Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

anton

10.01.2021. 17:50

Tantuks joprojām spēlējas ar savu Exceli.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 18:50

»

Zete

Un tad, kad cilvēkam vairs nebūs nedz pases, nedz ID kartes un bankomāts vairs neizsniegs skaidru naudu, tad tā lieta būs novesta līdz galam


Vienmēr var vienoties par citu vērtību skalu un atteikties no naudas ekvivalenta. Banku visatļautību gan būtu vērts iegrožot, bet tam ir nepieciešamas aknas valsts vadītājiem un, lai arī uzskatu, ka vispārējos vilcienos Covid-19 ir piespiedis pieņemt ļoti nepopulārus (bieži līdz galam neizvērtus), bet, diemžēl, nepieciešamus lēmumus (Gobmelis un citi āksti par to parūpējās), ar banku lobiju mūsu šī brīža valdībai cīnīties nav variantu.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 18:40

»

Cienītais,

to sauc par faktu jeb materiālu sistematizēšanu


Neesat naivs jūsu dati tiek gan sistematizēti, gan profilēti, gan tirgoti tālāk, lai arī ko teiktu Cukerbergs.

Atbildēt

Pilsoņa ekipējums

09.01.2021. 18:10

»

Ray

Un


Ass lazdas miets, ar kuru var pārdurt cilvēka vēderu un sarnu traktu, kuņģi, liesu, aknas. Viegli noslēpjams zem apģērba.

Maska, naģene, kura daļēji aizsedz acis. Cimdi.

Nekādu elekronisko saziņas ierīču.

Dabiskās gaitas izkropļošana, veicot operāciju - varas noziedznieka likvidācijā.

Pārvietošanās ar velosipēdu, skrituļslidām utt. lietojot vienreiz.

Ass lazdas miets izmantojams vienreiz. Pēc izmantošanas atstājams operācijas vietā, kā varai pretošanās zīme.

Mediji, atklājot notikumus ar šādu raksturu dažādās valsts vietās, radīs paši virzītājspēka popularizāciju.

Lai uzsāktu operāciju pirmo vilni, ir jāsastāda sodāmo personu saraksts ar personu dzīvesvietas adresēm. Vēlams ar rezerves adresēm, kur persona varētu slēpties - lauku māju nosaumi, mākoņi, kājiņas, migliņas...

Šis ir citāts no jaunā fantastikas žandra A. Priedīša slepus rakstītā romāna par čekistu atmaskošanu, kas nopludināts internetā.

Kustība ieiešot vēsturē kā “lazdu bunts”, kas izmainīs valsts vēsturi un pārsviedās uz citām valstīm, lazdas jau aizstājot ar “Damokla zobeniem”..

Valstīs, kuras pārņēma “lazdu bunti”, tautas pārņēmšot varu. Tā plānotas romāna triloģijas beigas.

Atbildēt

Ray

09.01.2021. 16:46

Un
1. Latvijai tās ārējais parāds nav saistošs,
2. Latvijas politmafiju pie kriminālatbildības,
3. Latvijas pilsoņi kļūstiet politaktīvi un politatbildīgi.

Atbildēt

Nolādētā 4. maija L&K kliķe audzina jaunu teroristu paaudzi,

09.01.2021. 16:42

kura pret valsts teroru piemēros pretteroru.

“ Atsevišķos gadījumos, kad konstatētie pārkāpumi bija klaji, personām tika piemēroti arī sodi pat 1000 un 2000 eiro apmērā.

Piemēram, lidostas iecirkņa darbinieki kādai personai piemēroja 2000 eiro sodu. Šī persona bija ieradusies no ārvalstīm un devās prom no lidostas ar taksometru, taču nebija aizpildījusi pašapliecinājumu, kā arī pat pēc vairākkārtējiem policistu aicinājumiem to aizpildīt uz vietas kategoriski to atteicās darīt un bija agresīvi noskaņota, stāstīja policijas pārstāve.”.

L&K kliķe alkst asiņainu notikumu.

Atbildēt

Zete

09.01.2021. 16:30

»

Cienītais,

to sauc par faktu jeb materiālu sistematizēšanu


Un tad, kad cilvēkam vairs nebūs nedz pases, nedz ID kartes un bankomāts vairs neizsniegs skaidru naudu, tad tā lieta būs novesta līdz galam.

Atbildēt

Platais ir VDD trollis kā Augustiņš

09.01.2021. 15:26

»

Ray

Komentētājs ar niku "platais" ir kremļa trollis iesūtīts no Putina


jo nedrīkst diskutēt un noskaidrot patiesību, tad nu puedirš visu, ko var.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 15:24

»

Platais

Kad beidzas argumenti sākas apvainojumi


turpinu puedirst komentārus.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 15:21

»

Ray

Komentētājs ar niku "platais" ir kremļa trollis iesūtīts no Putina


O kāds vērtējums, patiesībā acis kož :-)

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 15:20

»

Zete

Aiz kovidšova un vakcinācijas kakofonijas klusām tiek veikta sagatavošanās inkluzīvā kapitālisma un totālas dīgitālas kontroles ieviešanai-elektroniskā iedzīvotāju uzskaite, obligātā identifikācijas karte.Vai beidzot neatrastos drosmīgi žurnālisti, kas publiski uzdotu valdībai jautājumus par Klausa ...


Priekš kam to darīt, kad 99% visu savu dzīvi publicē FaceBook, kur liek katru savu soli. Telefonus, tai skaitā to kameru, lieto ar noklusētiem iestatījumiem (zināma katras fotogrāfijas tapšanas laiks un vieta) un tādi gudrīši spriedelē par to ka viņus grasās tagad izsekot - attopieties, jūs jau par sevi visu esat nopublicējuši. Covid kontaktu izsekošanas aplikācijas darbojas ar krietni mazāku privātās informācijas apjomu kā paši to brīvprātīgi nododot sociālo tīklu rokās (serveros).

Atbildēt

Ray

09.01.2021. 15:19

Komentētājs ar niku "platais" ir kremļa trollis iesūtīts no Putina.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 15:06

»

Uldis

Pats piemīzi savas čības


Kad beidzas argumenti sākas apvainojumi :-)

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 15:05

»

Te jau ir daudzi citi jautājumi. Piemēram par pašiem testiem. Kad sāka testēt ar siekalu testiem, mediji rakstīja, ka to precizitāte ir ļoti laba, ap 90


Tik pat labi var būt reāli 1100 gadījumu, tātad patiesībā vienalga ir kaut kur pa vidu ~1000

Atbildēt

Es saprotu,

09.01.2021. 14:10

»

Zete

Aiz kovidšova un vakcinācijas kakofonijas klusām tiek veikta sagatavošanās inkluzīvā kapitālisma un totālas dīgitālas kontroles ieviešanai-elektroniskā iedzīvotāju uzskaite, obligātā identifikācijas karte.Vai beidzot neatrastos drosmīgi žurnālisti, kas publiski uzdotu valdībai jautājumus par Klausa ...


bet mediji ir angažēti.Nereāli. Pietiek vēl elpo. Ja to aizklapēs..jau tagad daudziem asi mieti rokās priekš pavļutēm..

Noskaties! Kas notiek ASV, tas atbalsosies pie mums. Ne velti Līķu Vaira klusē. Apčurājusies klusi.

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

09.01.2021. 13:57

Te jau ir daudzi citi jautājumi. Piemēram par pašiem testiem. Kad sāka testēt ar siekalu testiem, mediji rakstīja, ka to precizitāte ir ļoti laba, ap 90%.
Sanāk ap 100 viltus pozitīvajiem uz 1000 testu

Atbildēt

Zete

09.01.2021. 13:54

Aiz kovidšova un vakcinācijas kakofonijas klusām tiek veikta sagatavošanās inkluzīvā kapitālisma un totālas dīgitālas kontroles ieviešanai-elektroniskā iedzīvotāju uzskaite, obligātā identifikācijas karte.Vai beidzot neatrastos drosmīgi žurnālisti, kas publiski uzdotu valdībai jautājumus par Klausa Švābes un co publcēto pasaules attīstības programmu. Viņi varētu uzņemties ne tikai politisko, bet arī kriminālatbildību par valsts izvēlēto ceļu. Bet varbūt izzustu sazvērestības teorijas Latvijā?

Atbildēt

D. Pavļuts sāk ar teroru un demagoģiju

09.01.2021. 13:47

Pavļuts izdod rīkojumu sākt visu mediķu vakcināciju
POLITIKA Šodien 13:02
  LETA

Veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP) izdevis rīkojumu, kas nosaka, ka no 11.janvāra tiks vakcinēti visi mediķi, informēja veselības ministra komunikācijas padomniece Lāsma Bindere.

Vakcinācijas process būs jāorganizē arī brīvdienās un svētku dienās, paredz ministra rīkojums.
Pavļuts norāda, ka līdz šim vakcinēja lielo slimnīcu darbiniekus, šodien sāk vakcinēt ģimenes ārstus, bet no pirmdienas šī iespēja būs visiem mediķiem - ārstiem, ārstu palīgiem, māsām, zobārstiem, vecmātēm un citiem. 

"Ārsts, kas neizmanto iespēju vakcinēties, to liedz kādam citam, kas nepacietīgi gaida savu vakcinācijas kārtu. Nevaram atļauties nepotēt tos, kas ir gatavi," saka  Pavļuts.
Viņš atzīst, ka Latvijas sabiedrības viedoklis par vakcinēšanos ir nogaidošs, un ļoti nepieciešams ārstu labais piemērs.
Ārstniecības iestādēm būs savās mājaslapās jāpublicē mediķiem viegli pieejama informācija par vakcinācijas kārtību un pieteikšanās iespējām. Vakcinācijas kabinetu adreses un kontaktinformāciju varēs atrast Nacionālā veselības dienesta (NVD) mājaslapā.

Vakcinācijas kabinetos būs jāveido elastīgas gaidīšanas rindas gadījumam, ja kāda no vakcinējamo personu pierakstā iekļautajām personām dažādu apstākļu dēļ nevarēs ierasties uz vakcināciju noteiktajā laikā.
Lai vakcinēties gribētājiem būtu vienkāršāk pieteikties, nākamajā nedēļā plānots rast risinājumu vienotai pieteikšanās sistēmai un meklēt risinājumus elastīgai rindu vadības sistēmai.
Rīkojumu ministrs izdevis saskaņā ar 1.decembrī valdībā apstiprināto informatīvo ziņojumu "Par Covid-19 vakcīnu ieviešanas stratēģiju". Rīkojums stāsies spēkā pirmdien, 11.janvārī.

Kā vēstīts, kopumā līdz šim vakcinētas 6076 personas, tajā skaitā 4602 ārstniecības personas un 1474 ārstniecības iestādes darbinieki.
Latvija līdz šim ir saņēmusi 23 400 farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" devas. Tās paredzētas kopumā 11 700 cilvēkiem, jo viena vakcinēšanai nepieciešamas divas devas. Tādējādi līdz šim vakcinēti 51,9% šo cilvēku, liecina aģentūras LETA aprēķini.
Kā ziņots, lai paātrinātu vakcinācijas pret Covid-19 tempu, Veselības ministrija (VM) kopā ar lielo slimnīcu vadību piektdien pieņēma lēmumu sākt brīvprātīgu visu ārstniecības personu vakcināciju, piektdien preses konferencē paziņoja Pavļuts.
Sestdien Paula Stradiņa klīniskā universitātes slimnīca un Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca uzsākušas ģimenes ārstu vakcināciju pret Covid-19.

Tikmēr Latvijas Televīzija ziņo, ka viens no pirmajiem jau piektdienas vakarā Covid-19 vakcīnu saņēma lauku ģimenes ārsts Ainis Dzalbs un viss Staļģenes doktorāta kolektīvs. Saņēmuši uzaicinājumu veikt vakcināciju sestdien vai svētdien, staļģenieši sazvanīja Paula Stradiņa klīnisko universitātes slimnīcu un jau piektdienas vakarā tika pie vakcīnas.
Kā ziņots, pirmās farmācijas uzņēmuma "Pfizer" un "BioNTech" ražotās vakcīnas "Comirnaty" Latvijā tika nogādātas 26.decembra rītā. Pirmajā piegādē Latvija saņēma 9750 vakcīnu devas. Savukārt pēc nedēļas Valsts asinsdonoru centrā nogādāta arī otrā piegādes krava ar 13 650 "Pfizer" un "BioNTech" ražotajām vakcīnu "Comirnaty" devām.
Piektdien, 8.janvārī, valdība vienojās, ka Latvija iegādāsies papildu līdz 1,4 miljoniem "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu. Šāds lēmums tika pieņemts, jo piektdien Eiropas Komisija (EK) pieņēma lēmumu dalībvalstīm nodrošināt vēl papildu 300 miljonu "Pfizer" un "BioNTech" vakcīnas pret Covid-19 devu.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 13:40

»

Uldis

Un otrs iesniegums par atteikšanos no nodokļu maksāšanas blakus


Varētu padomāt, ka lielākie pļāvēji tos godprātīgi maksā, nesmīdini manas čībiņas.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 13:15

»

Ir gan iekļauti

un pielikti vēl klāt,izzīsti no pirksta.Platais ,neturi tik plati muti,iekries kāda dzīva radība un Tu aizrīsies


Jā, jā un visā pasaulē, arī ASV klaji nedraudzīgās valstīs situācija ir līdzīga, var jau .irst, bet ar mēru.

Atbildēt

Mr. Gloubls

09.01.2021. 11:58

»

?

Tev nav ienācis prātā, ka visās valstīs neapkopo datus uz katras dienas 0:00, bet dažādiem laikiem


Ja ASV nenotiks pilsoņu bruņota sacelšanās pret misteru Globlu, kurš iemieso mežoņus- tehnokrātus- finansistus, lai iznīcinātu tautas un ja mēs sadarbosimies ar 4. maija finanšu korporāciju sevis iznīcināšanā, padarot mūs par kastrētiem vergiem, sakropļojot mūsu bērnus un mazbērnus, tēvus, vectēvus, omes, mēs paši iznīcināsim sevi, ļaujoties vakcinācijai.

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

!!!

09.01.2021. 11:03

Ja nesaprot , vajag pastrādāt medicīnā ! Tagad tik daudz to gudro saradies .

Atbildēt

Noskaties un noklausies,

09.01.2021. 10:31

»

krieva

Ko, "zaļie cilvēciņi", ko Putins tur iesūtījis, lai celtu traci


pirms spried.

Atbildēt

krieva

09.01.2021. 10:08

»

Visa patiesība, ko mums plāno, ASV ir pilsoņu kara priekšā

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD


Ko, "zaļie cilvēciņi", ko Putins tur iesūtījis, lai celtu traci?

Atbildēt

Visa patiesība, ko mums plāno, ASV ir pilsoņu kara priekšā

09.01.2021. 09:18

https://www.instagram.com/tv/CJtjkDxKwGD/

Atbildēt

Ir gan iekļauti

09.01.2021. 08:31

»

Platais

Kur tu ņem šādu sviestu? Jau desmitiem reižu ir skaidrots, ka atkārtotie testi šai statistikā nav iekļauti, ko var malt vienu un to pašu


un pielikti vēl klāt,izzīsti no pirksta.Platais ,neturi tik plati muti,iekries kāda dzīva radība un Tu aizrīsies.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 04:08

»

tv36

Neatceros, kur lasīju, ka operāciju dati tiekot reģistrēti manuāli trīs dažādās kladēs. Ja dati par covid arī tiek pierakstīti ar roku, tad informācijas aprite ir lēna un, iespējams, kļūdaina. E-veselība? Hahaha. 😏 No tiem, kas atbildīgi par arhaisku datu uzskaiti, jāprasa atbildība, manuprāt...


Bet būtu interesanti uzzināt, kur tu to lasīji. Man vienīgais interesē, kādēļ LV dati tiek apkopoti krietni pēc tam kad ir paziņoti LT un EE dati, labi Igaunijā varētu būt mazāks testu skaits (bet viņi tak visu darot lēni), bet Lietuva stabili ir mums priekšā visos ciparos, bet datus apkopo operatīvāk.

Atbildēt

Platais

09.01.2021. 04:03

»

Šaurais

Nav runa par ierobežojumiem. Tie ir vietā un laikā: MASKAS (pareizi litotas un ja neizmet, dezinficētas, un tad atkārtoti lietojamas), DIVI METRI, pulcēšanās ierobežojumi (BEZ VEIKALU IDIOTISKĀS PREČU ŠĶIROŠANAS...


Kur tu ņem šādu sviestu? Jau desmitiem reižu ir skaidrots, ka atkārtotie testi šai statistikā nav iekļauti, ko var malt vienu un to pašu?

Atbildēt

tv36

08.01.2021. 23:52

Neatceros, kur lasīju, ka operāciju dati tiekot reģistrēti manuāli trīs dažādās kladēs. Ja dati par covid arī tiek pierakstīti ar roku, tad informācijas aprite ir lēna un, iespējams, kļūdaina. E-veselība? Hahaha. 😏 No tiem, kas atbildīgi par arhaisku datu uzskaiti, jāprasa atbildība, manuprāt.

Atbildēt

Šaurais

08.01.2021. 23:02

»

Platais

Diemžēl redzu ka ar prātu apveltītu indivīdu Latvijā ir pamaz. Jūs tiešām nesaprotat, ka gadījumā ja ierobežojumu nebūtu mums būtu pilnīga truba. Nedomājot par sevi un saviem tuviniekiem - padomājiet vismaz par mediķiem, kuriem šī šļura, riskējot ar savām dzīvībām, ir jāizstreb. Un nestāstiet par zviedriem...


Nav runa par ierobežojumiem. Tie ir vietā un laikā: MASKAS (pareizi litotas un ja neizmet, dezinficētas, un tad atkārtoti lietojamas), DIVI METRI, pulcēšanās ierobežojumi (BEZ VEIKALU IDIOTISKĀS PREČU ŠĶIROŠANAS).

Bet statistika, iespējams, lai dabūtu lielāku naudu un , nav izslēgts - lai barotu misteru 20 %.

Staistika ir absurda un noziedzīga - Ilze JURČA pareizi uzsver, pieķēra - VIENU testē atkārtoti 5 reizes un uzskaita, kā inficēti 5 cilvēk?
Katram saprotams - atkārtotie .jāskaita kā VIENS. Ja viens inficējies un jau pilnībā negatīvbs un atkal saslimis, inficējies, tad varētu runāt, ka jauns.

ŠEit ir nepieciešams ierosināt kriminālizmeklēšanu. citādi skaidrības nebūs.

Atbildēt

Platais

08.01.2021. 22:16

»

WWW

Diez kovidšizofrēniju var izārstēt


Te nav nekādas šizofrēnijas, bet vienkārši fakti un elementāra loģika, piedāvāju variantus, lai mediķiem nav jācīnās par to dzīvībām, kas to nevēlas. Un Gobmeli derētu vispār saukt pie kriminālatbildības. Lai atbild tagad par ārsta - infektologa dzīvību.

Atbildēt

Tu

08.01.2021. 21:27

»

Es

Stukačus jāmočī


Aigar tas tu?????

Atbildēt

reptilis

08.01.2021. 21:19

Vai nu stulbums ,vai ļaunprātība.....abi gadījumi ne kā laba nesola:(((

Atbildēt

ha-ha

08.01.2021. 21:19

»

Jurcis

Brīnumaini, ka tik dumja mātīte tik ilgi tādā darbā noturējās. Apbrīnojami


Vietā dabūjāt vēl odiodizaku personāžu!

Atbildēt

Platais

08.01.2021. 21:17

Diemžēl redzu ka ar prātu apveltītu indivīdu Latvijā ir pamaz. Jūs tiešām nesaprotat, ka gadījumā ja ierobežojumu nebūtu mums būtu pilnīga truba. Nedomājot par sevi un saviem tuviniekiem - padomājiet vismaz par mediķiem, kuriem šī šļura, riskējot ar savām dzīvībām, ir jāizstreb. Un nestāstiet par zviedriem, viņi ir tipiski ziemeļnieki, mēs neesam raduši tik ļoti būt atšķirti no citiem. Lietuva tam ir tipisks piemērs - 1. vieta Eiropā pēc inficētajiem pret iedzīvotāju skaitu. Un tur jau sāk šķirot pacientus. Ja reiz tāda attieksme, tad sagatavojiet iesniegumus par atteikšanos no medicīniskās palīdzības covid inficēšanās gadījumā, bet to jau jūs nespējat - tik daudz drosmes nav

Atbildēt

Kariņš un Levits

08.01.2021. 21:05

Par visu atbildēs.

Atbildēt

tantužai

08.01.2021. 20:58

noklemmējusi plate..

Atbildēt

Jv un Par

08.01.2021. 20:56

»

Temīda

SPKC būs lieliski lieciniki


Pilnīgi noteikti tiks tiesāti

Atbildēt

Temīda

08.01.2021. 20:33

SPKC būs lieliski lieciniki.

Atbildēt

p.s.

08.01.2021. 19:59

SPKC publicētā statistika
provizoriskie mirstības dati
MOR10. Iedzīvotāju nāves cēloņi sadalījumā pa mēnešiem
Covid-19 (U07)
-------------
2020
janv 0
febr 0
mart 0
apr 9
mai 3
jun 2
jul 1
aug 1
sept 2
okt 24
nov 105
dec ...

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai Latvijas Basketbola savienība ir „iPhone” reklāmas kampaņas sastāvdaļa?

FotoLatvijas Basketbola savienība ir nākusi klajā ar iniciatīvu bērniem un jauniešiem "Elite izaicina LJBL" - https://basket.lv/ljbl/aicinam-piedalities-izaicinajuma-elite-izaicina-ljbl. Protams, ka jebkāda veida aktivitātes, kas aicina bērnus un jauniešus iesaistīties sportiskās aktivitātēs, raisot sacensību garu, būtu tikai atbalstāmas, bet konkrētajā gadījumā izskatās, ka attiecīgās aktivitātes galvenais mērķis ir popularizēt jaunāko iPhone modeļu lietošanu bērnu un jauniešu vidū.
Lasīt visu...

21

Gabrāna asmens jeb Hermaņa analīze bez lieku būtību ieviešanas

FotoIespējams, ka pats skandalozākais darbs mūsu Nacionālā mākslas muzeja pastāvīgajā ekspozīcijā ir Ginta Gabrāna 1995. gadā radītā konceptuālā instalācija “Nazis, ar ko sev sagraizīt dirsu”. Darbs nepavisam nav sarežģīts – to veido ar audeklu pārvilkts galds, uz kura novietots neglīts pašdarināts, toties ļoti ass nazis, kas ar smagu ķēdi piestiprināts zem galda. Blakus pie sienas – aptuveni graizāmās ķermeņa daļas augstumā piestiprināts ovāls spogulis. Jā, un vēl arī uz galda pārvalka uzkrāsots darba nosaukums, kas vienlaikus ir arī naža funkcijas apraksts.
Lasīt visu...

21

Politkorektuma terors: „Facebook” cenzoru izdzēstais viedoklis

FotoPēdējo dienu jandāliņš sakarā ar manis publiskotajiem Jaunā Rīgas teātra uzvedības noteikumiem ir radījis kaudzi interpretāciju šim tekstam. Daudzi prasa, lai es tos komentētu un paskaidrotu sīkāk. Te būs:
Lasīt visu...

12

Politkorektums, jeb kur palicis mans "revolveris"?

FotoVisticamāk, to izgudroja mūsu senči laikos, kad visi vēl dzīvojām ciltīs. Ar vienu mērķi - lai mēs viens otru nenogalinātu tikai tāpēc, ka neprotam savaldīt savu muti un/vai savas emocijas. Ziedu laikus politkorektums (jeb, vienkārši sakot, labas manieres) piedzīvoja mežonīgajos Rietumos, kur katram pie sāniem bija revolveris, ar kuru aizstāvēt savu pašcieņu, tiesības un citas būtiskas vērtības. No kurienes radusies pārspīlētā amerikāņu pieklājība, viss šis "labdien, ser; ko vēlaties, ser; vai viss kārtībā, ser?" un smaids līdz ausīm? Varbūt liela daļa atbildes ir tajā, ka par nevērību, nemaz nerunājot par tīšu rupjību, pret nepazīstamu džentlmeni varēja mierīgi dabūt lodi starp acīm?
Lasīt visu...

12

Bet Levits lai paliek savā vietā

FotoMan gluži tāpat kā lielai daļai cilvēku negribas par to domāt katru dienu. Tik vien, kā pusdienlaikā palūkoties internetā – cik aplipināto bijis iepriekšējā dienā. Un vēl tas neizrunājamais vārds “kumulatīvais”, proti, procentuālais saslimstības rādītājs.
Lasīt visu...

21

Par bargākiem sodiem par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem

FotoŠorīt Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas sēdē kā 1.darba kārtības jautājums tiks skatīts kolektīvais iesniegums “Bargāki sodi par cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem”.
Lasīt visu...

21

Cirks un izsmiekls par iedzīvotājiem Garkalnes domē

FotoGarkalnes novada domē notiekošās darbības ir uztveramas kā smiešanās par iedzīvotājiem, Valsts kontroli un VARAM jeb citiem vārdiem – notiekošais ir politisks cirks.
Lasīt visu...

21

Zāļu valsts aģentūras skaidrojums – atbilde uz „Re:Baltica” vienpusēju rakstu

FotoZāļu valsts aģentūra (ZVA) vērš uzmanību, ka Re:Baltica 2. martā publicētā rakstā žurnāliste Sanita Jemberga iekļāvusi vienpusēju viedokli, nav ņēmusi vērā ZVA sniegto informāciju un rakstā atspoguļo tikai šodien zināmo un pēc reģistrācijas pieejamo informāciju, nevis ņem vērā tobrīd, pērnā gada novembrī, pieejamo informāciju par Pfizer vakcīnu. Tādēļ Zāļu valsts aģentūra publicē atbildi uz minētajā Re:Baltica rakstā pausto.
Lasīt visu...

21

Vecie blēži „likuma un kārtības” sardzē

FotoGrūti pateikt, kas darījās Mandžūrijas kandidāta Alda Gobzema galvā, kad tika izdomāts viņa jaunās partijas nosaukums „Likums un kārtība”. No vienas puses varbūt Aldis ir amerikāņu seriāla „Law and Order” kvēls cienītājs, no otras varbūt viņa sirdij ir tuva Polijā valdošā partija „Likums un taisnība”. Tāpat iespējams, ka par iedvesmu kalpojis gan seriāls, gan partija. Taču, manuprāt, jaunās partijas nosaukuma izvēle patiesībā ir pamatojama ar to, ka Aldis ir vienkārši nolēmis mūs visus pamatīgi „iztroļļot”, jo partijas „Likums un kārtība” valdē ir savācis personas, kurām ar iepriekšminētajām vērtībām nav ne mazākā sakara.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karīna Sprūde ir nevis parasts mirstīgais, bet mans cilvēks

Visi ir izņēmušies, un tagad klausieties. Es vienmēr runāju to, ko domāju. To Jūs zināt. Es nebaidos...

Foto

Ģirģen, sāc strādāt, nevis tēlo tautas ministru ar pielīšanu un izlikšanos par aizstāvi un glābēju

Vakar vakarā ziņās stāsta, ka policija uzrēķinājusi sodos ap miljonu, čakarējot...

Foto

Vakcinācija nav risinājums Latvijai

Es kā opozīcijas deputāts neizprotu konsekvences trūkumu valdības lēmumos. Es uzskatu, ka ir jāstiprina veselības aprūpes kapacitāte, nevis jābaida ar viļņiem. Veselības...

Foto

„Kancelēšanas” kultūra luterāņu baznīcā attiecībā uz sievietēm ir dominējusi kopš 1993. gada

This you? (Uzreiz atvainojos par to, ka ne pārāk diplomātiski...) Redzēju, ka raksts ir...

Foto

Jaunā Rīgas teātra septiņi ētiskie uzvedības noteikumi darbniekiem un skatītājiem

1. Mūsu teātrī ir atļauta runas brīvība bez jebkādiem ierobežojumiem....

Foto

Nevajag sagaidīt, ka tu pusmūža vecumā aiznesīsi ar lepnumu savu naktspodiņa saturu pie sabiedrības un visi tev glāstīs galviņu

1) Vārda brīvība nenozīmē to, ka tevi...

Foto

Kā likvidēt "Facebook" monopolu?

Notikumi ASV un Facebook uzsāktā cenzūras politika ir aktualizējusi jautājumu par Facebook globālo monopolstāvokli un nepieciešamību to likvidēt. Tagad tas kļūst ne tikai par daudzu cilvēku...

Foto

Kāpēc mērāmies ar kvadrātmetriem?

Es kā ticīgs cilvēks ticu, ka politiķus tomēr vada arī rūpes par mazo cilvēku, ne tikai uzbudinājums no varaskāres....

Foto

Nu varam laimē diet, Krievijai mute ciet

Nesen Latvijā tika pārtraukta vairāku populāru Krievijas telekanālu retranslācija. Redzamākajiem Dievzemē dzīvojošo krievu tiesību aizstāvjiem, kas aizvēlēti uz Briseli,...

Foto

Par ārpolitikas skabargām citu acīs

Kamdēļ es neesmu pārāk labās domās par Putina Krieviju un pašu Putinu? Iemesli, protams, ir vairāki bet, viens no tiem –...

Foto

Jau tiek gatavota lielā „fendere”

Es palasīju Lembergam konfiscējamās mantas sarakstu. Abstrahējoties no fakta, ka viņu soda par kriminālu nodarījumu, kuru viņš pats savas ietiepības dēļ...

Foto

Elīnas Didrihsones tests

Jau kādu laiku gribēju parunāt par Rietumos augošo "dzēšanas kultūru" jeb "cancel culture". Apcerēju, kuru piemēru aplūkot. Varbūt Džīnu Karano? Leģendārā MMA cīkstone...

Foto

Basketbola savienību vada prezidents, kurš, vēl esot valsts prezidents, uzmanību pievērsa ar pārpratumiem, nevis runu saturu

Sestdien nezaudēja tikai viena komanda, zaudēja viena basketbola paaudze un viss...

Foto

Fermas rullē

Uzreiz godīgi atzīšos – rakstīt mani pamudināja 9. februāra rītā laikrakstā „Diena” izlasītais R. Meļņika raksts-intervija “Gaisa stūmēju šai valdībai netrūkst. Saruna ar Mārci Bendiku”. Oponēšu...

Foto

Mārcis Jencītis uzsāk krusta karu pret kritisko domāšanu un „totalitāro” Latviju

Kādu laiku atpakaļ jau tika runāts par izbijušo heroīna atkarīgo un cietumnieku, draudzes „Kristus pasaulei” līderi...

Foto

Runa Davosas e-forumā par tradicionālās pasaules kārtību

Vispirms, dāmas un kungi, es gribētu jūs visus pasveicināt šeit Starptautiskajā Ekonomikas Forumā. Un sākt es gribētu ar to,...

Foto

Azerbaidžāna – Baltijas valstu "aizmirstā" māsa

Latvijas starptautisko "de iure" atzīšanu – tās simtgade nosvinējās klaji formāli – mums tomēr vajadzētu vērtēt ar lielāku pietāti. Diemžēl...

Foto

Kāda ir atšķirība starp viltus rakstiem Baltkrievijā un viltus rakstiem Latvijā?

Dažas dienas pēc Baltkrievijas tiesas procesa beigām Jekaterinas Andrejevas un Darijas Čultsovas lietā lielākā daļa...

Foto

Visas nācijas pastāvēšanas vārdā ģimene nedrīkst kļūt par brīvas interpretācijas objektu

Sarežģītā situācija, kādu ikvienā politikas un sadzīves jomā diktē Covid-19 izraisītā pandēmija, liek koncentrēties uz īslaicīgiem...

Foto

Mafija

Atskrien raiba žagatiņa, / Div' pelēki vanadziņi. / Vai, māmiņ, nepazini / Viltiniekus staigājam: / Viltus pieši kājiņā, / Viltus zaļi zobentiņi....

Foto

Kaut kādi "kara veterāni", ko bez rindas špricēšot, un vienkārši "vajadzīgi cilvēki", kas dabūšot vakcīnu pirmie...

It kā jau 30 gadus esam projām PSRS, tomēr tā...

Foto

Ja Krievijā var, kāpēc nevaram arī mēs?

Iekšlietu ministrija ir sagatavojusi grozījumus Krimināllikumā, kuru mērķis ir aizsargāt valsts varas pārstāvju godu un cieņu. Likumprojekts paredz papildināt...

Foto

Godātais Levita kungs, palīdziet

Levita kungs! Vēršos pie Jums pēc izpratnes un palīdzības. Mana nozare, kurā es darbojos jau 14 gadus, ir skaistumkopšana. Man pieder Latvijā...

Foto

Ceru, ka tā nav, bet dīvainas domas nāk prātā

Kā apzinīgs pilsonis, kas visu mūžu saskāries ar dažādām vakcīnām un potēm, kuras neko sliktu nav nodarījušas,...

Foto

Katram valdības lēmumam jābūt caurskatāmam un labi izskaidrotam, tāpēc lēmumus par „VIP vakcīnām” mēs noslepenojām

Lēmumi, kurus pieņemam valdībā, ir abpusgriezīgi. Vienkāršas un iepriekš skaidri pareizas rīcības...

Foto

Vai tā ir oficiālā viedokļa apkalpošana pandēmijā?

Žurnāla “Patiesā dzīve” 2021. gada 2. numurā publicēts raksts "Pandēmiskās dusmas", autore – Inguna Mukāne. Daļa raksta ir autores...

Foto

Ušakovs un Ameriks par Navaļnija spriedumu

Nesen Nils Ušakovs un Andris Ameriks savās Facebook lapās publicēja savus viedokļus par spriedumu, kuru Zamoskvoreckas tiesa nolasīja Aleksejam Navaļnijam....

Foto

Alkatība ir bīstama

Apbrīnojami, cik straujos tempos cilvēki pazaudē gan intuīciju, gan piesardzību, ja ilgstoši dzīvojuši itin piesmakušajā Rietumu aurā, kur zinātne ir Dievs, visatļautība vienlīdzināta...

Foto

Ministru kabineta spēju spogulis Covid-19 krīzes pārvarēšanā

Lasītāju vērtējumam: tikai un vienīgi vienas dienas virsraksti medijos Latvijā, kas atspoguļo Ministru kabineta darba rezultātus koronavīrusa pandēmijas un...

Foto

Jūs neko nesaprotat – patiesībā šis ir veiksmes stāsts

Pagājušā gada martā Pasaules veselības organizācija (PVO) paziņoja, ka koronavīrusa uzliesmojums ir kļuvis par globālu pandēmiju. Šodien,...

Foto

Protams, ka ar 350 miljoniem no Latvijas valsts vien mums nepietiks un vajadzēs vēl

Nav šaubu, ka 2020. gads bija izaicinājumiem pilns. Tas bija gads, kad globālajā...

Foto

Sāk šķist, ka patiesībā Andis Kudors ir patoloģisks melis

2021. gada 5. februārī Andis Kudors nāca klajā ar paziņojumu, ka pārtrauc politisko darbību, pamet Jauno konservatīvo partiju...

Foto

Izvārītā varde vai varoņstāsts?

Šķiet, būs grūti atrast cilvēku, kurš nekad nav dzirdējis hrestomātisko piemēru par vardes vārīšanu. Ja nu kāds, tomēr, nav – īsi izstāstīšu...

Foto

Kariņa kungs, nav labi

Kariņa k-gs, man ir tik viens jautājums, - vai Jūs kaut reiz esat izdzīvojis un uzturējis ģimeni par 120 eiro, par 300...

Foto

Kam policijai pietiek resursu un kam ne?

Šajā nedēļā tepat Rīgā tika brutāli aplaupīta kārtējā privātmāja. Mājai bija kameras un signalizācija. Tika aizdzītas automašīnas un iznesta...

Foto

Likums un mīlestība

Un, lūk, tur atnāca cilvēks, vārdā Jairs, kas bija sinagogas priekšnieks; un tas, nokritis pie Jēzus kājām, lūdza Viņu ienākt tā namā, jo...