Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tests

26.11.2022. 17:32

Par riekstiņu pilnīgi piekrītu, kopā ar savu paglupo, bet bezgala iedomīgo ministrieni, kurai viņš piespēlēja saldākos komandējumus uz siltām un dārgām valstīm, pilnīgs diletantu tandēms. Bet tādā laikmetā dzīvojam.
Varbūt ir laiks mainīt visu sporta skolu koncepciju, pārejot uz sporta klubu sistēmu, kā tas ir attīstītākajās Rietumu valstīs? Skolā, lai ir sports pamata līmenī, bet klubos jau talantu un sacensību līmenī? Tad netiks tērēta milzīga nauda sistēmas uzturēšanai, kur 90 procenti naudas aiziet algās un infrastruktūrā, bet 10% pašiem sporta skolu audzēkņiem. Un tas, ka sporta skolā uzņem visus, lai tikai skaitītos pilna treniņgrupa, ir pilnīga un nevajadzīga izšķērdēšana! Un tiem, kuri nezina, sporta skolu sistēma pasaulē ir retums un eksotika, nevis likumsakarība.

Atbildēt

redz

24.11.2022. 17:19

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


protams, var jau sodīt, un tas ar patiesībā būtu jādara, tikai sodīšana pati par sevi nespēs likvidēt valsts atpalicību visās jomās...

Atbildēt

bet

24.11.2022. 17:18

»

ASV protektorāts Latvija

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra


varbūt ka var pasargāt no iedzimtas duracības..

Atbildēt

60+

24.11.2022. 10:55

Less is more

Atbildēt

tomēr

24.11.2022. 10:45

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


nepiekrītu: Viņi ir gana gudri...tikai strādā savās interesēs. Tas ar viss. Viss kas te LV notiek, nenotiek varas muļķības, bet gan varas interešu dēļ.

Atbildēt

asd

23.11.2022. 20:28

Neko citu kā par sportu no viņa dzirdējis neesmu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:16

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 16:04

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs!?

Atbildēt

tomēr

23.11.2022. 12:39

»

Eduards Lunis

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu


dumji ir tie kas domā, ka politiku vada dumjie..Politiku vada intereses..ne gudrība...

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 12:17

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu!?
---Bet pašu galveno ,nezin!
-veselības pamats-ŪDENS BEZ KALCIJA UN ARI PRODUKTI ! 1INFO -BUBLIK UN ZDOROVJAK

Atbildēt

biedram APINIM:

23.11.2022. 11:03

Muldēšana viņam visa mūža garumā...

Atbildēt

šitais

23.11.2022. 10:08

gan māk muldēt: Katru nedēļu kāds ''jaunatklājums''....

Atbildēt

atkal

23.11.2022. 08:51

izbijušais Latvijas ceļa veselības ministrs-veselības sistēmas grāvējs kaut ko muld...

Atbildēt

KARAĻA MINDAUGA DZIMTA

22.11.2022. 23:20

Ja farmbiznesmeņi un ārsti tā gandēs cilvēku veselību ar antibiotikām ,tad arī ne sports ne plaušu ventilācijas aparāti pie kovid 19 nelīdzēs :
Uz saturu

SABIEDRĪBA
22.11.2022 19:50
Latvija pārsniedz PVO antibiotiku patēriņa kritēriju, norāda ZVA ( Delfi )

ČAKŠA NEDER NE TIKAI PAR IZGLĪTĪBAS MINISTRI ,BET ARĪ VESELĪBAS NE ,ĻOTI ZEMA IZGLĪTĪBA UN PIEREDZE TADAM AMATAM -ATBILDĪBAI PAR NACIJAS VESELĪBU UN IZGLĪTĪBU .
NEVIENA DOKTORA GRĀDA ,GRĀMATAS .JŪS SABIEDRĪBU PAR NAIVIEM UZSKATĀT?
BŪS JĀZIŅO NATO ,PAR TĪŠU KAITNIECĪBU TAUTAI,JAU TA ĀTROS TEMPOS IZMIRSTOŠAI ,AR JŪSU LĪDZDALĪBU.
TĀPEC JAUI ESOT VESELĪBAS MINISTRES AMATA ČAKŠA AIZVERA ACIS UZ TAUTAS INDĒŠANU AR KALIOFERROCIANĪDU .SLEPKAVAS.

Atbildēt

Ārzonu konti vēl nav bloķēti

22.11.2022. 22:28

Veselība ta veselība, bet kontrole pār sportu un sportistiem ir viens no varas noturēšanas atzariem, tūlīt aiz mēdiju kontroles. Tas nodrošina bezrūpīgu dzīvi saviem pēcnācējiem un kroplajai sistēmai kopumā.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 21:58

Atkal afēra kārtēja ,Cakša bez augstākās pedagoģiskas izglītības būšot izglītības ministre.

Apinis ,mediķis , ielīdis Olimpiskajā komitejā ( silta vietiņā) , bet pedagoģiskas sporta izglītības nav.
Jau pirmo punktu Veselības ministrija nevar nodrošināt - svaigu gaisu .
Diez kas nav Rīgas auto gāžu izpūtes netīro gaisu elpot .

Sportot ir labi ,bet nav apstākļu kur to darīt ,tenisa kortu ,jo viss tiek darīts tikai priekš olimpiešiem ,bet arī tie tiek izdzīti ar dopingiem.
Visus gadus līdz karam Donbasā ,Apinis indēja latviešus ar kalioferrocianīdu sālī ,šāļiem čipšiem ,Ukrānijas Porošenko-Valcmana palmu eļļas izstrādājumiem ,tagad sācis dziedat par taukiem uz vēdera un sēžamvietas. Biznesmenis . Uz Izraēlu kopā ar ČAKŠU nevēlaties braukt un tās labā savas zināšanas izmantot .
Bez jums te speciālistu pietiek ,daudz gudrāku.

Atbildēt

Sapnis sapnī,jeb matricas.

22.11.2022. 19:32

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 830

Atbildēt

viss pareizi

22.11.2022. 19:20

Veselaa miesaa, vesels gars!

Atbildēt

piekrītot Apīnim

22.11.2022. 18:45

Sen zināmas veselības uzturēšanas metodes: sports, spirts, flirts! Ievērot secību!

Atbildēt

HT

22.11.2022. 17:17

Apinis nesaprot, ka Levita un Kariņa politikas ballīte beigusies. Valdību neizveidos ilgi, kamēr nenonāks līdz brīdim, ka Kariņa vecā valdība vēl strādā, bet gāzes nav, Kariņa nolaidības pēc. Tad lai visi redz šo aferistu un diversanu valdības sekas.

Levits naivi cer, ka apies Veselības ministrijas jautājumu naudas trūkuma dēļ, turpinot genocīdu.

Bet jauno Klimata un enerģētikas ministriju cenšas izveidot, lai uz to nogrūstu gāzes trūkumu ziemai, atsedzot Kariņa personisko nolaidību vasarā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Piecpadsmit DZĪVĪBAS Latvijas nākotnei

FotoUz valdības un Saeimas atbalstu neceriet, mīļie. Viņiem savas problēmas ir jārisina. Līdz tautas sāpēm un vajadzībām viņiem tāls ceļš vēl ejams. Ļoti, ļoti tāls. Tautas gudrība teic: "Paēdis neēdušu nekad nesapratīs!" Un tik tiešām, kā gan "pārstrādājies" deputāts varētu saprast TĒVU, kurš katru dienu smagi strādā 18h, lai pabarotu savu ģimeni. Tas ir neiespējami.
Lasīt visu...

21

Jolanta, Denis, jūs esat parasti raspi...ģaji dieva (iedomu drauga) vārdā, lai tiktu pie liekas kapeikas

FotoPar Jolantas Gulbes-Paškevičas cinisko Facebook ierakstu par to, ka 11. septembra terora akts esot noticis tāpēc, ka VISUVARENAIS dievs esot bijis brīvdienā tajā dienā un DŽENTLMENIS (iedomājieties, kāds skaists apzīmējums ne uz ko nespējīgajam dievam), tāpēc vienkārši pagājis tajā dienā maliņā pavērot notiekošo, jo ko tad es, es jau neko.
Lasīt visu...

21

Mana atbilde Andrim Kivičam

FotoLabrīt, Andri. Mēs ar Tevi esam tikušies tikai vienu reizi, kad Tu uzaicināji mani pie sevis uz interviju. Mums bija jauka saruna arī pirms un pēc intervijas.
Lasīt visu...

21

Mūsu krievvalodīgajiem vēlētājiem ir jāpasaka ne tik tīkama patiesība - ja gribat cieņpilnu attieksmi pret sevi, arī pašiem ir jāsper solis pareizā virzienā

FotoKas noteica "Saskaņas" rezultātu Saeimas vēlēšanās? Vai pieļāvām kļūdas, no kurām varēja izvairīties? Vai samaksājām par principiem? Vai katrs no mums izdarīja/neizdarīja visu labākam rezultātam? Un kādus secinājumus esam izdarījuši? Pašlaik katram ir īstais laiks meklēt atbildes uz šiem jautājumiem.
Lasīt visu...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

Dāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures...

Foto

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

Valstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”,...

Foto

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

Nav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas...

Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...