Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

?!

23.11.2022. 19:23

»

Mx

Saulkrastos ir padomju fašistiskā režīma pakalpiņa Viļa Lāča iela


kur ta skatās jans dubrava,šausmas!!

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.11.2022. 19:20

»

Nu

Huiņa kaut kāda. Krievija Ukrainu sakārto, kāds tur karš. Izķers sliktos, nomainīs oligarhus pret centralizētu varu, un sabūvēs visu atpakaļ. Tagad jau, bez Krievijas, Ukrainai ir vāks jebkurā gadījumā. Par kādu naudu viņi taisās tai teritorijai feisliftu uztaisīt, ja krievi 2 gadus sēdēs ieņemtajās...


Diemžēl ukrija būs ap kujevu,klauns zeļa un arī petja vaļcmans beidzot saprot,ka vajadzēja PILDĪT SOLĪTO ,nodrošināt MIERU DONBASĀ,pirms ievēlētam;IZPILDĪT visus Normandijas un Minskas LĪGUMUS.Par vēlu baltā pulvera lietotājam,pakārs banderlogi,visu nolaida,ka pat marinēto gurķu nav.

Atbildēt

labvēlis

23.11.2022. 19:18

Par ukropu zenītraķešu polijas apšaudi:"Kas tur mīž kā govs?Es ,māmiņ,es!ĀĀĀ,nu čurā čurā ,meitiņ..." Orvela "Dzīvnieku ferma" nobāl...

Atbildēt

brīnējos un tik brīnējos…

23.11.2022. 18:53

nu šitais laiž kā pa sieviešu tualeti!Nav takš parastais komentētājs,bet kaut kāds deputāts…Tur ar var šitādas glupības runāt!?

Atbildēt

Nu

23.11.2022. 18:42

Huiņa kaut kāda. Krievija Ukrainu sakārto, kāds tur karš. Izķers sliktos, nomainīs oligarhus pret centralizētu varu, un sabūvēs visu atpakaļ. Tagad jau, bez Krievijas, Ukrainai ir vāks jebkurā gadījumā. Par kādu naudu viņi taisās tai teritorijai feisliftu uztaisīt, ja krievi 2 gadus sēdēs ieņemtajās pozīcijās (kurām ukri neko izdarīt nevar) un dzers alu? Par SVO? Un no kā atdos? No marinētiem gurķiem? Viņiem taču nekā nav, izņemot gurķus, tomātus un maukas.

Atbildēt

turpinājums

23.11.2022. 18:41

»

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums, saeimas izdzenāšana) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku...


Arī Zatlers atlaida saeimu, taču šāda atlaišana bija likumīga, jo notika referendums un sekoja jaunas saeimas ievēlēšana. Tas ka ievēlētās partijas nespēj vai negrib par kaut ko vienoties, nevar būt attaisnojums valsts apvērsumam un citām nelikumībām ko nevajadzētu arī reklamēt ielu nosaukumos, sevišķi ja runa ir nevis par kādu mazu ieliņu bet vienu no lielākajām un garākajām Rīgas ielām "Ulmaņa gatve".

Atbildēt

"okupācijas laikā dzimušie varēja nezināt ka dzīvo okupācijā"

23.11.2022. 18:24

»

Mikimauss

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš


Mūsdienu trends: ja tevis nav maisos, tevis nav vispār. VDK stukači tagad pīārojas, saņem sarkanbaltsarkanos ordeņus un dod intervijas: jā, mēs stučījām, nebija varbūt smuki, bet tā vajadzēja, lai mēs - stukači, nācijas elite - varētu atnest brīvību un panākt ka komuņaki pārtapa par Latvijas Ceļu, kam tika piemaisīti klāt daži "trimdas" mikimauši, un ZZS. "Trimdas" acīmredzot jāliek pēdiņās, jo pat dziļos padomijas laikos šādi "trimdinieki" vienā mierā braukāja no "trimdas" uz LPSR un atpakaļ uz "trimdu", un ja kaut vienu būtu apcietinājusi čeka, kas it kā būtu loģiski.

Atbildēt

"Jūsu viedoklis ir svarīgs"

23.11.2022. 18:16

Vai Ulmanis bija likumīgs prezidents? Arī Latvijā no 1934.g (valsts apvērsums, saeimas izdzenāšana) līdz 1940.gadam bija diktatūra ko viena daļa dēvē par "zelta ulmaņlaikiem". Ulmanis pat nepūlējās rīkot kaut kādas vēlēšanas vispār. Tas palīdzēja sovoku propagandistiem izpušķot okupāciju par demokrātisku revolūciju. Tomēr izrādās, ka Rīgā joprojām ir ULMAŅA GATVE. Kurš par to atbildēs?

Atbildēt

he he

23.11.2022. 18:10

Idiots. Tieši tā - ar lielo burtu ...

Atbildēt

Mx

23.11.2022. 18:09

Saulkrastos ir padomju fašistiskā režīma pakalpiņa Viļa Lāča iela.

Atbildēt

85

23.11.2022. 18:06

Pateicoties komunismam ir mūsu sugas būtība, labklājīgs dieva likts cilvēces sociums un daba. Komunisms un sociālisms radīja kolektīvu jēgas uzbūvi dzīvot veselīgas un laimīgas dzīvildzes absolūtam vairākumam planētas dzīvotāju, likvidējot fašismu un buržuāziski feodālo, velna bērnu attīstīto, parazītisma sērgu pasaulē gadsimtu iepriekš, un rada arī reāllaikā tagad. Pārstāvnieciskā dēmonkrātija zūd nebūtībā, biedriem ar cilvēkveidola oriģinālapziņu paliekām ir veselīgi pāriet no slēptas atspoguļošanas uz normālu, padomju savienības deokupācijas laikmetam atbilstošu darību.

Atbildēt

KKK

23.11.2022. 18:03

Kārtējais slimais provokators didzis šinders, kurš nav spējīgs izlasīt neko citu, izņemot vietējos murgu rakstus, nesaprot, ka situācija strauji mainās un prātīgākie piebremzē retoriku.

Atbildēt

paardomas

23.11.2022. 17:47

»

hi hi

vēl ukru žitomirā ukropi no "harna okraina" grāva Puškina krūštēlu(uzstādīts 1899) un sekoja tā Augstākā sods,Puškina krūštēla Galva uzgāzās "ceromonijas vadītājam" to nositot uz vietas.Tā viš i


Jauna ēra, jauna ēra
Jauna ēra tā
Nu tu esi, nu tu esi beksaidā.
Nupat Puče veiksmīgi atmaskoja Raini,Levits varētu izdot ukazu par Raiņa pieminekļu likvidāciju,vācieši varētu piestrādāt pie Gētes,francūži pie Dimā u.t.t.

Atbildēt

malacis Šēnberg

23.11.2022. 17:39

Tu esi riktīgs patriots! Kurā partijā tu esi! Kauns Staķim!

Atbildēt

ha-ha

23.11.2022. 17:37

Kariņš ir čekas kaimiņa,civilokupantu un militārokupantu,okupantu ideologu-komunistu legalizētaja ieliktnis.Tāpat ka visa viņu svïta.Nevajag lolot cerības uz viņu labājiem nodomiem.Viņi jau arī neko citu nesola,ka tikai regresu.Taču daudziem tas patīk.Savdabīgs, latvisks sadomazohisms.

Atbildēt

truba

23.11.2022. 16:09

Ko gante var gribēt? Vēl taču nav aogūti tie miljoni no tās nogāztās spices. Tā lenak vajag, gluži kā uz tām Rīgas pilsētas ielām - vajag to bīstamības līmeni taču uzturēt Un ja nu zaļie cilvēciņi no moskovijas? Apmaldīsies, ja nebūs atbilstošas ielas! Ne jau visur paspēs salikt staķīšus. Te deputatiņi domē domās , domās un redzēsim vai tā naconālā piešprice te kaut ko iedomās vai viss aizies tikai saukļos

Atbildēt

pirmais tomēr lustrācija

23.11.2022. 16:01

kā var būt tik daudz prokrievisku sadistisku komentāru.no kādām ģimenēm nākuši??????????????????????????????kur sadita sarkana partizāna samsona pēnācaji??? visi jāvēro slepkavu partorgu bērni, jo vecāki sazagās no izvestajiem,nogalinātajiem.... tiem bērniem mantojums....negribas taču atdot....

Atbildēt

Хм

23.11.2022. 15:56

»

Mikimauss

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš


Может, просто профессиональный служака приспособленец, ничего личного. Поменяется власть, и он будет так же рьяно требовать наказать тех, кто "принимал законы, требующие убрать имена фамилии таких уважаемых людей как..."
А если спросят, чего мнение поменял, ответит как и сейчас: время было такое, надо было выживать, но я всегда держал пальцы крестиков в кармане!

Atbildēt

MakDaks

23.11.2022. 15:10

varbūt par to atrašanos maisos i piedos,varbūt pat i medāļu iedos par atbalstāmo vārsmošanu,cer un raujās.

Atbildēt

Mikimauss

23.11.2022. 15:04

tas "varonīgais" cīnītājs Didzis Šēnbergs ir atrodams čekas maisos, tagad te tēlo kvēlu cīnītāju pret objektu nosaukumiem kaut cik saistītiem ar krieviem! Nožēlojams tipiņš!

Atbildēt

hi hi

23.11.2022. 14:00

vēl ukru žitomirā ukropi no "harna okraina" grāva Puškina krūštēlu(uzstādīts 1899) un sekoja tā Augstākā sods,Puškina krūštēla Galva uzgāzās "ceromonijas vadītājam" to nositot uz vietas.Tā viš i.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Vārda brīvības fonds 1. aprīlī CC Atklāta vēstule kultūras ministram Naurim Puntulim

FotoŠopavasar fonds negaidītā kārtā saņēmis vairākas sabiedrībā pazīstamu cilvēku grēksūdžu vēstules, kuru saturu šeit pārstāstīsim īsi un koncentrētā veidā, jo mūsdienās sāpinošu un dvēseles dzīles atkailinošu tekstu palagus, kādas savulaik uzrakstījuši, piemēram, Svētais Augustīns (“Grēksūdze”) vai Mišels Fuko (“Miesas grēksūdze’) – tik garus gabalus lasīt nevienam nav laika.
Lasīt visu...

21

Nav taisnība, ka valsts palīdz uzņēmējiem. Valsts viņus mēdz reketēt

FotoValsts amatpersonas īpaši jau vēlēšanu laikā daudz runā par uzņēmējdarbības vides uzlabošanu, palīdzību uzņēmējiem, tiesiskumu un tā tālāk, un tā joprojām. Praksē gan mēdz būt citādāk, un valsts iestāžu vērsanās pret mani, manas ģimenes locekļiem un manis vadīto uzņēmumu liecina, ka realitāte var līdzināties absurda lugai.
Lasīt visu...

21

Korupcijas prakse perifērijā – Balvos

FotoKonkrētā piemērā – Balvos. 2022.gada oktobrī uz ceļa, kuru kā taisnāko vairāk nekā 30 gadus lieto mazdārziņu īpašnieki, bez brīdinājumiem tika nostiepta ķēde, kurā par laimi nelaimē ar salīdzinoši lēnu ātrumu (ap 15 km stundā) ietriecās motocikla vadītājs kurš guva nopietnas kakla traumas.
Lasīt visu...

12

Kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā

FotoVēlos Jūs informēt, kas notiek Valmieras policijā un prokuratūrā.Jau neskaitāmas reizes pēdējo pāris gadu laikā tiek ierosinātas krimināllietas par izvarošanu. Tiek aizturēti cilvēki, kuri pēc pāris mēnešiem tiek atbrīvoti. Bet tajā pašā laikā cietušās personas saņem no valsts atlīdzību, kas paredzēta cietušām personām
Lasīt visu...

21

Levita kungs, mēs gribam 0,16% no iekšzemes kopprodukta, nevis valsts radio un TV sakārtošanu!

FotoPirms vairāk nekā desmit gadiem politiskajā dienaskārtībā pirmoreiz nonāca jautājums par Latvijas sabiedrisko mediju apvienošanu. Toreiz Latvijas Radio iestājās pret to, jo apvienošanās sākotnējais ambiciozais plāns toreizējā resursu trūkuma situācijā bija nerealizējams, savukārt apvienošanās, neieguldot nepieciešamos finanšu līdzekļus attīstībai, solīja vairāk risku nekā ieguvumu. Procesa virzītāji aizrautīgi runāja par sinerģiju, kas veidosies apvienotajā medijā, tajā pašā laikā nespējot kliedēt bažas par to, vai:
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teoriju cienītājiem ir jāpajautā sev: bet kāda ilgtermiņa mērķa labā darbojos es?

FotoPirms ejam tālāk, ir jāuzsver, ka sazvērestības teoriju patiesums šeit nav būtisks. Vārdu savienojums “sazvērestības teorija” sākotnēji nenozīmē, ka šī teorija pauž nepatiesību, vien to, ka tā apraksta vairāku spēlētāju sazvērēšanos. Taču skaidrs, ka mūsdienās šim vārdu savienojumam ir negatīva konotācija — ar to apzīmē stāstus, kurus publiskajā telpā nav pieņemts uzskatīt par patiesiem.
Lasīt visu...

18

“Demokrātijas akadēmija” vēlas demokrātiju, par kuru maksā visi citi!

Foto16.martā Ogres muzejā notika pasākums “Demokrātijas akadēmijai”. Tā ir programma, kuru par dažādu fondu, tostarp Sorosa fonda “DOTS”, naudu īsteno vairākas biedrības. “Akadēmiķi” apmeklēja muzeju, bet “aizmirsa” par to samaksāt.
Lasīt visu...

21

Pārdomas saistībā ar veselības aprūpes budžetu 2023. gadā

FotoUzstādījums, ka, pirms nav veiktas reformas, veselības aprūpes budžetu ir racionāli papildināt vien tehniski, vedina minēt, vai tiešām valdība sāk cīņu ar lielāko šķērsli nozarē, proti, hroniski samilzušo administratīvo vājumu. Gadiem ilgi Nacionālais veselības dienests un Veselības ministrija apzināti vairījušies veikt reālu pārraudzību, cik lietderīgi ārstniecības iestādes izmanto piešķirtos līdzekļus, kas paredzēti deleģēto valsts pārvaldes uzdevumu izpildei, lai sniegtu iedzīvotājiem valsts nodrošinātos veselības aprūpes pakalpojumus. Ja tiks īstenota reāla padotība, iestādes riskēs aizskart medicīnas establišmenta intereses.
Lasīt visu...

Lursoft