Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tests

26.11.2022. 17:32

Par riekstiņu pilnīgi piekrītu, kopā ar savu paglupo, bet bezgala iedomīgo ministrieni, kurai viņš piespēlēja saldākos komandējumus uz siltām un dārgām valstīm, pilnīgs diletantu tandēms. Bet tādā laikmetā dzīvojam.
Varbūt ir laiks mainīt visu sporta skolu koncepciju, pārejot uz sporta klubu sistēmu, kā tas ir attīstītākajās Rietumu valstīs? Skolā, lai ir sports pamata līmenī, bet klubos jau talantu un sacensību līmenī? Tad netiks tērēta milzīga nauda sistēmas uzturēšanai, kur 90 procenti naudas aiziet algās un infrastruktūrā, bet 10% pašiem sporta skolu audzēkņiem. Un tas, ka sporta skolā uzņem visus, lai tikai skaitītos pilna treniņgrupa, ir pilnīga un nevajadzīga izšķērdēšana! Un tiem, kuri nezina, sporta skolu sistēma pasaulē ir retums un eksotika, nevis likumsakarība.

Atbildēt

redz

24.11.2022. 17:19

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


protams, var jau sodīt, un tas ar patiesībā būtu jādara, tikai sodīšana pati par sevi nespēs likvidēt valsts atpalicību visās jomās...

Atbildēt

bet

24.11.2022. 17:18

»

ASV protektorāts Latvija

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra


varbūt ka var pasargāt no iedzimtas duracības..

Atbildēt

60+

24.11.2022. 10:55

Less is more

Atbildēt

tomēr

24.11.2022. 10:45

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


nepiekrītu: Viņi ir gana gudri...tikai strādā savās interesēs. Tas ar viss. Viss kas te LV notiek, nenotiek varas muļķības, bet gan varas interešu dēļ.

Atbildēt

asd

23.11.2022. 20:28

Neko citu kā par sportu no viņa dzirdējis neesmu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:16

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 16:04

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs!?

Atbildēt

tomēr

23.11.2022. 12:39

»

Eduards Lunis

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu


dumji ir tie kas domā, ka politiku vada dumjie..Politiku vada intereses..ne gudrība...

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 12:17

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu!?
---Bet pašu galveno ,nezin!
-veselības pamats-ŪDENS BEZ KALCIJA UN ARI PRODUKTI ! 1INFO -BUBLIK UN ZDOROVJAK

Atbildēt

biedram APINIM:

23.11.2022. 11:03

Muldēšana viņam visa mūža garumā...

Atbildēt

šitais

23.11.2022. 10:08

gan māk muldēt: Katru nedēļu kāds ''jaunatklājums''....

Atbildēt

atkal

23.11.2022. 08:51

izbijušais Latvijas ceļa veselības ministrs-veselības sistēmas grāvējs kaut ko muld...

Atbildēt

KARAĻA MINDAUGA DZIMTA

22.11.2022. 23:20

Ja farmbiznesmeņi un ārsti tā gandēs cilvēku veselību ar antibiotikām ,tad arī ne sports ne plaušu ventilācijas aparāti pie kovid 19 nelīdzēs :
Uz saturu

SABIEDRĪBA
22.11.2022 19:50
Latvija pārsniedz PVO antibiotiku patēriņa kritēriju, norāda ZVA ( Delfi )

ČAKŠA NEDER NE TIKAI PAR IZGLĪTĪBAS MINISTRI ,BET ARĪ VESELĪBAS NE ,ĻOTI ZEMA IZGLĪTĪBA UN PIEREDZE TADAM AMATAM -ATBILDĪBAI PAR NACIJAS VESELĪBU UN IZGLĪTĪBU .
NEVIENA DOKTORA GRĀDA ,GRĀMATAS .JŪS SABIEDRĪBU PAR NAIVIEM UZSKATĀT?
BŪS JĀZIŅO NATO ,PAR TĪŠU KAITNIECĪBU TAUTAI,JAU TA ĀTROS TEMPOS IZMIRSTOŠAI ,AR JŪSU LĪDZDALĪBU.
TĀPEC JAUI ESOT VESELĪBAS MINISTRES AMATA ČAKŠA AIZVERA ACIS UZ TAUTAS INDĒŠANU AR KALIOFERROCIANĪDU .SLEPKAVAS.

Atbildēt

Ārzonu konti vēl nav bloķēti

22.11.2022. 22:28

Veselība ta veselība, bet kontrole pār sportu un sportistiem ir viens no varas noturēšanas atzariem, tūlīt aiz mēdiju kontroles. Tas nodrošina bezrūpīgu dzīvi saviem pēcnācējiem un kroplajai sistēmai kopumā.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 21:58

Atkal afēra kārtēja ,Cakša bez augstākās pedagoģiskas izglītības būšot izglītības ministre.

Apinis ,mediķis , ielīdis Olimpiskajā komitejā ( silta vietiņā) , bet pedagoģiskas sporta izglītības nav.
Jau pirmo punktu Veselības ministrija nevar nodrošināt - svaigu gaisu .
Diez kas nav Rīgas auto gāžu izpūtes netīro gaisu elpot .

Sportot ir labi ,bet nav apstākļu kur to darīt ,tenisa kortu ,jo viss tiek darīts tikai priekš olimpiešiem ,bet arī tie tiek izdzīti ar dopingiem.
Visus gadus līdz karam Donbasā ,Apinis indēja latviešus ar kalioferrocianīdu sālī ,šāļiem čipšiem ,Ukrānijas Porošenko-Valcmana palmu eļļas izstrādājumiem ,tagad sācis dziedat par taukiem uz vēdera un sēžamvietas. Biznesmenis . Uz Izraēlu kopā ar ČAKŠU nevēlaties braukt un tās labā savas zināšanas izmantot .
Bez jums te speciālistu pietiek ,daudz gudrāku.

Atbildēt

Sapnis sapnī,jeb matricas.

22.11.2022. 19:32

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 830

Atbildēt

viss pareizi

22.11.2022. 19:20

Veselaa miesaa, vesels gars!

Atbildēt

piekrītot Apīnim

22.11.2022. 18:45

Sen zināmas veselības uzturēšanas metodes: sports, spirts, flirts! Ievērot secību!

Atbildēt

HT

22.11.2022. 17:17

Apinis nesaprot, ka Levita un Kariņa politikas ballīte beigusies. Valdību neizveidos ilgi, kamēr nenonāks līdz brīdim, ka Kariņa vecā valdība vēl strādā, bet gāzes nav, Kariņa nolaidības pēc. Tad lai visi redz šo aferistu un diversanu valdības sekas.

Levits naivi cer, ka apies Veselības ministrijas jautājumu naudas trūkuma dēļ, turpinot genocīdu.

Bet jauno Klimata un enerģētikas ministriju cenšas izveidot, lai uz to nogrūstu gāzes trūkumu ziemai, atsedzot Kariņa personisko nolaidību vasarā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kā Roma sabruks šoreiz?

FotoParalēles starp krīzē esošo Rietumu pasauli un Romas impēriju pēdējām dienām kairināja filozofu un analītiķu prātus jau 100 gadus atpakaļ.
Lasīt visu...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft