Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
VDK kartotēka

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vispār jau

18.01.2017. 13:07

»

agents

Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt


Tad kā sanāk - tu lādi komentos Krieviju, bet, ja ir iespējams, vēlies tai, dzīvojot ES valstī, līdzināties? Neko vairs nesaprotu. Bieži mainies līdzi vējiem?

Atbildēt

Rekur

18.01.2017. 13:05

Ja es fotografēju Rīgas tiltus (kopā ar ainavu) un ielieku tos Instagram, kur tos apskata manam kontam sekojoši KF pilsoņi vai jebkurš cits, vai es arī jau nacionālmedībās esmu padarīts par spiegu? Interesanti.

Atbildēt

jurka

16.01.2017. 23:12

Dzelzceļa darbniekam vajadzētu būt instruētam ko drīkst vai nedrīkst.Varbūt tāda instruēšana nemaz nenotiek.Dxelzceļš tomēr ir strateģiski interesants potenciālam agresoram un tur vienmēr būs kāds ziņkārīgs dzelzceļnieks.

Atbildēt

15.01.2017. 15:30

Ar NATO ir kā ar nūdistiem, aplūko viņus, viņi šņāc.
Nedod dievs viņus fotogrāfēt, pa purnu var dabūt.

Atbildēt

Naivais

15.01.2017. 15:29

»

TP

Vispār autors ir bijis premjera biroja vadītājs, kas nozīmē, ka ar pielaidi valsts noslēpumam un visticamāk piedalījies intelligence briefings, kuros mūsu specdienesti informē premjeru. Katrā ziņā, atceros TV3 sižetu, kur Kalvītis apmeklē SAB un šitais punduris ir līdzi


Īsti drošības spēki pat premjeriem neko nesaka, jo premjeri nāk un iet, bet izlūki paliek. Aizdzītais premjers var būt nodevējs.Tas nav viss tik vienkārši. Šitais āksts raksta, jo nav gudrs un nav ko darīt mājās. Mūsu padullajiem premjeriem nemaz nevar būt gudrs padomnieks, tikai vēl lielāks muļķis. Latviešu politiķis ir visgudrākais visos jautājumos.Tā ir latviešu lepna īpašība - neattīstības zīme.

Atbildēt

TP

15.01.2017. 14:48

»

Janis Stings

Sis ir jocigs autors, jo raksta par slepenam lietam, par kuram vins patiesibu nevar zinat. Es teiktu, ka ta ir naiva un mulku nodarbosanas.Slepenas lietas ir zinamas tikai slepenajiem darbiniekiem, bet nevis katram uz ielas. Smiekligi ir fantazet par to.Bet varbut portals parbublice autoru, lai vinu...


Vispār autors ir bijis premjera biroja vadītājs, kas nozīmē, ka ar pielaidi valsts noslēpumam un visticamāk piedalījies intelligence briefings, kuros mūsu specdienesti informē premjeru. Katrā ziņā, atceros TV3 sižetu, kur Kalvītis apmeklē SAB un šitais punduris ir līdzi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

15.01.2017. 11:34

»

Viedais

Grantiņš laikam ir piemirsis uz savas ādas izbaudīto LV demokrātiju. Neliela paralēle - nometnēs uz nārām anarhisti un trockisti turpināja viens otru lamāt. Nedomāju, ka PIETIEK ir simpātiskas SC vai LRTT idejas, taču vēl netīkamākas ir varas represijas pret ļaudīm viņu pārliecības dēļ...


Ne jau plānprātīgs, Viedais, Tu esi, bet provokators, no kuriem nāk visi rīkļurāvēji. "Mēs nedrīkstam tiesāt komunistus(cionistus) un nacistus, jo viņiem taču ir tāda pārliecība" !

Atbildēt

VB

15.01.2017. 10:01

»

nudelmane

piefrontes josla fotografet aizliegts


Ok, bet lai tad tā arī ieraksta kādā likumā - nekas te nebūtu vairs diskutējams.

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 09:36

Grantiņš laikam ir piemirsis uz savas ādas izbaudīto LV demokrātiju. Neliela paralēle - nometnēs uz nārām anarhisti un trockisti turpināja viens otru lamāt. Nedomāju, ka PIETIEK ir simpātiskas SC vai LRTT idejas, taču vēl netīkamākas ir varas represijas pret ļaudīm viņu pārliecības dēļ.

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 09:17

Runāt par spiegošanu gan RU, gan LV gadījumā, manuprāt, ir smieklīgi. Te grūti saprast, kur lielāks savoks, tā pati žļurga, tikai dažādās krūzītēs. Protams paliek jautājumi. Cik savai valstij draudzīga bijusi pseidospiegu darbība. Vai par valsts nemīlēšanu ir jāsoda? Kurā brīdī vēršanās pret netīkamu valsts varu kļūst pretvalstiska? Nespējot skaidri noformulēt atbildes uz šiem jautājumiem varturi gan tur, gan šeit iet vieglāko ceļu: rada likumus ar kuriem visi – dumpinieki, zobgaļi, taisnības meklētāji, aptaurētie utt. tiek klasificēti kā spiegi, ka tik sodīt. Tā top totalitāra valsts... Jā reizēm tiešām vajag sodīt, reizēm pakratīt ar pirkstu, reizēm kārt pie kauna staba, taču reizēm karalis izrādās patiešām kails

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 09:16

Sis ir jocigs autors, jo raksta par slepenam lietam, par kuram vins patiesibu nevar zinat. Es teiktu, ka ta ir naiva un mulku nodarbosanas.Slepenas lietas ir zinamas tikai slepenajiem darbiniekiem, bet nevis katram uz ielas. Smiekligi ir fantazet par to.Bet varbut portals parbublice autoru, lai vinu gremdetu tautas acis?

Atbildēt

Šķēļu gimenes izpalīgs

15.01.2017. 06:16

aizmirsa pajautāt:

Cik nodokļu maksātājiem gadā izmaksā VIENA kremļa izlūka publiska atklāšana, Kr. Barona ielā 99a, Rīgā, LV-1012?

Atbildēt

Salamons

15.01.2017. 00:50

"Vēl nepatīkamāk ir tas, ka dzelzceļnieka vainu it kā apstiprinošs apstāklis publiskā telpā tiek minēta un plaši aplūkota viņa partejiskā piederība. Vēsturē netrūkst gadījumu, kad piederība kādai partijai vai reliģijai automātiski ir padarījusi cilvēkus par piekto kolonnu. Un jebkurš iemesls ir bijis labs, lai liktu viņus cietumā, kur nu vēl tāds kā tanku fotografēšana.
Gaidu ar interesi jaunumus un ļoti ceru, ka spiegs ir īsts, pretējā gadījumā nesmukums būs liels ..."- ai, ai, ai, cik tu liels spiegošanas speciālist, ka prieks. Liekas ka tu jau spiego daudzus gadus un esi izgājis plašu skolu. Pieks lasīt tavus memuārus , Jurģi. Palieku uzreiz gudrāks, ka nedrīkst aiztikt tavus draugus, kuri uz dzelzceļa rīko sportiku fotogrāfiju. Tu kā ministsr - gaidi informāciju ar interesi. Nu ja tev kā spiegošanas apraksta spciālistam, interese liela, es gaidīšu, kad tev tās ziņas pienesīs DP. Malcis, turpini izglītoties un sargāt Saskaņas godu. Jautājums - tev krievu kapeikas vai eirocentus arī kāds maksā par tik specifiski profesionālu rakstu?
Jurģi, izpēti, ko un par ko iederva sroku Krievija, gaidu nākamo rakstu uz komentāru:
"Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt? Labi?

Atbildēt

biedram

15.01.2017. 00:08

Bija rakstits, ka foto pārsūtija Afganistānas
cīņu biedram Krievijā.

Atbildēt

agents

14.01.2017. 22:43

Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt.

Atbildēt

nudelmane

14.01.2017. 22:16

piefrontes josla fotografet aizliegts.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

14.01.2017. 21:27

kārtējās ziepnieku murģa nekontrolētās noplūdes. pavisam švaks palicis vājinieks uz visu galvu.

Atbildēt

hm

14.01.2017. 20:51

Viss rakstītais, arī šādi raksti un komentāri tiek uzkrāti specdienestu atmiņā un tur saldi guļ. Kad rodas nepieciešamība ( apstiprināšana amatā, virzīšana pa karjeras kāpnēm, personības noskaidrošana, citiem mērķiem), tiek saņemta visuaptveroša informācija no atmiņas uzkrājumiem un ar tās palīdzību veic personas analīzi. Tā ir spiegošana? Arī jautājums.
Tas, kas bija VDK, tas bija bērnu autiņos, ja salīdzina ar šodienu. Bet te vispār tiek runāts par spēlēšanos bērnudārza smilšu kastē.

Atbildēt

14.01.2017. 20:31

Partejiskā piederība, visticamāk, arī bija pamats šim farsam ar apcietinājumu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.01.2017. 20:05

Raksts vairāk izklausās pēc kāda SC deputāta savārstījuma.

Atbildēt

?

14.01.2017. 19:14

vai tad Krievijas izlukosanas sateliti no kosmosa nespeja nofotografet latvijas dzelzcela vagonus ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Mēs esam īpaši, un mūsu situācija ir īpaša, samaksājiet mums, un raudzīsimies uz priekšu

FotoPēdējo dienu laikā sabiedrībā, tostarp sociālajos medijos, plaši tiek apspriesta labas gribas atlīdzinājuma likumdošanas iniciatīva, ko reizēm publiski sauc arī par "restitūcijas atlīdzinājumu ebreju kopienai". Diskusija izraisa dažādus komentārus, nereti asus, retu reizi arī tādus, kurus nevajadzētu pagodināt ar uzmanību.
Lasīt visu...

18

Mēs ļoti vēlamies, lai nodokļu maksātāji sniedz 40 miljonu finansiālu atbalstu Latvijas ebreju kopienai

FotoLikumprojekta “Par labas gribas atlīdzinājumu Latvijas ebreju kopienai par holokausta un komunistiskā totalitārā režīma laikā nelikumīgi atsavināto nekustamo īpašumu” anotācija.
Lasīt visu...

21

Speciāli visiem manipulatoriem ar „politkorektumu” un „taisnīgumu”

Foto1. Cilvēki, kuri kritizē Rīgas Domi, Ušakovu un "Saskaņu" par iespējamo liela mēroga korupciju, automātiski nav "rusofobi" vai "naciķi." Viņi vēlas godīgu, nekorumpētu pilsētas pārvaldi.
Lasīt visu...

12

Manabalss.lv iniciatīva “Latvija nosoda komunistisko režīmu noziegumus. Bez izņēmumiem”

FotoLatvija līdz šim nav publiski paudusi skaidru attieksmi pret Ķīnas komunistiskās partijas (ĶKP) režīma noziegumiem. Klusēšana ir salīdzināma ar netiešu līdzatbildību.
Lasīt visu...

21

Tautas pēdējā fāze: 4. Iedzīvotāju resursi

FotoTie cilvēki, kuri zina, ka Latvijā viss notiek “pēc grāmatas”, zina arī to, ka pēdējā fāzē eksistē īpaša iedzīvotāju daļa - garīgās bojāejas klienti. Tautas garīgā bojāeja tiešā veidā neattiecas uz visu tautu, bet attiecas tikai uz tautas zināmu (visticamākais – nelielu) daļu.
Lasīt visu...

21

Politiskais spiediens pret FKTK var radīt draudīgu precedentu arī citām patstāvīgajām iestādēm

FotoCentieni sakārtot likumu “tā, kā vajag” jeb atbilstoši politiskajiem uzstādījumiem, tiecoties atbrīvoties no esošajiem Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) padomes locekļiem un piedāvājot “zelta izpletņus”, ne tikai veido draudīgu precedentu FKTK darbībā, bet norāda uz likumdevēja uzdrīkstēšanos steigā mainīt patstāvīgo iestāžu darbības nosacījumus, kas var skart jebkuru no patstāvīgajām iestādēm.
Lasīt visu...

21

Šis ir bezprecedenta politiskās iejaukšanās gadījums FKTK vēsturē

FotoFinanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) vēlas precizēt publiskajā telpā izskanējušu valsts amatpersonu sniegtu nepatiesu informāciju, kas vedina domāt, ka situācija Latvijas finanšu sektorā pēc FKTK veiktās pārmaiņu vadības kopš 2016. gada, kā arī Latvijā līdz šim finanšu pakalpojumu sniedzēju īstenotā uzraudzības pieeja un tās tiesiskais ietvars it kā būtu šķērslis labam valsts novērtējumam Moneyval procesā.  
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Atklāta vēstule Augstākajai tiesai un tieslietu ministram Jānim Bordānam: aicinu apturēt uzsākto Valsts prezidenta ievēlēšanas procedūru

Latvijas Augstākās tiesas Senāta Administratīvo lietu departamentam š.g. 28. maijā...

Foto

Ordeņus tirgo, bet Valsts prezidenta kancelejai par to nav ne mazākās intereses

Patiesībā ir vienalga, vai Baiļu triloģijas popularizēšanai izmanto I šķiras Triju Zvaigžņu ordeņu tirgošanas jautājuma aktualizēšanu...

Foto

Brīvība meža īpašniekiem?

Sen senos laikos, tik senos kā 2012. gads kokrūpnieki konstatēja, ka "pēc trīs gadu pārtraukuma, kad, pateicoties valdības lēmumam palielināt ciršanas apjomus valsts...

Foto

LMT, „Tet” un sabiedriskie mediji – kas slēpjas kastē?

Jau atkal dienaskārtībā parādās ziņa, ka „Latvijas Mobilā telefona” (LMT) un "Tet" (agrāk "Lattelecom") akcionāri, tas ir...

Foto

Eiropas patiesā seja

Eiropas Parlamenta vēlēšanām veltītajās publikācijās un to komentāros nācās pārliecināties par Eiropas problemātikas ļoti primitīvo un nepatieso atspoguļojumu. Publikācijās un to komentāros sastopamā...

Foto

Dzīvs pierādījums tam, ka vatņikiem nav tautības: Dainis Turlais

Noteikti būsiet pamanījuši, ka kolorado vaboļu midzenī, ko dažkārt mēdz dēvēt arī par Rīgas Domi, pēdējā mēneša...

Foto

Pār gadskārtu audits nāca, šopavasar vēl nav atnācis

Pirms vairāk nekā gada, 2018. gada martā un aprīlī publicēju četru rakstu sēriju sakarā ar AB LV krīzi un ar to...

Foto

“Saskaņu” gaida grūti laiki

Politikas vērotājiem šobrīd ir interesants laiks. Nesen beidzās Eiropas Parlamenta vēlēšanas, trešdien tika ievēlēts jaunais Latvijas prezidents Egils Levits. Pēc tam sekoja...

Foto

Kā būtu iespējams deputātam Kaimiņam juridiski tiesiski sadauzīt seju par vēlētāju nodošanu un solījumu nepildīšanu

Atklātā vēstule Saeimas priekšsēdētājai Inārai Mūrnieces kundzei! Vēlos Jūs informēt, ka pēc Vienotības valdības...

Foto

Tautas pēdējā fāze: 3. Sociālā šizofrenizācija

Zinātnē tiek analizēta parādība vārdā sociālā šizofrenizācija jeb sabiedriskās apziņas šizofrenizācija. Šo parādību izraisa sabiedrības dzīves apstākļi. Tādā gadījumā sabiedrībā...

Foto

Kāpēc LRA ar 5,01% derīgu vēlēšanu zīmju palika zem 5% barjeras, un kāpēc ZZS ar vairāk nekā 5,3% balsu nedabūja vietu

Esmu jau skaidrojis, tak savilkšu...

Foto

Ļaunuma banalitāte

Ļaunumā vienmēr ir zināma banalitātes porcija: ļaunums parasti nevar lepoties ar oriģinalitāti. Ļaunums parasti atkārto citu ļaunumu formātu un trajektoriju, un tas notiek banāli...

Foto

Šīs nav pirmās nopietnās aizdomas saistībā ar Latvijas valsts augstākajiem apbalvojumiem

Saistībā ar pēdējās dienās aktualizēto jautājumu par valsts augstāko apbalvojumu pasniegšanu un „noklīšanu neceļos”, kā...

Foto

Es kā ignorētā Valsts prezidenta amata kandidāta izvirzītājs esmu vērsies tiesā pret LR Saeimu

28. maijā esmu iesniedzis Augstākajā tiesā pieteikumu, vēršoties pret Latvijas Republikas (LR)...

Foto

Zakatistova un Tamuža stāsts nav unikāls. Par ko klusē Tamužs?

Klaji meli, nepatiesi apgalvojumi, safabricēti fakti un intrigas jau vēsturiski ir bijuši iecienīti instrumenti cīņā par...

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 2. daļa

Turpinājums sarunai ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Kā LPSR par L[PS]R pārtapa. 1. daļa

Saruna ar kādreizējo Pilsoņu Kongresa Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāju Antonu Mikosu....

Foto

Vīzija glamūra inteliģencei

2019.gada 16.maijā portāls “nra.lv” publicēja tekstu ar virsrakstu “Valsts prezidenta amata kandidāta Egila Levita vīzija par Latviju”. Tā ir latviešu varas inteliģencei svētā...

Foto

Katoļu baznīcas Bīskapu konferences aicinājums sakarā ar Eiropas Parlamenta vēlēšanām

Tuvojoties Eiropas Parlamenta vēlēšanām, Latvijas bīskapu konference vēlas atgādināt par katra kristieša līdzatbildību kopējā labumā, kas...

Foto

Daži argumenti (no daudziem), kāpēc Dombrovskis ir nelietīgs divkosis

1. Zināms, ka Dombrovska grāmatas izdošanu latviešu valodā ir finansējusi Kuveitas naftas kompānija, kura bija ieinteresēta no...

Foto

“Bezkompromisa tiesiskums” bez maskas: „Liepājas metalurga” izlaupītāji reiderē „Olainfarm” un stiepj rokas pēc LU īpašumiem

Velmers un Krastiņš kopā ar Prudentia partneri Rungaini izpārdeva Liepājas metalurga īpašumus. Pārdeva pa daļām,...

Foto

Ir puslīdz skaidrs, kurp dodas NEPLP un LTV. Bet... kur tad tas ir?

Atbilde uz Jāņa Rušenieka 17.05.2019. rakstu «Kurp dodies, LTV un NEPLP?» — šis...

Foto

Brīva vieta Valsts prezidenta ievēlēšanas likuma interpretācijai

Šī gada 13. maijā atbilstoši Valsts prezidenta ievēlēšanas likumam iesniedzu pieteikumu ar prezidenta amata kandidatūru prezidenta vēlēšanām Saeimas Prezidijam,...

Foto

Ezotēriķi bez atsaucēm – kā Gundariņš disertāciju rakstīja

2019. gada janvārī pasauli pāršalca ziņa, ko varēja lasīt arī Latvijas ziņu slejās, ka “Indijas zinātnieku kopiena skarbi...

Foto

Vai iespējams iemācīt āzi dot pienu?

Pietiek vairākkārt publicēja Nekustamā īpašuma lietotāju apvienības (NĪLA) stāstus par "Nekustamā īpašuma darījumu starpnieku darbības likuma" (Nr. 158.Lp13, turpmāk – Likumprojekts)[1] veidošanas...

Foto

Protestu nebūs jeb tautas dekadence

Vai ir gaidāmi protesti – mītiņi, piketi, tautas sapulces vai citas protesta akcijas? Vai latvieši samierināsies, ka viņu valstī prezidents būs...

Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Esošais prezidents Raimonds Vējonis ir paziņojis, ka nekandidēs prezidenta vēlēšanās, kaut arī viņu atbalsta ZZS. Tas uzskatāms par racionālu un saprātīgu lēmumu,...

Foto

Koncertzāle uz AB dambja: kārtējais "otkats" vai spļāviens sejā Rīgas "plebejiem"?

Rīgas akustiskās koncertzāles priekšvēsture ir pietiekami sena - pirmo reizi ideja par  jaunu republikas līmeņa...

Foto

Nacionālā ideja un identitāte

Šo nerakstīju un nepublicēju pirms devītā maija un devītajā. Dažām dienām bija jāpaiet, lai ir objektīvāks redzējums un iespējams skats ne tikai...

Foto

Londonas tiesa: "Latvijas dzelzceļa" šefs Bērziņš iepriekšējā darbavietā izkrāpis 5 miljonus

Edvīns Bērziņš caur “Latvijas kuģniecību” ir izkrāpis piecus miljonus dolāru no uzņēmuma “Latmar”. Šāds Londonas...