Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas notiek?!

19.08.2017. 11:21

Bez vārdiem. Pat saskaroties ar absolūtu netaisnīgumu vienīgais , ko iesaka zinātāji - ir iet un sist galvu pret zemi.

Atbildēt

Pēc pieredzes

18.08.2017. 19:23

VID jebkuru likumu sagrozīs un piemēros pēc savas vajadzības. Un pret to cīnīties ir diezgan riskanti, jo var nokļūt viņu 'melnajā sarakstā' un saskarties ar tiešām Staļina laika cienīgām represijām..

Atbildēt

alibaba

17.08.2017. 16:49

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Domāju ka klaji masu inf.līdzeklos kaisīt apvainojumus,reāli pierādāmus, tiek pārkāpts likums un par to būtu jāatbild,

Atbildēt

detaļa

16.08.2017. 12:36

»

Neiedziļinoties detaļās

Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs


Tu gan mirgo priekš tiem ,kuri neko nezina,tikai pavirši klausās ar vienu ausi!Strīķe nevienu nevar ne nosodīt ,ne attaisnot!!Viņa ir izmeklētāja!!! Ja tiesa un ģenerālprokurors to noštopē tad tur arī viss izčākst ,tāpat kā "oligarhu lieta ",kuras pēc viņu Streļčenoks dzina projām,neļāva strādāt.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 15:46

»

Valdis

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt...


Vienalga, ko VID prasīja un kādā veidā. Par to ir iesniegts un pieņemts pieteikums tiesā. Punkts. Tiesiskā valstī strīds par informācijas daudzumu notiktu tiesas zālē, nevis slēdzot "nepaklausīgo" uzņēmumu pirms vēl pirmās tiesas sēdes.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 15:43

Lai VID beidzot sāktu darīt to, kas tam jādara, nevis nodarbotos ar kaut kādām muļķībām, vispirms vajadzētu atlaist VID ģenerāldirektoru un visus vietniekus un viņu vietā pieņemt cilvēkus, kas nekad savā mūžā VID nav strādājuši. Un tad varbūt kaut kas mainītos.

Atbildēt

opā

15.08.2017. 15:41

Par tiem 50 vai 100 miljoniem nodokļu var būt tikai viens komentārs - kas to būtu domājis, ka visa Latvijas ēnu ekonomika sastāv TIKAI no "tikko no Vācijas" lietotu auto tirdzniecības. Nav nekādu aplokšņu algu, degvielas, alkohola vai cigarešu kontrabandas, utt.

Atbildēt

Valdis

15.08.2017. 15:30

Diezgan saraustīts raksts, ar diezgan daudzām pretrunām pašā rakstā. Tagad par ss.lv/VID konfliktu izsakās visu kam nav slinkums. Vai kāds ir redzējis ko tad precīzi VID ir prasījis un kā tas ir ticis formulēts? Pagaidām esmu redzējis tikai vienas ieinteresētās puses atstāstu, kuru būtu grūti nosaukt par objektīvu. Pirms izsakāmies, sevišķi, ja aicinām pamest valsti, varbūt iepazīstamies ar faktiem? Bet tas jau laikam nav moderni. Tagad jau tā kā stulbiem auniem visiem ir pieņemts tikai baurot cik viss ir slikti un mudināt visus braukt prom.

Atbildēt

dRaugs

15.08.2017. 15:19

Jāsakārto nodokļu sistēma valstī...Kur ir reversais PVN?! Kāpēc to neviens neieveš?! Tāpēc ka pašiem politiķiem un pietuvinātajām personām tas ir izdevīgi.

Atbildēt

Zorge

15.08.2017. 13:58

Ļoti labi Liepnieks ir uzrakstījis,saprotami un detalizēti,paldies viņam.No vid puses -iemaukuši auzās par dziļu.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 13:07

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


Nū, Sandra - man svešā valstī dzīvojot ir drošība, ka mani par svešu nemaksātiem nodokļiem valsts nerepresēs. Latvijā VID ar nodokļu nemaksātājiem kaŗo, kā inkvizīcijā - kā saka, Dievs aizsaulē izšķirs kuŗš ir un kuŗš nav labs krist... nodokļu maksātājs.

Par to vai VID ir labs vai slikts nodokļu IEVĀCĒJS izšķirs TIESA, par kuras rezultātiem maksāsi tu - nodokļu maksātāj, par saviem maksātajiem nodokļiem. Tiesiskā valstī represijas var būt un no tām nav pasargātas arī citas valstis, kur atšķirībā no Latvijas ir labāk sakārtotas lietas, bet tur represijas ir dārgas.

Atbildēt

man ir slikta atmiņa

15.08.2017. 12:59

bet man liekas, ka Poikāns publicēja datus(ierēdņu ienākumus), kurus valstij bija pienākums un vajadzēja publiskot, saskaņā ar likumiem un nospraustajiem mērķiem uz atklātu sabiedrību. Man arī liekas, ka kādu laiku pirms tam šie dati bija pieejami.

Atbildēt

nu nu

15.08.2017. 12:35

Nav arī normāli, ka šis ss krievu kantoris savā visatļautībā un rupjā gav gav valodā draud aplauzt spradnu klientam, kurš interesējas par sniegto pakalpojumu.

Atbildēt

...

15.08.2017. 11:58

»

Gusts

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai...


nevar un negrib.......Loģiski un normāli domājošajiem VID darbiniekiem pat ir kauns svešā kompānijā teikt, kur viņi strādā...........ļoti daudziem tur strādājošajiem ir kauns par ikkatru VID vadoņu debīlismu..............

Atbildēt

jibijot

15.08.2017. 11:56

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


kurus nodokļus ss.lv nav nomaksājis? Kurus?

Atbildēt

un

15.08.2017. 11:54

»

VB

Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk


Un ko viņi iesniedza? Pilnīgi NEKO! Toties vairākas reizes pēdējā dienā aizsūtīja lūgumus pagarināt termiņu, kas nekādi neliecina, ka viņi pieprasījumu būtu uzskatījuši par nesamērīgu. Turklāt nekas neliedza iesniegt datus pieejamā formātā.

Atbildēt

!!!

15.08.2017. 10:19

»

zobens

Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss...


Ujjj kā Tu te sadirsies. Latvija nealgo NATO spēkus, bet NATO spēki gan nāk Latvijā ar labām naudiņām, investē militārās infrastruktūras attīstībā un arī dažādos civilajos projektos.

Atbildēt

Vieta aiz restēm

15.08.2017. 10:17

Kaut vienreiz Tiesībsargs, prokurors, ministri un Premjers parādītu mugurkaulu un sodītu tos VID pārstāvjus, kuri bez profesionālām zināšanām ar milzīgu visatļautības sajūtu grūž valsti ekonomiskā bedrē, iznīcinot uzņēmumu ar 20 gadu stāžu, kuram nav nodokļu parādu, bet kurš šo 20 gadu laikā šajā laikā valstij jau samaksājis ap 40 miljoniem eiro nodokļos!? Un kur vēl tie desmiti tūkstoši portāla lietotāju, kuri paļāvās uz tiesiskumušajā valstī?!

Atbildēt

VB

15.08.2017. 09:15

»

??

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu...


Bet, nu labi, teiksim, viss samērīgi, BET, saprotu, VID viņiem esot vēl pieprasījis tos datus speciāli grupēt, apstrādāt, lai viņiem, redziet, ērtāk...
Nu, šis takš nu ir par traku?!

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 08:51

»

Gusts

Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto...


Vid malači ka nedodas uz autoplačiem,lai cilvēki darbojas bez stresa pelnot savu santīmiņu,bet pieķēries ss.
Nekādi cietēji ss nav,viņu "lielie" nodokļi aiziet viņu pensijai ar 6 nullēm,ko saņems pensijas vecumā.
Tāpat valstij jāalgo nato spēki lai valsts var pastāvēt drošībá,ss pelnītt miljonus,nemaksájot progresīvo nodokli.
Ne jau ss nodoklos maksā 2 milj.,tie esam mēs Latvijas iedzīvotāji no visiem novadiem,kuri apmaksā savus sludinājumus un uzturam ss darbību.

Atbildēt

zobens

15.08.2017. 08:43

»

Santra

Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana...


"Represijas" izjustu ja beidzot ieviestu progresīvo nodokli,kā tas ir rietumeiropā,un apliktu ss peļņu ar to,tagad nabaga elektrības patērētājiem mauc sešas ādas.
Bet nebēdājiet ar ss.ua noteikti viņu peļņa piecreiz lielāka,Ukraina ir liela valsts,un tur ss darboņi var pārcelties ar savu biznesu,man nepatīk ka saits vērš represijas pret sludinájumu ievietotājiem,apmaksātājiem,slēpj manu un citu klientu tālruņa nummurus aiz zvaigznītēm,kodiem.
Turklāt ss.ua ir citā kvalitātē.
Ss.īpašnieki nekomunicē ar latvijas klientu ,ignorē un kaitē tautsaimniecībai.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

15.08.2017. 07:51

»

Sultāne

Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild...


Kas tie par murgiem? Viņa tak knabā ieņēma vadošos amatus n-tos gadus. Netikai neviens nesēž, bet pat tiesas ir zaudētas visās instancēs.
Tai pat laikā, regulāri nopludināta informācija no knaba. Šoreiz pat valsts noslēpums.
Ko tu tur murgo?

Atbildēt

??

15.08.2017. 06:31

No raksta saprotu, ka autors principā nav pret, ka valsts iestādījums kaut ko pieprasa komersantam.Arī ziņu sniegšana principā noliegta netiek. Runa iet vienīgi par samērīgumu/nesamērīgumu.
Taču nav doti nekādi samērīguma/nesamērīguma parametri. Var saprast, ka četri mēneši un mēnesis tā kā būtu nesamērīgi. Taču cik liels laika posms ir samērīgi? Vismaz autora izpratnē? Nedēļa? Diena? Dažas stundas?
Kas un kā nosaka samērīgumu? Vai ir tam speciāli apmācīti cilvēki (pats gan par tādiem dzirdējis neesmu),izstrādāsta metodika, vai arī tās ir kāda (kādu) uzņēmumā strādājošā iekšējās izjūtas.
Interesanti, vai ikviens no mums, neatkarīgi kas viņš ir, uz jebkuru valsts vai pašvaldības iestādes uzdotu jautājumu drīkst sākt filozofēt par samērīgumu vismaz savas izpratnes robežās un sākt atbildes sniegšanas procedūru pāradresēt tiesas virzienā?

Atbildēt

vilis

15.08.2017. 04:19

Ko nu murgo vecais liberālis Liepnieks valsts nozadzēja Šķēles trubadūrs.No nāves un nodokļiem neizbēgsi!Likums ir bargs,bet tomēr tas ir likums.Likumi ir radīti tamdēļ,lai ierobežotu stiprākā varu

Atbildēt

Gusts

15.08.2017. 00:43

Ir zināms ka VIDs mēnešiem presa datus no ss, bet bez rezultātiem. Tīri teorētiski pieņemot ka tāds ss nav un visi lieto ārzemju serveri kas VIDam nav aizsniedzams. Vai arī šajā gadījumā VIDs turpinātu ar ragiem rakt zemi un neveiktu nekādas alternatīvas darbības nodokļu nemaksāšanas apkarošanai?
Viņi nevar vai negrib?

Atbildēt

Sultāne

15.08.2017. 00:42

»

DD1

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID


Strīķe vēl "ļaunāka" , kā VIDs, tādēl to lād visi reketieri, korumpanti, uzņēmēji un oligarhi, hūte visvairāk baidās, ka var dabūt sēdēt, ja Juta atgrieztos darbā, Bet šefs - komandieris no komandas pateica KNABam - vecos kadrus, kurus padzina Streļčenoks - pieņemt nedrīkst. Ko draugs no KNABa lai atbild - esmu tavā komandā, klausīšu, jo zinu, citādi padzīsi no amata ar kaunu, kā Mārtinu Krieviņu padzini.

Atbildēt

Santra

15.08.2017. 00:36

»

SEWT

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības


Teiktais rakstā un komentārā tikpat taisnības cik netaisnīga VID nomelnošana ! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TĀLU, JŪS, NODOKĻU NEMAKSĀTĀJI, TĀLU ESIET TIKUŠI - VAR NEMAKSĀT UN REPRESIJAS NAV PIEĻAUJAMAS. jA TU PASTRĀDĀTU CITĀ VALSTĪ, TAD REDZĒTU, KA NO NODOKĻIEM IZVAIRĪTIES IR TIKPAT GRŪTI KĀ NO NĀVES. LATVIJĀ, KĀ VIENS GUDRĪTS PAIDERS teica - kā divus pirkstus nolaizīt (vienu var, bet divus var tikai obossatj). Diemžēl, VIDā pilns reketieru un kukuļu plēsēju, uzņēmumus v\el vairāk, 10 reizes vairāk - nodokļu nemaksātāju. Kur atrast izeju. Nodokļu nemaksāšana - kā skudru pūznis - kā rok, tā kliedziens - āmen baznīcā, mūs kauj VIDs nost, dosimies uz citu valsti. Te nav dzīves. Un algas arī nemaksā vai maksā kā vergiem - tā ir dzīve?! Un preču cenas - kā pie vergiem. Un Jurģis ar saviem teicieniem arī ir dir ... ā: "Tas ir skaidrs un ļoti skaļš signāls visiem investoriem un uzņēmējiem. Turieties pa gabalu, bēdziet, slēpiet, domājiet, kā pasargāt savu īpašumu, jo Latvijas valsts to ne tikai neuzskata par svētu , - Latvijā bez izmeklēšanas un tiesas jums to var atņemt un bez izmeklēšanas un tiesas iznīcināt - vieni meli un nomelnošana. Kā jaui teicu- VIDā ir daudz reketieru, bet tik šausmīgi, ka salīdzina ar Staļina represijām.

Te vienu daļu uzņēmēju vajadzēja salikt cietumā - paraugprāvu - teiktu Ingūna Sudraba, tad nedaudz trūktos. Mums pat skaļi paziņo - neesam motivēti maksāt nodokļus, būsim spiesti aiziet pagrīdē vai tml. Nekaunībai nav robežu! !!!!!!!!

Atbildēt

R

15.08.2017. 00:19

Man uztaisīja uzrēķinu tikai par to, ka es atļāvos pieprasīt paskaidrot audita nozīmēšanas pamatu, atļāvos pieprasīt parādīt lietu un atļāvos protestēt VID reketieru Bindemanes/ bērziņas/Krūmiņas centīgi izpildītajai pasūtījuma lietas akcijai. tālak vairs navkur iet patvaļā un visatļautībā! Starp citu, tās ir vienas no augstākajām VID amatpersonām - tik pērkamas un tik piesūkušās ar nesodāmību!

Atbildēt

SEWT

15.08.2017. 00:13

Diemźel VID metodes ir represivas un solitais konsultesim vispirs tad sodisim uttt ir tālu , tālu no patiesības !

Atbildēt

Mežsargs Ontūns

15.08.2017. 00:02

Es piespraudu pie elektrības staba savā ciemā zīmīti - mežsargs Ontūns pārdod darba zirgu.
Atbrauca VID un nozāģēja stabu, jo tas nepateica mežsarga adresi...
Tagad puse dzerevņas grimst tumsā, gaidam eļektrikus, kad beigsies izmeklēšana.

Atbildēt

DD1

14.08.2017. 23:38

Viss pareizi, tiki nepatika, ka personīgas atriebības dēļ nevietā tika piesaukta Strīķe: "Cik droši var būt uzņēmēji par to, ka Strīķe un viņai līdzīgie kovboji VID..."

Atbildēt

hugo

14.08.2017. 23:05

Kulbergam tiešām agonija, jo laikam grasījās izmest no pēdējās siles!

Atbildēt

MI

14.08.2017. 22:52

Nav veltīgi laiks iztērēts rakstot, jo precīzi atspoguļota situācija.

Atbildēt

nu bet patiešām

14.08.2017. 22:51

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


varētu padomāt, ka uzpūstais VID budžets nav izgrābts no nodokļu maksātāju kabatas?!

Atbildēt

Gusts

14.08.2017. 22:36

»

druumais...

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta


Nevis no budžeta, bet vajadzētu no Cīrules personīgi, jo arvien vairāk izskatās ka šajā spēlē VID ir tikai marionete. Cietēji tagad ir ss.lv un vēl vairāk kā desmit portāli kuri ar autotirgošanu nekādi nav saistīti. Nav dzirdēts ka VID būtu devies uz kādu autoplaci un publiski padalījies par atklāto nelikumību apjomu kas liek domāt ka mērķi ir pavisam citi.

Atbildēt

druumais...

14.08.2017. 22:15

Jāgatavojas maksāt kompensāciju SS.lv, un atkal no nodokļu maksātāju kabatas... Varbūt tomēr jāietur no uzpūstā VID budžeta?

Atbildēt

šika

14.08.2017. 22:15

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Uz civilizētu valsti skaties kā ierēdnis vai ierindas pilsonis ? Nodokļi ir skaisti kad skaties, kā ierēdnis savā bankas kontā, bet vai zini kā viņi izskatās kad par kafijošanu, vazāšanos un neproduktīvu darbību 15 amatos man jādomā lai tu un tavi bērni, veiksmīgi pie siles piesūkušie radi būtu apmierināti ar dzīvi..

Atbildēt

kāpēcītis

14.08.2017. 21:44

Vids piekasas sludinājumu dēlim,lai gan par to visi nodokļi ir nomaksāti un tā tuvumā un uz tā nekādi darījumi nenotiek,bet aizmirst pajautāt kādēļ no fizisko personu dividendēm netiek iekasēti nodokļi.Kā Poikāns varēja nozagt datus,ja tie nekur nav pazuduši?Runa drīzāk ir par mūsdienīgiem lūriķiem,kuri savu darbību ir modernizējuši,bet tāpēc lietas būtība jau nemainas,bet,kurš būtībā ir nosodams,ja tiek pārkāpts privātums.Bet vai tāds var būt,ja šis privātums ir izkarināts sabiedriskā telpā un vidē?

Atbildēt

koka

14.08.2017. 21:43

»

kika

Šķēles sulainis un pašreizējais Saskaņas ideologs labāk būtu paklusējis


Civilizētās valstīs nav tādu nekompetentu iestāžu kādas ir VID,CSDD un to kuru pārstāv Kulbergs. Valsts gadiem tiek apzagta,bet tie fantazētāji neko nav darījuši lai to novērstu,tik tagad "gudri .irš"..

Atbildēt

Bumbieris

14.08.2017. 21:26

»

Kk

Tā nav informācijas slēpšana klasiskā izpratnē. Tik daudz nu būtu jāatšķir


Kika pati strādā vidā un tik soda un tik soda

Atbildēt

pulss

14.08.2017. 21:21

Man arī patika, viss nostājas savās vietās, viss nosaukts savos vārdos, un nav vairs spekulāciju, lai arī skarbi, bet patiesība.. man skumji par tiem patriotiem, kas vēl cenšas tur ko mainīt, sistēmai ir tik dziļas saknes, ka pat arsēns to laikam nepievarēs, tikai pilns restarts, un protams ar palīdzību no ārpuses, jo pati ir totāli pārņemta.
Tikai viens "bet" autoram, -liberal- visā pasaulē šodien ir lamu vārds, intensitātes ziņā pat spēcīgāks par -communist- vai -muslim-

Atbildēt

Vid

14.08.2017. 21:19

Ir valsts seja.tupa un vardarbīga.pusmiljons emigrācijā ir arī viņu nopelns

Atbildēt

bs

14.08.2017. 21:13

Stulbums un neprofesionalitāte,lūk galvenie vārdi,kas raksturo vid un citu valsts ierēdņuņu pozīciju attiecībā uz ss.lv.Rezultāts arī adekvāts-vietne strādā,bet nodokļus vairs nemaksā,vids troksni sacēlis,bet nevienu nodokļu shēmu nav atklājis.Gan jau tūlīt prasīs pacelt pilnvaras un algas.Vienkārši stulbums.

Atbildēt

murgu raksts

14.08.2017. 20:37

Ja valsts ar šādiem argumentiem bez tiesas lēmumiem sāk vākt informāciju, konfiscēt datubāzes, veikt kratīšanas par visu un visiem

Nevienu kratīšanu neveic bez tiesas lēmuma!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

FotoLatvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un pašvaldību tiesībām nodrošināt izglītību, kas izriet no sagatavotajiem grozījumiem Izglītības likumā.
Lasīt visu...

21

Stumdīšanās Rīgas domē

FotoŠobrīd lielākā uzmanība tiek pievērsta valdībai un tās sagatavotajam budžeta projektam, kas nesen tika iesniegts izskatīšanai Saeimā. Ir skaidrs, ka deputāti izmantos visas iespējas, lai izstāstītu tautai, cik ļoti visi par to rūpējas. Jo īpaši skaistas un emocionāli piesātinātas runas ir sagaidāmas no opozīcijā esošajām partijām un neatkarīgajiem deputātiem, tajā skaitā no ZZS un “Saskaņas” deputātiem.
Lasīt visu...

12

Runā, ka...

FotoCilvēce vēl nav noskaidrojusi, kas vai kurš bija pirmais. Kas bija pirmais, vista vai ola? Kā bija patiesībā, kurš to redzēja?
Lasīt visu...

21

Mazās partijas būs spiestas pieņemt arī “oligarhu” ziedojumus

FotoGrozījumi politisko partiju finansēšanas likumā ir mēģinājums “iekonservēt” pašreizējo politisko eliti un izslēgt no spēles mazās partijas. Jaunais likumprojekts veicinās administratīvo resursu izmantošanu politiskajā cīņā, kas neizbēgami novedīs pie varas stagnācijas.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: 10. oktobris

FotoPēc 2018.gada 6.oktobra sociāli politiskā dzīve ir ļoti intensīva. Tā tam ir jābūt. Atbilstoši tautas politiskajai gribai todien pie varas nāca manis dēvētā “6.oktobra paaudze”, un latviešiem šajā saulē sākās jauns laikmets. No 13. Saeimas deputātiem 65% tika ievēlēti pirmo reizi. Tas ir radikāls pagrieziens. Tas ir neapstrīdams pierādījums jauna laikmeta sākumam parlamentārā republikā. Un, lūk, jauns laikmets vienmēr sākas ar sociāli politisko procesu sakāpinātu intensitāti. Katru dienu ir kaut kas neparasti jauns un negaidīti jauns. Jaunie politiskie spēki vēlas pēc iespējas ātrāk visu piekārtot savam cilvēciskajam līmenim un profesionālajam līmenim. Viņi steidzas. Īpaši steidzas, apzinoties savu neleģimitāti visā sabiedrībā.
Lasīt visu...

21

Sarūgtināt Bordānu un atlikt partiju finansējuma pieaugumu līdz nākamās Saeimas ievēlēšanai

FotoAicināsim 13. Saeimas deputātus neatbalstīt sasteigtu likumprojektu, kas paredz būtisku valsts finansējuma palielinājumu politiskām partijām jau no nākamā gada!
Lasīt visu...

3

Uz kopējā fona "Repharm" ir tīri labs un valstiski nozīmīgs koncerns

FotoKatru gadu rudenī atrodas kāds, kas raksta apskatu par šādu tēmu. "Sagadīšanās pēc” katru rudeni farmācijas tirgus sašūpojas, notiek lielākas vai mazākas aktivitātes likumdošanā, normatīvajos aktos, īpašumu maiņā, ražotāju un tirgotāju attiecībās. Vārdu "sagadīšanās" es šeit lietoju tādēļ, ka rudenī tiek izstrādāts valsts budžets un budžetā nekad netiek pietiekami daudz naudas izdalīts medicīnai.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ko gan citu darīt zaglim, kurš noķerts ar svešu maku rokā?

Šorīt notērēju pārdesmit minūtes laika, lai kļūtu par divsimt deviņdesmit un nezin kuro cilvēku, kurš...

Foto

Latvieši vairs nav "varoņu tauta", drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas...

Foto

Ziņojums par komandējumu uz Amerikas Savienotajām Valstīm no 2019.gada 22.septembra līdz 24.septembrim

Saskaņā ar Ministru prezidenta 2019.gada 19.augusta rīkojumu Nr.219 “Par Ilzes Viņķeles komandējumu” no 2019.gada...

Foto

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

Latvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem...

Foto

Modernā banalitāte

Banalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna...

Foto

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

Jebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida...

Foto

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

Nezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks...

Foto

Partijas pamodušās no miega

Izskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to...

Foto

Objektīvā realitāte

Ko nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai...

Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...