Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Preparāts

04.10.2023. 08:20

Skrejlapas vajag drukāt.

Atbildēt

ziepes

03.10.2023. 11:20

»

VAU

Pfizers norāva vairāk kā 70 miljardus bobosiku.Kāpēc


Re cik skaidri un saprotami, kas pagrīdes miljonatu uztur pie rakstīšas spēju un palagu palagiem visos medijos. Pazudis tikai tas reklāmaģents jokdaris a. ērglis, bet gan jau atlidos un arī laidīs muļķi pa visu rubuli

Atbildēt

VAU

03.10.2023. 10:19

Pfizers norāva vairāk kā 70 miljardus bobosiku.Kāpēc
ta vecās ieroas mediji tā slānija ginekologi ursulu fonderļainu!?

Atbildēt

Miķelis

02.10.2023. 15:45

»

redz

kas apmaksā Pētera Apiņa regulāro tukšmuldēšanu TV 24....Tagad slēptais pakāpeniski atklājās


Bet pats Pēteris Apinis par saviem labvēļiem gan klusē, toties citiem brauc virsū kā ar buldozeru.

Atbildēt

Хм

02.10.2023. 09:43

Не совсем по теме, не про аптеки.
Но касательно нового министра. Интересно, это уже его инициатива, или кто-то успел протолкнуть?
https://rus.delfi.lv/57860/latvia/55989656/problemy-v-latviyskom-zdravoohranenii-issleduyut-za-3-75-mln-evro

3.75 млн за 2 года...Интересно, кто будут исполнители? Не хотелось бы повторения результатов в виде "за 500 тыс мы подтверждаем-салаты нужно есть"
Как бы и тут не были советы уровня "Нужно 500 млн и перестроить всю систему". А так как 500 млн свободных нет, то не будет вопросов и к авторам исследований-они же посоветовали, разве они виноваты, что "денег нет, но вы держитесь"

Ну и плюс вопрос, почему такие новости намного реже появляются на латделфи?
хотя это уже давно отмеченный факт, манипуляция общественным мнением. Подкидывая русским одни новости, а латышам-другие.
И да, это не решает вопрос закрытия госСМИ на русском, делфи частная компания.

Atbildēt

Хм

02.10.2023. 09:16

Для такого амбициозного заголовка слишком мало потом цифр. А только утверждения "я думаю, мне кажется, я уверен".
Были статьи, где сравнивались цифры, и увы слишком часто не в пользу Латвии. Про затраты по сравнению с Литвой и Эстонией так себе, учитывая, что там выше зарплаты, что означает - зарплаты работающих в медотрасли тоже.
Да, в Зилупе может и дороже отвести лекарство. Но даже по официальным данным статистики в Зилупе и зарплата почти в 2 раз ниже, чем в Риге. ПОэтому все затраты на транспорт легко отбиваются меньшими расходами на зарплаты.

Atbildēt

redz

02.10.2023. 09:15

kas apmaksā Pētera Apiņa regulāro tukšmuldēšanu TV 24....Tagad slēptais pakāpeniski atklājās...

Atbildēt

letlane

01.10.2023. 19:51

»

?

ka Anglija ar spelu zalem un second hand drebju veikaliem


spēļu zāles ir bet secon hand veikalus īpaši daudz neredzēju. te drēbes var nedārgi nopirkt parastos veikalos. Un kas būtiski Anglija vai nu PVN zems vai vispār nav

Atbildēt

Elementāri

01.10.2023. 18:46

Kāpēc Igaunijā un Lietuvā zāles ir lētākas?

Atbildēt

Apinis

01.10.2023. 18:44

Apinis ir nožēlojams.
Vieta tikai pietiek.com un TV24

Atbildēt

abet

01.10.2023. 18:18

»

Raksts par garu! Būtība tāpat skaidra:

Aptieku par daudz, skolu par daudz! Musļiku Hosamu Abu Meri uz WC


automasinu elektrisko uzlades staciju un socialo dzimumu tualesu par maz !

Atbildēt

letlane

01.10.2023. 18:17

aptieku lobbijs atgriezies.Pie mums Anglijā nav jāskrien uz aptieku ibuprofēna dēļ.Aizej uz tuvāko veikaliņu un nopērc par 50 pensiem.Kad atbrauc atvaļinājumā uz Jelgavu pie autoostas tik aptiekas,lombardi un spēļu zāles.

Atbildēt

varka par mazu

01.10.2023. 18:15

»

Apini

Kāpēc tiek izņemti no aptiekām dabiskie preparāti?Pedēdejo ,ko zinu izcēla eikalipta preparātus


lietuviesu sirds pilieni valentis ari letaki par latviesu balderiana pilieniem.

Atbildēt

redzam, kas barojas no vieglas naudas

01.10.2023. 17:39

tas arī viss

Atbildēt

Žulis

01.10.2023. 16:14

Apmēram puse melu un puse patiesības ir šajā rakstā. Tik tiešām lauvas tiesu uzcenojuma zālēm rada ražotāji. Bet viena daļa šo ražotāju, kas visbezkaunīgāk uzceno savas zāles, atrodas tieši Latvijā. Borspirts u.c.spirti, tinktūras, ārīgi lietojamie pārsvarā tiek šeit ražoti un maksā nenormāli. To pašu mildronātu ārpus Latvijas var nopirkt lētāk, nekā šeit.Kāpēc? Kāpēc valsts nenoņem PVN zēlēm? Kāpēc ZVA nesamazina birokrātiskās prasības zāļu tirgotājiem un tādējādi Latvijas pacienti paliek bez daudzām efektīgām un salīdzinoši lētām zālēm? Ja šīs zāles ir izgājušas pārbaudi un lietošanai apstiprinātās citās attīstītajās valstīs, tad kāds iemesls ir likt dažādus birokrātiskus šķēršļus šo zāļu izplatīšanai Latvijā? Arī par to pašārstēšanās kaitīgumu šeit ir tāda tukša runāšana. Ko lai dara cilvēki, ja tā kvalificētā ārsta pieejamība ir tāda, kāda tā ir? Tad jau labāk varbūt būtu pastāvošajā situācijā Apiņa kungam ierosināt sastādīt un izplatīt iedzīvotāju vidū dažādus kvalitatīvus medicīniski izglītojošus materiālus. Lai cilvēki lasa un mācās sevi kvalitatīvāk un pareizāk ārstēt. Lai nepārrijās tos pretsāpju līdzekļus, lai nenobendē savas nieres un aknas.Daļēji šo izglītošanas darbu veic medicīnas tēmai veltītie žurnāli, bet ne jau katram ir pa kabatai šos žurnālus pasūtīt. Ir jāvadās no reālās situācijas. Un realitāte ir tāda, ka valstij pie kājas slimnieku ārstēšana. Tāpēc slimniekiem par savu veslību jādod iespēja rūpēties pašiem, nevis jācenšas ierobežot zāļu pieejamība, aizbildinoties ar pašārstēšanās kaitīgumu.

Atbildēt

vice

01.10.2023. 15:12

Medicīnas propagandons ir atgriezies!!

Ignorēt realitāti - stulbums (kaut arī nauda "jāatstrādā")!!!

Strikti!!!

Atbildēt

Tiesiskums

01.10.2023. 14:38

Peter,palīdzi ieviest kārtību Režicas slimnīcā,ilgi,stundām jāatrodās uzņemšanas telpā,kamēr pie nogādātā slimnieka pienāks kāds no personāla un savlaicīgi uzsāks nepieciešamās medmanupulācijas---sevišķi ar insultu,kur medicīnas iejaukšanās sekmīga 3 stundu periodā.Inspekcijas "kadri" varētu inkognito pavērot NOTIEKOŠO uzņemšanā,ne sēdēt un kafijot!

Atbildēt

Raksts par garu! Būtība tāpat skaidra:

01.10.2023. 13:26

Aptieku par daudz, skolu par daudz! Musļiku Hosamu Abu Meri uz WC!

Atbildēt

Degradāija

01.10.2023. 13:14

Medikamenti ar blaknēm.Diemžēl divkājainie šādu situāciju atzīst par normālu un labu esam,tas pats par ārstniecības metodēm un protokoliem.

Atbildēt

lauķis

01.10.2023. 13:03

Priekš kam aitām aptiekas?Šmurdjaku un uzpurņus pievedīs visur.
Man aptieka ir aiz loga un tur viss ir bez maksas.

Atbildēt

Apini

01.10.2023. 13:00

Kāpēc tiek izņemti no aptiekām dabiskie preparāti?Pedēdejo ,ko zinu izcēla eikalipta preparātus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

Protams, Krievijas valsts valodai ir nozīmīga vieta Latvijas politikā!

FotoMēs uzskatām, ka aizliegums lietot Latvijas mazākumtautību valodas politiskās diskusijās neveicinātu ne piederības sajūtu Latvijai, ne vārda brīvību, ne mūsu valsts demokrātisko iekārtu.
Lasīt visu...

21

Latvijas iedzīvotāju cilvēktiesības uz klimata izmaiņu ierobežošanu un dabas daudzveidības saglabāšanu

FotoPēdējā pusgada laikā Latvijas politiskā vide, sabiedriskie mēdiji, sociālie mediji un portāli pārlieku bieži un radikāli ieņem konservatīvu vai pat negatīvu nostāju klimata izmaiņu apturēšanas un dabas daudzveidības saglabāšanas jautājumos. Pat brīdī, kad Latvijas Satversmes tiesa pieņēma vēsturisko un viedo spriedumu, ar kuru atcelta norma par mazāka caurmēra koku ciršanu, politiskajā retorikā un mediju slejās skanēja tikai apšaubāmu mežcirtēju asociāciju viedoklis, ka šie nepadošoties un darīšot visu, lai Latviju pārvērstu par izcirtumu (varbūt ne gluži šādiem vārdiem, bet šādu ideju).
Lasīt visu...

20

Būtu mēs labāk ēduši...

FotoLatvijas Žurnālistu asociācija (asociācija) aicina politiķus atturēties no mediju un žurnālistu diskreditācijas,  apzināti vai neapzināti veidojot nepamatotu viedokli par žurnālistiem, jo īpaši sabiedrisko mediju, kā valsts nodevējiem. Tāpat asociācija aicina sabiedriskos medijus sabiedrībai plašāk skaidrot savas redakcionālās izvēles.
Lasīt visu...

21

Nē, Somijas politiķus debatēs necepina ne arābu, ne krievu valodā

FotoLatvijas Radio galvenās redaktores Anitas Braunas ieraksts sociālajos tīklos sacēla lielu diskusiju vētru sociālajos tīklos. Viņai aizrādīja, ka minētais raidījums Somijā nebija partiju kandidātu priekšvēlēšanu debates krievu valodā, bet gan raidījums, kurā par politiku tika iztaujāti emigranti. Situācijas nav salīdzināmas, jo Somijas sabiedriskais medijs politiķu debates svešvalodā nerīko.
Lasīt visu...

20

Kas tā par Rīgas domes ēku bez progresa simbola – varavīksnes karoga!

FotoRīgas domes priekšsēdētāja Rīgas domes priekšsēdētājam Vilnim Ķirsim – aicinājums izkārt varavīksnes karogu pie Rīgas rātsnama no 6. jūnija līdz 15. jūnijam.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

Ņemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā...

Foto

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

Saeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā...

Foto

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

Komentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un...

Foto

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

Par Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā –...

Foto

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

Ņemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes...

Foto

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

Bloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu...

Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...