Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Karalis Mindaugs

15.12.2021. 16:10

Tikko bijām vienā valstī ar Baltkrieviju,Krieviju,,,vaidējām,ka esam aiz saucamā dzelzs priekškara,nodalīti no pārējās planētas.
Tagad '''humānās''ES valstu sastāvā,notiek identisks process,iebiedēšana ar kaimiņiem baltkrieviem,,,,ne kauna,ne goda.
Kad jūs tik intensīvi no kaimiņiem ,un galvenais mūsu radiem,pūlaties mūs nodalīt,pat ar ieteikumu aizmirst slāvu valodu,ņemiet vērā,ka nevis slāvi postija mūsu zemi,bet 2 ģenētiskie žīdi,Džuga,švilli un Ādolfs Gitlers Šekeļgrūbers.
Nemēģiniet man iestāstīt,ka manai balt-slāvu tautai jānīst slāvi,ar kuru miesām piesedzāsžīdsionista ,Osetijā dzimušā tirāna,kaukāza izcelsmes kriminālais gruppējums.
Faktiski,daudzi tika pamatoti izsūtīti,tam bija iemesls,jo rija un zaga ,kā patlaban politiskās cūkas,kuras tautai melo acīs skatīdamiies,ieņem augstākos vadošos amatus,kaut tauta to nav akceptējusi,tie ģenētiski pieder iepriekš minētajam tirānam,kurš noslepkavoja mūsu diktatoru Ulmani.
Žīdiem ierasts ,kārtīgus valsts galvas ,saukāt par diktatoriem,un par Muhamedu karikatūras zīmēt,labi,ka musulmaņi racionālāk pieet cieņas un goda aizskaršanas jautājumiem,un likvidēja karikatūristus,žīdeļus,kuriem nekas nav svēts,ne Latvija,ne mēs ,tāpēc jātīra valsts ienaidnieki laukā,nevis jānaidojas ar slāviem.
Jūsu zināšanai,baltslāvu tautas senatnē apdzīvoja teritoriju līdz pat Maskavaai ieskaitot.
Putino,atrodas pie Zilupes,bijusī Lietuvas karaliste,tulkojumā no lietuviešu valodas,putinas-pīlādzis.
Lukošenko pieder baltu Rjūriku,Gedimina zaram,,,,pret ko cīnīsimies,pret saviem brāļiem..
.https://www.familytreedna.com/groups/pol-lithnobility/about/background


Atbildēt

Хм

13.12.2021. 15:35

Gribu atzīmēt gadījumu ar kādu nu jau bijušo SAB augsta ranga darbinieku, kurš ir apsūdzēts par valsts noslēpuma nelikumīgu vākšanu, un kura nelikumīgās darbības, starp citu, tika fiksētas, pateicoties drošības iestāžu labai koordinācijai.

Да? А злые языки говорят, что наши заокеанские друзья уже так прифигели от дел этого "товарища", что уже попросту потребовали его убрать из славных рядом САБ. А то сколько лет о его делах писали, но вот что-то никак эта координация не срабатывала.

Atbildēt

$

13.12.2021. 00:08

»

Valdis Kalnozols

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku...


Māris Kučinskis arī visticamāk ir tulpju anša cilvēks, jo visu dzīvē sasniedzis TP laikā. Pirms tam bijis trešais līdzīpašnieks celtniecības materiālu veikalam, kas atradās padomju skārda angārā Valmierā.

Atbildēt

Valdis Kalnozols

12.12.2021. 22:20

Ieprieksejos Pietiek com rakstos tika minets ka Maizitis bija 100% uzticams Skelem, pat uztucamaks Skelem ka CIP rezidentam Latvijā. Cik saprotu ari nakamo SAB vaditaju noteiks Skele , ka neka visas drosibas dienstu darbibas leiicna ka jau desmitgadem tas piesedz valsts izsaimneiksoanu it ipasi celtnieku karteli, kura labi zinu ka notiek lietas un sprieozt pec noteiksosa jau dsmitgadem Skele kontrole so miljardu gada biznesu Latvija

Atbildēt

PadLatvijas droshiibnieku tradiicijas

12.12.2021. 14:09

Tachu nedriikst mainiit...

Atbildēt

jbo

12.12.2021. 11:03

»

bnf

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV...


nevajag muldēt,viss būs augstākos pārredzamības,tiesiskuma,caurskatāmības,bez ideoloģijas nokrāsas,ar pretendentu izvērtēšanu RĀMJOS!Nekādi locekļi no tā saucāmām grantu nevalstiskām organizācijām NEPIEDALĪSIES!

Atbildēt

bnf

12.12.2021. 01:19

Kartejo reizi "profesionalis" tiks iecelts, lai neaiztiktu valdoso "rezimu" un "nonemt no trases" jebkuru jauno politisko censoni, kurs "iedomasies" nomainit un izmainit "politisko debilismu", kas notiek LV.
Izskatas ka valmierietis grib iebidit jau augsta amata esoso citu valmierieti sab prieksnieka kresla!!!

Atbildēt

ROFLMAO

11.12.2021. 17:53

Smiekli nāk. Latvijas "drošības iestādes" VDD, SAB un KNAB tik vien ir spējīgas kā lekcijas lasīt par korupcijas un spiegošanas kaitīgumu...

Atbildēt

VAU

11.12.2021. 17:35

»

ha ha

Moskovijas punduris aplauzīsies - jebšu uzreiz, jebšu pēc tam


tādi kā tu jau,labi sen OBLOM,tikai neapjēdz tukšgaitā!

Atbildēt

Tiesiskums

11.12.2021. 15:14

nu ļoti saviļnojoši daudze par KRIEVIJU un BALTU KRIEVIJU,kur,pardon,nekādas daļas savienību un bloku dalībvalstij,NELIENIET PIE KRIEVIJAS ROBEŽĀM,sevišķi otanieši,KRIEVIJU NENOBAIDĪSIET,bet NEPATIKŠANAS SEV SAGĀDĀSIET ĻOTI NOPIETNAS!Tāpēc jau KANTORĪ vajadzīgi spečuki ne ideologi,bet reālisti,analītiķi,pragmatiķi,kuri arī otaniešus var pasūtīt ar šo vērtējumiem!

Atbildēt

hi hi

11.12.2021. 13:28

»

Nu

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju


ukrijā zapadenciem izdevās organizēts HAOSS---huntas apvērsums,BALTU KRIEVIJĀ garām,jo BATJKA LUKA un PUTINA KUNGS to paredzēja,jā TIEŠĀM zapadenci ķērušies ŠŪPOT sagaikavodus kazakus(iesākumam nepatīk krievu valoda),tas pirmais "šūpotājs" jau apgūst "zinības" ukropabanderijā.NEIZDOSIES!

Atbildēt

Patriotiskais gars

11.12.2021. 13:22

Pietiek BABRA KUNGAM ņemties ar tām reņģēm,vajag atgriezties KANTORU apritē,Latviju pārzinošs,spēcīgs tautsaimnieks,pārzin latvanu "biznesu",pārzin drošibas sistēmu un vērojis to no malas,lojāls valstij un droši var teikt:GODS IR VIŅA UZTICĪBA KANTORU DIENESTAM un LATVIJAI.sorosisti un nažuki pabļaustīsies un norims,sabiedrotie un partneri cerams atbalstīs!

Atbildēt

Nu

11.12.2021. 12:37

Kazahijā ir uzsākta derusifikācija. Moskovija turpina trakot. Rietumi turpina čammāties. Bidens apliecina, ka ar demokrātiju ir dirsā. Vajag derusificēt Latviju!

Atbildēt

kurš vairs kam tic

11.12.2021. 10:22

čangaļi kaujas un kaujas un viens uz otru

Atbildēt

Nu nē, Māris K. runā pareizi, bet ...

11.12.2021. 01:42

»

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta


Bet jautājums: Kas notiek Latvijā, mūs dārgā TĒVIJĀ? Jau 30 gadus Latvijā valda korupcijas un organizētās noziedzības pandēmija, kurai nav ne vakcīnas, ne medikamentu ārstēšanai!

Organizētā noziedzība stiprāka par pašu Latvijas velnu!

Man bija tas god visu redzēt vai dzirdēt. Labi ka no tā visa, ko redzēju, esmu tālu projām. Ja gribi zināt, pa visām šīm un citām "augšām" staigāja ši otganizētā noziedzība, kā tieši, tā netieši, arī pastarpināti un attālināti, ģimeniski un ārpus tās.

Visusa, kuri grib labu tautai, valstij, tiesiskumam, izstumj no ierindas, ar visādiem "godīgiem" paņēmieniem, kā savējie, tā svešie, okupācijas atjaunošanas tīkotāji, bet kas raksturīgi - Latvijā šiem "svoločiem"pavelkas līdzi un mauj arī daudzi iz tautas. Tā ir nopulgošanas maksla - panāk, lai pašu personības, gudrākos un darītājus noniecinātu pašu tauta un cildinātu čekistisko tēvzemiešu kastas brāļus, kuri gremdē Latviju ar mūsu rokām. Un šie nelieši palīdz cildināt TB/LNNK/NA.

Nav variantu, kā padzīt no politikas NA un Saskaņu.

Atbildēt

Tālavas gavnomjots!

11.12.2021. 01:02

»

Tālavas taurētājs

Latvju zeme vaļā stāv...


Uzminēju!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

10.12.2021. 23:38

Latvju zeme vaļā stāv ....
Starp citu, par sludinājumu nav slikta ideja, to varētu izvietot abās valsts valodās SSā pie čekista un miljonāra, biedra līņa, tur labākais kandidāts būs ar garantiju. Otrā iespēja, mēģināt caur valsts iepirkumu atbalstīt trūkumā nonākušās spēļu zāles, kur laimesta vietā izsludināt vietu uz galvenā kegebista sēdekli. Kā zināms ap šiem aparātiem apgrozās apķērīgi ļaudis, it sevišķi lielo laimestu brīžos.

Atbildēt

Uzminēju!

10.12.2021. 22:49

»

hm

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs


Gavnomjots!

Atbildēt

Zāles pārzinis

10.12.2021. 22:47

Mārčam vairāk nelejiet!

Atbildēt

hm

10.12.2021. 22:32

Kaka šauj ar kaku,un šautenei ir līks stobrs.

Atbildēt

biedrs Hamlets

10.12.2021. 21:26

»

Tomas de Torquemada

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu


(Pa)zīst vai ne(pa)zīst - tāds ir jautājums!

Atbildēt

Kārtējais tukšais Kučinska bla bla bla

10.12.2021. 20:30

Jau 30 gadus stāsta, kam jābūt.. tik stāsta un stāsta..

Atbildēt

Ja nu

10.12.2021. 20:09

Ja nu varbūt pieneņpūkgalvai jau ir kāds savs ieteicamais kandidāts, kā, piemēram, Trautmanis, vai kāda piemērota dāmīte ir aizķērusies, viena jau prom... L.Lapsas grāmatās jau arī ir minēti iespējamie kandidāti - tā ka tikai uz priekšu, uz bezprecedenta tiesiskuma uzvaru Latvijā.

Atbildēt

Kam šodien var ticēt?

10.12.2021. 19:44

Diviem "Ādamsona failu" personāžiem māju - piļu pagalmos gadiem plīvo sarkanbaltsarkanie karogi...Nihilisms

Atbildēt

Kucis pamodies

10.12.2021. 19:25

Sunu precibas tuvojas martà,laiks pavairot kàdu ministri

Atbildēt

Solī

10.12.2021. 19:09

Grūti saprast cik nopietni ļaudis mums tai drošības padomē. Nav runa par krieviju, baltkrieviju vai pat kovidbrīnumu. Kā var pārraudzīt valsts drošību ja nav laicīgi zināmi otrie ,treši numuri. Pat skolas puikām skaidrs, ka visi mirstīgi. Bet te, skandina par briestošiem kariem un nu lielie meklējumi.
Kaut kāds loģikas trūkums. Taču, ja paskatamies cik loģiski ir bijuši pēdējo divu gadu lēmumi.....

Atbildēt

Tomas de Torquemada

10.12.2021. 19:00

Es šo bandu un jeb kuru pielīdēju , neatzīstu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

13

Vēsturisks solis Eiropas Savienībā – EK nākusi klajā ar priekšlikumu Dabas atjaunošanas likumam

Foto22. jūnijā Eiropas Komisija nāca klajā ar vēsturisku priekšlikumu likumam par dabas atjaunošanu, kura mērķis ir atjaunot mūsu ekosistēmas un atgūt dabu visā Eiropā – gan lauksaimniecības zemēs un jūrā, gan mežos un pilsētvidē. Komisija arī apstiprināja priekšlikumu par 50% samazināt sintētisko pesticīdu lietošanu līdz 2050. gadam.
Lasīt visu...

10

Kam pelnīs pensijas mūsu bērni?

FotoPensiju "netaustāmo" līmeņu iemaksas nevajadzētu nodot bankām, bet nodot konkrētā iemaksātāja vecākiem - valsts fondam, kurš neuzkrāj neko, bet izmaksā iemaksu konkrēti bērna (iemaksātāja) vecākiem uzreiz, tikko šajā fondā līdzekļi ienāk.
Lasīt visu...

21

Nenopietnā rotaļa

FotoVasaras saulgrieži ir laiks, kad pati daba uz brīdi sastingst, lai ceļu pretī gaismai mainītu uz ceļu pretim tumsai. Attieksme pret gaismu un tumsu ir būtiska katra cilvēka dzīves sastāvdaļa, tā ietekmē ne tikai viņa ikdienas ritmu, bet arī uzskatus. To, ka pašā dabā labās gaismas kļūst mazāk, bet sliktās tumsas vairāk, nav iespējams uztvert nopietni. Nenopietnība kļūst par būtisku Līgo svētku sastāvdaļu, tā tiek ne tikai atļauta, bet pat pieprasīta.
Lasīt visu...

21

Atkal "Bolt" taksists: kā policija reaģēs uz kārtējo naida noziegumu?

FotoVakar “Krustpunktā” bija diskusija, vai patiešām tiesībsargājošās iestādēs realitāte ir nulles tolerance pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm. Liels paldies zvērinātam advokātam Laurim Liepam par principiālas pozīcijas paušanu. Jācer, ka Iekšlietu ministrijas un Valsts policijas izstrādātais algoritms darbosies arī praksē. Taču šobrīd izskatās, ka viss tik gludi gluži neiet.
Lasīt visu...

21

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

FotoTautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns rudenī jau ir cilvēces izdeldētāju Latvijas dienderu darba kārtībā. Tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanām. Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem.
Lasīt visu...

21

Ir jāaptur šis briesmīgais rusofobijas uzliesmojums

FotoKad sociālajos tīklos virmo diskusija par to, vai kādam mediķim konkrētā situācijā vajadzēja vai nevajadzēja “reanimēt krievu”, manuprāt, ir sasniegts mūsu sabiedrībai kritisks punkts. Un ne tāpēc, ka kādam ir cēlusies roka ko tādu uzrakstīt – sociopāti ir sastopami ikvienā sabiedrībā. Sarkanā lampiņa iemirgojas tāpēc, ka nosodījums tādam pieļāvumam, ka ārsts varētu neglābt kādu cilvēku viņa tautības dēļ, tvītos nebūt nav vienprātīgs un principiāls.
Lasīt visu...

15

Putni pārsvarā ir monogāmi, daudzi – homoseksuāli: ko es uzzināju, braucot ar laivu pa Salacu

FotoEs pirmo reizi iemīlējos bērnudārzā - Viņa gulēja diendusu gultā, kas sanāca man blakus. Otra mana lielā mīlestība bija pirmajā klasē. Es vienmēr esmu zinājis, ka man patīk meitenes. Literatūras un mākslas žurnālā bija viens numurs, kur bija plika sieviete, tas mani vienmēr ļoti interesēja. Tāpat es biju atradis konversācijas vārdnīcā šķirkļus, kur apmēram kaut ko varēja saprast par seksu. Nekāda propaganda mani nebūtu padarījusi par geju, es vienkārši piedzimu hetero.
Lasīt visu...

21

Par "audzēšanu"

FotoNekad nesaki "ES audzēju". Tas izklausās lielīgi un uzpūtīgi. Bet - pats galvenais - tie ir MELI. Tu pat kārpu uz sava deguna nevari izaudzēt, nerunājot par kādu lopu vai veģetāru ēdam- vai skaistumlietu. Tu vari iesēt sēklu, aplaistīt, izravēt un rūpēties. Lopu tu vari pabarot, apkopt un pasargāt.. Un viss. Bet - tas neesi tu, kas audzē. Audzē Tas, kurš radīja sēklu un deva tai spēju dīgt, augt un dot ražu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skolmeistaru nebūšanas

Nule pie Saeimas notika Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) rīkots pikets. Kopā ar līdzjutējiem sapulcējās aptuveni 3000 cilvēku. LIZDA priekšsēdētāja Inga Vanaga mēģināja pārliecināt...

Foto

Eiropas Cilvēktiesību tiesa pieņem vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem Krievijā

Šī gada 7. jūnijā Eiropas Cilvēktiesību tiesa (ECT) pieņēma vēsturisku lēmumu par labu Jehovas lieciniekiem...

Foto

Īpaši uzņēmējiem. Biznesam. Saldumu fabrikai „Laima” un ikvienam

Maza atkāpe vēsturē. Pirmsākumos par ļaunumu uzskatīja komunistisko režīmu. Komunistus un čekistus. Pret šo režīmu iestājās Latvijā dzīvojošie...

Foto

Ja aizkulišu spēlētājs manipulē ar veselu frakciju...

Šodien jau ir skaidrs, ka es tieku atcelts no Saeimas drošības komisijas vadītāja amata. Reizē ar to es pametu...

Foto

Mūsu lieliskos karjera plānus nomelno nesaprātīgi un nepareizi domājoši ļautiņi!

Laikā, kad pasaule aktīvi cīnās ar pieaugošo viltus ziņu un dezinformācijas izplatību, ar nožēlu varam secināt,...

Foto

Par “padomju mantojumu”

Pēdējā laikā publiskajā telpā arvien neatlaidīgāk un uzbāzīgāk tiek sēta un kultivēta ideja par kaut kādu atbrīvošanos no “padomju mantojuma”. Parasti tas notiek...

Foto

Izsūtīto brīvība ir mana brīvība

„24. februāris manas ģimenes un manas klases atmiņā paliks kā baiļu un neziņas datums. Nepiedodams krievu iebrukums ukraiņu zemē. Vai atkal...

Foto

Nauda, veselība, veselības pratība un priekšvēlēšanu gaisotne

Priekšvēlēšanu gaisotnē sarosījušies ne tikai tie, kas nolēmuši balotēties un tikt ievēlēti 14. Saeimā, bet arī tie, kuri vēlēšanu...

Foto

Kariņa kungs, šķiet, jums patiesībā nav īstas sajēgas, vai un kā Latvijas patērētāji tiks nodrošināti ar tiem nepieciešamo dabasgāzes apjomu

Nav šaubu, ka šī vara energokrīzi...

Foto

Ogres novada dome lemj pakļaut postam vietējos iedzīvotājus turpmākos 30 gadus

9. jūnijā Ogres novada domes finanšu komitejas sēdē tika iznīcināta Ikšķiles un Tīnūžu iedzīvotāju iespēja dzīvot drošā...

Foto

Kas notika vakardienas koncerta laikā Liepājā

Jau koncerta sākumā trīs jaunieši no kustības “PAR!”, kas ir partijas “Attīstībai/PAR” pārstāvēta un kuras valdes locekļi ir Daniels Pavļuts...

Foto

"Mocekļiem" ieteicams zināt, cieši ielāgot un atcerēties, ka demokrātijai ir leģitīmas tiesības sevi aizsargāt

Padomju okupācijas režīma laikā ikviena pienākums bija katru dienu pret un par...

Foto

Cilvēks un tauta

Bieži dzirdēts pārmetums par nacionālismu ir atsevišķā cilvēka interešu nerespektēšana. Šī pārmetuma biežā atkārtošana to gan nepadara par patiesību. Tautiskais pasaules uzskats nenoliedz...

Foto

Ja enerģētikas nozarē sitīs X stunda, tad jārēķinās, ka visiem gāzes nepietiks

Pasaule kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā 24. februārī ir mainījusies un nekad vairs nebūs tāda kā...

Foto

Kautrīgais epidemiologs

Epidemiologs Jurijs Perevoščikovs medijos* dalās ar pārdomām, aizdomām un padomiem saistībā ar pērtiķu bakām. Sākšu ar to, ka “spečuks” ir vai nu atpalicis savā...

Foto

„Govs” vai „pērtiķa” nācija?

Kā notiek globāli politiskie piebūrumi? Vai tos vienmēr pavada vispārīgs viltus un meli, kam seko draudi, šantāža un varmācība? Kāpēc to apzināti...

Foto

Labas ziņas cilvēku populācijai. Nu, gandrīz labas...

Vismaz uz laiku izgāzies cilvēces izdeldētāju perinātais plāns: panākt, ka pasaules valstu vadības paraksta līgumu, piekrītot pandēmiju laikā atdot...

Foto

Jautājumi Kariņam par valdības gatavību jēdzīgi palīdzēt sabiedrībai un tautsaimniecībai pārvarēt sagaidāmo enerģētikas krīzi

Ņemot vērā globālos politiskos un ekonomiskos procesus, kas saistīti ar notikumiem Ukrainā,...

Foto

Maslova āmurs un uz Pavļuta klavierēm nolikta darba nespējas lapa

“Ja vienīgais instruments, kas tev ir, ir āmurs, tad katru problēmu mēdz redzēt kā naglu” (If...

Foto

Maija Atmoda

Krievijas karš pret Ukrainu un vietējās 5. kolonnas bezkaunība ir izraisījusi latviešu mobilizēšanos Ukrainas atbalstam un savu interešu aizstāvībai. Pilsoniskā pašorganizēšanās, ko “Austošā Saule”...

Foto

Politiķiem jāsaprot, ka sabiedrības integrācija līdzšinējā izpildījumā ir neatgriezeniski izgāzies projekts

Paužot noraidošu attieksmi pret Pārdaugavas okupekļa nojaukšanas lēmumu, Latvijas Krievu savienība (LKS) organizējas protesta akcijas...

Foto

Nepieteiktais karš Latvijā: ar tiem, kuri šeit izturas kā iekarotāji, kā "krievu pasaules" kungi un noteicēji, integrēšanās nebūs iespējama

Šodien mēs zinām, ka 1997. gada jūnijā...

Foto

Četras lietas, kas pazudušas no Dabas resursu nodokļa likuma grozījumiem

Ražotājiem ir nepieciešama finansiāla motivācija samazināt iepakojumu un izmantot pārstrādājamu iepakojumu. Ir jāveicina pārstrādātu materiālu izmantošana...

Foto

Reklāmas, kas nepatīk kustībai „Par!”, ir jāaizvāc!

2022. gada maijā Liepājas ielās ir konstatēti AS “Liepājas autobusu parks” piederoši autobusi, uz kuriem izvietota politiska un neviennozīmīgi...

Foto

Mazliet par situāciju Ukrainā

1. Krievu spēkiem ir vietēja mēroga panākumi, pārraujot frontes līniju Donbasa frontē pie Popasnas pilsētas. Tas ir izdevies, sakoncentrējot spējīgākās vienības, tajā...

Foto

Valdības varonīgie “mikrorestarti” nevairo cerību, ka ziemā cilvēki būs siltumā un par to spēs norēķināties

Aizvadītājā nedēļā valdība lielākoties bija aizņemta ar savu kārtējo krīzīti. Tomēr...

Foto

Jauna NATO stratēģija un “aizvainota aknu desa”

Vācijas ārlietu ministre Annalēna Bērboka atklāj, ka līdzšinējā NATO stratēģija paredz agresijas gadījumā vispirms pamest Baltijas valstis un pēc...

Foto

Tā kā tieslietās viss kārtībā, vēršu savas rūpes enerģētikas nozares virzienā

Enerģētiskā atkarība ir viens no iedarbīgākajiem Krievijas ieročiem, kas tiek lietots neminstinoties, ja rodas vajadzība. To...

Foto

Krievu identitāte ir organizēta ap impēriski politiskiem simboliem

Attiecībā uz padomju pieminekļiem ir viens aspekts, par ko jābūt skaidram priekšstatam - visā Eiropā šie pieminekļi ir...

Foto

No Tamuža un Zakatistova lietas KNAB izkalis kārtējo čiku

Tagad jau piemirsies, bet 2018. gadā bija briesmīgs skandāls – KNAB darbinieki aizturēja Saeimas deputātu Artusu Kaimiņu...

Foto

Būtu tikai godīgi mums un visai Rietumu pasaulei atzīt beidzot faktu: Krievija ir fašistiska valsts

Kopš kara sākuma paralēli turpinu lasīt viedokļus gan no Krievijas, gan...

Foto

Kad deputāte atzīstas, ka deputāti pārstāv kādas grupas intereses...

Priekšstats, ka deputāts pārstāv tikai sava vēlētāja “viedokli, uzskatus un vēlmes”, rodas:...

Foto

Dalītais īpašums: ko darīt tālāk?

Latvijā 90. gados notika revolūcija mājokļu sektorā. Pārmaiņas bija saistītas gan ar ēku īpašumu atdošanu bijušajiem īpašniekiem vai viņu mantiniekiem, gan...

Foto

Politisko attiecību līmenis, kurš kādreiz šķistu neiedomājams cinisms, tiek uzdots kā pašsaprotama norma

Šonedēļ Latvijas politikā notika sava veida fāzes pāreja. Nokāpšana vēl vienu līmeni zemāk....

Foto

Līdzšinējā ekonomikas ministra muļļāšanās un tās cena

Krievijas karš Ukrainā tiek finansēts no gāzes un naftas eksporta ieņēmumiem, un no šī kara pirmās dienas Latvijas valdības...

Foto

Uzņēmēju organizācijas aicina ekonomikas ministra amatu saglabāt Jānim Vitenbergam

Šobrīd, kad Latvija saskaras ar būtiskiem ģeopolitiskiem, sociāliem un ekonomiskiem izaicinājumiem, mēs, uzņēmējus pārstāvošās organizācijas un nozares,...

Foto

Krišjānis Kariņš ir uzsācis bērnišķīgu, bet vienlaikus bīstamu spēli

Vakar iekšlietu ministre Marija Golubeva paziņoja par savu demisiju šādiem vārdiem: “Ministru prezidents Kariņš, pakļaujoties nacionāļu ultimatīvajam...

Foto

Šobrīd mainīt ekonomikas ministru ir bezatbildīgi

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) norāda, ka pieaugošās ekonomiskās krīzes un kara radīto sarežģījumu...

Foto

Atgādinām, ka vairāk nekā trīsdesmit procentiem Latvijas pilsoņu dzimtā valoda ir krievu valoda

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” valde pašreizējo situāciju Latvijā uzlūko ar nopietnām bažām. Atbildīgo institūciju...

Foto

Daži jautājumi par pieminekļa nojaukšanu

Vai ir iespējams, ka padomju vadība, plānojot parku un pieminekli Rīgā, ņēma vērā arī to, ko Krievijā sauc par sadarbību ar...

Foto

Daudzkrāsainās ļaunuma puķes

“Aiz ideālu daudzināšanas politiķi bieži vien meistarīgi slēpj savu neprasmi, melus un nevēlēšanos kalpot valsts interesēm.” Pjērs Buasts....

Foto

Pārējo būs apēdusi inflācija...

Ikdienā neaizstājamu pārtikas produktu cenas jau tagad ir pieaugušas par 30-50%. Un tas ir tikai sākums – energoresursu cenu lēciens un kara...