu desmitu laikā.
Lasīt visu...

21

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

FotoVai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar vācu armiju Otrā pasaules kara laikā?
Lasīt visu...

21

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

Foto“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts.
Lasīt visu...

21

Pārējo būs apēdusi inflācija...

FotoIkdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara dēļ briestošā pārtikas krīze pasaulē pacels cenas vēl neredzētos augstumos.
Lasīt visu...

21

Pavļuts pauž necieņu pret Ministru kabineta apstiprinātajām darba samaksas garantijām veselības nozares darbiniekiem

FotoLatvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) pauž nožēlu par Veselības ministrijas kārtējo atteikumu izpildīt LVSADA streika prasību.
Lasīt visu...

3

Jūs taču neiedomājāties, ka es jutīšos vainīga vai atbildīga par kaut jel ko?

FotoPolicijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Pirmais tests būs jau rītdien, kad jātiek galā ar aicinājumiem uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā.
Lasīt visu...

12

Vismaz nākamos desmit gadus valstij ar krievvalodīgajiem jākomunicē krieviski

FotoPar politisku nāciju. Krievvalodīgie dalās trīs grupās: 20% jau ir daļa no politiskās nācijas, 30% ar savu sirdi un prātu ir PSRS/Krievijā. Viņi nav pārliecināmi. Tas varētu būt vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku. Liela daļa dzīvo Rīgā un Daugavpilī. Galvenie vakardienas dalībnieki.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vispār jau 10. maijā viss bija diezgan labi, vienīgi Satversme mums ir tāda, kāda ir

Es nosodu tos cilvēkus, kas svin Krievijas agresiju. Tai pat laikā...

Foto

Laiki dāsniem pabalstiem un atbalstiem ir beigušies

959 miljoni eiro uz budžeta deficīta rēķina 2020. gadā, 2 miljardi 104 miljoni eiro uz deficīta rēķina 2021. gadā...

Foto

Ticiet vai ne, bet patieso apdraudējumu es saskatu virtuālajā vidē

Ik gadu 9. maijā visā Eiropas Savienībā mēs atzīmējam Eiropas dienu. Šodien tās fonā norit karš Ukrainā,...

Foto

Zaļās partijas Tavara dīvainības

Šī gada 27. martā Jaunmoku pilī, tiekoties Latvijas Zaļās partijas (LZP), Latvijas Zemnieku savienības, Liepājas partijas un partijas Latvijai un Ventspilij vadītājiem, LZP priekšsēdētājs...

Foto

Cik slikti, ka Latvija uzņem daudz bēgļu, bet nez kāpēc negrib viņus integrēt

Ukrainas bēgļu uzņemšana iezīmē pagriezienu daudzu Eiropas Savienības dalībvalstu, it sevišķi Ukrainas kaimiņvalstu,...

Foto

Ministre Golubeva uzskata, ka "konstatētie nodarījumi nav masveidīgi". Vajag vairāk?

„Vērtējot šos gadījumus kopējā likumpārkāpumu kontekstā, viennozīmīgi var apgalvot, ka konstatētie nodarījumi nav masveidīgi,” pēc iekšlietu...

Foto

Ja ne mēs, tad kurš vēl aizsargās ģimenes vērtības?

Ģimene, laulība, bērni – tās ir augstākās garīgās vērtības. Šobrīd ir nepieciešams, lai mēs tās aizsargātu. Piesedzoties...

Foto

Nebakstiet bijušo čekas ziņotāju – pareizticīgo metropolītu Aleksandru!

Populāra Latvijas ārste ar Ukrainas saknēm LTV intervijā precīzi raksturoja mūsu sabiedrības attieksmi pret krieviem. Pat, ja viņi...

Foto

Rietumos esam tikuši, tomēr padomju lausku lasītājus neesam lāga pieskatījuši

Tik daudz laimīgu cilvēku seju kā 1990. gada 4. maija pievakarē pēc Latvijas Republikas Augstākās padomes balsojuma...

Foto

4. maija ideālus daudzi ir nodevuši gluži nemanot

Laikziņi šogad sola 4. maija aukstuma rekordus. Acīmredzot vēl nav pienācis mirklis noņemt šalles un novilkt cimdus, kas...

Foto

Okupācijas stabs. Mani un citu līkloči

Tā jautājumu un komentāru gūzma, ko pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmis saistībā ar bēdīgi slaveno Pārdaugavas stabu, sāk radīt aizdomas,...

Foto

Jurašs Nr. 2 tēmē uz Saeimu?

Ja piedzīvojām situāciju, ka bija divi Juraši - viens fiziskais ar miesu un asinīm, kas staigāja pa ielu un sniedza...

Foto

Orda ir jāsagrauj

Lielākajai daļai no mums jau sen ir skaidrs no ikdienas pieredzēm, ka PSRS koloniālā minoritāte Latvijā pārstāv svešu pasauli, uz kuru mūsu kultūras...

Foto

Reirs melo

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) vērš uzmanību, ka finanšu ministrs Jānis Reirs 28. aprīlī LTV raidījumā “Šodienas jautājums” sniedza...

Foto

Es dodos atpakaļ uz Latviju, kur visi mani apskauž un ienīst, jo man ir jauns funktieris

Esmu ceļā uz Madridi, lai dotos uz Latviju. Šis ir...

Foto

Aicinu valdību uz nekavējošu rīcību pārtikas cenu dramatiska kāpuma apstākļos: Latvijai draud bada gads

Izvērtējot situāciju lauksaimniecībā, jāsecina, ka atsevišķiem produktiem prognozēto 50% pieaugumu vietā, cena...

Foto

Domājam ar savu galvu!

Latvijas pilsoņiem! Krievijas iebrukums Ukrainā liek domāt arī par nenodrošināto un neskaidro Latvijas tautas stāvokli. Sabrūkot PSRS, kādi slepeni protokoli un, iespējams,...

Foto

Latvijai tuvojas vēl nepieredzēta krīze

Kurināmā, degvielas, elektrības, izejvielu un rezultātā pārtikas cenu kāpums jau ietekmē un ietekmēs vēl vairāk katru Latvijas iedzīvotāju. Viennozīmīgi visvairāk cietīs...

Foto

Kāpēc Ukraina uzvar?

Kāpēc Ukraina uzvar, lai gan frontes līnijā var būt zaudējumi, ir teritoriju okupācija, kritušie un civiliedzīvotāju deportācijas? Uzvar – morāli! Ukraiņu tautu, armiju...

Foto

Par pareizticības žandarmu Kudoru

Lai kā Andris Kudors necenstos zem Ukrainas karoga paslēpt, ka viņš ir patoloģisks melis, sektants un manipulators, padodas tas viņam ne pārāk...

Foto

“Bēgļi” no Krievijas nav jāuzņem, nekādas jaunas uzturēšanās atļaujas – terminētas, pastāvīgās, vienalga kādas!

“Latvijas Avīze” 20. aprīlī publicēja interviju ar Saeimas deputātu Ainaru Latkovski, kurā politiķim...

Foto

Ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu

Daži praksē balstīti padomi domas konstrukcijai, ja sanāk verbāla saķeršanās ar putinistu....

Foto

Mūs aizmirsa!

Atsaucoties uz Ķīles Pasaules ekonomikas institūta publicēto informāciju par valstu sniegto atbalstu Ukrainai, kurā norādīta nepatiesa informācija par Latvijas sniegto atbalstu Ukrainas bruņotajiem spēkiem,...

Foto

Mēs esam atraduši jaunu veidu, kā paspēlēties ar pilsonību, tagad kā piesegu izmantosim Ukrainas bēgļus

Šobrīd Saeima skata grozījumus Pilsonības likumā, kuros nav noteikts, pie kādiem...

Foto

Sarkanā "profesūra" stingri stāv okupekļa sardzē

Viens no pazīstamākajiem sarkanās profesūras ideologiem Mārtiņš Kaprāns sociālajā vietnē “Twitter” ierakstījis: “Rodas iespaids, ka Kompartijas propagandas orgāna “Cīņa” tiešie...

Foto

Nomest līķautu atjaunotā dzīvē

“Vai jums nav zināms, ka mēs visi, kas Jēzus Kristus Vārdā esam kristīti, esam iegremdēti Viņa nāvē? Jo mēs līdz ar Viņu...

Foto

Mamuška

Ukrainas austrumos notiek karaspēka koncentrēšana izšķirošai milzu kaujai. Nav skaidrs, kāpēc tāda kauja būtu vajadzīga, tomēr abas puses apbrīnojamā vienprātībā savelk spēkus, apšauda viens otru,...

Foto

Spriežam par „kolektīvo Putinu”. „Zombie, what’s in your head?”*

Pēc ziņām, foto un video no Bučas šķiet, ka vārdi ir sekli un nespēj ietvert visu, kas...

Foto

Sankcijas – trīs piedāvājumi

Līdz ar sankciju paplašināšanu pret Krieviju un atbalsta (militārā, humānā, ekonomiskā, visa iespējamā) palielināšanu Ukrainai, ir vērts arī, tēlaini izsakoties, iztīrīt un...

Foto

Ienīst necilvēcību ir normāli

Krievijas karš un genocīds pret ukraiņiem daudziem ir radījis iekšēju cīņu pret arvien pieaugošām naida un dusmu jūtām pret okupantu necilvēkiem. Mēs...

Foto

Par karu Ukrainā un medicīnas konsekvencēm

Karš nozīmē agresiju pret cilvēku dzīvību un veselību. Ukrainas kara tuvākās un ilgtermiņa sekas veselībai kļūst katastrofālas. Televīzijas kanālos un internetā...

Foto

Ministri Golubevu netraucēt ar zagļiem: viņai jāizdomā jauns joku video

Jūrmalā atkal siro zagļi – melnīgsnēji vīreļi, kuri šoreiz uzdodas par „ukraiņiem” un meklē „darbu”. Tagad...

Foto

Nils rekomendē svecītes

Jāatzīst, ka, kamēr Rīgas “gauleiters” bija Nils Ušakovs, galvaspilsēta zēla tīri labi. Bija, par ko mēru sunīt, un par savu kabatu politiķis neaizmirsa,...

Foto

Okupācijas muzeja brīvdabas ekspozīciju vajag apmūrēt ar mūri

Ir skaidrs, ka okupantu pieminekli līdz 9.maijam mēs nepagūsim nojaukt. Ja vien krievi paši neuzmetīs atombumbu, tas stāvēs....

Foto

Mūsu policisti ir ļoti, ļoti, ļoti lojāli, nemaz nedomājiet to apšaubīt!

Valsts policija ir iepazinusies ar bijušā iekšlietu ministra M. Gulbja intervijas izteikumiem kādā raidījumā, kurā...

Foto

Man ir daudz domu par visu ko, bet visvairāk par lielisko mani pašu

Es citkārt domāju, kas tad ir mans noziegums pret valsti ar nosaukumu Latvija....