Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Andrejs Urdze - čekists un LR Ordeņa kavalieris

27.10.2022. 11:10

»

Valdis

Andreju zinu sen: Kas tev teica ka viņs bija čekas aģents? Tu to teici


http://www.la.lv/politkorektuma-ideologi-cekas-noderigie-idioti
Raksturīgākais noderīgā idiota lomas spēlētājs šajā operācijā bija radikālā t.s. Ķelnes grupa, piemēram, viena no tās dalībniekiem – avangarda mākslas kustības „Fluxus” pārstāvja Valda Āboliņa sakarus ar ultraliberālajiem vācu radikāļiem čeka jo īpaši novērtēja. Rezultātā no čekas viedokļa ļoti veiksmīgi noritēja 3. Pasaules latviešu jauniešu kongress 1975. gadā Florefā, Beļģijā (6,7). Par lielu sarūgtinājumu saviem vecākiem un Pasaules Brīvo Latviešu apvienības (PBLA) vadībai jaunieši ieņēma visai konformistisku pozīciju. Kongresa laikā nenotika neviena pretpadomju akcija, turklāt 5 no 14 kongresa delegātiem pauda marksistiski-ļeņinisku pārliecību (G. Pone, A. Urdze, O. Rozītis, M. Būmanis un jau minētais V. Āboliņš). Andrejs Urdze aizgāja pat tik tālu, ka, izmantojot PSRS statistikas datus, atspēkoja PBLA izteiktās bažas par Latvijas rusifikāciju. Kongresā netika pieņemta t.s. Latvijas nacionālās atbrīvošanas frontes programma, taču atbalstu guva divas no čekas viedokļa izdevīgas rezolūcijas. Valdis Āboliņš pastāvēja uz to, ka kultūras sakariem jānotiek, solidarizējoties ar Latvijā valdošo režīmu: Latvijas kultūra uzsākusi jaunu, sociālistisku ceļu, kad pēc 1940. gada Latvijā likvidēts privātīpašums un to turienes izraidīta „kungu šķira”.

Atbildēt

ZZZ

10.10.2022. 08:14

»

Pirātu partija

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām...


Visņirdzīgākais, ka visi jūsu murgi par "vēlēšanu nozagšanu" ir izgāzušies. Nekāda krāpšana nav bijusi. Tauta paņēma to, kas izskatījās vislabāk. Ja tevi neizvēlējas, tad sūdzies mammītei.

Atbildēt

ome

09.10.2022. 22:50

katru dienu Latvija ierodas apmeram 200 krievu pa dazhadiem "celjiem" /ari nelegali/,kuri muk no krievijas. No 30.septembra jau ieradushies nelegaali par pa 5000 "beeglju" musu zemee!Otraa okupaacija?! kapeec valdiba izliekas akla un kurla esam?

Atbildēt

ja ticēt

08.10.2022. 09:51

»

Lapele

šī lapele jau naidā pret Latviju pārspēj visas kremla agentūras. Tikai stipri šizoidāka


tad bordaņi bļondari jaunupi steķi vušņevičas....ir tīra čeka, partorgi...ja šādi radījumi viņus aizstāv....

Atbildēt

Lapele

07.10.2022. 20:10

šī lapele jau naidā pret Latviju pārspēj visas kremla agentūras. Tikai stipri šizoidāka

Atbildēt

labāk nu skatit kā un kurs veikli nomaina lielākos zagļus/kretīnus

06.10.2022. 11:49

saucamie pāadalītaji...labi cilvēki, visiem nekauņām citu pelnītu naudu...jo nekauņas ir cilvēki, citi nav cilvēki, bet godīgi muļķi, un kur dala tur atdalās krējums

Atbildēt

?

06.10.2022. 06:59

»

Pirātu partija

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām...


vai tavam favoritam baidenam ir regulara vedera izeja,vai tomer aizcietejumi moka ?

Atbildēt

paskaidrojums:

05.10.2022. 10:53

»

Memuāri

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti...


LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti.
Cilvēkiem vēl bija ideāli , lielzagļi vēl tikai mācijās zagt pa lielam un bij vēl bailīgi ,
jo bij okupantu atkritumi un labi zināja kas ar viņiem notiktu vecajā režīmā.

Pilnīgas muļķības: Zagšana te sākās jau okupācijas laikos, un Tautas frontes laikos turpinājas ar vēl lielāku jaudu (prihvatizācija) un zaga ne no kā nebaidoties-kas vien varēja...Un tā turpinās vēl šodien, un spriežot pēc vēlēšanu rezultātiem-turpināsies vēl vismas 4 gadus...

Atbildēt

Pirātu partija

05.10.2022. 08:56

Varētu kāds apkopot statistikas datus par vēlēšanām ?
Ļoti aizdomīga liekas NewVemjotības uzvara.
Kam vajadzētu pievērst uzmanību.
Kuros apgabalos vēlēšanu aktivitāte neatbilst vidējai aktivitātei valstī.
Kas visvairāk balsis savāca šajos vēlēšanu iecirkņos.
Kura partija visvairāk balsis savāca pirms vēlēšanu dienas. Par kuru partiju visvairāk nobalsoja pa pastu.
Zinot šos datus pēc varbūtības teorijas, ļoti viegli izskaitļot kā notika rezultātu viltošana.
P.S. Atgādināšu vēlreiz. Pasaule mainās, drīz Eiropā tiks likvidēti līdzšinējās pasaules lielākie zagļi un mahenātori. Tādi kā meŗķeles tantuks, šroders, sarkozī un līdzīgi puķinasosi.
Režīmi nomainīsies visur, arī Latvijā "veiksmes stāstam" nav palicis ilgi, bet mēs, kā parasti, būsim vieni no pēdējiem.
Un jau ļoti drīz lielas avārijas tuneļos. Paskatīsiemies ko uzspridzinās puķins savā agonijā. Jūtu līdz Pēterburgas metro izmantotājiem.

Atbildēt

hakeri

05.10.2022. 07:23

»

Memuāri

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti...


Var jau, var uzticēties internetam un e-balsošanai...

Atbildēt

Andrejs Urdze

04.10.2022. 22:33

Kādēļ KGB aģents un kolaborators Andrejs Urdze no Ķelnes komunistu grupējuma latviešu mītnē Annabergā Vācijā ekspluatē, ņirgājas un moca latviešus un latviešu bērnus? Vai viņam par to nevajadzētu atņemt ordeni, prezidenta kungs? Tādi pseido-latvieši noniecina mūsu valsti!

Atbildēt

?

04.10.2022. 20:34

»

Guntis

autors rakstīja


un ko tad dara Guntis?? Pat nedriķē, tikai kritizē

Atbildēt

larvija amerikai neko nenozīmē - kariņš nav aģents bet blēdis pārdodas vairāksolīšanā

04.10.2022. 20:06

līdēji domā, ka kariņš darbojas asv uzdevumā, un balsodami par viņu cer, ka amerika aiz pateicības nāks pestīt lv no krievu briesmām, gāzes trūkuma un pašu muļķības dēļ dēlī salaistās ekonomikas. patiesībā asv jebkurā mirklī var paģērēt jebko no vienalga kādas krāsas valdības latvijā, un šitādu sīkaļu politkarjerās viņi nekā neiegulda. latvijā ir apm. četri mafijas klani, visi ir kautkādā veidā saistīti ar krieviju, un bez starptautiskās organizētās noziedzības atvēles neviens šeit par premjeru nevar kļūt. labākajā gadījumā kariņš kalpo ne tikai mafijai, bet arī vācijas izlūkdienestam, savukārt cip tādus muļķus neņem pat par ziņotājiem.

Atbildēt

Stute...

04.10.2022. 20:01

Labs raksts, tikai tauta ir tizla, vēl vismaz vairākām paaudzēm jānomainās, lai sāktu ko sajēgt! Vai nebūs par vēlu?

Atbildēt

Memuāri

04.10.2022. 19:52

LV 90tajos vēlēšanu rezultāti netika koriģēti.
Cilvēkiem vēl bija ideāli , lielzagļi vēl tikai mācijās zagt pa lielam un bij vēl bailīgi ,
jo bij okupantu atkritumi un labi zināja kas ar viņiem notiktu vecajā režīmā.

Kad Repše tika godīgi ievēlēts un Jaunā Laika laikā tika apturēts ap 1miljarda izagšana ,
oranžie bandīti solījās to nakad vairs nepieļaut .

Visas vēlēšanas pēc Repšes ir 100% viltojums.
Cimdars ilgi bij paklausīgs ,bet aizejot mainīja "puses" un tika novākts.
Trīs iepriekšējie CVK vadītāji miruši nedabīgā nāvē.

E-balsošana netika ieviesta un tagad to pat vairs nepiemin.
Banku kartes masveidā nenoviltosi atšķirībā no kaut kādiem papīrīšiem maisos.

Gandrīz viss tas pats arī Trampa gadījumā , tapēc tagad tur ir tas dārzenis ,kuru aiz rokas vadā.Atbildēt

cilveks444

04.10.2022. 19:49

»

Guntis

autors rakstīja


Ko Jūs konkrēti vēlaties? Jā, neesmu Gunārs Astra. Man nav tādas jaudas un spēka. Lai upurētu visu. Arī PSRS laikā disidentu bija gaužām maz. Latvijā uz vienas rokas pirkstiem skaitāmi, iespējams. Taču, kad slūžas tika pavērtas vaļā, kad PSRS sabruka (vai tika sagrauta), tad tautas nīgrums lauzās laukā ar joni. Tās pašas tautas, kas 50 okupācijas gadus bija klusu cietusi un zemojusies. Tās pašas tautas, kas disidentus nereti sauca par trakiem. Turklāt, riskēšu apgalvot, ka daudzi tā arī domāja. Reāli domāja. Teica, ka šiem vieta zināmās ārstniecības iestādēs. Vairums, nospiedošs vairums sabiedrības samierinājās ar situāciju. Jā, ieņirdza par kādu anekdoti virtuves atmosfērā, bet pastāstot to, bailēs satrūkās vai logs nav vaļā, vai kaimiņos stukačs nav dzirdējis?! Vai tagad ir citādāki? Nē, nav citādāki! Tagad ir gluži tāpat! Tas, ka pagaidām ļauj runāt nedaudz brīvāk, ir saistīts ar to, ka tas tiek kontrolēts ar modernām tehnoloģijām, kur ļaus runāt tikai tik ilgi, kamēr tas neapdraudēs sistēmu jeb varu. Arī tagad būs tas pats. Kad sistēma bruks, un tā tādu vai citādu apstākļu dēļ bruks, tauta tverot gaisu zibenīgi uzelpos, un centīgi metīsies “nospārdīt” vakardienas kaklakungus. Bet kamēr tas nenotiek, visi ciešas, turklāt vairums pat iepīkstēties baidās. Ne tikai baidās, bet iztapībā varai, cerot, ka tiks atalgoti, metas grūst atpakaļ purvā tos, kas galvas laukā izbāzuši, cenšas izrāpties laukā no purva. Un jā, es rakstu! Rakstu, ko domāju, šodien un tagad! Viedoklis kopumā man nemainīgs, taču man nav tādu informāciju avotu, kādi, piemēram, ir Lato Lapsam. Tāpēc paužot viedokli, vados pēc informācijas, kas pieejama publiski, pēc veselā saprāta un loģikas. Esmu iekšā politikā, precīzāk, politikas vērošanā ilgu laiku, mans skolotājs bija mans tēvs. Viņš vēroja politiskās norises kopš Atmodas laikiem. Es pēc Atmodas strādāju un dzīvoju, politiku vēroju attālināti. Bet, kad sapratu, ka Latvija strauji grimst, tad sāku analizēt un monitorēt notikumus daudzkārt pamatīgāk. Jā, tikai rakstu. Bet 99% pat to nedara!

Atbildēt

cilveks444

04.10.2022. 19:28

»

cilvekam ciparam

Par kaiminzemes caru var balsot visi kaiminzemes iedzivotaji,bet par izbrauceju ar izraelas vizu kabata var vienoties 100 rumpji sava shodnaka


Tur cita nianse, manuprāt. Katrā teritorijā tiek nodrošināta tāda vara, kāda ir vajadzīga zināmiem spēkiem pasaulē, kas pārtiek gan no kara, gan viltus pandēmijām, gan eko fašisma utt., un tā vara tiek nodrošināta ar tādām metodēm, kādas attiecīgajā teritorijā nodrošina mazāku risku, ka kaut kas varētu noiet greizi.

Atbildēt

Karaļa Kīra , Ahmenīdu dinastija .

04.10.2022. 19:19

Mūsu ir 270 miljoni ,neesam maza valstiņa ,kura pārtiek no sēnēm .
NATO man ( Latvijai ,Baltijai ) ļoti daudz radu ,solīja ka uzraudzīs kas notiek mūsu platuma grādos ,mūs uzdevums ,nebūt kūtriem.atmaskot valst ienaidniekus un darīt zinamu Nato par šādiem elementiem.

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 18:37

»

Tas tavs idiotisms ar pašreklāmu

nav izturams. Nevienu tie tavi sūdi neinteresē, jo neko nevienam nedod


Tikko vēl vienu manu grāmatu iegādājas ārzemju bibliotēka Minhenē. Situācijā kad Latvijas masu mediji par manām grāmatām klusē, pašreklāma ir vienīgā iespēja lai cilvēki par mani kaut ko uzzinātu. Pirms dažām nedēļām starp citu saņēmu ļoti prestižo Siguldas novada Gada balvu kultūrā un tieši par savām izdotajām grāmatām. Tāpēc neņemiet ļaunā - turpināšu.

Atbildēt

Tas tavs idiotisms ar pašreklāmu

04.10.2022. 18:26

»

Atis Priedītis

Jums nav apnicis? Čekistu laiks jau sen ir beidzies. Un viņu "diagnozes" ir smieklīgas


nav izturams. Nevienu tie tavi sūdi neinteresē, jo neko nevienam nedod.

Atbildēt

cilvekam ciparam

04.10.2022. 16:49

Par kaiminzemes caru var balsot visi kaiminzemes iedzivotaji,bet par izbrauceju ar izraelas vizu kabata var vienoties 100 rumpji sava shodnaka !

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 16:48

»

A. Priedīti!

Steidzami apmeklējiet psihiatru


Jums nav apnicis? Čekistu laiks jau sen ir beidzies. Un viņu "diagnozes" ir smieklīgas.

Atbildēt

A. Priedīti!

04.10.2022. 16:26

»

Atis Priedītis

Kad atkal runās Dieva balss...


Steidzami apmeklējiet psihiatru!

Atbildēt

Atis Priedītis

04.10.2022. 15:12

Kad atkal runās Dieva balss?

Pamazām top Ata Priedīša (Andra Marta) grāmata, kuras saturā ietvertas pārdomas par pašiem aktuālākajiem šodienas notikumiem.

Fragments no topošās fantastikas žanra grāmatas "Kristaps - slepenie protokoli 2.daļa Atgriešanās". Grāmatas saturu galvenokārt veidos Gulbja zvaigznāja planētas sūtņa uz Zemes Kristapa sarunas ar Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjiem.

Arī Kristapam ļoti bieži radās vēlēšanās iztaujāt Gulbja zvaigznāja planētas Zinātnieku grupas pārstāvjus. Un viens no tiem bija jautājums par šīs planētas cilvēku reliģiskajiem uzskatiem.
- Vai Gulbja zvaigznāja planētas cilvēkiem ir citi reliģiskie uzskati nekā Zemes cilvēkiem?
- Protams, jo informācijas apmaiņa starp mūsu planētām oficiāli nekad nav notikusi.
- Un tomēr arī Gulbja planētas cilvēki tic Dievam?
- Jā, tic un reliģija ir ļoti svarīga mūsu planētas kultūras sastāvdaļa.
- Vai ir bijis kaut kas kopējs mūsu abu planētu cilvēku reliģiskajos uzskatos.
- Jā. Arī pie mums ļoti tālā senatnē notika tieši tas pats kas uz Zemes. Kari un cilvēku nogalināšanas ir arī mūsu planētas ļoti nepatīkamā vēsture.
- Un kad tas viss beidzās.
- Pie mums radās jauna reliģija, kuras pamatnostādne bija, ka katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama. Kad šī reliģija kļuva vispopulārākā pie mums nežēlības un naida laikmets pamazām beidzās.
- Vai šo reliģiju ir iespējams darīt zināmu arī Zemes cilvēkiem?
- Nē, tas nav iespējams, jo mūsu reliģijas ir pārāk atšķirīgas. Arī uz Zemes kaut kad nākotnē pavisam noteikti radīsies līdzīga reliģija, bet tā būs pavisam savādāka nekā mūsu planētas reliģija. Kopēja būs tikai pamatnostādne - "Katra cilvēka dzīvība ir svēta un neaizskarama".
- Kā jūs prognozējat šādas reliģijas rašanos uz Zemes?
- Iespējamākais variants, ka būs cilvēks, kurš pēkšņi sāks dzirdēt Dieva balsi. Dievs piedāvās slēgt ar Zemes cilvēkiem jaunu derību, kuras Svētajos rakstos nebūs naida un nežēlastības.
- Un kad tas varētu notikt?
- Pēc mūsu prognozēm tuvāko 200 vai 300 gadu laikā.
Turpinājums sekos.

Atbildēt

Guntis

04.10.2022. 15:07

autors rakstīja:
Latvijā ir stabilitāte, jeb pārfrāzējot – laižam Latviju stabili uz grunti.


Un pats autors ko? Tikai driķē rakstus te? Vairs neko nevar citu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Mūsu labvēlis Meroni palūdza uzrakstīt par Lembergu, un nevarējām atteikt

FotoKurš no viņiem? Gremdēs vai atbalstīs, apsolīs un apžēlos?! Tieši tāda pašreiz ir augstāko vērtību nesēja, arī drošības garanta – nākamā Latvijas prezidenta – atlases un ievēlēšanas intriga. Izrādās, ka bez Lemberga nevar. Tāda ir cena, ja valdības koalīcija nespēj vienoties par vienu kopēju Valsts prezidenta kandidātu.
Lasīt visu...

21

Latvijas psihiatriem – noraidījums!

FotoLaikā, kad tik daudz emociju un spraigu cīņu uz ledus, sāncensības gars pēkšņi pārņēmis arī gluži negaidīti saformējušos komandu – Latvijas psihiatrus. Lai arī patīkamāk noteikti būtu svinēt Latvijas svarīgāko uzvaru, diemžēl nāksies brīdi uzkavēties arī šajā publiskās diskusijas laukumā, īsi atvairot izdarītos metienus pa maniem vārtiem.
Lasīt visu...

8

Vai īstie prezidenta amata kandidāti ir Mūrniece, Zīle un Simanovičs?

FotoTā vien izskatās, ka pašreiz izvirzītajiem valsts prezidenta amata kandidātiem nav cerību iekarot Rīgas pili, jo nevienam nav nav tik liela atbalsta, lai saņemtu ievēlēšanai nepieciešamo balsu skaitu. To lieliski apzinās arī politiķi.
Lasīt visu...

21

Tiesības nogalināt: Krievijas gadījums

FotoKas notiek, kad civilā vara netiek galā ar tiem, kuru rokās ir ieroči? Sākas haoss, un taisnība ir tam, kurš stiprāks.
Lasīt visu...

3

Kaut kāds izlēcējs iedomājas, ka var domāt citādi nekā mēs, izcilie eksperti un speciālisti, kuriem ir pašreizējos datos balstīts pareizais viedoklis

FotoPēc pēdējā nedēļā izskanējušajiem Nila Saksa-Konstantinova apgalvojumiem presē, šo rakstu vēlamies sākt ar diviem būtiskiem jautājumiem. Kurš ir atbildīgs par ekspertu ekspertīzes kontroli, un kā pasargāt mūsu bērnus un sabiedrību no stigmatizējošu un veselību apdraudošu naratīvu veidošanās sabiedriskajā domā?
Lasīt visu...

21

Vai nākamais prezidents arī dalīs ordeņus savējiem un garāmgājējiem?

Foto“Nav īstais brīdis eksperimentiem ar koalīciju,” teic Uldis Pīlēns, Valsts prezidenta amata kandidāts, skaidrodams savu pārliecību par to, ka pēc prezidenta ievēlēšanas nevajadzētu veidot citu koalīciju. To viņš uzsver “Neatkarīgās” raidījumā, kurā piedalās visi trīs prezidenta amata kandidāti un kā eksperts – bijušais Valsts prezidenta kancelejas šefs Mārtiņš Bondars (Vairas Vīķes-Freibergas laiki). “Prezidenta dēļ koalīcija sastrīdas? Tas nav nopietni,” Pīlēns pabeidz domu.
Lasīt visu...

21

Prokremliskā pagale. Levits bija tieši tāds savā vietā, kāds bija nepieciešams prokremliskajiem spēkiem

FotoGrūti pateikt, kāpēc tieši Saeimas kontekstā Latvijas valsts prezidents Egils Levits ieraudzīja kaut ko tādu, ko nosauca par prokremlisku – proti, nedraudzīgu mūsu kopējam stāstam. Kāpēc neko tādu mēs no viņa nedzirdējām iepriekšējos četrus gadus, lai gan utaino šovinistu grūpijas un virsvadītāji tāpat darīja savu darbu. Un – ne tikai Saeimas namā.
Lasīt visu...

21

Kā tad lai māca Latvijas vēsturi?

FotoLatvijā virmo diskusijas par vēsturi un tās mācīšanu skolās. Pēc jaunās Skola 2030 programas ieviešanas Latvijas skolās vēsture netiks mācīta atsevišķi no citām disciplīnām/zinātnēm. Arī atsevišķa Latvijas vēsture ne, bet tā tiks mācīta pasaules vēstures kontekstā. Lai plašākai publikai palīdzētu saprast diskusiju, vēlētos dalīties ar to, kas ir vēsture, kāpēc tā jāmāca un kādu vēsturi vajadzētu mācīt mūsu skolās.
Lasīt visu...

21

Nākamajam valsts prezidentam ir jāspēj vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos!

FotoPersonīgi man nešķiet būtiski, lai valsts prezidents vaļējā automašīnā trauktos pa valsti un sveiktu ceļmalā stāvošos zemniekus vai teiktu iedvesmojošas runas meijām greznotos tautas namos. Pats galvenais ir, lai nākamais prezidents būtu spējīgs vadīt Latviju iespējamā Trešā pasaules kara apstākļos. Lai viņam būtu izveidoti labi personiskie kontakti ar visiem Eiropas, ASV un NATO līderiem un lai viņam vienmēr būtu iespēja ar tiem sazināties un paust savas bažas par Eiropā un pasaulē notiekošo. Un arī lai ārvalstu partneri savukārt cienītu mūsu prezidentu un zinātu, ka viņa domās ir vērts ieklausīties.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Naida kurināšanas troļļi Latvijā mēģina iebiedēt un apklusināt mūs, objektīvos, drosmīgos un sabiedrības interesēs strādājošos žurnālistus, neļaujot mums darīt visu, kas mums ienāk prātā

Nesen beidzu...

Foto

Rinkēviča unikālais skapis

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča gadījums Latvijas politikā ir saistāms ar mērķtiecīgu darbu, kur visa pamatā ir ne tikai spēja izmantot apstākļus, bet tos...

Foto

Baltkrievija Krievijas kabatā

Aleksandra Lukašenko sliktais veselības stāvoklis liek domāt par to, kas var notikt, ja viņš nespēs pildīt vadoņa lomu. Pirms tas kļūst skaidrs, atskatīsimies,...

Foto

Pietiek nopietnības: Maksimu Galkinu par valsts prezidentu!

Ņemot vērā ārkārtīgi sarežģīto situāciju pēc Leviatāna k-ga atsacīšanās kandidēt, ierosinu meklēt neordinārus risinājumus. Viens no tiem būtu ārkārtas...

Foto

Cik baisi, ka lieliskais Latvijas nepārtrauktības doktrīnas tēvs Levits ir piekāpies prokremliskā oligarhāta kalpu sazvērestības priekšā

Ja vesels prezidents, vārdā Egils Levits, atsakās atkārtoti pretendēt uz...

Foto

Piesakos konkursā par vistukšāko un visfrāžaināko prezidenta amata kandidāta paziņojumu

Dārgie draugi! Es, tāpat kā daudzi, vēlos redzēt mūsu Latviju modernu un stipru. Moderna Latvija manā...

Foto

Valdība atļauj elpot

Šķiet, Latvijā var uzelpot brīvāk. Pat mediji informē, ka “uzpurņu” ēra beigusies. Ministru kabinets šā gada 9. maija sēdē tiešām mainīja epidemioloģiskās drošības...

Foto

Kremļa rokas nozākātajam Egilam Levitam ir ļoti zems reitings? Viņam vienalga nav alternatīvas, jo Gunāram Astram un Jānim Čakstem „reitings” bija vispār nekāds!

2019. g. jūlijā...

Foto

Gada laikā kampaņa „Runā latviski” panākusi ievērojamas pārmaiņas

7. maijā apritēja gads, kopš sociālajos tīklos twitter un Facebook tika uzsākta sabiedriska kampaņa #RunāLatviski #AtkrieviskoLatviju. Nesen līdzdalības...

Foto

Egila Levita kancelejas darbinieku algas ir tik mazas, ka drīz viņus piemeklēs bads

Ordeņu šķinda Rīgas pilī, Kremļa atbalstītāju bļaurības Esplanādē un “gatavošanās” 9. maija pseidosvinībām...

Foto

Nekonsekventi lēmumi un valsts spiediens uz tieslietu sistēmu ir nepieņemama un bezatbildīga rīcība

Pārsteidzīgi paziņojumi, nepamatoti izteikumi Latvijas politiskajai videi nav nekāds jaunums, taču tagad pieņemts...

Foto

Kliedzoši!

Šis ir KLIEDZOŠI! Es pats esmu vecāks, un sirds sažņaudzas, redzot, ka Latvijā notiek šādas drausmas. Man trūkst vārdu... Vai tas ir tas Latvijas izslavētais...

Foto

Bordāna “eža cimdu” mantiniece

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere plašā intervijā, liekulīgi iepinot tēzi par Temīdas apolitiskumu, cenšas pārliecināt publiku, ka “nevainīguma prezumpcija tiek un tiks augstā...

Foto

Tikai tautas ienaidnieki var neuzticēties Latvijas valsts lieliskajām institūcijām un šaubīties par demokrātijas noturību pasaulē!

Ministres kundze! Nacionālo bruņoto spēku komandiera kungs! Karavīri un parādes dalībnieki!...

Foto

Krievi ir nosprieduši – ja nav taustāmas jēgas no viņu balsīm parlamentā, tad balsos par klauniem, būs vismaz jautrāk

Ukrainas karš liecina, ka pasaule nevar būt droša...

Foto

Kamēr policijā turpinās strādāt šādi andronkuļi, upuri neziņos

Sieviete, ko bijušais dzīvesbiedrs nodur maza bērna priekšā. Sieviete gaidībās, kuru dzīvesbiedrs nosit līdz nāvei, apzināti spīdzinot pirms...

Foto

Kas vispār var sodīt Levitu un viņa bandas dalībniekus?

Egils Levits un tā visa banda ap viņu, kas safabricēja kriminālprocesu un pasūtīja kratīšanas, meklējot Viltvārža un...

Foto

Ar e-adresēm valsts aparāts ir modernizējis birokrātiju, taču par tās palielināšanas cenu

Oficiālā elektroniskā adrese (e-adrese) ir valsts ieviests rīks, caur kuru tiek nodrošināta korespondence starp...