Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

888

13.08.2017. 13:17

»

Aunt Irma

Ļaujiet man ar uzcept rakstu! Goda vārds, tas būs tikpat sauss un neadekvāts...


Interesanti, kāpēc Irmai ir "aizdomas", ka sludinājumu ielicēji izmantoja tādas IP adreses, pēc kurām viņus bija iespējams identificēt. Pilnīgi pietiek aiziet un pielēgties publiskajam wifi ar random MAC adresi kādā lielveikalā vai izmantot to pašu VPN vai Tor.

Atbildēt

Aunt Irma

09.08.2017. 17:03

Ļaujiet man ar uzcept rakstu! Goda vārds, tas būs tikpat sauss un neadekvāts!
Bet ja nopietni, VID iemesls bija auto tirgotāju (nodokļu nemaksātāju) izķeršana. Kā vēlāk arī tika norādīts, pēc IP adresēm, ko ss.lv (ss.com) atteicās sniegt. Tātad, ja pēc IP adresēm - sanāk, ka ķer lielāku zivi, nekā ģerevņas pacanus pie viena datora.
Raksta autor, vai pie paša VID vai SIA Internet pats esi kaut ko noskaidrojis vai savārstījos visu no vairākām virtuvēm?

Atbildēt

hmm

09.08.2017. 16:27

Diezgan pastulbs raksts, kur ar visām varītēm aiz ūsām tiek vilkta ārā "sava" patiesība, un kurā jūtama žults un aizvainojums.

Atbildēt

a

09.08.2017. 11:48

»

EE OU

Pēc garākām pārdomām noreģistrējos EE, jo LV nodokļu administrācijas un banku debilisma un nekompetence piegriezās...


atceries, ka Latvijai ar Igauniju ir nodokļu konvencija, kurā atrunāts, kādos gadījumos un kurā valstī jāmaksā nodokļi. Ja uzņēmums reģistrēts EE, bet strādā LV, tad nodokļus tik un tā būs jāmaksā LV!! Un to paši arī EE administrācija tev pateiks

Atbildēt

gudrītis

08.08.2017. 10:19

Pēc manas ģimenes pieredzes spriežot VID ar savu informāciju rīkojas tieši tā pat kā SS. Kopš 2.aprīļa, kad uzrakstījām oficiālu pieteikumu par sievas pensijas pārrēķinu, vienīgais, ko esam saņēmuši no VSAA ir vēstule, ka viņi no VID nav saņēmuši datus par iepriekšējo gadu. Tagad, kopš 21.jūlija, tas pats ar manu pensijas pārrēķinu. Ko tu gudrs stipram padarīsi?

Atbildēt

Izlaupītie meži

08.08.2017. 02:47

Kad velns badā tas mušas pat ķer, komunistu dzemdētajai politmafijai sāk pietrūkt rijamais.

Atbildēt

ezis13

08.08.2017. 01:21

..Kā beidzās ''sāga'' Vidzemes pusē ar VID un biogāzes ražotāju????!?

Atbildēt

Arnis

08.08.2017. 01:11

Ja visu vienkāršojam, tad ir tā, ka VID piesējies stabam, pie kura piesprausts sludinājums, un cenšas no staba izspiest informāciju kur sludinājuma autors naudu slēpj

Atbildēt

Janis

07.08.2017. 22:10

Laikam sen neesi ievietojis kaku sludinajumus, vai meklejis sev jaunu kaki. Jau diezgan ilgu laiku nav tadas opcijas, ka: skatities visus sludnajumus no si talruna vai epasta adreses.
Ja jau man tas nepatik, tad VIDam vel jo vairak.

Atbildēt

To pietiek.com

07.08.2017. 19:32

Cienitie pietiek.com, ar interesi lasīju jūsu skatījumu uz sho situāciju, taču jūsu apgalvotajos faktos ir būtiska kļūda par lietotaju datiem. Ss.lv registrētiem lietotājiem prasīja norādīt personas kodu un vēl dažas detaļas, kas publiskajā sludinājuma imformācijā neparādās. ;)

Atbildēt

Valdis

07.08.2017. 18:54

Muļķu zemē joprojām saimnieko sektanti – tas gan ir tiesa. Pie Ļjedjajeva, Prieka Vēstī un Jencīša sektā visiem sektantiem ir obligāti jāmaksā “10 tiesa” – kas nemaksā – tie tiek visādi represēti un vajāti no sektas vadoņiem. Šo pašu shēmu viņi visādi cenšas ieviest arī Latvijas valstī. Tikai problēma ir tāda, ka paši sektas vadoņi n-tos gadus no vietas paši piedalās labi noorganizētās naudas atmazgāšnas un nodokļu nemaksāšanas finansu shēmās – resp. biezajiem – tādiem kā Šleseram, Amerikam u.c. par “īpašajām aploksnēm” un “īpašām palīdzībām” tiek piedāvāta iespēja atmazgāt naudu un izvairīties no nodokļu maksāšanas.

Atbildēt

VB

07.08.2017. 18:51

Labi teikts! Nav ko piebilst.

Atbildēt

not fan

07.08.2017. 17:28

»

Prieka Meita

...


Ss tā īsti nemaz nestāv mūsu tiesību sardzē, no situācijas saprotams, ka iespējams ssam ir saistība ar tiem pašiem auto moto mazgātājiem un informācijas izsniegšana var šo biznesu nograut. Tagad ir iegūts laiks, lai datus padzēstu vai pakoriģētu.
To, ka ss stāv un krīt par labieti-ibijotu nevajadzētu sapriecāties, domāju, ka ss nodotu vidam ar visām parpalām un nemaz neslēpj, ka to parasti arī dara, bet šoreiz, nē.. jo? Jo ir kaut kāda sava interese? Lietā ir vairāki nezināmie lielumi un neviens, ne vid, ne ss nerunā taisnību.

Atbildēt

Prieka Meita

07.08.2017. 17:17

»

Zaiga

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-sakuma-darbu-saks-jauns-sludinajumu-portals/802913Tā vietā lai solidarizētos ar kolēģiem šis smerdelēns, neko vēl nav paveicis, bet stāsta, ka ir ar kko labāks. Viņš ir gatavs pakalpot varai it visā, nemaz nedomājot par potenciālajiem klientiem. Tev tak nav tādu resursu, atšķirībā no SS.lv, lai neļautu kāpt sev uz galvas, pareizais Tu mūsu! Problēma nav SS.lv bet gan varas represīvajai attieksmei pret privātu kompāniju. Šoreiz gan VID aplauzās, jo SS ir pietiekami resursi, kas varai būtībā pat ir bīstami un neizdevīgi. Mēs jau nezinām patiesos iemeslus, varbūt ka viņi finansēja kko, kas kādam tur augšā stipri traucēja. Tur daudz iemeslu, bet ne jau autotirgotāji. Pavērtējiet, cik profesionāli tika nostrādāts ar publkācijām itkā no klientiem, tad vēl pāris iesildoši raksti, lai vergi nemestos aizstāvēt šo vietni. Tas nenotiek tā vienkārši, tas ir mūsdienu rekets. Visus, kas nav ar viņiem, bet ir spējīgi nostāties pret viņiem, jo ir tādi resursi, lai tiesātos un konsultētos, tiek likvidēti. Vai tas nav skaidrs, ka tikai turot 80% iedzīvotāju un vairāk, bez liekiem resursiem, ir iespējams tos vadīt un pakļlaut.

Atbildēt

Priekameita

07.08.2017. 17:02

»

ArnisRG

Likumā ir skaidri pateikts, ka pārsūdzība neaptur VID lēmumu par saimn. darb. apturēšanu un domēna bloķēšanu


administrarīvajā tiesā nevis protests par saimn.darbības apturēšanu, bet gan par info pieprasījum. Saredzi atšķirību?

Atbildēt

daži jautājumi

07.08.2017. 16:46

Dīvaini jau sanāk. kad VIDs atsakās no reālas SS.LV naudas, kad viņu uzdevums ir tieši pretējs. Un vai tiešām tā ēnu ekonomika rada valstij milzīgus zaudējumus? Cilvēki tāču strādā, viņu bērni iet skolās un valstij samazinās bezdarbs. Vai tad cilvēks būtu tagad mazāka vērtība par kautkādiem tur nesamaksātiem nodokļiem?

Atbildēt

Edgars V

07.08.2017. 16:40

»

incis

nesanāca man atrast to spriedumu - varbūt pilnu linku var ierakstīt? Lūdzu


Raksts un pielikumā spriedums atrodams tajā pašā pietiek.com sadaļā visi raksti 20.06.2017. pie raksta "Tiesa spriedumā sniedz skaidras norādes par dokumentu apriti starp VID un uzņēmējiem" . http://www.pietiek.com/raksti/tiesa_sprieduma_sniedz_skaidras_norades_par_dokumentu_apriti_starp_vid_un_uznemejiem

Atbildēt

forcemajeure

07.08.2017. 16:03

lietoto auto tirdzniecība šai valstī ir katastrofa. katrs, kurš mēģinājis pirkt, ir sadūries ar to, ka esesā ir 95% lūžņi ar sagrieztiem spidometriem, pēc avārijām, nojāti līdz bezjēgai, bet "ideālā teh un vizuālā stāvoklī tikko no vācijas". un ar to jau gadu desmitiem nodarbojas pro rumbulēni, kuri, protams, nemaxā nodokļus. tikai nesaprotu, kādēļ jāķeras klāt eseskai, ja var aiziet uz rumbulu.. bābu grāmatvežu domāšana? visticamāk. viņas taču auto apakšu nekad nav redzējušas, nemaz nerunājot par autoplaci.

Atbildēt

RP

07.08.2017. 15:48

»

100%

Taisnība


Piekrītu! Pārējie žurnālisti ir...piežmiegti, uzpirkti, sabiedēti, vai kaut kas tādā garā. Nevienā citā portālā neuzplaiksnī žurnālista- Valsts sargsuņa ķēriens.

Atbildēt

?

07.08.2017. 15:37

Ja visi būtu tādi šuper sūdu eksperti visos jautājumos, kā meža zvēri lapsas, tad gan Latvijā būtu kārtība!

Atbildēt

jautājums

07.08.2017. 15:22

»

Zaiga

Nu re. VIDa centieni kļūst saprotami. Tirgu ienāk jauns sludinājuma portāls bona.lv


Zem bona.lv ir bērnudārzs nevis sludinājumu portāls!

Atbildēt

EE OU

07.08.2017. 15:21

Pēc garākām pārdomām noreģistrējos EE, jo LV nodokļu administrācijas un banku debilisma un nekompetence piegriezās.

Ierosinu precizēt LV nodokļu administrācijas darbinieku profesiju atbilstoši reālajai dzīvei - VIDioti, bet viņu piekoptās darbības par VIDiotismu.

Attiecībā uz LV nodokļu administrāciju tieši laikā būtu viena krievu komiķa pārfrāzēts teiciens -

Kāpēc Latvijā nav bumerangu? Tāpēc, ka mums ir grābekļi.

Atbildēt

Lelle

07.08.2017. 15:19

ss.lv ir sludinājumu portāls, nevis tirdzniecības portāls! VIDā strādā polnīgi idioti! Vai tiešām privātpersonām tiks liegta sazināšanās, nu savu veco grabažu pirkšana-pārdošana? Nu tas, ka ss.lv ir sācis iekasēt naudu par sludinājuma ievietošanu ir diezgan cūcīgi(daudzi jau daudz ko atdod par velti!!!), kaut gan portāla uzturēšana arī kautko maksā. VIDs varētu vērts pretenzijas tikai par sludinājumiem iekasēto summu nodokļu nomaksu. Tas, ka uzreiz aizklopē ss.lv ciet, ir vairāk kā kliedzoši! Kas man tagad atdos naudu par ievietoto sludinājuma apmaksu? Vai VIDs?

Atbildēt

kaut k

07.08.2017. 15:17

Viss ir vienkārši - VID ir ierocis ar kuras palīdzību kāds mēģina atrisināt savstarpējās problēmas.

Atbildēt

Paija

07.08.2017. 13:48

VID rīkojas tik neadekvāti nepamatotās augstprātības dēļ , jo zin, ka saskaņā ar likumu VID-am " vienmēr pienākas un ir garantēta uzvara" pat ja tas ir tiesas process.
Bet, ai kā vajadzēja tiem uzņēmējiem pacīnīties tiesā ar VID un pieprasīt materiālo kompensāciju par negūto peļņu , atlīdzību par morālu kaitējumu , kas nodarīts zīmolam utt.

VID darbiniekiem ieteicami kursi " Formāla loģika"

Atbildēt

ArnisRG

07.08.2017. 13:43

»

emm

Tu rakstu lasīji, kur ir citēts kas ir sludinājums? Reklāmai vispār nav nekāda sakara - ss.lv nav reklāmas aģentūra un VID par reklāmu nepiekasās, tāpēc ej tu ar savu off-topic


Tātad neizdevās saprast likumā uzrakstīto. Reklāma ir jebkāda veida un formas paziņojums (t.sk. sludinājums), kas saistīts ar saimniecisko darbību utt. Kritēriji tam, ko VID uzskata par saimniecisko darbību, arī bija minēti. Ja pārdod savas vienīgās apakšbikses, tad sludinājums nav reklāma, ja pārdod 3 grilus vai 3 automašīnas – ir reklāma.

Ja vari likumdošanas aktos atrast citu pārdošanas sludinājuma definīciju, kas norādītu, ka tā nekādā gadījumā nav reklāma - laipni lūgtum. Ja ne – beidz muldēt riņķī un apkārt.

Atbildēt

Zaiga

07.08.2017. 13:10

http://apollo.tvnet.lv/zinas/nedelas-sakuma-darbu-saks-jauns-sludinajumu-portals/802913
Nākošās nedēļas sākumā darbu sāks jauns sludinājumu portāls «bono.lv», aģentūru LETA informēja portāla pārstāvis Dāvis Ziediņš.

Atbildēt

Zaiga

07.08.2017. 12:57

Nu re. VIDa centieni kļūst saprotami. Tirgu ienāk jauns sludinājuma portāls bona.lv.
Lobijs.

Atbildēt

emm

07.08.2017. 12:47

»

ArnisRG

Nesanāca izlasīt manu komentāru par to, kas ir reklāma


Tu rakstu lasīji, kur ir citēts kas ir sludinājums? Reklāmai vispār nav nekāda sakara - ss.lv nav reklāmas aģentūra un VID par reklāmu nepiekasās, tāpēc ej tu ar savu off-topic.

Atbildēt

Kuku

07.08.2017. 12:47

Kurš būs VIDā tas cilvēks, kurs materiāli atbildēs par VID sastrādātajām cūcībām? Materiāli un par pilnu klapi. Kolektīvā nekompetence šeit nepalīdzēs.

Atbildēt

jr

07.08.2017. 12:38

Lasot ss.lv/com portāla lietas aprakstu virsrakstus, man likās, ka VID sapratis :), ievietojot sludinājumus, ievietotājs norāda vai viņš maksā nodokļus vai krāpjas :)))

Atbildēt

Edagars V

07.08.2017. 11:31

Admnistratīvas apgabaltiesas spriedums ir atrodams te http://www.pietiek.com/raksti/tiesa_sprieduma_sniedz_skaidras_norades_par_dokumentu_apriti_starp_vid_un_uznemejiem

Atbildēt

Edagars V

07.08.2017. 11:25

LL var piekrist par visiem simts procentiem, tiem, kam liekas, ka SS.lv saimnieciskās darbības apturēšana ir likumīga, iesaku izlasīt un iepazīties ar Admnistratīvas apgabaltiesas spriedumu (VID nelabvēlīgs). VID acīmredzot no savām kļudām nemācās un tiesu praksi ignorē. Spriedums ir garš, bet vajaga izlasīt visu, lai saprastu. Īsumā pamatdoma ir tāda, ka nedrīkst apturēt saimniecisko darbību uzņēmējam, ja vinš pats nav izvairījies no nodokļu nomaksas, bet nav sniedzis VID informāciju par cita uzņēmuma darījumiem (kas faktiski ir analogi ar SS.lv gadījumu)

Atbildēt

Skolotājs

07.08.2017. 11:13

poretālā nevis portālā?

Atbildēt

ArnisRG

07.08.2017. 10:57

»

vai tev acu gaisma trūkst vai prāta gaismas?

Šis teksts bija domāts ArnisRG


Nesanāca izlasīt manu komentāru par to, kas ir reklāma?

Atbildēt

RomanAncient

07.08.2017. 10:54

Kas tas par latviešu valodas jaunievedumu -"Palasieties"? Vajag domāt par valodas kultūru, citādi teksts mazliet smieklīgs.

Atbildēt

07.08.2017. 10:33

Ko tu ar to opciju - parādīt visus sludinājumus, kuri publicēti ar konkrēto telefonu- iesāksi? Pamēģini piezvanīt uz kādu pusgadu vecu sludinājuma telefonu un uzzināsi, ka tāds numurs jau sen neeksistē.

Atbildēt

ko varētu darīt tālāk:

07.08.2017. 10:33

http://orakuls.forumotion.com/t26p75-radio-tv-internet-diskusija-par-medijiem#284514

Atbildēt

Pietiek

07.08.2017. 10:29

Pietiek COM jau arī šie COM draudi ir aktuāli. VID vajag pamasēt, tiešām par tālu aizgājuši ar savu glupību un neizdarību.

Atbildēt

Balts un pūkains

07.08.2017. 09:56

Ne VID, ne SS balts un pūkains, katram savas utis. VID nekompetentu un ieinteresētu ļautiņu bars. Bars slikti apmaksātu un nekompetentu ierēdnīšu bars un labi atmaksātu un ieinteresētu tiesu izpildītāju radinieku un līdzīgu personāžu bariņš. SS ar neskaidru biznesa modeli, ziņojumu dēlis ar miljonu apgrozījumu un peļņu, regulārām sūdzībām, primitīvu izskatu un funkcionalitāti un ambīcijām līdz debesīm.

Atbildēt

Fēlis

07.08.2017. 09:44

Pats idiotiskākais ir tas, ka pēc tiesas sprieduma zaudējumus segs no mūsu visu, nevis valsts pārvaldē strādājošo kretīnu maciņa.

Atbildēt

VID

07.08.2017. 09:36

kārtējo reizi gribēja uzņēmējam uzlikt par pienākumu darīt paša VID darbu. Tas, ka viņi ir rupji un agresīvi un viņu darbība attiecībā uz maksas pakalpojumiem bija (ir) nekorekta - tas ir pavisam cits jautājums un šajā gadījumā lēmums jāpieņem PTAC. Bet, uzlikt par pienākumu uzņēmumam VID vietā analizēt datus - atvainojiet..........Turklāt, ss.lv bija opcija - parādīt visus sludinājumus, kuri publicēti ar konkrēto telefonu - sēdi un čeko (strādā).

Atbildēt

Noriss

07.08.2017. 09:08

Atvars Grinins
04.08.2017 18:47
Ja tā paskatās pēc būtības, ja VID darbinieks spēj atvērt www.ss.lv lapu, tad uzņēmums jau ir izpildījis likuma prasības, nodrošinājis piekļuvi "apstrādātajai un galbātajai" informācijai. Likums neatrunā, kādā formātā jābūt šai informācijai un cik plašai...

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Reira autoratlīdzību ierosinājumi faktiski ir kaitniecība pret grāmatniecības nozari, valodu un kultūru

FotoLatvijas Grāmatizdevēju asociācija Finanšu ministrijas piedāvātos ierosinājumus izmaiņām autoratlīdzību aplikšanai ar nodokļiem uzskata par nepārdomātiem un kaitīgiem kultūras un grāmatniecības nozarēm.
Lasīt visu...

21

Lai visai pasaulei varētu parādīt „noderīgāku realitāti”

FotoVēl viens notikums ar Holivudas blokbasteram līdzīgu sižetu nesen izvērsās vienā no Minskas ielām. Daudzi no mums redzēja video, kurā jauns vīrietis (tālāk “mūsu varonis”) ar it kā nejauša taksista palīdzību veiksmīgi aizbēg no OMONa. Apskatīsim tuvāk, kāpēc šis notikums atgādina Holivudas filmu ne tikai savā sižetā, bet arī pēc specefektiem.
Lasīt visu...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

Manā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai...

Foto

Sankcijas. Retorika un realitāte

Šī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz...

Foto

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto...

Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...