Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kurts

14.04.2016. 10:42

»

Feiss

Es ļoti ceru, ka Priedīti sakarā ar jauno likumu reiz kārtīgi iztirinās un noliks pie vietas, tas frukts to sen ir pelnījis


Apskatijos infotopu,sputņiku.Prasta,peleka,remdena žurnalistiska.Esiet karsti vai auksti!Remdenie ir nebaudami,bet ļoti derīgi neprasmīgiem valdošiem lūzeriem.

Atbildēt

..

13.04.2016. 16:46

Laba, interesanta, audzinoša lekcija "iesācējiem" (Infotop). Arī uzslava reizē. Pārējiem tāpat jāielāgo, ka "žurnālistiem nedrīkst būt „sajauktas” galvas."

Atbildēt

8 kaja advokatam

13.04.2016. 15:46

»

žulītis

Drīz būs klāt islams un kastrēs latviešu lopus


raksti konkretak,iztirinas par ko, konkreti ?

Atbildēt

Glavļits

13.04.2016. 15:12

»

DENISS

No Stikla kalna: "Ekstravagance...


Vēl viens. Kaut kas ar mēness fāzēm saistīts laikam...

Atbildēt

DENISS

13.04.2016. 15:02

No Stikla kalna: "Ekstravagance
Vēsture ir gadījuma cariste nepieciešamības caristē. Nepieciešamības cariste ir cilvēku vajadzību cariste. Cilvēks mainās un mainās viņa vajadzības. Gadījuma cariste ir cilvēka nepieciešamības diktētie gadījumi – to summa (cariste). Visjaunāko laiku nepieciešamības caristei piemīt ekstravagance. Tai ir daudzi piemēri. Tagad vēsturisko pārmaiņu aģenti vairs nav ražošana, kapitāls, tirgus, bet demokrātija, cilvēktiesības. Tā ir spekulācija. Cilvēku nepieciešamība ražot, tirgot, izmantot kapitālu saglabājās. Tikai cilvēki vairs nevēlās par to atklāti un tieši runāt. Viņiem ir it kā apnikušas sarunas par ražošanu, tirgu, kapitālu. Tā ir cilvēku šī laika vajadzība – sarunu par elementāri tiešām norisēm aizstāt ar spekulatīvu tēmu iztirzājumu. Cita ekstravagance ir tehnoloģiskās racionalitātes aizstāšana ar politisko racionalitāti, diskursu koncentrējot ap politiku, bet nevis savas eksistences nodrošināšanas tehnoloģisko segmentu. Visriebīgākā ekstravagance ir progresa apoloģētikas aizstāšana ar homoseksuālisma apoloģētiku, kas tagad Rietumu cilvēkam ir galvenā vajadzība. Homoseksuālisms tiek pārvērst par progresa liecību."

Atbildēt

Feiss

13.04.2016. 14:18

Es ļoti ceru, ka Priedīti sakarā ar jauno likumu reiz kārtīgi iztirinās un noliks pie vietas, tas frukts to sen ir pelnījis!

Atbildēt

Eduards Lunis-

13.04.2016. 14:15

---Nu interesanti un attīstoši-izglītojoši raksa Priedīša kungs! Paldies, daudz kas no Jūsu rakstītītā noderēs!Arī dēlam ieteicu izlasīt un pat nolasīju kādu apzaci..
Bet man, kā cilvēkam, kurš ir nodibinājis LATVIJAS GLĀBŠANAS KOMISIJU ,saprotamāks un atzīstamāks ir-ASV EKONOMIKAS PROFESORS-MAIKLS HADSONS.Un tikai tāpēc, ka sava'pētījumā-LATVIJAS NEATKARĪBA IR NOZAGTA-ir konkrēti norādījis visus Latvijas iznīcinātājus, salīdzinājis viņu noziegumu apmēru ar divu karu postu un norādījis kas ir jādara-VAJAG VEIKTLATVIJAS VARAS AUGŠGALA NOZIEGUMU IZMEKLĒŠANU UN SODĪŠANU. LĪDZĪGI KĀ ISLANDĒ.
Un nekādu vainu novelšanu uz latviešiem vai pat žīdiem! Tāpēc:
--2016. g. 4. maijā , pl. 14-os, Rīgā, pretim Okupācijas muzejam, notiks-
-LATVIJAS GLĀBŠANAS SAPULCE! MĒRĶIS- NEVARGARBĪGA VARAS MAIŅA. pAGAIDU VALDĪBAS IZVEIDE UN APSTIPRINĀŠANA.
Aicināti visi, kuri saprot,ka varturu pastrāda'to noziegumu smagums var novest .
pie ,,forsmažora.
Latvijas glābšanas komisija. tel. 65038743

Atbildēt

Tas par tevi, latviešu bērniņ

13.04.2016. 11:14

»

Glavļits

Spriežot pēc leksisko līdzekļu izvēles un teksta garuma, autors ir tipisks Tvaicenes klients


Latviešu jaunatni ir trekni ietaukojis viedokļu plurālisms, kas ikvienam jaunietim paver sīkīpašnieciski kāroto publicitāti. Jaunietis var neko nelasīt. Viņš savā mūžā vēl nav izlasījis nevienu grāmatu. Ikvienā tekstā viņa spēkos ir tikai pirmie divi teikumi. Trešo teikumu viņš nespēj izlasīt, jo viņa smadzenes jau ir pārmocījuši pirmie divi teikumi.

Atbildēt

Austris

13.04.2016. 10:40

Sen esmu pārliecinājies par to, ka vislielākā daļa žurnālistu, par vienu un to pašu tēmu var sarakkstīt vai nu pozitīvi vai negatīvi. Tas acīmredzot atkarīgs no saimnieka rīkojuma.

Atbildēt

Glavļits

13.04.2016. 10:36

Spriežot pēc leksisko līdzekļu izvēles un teksta garuma, autors ir tipisks Tvaicenes klients.

Bravo, Pietiek!

Atbildēt

ko darīt?

13.04.2016. 09:13

Kādas tik politiskās kustības nav bijušas - sociāldemokrāti, nacionālsociālisti, liberāļi, komunisti, utt. Bija nacionāldemokrāti ar J.Akurateru, kas sākumā iestàjās par Latviju kā dem republiku Krievijas federācijā (1917.), pēc tam - par neatk. valsti Tautu savienībā. Nac demi ierosināja muižu zemes sadalīšanu jaunsaimniekiem, arī progresīvā nodokļa ieviešanu. Vēlāk gan viņi noklusa...

Atbildēt

ko darīt?

13.04.2016. 09:00

Priedītis ir sarakstījis daudz kritikas, bet, vai viņam ir ideja, kas būtu jādara?

Atbildēt

Latvietis

13.04.2016. 08:36

Kriminālo sodu papildinājumi neattiecās uz zagšanu, tāpēc tie nevar interesēt latviešus. Ja likumi ķer inteliģentos, tad par to īsts latvietis tikai priecājās, jo novāc konkurentus viņa stulbuma iespējām kārtot dzīvi.Ja būtu likumi vērsti pret zādzībām, tad latvietis parādītu savu aktīvo stulbumu, bet tagad nerādīs, jo neattiecās uz viņu ne apvērsumi, ne likumi.

Atbildēt

Re re

13.04.2016. 08:31

Latvieši ir tipisks piemērs vēsturiski ļoti senai politiskās filosofijas atziņai. Proti, varu nedrīkst dot varai nesagatavotiem cilvēkiem. Varas saņemšana ir vienota ar noteiktu kompetenci varas pielietošanā. Ja nav šīs kompetences, tad varu nedrīkst dot. Vajadzības gadījumā var būt pārejas periods, kad cilvēkus sagatavo varas saņemšanai. Tā rīkojās briti savās kolonijās, "mežoņiem" nedodot varu "otrā rītā uz brokastu laiku". Latviešu etnosam vara tika iedota pirmo reizi un otro reizi bez elementāras sagatavotības. Rezultāts ir zināms. Politiskā nesagatavotība kopsolī ar latviešu etnosā izplatīto zagšanas gēnu, birokrātiskuma gēnu un stulbuma gēnu deva šausmīgu rezultātu. "Āboltiņas grozījumi" pat juridiski neizglītotam cilvēkam liecina par totālu valstisko, tiesisko analfabētismu, kāds var būt tikai mežoņiem.

Atbildēt

Paperbond

13.04.2016. 05:21

Termina skaidrojums:

Suņubūdas kaimiņu vecene - izteikti ekscentrisks, sekli - populistisks politisks personāžs.

Atbildēt

nu bet patiešām

12.04.2016. 20:09

»

Žurnālists

Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to. Ja esi latvisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi. Latvijā tagad tiek grauta vārda brīvība un tas ir galvenais pašlaik. Kāpēc latvietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno.Pie tam jālielās ar savu stulbumu pa visu kosmosu...


Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to, "žurnālist". Ja esi tipiski latvānisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi pie ratiem, kamēr ķēve mīž tev uz pastalām. Kāpēc latvānietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno. Un, pie tam vēl, jāplātās ar savu stulbumu pa visu "universumu".

Atbildēt

Žurnālists

12.04.2016. 18:11

»

es

Pirmo reizi ieliku Priedīša rakstam mīnusu. Pa ieradumam izlasīju visu rakstu līdz galam, bet tā arī nesapratu par ko ir satraukums. Infotops, manuprāt, nav tik garas apspriešanas vērts. Savukārt, to, kāpēc runas par tā slēgšanu bija tik skaļas, rādīs laiks. Iespējams, ka vienkārši pašreklāma...


Ja nesaproti, kas ir galvenais pašlaik, tad nelielies ar to. Ja esi latvisks galvenā nesapratējs, tad stāvi klusi. Latvijā tagad tiek grauta vārda brīvība un tas ir galvenais pašlaik. Kāpēc latvietim vienmēr ir jābūt stulbenim, kas nekad nesaprot galveno.Pie tam jālielās ar savu stulbumu pa visu kosmosu.

Atbildēt

es

12.04.2016. 17:16

Pirmo reizi ieliku Priedīša rakstam mīnusu. Pa ieradumam izlasīju visu rakstu līdz galam, bet tā arī nesapratu par ko ir satraukums. Infotops, manuprāt, nav tik garas apspriešanas vērts. Savukārt, to, kāpēc runas par tā slēgšanu bija tik skaļas, rādīs laiks. Iespējams, ka vienkārši pašreklāma.

Atbildēt

Tā tas ir

12.04.2016. 16:56

»

Nesapratu

Par ko uzbrauciens InfoTop. Nu tur ir pa kādam rakstiņam, kas nav atrodams pilnīgi visos vienādi- vai tas ir Delfi, TVNET, Apollo/Tvnet vai Kas jauns uttt. Bet kur tur iespējams saskatīt kaut ko pretvalstisku- nav saprotams. Kas režimam tur netīkams- tā arī nesapratu. Tas ka uzdod jautājumus ministriem...


Tas ir bāls portāls. Šodien, vakar neielika nevienu jaunu rakstu. Vienīgais prieks, ka nav tie viepļu purni, kas ir Delfos u.c. Portāls ir pielīdējs, jo neko teica par valsts apvērsumu. Tā tirāde ir īsta latviešu sprukstiņa tirēde-pašpārliecināts ģēnijs, amorāls, ja nekas nav 100% godīgs redzēts dzīvē.

Atbildēt

Nesapratu

12.04.2016. 16:45

Par ko uzbrauciens InfoTop. Nu tur ir pa kādam rakstiņam, kas nav atrodams pilnīgi visos vienādi- vai tas ir Delfi, TVNET, Apollo/Tvnet vai Kas jauns uttt. Bet kur tur iespējams saskatīt kaut ko pretvalstisku- nav saprotams. Kas režimam tur netīkams- tā arī nesapratu. Tas ka uzdod jautājumus ministriem? Nu un? Da katram pilsonim būtībā ir tiesības uzdot jautājumus tiem kas tērē pilsoņu maksāto nodokļu naudu. Nudien nesapratu...

Atbildēt

vasingtonas maidans

12.04.2016. 16:13

visi sorositu mediji latvija kluse ,ka udeni mute ienemusi ,kad vasingtona 12/04/2016 uz kapitolija kapnem areste 400 miermiligus protestetajus-brivibas cinitajus.japiezime ,ka vasingtronas maidana protestetaji nesava uz asv policistiem un riepas ari nededzinaja ,ka asv finansetie Kijevas valsts apversuma organizetaji Kijeva !

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā tagad pareizi vajadzētu „apgūt” Eiropas naudu

FotoEiropa gatavojas vērienīgai ekonomikas atjaunošanas programmai, plānojot tērēt simtiem miljardu, iespējams, pat triljonu eiro. Tā ir labā ziņa. Pats svarīgākais šajā ziņā ir tas, ka ES valstis tomēr ir gatavas vienoties un mēģināt pārvarēt šo krīzi kopā.
Lasīt visu...

12

Notiek valsts apvērsums: ja jūs tagad necelsieties, tad paši vainīgi

FotoSaeimas Prezidijs ir sasaucis Saeimas attālināto ārkārtas sēdi 2020.gada 26.maijā pulksten 14.00 (e-Saeima platformā). Tas ir pretēji Satversmes 15.pantam! Tur rakstīts - Saeima savas sēdes notur Rīgā un tikai ārkārtīgu apstākļu dēļ tā var sanākt citā vietā. Kur notiks sēde? Maskavā, Vašingtonā, Ipiķos, Briselē? Kur? Kādi ir ārkārtīgie apstākļi?
Lasīt visu...

13

Tiek pārkāptas kaucošo motoru trokšņa ietekmes zonā dzīvojošo iedzīvotāju Satversmē noteiktās cilvēktiesības

FotoNe tikai jaunā koronavīrusa izraisītā slimība Covid-19 veicina nāves gadījumus, bet arī „...69 000 cilvēku vides trokšņa dēļ ir nonākuši slimnīcās un 15 900 ir priekšlaicīgi miruši...” rakstīts Eiropas komisijas 2017.gada 30.marta ziņojumā 
Lasīt visu...

12

Latvijā ir padevīga tauta, kas lieto vārdus, kuri "negriež" ausīs nevienam, un bāž galvu smiltīs

FotoMums Latvijā ir bijuši visvisādi "laiki". Vieni no senākajiem bija "vācu laiki" - ap 700 gadu, kas Kurzemē atstāja kā mantojumu pat vācu baronu latviešu valodas izrunas dialektu, tad "zviedru laiki, vēl - "poļu laiki", ilgu laiku valdīja "krievu laiki", tad bija Latvijas laiki, Kārļa Ulmaņa laiki.
Lasīt visu...

20

Izlaidums pandēmijas laikā: neviens tiesību akts neparedz vecāku tiesības piedalīties sava bērna izlaidumā

FotoTiesībsargs aicina IZM izstrādāt vadlīnijas par izglītības iestāžu izlaiduma pasākuma organizēšanu, ievērojot Covid-19 izplatības noteiktos ierobežojošos pasākumus. Vienlaikus lemšanā par svinīgā pasākuma organizēšanu būtu jāuzklausa arī pašu absolventu viedoklis.
Lasīt visu...

6

Kad TAS beigsies?

FotoĀrkārtas stāvokļa ieviešana ir ļoti būtisks solis, jo ietekmē visus valsts iedzīvotājus. Ņemot to vērā, būtu tikai normāli, ja valdība mūs informētu, kādiem apstākļiem iestājoties, ārkārtas stāvoklis tiks atcelts. Bet tas nenotiek – izskatās, ka valdība vai nu nespēj šādus kritērijus nodefinēt, vai arī uzskata, ka parastajiem mirstīgajiem šāda informācija nav nepieciešama.
Lasīt visu...

18

Bondara situācijā būtu jāatkāpjas jebkuram

FotoProgresīvie uzskata, ka pēc trešās instances nelabvēlīgā sprieduma maksātnespējīgās Latvijas Krājbankas lietā Mārtiņam Bondaram ir jāatkāpjas no Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas priekšsēdētāja amata. Lai Latvijas politika kļūtu caurspīdīga un godīga, šādai politiskai praksei nav vietas mūsdienu Latvijas politikā.
Lasīt visu...

18

Kāpēc mūs uzskata par idiotiem?

FotoIzskaidrojiet man. Es tiešām nesaprotu. 1. Epidemiologs (infektologs) Uga Dumpis neuzskata, ka visiem publiskās vietās obligāti sejas maskas būtu jānēsā. Un arī pats nenēsā sejas maksu publiskās vietās, cik var redzēt TV.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Aicinu mūsu gejus: jo vairāk palīdzēsiet aizsargāt daudzbērnu mammu un tēti, jo mazāk jums nāksies izmantot retoriku - mūs diskriminē

Ugunsdzēsēju un glābēju diena. Apsveicu! Taču...

Foto

Žurka Sparāns, JKP, Lembergs, valsts noslēpums un izzagšana, Kalnozola uzstājība, Pelēkie spēki un Tautas vara

Liels paldies M.Kučinska, J.Maizīša un N.Mežvieta kungiem, ka esat izķēruši žurku,...

Foto

Viendzimuma pāru kopdzīves regulējuma tiesībpolitiskā problemātika (pilnā versija, bez cenzūras)

2014. gada nogalē Latvijas juristu, politiķu un sabiedrisko darbinieku aprindās arvien biežāk sāka skanēt viendzimuma attiecību...

Foto

Kamēr pasaule cīnās pret netīriem miljardiem, tikmēr mums ir tikai “otkati” un nodokļu nemaksātāji

Cīņai pret nelegālās naudas legalizāciju pēdējo gadu laikā pasaulē pievērsta pastiprināta uzmanība....

Foto

Valsts naudu nedrīkst ieguldīt tur, kur nebūs pietiekamas atdeves

Igaunija, Latvija un Lietuva ir izveidojušas "mazo Šengenas" telpu Eiropā – telpu bez iekšējām robežām. No šodienas...

Foto

“Izdzīt četrgadīgu bērnu no tiesas zāles”: ieraksts no tiesas sēdes

Koronavīrusa pašizolācijas un attālinātā darba laikā bez ierobežojumiem turpinās Aivara Lemberga tiesāšana, kura norisinās pietiekami lielā...

Foto

Kāpēc jums jātic, ka mēs visu izdarījām ļoti laikus un ļoti labi, bet pie visa vainīgi tikai apstākļi

Ņemot vērā publiski izskanējušo informāciju, kas radījusi šaubas...

Foto

Vienkārši par sarežģīto: tikai tautiska, suverēna, pēc nacionālisma principiem veidota valsts var būt par pamatu īstas demokrātijas pastāvēšanai

Reizēm mēs pārāk sarežģīti runājam par vienkāršām lietām....

Foto

Par 2. Pasaules karu, 9. maiju, Latviju, latviešiem, krieviem un vēl šo to

Šodien ir divas aktualitātes - pasaules tautu celšanās cīņā pret "kovida" mega afēru,...

Foto

Kopā ar kinologiem un hipologiem mēs 9. maijā lieliski pastrādājām

“Ministru kabineta izdotais rīkojums par ārkārtējās situācijas izsludināšanu neierobežo cilvēku tiesības individuāli apmeklēt jebkuru piemiņas vietu,...

Foto

Pārdomas par Covid - 19 afēru un ne tikai...

Mani draugi un tuvinieki var liecināt, ka sākotnēji, kad vēl nebija pietiekami daudz informācijas, es pret jauno...

Foto

Nepazaudēt Latvijas ekonomikas kodolu

COVID-19 krīze pasaules ekonomikā ienesusi krietnu devu nenoteiktības, sašūpojusi ierastās piegāžu ķēdes un patēriņa tirgus. Atsaukšos uz Alberta Einšteina teikto: “Kad tiek...

Foto

Bērniem invalīdiem nav naudas, 250 tūkstoši PR pakalpojumiem "APar" kampaņas veidotāja sievai gan ir

Tātad. C19 kļūst ļoti bīstams pēc 24.00, tad visam būs jābūt ciet....

Foto

Kurš normāls cilvēks dzird Dieva balsi un uzklausa aicinājumu glābt dzimteni no okupantiem?

Šorīt pa radio skanēja raidījums, kurā tika uzskaitītas visas iespējamās Žannas d'Arkas psihiskās...

Foto

Kam nāk smiekli, var pasmieties, bet šī ir mana prognoze par tuvāko nākotni

Kādreiz es izklaidējos ar troļļu kaitināšanu vienā no lielākajiem ziņu portāliem Latvijā. It...

Foto

Teorijā Latvija ir brīva valsts, praksē tā nav

Man nav nekādas saistības ar aktīvistiem, kas tika aizturēti pie Brīvības pieminekļa. Man nav skaidri šo cilvēku motīvi....

Foto

Koku ciršana Ziepniekkalnā ir ķecerīga rīcība: vēstule Rīgas Grebenščikova vecticībnieku draudzei

Daudziem Ziepniekkalnā viens no sāpīgākajiem notikumiem ir atļauja masveidā nocirst kokus, cik lasāms presē –...

Foto

Aicinu atcerēties, cik daudz pacietības ir mūsu tautā

Tautas vēsturiskajā likteņgaitā ir brīži, kuros summējas pašas būtiskākās, eksistenciālākās izvēles. Tad lemtais un paveiktais uz ilgiem laikiem...

Foto

Ko mums nozīmē 4. maijs?

Precīzākā un īsākā atbilde uz šo jautājumu iekodēta pašā svētku nosaukumā – "Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas diena". Tāds formulējums valsts kalendārā...

Foto

Vai tiešām vajag, par nākotni nedomājot, atteikties no dzelzceļa elektrifikācijas?

Rakstu saistībā ar savu reālu sirdssāpi par valdības publiskoto informācija, ka ekonomiku sildīs ar 75 miljoniem...

Foto

Vienotā likteņkopībā un vienotā gribā pašnoteicās visa latviešu nācija

Mīļie draugi! Demokrāti! Sirsnīgi jūs visus sveicu šodien mūsu demokrātijas pirmā gadsimta svētkos! Šodien aprit tieši gadsimts,...

Foto

Kur Latvijas valstij ņemt naudu? No cilvēkiem, kuriem tā ir?

Mūsu valsts ir nabadzīga, jo tajā piekopj atņemšanas un represiju politiku. Uz šīm pārdomām mani pamudināja...

Foto

Kā krīzē klājas vienkāršajai tautai, un cik taisnīgi mūsu valdības aparāts palīdz cilvēkiem pārvarēt krīzi

Dīkstāves pabalstus atsaka nodokļu nemaksātājiem? Prēmijas maksā visiem par papildu darbu...

Foto

Man kā Saeimas loceklim ir nodarīts pāri

Latvijas Republika ir neatkarīga demokrātiska republika, kurā Latvijas valsts suverēnā vara pieder Latvijas tautai, kura vispārīgās, vienlīdzīgās, tiešās, aizklātās...

Foto

Pasaka par loģiskās domāšanas attīstību

Pasakās, kuras paredzētas bērniem, labais vienmēr uzvar ļauno. Loģiskās domāšanas vidē izaugušais bērns kļūst par pieaugušo, kuram ir prasība, lai pareizais...

Foto

Krīze – iespēja drosmīgiem lēmumiem

Kā jau katra krīze, tā ir ne tikai lielāka vai mazāka ķibele, bet arī zināmā mērā iespēja. Šoreiz manas pārdomas par...

Foto

Ekonomiskais vīruss

Ekonomikas izaugsmes bremzēšana, darbaspēka trūkums, algu lielāka izaugsme par darba ražīgumu - tie bija daži no jaunas ekonomiskās krīzes vēstnešiem, ko uzņēmēji un ekonomisti...

Foto

Dabas aizsardzības sistēmas reforma ir aizsegs nezaļu lobistu atbalstam

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības (VARAM) ministra Jura Pūces (A/PAR) steidzīgās reformas valstī izsludinātās ārkārtas situācijas laikā,...

Foto

Valdība, attopies

Neesmu nekāds profesors, esmu parasta "skrūvīte", kas strādā valsts pārvaldē un dzīvo no algas līdz algai. Bet vēlos padalīties ar dažām pārdomām par šodienas...

Foto

Vai var uzticēties Aigaram Strupišam kā Augstākās tiesas priekšsēdētāja amata kandidātam

Nododu publicēšanai pēdējos safabricēto disciplinārlietu tiesnešu disciplinārtiesas safabricētos lēmumus, no kuriem redzams, kā vienā gadījumā...

Foto

BVKB ietaupīja vairāk nekā 50%, uzstādot GPS, - paraksties par likumdošanas iniciatīvu

Būvniecības valsts kontroles birojs (BVKB) 2018. gada sākumā lietoja 16 automašīnas un mēnesī patērēja 1600...

Foto

Kad Viņķele ļurina tukšu kā zariņu govs par savām orbītām

Noskatieties vēlreiz uzmanīgi Facebook publicēto video ar Viņķeli! Viņa vairākkārt saka, ka ministrijas ierēdņi no janvāra strādā “pastiprinātā...

Foto

Miljons eiro, lai korumpētu presi

Informācijas nozari ir būtiski skārusi Covid-19 krīze. Laikā, kad cilvēki paliek mājās, drukātās preses pārdošanas apjomi neglābjami samazinās. Lai ierobežotu epidēmiju,...

Foto

No kā vajadzētu mācīties mūsu politiķiem un ierēdņiem

“Unikāli! Tā kā Valkā mazturīgos, trūcīgos un daudzbērnu ģimeņu bērnus sākām ēdināt pirms MK noteikumiem, Izglītības un zinātnes...

Foto

Tas jaunais laiks, kas šalkās trīs... Pārdomas par zināmo nezināmajā

Dārgo lasītāj, ja vēlies viedokli par mūsu valdības pareizo/nepareizo rīcību epidēmijas laikā, infekcijas izplatības datu patiesumu/nepatiesumu...

Foto

Iebilstam pret Kalnciema kvartāla izpostīšanu

Rīgas domes Apstādījumu saglabāšanas komisijai, Rīgas pilsētas būvvaldei, RD Satiksmes departamentam no Āgenskalna iedzīvotājiem: lūdzam nelikvidēt kokus Āgenskalnā un rūpēties par...

Foto

Kas ir mana Galileja?

Dārgie brāļi un māsas Kristū. Jūdiem bija paraža pēc apbedīšanas vēl trīs dienas apciemot kapu, lai pārliecinātos, ka aizgājējs patiešām ir miris;...

Foto

Covid-19 pandēmijas aizsegā notiek mēģinājums iznīcināt iepakojuma depozīta sistēmu

Depozīta sistēma ir ražotāju atbildības sistēma – tas ir veids, kādā ražotāji nodrošina tiem uzlikto pienākumu izpildi...

Foto

Šis piebremzētais laiks un īpatnējās Lieldienas būs jauna, vienojoša pieredze mūsu likteņkopībā un iespēja apzināties garīgo brīvtelpu

Mīļie Latvijas cilvēki! Ir Lieldienu laiks. Mēs to sagaidām...