Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kapsars

24.04.2022. 13:33

Dziļi saknē visi krievi ir pidari un okupanti.

Atbildēt

andri andri

22.04.2022. 02:26

it kā gudrs vīrs. Mums meloja 2 gadus par cow19 no katra gludekļa. Un tad brīnums- sākās karš un mums sāka stāstīt patiesību? Cmon. Melo tāpat. Kolektīvie Rietumi mēģina močīt Krieviju, bet nesanāk pat visiem kopā. Jo klope ir par ideoloģiju, nevis Ukrainu.Vajadzēja jau saprast. un Andri, būsi pārsteigts, bet kad TAS notiks, un TAS notiks, Tu redzēsi, cik daudz cilvēku būs ielās ar ziediem.Arī TEV pazīstamu. Kas būs bailēs turējuši muti un cietuši kretīnus visu laiku. Jo vairumam, atšķirībā no Tevis , par viedokli nemaksā. Patiesība fašistu un totalitāristu sabiedrībā ir bīstama, Latvija ir aizgājusi Ukrainas ceļu.Jau ir politzeki. Un būs vairāk, jo tāda ir fašistu loģika. Un uz vēlēšanām būs kovids un sodi par protestiem. Un tik ilgi , kamēr valsts būs tukša. Un Jūs, sorosīti, neesiet izbrīnīti par represijām, tādas pret Jums būs.Būs jauns 1940.gads, tikai briesmīgāks, jo Ulmaņa nodarījumi pret tautu bija niecīgi.

Atbildēt

slimajam

18.04.2022. 20:51

»

anti soross

Karu ukraina izraisija asv ebreji


Jebreji nebučo miroņu kaulus, nestreb ar lapķjām skābo kāpostu zupu un jebreju armijā jaunos zaldātiņus nedrāž dirsā.

Atbildēt

dermoliberastu pidara mēslam

17.04.2022. 21:14

»

nekādā ziņā

Esmu par to,lai jūs, krievu pidari, visi būtu samaukti uz mieriem un par jums varētu aizmirst


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "jums pidariem, kas samaukti uz mietiem", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

Bijušais zemessargs

17.04.2022. 20:23

Tatāru-mongoļu utainā varza grib iznīcināt Ukrainu un to iedzīvotājus. Nāvi krievu okupantiem. Varoņiem slava.

Atbildēt

nekādā ziņā

17.04.2022. 11:30

»

mēslam

tev kā parasti pederastija ir absolūti prioritārā aktualitāte


Esmu par to,lai jūs, krievu pidari, visi būtu samaukti uz mieriem un par jums varētu aizmirst

Atbildēt

Uldis

17.04.2022. 01:17

»

to SB

Ne jau priekš sevis Freibergas, Zatlera, Vējoņa, Šlesera, Kalvīša pahans cenšas, bet gan krievu varzas interesēs. Ja krievi nepierīsies cilvēku asinis, tie slepkavos savas sugas īpatņus. Pirms tas mūdzis nebija vēl "nomočījis atejās" 50 000 čečenu bērnu, viņa reitings bija grīdas līstes līmenī, bet ...


"pahans" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

paši h.ji. sievas bļ.ģas

16.04.2022. 21:09

tā viņi sevi sauc

Atbildēt

NEVAJAG GĀZT UZ UDMURTIEM

16.04.2022. 21:08

»

CIk ilgi murgosi, Kudor?

Neredzi udmurtu ar vaigu kauliem Kremlī, kas uzdodas par Putinu


vuškas krūmos salasīts un pamests. Tas, ka nav tādas krievu nācijas, tas gan tiesa. Salašņu bidlu šarikovu bari.Iinteliģence aizbēga jau 1917.g. Atlikušos šizis staļins izkāva.

Atbildēt

KAD CILVEĶS NEDERE DARBAM UN TO NEDARA

16.04.2022. 21:04

TAS DEBILIZĒJAS PAR BIDLU

Atbildēt

vispār

16.04.2022. 19:27

»

Skumjais Bruņinieks

Es aicinātu neticēt tām visām aptaujām Krievijā..kādas gan var būt godīgas, ticamas aptaujas totalitārā valstī...


Nekas tā neceļ diktatoru reitingu kā viņu sākts karš, kurš notiek ārpus aptaujāto dzīvesvietas.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.04.2022. 16:05

Karaulovs ir beidzis teātra augstskolu..tas nav jāaizmirst.
Šis Kremļa sulainis neko tā pat, bez Putina ziņas, nedara...
Tas viss ir saskaņots.
Te ir pavisam cits līmenis..Solovjovs, Kiseļevs un Skabejeva nestāv klāt.
Cik smalki draudi..ar maigumu, ar cilvēciskumu, ar draudzību..ar sapratni un pat ukraiņu varonības atzīšanu..
Tikai parakstiet mierizlīgumu..atdodiet Krimu, Luganskas - Doņeckas apgabalu PSRS teritorijās un vsjo - pat NATO variet stāties iekšā..
Vai tad Putins kāds zvērs..
Man interesē, vai būs kāda personīga atbilde...
Zeļenskim tā kā nebūtu vērts, kā prezidentam, nolaisties līdz propagandona Karaulova limenim..
Nu bet Gordons..kam līdz karam bija labas attiecības ar Karaulovu, Gordons..domāju, atbildi, kā žurnalists un blogeris, parādā nepaliks..
Tur pat aizsūtīs,kur karakuģi "Maskava"...
Gaidīsim..
ps
Manuprāt, tas no bezcerības un bezizejas..visi varianti jāizmēģina..a ja nu nostrādā atomdraudi..??

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.04.2022. 15:21

Manuprāt, tā diena ir pienākusi!
Karaulovs, it kā izsakot savu personīgo viedokli, atklāti draud Ukrainai ar atomieročiem..
Ja gribiet redzēt liekulības, demagoģijas, nelietības un melu paraugstundu..noskatieties šo
https://youtu.be/hERc7pk-Tgk

Atbildēt

konstantins

16.04.2022. 14:03

Es nesaprotu šo spriedelēšanu! Kas tad ir atbildīgs par Ukrainas karu? Putins? Kādi daži ģenerāļi? Kas? Kas tās par muļķībām, ka tauta neatbild par savu valsts varu un tās pastrādātajiem noziegumiem? Arī pie mums atrodas tādi atraktīvie krieveļi, kas te labi iekārtojušies un grib visiem te iestāstīt ka vini tur nav piederīgi, nav atbildīgi. Nav te ko zokmbēt vietējo publiku, bet jādodas uz krievzemi māmiņu un jāsāk darīr kaut kas lietas labā pret šadu valsts varas pilitiku. Interesanti cik šeit Latvijā dzīvojošo krievu, putlera vēlētāju, katru dienu pavada pie krievijas vēstniecības aicinot izbeigt karu Ukrainā! Vai viņi to dara tikpat opretīvi kā apzīmē izvietotos plakātus Ukrainas atbalstam? Ja tas tā būtu,un tir krievi būtu tik balti un pūkaini, tad pie krievijas vestniecības katru dienu būtu piketi ar tādu pat apmek;ejumu kā 9. maijā pie zīmuļa. Turklāt 9.maiju šogad nebūtu vēlams svinēt? Kā?!! Tad turpmākos gadus to varēs svinēt un pielūgt fašitiko okupantu armiju tā it kā 24.02.2022. nebūtu bijis?

Atbildēt

E. Levic

16.04.2022. 13:46

»

Skumjais Bruņinieks

Es aicinātu neticēt tām visām aptaujām Krievijā..kādas gan var būt godīgas, ticamas aptaujas totalitārā valstī...


Draugi! Godīgie ebreji no Izraēlas ar Latvijas dubultpilsonību! Dāmas un kundzes! Ekselences!

To visu bija smagi redzēt. Lai liecinātu, es sīki izpētīju nogalinātos dažādās pozās un dažādās vietās. Dažāda vecuma un dažāda dzimuma. Es, Valsts prezidents Egils Levic, atzīstu, ka Krievijas karaspēks Ukrainā darbojas ar īpašu nežēlību. Es nevaru izlikties to neredzam!

Šo visu, ko minēšu, es jau izplatīja masmēdiju kanālos aģentūrai LĒTA 14. aprīlī 2022. gadā.

Krievijas karaspēks darbojas ar īpašu nežēlību, lai cik vien ātri un steidzami likvidētu Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, izmantojot konfliktu, līdzīgi, kā savulaik Latvijā tika likvidēts ebreju tautas cilvēkkaitāls. Šodien ar šīm liecībām var iepazīties ikviens Ebreju memoriālā Biķerniekos. Ansambļa centrā kā atgādinājums atrodas melna granīta kubs – simbolisks altāris, kura malās izkalti vārdi no Ījaba grāmatas: "Zeme, manas asinis neapsedz un manu kliedzienu neapslēp!"

Baltijas valstu un Polijas prezidentu vizītē Ukrainā biju pirmais starp valsts galvu apmeklējumiem Ukrainā kopš “Krievijas militārās operācijas” sākuma. Galvas apmeklēja Borodjanku un citas vietas, kur varēja aplūkot KF karadarbības pēdu nospiedumus.

Tur bija nodedzināti dzīvojamo namu rajoni, izpostītas mājas, mīnēti ceļi un atsevišķas ēkas, lai cilvēki, kas mēģinātu glābt Ukrainas valsts cilvēkkapitālu, kas tur atrodas, tiktu ievainoti vai pat ietu bojā.

Patiešām, to visu bija smagi noskatīties - Krievu armija netiek uz priekšu, jo ukraiņi varonīgi pretojas, tādēļ krievu armija pāriet uz terora taktiku pret civiliedzīvotāju cilvēkkapitālu, es teiktu “civilcilvēkkapitālu”.

Ievērojām arī ukraiņu armijas sagrautos un iznīcinātos krievu tankus un citu bruņutehniku. Tas nozīmē, ka ukraiņu armija tomēr ir spējīga atvairīt krievu karaspēka uzbrukumus.

Krievijai, kā klīstot baumas, kaut kā tomēr nav veicies ar sākotnējā plāna izpildi – dažās dienās ieņemt Kijivu.

Tiekoties ar Ukrainas prezidentu Volodimiru Zelenski, Baltijas valstu un Polijas galvas pārrunāja vairākus jautājumus, cik novēroju. Viens no galvenajiem bija ieroči kājiniekiem, kas Ukrainai ir vajadzīgi jau tagad, lai samazinātu cilvēkkapitāla iznīcināšanas aptveri.

Es jau norādīju, ka, manuprāt, ukraiņu tauta tomēr esot kaut kā motivēta, saliedēta tieši savas valsts un Eiropas un Rietumu aizsardzībai.

Ukrainai ir vajadzīgi ne tikai viegli, bet arī smagi ieroči. Gribu pieminēt, ka proporcionāli Baltijas valstis un Polija sniedz ievērojamu militāro palīdzību Ukrainai ar tiem “gudrajiem prettanku ieročiem”, ko sniedzam no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, kuru termiņi beidzas jau rīt, ņemot vērā, cik liela valsts mēs esam un kāda ir mūsu militārā spēja, šos ieročus ukraiņi iznīcinās, tikko tos piegādās.

Prettanku “gudrajiem ieročiem”, kuriem beidzas termiņš, iet bojā īpaši akumulatori un tie nav te uz vietas nomaināmi, tāpēc ieroči jāsūta atpakaļ uz izgatavotājrūpnīcu atjaunošanai, kas ir laikietilpīga ķēpa un finansiāls apgrūtinājums.

Šā vai tā, bet Ukrainas prezidents pateicās arī par Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas sniegto atbalstu Ukrainas militāro spēju stiprināšanā.

Zelenskis arī enerģiski pateicās tiem astoņu valstu prezidentiem, kas februāra beigās kopīgā deklarācijā aicināja ES piešķirt Ukrainai tūlītēju vai drīzu kandidātvalsts statusu.

Paredzēts, ka ES Ukrainas iesniegumu izskatīs “steidzamības kārtā”, lai gan šāda izskatīšana prasa vairākus gadus. Manuprāt, ļoti iespējams, ka atbilde būs zināma “jau rīt”. Līdzīgi, kā ziniet, bija Turcijas sakarā. Tas dotu iepēju ES iesaistīties Ukrainas nopostīto infrastruktūru celtniecībā arī ar Baltijas valstu “celtnieku triecienbrigādēm” un Latvijas brīvprātīgajiem sapieriem Ukrainas mīnu laukos.

Es ciešā un personīgā kontaktā darīju savu, kas man vislabāk padodas, apspriedos par darījumiem - mēs ar Zelenska kungu pārrunājām jautājumu par Ukrainas “lieko graudu” eksportu, neskatoties uz to, ka ukraiņu aplenktajās pilsētās plosās bads un infekcijas, trūkst dzeramā ūdens un cilvēki salst un iet bojā.

Man jāuzsver, ka Ukraina ir viens no lielākajiem graudu eksportētājiem pasaulē un tas ir pluss šai vizītei un sarunām - no Ukrainas eksportētās labības ir atkarīgi eksportētāju darījumu partneru bizness un ienākumi.

Es jau aktīvi sazinājos ar Latvijas MK valdības vadītāju, viņa ekselenci Krišjāni Kankaru - Vanckaru par šo jautājumu, kā mēs to varam pēc iespējas ātrāk risināt, apsteidzot konkurentus, lai eksporta plūsma, kas nav iespējama caur Odesas ostu, ietu pa dzelzceļu cauri mūsu darījumu partneriem uz “savu pašrisku”, ņemot vērā sankciju plašo mērogu.

Tikšanās laikā galvas pārrunāja arī Ukrainas attiecības ar Krieviju. Manā ieskatā ir pilnīgi skaidrs, ka Krievija nolēmusi dabā pāriet no teorijas uz praksi un īstenot kara noziegumus, metot izaicinājumu globālajai tiesību sistēmai.

Es ukraiņiem norādīju, ka ir ierosināti divi procesi. Starptautiskā krimināltiesa, kas atrodas Hāgā, sākusi izmeklēšanu. Krimināltiesas prokurors ir ieradies Ukrainā, lai izmeklētu Krievijas kara noziegumus, kā jau Latvijas presei minējis eiroparlamentārietis Ibars Ijabs- Mujabels.

Otrs process ir diemžēl “izteikti cionistisks”. Tas ierosināts Starptautiskajā tiesā ANO, jo Krievijai esot aizdomas pašas Ukrainas īstenotā genocīdā, kas pats par sevi (das Ding an sich ) jau ir starptautisko tiesību pārkāpums.

Ar Zelenska kungu pārrunājām ne gluži manu vien ideju par to, ka varētu izveidot “īpašu starptautisku tribunālu”, kura “tiesību priekšmets” būtu Krievijas agresīvais karš pret Ukrainu, lai arī iztrūkst “Krievijas kara pieteikuma satura Ukrainai”.

Lai šādu ideju īstenotu dabā, nepietiekot tikai ar labu valstsgribu vien, bet ir nepieciešam “labi gali” starptautisko tiesību īstenotāju aprindās - pietiekami liels valstu skaits, kas varētu apņemties dibināt šādu tribunālu. Un tas nevar būt tāds, “visiem zināmais nekāds LRTT” ar “zināmo cilvēktiesību aizstāvju vadoni no Minsteres” vienpersonīgi. Ja runājam par tribunāliem, var pieminēt arī tribunālu Dienvislāvijas konfliktā. Es ar lielām cerībām skatos tajā virzienā.

https://www.la.lv/to-visu-bija-smagi-redzet-levits-atzist-ka-krievijas-karaspeks-darbojas-ar-ipasu-nezelibu


Ibars Ijabs Mujabels
https://m.pietiek.com/raksti/sociopats_respekte_speku_un_tikai_speku,_citas_valodas_vins_nesaprot/komentari

Krišjānis Kankars- Vanckars

https://pietiek.com/raksti/musu_vara_briestoso_situaciju_izmanto_nevis_rupes_par_latvijas_sabiedribu,_bet,_lai_pagutu_sashemot_sev_izdevigas_aferas/

Atbildēt

aa

16.04.2022. 12:31

»

fakts

Ukrainas IeM rota Tormado tika izformēta jau 2015.gadā...


par ko dabūja un kā baltkrievijas pilsonis var būt tāda rotā???hm...

Atbildēt

to SB

16.04.2022. 12:10

»

Skumjais Bruņinieks

Es aicinātu neticēt tām visām aptaujām Krievijā..kādas gan var būt godīgas, ticamas aptaujas totalitārā valstī...


Ne jau priekš sevis Freibergas, Zatlera, Vējoņa, Šlesera, Kalvīša pahans cenšas, bet gan krievu varzas interesēs. Ja krievi nepierīsies cilvēku asinis, tie slepkavos savas sugas īpatņus. Pirms tas mūdzis nebija vēl "nomočījis atejās" 50 000 čečenu bērnu, viņa reitings bija grīdas līstes līmenī, bet pēc tam tas jau sasniedza praktiski 100%. Pat tāds "demokrāts" (impērasts), kā Ņemcovs viņu atbalstīja, bet impērasti: Hodorkovskis un Čičvarkins, tam aplaudēja stāvus. Tiem nepietika prātiņa, lai saprastu, ka solījums, močīt atejās, tas bija signāls arī viņiem.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.04.2022. 11:39

Es aicinātu neticēt tām visām aptaujām Krievijā..kādas gan var būt godīgas, ticamas aptaujas totalitārā valstī?
Kā var uzzināt no iedzīvotājiem godīgu viedokli un attieksmi pret Krievijas agresiju un karu Ukrainā, ja pat par vārdu "karš" lietošanu attiecībā pret Ukrainu draud 15 gadi cietumā.
Cilvēki ir iebiedēti..jo Putina represīvā kara propagandas mašīna strādā ar pilnu jaudu.
Par katru protestu, par katru Ukrainas publisku atbalstu tagad draud ilgstošs cietumsods.
Ja tādam Levada centr vēl agrāk daudz maz varēja ticēt..tad tagad totālas diktatūras apstākļos naivi cerēt, ka Putins ļaus publicēt objektīvus, godīgus aptaujas rezultātus.
Aptaujās ir lielas iespējas manipulēt ar aptaujāto kontingentu..un ļoti iespējams, ka tie 80 vai cik % ir starp pensionāriem.
Kaut kā neticās, ka visu laiku par Putinu Levada centrs deva rezultātus(pirms gada,diviem) ap 40%..un nu pēkšņi, pēc slepkavībām, nevainīgu cilvēku nogalināšanas, krievvalodīgās Harkovas iznīcināšanas un notikumiem Bučā, visi Putina nīdēji mainījuši viedokli un sākuši atbalstīt viņa asinsdarbus.
Neloģiski.
Es domāju..kādi 30 - 40 % varētu būt par karu Ukrainā..maksimums.
Atkārtoju..diktatūras apstākļos, kur par Ukrainas atbalstu var dabūt 15 gadus cietumā, nevar būt ne runas par kaut kādām ticamām aptaujām.
ps
Bet 30-40%, kas atbalsta genocīdu pret "brāļu" ukraiņu tautu, arī ir baiss cipars.

Atbildēt

fakts

16.04.2022. 11:24

»

kātad!

Kas izformēts, kas notiesāts? Mazāk barojies no PBAnāla


Ukrainas IeM rota Tormado tika izformēta jau 2015.gadā
https://inforesist.org/avakov-rasformiroval-rotu-mvd-tornado/

7 апреля 2017 года Оболонский районный суд Киева вынес обвинительный приговор в отношении 12 бойцов расформированного батальона «Торнадо». Экс-командир роты Руслан Онищенко получил 11 лет тюрьмы, его заместитель Николай Цукур — 9 лет, гражданин Беларуси Даниил Ляшук — 10 лет, Илья Холод — 9,5 лет. Экс-бойцы Борис Гульчук, Максим Глебов, Никита Куст получили по 9 лет тюрьмы каждый, Анатолий Пламадяла — 8 лет лишения свободы. Юрий Шевченко, Роман Иваш, Андрей Демчук и Никита Свиридовский были приговорены к 5 годам лишения свободы с испытательным сроком в 3 и 2 года[

Atbildēt

kātad!

16.04.2022. 11:01

»

tikai

Poļi ir lielākie Ukrainas atbalstītāji, bet Tornado sen jau kā izformēts un tā dalībnieki notiesāti


Kas izformēts, kas notiesāts? Mazāk barojies no PBAnāla!

Atbildēt

youtube

16.04.2022. 09:47

Kā 21. gadsimts karo pret 19.
Рой дронов ВСУ сожгли танки рф. Эти кадры запрещены российским телевидением. Все только начинается!

Atbildēt

to juris

16.04.2022. 08:42

»

juris

Nav nekāda "kolektīvā" Putina! Tā pat, kā nebija "kolektīvā" Staļina vai "kolektīvā" Hitlera. Putina uzdevums ir likvidēt Krievijas Federāciju un degradētos urlas. Tikai muļķi vēl nav sapratuši, kāpēc Putins ar degradētu radījumu rokām iznīcināja Sīriju un tagad tieši to pašu dara ar Ukrainu...


Ir kolektīvais putins, tie ir 87% (99% krievu) krievijas iedzīvotāju, krimnašistu, pobedobesu, ir kolektīvais staļins, visi tie, kas nenosoda krievu pastrādātās zvērības WWII.
"Kolektīvais" Hitlers bija konsolidētā vācu tauta, kas izglāba Eiropas civilizāciju no pilnīgas iznīcības. Ja būtu īstenojies Staļina/Rūzvelta plāns, visi eiropieši būtu nogalināti vai padarīti pēc atbaidošiem krievu zvēru purniem un līdzības.

Atbildēt

nu nu

16.04.2022. 08:25

»

Ebrejiete Sholomova un vinjas dēls Vladimirs Vladimirovičs

"2005. gadu Sanktpēterburgā kāds jaunais krievu politiķis man teica par Putinu aptuveni tā: beidzot mums ir krievs pie varas...." Aha, kā tad, ka krievs. Tāds krievs kā abramovich, rotenberg, vekselberg, chubais u.c.no shiis tautiibas, kas nosaka toni kaimninjzeme


Arī žīdi nav pasargāti no degradēšanās līdz krieviem. Cilvēka pazīmes var zaudēt vienas paaudzes laikā. Ar ko tad Putinam vajadzēja draudzēties, kad ir izvēle, ar pavisam vājprātīgiem: Glazjevu, Prahanovu, Djukovu, Mišku Ļeontjevu?

Atbildēt

Mīts ir sagrauts

16.04.2022. 08:08

Ne ar kādu propagandu nevar attaisnot sankcionētu masveidā cinisku nežēlību, augstasinīgu civilo slpkavošanu, marodierismu. Šodien informācijas, izglītības un atvērtu robežu laikmetā. To nedara banda, tā ir Krievijas armija, kas šobrīd sagrauj 80 gadus būvēto mītu, kas nežēļību, marodierismu A.Prūsijā, citās atbrīvotās teritorijās skaidroja ar šoka atbildes reakciju uz reāli piedzīvtām vācu zvērībām.

Atbildēt

Krievam tradicionaali nekaartiibaa armijas aizmugure

16.04.2022. 07:58

Truukst okupantu. Tad nu to kompensee ar zveeriibaam.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

16.04.2022. 07:47

https://youtu.be/kOeAXKUK6aM
Šī ir sena Sergeja Šnurova dziesma par krievu mentalitāti un vietu pasaulē..
Tas ir vecais Šnurovs no tiem laikiem, kad vēl nebija paspējis pārdoties Putina sistēmai.
Tagad multimiljonārs..pēc ienākumiem viens no bagātākajiem šovbiznesa pārstāvjiem Krievijā..

Atbildēt

juris

15.04.2022. 22:49

Nav nekāda "kolektīvā" Putina! Tā pat, kā nebija "kolektīvā" Staļina vai "kolektīvā" Hitlera. Putina uzdevums ir likvidēt Krievijas Federāciju un degradētos urlas. Tikai muļķi vēl nav sapratuši, kāpēc Putins ar degradētu radījumu rokām iznīcināja Sīriju un tagad tieši to pašu dara ar Ukrainu.

Atbildēt

Ebrejiete Sholomova un vinjas dēls Vladimirs Vladimirovičs

15.04.2022. 22:10

"2005. gadu Sanktpēterburgā kāds jaunais krievu politiķis man teica par Putinu aptuveni tā: beidzot mums ir krievs pie varas...." Aha, kā tad, ka krievs. Tāds krievs kā abramovich, rotenberg, vekselberg, chubais u.c.no shiis tautiibas, kas nosaka toni kaimninjzeme.

Atbildēt

noteikti būs

15.04.2022. 20:00

»

Viss buuss

arii Nirnbeerga2


Nirnberga bija izrēķināšanās ar krietniem un talantīgiem cilvēkiem, kuri izglāba planētu no Absolūtā ļaunuma, pret krievu pasauli būs taisna un barga tiesa, kur notiesās desmitiem tūkstošu orgānu donoru un daudzus miljonus neliešu uz mūža katorgu plantācijās un raktuvēs.

Atbildēt

to hm

15.04.2022. 19:54

»

hm

Putins ir latgaļu uzvārds. Uzvārdam nav ne vainas un Putinam arī. Kādos grēkos tik Putinu nevainoja? Lidmašinu notrieca virs Ukrainas. 298 bojā gājušie. Putins vainīgs. Kā tiesa sākās, tā iestājās klusums. Ar Novičoku tas pats. Kur Novičoks, kur petrovi un baširovi? Klusums. Sīrijā Tramps pat 100 raķetes...


Putins ir viskrieviskākais necilvēks, kādi vien smird uz Cilvēku planētas. Merkele ir štazi kuce vēl no Putina Drezdenes komandējuma laikiem, ar pederastu Makronu viņiem ir "sekss" pa telefonu. Baidens ir plānprātiņš un kad novembrī ASV senātā un kongresā valdīs republikāņi, Putins atkal būs zem škonkas, kā bija Trampa laikā. Ja vien nebūs jau uzmaukts uz trubas, kā drudziņš, Kadafi, kas ir ļoti ticami.

Atbildēt

kolēģis

15.04.2022. 19:22

Kudors ir pamuļķis pakaļā līdējs visiem pēc kārtas. Kā vējš pūš, tā lien.

Atbildēt

hm

15.04.2022. 19:21

Putins ir latgaļu uzvārds. Uzvārdam nav ne vainas un Putinam arī. Kādos grēkos tik Putinu nevainoja? Lidmašinu notrieca virs Ukrainas. 298 bojā gājušie. Putins vainīgs. Kā tiesa sākās, tā iestājās klusums. Ar Novičoku tas pats. Kur Novičoks, kur petrovi un baširovi? Klusums. Sīrijā Tramps pat 100 raķetes uzlaida. Bet kā sākās pierādījumu meklēšana - klusums.
Buča. Bilžu daudz, kas apstiprina vienas karojošās puses versiju. Bet ir kāda neatkarīga eksperta apstiprinājums? Nav! Interesanti arī tas, ka Putinam var zvanīt un ar viņu var tikties gan Baidens, gan 5x nedēļā Makrons, gan katru nedēļu Merkele. Bet baltiešiem tas ir grēks. Pat uz to pusi nevar paraudzīties. Laikam kasta zemāka.

Atbildēt

zinātāja

15.04.2022. 19:20

Asinskārais putins ir slims ar šizofrēniju, kas mirdams ilgi mocīsies. Slava varoņiem, kas cīnās pret krievu okupantiem.

Atbildēt

bija

15.04.2022. 19:19

»

Kāda Tauta-tāda valdība

Bet amerikaanji un anglji arii karoja pret tavu miiluli Hitleru


Aizmirstiet! Tagad jūsu vienīgie noziegumu līdzdalībnieki: osetīni un abhāzi, tādas pašas padibenes, kā jūs un arī tikai tāpēc, ka reizē ar jums, arī tos izbeigs. Ukrainai neko nevariet izdarīt, bet vēl rindā uz krievu izkaušanu stāv poļi un turki, bet, kad par 1,5 miljonu Afganistānas civiliedzīvotāju slepkavībām jums ķersies klāt talibi, vēlēsieties, kaut labāk nekad nebūtu piedzimuši.

Atbildēt

Kas tad ir krievi

15.04.2022. 18:42

»

Nacionālā atkritumu taurētāji

atkal zelta zirgos, aptaurēto tantuku balsis jau kabatā


Negatīvās selekcijas rezultātā radīta valsts - impērija, kur 99,99% iedzīvotāji melo un zog, un nekautrējoties par to lielās citiem.

Atbildēt

Maskavas nogrimshana

15.04.2022. 18:36

https://youtu.be/G09uzs5B9hU?list LL

Atbildēt

autoram

15.04.2022. 18:09

Ja Hitlera režīms būtu kritis 1941. gadā, krievu necilvēkiem būtu izdevies izgriezt visu Eiropu. Žēl, ka viņš nepaguva uztaisīt bumbu. Pēc pāris krievu pilsētu aizsūtīšanas pie Ļeņina, briti būtu pakāruši resno alkašu Čerčilu aiz pautiem, bet amerikāņi Rūzveltu, par desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku nāvēm un kalpošanu Staļinam. Par viskrieviskākā necilvēka, Staļina, nodomiem var uzzināt, iepazīstoties ar "Baigā gada" notikumiem un 22 000 poļu virsnieku slepkavībām, bet iespējām, painteresējoties, cik Staļins bija savilcis pie Rietumu robežas karaspēka un tehnikas. Apdomā, pirms raksti!

Atbildēt

Nacionālā atkritumu taurētāji

15.04.2022. 17:50

atkal zelta zirgos, aptaurēto tantuku balsis jau kabatā.

Atbildēt

Kāda Tauta-tāda valdība

15.04.2022. 17:50

Esmu pret jebkaadiem kariem.Karsh ir noziegums.Piemineeti ir arii noziedzinieka Stalina noziegumi Katinjaa,bet nekad netiks piemineeti ukru noziegumi Volinaa,kur tika nogalinaati ap 80-100tuukstoshu Polju.Nebuus arii piemineeti ukru bataljona Tornado noziegumi Donbasaa.Raksta tikai par to kas ir izdeviigi.

Atbildēt

CIk ilgi murgosi, Kudor?

15.04.2022. 17:06

Neredzi udmurtu ar vaigu kauliem Kremlī, kas uzdodas par Putinu?

Iepriekšējā Putina fizionomiju paskaties! Nakts pret dienu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Vai pienācis laiks izvēlēties amatpersonas ar loterijas palīdzību?

FotoSortition. Tā senajās Atēnās sauca sistēmu, kurā tautas priekšstāvji, amatpersonas, augstākie ierēdņi, tiesneši tika izvēlēti lozējot. Tas, kuram izkrita kārts ieņemt kādu augstu amatu, tad deva zvērestu kalpot godīgi, tikai un vienīgi tautas interesēs, neņemt kukuļus utt. Šī senā demokrātijas metode nav pilnībā izzudusi līdz pat mūsu dienām, piemēram, tādās valstīs kā ASV, kur šādi tiek izvēlēti tiesu zvērinātie, kuri krimināllietās faktiski izlemj – vainīgs vai ne.
Lasīt visu...

3

Pateikt, ka šī būs katastrofāla valdība, var tikai kāds, kuram galvā ir atdzisusi putra, un arī okupācijas varas kolaborants Kūtris būs lielisks Saeimas priekšsēdētājs

FotoPagājušajā piektdienā, 15. septembrī, Latvijas Republikas Saeimā sākās ārkārtas sēde. Tajā bija tikai viens izskatāms jautājums, proti: “Par uzticības izteikšanu Ministru kabinetam.” Runa, protams, ir par aizejošās labklājības ministres Evikas Siliņas izveidoto valdību.
Lasīt visu...

3

Tas, ka Kūtris ir komunistu okupācijas varas kolaborants, „Delnai” ir pieņemami, bet tas, ka viņš atļaujas izteikt savu viedokli un ievēro nevainīguma prezumpciju, ir nosodāmi

FotoGodātie Saeimas deputāti, vēršamies pie Jums, lai paustu dziļas bažas par Gunāra Kūtra pieteikto kandidatūru un plānoto apstiprināšanu Saeimas priekšsēdētāja amatā. Uzskatām, ka deputāta publiskajā telpā izskanējušie izteikumi neatbilst augstajiem godprātības, atklātības un atbildīguma standartiem, kas tiek sagaidīti no Saeimas priekšsēdētāja kā vienas no augstākajām valsts amatpersonām.
Lasīt visu...

3

Tikai nesmejieties, bet mums ir atnākusi atziņa: ir jābūt drošiem, ka ikvienā jomā – iekšlietu, veselības, izglītības, reģionālās politikas vai citā – esam izdarījuši visu, lai cilvēki varētu izjustu augstu lojalitāti pret savu valsti

FotoRietumu pasaulē ārpolitika ir kļuvusi par drošības politiku, jo Krievijas brutālais iebrukums Ukrainā pasauli ir ievirzījis "kara laikmetā" – tādu secinājumu izteicu šā gada janvārī ārlietu debatēs.
Lasīt visu...

21

Par melīgo spriņģu, jembergu un visu pārējo Kremļa stabulnieku “līdzjūtības vaimanām”

FotoPētot Daugavpils Čmoikas un Re:Baltica prokrieviskā dueta darbības, uzdūros interesantam dokumentam, kurā Tiesībsargs analizē ar Imigrācijas likuma grozījumiem saistītos riskus, tai skaitā iespējamo eventuālo Krievijas Federācijas pilsoņu izraidīšanu no valsts nenokārtotas latviešu valodas pārbaudes dēļ.
Lasīt visu...

12

Šajā valdībā nenotiks visādas nevajadzīgas, muļķīgas debates!

FotoŠī būs pirmā centriski kreisā valdība kopš neatkarības atjaunošanas. Pirmā valdība, kas nebūs konservatīva.
Lasīt visu...

20

Es aicinu ikvienu Latvijas iedzīvotāju vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu – un tāda arī būs manas valdības darbība

FotoLai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs, vēsta sena paruna. Tikai izprotot un pieņemot citādo, varam veidot iekļaujošāku sabiedrību. Tāpēc 15. septembrī ikviens Latvijas iedzīvotājs ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu deinstitucionalizācijas mērķa grupām – bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem. Īpaši pasākumi notiks Rīgā, Jelgavā, Valmierā, Ventspilī un Ludzā, bet “Dažādo kurpju diena” tiks iedzīvināta arī sociālajos tīklos un citviet Latvijā.
Lasīt visu...

21

Atklātā vēstule valsts prezidentam Edgaram Rinkēvičam: fakti skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no „Swedbank” puses

FotoGodātais Latvijas valsts prezident Edgar Rinkēvič! Es, Latvijas pilsonis Rihards M.Parts, iepriekšējā vārdā un uzvārdā – Gints Grosfogels, esmu saskāries ar nopietnām problēmām mūsu tiesībsargājošo iestāžu darbībā un finanšu institūcijās, konkrēti Swedbank, neētisko un, manuprāt, noziedzīgo uzvedību. Tālāk izklāstīšu faktus, kas skaidri norāda uz iespējamu tiesību pārkāpumu un neētisku rīcību no Swedbank puses.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briškens un manekena politiķi

Ik rītu pa ceļam uz darbu sanāk doties garām kāda lielveikala skatlogam, kurā nemainīgi stalti stāv manekeni, tērpti visnotaļ glītos uzvalkos. Tam...

Foto

Īsā atmiņa un krievu imperiālisma otrā elpa

Mums, latviešiem, ir vājības, kas tiek izmantotas pret mums. Kad mēs jūtam tūlītējus eksistenciālus draudus, tad mēs esam vienoti,...

Foto

Mans viedoklis

Privātiem medijiem var būt savi ideoloģiski, politiski, personiski mērķi. Tas ir normāli. Kāds dibina, pērk un uztur savu mediju vai medijus ar mērķi ietekmēt...

Foto

Dzirdam metaforas “kolektīvie Rietumi”, “krievu kolektīvais Putins” – bet ko tad nolēmis “kolektīvais latvietis”?

Tamlīdzīgi izplūduši izteicieni nav lietojami kā pilnvērtīgi termini, tikai kā metaforiski vispārinājumi,...

Foto

Kāpēc “sabiedriskais medijs” uzdod jautājumus un neatskaņo atbildes?

“Labdien! Paldies par izrādīto interesi saistībā ar norisēm Ogres novadā! Vēlos norādīt, ka Ogres Vēstures un mākslas muzeja...

Foto

Vācieši jauc nost vēja elektrostacijas, lai paplašinātu brūnogļu ieguvi!

Energokompānija RWE ir sākusi nojaukt septiņas vēja turbīnas blakus bijušajam Lützerath ciematam Ziemeļreinā-Vestfālenē. Iemesls: RWE vēlas paplašināt Garzweiler II virszemes brūnogļu...

Foto

Nesmejieties, bet mēs atkal esam sacerējuši vēstuli

Godātais valsts prezident, Saeima, ministru prezidenta kandidāte Evika Siliņa! Latvijā kultūras ministram būtu jābūt otram valsts vadītājam, garīgās attīstības...

Foto

Iesniegums par „Sadales tīklu” ir nepareizs!

31. augustā vairāki portāli publicēja rakstu par uzņēmēja Gata Lazdas vēršanos ar iesniegumu Ģenerālprokuratūrā par AS “Sadales tīkls” jaudas “nenodrošināšanu”...

Foto

Dažas piezīmes par jauno Ogres Vēstures un mākslas muzeja direktori

Ogres novada dome izsludināja atklātu konkursu uz muzeja direktora amatu. Pieteicās diemžēl tikai viens pretendents –...

Foto

Imigrācijas likums un spēles ap terminiem

Ņemot vērā, kā pēdējo mēnešu laikā tiek manipulēts ar jēdzieniem saistībā ar Imigrācijas likuma normām saistībā ar ārzemnieku, precīzāk, Krievijas...

Foto

Rokas nost no mūsu Latvijā gūtās peļņas, tā vajadzīga dividendēm mūsu skandināvu akcionāriem

Viedokļi par un ap banku darbību, kas pēdējo mēnešu laikā uzvirmojuši, rada ilūziju,...

Foto

Negribēšanas spēks, vai kāpēc mēs gribam kā labāk, bet sanāk kā vienmēr. Dažas varbūt spurainas, taču rūgtas pārdomas

Disharmonijas izjūta vai emocionālā nelīdzsvarotība ir subjektīvi jēdzieni,...

Foto

„Sadales tīkla” rīcība: kurš uzņemsies politisko atbildību un kuram paliks kriminālā?

Kāpēc uzņēmumu un iestāžu vadītājiem kompetence ir svarīgāka par lojalitāti valdošajiem politiskajiem spēkiem....

Foto

Kad Marijas Naumovas koncertā publika uzvedas kā stacijas bufetē

Dzintaru koncertzāle šovasar lutinājusi ar daudziem skaistiem un dvēseli aizkustinošiem koncertiem. Divas reizes skatītājus priecējis Maestro Raimonds...

Foto

Prezidents ir viens, skolotāji ir daudzi

Šodien man uzticēts pastāstīt, ko var skolotājs un ko var prezidents. Citiem vārdiem sakot – “Atrodi atšķirības starp skolotāju un...

Foto

Lūdzu, netraucējiet jaunam OIK!

AS "Augstsprieguma tīkls" (AST) paziņojums pārtraukt izsniegt tehniskās prasības jaunu elektrostaciju pieslēgšanai pārvades tīklam, balstoties uz jaudu nepieejamību tīklā, ir tirgus regulēšana....

Foto

Mana pieredze pašvaldības darbā: domes deputātiem vispār nevajadzētu dalīties pozīcijā un opozīcijā, bet vienkārši strādāt!

BIja kārtējā sarežģītā un iekšēji pretrunīgā diena Rīgas domē. Izjautājām Vilni...

Foto

Nost ar ielikteņiem, laiks profesionāļiem!

Katastrofāls dzimstības kritums, kas pērn, gada laikā samazinoties par 2000 jaundzimušo, sasniedzis 100 gados zemāko atzīmi, valsts ārējais parāds, kas tuvojas...

Foto

„Manabalss” iniciatīva: atcelt 22. augusta vienošanos par grozījumiem Imigrācijas likumā par valsts valodas prasmēm

Aicinu atcelt 22. augustā notikušo valdības vienošanos par izmaiņu veikšanu Imigrācijas likumā...

Foto

Atklāta vēstule „Indexo” valdes priekšsēdētājam Valdim Siksnim

Godātais Sikšņa kungs (attēlā)! Organizējot Indexo akciju kotāciju Rīgas fondu biržā pirms vairāk nekā gada, akciju kotācijas noteikumos Jūs personīgi iekļāvāt...

Foto

Tu

Netiesājiet, tad jūs netapsit tiesāti; nepazudiniet, tad jūs netapsit pazudināti; piedodiet, tad jums taps piedots. (Lūkas 6:37)...

Foto

Kariņa redzējums ir mans redzējums: jo vairāk, jo labāk!

2023. gada 21. un 22. augustā Rīgas pilī esmu ticies ar visiem Saeimā pārstāvētajiem politiskajiem spēkiem, pārrunājot...

Foto

Tautvaldība un globālisms

Tautvaldība, ja tā to var nosaukt, ir pirmatnējās demokrātijas forma, kur katra kopiena, dzimta vai ģimene izvēl savu pārstāvi iekšēju vai ārēju jautājumu...

Foto

Tikai nesmejieties, man atkal ir priekšā lieli dzīves lēmumi

Labrīt. Man šodien ir jāpieņem lieli dzīves lēmumi. Šajā pusgadā esmu piedzīvojis savas dzīves lielāko nodevību. Mani...

Foto

Brīvību pilsonim Ivanovam!

Es, Diana Uliganets, esmu uzņēmēja Igora Ivanova dzīvesbiedre un pilnvarotā persona. Man ir Ukrainas un Ungārijas dubultpilsonība. Jau ilgāku laiku dažādu objektīvu apstākļu,...

Foto

Es ar prieku uzticēšu jaunajai valdībai atrisināt visas aktuālās problēmas, kaut skaidrs, ka tas nav iespējams

Šodien, 2023. gada 17. augustā, esmu saņēmis ministru prezidenta Artura...

Foto

Izlasot Imanta Parādnieka viedokli par kara nodokli

Atvainojos visiem, kas šodien lasa informāciju tikai par Krišjāņa Kariņa demisiju un jaunas Latvijas valdības izveidi. Šajā rakstā tā...

Foto

Urā, vēlēšanās gan mēs zaudējām, toties divus gadus vēlāk uzvarējām KNAB!

15.jūlijā stājies spēkā Administratīvās rajona tiesas spriedums lietā, kurā četri deputātu kandidāti no Jaunās Vienotības un Latvijas...

Foto

Bez siles mēs nevaram un negribam!

Kustība “Par!” lēmusi turpināt darbu Rīgas domes vadībā, īstenojot 2020. gadā iesāktās pārmaiņas rīdziniekiem. Mēs turpināsim izglītībā iesākto, uzlabojot skolēnu...

Foto

Elektrības sadales tarifi - kļūda, kas tiks izlabota decembrī...

Laiku pa laikam sabiedrības viedoklis tomēr tiek ņemts vērā. Premjers ir apsolījis decembrī pārskatīt sadales tarifus. Tātad...