Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vispār jau

18.01.2017. 14:07

»

agents

Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt


Tad kā sanāk - tu lādi komentos Krieviju, bet, ja ir iespējams, vēlies tai, dzīvojot ES valstī, līdzināties? Neko vairs nesaprotu. Bieži mainies līdzi vējiem?

Atbildēt

Rekur

18.01.2017. 14:05

Ja es fotografēju Rīgas tiltus (kopā ar ainavu) un ielieku tos Instagram, kur tos apskata manam kontam sekojoši KF pilsoņi vai jebkurš cits, vai es arī jau nacionālmedībās esmu padarīts par spiegu? Interesanti.

Atbildēt

jurka

17.01.2017. 00:12

Dzelzceļa darbniekam vajadzētu būt instruētam ko drīkst vai nedrīkst.Varbūt tāda instruēšana nemaz nenotiek.Dxelzceļš tomēr ir strateģiski interesants potenciālam agresoram un tur vienmēr būs kāds ziņkārīgs dzelzceļnieks.

Atbildēt

15.01.2017. 16:30

Ar NATO ir kā ar nūdistiem, aplūko viņus, viņi šņāc.
Nedod dievs viņus fotogrāfēt, pa purnu var dabūt.

Atbildēt

Naivais

15.01.2017. 16:29

»

TP

Vispār autors ir bijis premjera biroja vadītājs, kas nozīmē, ka ar pielaidi valsts noslēpumam un visticamāk piedalījies intelligence briefings, kuros mūsu specdienesti informē premjeru. Katrā ziņā, atceros TV3 sižetu, kur Kalvītis apmeklē SAB un šitais punduris ir līdzi


Īsti drošības spēki pat premjeriem neko nesaka, jo premjeri nāk un iet, bet izlūki paliek. Aizdzītais premjers var būt nodevējs.Tas nav viss tik vienkārši. Šitais āksts raksta, jo nav gudrs un nav ko darīt mājās. Mūsu padullajiem premjeriem nemaz nevar būt gudrs padomnieks, tikai vēl lielāks muļķis. Latviešu politiķis ir visgudrākais visos jautājumos.Tā ir latviešu lepna īpašība - neattīstības zīme.

Atbildēt

TP

15.01.2017. 15:48

»

Janis Stings

Sis ir jocigs autors, jo raksta par slepenam lietam, par kuram vins patiesibu nevar zinat. Es teiktu, ka ta ir naiva un mulku nodarbosanas.Slepenas lietas ir zinamas tikai slepenajiem darbiniekiem, bet nevis katram uz ielas. Smiekligi ir fantazet par to.Bet varbut portals parbublice autoru, lai vinu...


Vispār autors ir bijis premjera biroja vadītājs, kas nozīmē, ka ar pielaidi valsts noslēpumam un visticamāk piedalījies intelligence briefings, kuros mūsu specdienesti informē premjeru. Katrā ziņā, atceros TV3 sižetu, kur Kalvītis apmeklē SAB un šitais punduris ir līdzi.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

15.01.2017. 12:34

»

Viedais

Grantiņš laikam ir piemirsis uz savas ādas izbaudīto LV demokrātiju. Neliela paralēle - nometnēs uz nārām anarhisti un trockisti turpināja viens otru lamāt. Nedomāju, ka PIETIEK ir simpātiskas SC vai LRTT idejas, taču vēl netīkamākas ir varas represijas pret ļaudīm viņu pārliecības dēļ...


Ne jau plānprātīgs, Viedais, Tu esi, bet provokators, no kuriem nāk visi rīkļurāvēji. "Mēs nedrīkstam tiesāt komunistus(cionistus) un nacistus, jo viņiem taču ir tāda pārliecība" !

Atbildēt

VB

15.01.2017. 11:01

»

nudelmane

piefrontes josla fotografet aizliegts


Ok, bet lai tad tā arī ieraksta kādā likumā - nekas te nebūtu vairs diskutējams.

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 10:36

Grantiņš laikam ir piemirsis uz savas ādas izbaudīto LV demokrātiju. Neliela paralēle - nometnēs uz nārām anarhisti un trockisti turpināja viens otru lamāt. Nedomāju, ka PIETIEK ir simpātiskas SC vai LRTT idejas, taču vēl netīkamākas ir varas represijas pret ļaudīm viņu pārliecības dēļ.

Atbildēt

Viedais

15.01.2017. 10:17

Runāt par spiegošanu gan RU, gan LV gadījumā, manuprāt, ir smieklīgi. Te grūti saprast, kur lielāks savoks, tā pati žļurga, tikai dažādās krūzītēs. Protams paliek jautājumi. Cik savai valstij draudzīga bijusi pseidospiegu darbība. Vai par valsts nemīlēšanu ir jāsoda? Kurā brīdī vēršanās pret netīkamu valsts varu kļūst pretvalstiska? Nespējot skaidri noformulēt atbildes uz šiem jautājumiem varturi gan tur, gan šeit iet vieglāko ceļu: rada likumus ar kuriem visi – dumpinieki, zobgaļi, taisnības meklētāji, aptaurētie utt. tiek klasificēti kā spiegi, ka tik sodīt. Tā top totalitāra valsts... Jā reizēm tiešām vajag sodīt, reizēm pakratīt ar pirkstu, reizēm kārt pie kauna staba, taču reizēm karalis izrādās patiešām kails

Atbildēt

Janis Stings

15.01.2017. 10:16

Sis ir jocigs autors, jo raksta par slepenam lietam, par kuram vins patiesibu nevar zinat. Es teiktu, ka ta ir naiva un mulku nodarbosanas.Slepenas lietas ir zinamas tikai slepenajiem darbiniekiem, bet nevis katram uz ielas. Smiekligi ir fantazet par to.Bet varbut portals parbublice autoru, lai vinu gremdetu tautas acis?

Atbildēt

Šķēļu gimenes izpalīgs

15.01.2017. 07:16

aizmirsa pajautāt:

Cik nodokļu maksātājiem gadā izmaksā VIENA kremļa izlūka publiska atklāšana, Kr. Barona ielā 99a, Rīgā, LV-1012?

Atbildēt

Salamons

15.01.2017. 01:50

"Vēl nepatīkamāk ir tas, ka dzelzceļnieka vainu it kā apstiprinošs apstāklis publiskā telpā tiek minēta un plaši aplūkota viņa partejiskā piederība. Vēsturē netrūkst gadījumu, kad piederība kādai partijai vai reliģijai automātiski ir padarījusi cilvēkus par piekto kolonnu. Un jebkurš iemesls ir bijis labs, lai liktu viņus cietumā, kur nu vēl tāds kā tanku fotografēšana.
Gaidu ar interesi jaunumus un ļoti ceru, ka spiegs ir īsts, pretējā gadījumā nesmukums būs liels ..."- ai, ai, ai, cik tu liels spiegošanas speciālist, ka prieks. Liekas ka tu jau spiego daudzus gadus un esi izgājis plašu skolu. Pieks lasīt tavus memuārus , Jurģi. Palieku uzreiz gudrāks, ka nedrīkst aiztikt tavus draugus, kuri uz dzelzceļa rīko sportiku fotogrāfiju. Tu kā ministsr - gaidi informāciju ar interesi. Nu ja tev kā spiegošanas apraksta spciālistam, interese liela, es gaidīšu, kad tev tās ziņas pienesīs DP. Malcis, turpini izglītoties un sargāt Saskaņas godu. Jautājums - tev krievu kapeikas vai eirocentus arī kāds maksā par tik specifiski profesionālu rakstu?
Jurģi, izpēti, ko un par ko iederva sroku Krievija, gaidu nākamo rakstu uz komentāru:
"Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt? Labi?

Atbildēt

biedram

15.01.2017. 01:08

Bija rakstits, ka foto pārsūtija Afganistānas
cīņu biedram Krievijā.

Atbildēt

agents

14.01.2017. 23:43

Krievija tai sievietei par tanku fotografesanu iedeva sesus gadus .Un neviens netaisas spriedumu atcelt.

Atbildēt

nudelmane

14.01.2017. 23:16

piefrontes josla fotografet aizliegts.

Atbildēt

kas arī bija jāpierāda

14.01.2017. 22:27

kārtējās ziepnieku murģa nekontrolētās noplūdes. pavisam švaks palicis vājinieks uz visu galvu.

Atbildēt

hm

14.01.2017. 21:51

Viss rakstītais, arī šādi raksti un komentāri tiek uzkrāti specdienestu atmiņā un tur saldi guļ. Kad rodas nepieciešamība ( apstiprināšana amatā, virzīšana pa karjeras kāpnēm, personības noskaidrošana, citiem mērķiem), tiek saņemta visuaptveroša informācija no atmiņas uzkrājumiem un ar tās palīdzību veic personas analīzi. Tā ir spiegošana? Arī jautājums.
Tas, kas bija VDK, tas bija bērnu autiņos, ja salīdzina ar šodienu. Bet te vispār tiek runāts par spēlēšanos bērnudārza smilšu kastē.

Atbildēt

14.01.2017. 21:31

Partejiskā piederība, visticamāk, arī bija pamats šim farsam ar apcietinājumu.

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

14.01.2017. 21:05

Raksts vairāk izklausās pēc kāda SC deputāta savārstījuma.

Atbildēt

?

14.01.2017. 20:14

vai tad Krievijas izlukosanas sateliti no kosmosa nespeja nofotografet latvijas dzelzcela vagonus ?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā pārvarēt lielo masu mediju krīzi

FotoPašlaik ne tikai Latvijā, bet daudzās valstīs tiek celta trauksme par lielo masu mediju krīzi. Informācijas apmaiņa starp cilvēkiem pamazām pārceļas uz sociālo portālu vidi, un lielo masu mediju loma kļūst aizvien maznozīmīgāka. Risinājums - ieguldīt masu medijos aizvien lielākas finanses, manuprāt, neko nemainīs. Nauda vienkārši tiks sabērta tukšā mucā.
Lasīt visu...

21

Augstskolas autonomijas anatomija: brīvā Latvijā brīva Universitāte

FotoLatvijas kā nacionālas valsts ar parlamentāru valsts iekārtu pamatus veido Vilhelma fon Humbolta idejas par zinātnes un izglītības vienotību un izglītības kā personas un tātad arī valsts veidotāju.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskās sabiedrības atbaidošās tirādes

Foto2019.gada 17.augustā medijos bija lasāma informācija par t.s. akadēmiskās sabiedrības atklāto vēstuli premjerministram (vēstules tekstu publicēja šajā portālā). To parakstījuši augstskolu vadītāji, un vēstule pamatā ir vēlēšanās dot savu artavu LU pseidorektora Muižnieka mahināciju aizstāvēšanā. Taču reizē vēstule raksturo akadēmiskās sabiedrības drausmīgo stāvokli.
Lasīt visu...

12

Nacionālās apvienības vēstule premjeram par Sabiedrības integrācijas fonda darbības turpināšanas lietderību

FotoNacionālās apvienības “Visu Latvijai!” – “Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (turpmāk – VL-TB/LNNK) frakcija jau vairākus gadus ar bažām vēro Sabiedrības integrācijas fonda (turpmāk – SIF) darbību. Neizpratni par SIF kritērijiem nevalstisko organizāciju pieteikto projektu izvērtējumam nereti pauž arī pašas NVO – piemēram, Gruzijas latviešu biedrība detalizēti pamatotā lūgumā izvērtēt SIF rīcību.
Lasīt visu...

21

Akadēmiskā sabiedrība premjeram: atbalstot tiesiskās reformas, aicinām neiejaukties Latvijas Universitātē

FotoLatvijas augstākās izglītības un zinātnes institūcijas, atbalstot Latvijas Valsts prezidenta Egila Levita izvirzīto stratēģisko mērķi – Latvijas augstskolu starptautiskās konkurētspējas stiprināšanu, nodrošinot Latvijas studentiem iespēju studēt augstākā līmenī pašu mājās, pievienojas viedoklim, ka ir nepieciešams izveidot jaunu sistēmu un likumu par augstskolu darbību. 
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 4. Atsacīšanās no cilvēka

FotoAtsacīšanās no cilvēka un postcilvēka rašanās nav vienas dienas projekts, kā parasti saucam jaunas parādības bez vēsturiskajām saknēm. Vienas dienas projekti rodas bez akumulācijas – attiecīgā jaunā fenomena elementu pakāpeniskas uzkrāšanās, savākšanās. 
Lasīt visu...

6

Vispirms kvēls komunists vai VDK aģents, pēc tam aktīvs tautfrontietis un Saeimas deputāts

FotoŠādu cilvēku Latvijā ir daudz, tikai par viņu okupācijas laika pagātni tiek klusēts. Aizliegts arī rakstīt par viņu okupācijas laika "varoņdarbiem". Ne internetā, ne masu medijos nav iespējams atrast neko par viņu līdzdalību cilvēku vajāšanās. Un ne jau tāpēc, ka viņi tajās nepiedalījās. Viņi piedalījās - tikai visu kategoriski noliedz, un masu mediji paklausīgi klusē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ģimenes medicīna laukos – papildspēkus gaidot, izdegusi un vientuļa

Pēdējā gada laikā arvien biežāk publiskā telpā dzirdam runas par akūtu mediķu trūkumu - te Stradiņos nav...

Foto

"Saskaņas" Nils nervozi pīpē Briselē: vara Rīgas domē slīd ārā no rokām

Rīgas mēra vēlēšanas ir izziņotas 19.augustā, un ir zināms, ka uz mēra amatu kandidē...

Foto

Cik ilgi līdz valsts apvērsumam Krievijā?

Pēdējās nedēļās masu medijus un sociālos tīklus pārpludina sirdi plosoši kadri no Maskavas, kuros redzams, kā maskās tērpti, bruņoti vīri...

Foto

Apspriežamie jautājumi

Biju nedaudz pārsteigts, kad saņēmu Saeimas ielūgumu piedalīties Baltijas ceļa gadadienai veltītā sarīkojumā. Patlaban celtniecības sezona rit pilnā sparā. Jābūt nopietnam iemeslam, lai ceļotu...

Foto

Preventīvais uzbrukums

Pēc tam, kad tapa zināms par Sergeja Skripaļa un viņa meitas noindēšanas mēģinājumiem, Amerikas Savienotās Valstis aizliedza ASV uzņēmumiem pārdot Krievijai jebkuras tehnoloģijas, kuras...

Foto

Sociālā revolūcija, visatļautības eskalācija un tās rezonanse

Kriminālā kapitālisma noziegumu brīvībā sods nedraud ne par ekonomiskajiem noziegumiem, ne par humanitātes noziegumiem.* Nesodamība stimulē visatļautību. Tas ir...

Foto

Muļķība

Jānis Miezītis grāmatā «Būt latvietim» jautā, vai muļķis var būt labs cilvēks, un pats atbild – nē. Muļķis neatšķir labu no slikta, derīgu no kaitīga,...

Foto

Ja mediji ir ceturtā vara, vai tiem nebūtu jāuzņemas arī vismaz ceturtā daļa atbildības?

Visi mēs esam dzirdējuši, cik ārkārtīgi nozīmīgu lomu demokrātiskā sabiedrībā ieņem mediji....

Foto

Valdības vasaras darbi

Parasti vasara ir atvaļinājumu laiks, kad visi atpūšas un priecājas par dzīvi. Atšķirībā no citiem gadiem šovasar politiķiem nesanāk īsti izbaudīt atvaļinājumu. Papildus...

Foto

„Izcilais LTV vadītājs” Belte septiņus mēnešus pēc atlaišanas nav bijis vajadzīgs nevienam darba devējam

Kad pagājušā gada beigās no amata tikai atlaists Latvijas Televīzijas vadītājs Ivars...

Foto

Vai patiesības sargsuns Eglītis no TV3 ir melnā PR stipendiāts?

Var jau būt, ka mūsu dienās kāds ir vēl tik naivs, ka tiešām tic – atsevišķi...

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 3. Multikulturālisma un komunisma neiespējamība

Multikulturālismam un komunismam ir kopīgs liktenis – praktiskā neiespējamība. Ne multikulturālisms, ne komunisms nekad netiks praktiski realizēts. Abas koncepcijas...

Foto

Nākamgad aizliegs Zāļu tirgu?

Mīļie brāļi un māsas iekš Trimpus – šis mums var izrādīties nebūt ne tik retorisks jautājums. Paši zināt, kā tas ir: ēstgriba...

Foto

Manipulācijas

Emocijas ir loģikas ienaidnieks, emocijas liedz domāt loģiski un izdarīt saprātīgus secinājumus. Manipulācijas citam pret citu, vienai sabiedrības daļai ar citu sabiedrības daļu, viena uzņēmuma...

Foto

Pūļa gudrība, sabiedriskie mediji un valsts attīstība

2004. gada grāmatā “The Wisdom of Crowds” Džeimss Suroveckis (James Surowiecki) min virkni dažādu piemēru, kas rāda, ka sabiedrība kopumā...

Foto

Klusums Rīgas domē

Pēdējo nedēļu laikā maz dzirdams par iespējamām ārkārtas vēlēšanām Rīgas domē vai arī jauna mēra ievēlēšanu. Iespējams, Rīgas domē ievēlēto partiju deputāti ir devušies...

Foto

Vai Krišjānis Valdemārs un Krišjānis Barons latviešiem kā nācijai paredzēja 200 gadus?

To viņi rakstīja pirms 160 gadiem - 1859. gadā. Ņemot vērā šodienas valdības attieksmi...

Foto

Kas patiesībā notiek Latvijas Radio

Sabiedriskā medija žurnālistiem savā jomā jābūt vislabāk atalgotajiem valstī. Tas ir sapnis un mērķis, kuru jācenšas sasniegt un par kuru nekādu...