Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Blondīne

23.12.2020. 23:06

Kādas muļķības! AstraZeneca jau parakstījušas sadarbības līgumu ar SputnikV vakcīnas izgudrotājiem!

Atbildēt

tā ir

22.12.2020. 18:35

Ja Covid 19 dod tikai ap 5% iznākuma, tad Putina "vakcīna" garantē visus 20%.

Atbildēt

.

22.12.2020. 18:32

»

Augustiņš

par krieviem, vai nu neko, vai tikai sliktu


Mēģini atrast ko labu!

Atbildēt

caca

21.12.2020. 13:55

Arī visas pārējās vakcīnas rada blaknes. Un teātrim kameru priekšā, domāju, neviens netic.

Atbildēt

UFO

20.12.2020. 20:00

»

NLO

Izskatās, kāds pārspīlējis ar urīnterapiju


Nekāds pārspīlējums, parasta urīnatkarība kā jau visiem debilības centra ūdensgalvoņiem.

Atbildēt

Ausguss Ausgustovičs Auverbahenšteins-Zadunauiskijs

20.12.2020. 19:57

»


Nevis molčoks bet novičoks!!

Atbildēt

NLO

20.12.2020. 14:08

Izskatās, kāds pārspīlējis ar urīnterapiju.

Atbildēt

Хм

20.12.2020. 12:00

Если бы сказали, что и у нас будет эта вакцина, я бы понял опасения. Но у нас ее точно не будет, будет другие. Но почему-то побочные эффекты других вакцин, которые будут у НАС, автора абсолютно не волнуют!! Автора волнует больше здоровье россиян, чем здоровье соотечественников?

Atbildēt

ESMAIJA

20.12.2020. 11:55

»

Pilsonis

Parsti Augustiņa ieskatiem kaimiņvalsts virtuvē sekot ir visnotaļ interesanti. Diemžēl šis raksts “ož” pēc politiska pasūtījuma raksta. Ikviens, ks seko līdzi Pfizer un Moderna mRNS vakcīnu epopejai pasaulē, zinās, ka abas šīs vakcīna darbojas no gēnu inženierijas viedokļa identiski Sputnik-V vakcīnai...


Es vienmēr ar prieku lasu Jūsu komentārus, šoreiz īsti nesaprotu - kā Jūs saprotat rakstu. Es arī ar pirmo teikumu gribēju mest lasīšanai mieru, bet jau nākamais teikums man atvēra acis, par ko ir runa. Paldies autoram par gudrību un prasmi pateikt to, kas visiem ir jāzina!

Atbildēt

Biedrība “Sabiedriskie Satversmes Sargi”. Reģ. nr. 50008299541

20.12.2020. 11:26

ir pret Eiropas Vatikāna elektronisko koncentrācijas nometni Latvijā. Rīgu jau kontrolē VDD droni, izsekojot un sociālā reitinga nolūkos kontrolējot, terorizējot un ievērojamiem naudas sodiem administratīvi isodotat ar IT tehnoloģiju algoritmu starpniecību personas, kas pretojas šai elektroniskās koncentrācijas nometnes idejas pilnīgai ieviešanai Latvijā laikā, kad LV varas finanšu korporācija, sabiedrībai slēpjot, atteikusies no ANO cilvēktiesību ievērošanas Latvijā.


https://aftershock.news/?q node%2F929462

12/dec/20

Vatikāns noslēdz "Globālo aliansi" ar Rotšildu, Rokfellera fondu un lielākajām bankām, lai izveidotu Lielo aliansi.

Pāvests Francisks paziņoja, ka Vatikāns noslēgs "globālu aliansi" ar pasaules lielākajām bankām, starptautiskajām korporācijām un globālistu fondiem, lai izveidotu ekonomikas padomi, kuras mērķis ir bagātības pārdale visā pasaulē.
“Globalist Initiative”, “Iekļaujošā kapitālisma padome” sevi dēvē par pro-kapitālistisku organizāciju, kuras mērķis ir izveidot "spēcīgāku, taisnīgāku un uz sadarbību balstītu ekonomiku un sabiedrību".
Elites grupa, kas sevi dēvē par aizbildņiem, sevi dēvē par "vēsturisku vadītāju un pasaules līderu sadarbību, kas strādā ar Franciska morālo vadību, lai uz visiem laikiem izmantotu uzņēmējdarbības iespējas".
"Mēs reaģējam uz pāvesta Franciska izaicinājumu izveidot iekļaujošāku ekonomiku, kas taisnīgāk izplata kapitālisma priekšrocības un ļauj cilvēkiem pilnībā izmantot savu potenciālu," videoklipā saka bankas mantiniece Linna Forestere de Rotšilda.
Papildus pāvestam Franciskam Guardians sarakstā ir Visa, Mastercard, Bank of America un BP (British Petrolium) vadītāji, kā arī Lynn Forester de Rothschild, Ford fonda prezidents Darens Volkers, Rokfellera fonda prezidents Radživs Šahs un ANO īpašais klimata sūtnis Marks Kernijs.
"Sargi", kā dēvēti valdes locekļi, ir pasaules lielāko korporāciju augstākie vadītāji, kuri ir apņēmušies spert drosmīgus soļus iekļaujošā kapitālisma radīšanā, " 9/dec/20 sacīja Forbes.
Aizbildņi uzņemsies atbildību, apņemoties izveidot plānoto darbību sarakstu, kas attiecas uz vides, sociālajiem un pārvaldības jautājumiem.
Tas notiek pēc tam, kad Pasaules ekonomikas forums, Apvienoto Nāciju Organizācija un citas institūcijas nesen aicināja veikt "lielisku atjaunošanu", lai pasaules kapitālistisko sistēmu reorganizētu par transhumānistisku sociālistisku pasaules kārtību, kas iznīcinās privātīpašumu un valūtu.

Atbildēt

Feiks

20.12.2020. 11:24

raksts! Tā jau muļķo LV tautu padarīs vēl stulbākus. Astra zeneka u.c. nopietnas kompānijas arī ir iesaistījušās.
https://www.cnbc.com/2020/12/17/russia-covid-vaccine-cooperation-with-astrazeneca-a-great-example.html
https://www.cnbc.com/2020/12/11/coronavirus-astrazeneca-to-work-on-vaccine-with-russias-gamaleya.html#close

Atbildēt

Pilsonis

20.12.2020. 10:44

Parsti Augustiņa ieskatiem kaimiņvalsts virtuvē sekot ir visnotaļ interesanti. Diemžēl šis raksts “ož” pēc politiska pasūtījuma raksta. Ikviens, ks seko līdzi Pfizer un Moderna mRNS vakcīnu epopejai pasaulē, zinās, ka abas šīs vakcīna darbojas no gēnu inženierijas viedokļa identiski Sputnik-V vakcīnai, respektīvi, tieši tāpat kā gēnu terapija. Faktiski gan Pfizer, gan Moderna, gan Sputnik ir gēnu terapijas ķīmija, kas piespiež organismu sākt producēt Covid vīrusa daļas. Ko vēl šīs gēnu terapijas zāles sāk producēt, tas noskaidrosies droši vien tikai tuvāko 5-20 gadu laikā, kad valcinētie cilvēki sāks dzemdēt bērnus, cīnīsies ar blaknēm utt.

Atbildēt

Mūs ir par daudz

20.12.2020. 10:05

»


Pasaule ir pārapdzīvota jau 100gadus.Ja tā turpināsies tad mēs viens otru apēdīsim.
Tapēc ir Covid.Dabīgā atlase,kā jau visās jomās.
Ja nebūtu pirmais un otrais pasaules karš un spāņu gripa tad jau 1950gadā būtu pasaules gals.
Cilvēki ir izturējuši eksperimentu un iemācījušies šausmīgi vairoties un izdzīvot.
Viduslaikos cilvēki labi ja līdz 30gadiem dzīvoja.

Atbildēt

Ir ari dazi sapratigi amerikani !

20.12.2020. 10:01

https://sputniknewslv.com/video/20201219/14879956/ASV-rezisors-Olivers-Stouns-tika-vakcinets-ar-Krievijas-vakcinu-pret-koronavirusu.html

Atbildēt

Q

20.12.2020. 09:57

Izrādās latvju plānprātīgais grafomāns augustiņš ir arī speciālists virusulogs, ko tu neteiksi, pilns komplekts!

Atbildēt

Es

20.12.2020. 08:35

Bet kremļa nacistu līdzskrējēji priecājas par turienes vakcīnu, taču nezin ka Krievijas vakcīna satur ķīniešu čipu priekš krievu dzimtļaužu čipošanas, lai Ķīnas valdība varētu pārvaldīt Krievijā no Putina nopirktos vergus, respektīvi krievijas tautu, ko putins ir pārdevis mūžīgā verdzībai Ķīnai.
Krievijas vakcīna nesatur neko medicīnisku un tā ne mazākā mērā nav domāta, lai izsargātos no Covid, bet tas ir čips vergu čipošanai, lai varētu tos genētiski regulēt un pilnībā salauzt viņu gribu un spēju domāt. Lūk tā nezinīši. Tas viss notiek, pēc putina rīkojuma, lai pildītu Ķīnas pavēli, jo naudu, ko saņēma kremļa bratva jau sen ir nozagusi un sadalījusi.

Atbildēt

Tik daudz idiotu komentāros neredz,

20.12.2020. 07:24

ka Augustiņš apraksta vakcīnu šausmas, kas attiecas arī uz Latvijas iedzīvotājiem!

Roberts Francis Kenedijs Jr., jurists, vides aktīvists, bērnu tiesību aizstāvis, nogalinātā ASV prezidenta Džona F.Kenedija brāļadēls. "Steidzamā kārtā gribu pievērst jūsu uzmanību vakcinēšanai pret COVID-19. Pirmo reizi vakcinēšanas vēsturē paredzēts, ka – tā saucamās jaunās paaudzes mRNS vakcīnas, iejauksies cilvēku gēnu darbībā. Šāda gēnu manipulācija pielīdzināma pretrunīgi vērtētajai pārtikas produktu ģenētiskai modificēšanai.‼ Neskatoties, ka masu mediji un politiķi šobrīd trivializē problēmu un muļķīgi runā par jauna tipa vakcīnu, kura ļaus atgriezties pie ”jaunās normālības”, vakcīna ir problemātiska gan no veselības viedokļa, gan arī no morāles un ētikas viedokļa. Tā ir problemātiska arī no iespējamo ģenētisko bojājumu viedokļa, kas – atšķirīgi no pašreiz izmantotajām vakcīnām – radīs neatgriezeniskas ģenētiskas izmaiņas Pēc mRNS vakcīnas saņemšanas, vakcīnas izraisītās blaknes nebūs iespējams ārstēt iepriekšējā veidā.

Atbildēt

Ak vai, pietiek.lapsas trolli,

20.12.2020. 01:36

»

Ak

vai, trolli, lai Dievs nogrābstās


lapsai atkal PMS smagā formā?

Atbildēt

Kariņam jāatkāpjas

20.12.2020. 00:19

Kariņam ir jāatkāpjas. Tādi idioti nevar vadīt valsti. Terorizēja gandrīz gadu iedzīvotājus ar sejas masku nēsāšanu, bet nedarīja galveno, kas valdībai bija jādara: 1) neparūpējās, lai visiem Covid slimniekiem būtu gultas vietas slimnīcās un līdz ar to nenodrošināja visu saslimušo izolāciju, 2) neparūpējās, lai Covid netiek ievazāts no ārzemēm. Ar sejas masku nēsāšanu tādas slimības kā tuberkoloze, mēris vai Covid apstādināt nevar. Kariņam ir jāatkāpjas, jo viņa valdība ir nodemonstrējusi savu nekompetenci, kas dārgi maksā Latvijas iedzīvotājiem.

Atbildēt

zvirbulis

19.12.2020. 23:46

"bet es redzēju, ka viņiem tika iešļircēts ūdenim līdzīgs šķidrums, visticamāk, fizioloģiskais šķidrums."

Atbildēt

Ak

19.12.2020. 23:16

»


vai, trolli, lai Dievs nogrābstās!

Atbildēt

viss ir vienkārši

19.12.2020. 23:04

»

?

Pēc virsraksta spriežot, šitam skribelim smadzeņu vietā ir sūdi. Ja nu vienīugais te Pats parādu imis neraksta, kā galvenais Latvijas Idiots


Kāds "mēēēdītājs" un tā kuratori no "specorgāniem" - tādi "autori pietieklapsītāji kazmīšļi augustautisiņi", "komentētāji šakāļgaudotāji" un citi tamlīdzīgi pietiek.lapsas lumpeņskapja zombīšfanotāji.

Atbildēt

ggg

19.12.2020. 22:35

Nu kur rodas sadi musinataji, pilnigi idioti. Cilveks no idiota atskiras or to, ka cilveks saprot to informaciju, kas domata idiotam, bet idiots ne. Tadus Augustinus vajag steidzigi izolet.

Atbildēt

vakcinokolonka

19.12.2020. 21:16

kapec trolli augustins,kasiklis un zile nekad neraksta par Latviju ?

Atbildēt

ESMAIJA

19.12.2020. 21:03

Bravo! prieks uzzināt, ka kādam vēl pelēkās šūniņas ir vietā.

Atbildēt

Tev atliek

19.12.2020. 20:51

»

ZZ888

Rakstā nav minēts neviens informācijas avots. Pieļauju. ka visa derīgā informācija ir ņemta no: https://www.yaplakal.com


vienīgais ceļš kā par to pārliecināties un tas ir - vakcinēties. Uz priekšu! :)

Atbildēt

?

19.12.2020. 20:45

Pēc virsraksta spriežot, šitam skribelim smadzeņu vietā ir sūdi. Ja nu vienīugais te Pats parādu imis neraksta, kā galvenais Latvijas Idiots.

Atbildēt

Strelnieks

19.12.2020. 20:28

»

lauķis

Diemžēl ne tikai biznes,tā ir nedalītas varas iegūsana pār gojiem


Pareizi teikts!!!!!!!!!!!!!!!!!

Atbildēt

Strelnieks

19.12.2020. 20:27

Tu labaak par taam shausmaam buutu rakstiijis,kaadas mums te indes vakciinas naaks iekshaa ar taam sucamajaam nejaushaam blakneem!!! Mulkjiishi pasmiesies,SApraatigi civeeki sapratiis!!! :))

Atbildēt

Oktobrēns

19.12.2020. 20:19

Liekas, ka šīs Sūņuciema galvenais infektologs Augustiņs ir ASV farm-korporāciju algotnis.

Atbildēt

Solī

19.12.2020. 19:45

Nu tak augustiņ, arī kovididiots. Bet raksti vien, tas cilvēkos veicina kritisko domāšanu. Par rakstu plus, bet viedokli mīnus.

Atbildēt

Viss apraksts ir patiesība

19.12.2020. 19:40

»

patiesi noraizējies Latvijas iedzīvotājs

Latvija iepirks arī “AstraZeneca” un “Johnson&Johnson” vakcīnas, kas pēc izveidošanas ir līdzīgas krievu Sputnik-V. Un neviena no atbildīgajām Latvijas amatpersonām neko nesaka...


jo Novosibirskā ražoja Sputnik V krievu slepkavas kopā ar ASV vakcīnu kompānijas Astrogen slepkavām. No youtube ir pazudis ieraksts, kas apstiprināja šo sadarbību. Visu Covid -19 vakcīnu algoritms ir līdzīgs Augustiņa aprakstītajam. Tas ir brīdinājums Latvijas iedzīvotājiem!

Atbildēt

ZZ888

19.12.2020. 19:39

Rakstā nav minēts neviens informācijas avots. Pieļauju. ka visa derīgā informācija ir ņemta no: https://www.yaplakal.com/

Atbildēt

patiesi noraizējies Latvijas iedzīvotājs

19.12.2020. 19:28

Latvija iepirks arī “AstraZeneca” un “Johnson&Johnson” vakcīnas, kas pēc izveidošanas ir līdzīgas krievu Sputnik-V. Un neviena no atbildīgajām Latvijas amatpersonām neko nesaka.

Te raksts TVNET portālā ar nosaukumu "Zinātnieki: dažas Covid-19 vakcīnas var palielināt HIV infekcijas risku", kas tika publicēts 2020. gada 2. decembrī.

Saite uz šo TVNET rakstu: https://www.tvnet.lv/7122685/zinatnieki-dazas-covid-19-vakcinas-var-palielinat-hiv-infekcijas-risku

Atbildēt

Augustiņš

19.12.2020. 19:09

par krieviem, vai nu neko, vai tikai sliktu!

Atbildēt

kopec

19.12.2020. 19:08

izskatās pēc šizo... skrāpējuma

Atbildēt

lauķis

19.12.2020. 19:07

»

ir doma

ka Covid ir pasaules mēroga vakcīnu, masku,uc. farmācijas preču bizness! Kuri uzvārās? izsakiet versijas


Diemžēl ne tikai biznes,tā ir nedalītas varas iegūsana pār gojiem.

Atbildēt

ir doma

19.12.2020. 19:02

ka Covid ir pasaules mēroga vakcīnu, masku,uc. farmācijas preču bizness! Kuri uzvārās? izsakiet versijas!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

20

Ministra Pleša paziņojumi par pieminekļu demontāžu ir priekšvēlēšanu izrādīšanās

FotoDaugavpils mērs Andrejs Elksniņš vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Artūram Tomam Plešam uzsver, ka likuma prasības par pašvaldības teritorijā esošo pieminekļu, kas iekļauti Ministru kabineta izstrādātajā sarakstā, demontēšana ir jāveic līdz 15.novembrim.
Lasīt visu...

3

Lai arī Latvija kā laicīga valsts ir reliģiski neitrāla un garantē reliģijas brīvību, tā respektē sabiedrības vērtības, kas veido mūsu identitāti (un tas nekas, ka jūs nesaprotat, ko es te saku)

FotoAglyunīši! Svātceļnīki! Meilī draugi! Maņ ir eistyna prīca byut otkon kūpā ar jiusim Aglyunā. Sirsneigi sveicīni itymūs skaistajūs i īdvasmojušūs svātkūs!
Lasīt visu...

3

Visi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki

FotoVisi latvieši ir kā Levits un Kariņš - tupi zābaki. Jūs jau tagad grasījāties rakstīt heita komentāru. Bet vispirms izlasiet, kāpēc es šo teikumu uzrakstīju.
Lasīt visu...

21

„Patriotu” atmiņas uzlabošanai

FotoPaldies anonīmajam “Pietiek lasītājam” par “Saskaņai” veltīto interesi, īpaši tad, ja tā izrādītos patiesa. 
Lasīt visu...

21

Jādara viss...

FotoZiņas no kara Ukrainā kļūst arvien trakākas. Lai gan Ukrainas spēki pārsteidzoši veiksmīgi cīnās pret lielo Krievijas pārspēku, fakts ir tāds, ka viss karš norisinās Ukrainas valsts teritorijā. Tas ir, ja neskaita raķetes, kuras tiek izšautas no Baltkrievijas vai Krievijas.
Lasīt visu...

21

Tiesības dzīvot Latvijā nav nekāds „maisiņš vaig”

FotoMans tētis bija viens no pirmajiem, kas ieguva Latvijas pilsonību, kārtojot eksāmenu. Kad 1997.gada augustā ERASMUsā braucu uz mēnesi uz Itāliju, es pirms tam pāris mēnešus uz Itālijas vēstniecību gāju kā uz darbu. Vēl dabūju mērkaķa ātrumā par briesmīgu naudu (aizlienētu naudu, protams, 1997.gadā, un vēl toreiz labi, ka bija, no kā aizlienēt) Austrijas tranzīta vīzu formēt, jo atpakaļceļā viena nakts bija jānakšņo Vīnē.
Lasīt visu...

21

Tiesībsarga vēstule “Amnesty International” Eiropas reģionālā biroja direktoram Nilam Muižniekam: par jūsu organizācijas apmelojošajiem paziņojumiem

Foto2022. gada 26. jūlijā organizācija “Amnesty International” nāca klajā ar paziņojumiem par situāciju uz Latvijas-Baltkrievijas robežas, norādot, ka laikā, kad Latvija uzņēma 34000 patvēruma meklētājus no Ukrainas, uz Latvijas-Baltkrievijas robežas cilvēki no Irākas un Afganistānas, t.sk. bērni, tika atstāti pašu ziņā mēnešiem ilgi aukstos laika apstākļos mežā, kas organizācijas ieskatā norāda uz necilvēcīgu apiešanos un pat spīdzināšanu. “Amnesty International” uzskata, ka nav pieļaujama ārkārtējās situācijas pagarināšana uz robežas ar Baltkrieviju, jo tas ierobežo saņemt starptautisko aizsardzību personām, kurām tā nepieciešama, neatkarīgi no šo personu izcelsmes un veida, kā viņas ieceļo valstī.
Lasīt visu...

21

Labklājība

FotoDzīvojam laikā, kad aktīvi un strauji tiek formatēta cilvēku apziņa, mainīta vārdu nozīme un jēdzienu saturs. Pārsvarā – cilvēku degradācijas, paverdzināšanas un iznīcināšanas nolūkā. Mēs visi domājam kādā valodā, attiecīgi – mainot vārdu nozīmi, var ietekmēt mūsu domāšanu. Bet šoreiz ne par to. Tā ir vesela zinātne, kuru sauc par NLP (neirolingvistiskā programmēšana jeb – smadzeņu skalošana). Šoreiz es vēlos vērst uzmanību uz to, ko mēs saprotam ar vārdu “labklājība”.
Lasīt visu...

6

Sanāca kā vienmēr, bet ticiet – risinājums top, un vainīgi ir visi citi, tikai ne es

FotoStraujiem soļiem tuvojas jaunā mācību gada sākums - 2022./2023. mācību gadā noslēgsies trīs gadu pārejas periods, kurā tiek ieviesta pilnveidotā mācību pieeja. Gaidāmais mācību gads paredz jaunās pieejas ieviešanu 3., 6., 9., 12. klasei. Neraugoties uz to, ka pārejas periods tuvojas noslēgumam, pedagogi norāda uz mācību materiālu trūkumu. Kā skolotāja varu tikai piekrist, ka, ieviešot jauno saturu, primāri bija nepieciešams domāt par mācību materiālu izstrādi un pieejamību. Līdzīgi kā ar mācībām tikai valsts valodā – mēs apzināmies, ka rīcībai patiesībā bija jābūt krietni ātrāk, un to, cik būtiski nepalaist garām iespēju labot iepriekš neizdarīto. Arī mācību līdzekļu jautājumā notiek aktīvs darbs, lai dažādos mācību priekšmetos nodrošinātu jaunu mācību resursu un metodisko līdzekļu pieejamību.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vēlēšanas kā mazohistu prieki

Pēc Latvijas Televīzijas pasūtījuma tirgus un sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS jūlijā ir veicis aptauju un konstatējis, kā Latvijas pilsoņi balsotu, ja...

Foto

Kā Rīgai panākt Viļņu, Tallinu un Ziemeļeiropu? Laiks secinājumiem

Rīga ir vienīgā pilsēta Baltijas galvaspilsētu vidū, kurā mirstība pārsniedz dzimstību un no kuras aizbrauc vairāk cilvēku, nekā...

Foto

Vai Rīga ir labi finansēta pilsēta?

Pilsētas budžeta apmērs un tā izlietošanas efektivitāte lielā mērā nosaka to, cik kvalitatīva ir pilsētvide. To Eiropas pilsētu sarakstā, kuru...

Foto

Par rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Publiskās atmiņas centrs ir sabiedrības institūcija, privāto tiesību juridiskā persona, kura netiek finansēta ar dotācijām no vispārējiem nodokļu ieņēmumiem. 2022. gada 24....

Foto

Parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta grozījumiem ir jāatkārto

Ar pietiekamu skaitu parakstu neatbalstītā "Latvijas vīru biedrības" ierosinātā parakstu vākšana referendumam par Satversmes 110. panta...

Foto

Par Latvijas Republikas Satversmē noteiktā komunistiskā totalitārā režīma nosodīšanas pienākuma īstenošanu un rusifikācijas slavināšanas izbeigšanu

Cienījamie Augšdaugavas novada domes deputāti! Publiskās atmiņas centrs (turpmāk - centrs)...

Foto

Vairāku tiesnešu, tostarp AT senatores Andas Briedes atbildība par Covid-19 epidēmijas ierobežošanas pasākumu neievērošanu

Tiesnešu ētikas komisija, Tiesnešu disciplinārkolēģija un Disciplinārtiesa ir vērtējusi to, vai izpildvaras...

Foto

Ir tādi Satversmes tiesas spriedumi, kuru nepildīšana valdošo eliti nesatrauc itin nemaz

13. Saeimas laikā ir bijuši vairāki Satversmes tiesas spriedumi, par kuru neizpildi Valsts prezidents pat...

Foto

Kāpēc valsts aizsardzības dienestam – jā!

Jūlija sākumā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vēstīja par ieceri izveidot valsts aizsardzības dienestu, kuram, sākot ar 2023. gadu, tiks pakļauti...

Foto

Par ārkārtas sociālo situāciju

Mums priekšā ir grūta ziema – dziļa energoresursu krīze, iespējams pandēmijas saasinājums. No tā, cik saprātīgi un solidāri spēsim sagatavoties gaidāmajiem pārbaudījumiem,...

Foto

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis

Krievijas karš Ukrainā paātrinājis procesus sabiedrībā un daudziem atvēris acis. Tas noticis par ukraiņu asins cenu...

Foto

Satversmes tiesa ir jālikvidē

Šodien, 25.jūlijā Latvija pirmajā vietā (LPV) Centrālajā vēlēšanu komisijā iesniedza 4000 zīmju programmu un kandidātu sarakstu 14.Saeimas vēlēšanām. LPV savā 4000 zīmju programmā ir...