Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Tests

26.11.2022. 17:32

Par riekstiņu pilnīgi piekrītu, kopā ar savu paglupo, bet bezgala iedomīgo ministrieni, kurai viņš piespēlēja saldākos komandējumus uz siltām un dārgām valstīm, pilnīgs diletantu tandēms. Bet tādā laikmetā dzīvojam.
Varbūt ir laiks mainīt visu sporta skolu koncepciju, pārejot uz sporta klubu sistēmu, kā tas ir attīstītākajās Rietumu valstīs? Skolā, lai ir sports pamata līmenī, bet klubos jau talantu un sacensību līmenī? Tad netiks tērēta milzīga nauda sistēmas uzturēšanai, kur 90 procenti naudas aiziet algās un infrastruktūrā, bet 10% pašiem sporta skolu audzēkņiem. Un tas, ka sporta skolā uzņem visus, lai tikai skaitītos pilna treniņgrupa, ir pilnīga un nevajadzīga izšķērdēšana! Un tiem, kuri nezina, sporta skolu sistēma pasaulē ir retums un eksotika, nevis likumsakarība.

Atbildēt

redz

24.11.2022. 17:19

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


protams, var jau sodīt, un tas ar patiesībā būtu jādara, tikai sodīšana pati par sevi nespēs likvidēt valsts atpalicību visās jomās...

Atbildēt

bet

24.11.2022. 17:18

»

ASV protektorāts Latvija

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra


varbūt ka var pasargāt no iedzimtas duracības..

Atbildēt

60+

24.11.2022. 10:55

Less is more

Atbildēt

tomēr

24.11.2022. 10:45

»

Eduards Lunis

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs


nepiekrītu: Viņi ir gana gudri...tikai strādā savās interesēs. Tas ar viss. Viss kas te LV notiek, nenotiek varas muļķības, bet gan varas interešu dēļ.

Atbildēt

asd

23.11.2022. 20:28

Neko citu kā par sportu no viņa dzirdējis neesmu.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

23.11.2022. 20:16

Sports visa mūža garumā nevar pasargāt ne no Covid, ne no mēra.

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 16:04

---Nu noziedznieki. kuri ir nodarījuši Latvijai un Tautai 30 gadu laikā triju karu postu-nu noteikti ir sodāmi ar augstāko soda mēru un nav uzskatāmi par attīstītiem un gudriem...!? Vai ne ,Lapsas kungs!?

Atbildēt

tomēr

23.11.2022. 12:39

»

Eduards Lunis

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu


dumji ir tie kas domā, ka politiku vada dumjie..Politiku vada intereses..ne gudrība...

Atbildēt

Eduards Lunis

23.11.2022. 12:17

---Nu galīgi dumš jau nu viņš nav-un noteikti gudrāks par levitu un kariņu!?
---Bet pašu galveno ,nezin!
-veselības pamats-ŪDENS BEZ KALCIJA UN ARI PRODUKTI ! 1INFO -BUBLIK UN ZDOROVJAK

Atbildēt

biedram APINIM:

23.11.2022. 11:03

Muldēšana viņam visa mūža garumā...

Atbildēt

šitais

23.11.2022. 10:08

gan māk muldēt: Katru nedēļu kāds ''jaunatklājums''....

Atbildēt

atkal

23.11.2022. 08:51

izbijušais Latvijas ceļa veselības ministrs-veselības sistēmas grāvējs kaut ko muld...

Atbildēt

KARAĻA MINDAUGA DZIMTA

22.11.2022. 23:20

Ja farmbiznesmeņi un ārsti tā gandēs cilvēku veselību ar antibiotikām ,tad arī ne sports ne plaušu ventilācijas aparāti pie kovid 19 nelīdzēs :
Uz saturu

SABIEDRĪBA
22.11.2022 19:50
Latvija pārsniedz PVO antibiotiku patēriņa kritēriju, norāda ZVA ( Delfi )

ČAKŠA NEDER NE TIKAI PAR IZGLĪTĪBAS MINISTRI ,BET ARĪ VESELĪBAS NE ,ĻOTI ZEMA IZGLĪTĪBA UN PIEREDZE TADAM AMATAM -ATBILDĪBAI PAR NACIJAS VESELĪBU UN IZGLĪTĪBU .
NEVIENA DOKTORA GRĀDA ,GRĀMATAS .JŪS SABIEDRĪBU PAR NAIVIEM UZSKATĀT?
BŪS JĀZIŅO NATO ,PAR TĪŠU KAITNIECĪBU TAUTAI,JAU TA ĀTROS TEMPOS IZMIRSTOŠAI ,AR JŪSU LĪDZDALĪBU.
TĀPEC JAUI ESOT VESELĪBAS MINISTRES AMATA ČAKŠA AIZVERA ACIS UZ TAUTAS INDĒŠANU AR KALIOFERROCIANĪDU .SLEPKAVAS.

Atbildēt

Ārzonu konti vēl nav bloķēti

22.11.2022. 22:28

Veselība ta veselība, bet kontrole pār sportu un sportistiem ir viens no varas noturēšanas atzariem, tūlīt aiz mēdiju kontroles. Tas nodrošina bezrūpīgu dzīvi saviem pēcnācējiem un kroplajai sistēmai kopumā.

Atbildēt

Karaļa Mindauga dzimta

22.11.2022. 21:58

Atkal afēra kārtēja ,Cakša bez augstākās pedagoģiskas izglītības būšot izglītības ministre.

Apinis ,mediķis , ielīdis Olimpiskajā komitejā ( silta vietiņā) , bet pedagoģiskas sporta izglītības nav.
Jau pirmo punktu Veselības ministrija nevar nodrošināt - svaigu gaisu .
Diez kas nav Rīgas auto gāžu izpūtes netīro gaisu elpot .

Sportot ir labi ,bet nav apstākļu kur to darīt ,tenisa kortu ,jo viss tiek darīts tikai priekš olimpiešiem ,bet arī tie tiek izdzīti ar dopingiem.
Visus gadus līdz karam Donbasā ,Apinis indēja latviešus ar kalioferrocianīdu sālī ,šāļiem čipšiem ,Ukrānijas Porošenko-Valcmana palmu eļļas izstrādājumiem ,tagad sācis dziedat par taukiem uz vēdera un sēžamvietas. Biznesmenis . Uz Izraēlu kopā ar ČAKŠU nevēlaties braukt un tās labā savas zināšanas izmantot .
Bez jums te speciālistu pietiek ,daudz gudrāku.

Atbildēt

Sapnis sapnī,jeb matricas.

22.11.2022. 19:32

http://divinecosmos.e-puzzle.ru/page.php?al 830

Atbildēt

viss pareizi

22.11.2022. 19:20

Veselaa miesaa, vesels gars!

Atbildēt

piekrītot Apīnim

22.11.2022. 18:45

Sen zināmas veselības uzturēšanas metodes: sports, spirts, flirts! Ievērot secību!

Atbildēt

HT

22.11.2022. 17:17

Apinis nesaprot, ka Levita un Kariņa politikas ballīte beigusies. Valdību neizveidos ilgi, kamēr nenonāks līdz brīdim, ka Kariņa vecā valdība vēl strādā, bet gāzes nav, Kariņa nolaidības pēc. Tad lai visi redz šo aferistu un diversanu valdības sekas.

Levits naivi cer, ka apies Veselības ministrijas jautājumu naudas trūkuma dēļ, turpinot genocīdu.

Bet jauno Klimata un enerģētikas ministriju cenšas izveidot, lai uz to nogrūstu gāzes trūkumu ziemai, atsedzot Kariņa personisko nolaidību vasarā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

Nesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu....

Foto

Kluso apvērsumu mehānisms

Likumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas...

Foto

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

Tik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot...

Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...