Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LATVIETIS

25.09.2018. 18:37

»

!

Jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs , ka KNAB ir mums uzspiesta politiska policija , atkarībā no tā ,kurš ieliktenis ieņem vadītāja vietu, tiek piesegtas savējās un apkarotas konkurentu partijas, bet tāpēc ,ka kompromats ir par visiem, tā apkarošana tā īsti neveicas, valsts izzagšana tikai uzņem tempu...


! Vai tev nav apriebies "valsts izzagšana" termins? Bez pierādījumiem, tikai d...šana. Nevienā izzagšanas "komentārā" neesmu lasījis pierādījumu sarakstu, kaut nelielu... Ak, jā, jūs bezdgalīgi ticiet masu mēdītājiem, kuri ,protams, jau no Atmodas laikiem ir tās taisnības nesēji - nepieskaramie, nu manā saprašanā "pāriji". ...valsts izzagšana tikai uzņem tempu...Tu zini. es tev piekrītu, trulais pūlis autobusā nepērk biļetes, neesot naudiņas! Nu tad nopērk automašīnu un brauc uz darbu... Pietiks, riebjas!

Atbildēt

stalins

22.09.2018. 05:42

»

Juris Bočs

Paldies visiem komentētājiem...


Juus maldaaties.Treshdalja tautas buutu gatavi balsot par par partijaam ,kas savaa praksee censtos ieviest godiigu valsts paarvaldes modeli.Shobriid taa ir utopija.

Atbildēt

ko tad reālu

20.09.2018. 15:30

»

Sen bija laks patīrīt likumsargātāju klanu


mūdži: Potapova, Jurašs un Bordāns ir izdarījuši? Sabotējuši KNAB darbu un savu pienākuma veikšanas vietā nodarbojās ar savas partijas taisīšanu?

Atbildēt

Juris Bočs

20.09.2018. 14:59

Paldies visiem komentētājiem!
Izskatās, ka apm.1/3 Latvijas tautas savās dvēselēs ir pārliecināti boļševiki - tāpat kā mana rakstā pieminētā radiniece, kura nebūt nebija mazohiste. Žēl, ka nepieminējāt atklātās vēlēšanas un "stukaču" likumu.
Šajās vēlēšanās saņemsim to, ko gribam un arī tālāk dzīvosim tieši tā kā gribam.

Atbildēt

20.09.2018. 11:34

»

Andris

Trulais raksts pierāda, ka jābalso par pārmaiņām, par JKP


Sen bija laks patīrīt likumsargātāju klanu!
JKP ir izrādījusi reālu ieinteresētību, es par JKP.
Čīkstētāju jau daudz, a darītāju?

Atbildēt

to Andris

19.09.2018. 13:00

»

Andris

Trulais raksts pierāda, ka jābalso par pārmaiņām, par JKP


Vai Bordāns, kas pārstāv LC čekistus, komunistus, zagļus un pederastus, tās būs pārmaiņas, jeb atpakaļ deviņdesmitajos?

Atbildēt

Andris

19.09.2018. 12:48

Trulais raksts pierāda, ka jābalso par pārmaiņām, par JKP.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2018. 12:19

»

to Skumjais Bruņinieks

Čekas projekts, JKP, ir Vienotības kroplā atvase un tik pat bīstami, kā bija ZRP


to Ģenerālis fon destra
Mudīgi būdā, atpakaļ uz IRu..tur Jūs pastulbā Dusma gaida, troļļojiet viņu uz nebēdu..

Atbildēt

to Skumjais Bruņinieks

19.09.2018. 12:14

»

Skumjais Bruņinieks

Kāpēc "nepatika"..? Patika man raksts, bet ne tādā nozīmē, kā Jums...


Čekas projekts, JKP, ir Vienotības kroplā atvase un tik pat bīstami, kā bija ZRP.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2018. 09:37

»

Jēkāpistiem

nepatika? patiesība kaulā kož


Kāpēc "nepatika"..? Patika man raksts, bet ne tādā nozīmē, kā Jums..
Raksts liecina par to, ka Juta, Jurašs, Bordāns un viņu JKP ir uz pareizā ceļa. Ka viņi ir vienīgie, no kā Lembergs un viņa izveidotā valsts nozagšanas sistēma BAIDĀS!
JKP ir vienīgā, nopietnā partija Greizo spoguļu karaļvalstī, kura nav pakļāvusies vēl sistēmai un no kuras Lembergs ar pārējiem saviem apakšoligarhiem vēl raustās.
Pārējās partijas jau ir asimilētas un ar noliektām galvām gatavas pakļauties valsts saimniekam. Arī inteliģence ir sen piejaucēta un katrs tās pārstāvis ir ticis pie treknas sistēmas bļodiņas..un laiza to! Daži bļodiņu ir nomainījuši pret sili un strēbj nekaunēdamies.
Būs interesanti vērot, kā Lemberga sistēma un tai pakļautās partijas jaunajā Saeimā izturēsies pret JKP..kā pakāpeniski to mēģinās drupināt un vājināt..
Esiet droši, ar laiku JKP uzradīsies jauni, jau iefiltrējušies "sirdsapziņas censoņi", kā tas bija ar ZRP..visādi "gulbīši"..
Šādi raksti, salīdzināšana ar Staļina laikiem, "aņkas", "potapovi", "Maskavas roka" utt..liecina par vienu - nekā nopietna pret JKP naF!..

Atbildēt

>> komentārs

19.09.2018. 09:37

»

Skumjais Bruņinieks

Raksts ir tīrs, klasisks trollinga produkts..Pielietota veca, nodrāzta shēma - ja kāda persona vai personu grupa ir jānomelno, tad vislabāk to ir samaisīt vienā čupā ar kādu sabiedrībā negatīvu personu vai notikumu. Un, jo šokējošāk, jo labāk...


Sabiezina krāsas - pārkāpjot gaumes robežas. Bet jautājums par drošības struktūrām politikā pastāv, prasa nopietnu attieksmi. Manā izpratnē, ar šodienas pieredzi un Latvijas kontekstu grūti viennozīmīgi pateikt vai ir iespējams precedents un kā tas var veidoties tālāk.

Atbildēt

Rūdolfs

19.09.2018. 09:10

Anna Po†āpova ГРУ'šņika sieva, ja nu kāds nezina.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.09.2018. 08:49

Raksts ir tīrs, klasisks trollinga produkts..Pielietota veca, nodrāzta shēma - ja kāda persona vai personu grupa ir jānomelno, tad vislabāk to ir samaisīt vienā čupā ar kādu sabiedrībā negatīvu personu vai notikumu. Un, jo šokējošāk, jo labāk..
Šajā gadījumā Strīķe tiek pielīdzināta "Staļina laikiem".
Raksts uzrakstīts diletantiski un domāts priekš viszemākās aitu un aunu auditorijas. Nav šaubu, ka daļa "dzīvnieku", ar šņabi un kotleti māgā, sajūsmā siekalodamies sēc, kad lasa šo "daiļliteratūru".
Vēl jau ir daudz, kur tiekties un Lemberga sistēmas troļļi - propogandisti var Jutu salīdzināt ar Čikatillo, Pol pota režīmu, sarkaniem hmeriem..Arī Staļina laiku tēma nebija pilnībā izvērsta..vēl varēja pieminēt Jagodu, Ježovu un Beriju ar visam Gulag nometnēm, moku kambariem.. Strīķe un Gulag nometnes..kāpēc ne, skaisti! Ar "Baigo gadu" galu galā sasaistīt kopā Jutu, Jurašu un Bordānu.
Vot!.. dažiem te portālā būtu svētki..ko, ne..?

Atbildēt

c'est exact

19.09.2018. 06:09

»

man

šausmīgi interesē,kurā vietā Rīgā staļina bēru dienā ļaudis uz ielas raudāja.Bija klusuma brīdis,kad apstājās uz minūti satiksme,bet mana māte tieši tajā brīdī Kr.Barona ielas pagalmā dauzīja paklāju ar putekļu sitamo.Uz ielas nevienu raudošu neredzēju.Viss bija kā parasti.Tikai 6.tramvajs bija uz brīdi...


es jums varu palīdzēt, jo mana mamma tajā laikā bija Rīgas poliklīnikas ārste. Minētajā dienā notika sēru mītiņš "sarkanajā stūrītī" un apzinīgajiem poļitruks piedāvāja raudāt..... un daļa arī slaucīja asaras pret turpmākām privilēģijām

Atbildēt

!

19.09.2018. 06:03

Jebkuram normālam cilvēkam ir skaidrs , ka KNAB ir mums uzspiesta politiska policija , atkarībā no tā ,kurš ieliktenis ieņem vadītāja vietu, tiek piesegtas savējās un apkarotas konkurentu partijas, bet tāpēc ,ka kompromats ir par visiem, tā apkarošana tā īsti neveicas, valsts izzagšana tikai uzņem tempu!

Atbildēt

Vara ir jārausta

18.09.2018. 22:25

Vara ir jārausta, lai kustas, tāpat kā līdaka dīķi ir vajadzīga, lai trenkātu lielās zivis un ķertu, ja vajag.

Var ir ne tikai jārausta, bet JĀNOMAINA ik katras vēlēšanas, jo tā piezīdusies pie lielā valsts maka un zīž ārā visi. Tādēl tie runā, ka jābalso par "stabiliti"- lasi par stabili korupciju un izlaupīšanau, ko stabili iemācījušies. jaunie nepratīs to darīt, kā tas sanāk ZZS, TB/LNNK/NA un Saskaņai.

Vai manījāt TV, kā raustās Reizniece, FM - nu viņi sola debessmannum ka darīs visu, ko tauta vēlas. Tāpat TB/LNNK, Saskaņa - neko nevar parādīt, ko tad ;labu izdarījuši.

Jaunie neesot neko parādījuši. ņirgas, ne teiciens. Būs pie varas un parādīs jums, "blēžiem" debesis caur restēm.

Atbildēt

Starp mums meitenēm

18.09.2018. 22:16

»

!

Tik psihiski nenosvērtus cilvēkus kā Strīķe, jātur vismaz kilometra attālumā no varas gaiteņiem


Acīmredzami, ka komentārs ir žultains, korumpantu rakstīts vai "trollis to raksta.

"Ferdinada" komentārs parāda īsto seju, ka Juta Strīķe, Juris Jurašs, Jānis Bordāns un Co no JKP, 2.saraksts, ir vietā un laikā, par viņiem var un vajag balsot. Paldies par tādu komentāru, kas mudina uz sapratni, par ko balsot 6.oktobrī.

Atbildēt

Blēdis runā?

18.09.2018. 22:07

"Man ir bijusi tā “laime” piedzīvot Staļina laikus, par kuriem ir palikušas dažas, diezgan spilgtas, atmiņas ..."- lai paliktu spilgtas atmiņas no Staļina laikiem, šodien tev jābūt jau ap 90, jo bērnībā nav nekādas sajēgas par politiku un rokasbumbu vai hokeju, jo to vēl nespēlē. Ja nav tie 90, tad tu esi blēdis un nomelno tos, kuri strādāja un strādās godīgi. Tu labi zini, ka KNABā strādāt neļāva, darbiniekus vajāja, ja nesniedza ziņas, prasīja stulbas atskaites utt. Centīgos no amata padzina. Ja tu gribi salīdzināt ar Staļina laikiem Jutu un Juri, tad izanalizē konkrētu faktu, vienu un neraksti sazvērestības teorijas un vispārinājumus, ja tev vēl ir smadzenes. Bet izskatās ka to tev nav esi blēdis, drīzāk. Tu, kā izriet no raksta, esi spogulis tiem, kurus pat bez izmeklēšanas varētu likt aiz restēm, jo izskatās, ka tu stāsti par sevi, par savu nostāju. Vai kāds blēdis ir atzinis, ka viņš ir blēdis. Nav, bet nomelnot citus - oi kā māk!

Atbildēt

18.09.2018. 21:56

Viss sagriezts ar kājām gaisā. Autoram jānorāda, ka tieši KNAB darbinieki ķēra ne tikai korumpantus, bet arī musorus, prokurorus, tiesnešus, kas ļaunprātīgi izmantojot dienesta stāvokli "pēc kāda nelabvēļa nepamatota ierosinājuma", fabricēja lietas, vajāja cilvēkus un veica tādus noziegumus, par ko Staļins pat iedomāties nevarēja.
Ja nākamā Saeima aprobežosies tikai ar ģenerālprokurora atlaišanu, tā ir jāpatriec. Viņš ir apsūdzams un tiesājams par smagiem noziegumiem.

Atbildēt

agents

18.09.2018. 21:53

Autors pat baidas pieminet ko Juta teica par musu galveno tiesnesi . Vai tiesam kgb iedzitas bailes ir tik sausmigas ,ka pat iemineties kritizejot JKP , nedrikst to pieminet ? Musu sabiedrotie ari to zina un Juta zina ka vini zina .

Atbildēt

Potapovs

18.09.2018. 21:33

»

Potapovs

A kas, piemēram, attiecībā uz meronī mahinācijām nav pietiekoši faktu, lai sēdinātu jau tagad? Kas to visu nezin ģenērālprokurors


Kas nav bijušas simtiem citu līdzīgu blēdību?
Kautvai Liepājas Metalurgs.

Atbildēt

Potapovs

18.09.2018. 21:31

A kas, piemēram, attiecībā uz meronī mahinācijām nav pietiekoši faktu, lai sēdinātu jau tagad? Kas to visu nezin ģenērālprokurors?

Atbildēt

johans

18.09.2018. 20:40

»

man

šausmīgi interesē,kurā vietā Rīgā staļina bēru dienā ļaudis uz ielas raudāja.Bija klusuma brīdis,kad apstājās uz minūti satiksme,bet mana māte tieši tajā brīdī Kr.Barona ielas pagalmā dauzīja paklāju ar putekļu sitamo.Uz ielas nevienu raudošu neredzēju.Viss bija kā parasti.Tikai 6.tramvajs bija uz brīdi...


Kad visi komunisti,komjaunieši,čekas aģenti un tamlīdzīgi tipi ar.garantētu algu dzēra šņabi barikādēs,tauta pelnīja dienišķo maizi smagā darbā.Atceros,ka pēc Brežņeva nāves komunisti dzenāja tautu uz piemiņas mītiņiem,bet tagad viņi bez kāda kauna pazīmēm gozejās visur,kur vien var pazīmēties.Nāvi okupantiem un viņu dienderiem nevis varu!

Atbildēt

Jūsu būris

18.09.2018. 20:36

»

Pēteris

To jau arī gaida tev līdzīgie čekisti


Nevajag zagt! Tad visus, kas godīgi nebūtu jāapsaukā par čekistiem.

Atbildēt

Latvis

18.09.2018. 20:09

Strīķe ir vienīgā, kas varētu sakustināt šo "čūsku midzeni", jo tā korupcija saaugusi ar atkatniekiem un pat nodokļi ir "pielāgoti" dažiem personāžiem. Kā Lemberga dēlēns nopirka "Top" veikalu akcijas, tā sākās masveidīga šo celtniecība un pērkot materiālus firmai(juridiskai personai) nav jāmaksā PVN. Tā kā šis kungs diez vai ir reģistrējis savu firmu Latvijā, bet drīzāk ārzonā, tad ienākuma nodoklis arī nav jāmaksā. Reģistrēja ofšoros, gan visi lielie mūsu biznesmeņi. Tie "suņu būdas" saimnieki to visu varētu "izbļaut", bet viņi nav juristi un ar bļaustīšanos arī viss izbeigsies. Tā ka Strīķe mums būtu labākais varians, jo būs sliktāk, kad valst ekonomika sabruks. Nevarēs samaksāt sabiedriskā sektorā strādājošiem, nebūs naudas pensijām. Tad sāksies masveida nemieri- linča tiesas.

Atbildēt

neesmu bērns

18.09.2018. 20:08

Kad glabāja Brežņevu man jau pašai bija liels bērns.Grūti iedomāties,ka Brežņeva dēļ kāds Latvijā būtu lējis asaras.Biju tai brīdī Tdžikijā Dušanbe un tur cilvēki viesnīcā skatījās tv kā viņa zārku iemeta ar smagu blīkšķi kapā un smējās.Kādu cirku tad jūsu skolā tā skolotāja taisīja?Staļina dēļ arī Rīgā neviens neraudāja.Ja nu vienīgi aiz laimes un cerībā,ka varbūt beigsies terors.Krievijā gan sievietes kauca,ko var redzēt dokumentālās filmās,jo bija nozombētas un ticēja,ka viņš ir cilvēces tēvs un skolotājs.Arī manā skolā pie sienas bija viņa bildes un plakāti ar slavas dziesmām staļinam,kuri visi tika fiksi novākti drīz vien pēc viņa nāves bez paskaidrojumiem.Un neviena skolotāja neraudāja.Visi radi draugi un kaimiņi bija priecīgi.tāpēc brīnos,ka kāds Rīgā ir redzējis raudošus cilvēkus.Varbūt kāds krievs arī apraudājās vai arī drīzāk tēloja,ka raud,baidoties no "modrajām acīm un ausīm.

Atbildēt

Tiesnesis

18.09.2018. 20:01

»

As

Pilnīgas un absolūtas muļķības tu bērns runā,piemēram manā skolā lielākā daļa skolotājas Brežņeva bērēs raudāja no sirds un pēc dažiem gadiem tas viņām nemaisīja nesāties ar auseklīti pie atloka pa skolas gaiteņiem un tagad nacionāļos rakstīties,par Staļina bērēm pat nerunājot...


Nezinu, vai raudāšana kādās bērēs liecina par kaut kādu īpašu dvēselisku tuvību. Tur jau visa atmosfēra velk uz sērām, un ja vēl acis slapjā vietā vai vienkārši attiecīgs noskaņojums. Es dažreiz raudu, kad piedzeros un klausos Die Lorelei.

Atbildēt

As

18.09.2018. 19:44

»

man

šausmīgi interesē,kurā vietā Rīgā staļina bēru dienā ļaudis uz ielas raudāja.Bija klusuma brīdis,kad apstājās uz minūti satiksme,bet mana māte tieši tajā brīdī Kr.Barona ielas pagalmā dauzīja paklāju ar putekļu sitamo.Uz ielas nevienu raudošu neredzēju.Viss bija kā parasti.Tikai 6.tramvajs bija uz brīdi...


Pilnīgas un absolūtas muļķības tu bērns runā,piemēram manā skolā lielākā daļa skolotājas Brežņeva bērēs raudāja no sirds un pēc dažiem gadiem tas viņām nemaisīja nesāties ar auseklīti pie atloka pa skolas gaiteņiem un tagad nacionāļos rakstīties,par Staļina bērēm pat nerunājot....

Atbildēt

Jānis

18.09.2018. 19:28

»

Muris Počs

Vecuma gļuki, es atvainojos


http://www.rigacv.lv/articles/xx_gadsimts_post_scriptum_1_serija

Sākot ar 15. Minūti

Atbildēt

Tiesnesis

18.09.2018. 19:02

nomainīt ģenerālprokuroru un ielikt amatos tiesās godīgus cilvēkus ir pozitīvi plāni, ja tos reāli gatavotos realizēt. Diemžēl praksē JKP neko konkrētu nedara un netaisās darīt. Tā tikai tāda muldēšana, lai zvejotu apmuļķoto balsis.

Atbildēt

nuja

18.09.2018. 18:37

»

Muris Počs

Vecuma gļuki, es atvainojos


visparastākā taukmūļu šiza.

Atbildēt

stalins

18.09.2018. 18:27

Varbuut izbeigt ar sho demokraatiju? Nu neiet taa lieta.Bet interesanti,ja paraadiisies materials par J.Jurashu.tad J.Striikje njems vinju ciet ?

Atbildēt

pērkons

18.09.2018. 16:45

Strīķe būs IM-kā ministre,jo Kozlovskis ir galigi nolaidis iekslietu sargājošās iestades darbības,viņš nav savā valdīšanas laikā,savedis centrāl tirgu,nerunājot par policijudarbību.Latvījā nav neviens spiegs noķerts,Ādažos divus spiegotājus,ar pātagu uzšava pa dibenu,un palaida uz krieviju atpakaļ,lai spiego tālāk,tāpēc jābalso par spējīgām personām,un spējīgām partijām-KPV un JKp.

Atbildēt

man

18.09.2018. 16:12

šausmīgi interesē,kurā vietā Rīgā staļina bēru dienā ļaudis uz ielas raudāja.Bija klusuma brīdis,kad apstājās uz minūti satiksme,bet mana māte tieši tajā brīdī Kr.Barona ielas pagalmā dauzīja paklāju ar putekļu sitamo.Uz ielas nevienu raudošu neredzēju.Viss bija kā parasti.Tikai 6.tramvajs bija uz brīdi apstājies un dažas mašīnas.

Atbildēt

!

18.09.2018. 16:08

Tik psihiski nenosvērtus cilvēkus kā Strīķe, jātur vismaz kilometra attālumā no varas gaiteņiem!

Atbildēt

18.09.2018. 15:58

jūsu radiniece ir bijusi izteikta mazohiste un viņa nebūt nav vienīgā. Jebkurā sabiedrībā būs viena daļa, kuri sevi šaustīs ar patāgu un gūs no tā baudu.Tie arī ilgojas un gaida "stingro roku", kas visu noliks pa vietām. Tā ir tāda cilvēku psihes īpatnība, kura paver ceļu staļiniem, hitleriem un viņiem līdzīgiem.....tomēr ceru, ka Latvijai tas nedraud, atmiņas vēl ir visai svaigas.....

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

6

Hunta, sargies buntavnieka!

FotoSāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī ministri iz valdības, kas kā aste luncina parlamenta “kvekšu” korpusu. Visbeidzot prezidents, kas pēc puča neierosināja Saeimas atlaišanu.
Lasīt visu...

18

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

FotoAr apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā konference, kāda pēdējo sešu gadu laikā pasaulē organizēta, kurā šogad tika demonstrēta klajas divkosības paraugstunda. Līdz ar to paradoksāli un nožēlojami vienlaikus, ka tās mērķis bija vienoties par pasaules zaļajiem pamatmērķiem!
Lasīt visu...

21

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

FotoArvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav vienaldzīga. Kas būs šī izcilā, Rīgai tik nozīmīgā kultūras pieminekļa nākamais saimnieks, ir satraucis baznīcu, Rīgas pašvaldību, kultūras mantojuma ekspertus, Saeimas politiķus, pat valsts prezidentu. Uz izveidojušos situāciju vēlams paskatīties ar vēsu prātu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....