Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

888

13.08.2017. 13:17

»

Aunt Irma

Ļaujiet man ar uzcept rakstu! Goda vārds, tas būs tikpat sauss un neadekvāts...


Interesanti, kāpēc Irmai ir "aizdomas", ka sludinājumu ielicēji izmantoja tādas IP adreses, pēc kurām viņus bija iespējams identificēt. Pilnīgi pietiek aiziet un pielēgties publiskajam wifi ar random MAC adresi kādā lielveikalā vai izmantot to pašu VPN vai Tor.

Atbildēt

Aunt Irma

09.08.2017. 17:03

Ļaujiet man ar uzcept rakstu! Goda vārds, tas būs tikpat sauss un neadekvāts!
Bet ja nopietni, VID iemesls bija auto tirgotāju (nodokļu nemaksātāju) izķeršana. Kā vēlāk arī tika norādīts, pēc IP adresēm, ko ss.lv (ss.com) atteicās sniegt. Tātad, ja pēc IP adresēm - sanāk, ka ķer lielāku zivi, nekā ģerevņas pacanus pie viena datora.
Raksta autor, vai pie paša VID vai SIA Internet pats esi kaut ko noskaidrojis vai savārstījos visu no vairākām virtuvēm?

Atbildēt

hmm

09.08.2017. 16:27

Diezgan pastulbs raksts, kur ar visām varītēm aiz ūsām tiek vilkta ārā "sava" patiesība, un kurā jūtama žults un aizvainojums.

Atbildēt

a

09.08.2017. 11:48

»

EE OU

Pēc garākām pārdomām noreģistrējos EE, jo LV nodokļu administrācijas un banku debilisma un nekompetence piegriezās...


atceries, ka Latvijai ar Igauniju ir nodokļu konvencija, kurā atrunāts, kādos gadījumos un kurā valstī jāmaksā nodokļi. Ja uzņēmums reģistrēts EE, bet strādā LV, tad nodokļus tik un tā būs jāmaksā LV!! Un to paši arī EE administrācija tev pateiks

Atbildēt

gudrītis

08.08.2017. 10:19

Pēc manas ģimenes pieredzes spriežot VID ar savu informāciju rīkojas tieši tā pat kā SS. Kopš 2.aprīļa, kad uzrakstījām oficiālu pieteikumu par sievas pensijas pārrēķinu, vienīgais, ko esam saņēmuši no VSAA ir vēstule, ka viņi no VID nav saņēmuši datus par iepriekšējo gadu. Tagad, kopš 21.jūlija, tas pats ar manu pensijas pārrēķinu. Ko tu gudrs stipram padarīsi?

Atbildēt

Izlaupītie meži

08.08.2017. 02:47

Kad velns badā tas mušas pat ķer, komunistu dzemdētajai politmafijai sāk pietrūkt rijamais.

Atbildēt

ezis13

08.08.2017. 01:21

..Kā beidzās ''sāga'' Vidzemes pusē ar VID un biogāzes ražotāju????!?

Atbildēt

Arnis

08.08.2017. 01:11

Ja visu vienkāršojam, tad ir tā, ka VID piesējies stabam, pie kura piesprausts sludinājums, un cenšas no staba izspiest informāciju kur sludinājuma autors naudu slēpj

Atbildēt

Janis

07.08.2017. 22:10

Laikam sen neesi ievietojis kaku sludinajumus, vai meklejis sev jaunu kaki. Jau diezgan ilgu laiku nav tadas opcijas, ka: skatities visus sludnajumus no si talruna vai epasta adreses.
Ja jau man tas nepatik, tad VIDam vel jo vairak.

Atbildēt

To pietiek.com

07.08.2017. 19:32

Cienitie pietiek.com, ar interesi lasīju jūsu skatījumu uz sho situāciju, taču jūsu apgalvotajos faktos ir būtiska kļūda par lietotaju datiem. Ss.lv registrētiem lietotājiem prasīja norādīt personas kodu un vēl dažas detaļas, kas publiskajā sludinājuma imformācijā neparādās. ;)

Atbildēt

Valdis

07.08.2017. 18:54

Muļķu zemē joprojām saimnieko sektanti – tas gan ir tiesa. Pie Ļjedjajeva, Prieka Vēstī un Jencīša sektā visiem sektantiem ir obligāti jāmaksā “10 tiesa” – kas nemaksā – tie tiek visādi represēti un vajāti no sektas vadoņiem. Šo pašu shēmu viņi visādi cenšas ieviest arī Latvijas valstī. Tikai problēma ir tāda, ka paši sektas vadoņi n-tos gadus no vietas paši piedalās labi noorganizētās naudas atmazgāšnas un nodokļu nemaksāšanas finansu shēmās – resp. biezajiem – tādiem kā Šleseram, Amerikam u.c. par “īpašajām aploksnēm” un “īpašām palīdzībām” tiek piedāvāta iespēja atmazgāt naudu un izvairīties no nodokļu maksāšanas.

Atbildēt

VB

07.08.2017. 18:51

Labi teikts! Nav ko piebilst.

Atbildēt

not fan

07.08.2017. 17:28

»

Prieka Meita

...


Ss tā īsti nemaz nestāv mūsu tiesību sardzē, no situācijas saprotams, ka iespējams ssam ir saistība ar tiem pašiem auto moto mazgātājiem un informācijas izsniegšana var šo biznesu nograut. Tagad ir iegūts laiks, lai datus padzēstu vai pakoriģētu.
To, ka ss stāv un krīt par labieti-ibijotu nevajadzētu sapriecāties, domāju, ka ss nodotu vidam ar visām parpalām un nemaz neslēpj, ka to parasti arī dara, bet šoreiz, nē.. jo? Jo ir kaut kāda sava interese? Lietā ir vairāki nezināmie lielumi un neviens, ne vid, ne ss nerunā taisnību.

Atbildēt

Prieka Meita

07.08.2017. 17:17

»

Zaiga

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-sakuma-darbu-saks-jauns-sludinajumu-portals/802913Tā vietā lai solidarizētos ar kolēģiem šis smerdelēns, neko vēl nav paveicis, bet stāsta, ka ir ar kko labāks. Viņš ir gatavs pakalpot varai it visā, nemaz nedomājot par potenciālajiem klientiem. Tev tak nav tādu resursu, atšķirībā no SS.lv, lai neļautu kāpt sev uz galvas, pareizais Tu mūsu! Problēma nav SS.lv bet gan varas represīvajai attieksmei pret privātu kompāniju. Šoreiz gan VID aplauzās, jo SS ir pietiekami resursi, kas varai būtībā pat ir bīstami un neizdevīgi. Mēs jau nezinām patiesos iemeslus, varbūt ka viņi finansēja kko, kas kādam tur augšā stipri traucēja. Tur daudz iemeslu, bet ne jau autotirgotāji. Pavērtējiet, cik profesionāli tika nostrādāts ar publkācijām itkā no klientiem, tad vēl pāris iesildoši raksti, lai vergi nemestos aizstāvēt šo vietni. Tas nenotiek tā vienkārši, tas ir mūsdienu rekets. Visus, kas nav ar viņiem, bet ir spējīgi nostāties pret viņiem, jo ir tādi resursi, lai tiesātos un konsultētos, tiek likvidēti. Vai tas nav skaidrs, ka tikai turot 80% iedzīvotāju un vairāk, bez liekiem resursiem, ir iespējams tos vadīt un pakļlaut.

Atbildēt

Priekameita

07.08.2017. 17:02

»

ArnisRG

Likumā ir skaidri pateikts, ka pārsūdzība neaptur VID lēmumu par saimn. darb. apturēšanu un domēna bloķēšanu


administrarīvajā tiesā nevis protests par saimn.darbības apturēšanu, bet gan par info pieprasījum. Saredzi atšķirību?

Atbildēt

daži jautājumi

07.08.2017. 16:46

Dīvaini jau sanāk. kad VIDs atsakās no reālas SS.LV naudas, kad viņu uzdevums ir tieši pretējs. Un vai tiešām tā ēnu ekonomika rada valstij milzīgus zaudējumus? Cilvēki tāču strādā, viņu bērni iet skolās un valstij samazinās bezdarbs. Vai tad cilvēks būtu tagad mazāka vērtība par kautkādiem tur nesamaksātiem nodokļiem?

Atbildēt

Edgars V

07.08.2017. 16:40

»

incis

nesanāca man atrast to spriedumu - varbūt pilnu linku var ierakstīt? Lūdzu


Raksts un pielikumā spriedums atrodams tajā pašā pietiek.com sadaļā visi raksti 20.06.2017. pie raksta "Tiesa spriedumā sniedz skaidras norādes par dokumentu apriti starp VID un uzņēmējiem" . http://www.pietiek.com/raksti/tiesa_sprieduma_sniedz_skaidras_norades_par_dokumentu_apriti_starp_vid_un_uznemejiem

Atbildēt

forcemajeure

07.08.2017. 16:03

lietoto auto tirdzniecība šai valstī ir katastrofa. katrs, kurš mēģinājis pirkt, ir sadūries ar to, ka esesā ir 95% lūžņi ar sagrieztiem spidometriem, pēc avārijām, nojāti līdz bezjēgai, bet "ideālā teh un vizuālā stāvoklī tikko no vācijas". un ar to jau gadu desmitiem nodarbojas pro rumbulēni, kuri, protams, nemaxā nodokļus. tikai nesaprotu, kādēļ jāķeras klāt eseskai, ja var aiziet uz rumbulu.. bābu grāmatvežu domāšana? visticamāk. viņas taču auto apakšu nekad nav redzējušas, nemaz nerunājot par autoplaci.

Atbildēt

RP

07.08.2017. 15:48

»

100%

Taisnība


Piekrītu! Pārējie žurnālisti ir...piežmiegti, uzpirkti, sabiedēti, vai kaut kas tādā garā. Nevienā citā portālā neuzplaiksnī žurnālista- Valsts sargsuņa ķēriens.

Atbildēt

?

07.08.2017. 15:37

Ja visi būtu tādi šuper sūdu eksperti visos jautājumos, kā meža zvēri lapsas, tad gan Latvijā būtu kārtība!

Atbildēt

jautājums

07.08.2017. 15:22

»

Zaiga

Nu re. VIDa centieni kļūst saprotami. Tirgu ienāk jauns sludinājuma portāls bona.lv


Zem bona.lv ir bērnudārzs nevis sludinājumu portāls!

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 15:21

Pēc garākām pārdomām noreģistrējos EE, jo LV nodokļu administrācijas un banku debilisma un nekompetence piegriezās.

Ierosinu precizēt LV nodokļu administrācijas darbinieku profesiju atbilstoši reālajai dzīvei - VIDioti, bet viņu piekoptās darbības par VIDiotismu.

Attiecībā uz LV nodokļu administrāciju tieši laikā būtu viena krievu komiķa pārfrāzēts teiciens -

Kāpēc Latvijā nav bumerangu? Tāpēc, ka mums ir grābekļi.

Atbildēt

Lelle

07.08.2017. 15:19

ss.lv ir sludinājumu portāls, nevis tirdzniecības portāls! VIDā strādā polnīgi idioti! Vai tiešām privātpersonām tiks liegta sazināšanās, nu savu veco grabažu pirkšana-pārdošana? Nu tas, ka ss.lv ir sācis iekasēt naudu par sludinājuma ievietošanu ir diezgan cūcīgi(daudzi jau daudz ko atdod par velti!!!), kaut gan portāla uzturēšana arī kautko maksā. VIDs varētu vērts pretenzijas tikai par sludinājumiem iekasēto summu nodokļu nomaksu. Tas, ka uzreiz aizklopē ss.lv ciet, ir vairāk kā kliedzoši! Kas man tagad atdos naudu par ievietoto sludinājuma apmaksu? Vai VIDs?

Atbildēt

kaut k

07.08.2017. 15:17

Viss ir vienkārši - VID ir ierocis ar kuras palīdzību kāds mēģina atrisināt savstarpējās problēmas.

Atbildēt

Paija

07.08.2017. 13:48

VID rīkojas tik neadekvāti nepamatotās augstprātības dēļ , jo zin, ka saskaņā ar likumu VID-am " vienmēr pienākas un ir garantēta uzvara" pat ja tas ir tiesas process.
Bet, ai kā vajadzēja tiem uzņēmējiem pacīnīties tiesā ar VID un pieprasīt materiālo kompensāciju par negūto peļņu , atlīdzību par morālu kaitējumu , kas nodarīts zīmolam utt.

VID darbiniekiem ieteicami kursi " Formāla loģika"

Atbildēt

ArnisRG

07.08.2017. 13:43

»

emm

Tu rakstu lasīji, kur ir citēts kas ir sludinājums? Reklāmai vispār nav nekāda sakara - ss.lv nav reklāmas aģentūra un VID par reklāmu nepiekasās, tāpēc ej tu ar savu off-topic


Tātad neizdevās saprast likumā uzrakstīto. Reklāma ir jebkāda veida un formas paziņojums (t.sk. sludinājums), kas saistīts ar saimniecisko darbību utt. Kritēriji tam, ko VID uzskata par saimniecisko darbību, arī bija minēti. Ja pārdod savas vienīgās apakšbikses, tad sludinājums nav reklāma, ja pārdod 3 grilus vai 3 automašīnas – ir reklāma.

Ja vari likumdošanas aktos atrast citu pārdošanas sludinājuma definīciju, kas norādītu, ka tā nekādā gadījumā nav reklāma - laipni lūgtum. Ja ne – beidz muldēt riņķī un apkārt.

Atbildēt

Zaiga

07.08.2017. 13:10

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-sakuma-darbu-saks-jauns-sludinajumu-portals/802913
Nākošās nedēļas sākumā darbu sāks jauns sludinājumu portāls «bono.lv», aģentūru LETA informēja portāla pārstāvis Dāvis Ziediņš.

Atbildēt

Zaiga

07.08.2017. 12:57

Nu re. VIDa centieni kļūst saprotami. Tirgu ienāk jauns sludinājuma portāls bona.lv.
Lobijs.

Atbildēt

emm

07.08.2017. 12:47

»

ArnisRG

Nesanāca izlasīt manu komentāru par to, kas ir reklāma


Tu rakstu lasīji, kur ir citēts kas ir sludinājums? Reklāmai vispār nav nekāda sakara - ss.lv nav reklāmas aģentūra un VID par reklāmu nepiekasās, tāpēc ej tu ar savu off-topic.

Atbildēt

Kuku

07.08.2017. 12:47

Kurš būs VIDā tas cilvēks, kurs materiāli atbildēs par VID sastrādātajām cūcībām? Materiāli un par pilnu klapi. Kolektīvā nekompetence šeit nepalīdzēs.

Atbildēt

jr

07.08.2017. 12:38

Lasot ss.lv/com portāla lietas aprakstu virsrakstus, man likās, ka VID sapratis :), ievietojot sludinājumus, ievietotājs norāda vai viņš maksā nodokļus vai krāpjas :)))

Atbildēt

Edagars V

07.08.2017. 11:31

Admnistratīvas apgabaltiesas spriedums ir atrodams te http://www.pietiek.com/raksti/tiesa_sprieduma_sniedz_skaidras_norades_par_dokumentu_apriti_starp_vid_un_uznemejiem

Atbildēt

Edagars V

07.08.2017. 11:25

LL var piekrist par visiem simts procentiem, tiem, kam liekas, ka SS.lv saimnieciskās darbības apturēšana ir likumīga, iesaku izlasīt un iepazīties ar Admnistratīvas apgabaltiesas spriedumu (VID nelabvēlīgs). VID acīmredzot no savām kļudām nemācās un tiesu praksi ignorē. Spriedums ir garš, bet vajaga izlasīt visu, lai saprastu. Īsumā pamatdoma ir tāda, ka nedrīkst apturēt saimniecisko darbību uzņēmējam, ja vinš pats nav izvairījies no nodokļu nomaksas, bet nav sniedzis VID informāciju par cita uzņēmuma darījumiem (kas faktiski ir analogi ar SS.lv gadījumu)

Atbildēt

Skolotājs

07.08.2017. 11:13

poretālā nevis portālā?

Atbildēt

ArnisRG

07.08.2017. 10:57

»

vai tev acu gaisma trūkst vai prāta gaismas?

Šis teksts bija domāts ArnisRG


Nesanāca izlasīt manu komentāru par to, kas ir reklāma?

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 10:54

Kas tas par latviešu valodas jaunievedumu -"Palasieties"? Vajag domāt par valodas kultūru, citādi teksts mazliet smieklīgs.

Atbildēt

07.08.2017. 10:33

Ko tu ar to opciju - parādīt visus sludinājumus, kuri publicēti ar konkrēto telefonu- iesāksi? Pamēģini piezvanīt uz kādu pusgadu vecu sludinājuma telefonu un uzzināsi, ka tāds numurs jau sen neeksistē.

Atbildēt

ko varētu darīt tālāk:

07.08.2017. 10:33

http://orakuls.forumotion.com/t26p75-radio-tv-internet-diskusija-par-medijiem#284514

Atbildēt

Pietiek

07.08.2017. 10:29

Pietiek COM jau arī šie COM draudi ir aktuāli. VID vajag pamasēt, tiešām par tālu aizgājuši ar savu glupību un neizdarību.

Atbildēt

Balts un pūkains

07.08.2017. 09:56

Ne VID, ne SS balts un pūkains, katram savas utis. VID nekompetentu un ieinteresētu ļautiņu bars. Bars slikti apmaksātu un nekompetentu ierēdnīšu bars un labi atmaksātu un ieinteresētu tiesu izpildītāju radinieku un līdzīgu personāžu bariņš. SS ar neskaidru biznesa modeli, ziņojumu dēlis ar miljonu apgrozījumu un peļņu, regulārām sūdzībām, primitīvu izskatu un funkcionalitāti un ambīcijām līdz debesīm.

Atbildēt

Fēlis

07.08.2017. 09:44

Pats idiotiskākais ir tas, ka pēc tiesas sprieduma zaudējumus segs no mūsu visu, nevis valsts pārvaldē strādājošo kretīnu maciņa.

Atbildēt

VID

07.08.2017. 09:36

kārtējo reizi gribēja uzņēmējam uzlikt par pienākumu darīt paša VID darbu. Tas, ka viņi ir rupji un agresīvi un viņu darbība attiecībā uz maksas pakalpojumiem bija (ir) nekorekta - tas ir pavisam cits jautājums un šajā gadījumā lēmums jāpieņem PTAC. Bet, uzlikt par pienākumu uzņēmumam VID vietā analizēt datus - atvainojiet..........Turklāt, ss.lv bija opcija - parādīt visus sludinājumus, kuri publicēti ar konkrēto telefonu - sēdi un čeko (strādā).

Atbildēt

Noriss

07.08.2017. 09:08

Atvars Grinins
04.08.2017 18:47
Ja tā paskatās pēc būtības, ja VID darbinieks spēj atvērt www.ss.lv lapu, tad uzņēmums jau ir izpildījis likuma prasības, nodrošinājis piekļuvi "apstrādātajai un galbātajai" informācijai. Likums neatrunā, kādā formātā jābūt šai informācijai un cik plašai...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Protestēšanas nosacījumi

Foto2019.gada 31.augustā internetā tika ievietota informācija par socioloģiskās aptaujas rezultātiem. Sociologi noskaidroja tautas velmi protestēt pret politiski sliktiem lēmumiem.
Lasīt visu...

12

Viedoklis un fakti par mūsu labklājību

FotoJautājums: kas notiktu, ja šodien beigtos Eiropas Savienības (ES) fondu nauda? Atbilde: Latvijas ekonomika sabruktu pilnībā, un 2008. gada krīzi mēs atcerētos kā "treknos gadus".
Lasīt visu...

15

Ņemot vērā aizturētā Saeimas deputāta stulbumu, viņam tika sasolīti zelta kalni, kā Juta un Juris viņu izglābs…

FotoKāda pasaka. Pirms aptuveni pusotra gada notika skaļākā Saeimas deputāta aizturēšana valsts vēsturē. Uz Saeimas kāpnēm, ar milzīgām kratīšanām un pasēdēšanu “Septītajās debesīs”. Šīs operatīvās darbības veica tā saucamā Jutas grupa jeb cilvēki, kuri daudzus gadus ir bijuši Jutas un Jura ietekmē.
Lasīt visu...

12

Ko VDK darīja pēc 1986.gada?

FotoŠobrīd masu medijos tiek izplatīts viedoklis, ka "neko". It kā ķerstījuši ārzemju spiegus un vietējos liela mēroga zagļus. Politiskās vajāšanas esot pārtrauktas. Patiesībā tie ir meli. Politiskās vajāšanas turpinājās, tikai jau "smalkākā" manierē - izmantojot psiholoģisko teroru.
Lasīt visu...

21

Pamiers valdošajā koalīcijā

Foto13.septembrī – piektdienā, kad bija vērojams pilnmēness, Latvijas valdības vadītājs Krišjānis Kariņš informēja iedzīvotājus, ka ir panākta vienošanās par nākamā gada budžetu. Pirms nedēļas pēc Jaunās konservatīvās partijas prasības valdība uz nedēļu atlika lemšanu par papildu finansējuma novirzīšanu ministriju prioritārajiem pasākumiem.
Lasīt visu...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par atkritumu krīzi

Esmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela......

Foto

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

Brīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana...

Foto

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

Kā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē...

Foto

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

Karteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen -...

Foto

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

Ceturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas...

Foto

Tvaiks

Kad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk....

Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...