Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Iesaki rakstu: Twitter Facebook Draugiem.lv

SIA Rīgas Centrāltirgus valdes priekšsēdētājas amatā atklāta konkursa rezultātā (izsludināts 20.08.2021.) tika iecelta līdz šim publiski nezināma Agra Languša, kas tajā brīdī bija atlases komisijas locekļa VAS "Valsts nekustamie īpašumi” valdes locekļa Andra Vārnas bijusī padotā un, visticamāk, dzīvesbiedre.

Atlases komisijas priekšsēdētājas bija Jānis Lange. Pēc neoficiālās informācijas, strādājot VAS "Valsts nekustamie īpašumi”, Andris Vārna un Agra Languša sāka tikties, un Andris Vārna, būdams VAS "Valsts nekustamie īpašumi” valdes loceklis pārcēla Agru Langušu no daļas vadītājas amata pārvaldes direktora amatā (amata maiņa ir konstatējama arī A.Langušas amatpersonas deklarācijā).

Par šādu rīcību no VAS "Valsts nekustamie īpašumi” vadības puses tika saņemts aizrādījums, un Agra Languša pameta darbu VAS "Valsts nekustamie īpašumi”. 2020. gadā Agra Languša (būdama precēta Agra Saviela) izšķīrās no vīra, kas varētu tikt pamatots ar jaunām attiecībām. Faktu, ka Andris Vārna un Agra Languša bija vairāk nekā labi pazīstami, apliecina kaut vai publiski pieejami foto no teātru pirmizrāžu apmeklējumiem (https://iauns.lv/foto/izklaide/46377-skatitaii-ierodas-uz- ekspediciia-iazeps-pirmizradi-iaunaia-rigas-teatri#&gid=46377&pid=76).

Ar Rīgas domes 15.12.2021. lēmumu Nr. 1105 "Par SIA "Rīgas nami”, SIA "Rīgas pilsētbūvnieks”, SIA "Rīgas Centrāltirgus” un SIA "Rīgas serviss” reorganizācijas uzsākšanu” tika uzsākta šo kapitālsabiedrību reorganizācija. Izvēlēto kapitālsabiedrību reorganizācijas mērķis un ekonomiskais pamatojums nav skaidri.

Šodien, 14 mēnešus pēc Rīgas domes lēmuma, jaunajai SIA "Rīgas nami” joprojām nav noteikt stratēģiskie mērķi vai izstrādāta darbības stratēģija. Pieņemot, ka SIA "Rīgas nami”, SIA "Rīgas pilsētbūvnieks” un SIA "Rīgas serviss” nodarbojās ar Rīgas pašvaldības nekustamā īpašuma apsaimniekošanu un uzturēšanu, ko varētu apvienot vienā kapitālsabiedrībā, tad SIA "Rīgas Centrāltirgus” pievienošana SIA "Rīgas namiem”, iespējams, ir skaidrojama ar vēlmi atsavināt Rīgas Centrāltirgus teritoriju vai Spīķeru ēkas, ņemot vērā „Rail Baltica” ietekmi uz to vērtbu.

Četru kapitālsabiedrību reorganizācijas procesā tika izsludināts konkurss uz jaunās SIA "Rīgas nami” padomi. Viens no komisijas locekļiem bija Jānis Lange. Atklāta konkursa rezultātā par SIA "Rīgas nami” padomes locekļiem tika iecelts Andris Vārna (SIA "Rīgas Centrāltirgus” valdes konkursa atlases komisijas loceklis), Andra Vārnas kādreizējā darba kolēģe AS "SEB banka” Ilze Bukulde un Jāņa Langes VAS "Latvijas dzelzceļš" padomes šī brīža kolēģis Andris Liepiņš.

06.12.2022. tika publiskota informācija, ka vēl viena SIA "Rīgas nami” atklāta konkursa rezultātā tika izvēlēta SIA "Rīgas nami” jaunā valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže, kas no 2020. gada kopā ar Rīgas pilsētas izpilddirektoru Jāni Langi un SIA "Rīgas nami” padomes locekli Andri Liepiņu strādā VAS "Latvijas Dzelzceļš”, līdz ievēlēšanai jaunajā amatā būdama VAS "Latvijas Dzelzceļš” finanšu direktora vietniece un SIA "LDz ritošā sastāva serviss” padomes locekle, šobrīd saglabājot padomes locekļa amatu SIA "LDz ritošā sastāva serviss”.

Papildus, skaidrojot, ka atklāta konkursa rezultātā neizdevās piesaistīt vēl divus SIA "Rīgas nami” valdes locekļus, bez pamatojuma un konkursa par pagaidu valdes locekli tika iecelta Agra Languša, kas pirms tam tika iecelta SIA "Rīgas nami” Nekustamā īpašuma pārvaldes departamenta vadītājas amatā.

04.07.2022. SIA "Rīgas nami” padome uzsāka darbu, un viens no padomes uzdevumiem bija reorganizācijas procesa uzraudzība, jaunās kapitālsabiedrības struktūrshēmas izveide un kapitālsabiedrības vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrādes vadība. Paralēli SIA "Rīgas nami” padomei reorganizācijas procesa efektvai īstenošanai tika izveidota reorganizācijas vadības grupa, kuru vadīja tai skaitā reorganizējamo kapitālsabiedrību valdes locekļi - SIA "Rīgas Centrāltirgus” valdes priekšsēdētāja Agra Languša, SIA "Rīgas pilsētbūvnieks” un SIA "Rīgas nami” valdes priekšsēdētāja Inga Cerbule un SIA "Rīgas serviss” valdes loceklis Juris Redzobs.

Lai nodrošinātu reorganizācijas procesu, 2022. gada 9. maijā tika noslēgts kapitālsabiedrību reorganizācijas līgums, kas skaidri paredzēja, ka reorganizācijas ietvaros jaunajā struktūrā tiks pārņemti tikai kapitālsabiedrību darbinieki un iekšēju atlases konkursu rezultātā no pārņemto darbinieku vidus tiks izraudzīti departamenta vadītāji, savukārt reorganizācijas darba grupas pienākums bija uzraudzīt šos procesus.

Saprotot, ka saskaņā ar reorganizācijas līgumā ietverto reorganizējamo kapitālsabiedrību valdes locekļi paliks bez darba, reorganizējamo kapitālsabiedrību valdes locekļi ar SIA "Rīgas nami” (Andra Vārnas, Andra Liepiņa un Ilzes Bukuldes) padomes ziņu pieņēma sev mantiski labvēlīgu lēmumu par savu dalību iekšējos konkursos.

Šobrīd ir saprotams, ka jau sākotnēji, visticamāk, pastāvēja nelegāla vienošanās starp SIA "Rīgas nami” padomi, reorganizācijas grupu un, iespējams, Jāni Langi, ka, veidojot jauno SIA "Rīgas nami” struktūru, reorganizējamo kapitālsabiedrību valdes locekļi, fiktivu atlases konkursu rezultātā, tiks virzīti departamenta vadītāju amatos, tādējādi saglabājot gan amatus, gan atalgojumu.

26.08.2022. reorganizējamo kapitālsabiedrību darbinieki saņēma izsludināto iekšējo konkursu vakanču kritērijus, kas precīzi atbilda Agras Langušas, Ingas Cerbules un Jura Redzoba izglītbai un darba pieredzei, ignorējot vispārpieņemto praksi, uzņēmējdarbības principus un loģiku.

Konkursu rezultātā par SIA "Rīgas nami” departamentu vadītājiem kļuva tā brīža SIA "Rīgas nami” pagaidu valdes priekšsēdētāja Inga Cerbule, SIA "Rīgas serviss” valdes priekšsēdētājs Juris Redzobs un SIA "Rīgas Centrāltrgus” valdes priekšsēdētāja Agra Languša, kuru it kā neteši, bet kārtējo reizi, esot SIA "Rīgas nami” padomes priekšsēdētāja amatā, iecēla Andris Vārna.

Par iespējamajiem pārkāpumiem un klajiem interešu konfiktem rakstiski tika informēts Jānis Lange. Rezultātā, mēģinot tikt vaļā no redzamākā un vājākā posma, 28.10.2022. Rīgas domes Komunikācijas pārvalde publicēja ziņu par to, ka Andris Vārna labprātīgi ar 01.11.2022. atstāj SIA "Rīgas nami” padomes priekšsēdētāja amatu, kas tikai apliecināja Andra Vārnas sasaisti ar iepriekš minētajiem pārkāpumiem un sev pietuvinātu personu iecelšanu amatos.

Jautājumi par atlases konkursu kritērijiem un pieļautajiem likuma pārkāpumiem atkārtoti tika adresēti arī SIA "Rīgas nami” padomei, kā rezultātā, nesniedzot nevienu loģisku atbildi pēc būtbas, SIA "Rīgas nami” vadība paziņoja, ka lūdza neatkarīgus jomas speciālistus - zvērinātus advokātus, kuri specializējušies atbilstošās tiesību zinātnes jomās, veikt attiecīgu izvērtējumu un sniegt atzinumu, un pārkāpumi reorganizācijas procesā nav konstatēti.

Ar mērķi piesegt likumu pārkāpumus reorganizācijas procesā SIA "Rīgas nami” padome un valde, izmantojot publisko finansējumu, iepirka pasūtījuma atzinumu, kas nevis vispusīgi izvērtēja radušos situāciju, bet mēģināja rast kaut kādu pamatojumu faktiskajiem pārkāpumiem; uz aicinājumu publiskot konkrēto advokāta atzinumu SIA "Rīgas nami” norādīja, ka atzinums ir ierobežotas pieejamības informācija.

Amatpersonu bezdarbība un publiskas kapitālsabiedrības finanšu līdzekļu izšķērdēšana

04.07.2022. darbu uzsāka SIA "Rīgas nami” padome, kuras viens no uzdevumiem bija kapitālsabiedrības vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrādes vadība.

23.02.2023. SIA "Rīgas nami” valde - valdes priekšsēdētāja Baiba Beatrise Sleže un valdes locekle Agra Languša - apstiprināja SIA "Rīgas nami” 2023. gada iepirkuma plānu, kas tai skaitā paredz SIA "Rīgas nami” vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrādi par EUR 41 900,00.

Vidēja termiņa darbības stratēģija ir iekšējais plānošanas dokuments, ko izstrādā uzņēmuma vadība, it īpaši ņemot vērā, ka SIA "Rīgas nami” ir pieejams cilvēku resurss ar pieredzi vidēja termiņa darbības stratēģijas izstrādē. Šajā gadījumā plānošana, ka šāds dokuments tiks izstrādāts ārpakalpojumā, skaidri norāda, ka SIA "Rīgas nami” padome, sākot no 04.07.2022., nav apzinīgi pildījusi savus pienākumus, saņemot mēneša atalgojumu EUR 2160,00 apmērā, kā arī norāda, ka SIA "Rīgas nami” jaunā valde, saņemot mēneša atalgojumu - valdes priekšsēdētāja gadījumā EUR 7150,00 un valdes locekļa gadījumā EUR 6435,00 - nav kompetenta izstrādāt iekšējo plānošanas dokumentu, kas tikai kārtējo reizi norāda, ka Rīgas pašvaldības kapitālsabiedrību vadībā tek virzītas personas, nevērtējot to profesionalitāti un atbilstbu ieņemamajam amatam.

Papildus SIA "Rīgas nami” 2023. gada iepirkuma plāns paredz iepirkumus "Amatpersonu civiltesiskās atbildības apdrošināšanas brokera pakalpojumi” par kopējo summu EUR 9 900,00 un "Vadības atbildības apdrošināšana” par kopējo summu EUR 9 900,00, tādējādi kopā plānojot iztērēt EUR 19 800,00 kapitālsabiedrības padomes un valdes vadības lēmumu apdrošināšanai, neskatoties uz to, ka pieņemot lēmumu kļūt par valdes/padomes locekli un saņemot noteikto mēneša atalgojumu, persona uzņemas atbildību, tai skaitā par saviem profesionālajiem lēmumiem.

Papildus, neskatotes uz to, ka SIA "Rīgas nami” ir nokomplektēta juridiskā daļa un personāla daļa SIA "Rīgas nami” 2023. gada iepirkuma plāns paredz 2023. gada laikā tērēt EUR 18 000,00 personāla atlases pakalpojumiem un EUR 20 000,00 advokāta pakalpojumiem, tādējādi iztērējot EUR 38 000,00 funkcijām, kas būtu jāpilda SIA "Rīgas nami” darbiniekiem.

Finanšu līdzekļu izkrāpšana maldināšanas ceļā

2022. gada 14. janvārī un 17.janvārī stipra vēja rezultātā tika sabojāts Sakņu paviljona jumta segums, par ko AAS "BTA Insurance Company” tika iesniegts atlīdzības pieteikums Komercīpašumu apdrošināšanas polises ietvaros.

2022. gada 20. oktobrī AAS "BTA Insurance Company” nosūtja lēmumu par apdrošināšanas atlīdzības EUR 347 008.19 izmaksu SIA "Rīgas Centrāltirgus”.

AAS "BTA Insurance Company” Komercīpašuma apdrošināšanas polises Nr. LV-21- 40-10003672-9 (derīga no 10.01.2021. līdz 09.10.2022.) apdrošināšanas objekts ir ēku grupa, kas ietver visas SIA "Rīgas Centrāltirgum” piederošās, nomātās ēkas un būves.

2010. gadā tika uzsākti Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljona rekonstrukcijas darbi, tai skaitā izbūvējot ventilācijas, gaisa kondicionēšanas un apkures sistēmas. Saskaņā ar pieejamo informāciju atsevišķi no izbūves darbiem netika nodoti un joprojām nav nodoti ekspluatācijā.

SIA "Rīgas Centrāltrgus” valdes priekšsēdētāja Agra Languša apzināti ir noklusējusi informāciju par 2011. gadā ekspluatācijā nenodotajiem darbiem Sakņu paviljonā, par kuriem bija informēta, tādējādi maldinot un, iespējams, izkrāpjot no AAS "BTA Insurance Company” EUR 347 008.19.

No AAS "BTA Insurance Company” saņemtie EUR 347 008.19 līdz ar reorganizācijas noslēgumu tika ieskaitīti SIA "Rīgas nami” bankas kontā. 2023. gada iepirkuma plāns neparedz Sakņu paviljona jumta remontu, kas nozīmē ne tikai UNESCO mantojuma apzinātu degradāciju, bet SIA "Rīgas nami” vadības apzinātu bezdarbību un kaitnieciskumu.

2023. gada 3. februāra intervijā portālam RUS.LSM.lv SIA "Rīgas nami” preses pārstāvis apgalvoja, ka Sakņu paviljona jumta remonts tiks uzsākts tuvākajā laikā un rudenī tas darbosies, kā ierasts, tādējādi apzināt maldinot arī Latvijas sabiedrību.

Novērtē šo rakstu:

97
4

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Par valsts prezidenta ievēlēšanas kultūras maiņu

FotoValsts prezidents Egils Levits kādā nesenā televīzijas intervijā, atbildot uz jautājumu, vai kandidēs uz otro termiņu, atbildēja: „Ja partijas uzskata, ka būtu jēdzīgi to darīt, es varu to darīt.” Par šādu izteikumu ir grūti nesmīnēt, taču pašreizējos apstākļos jāsaka godīgi — ir bezjēdzīgi gaidīt drosmīgāku un skaidrāku atbildi. Jo tāda ir mūsu pašreizējā valsts prezidenta ievēlēšanas kārtība, tāda ir mūsu prezidenta vēlēšanas tradīcija, un tādu piesardzību veicina mūsu attieksme pret zaudētājiem un drosmīgajiem.
Lasīt visu...

3

Nepiesienieties Vitenbergam, tas bija normāls politiskais tūrisms, bet jūs sagribējāt kādu labumu valstij

Foto2023. gada 14. martā interneta resursā www.makroekonomika.lv tika publicēts raksts "Enerģētikas zaļais mezgls”. Rakstā norādīts, ka Latvijas delegācija vizītes laikā ASV 2022. gada aprīlī saņēmusi piedāvājumu iegādāties sašķidrināto dabasgāzi (SDG) par ievērojami zemākām cenām nekā pagājušajā gadā tirgū bija pieejamas. Seko apgalvojums, ka sarunas ar ASV gāzes kompānijām neesot tikušas uzsāktas un līgums neesot noslēgts, kā rezultātā noprotams, ka Latvija nav guvusi ievērojamu ekonomisku labumu.
Lasīt visu...

21

Publiski jautājumi kuluāros pieminētajai prezidenta amata kandidātei par NATO apsolījumiem

FotoGrieķija ar NATO atbalstu pašlaik bruņojas, lai varētu aizstāvēties pret iespējamo Turcijas agresiju, bet, lūk, paradokss, arī Turcija ir NATO, līdz ar to arī Turcija rīkojas ar NATO svētību un nebūtu pārsteigts, ka arī ar atbalstu. Visai interesanti, kuras NATO valsts karodziņu Latvijā liks piekārt pie prievītēm šāda visai neizbēgama konflikta gadījumā?
Lasīt visu...

21

Porcelāna skandāli un Nacionālā apvienība

FotoTrīs lietas kultūras skapītī stāv - porcelāns, skandāli un Nacionālā apvienība (NA)… Tādi ir mani iespaidi par pēdējo laiku spilgtākajiem notikumiem kultūras nozarē, kuras politisko vadību NA īsteno jau kādus 12 gadus.
Lasīt visu...

21

Jaunā politiķa solījums

Foto1. Es atzīstu daudzskaitļa pirmo personu mēs, kurā ietilpst visi Latvijas kā suverēnas valsts idejai lojāli Latvijas iedzīvotāji. Es atzīstu visu citu nāciju mēs.
Lasīt visu...

21

Tiesības būt stulbam

FotoRit otrais gads kopš Krievijas uzsāktā trīsdienu zibenskara Ukrainā. Pa šo laiku Ukrainas armija papūlējusies demilitarizēt Krievijas bruņotos spēkus par vairāk nekā 20 tūkstošiem militārās tehnikas vienību un vismaz 155 tūkstošiem kritušo iebrucēju. Šie zaudējumi jau ir desmit reizes lielāki nekā PSRS desmit gadu garajā Afganistānas karā.
Lasīt visu...

21

Sargsuņi rej, karavāna mīcās tālāk

FotoNesen medijiem tika ziņots, ka Finanšu izlūkošanas dienests pērn ir saņēmis ziņojumus par vairākiem tūkstošiem aizdomīgu darījumu.
Lasīt visu...

21

Kluso apvērsumu mehānisms

FotoLikumus Latvijā līdzīgi kā citur teorētiski ražo Saeima - mūsu gadījumā 100 deputāti, lai gan faktiski tos nosaka koalīcijas komanda, kuru vieno koalīcijas līgums – deputātu vairākums kas par likumu solidāru apstiprināšanu iepriekš vienojies. Tomēr kas notiktu, ja opozīcija (mazākums) arī vienotos, ka nepieņemamu likumu balsojuma gadījumā viņi vienkārši pamestu zāli un dotos mājās?
Lasīt visu...

21

Vai viņi uzbruks arī Rainim un Čakam? Karš pret kultūru Rīgā

FotoTik daudzi atviegloti uzelpoja, uzzinot, ka pašreizējam Rīgas mēram, stabiņu apmātajam Staķim uz brīdi esot pārgājusi maniakālā kāre uzbrukt pieminekļiem. Uzbrukt mūsu vēsturei un kultūrai. Pār viņu uz brīdi nolaidusies atklāsme, ka Rīgā esot daudz nopietnākas problēmas nekā pieminekļu jaukšana. Protams, ka ir ļoti nopietnas problēmas! Bet patiesībā sašutums sabiedrībā par draudiem pieminekļiem bija tik liels, ka Rīgas mērs kļuva piekāpīgāks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Andrejs Upīts bija jauks un labs okupācijas varas kolaborants

Publiskās atmiņas centra rosinātais un Rīgas Pieminekļu padomes atbalstītais priekšlikums demontēt vairāku literātu (tostarp – latviešu rakstnieka...

Foto

Kad beigsies karš Ukrainā?

Pamēģināsim uz šo jautājumu atbildēt godīgi un argumentēti, izmantojot arī tādu informāciju, kāda nekad nenonāk latvju žurnālistu rokās un galvās. Un paturēsim...

Foto

Es esmu tikls un šķīsts, ticiet man!

Žurnālistikā vissvarīgākā vērtība ir redakcionālā neatkarība. Nekas to nedrīkst apšaubīt. Vienlaikus cilvēkam ir viņa individuālā brīvība un sirdsapziņā pamatotas...

Foto

Nacionālās apvienības viltus patrioti: Ogres mēra Egila Helmaņa gadījums

Lai turpinātu diskusiju par Ogrē nenotikušo bēdīgi slavenā “Latvijas pilsoņa/latvieša” Pētera Avena porcelāna “podu” un “podiņu” izstādi,...

Foto

Gruzijas mācībstundas

Tbilisi atkal dūmos un asaru gāzes mākoņos, ielas tradicionāli pilnas ar karstasinīgo tautu, kurai labs jebkurš iemesls, lai lieku reizi izvicinātu rokas. Kas gadījies...

Foto

Kam traucē Upīša piemineklis?

Pieminekļiem ir kāda nelāga īpašība – tie ir pļāpīgi. Visi kā viens būdami radīti ar mērķi vēstīt nākamajām paaudzēm par dižiem cilvēkiem,...

Foto

Vērtību arguments (jebkura) pieminekļa aizstāvībai

Šajā rakstā apskatīsim vienu cienījamu argumentu par labu pieminekļa (jebkura) aizstāvībai. Proti, iespēju, ka piemineklis cilvēkam ir dārgs. Tas, ka cilvēks...

Foto

Vai Aizsardzības ministrijas nenogremdējamais Jānis tiešām nenogrims?

Šodien notika Latvijas jaunlaiku vēsturē lielākais brīnums. Pati bezgrēcīgākā un tautas mīlētākā - Aizsardzības ministrija atzina, ka tiešām būs...

Foto

Par nelikumībām un reputācijas graušanu Rīgas bērnu un jaunatnes sporta skolā „Rīdzene”

Atkārtoti lūdzam nepieļaut kārtējo Rīgas nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu sporta skolā Rīdzene....

Foto

Kāpēc kolektīvais Soross zaudē Ukrainā?

Dzirdu bāleliņu - patriotu gaudas, tāpēc lietošu maksimāli precīzus apzīmējumus, distancējoties no plašplūsmas ziņu avotu paredzamās indoktrinācijas un nu jau pavisam...

Foto

Aizsardzības ministrei Mūrniecei būtu nevis jāizsaka tukši paziņojumi, bet jāpublisko visa ar pārtikas iepirkumu saistītā dokumentācija

Vēlos publiski paust savu viedokli par Valsts aizsardzības loģistikas un...

Foto

Par LIZDA falšumu

Skolotāji ATKAL draud ar Vislatvijas streiku, ja mēneša laikā netiks izpildītas "viņu" prasības. Tas, ka valdības vadītāji ar Krišjāni Kariņu un LIZDA vadītāju...

Foto

Iespējamā kļūda VID EDS saistībā ar gada ienākumu deklarāciju

Informēju, ka, aizpildot gada ienākumu deklarācijas D3 sadaļu, parādās šāda absurda formula, rēķinot apliekamus ienākumus no citiem...

Foto

Veselības budžets: daudz aizņemsimies, daudz tērēsim un cerēsim, ka veselības joma zels un plauks, bet mums nav nojēgas, kā šo veselības jomas uzplaukumu sasniegt

Savu iepriekšējo...

Foto

Vai Latvijas vēsturiskajām zemēm jāatgriežas Dzimtenes ostās?

Mēs nokavējām 30 gadus no brīža,kad sajuka Teherānas-Jaltas-Potsdamas pēckara ģeopolitiskā arhitektūra. Varbūt mēs nesapratām, kāpēc San Francisko antihitleriskā koalīcija...

Foto

Meli nekad nevar pārmākt patiesību. Arī šoreiz viss nostāsies savās vietās

Jo vairāk pretinieku, jo vairāk goda! Nekad neesmu vairījies no atklātas diskusijas un politiskas cīņas....

Foto

Populisms un sabiedrība

Vārdam “populisms” skaidrojošā vārdnīca sniedz sekojošu skaidrojumu - izdabāšana plašām aprindām, cenšanās par katru cenu, pat ar nepiepildāmiem solījumiem un meliem iekarot tautas...

Foto

Jā, mēs gatavojamies paslepus, necaurspīdīgi iztērēt 100 miljonus eiro par apšaubāmu vēja parka projektu, un ko jūs, kaitnieki, mums padarīsiet?

AS “Latvenergo” paziņojums par ražošanas jaudu...

Foto

Izglītības un zinātnes ministrijai: pieteikums darbam Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam

Ar šo vēlos pieteikties darbam Izglītības un zinātnes ministrijas Komunikācijas nodaļas vadītāja amatam. Mans vārds ir...

Foto

Vēlēšanās zaudējušie paristi un bordānisti vēlas jums atriebties, ogrēnieši

Godātie ogrēnieši un pilsētas viesi! Vērsīšu Jūsu uzmanību uz to, ka plānoto masku šovu* Jūsu pilsētā organizē...

Foto

Galvenais atbildīgais pasūtījuma lietā pret Lapsu un Liepnieku “atrast jebko” ir ģenerālprokurors Stukāns

Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis nav oriģināls, tā ir viņa būtība izvairīties no atbildības,...