Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

09.11.2015. 22:30

ceru,ka nākošajās vēlešanās viņam vismaz būs mazāk naudas, lai uzpirktu vēlētājus. tiešām lauku mēs esam,ja kaut viens par tādu balsojam. Ko tās skolu direktores viņa partijā dara?

Atbildēt

LNNK/TB+VL

09.11.2015. 19:01

Nu labi ka mēs viņu paspējām izmest no savas partijas. Būtu mūs astkal aptaisījis un smirdētu.

Atbildēt

Ainara draugs

09.11.2015. 14:24

Pašvaldības dzīvoklis un remonts ārpus rindas

Laikraksts “Latvijas Avīze” ziņoja, ka 2006.gadā A.Melders kā Alūksnes domes priekšsēdētāja vietnieks, apejot par dzīvokļu piešķiršanu atbildīgo domes darbinieci un vairāk kā 100 cilvēku garo rindu, piešķīra bijušajm ieslodzītajam A.Mudračenko pašvaldības dzīvokli. Pašvaldības uzņēmums “Alūksnes nami” par pašvaldības līdzekļiem šajā dzīvoklī veica aptuveni 2000 latu vērtu remontu. A.Melders nenoliedza dzīvokļa piešķiršanas faktu, bet apgalvoja, ka nav atbildīgs par dzīvokļa remontā ieguldītajiem pašvaldības līdzekļiem.

Un kas ir Andrejs Mudračenko - A.Meldera draugs


Latgales apgabaltiesa pieciem vīriešiem, kurus tiesāja par jauna džipa nolaupīšanu Balvu rajonā pagājušā gada martā un par izspiešanu organizētā grupā, piespriedusi reālu brīvības atņemšanu no četriem līdz deviņiem gadiem. Vīrieši tika apcietināti tiesas zālē tūlīt pēc sprieduma pasludināšanas. .Sergejs Čaikins, Aleksandrs Lobanovs, Sergejs Gnennijs, Aleksandrs Fiļipovs un Andrejs Mudračenko atzīti par vainīgiem laupīšanā un izspiešanā organizētā grupā. .


Andrejam Mudračenko piespriests piecu gadu cietumsods, mantas konfiskācija un policijas kontrole uz vienu gadu. .

Jau ziņots, ka Latgales apgabaltiesa sākusi skatīt krimināllietu par jauna džipa "Toyota Land Cruiser" nolaupīšanu pagājušā gada 6.martā Balvu rajonā. .

Lietā par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu, bija apsūdzētas sešas personas, viņu vidū viens Krievijas Federācijas pilsonis, kurš Latvijā uzturas nelegāli. Apsūdzībai nepiekrīt tiesājamo advokāti. .


Prokuratūra uzskata, ka tiesājamais Sergejs Č. organizējis un vadījis organizētu noziedzīgu grupu nolūkā izdarīt laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu. Viņa vadībā 2004.gada 6.martā tika nolaupīta Alūksnes uzņēmējam piederošā automašīna "Toyota Land Cruiser", vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi un pēc tam pieprasīta izpirkuma maksa 10-12 tūkstošu latu apmērā par nozagto automašīnu. .

6.martā ap plkst.12 laupītāji, uzdodoties par kokmateriālu pārdevējiem, norunājuši tikšanos ar 1971.gadā dzimušo Gintu. Vēlāk viens no potenciālajiem pārdevējiem iesēdās uzņēmēja automašīnā un rādīja ceļu uz vietu, kur atrodoties kokmateriāli. Automašīna tika ievesta nomaļā vietā mežā, kur vīrietim piedraudēts ar pistoli un nolaupīta viņa automašīna. Vīrietim tika nodarīti vidēji smagi miesas bojājumi, viņa rokas tika sasietas, galvā uzvilkta spilvendrāna. Tādā veidā vīrietis aptuveni pusotru stundu tika vadāts par Balvu un Rēzeknes rajonu, līdz laupītāji viņu pametuši mežā. Vīrietim tika nolaupīti arī dokumenti, mobilais telefons un vairāk nekā 300 lati. .

Kad vīrietis pats saviem spēkiem atbrīvojās, viņš par laupīšanu paziņoja policijai. .

Prokuratūra uzskatīja, ka noziedzīgajā nodarījumā tika iesaistītas vēl divas personas - Andrejs M. un Mārtiņš M., kuri saistīti nevis ar auto laupīšanu un personas sagrābšanu, bet gan ar izspiešanu. .

Šo apsūdzību par pilnīgi absurdu uzskata tiesājamo advokāti, arī apsūdzētie tiesā savu vainu neatzina. .

Jau ziņots, ka 2004.gada 6.martā Balvu rajonā kādam uzņēmējam, kas nodarbojas ar kokmateriālu tirdzniecību, tika nolaupīta 2003.gada izlaiduma apvidus automašīna "Toyota Land Cruiser", kuras aptuvenā vērtība ir 27 000 latu. Laupītāji, kas uzdevās par kokmateriālu pārdevējiem, viņam piedraudēja ar pistoli un fiziski iespaidoja. .

Pēc nedēļas, 15.martā, kad džipa atrašanās vieta un iespējamie laupītāji policijai jau bija zināmi, uzņēmējam piezvanījis nepazīstams vīrietis un piedāvājis nolaupīto automašīnu atpirkt par 12 000 latu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā. .

Aizdomās par izdarīto noziedzīgo nodarījumu tika aizturētas sešas personas. Aizturēšanas operāciju veica Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) Latgales un Vidzemes reģionālie biroji, piedaloties Balvu rajona Policijas pārvaldes darbiniekiem un pretterorisma vienībai "Omega". .

Saskaņā ar policistu rīcībā esošo operatīvo informāciju aizturētie bija kādas organizētas noziedzīgas grupas dalībnieki, kas nodarbojas ar bruņotām laupīšanām. Vairāki grupā iesaistītie jau 2003.gadā tikuši aizturēti par bruņotu laupīšanu veikšanu. .

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:17

Tiesa atzīst A.Melderu vainīgu viltotu dokumentu izmantošanā

1996.gadā pret Alūksnes mēru A.Melderu, kurš bija SIA “Dzirnavnieks” direktors un līdzīpašnieks, un vēl četrām personām tika ierosināta krimināllieta par degvielas kontrabandu lielos apjomos, veicot darījumus ar muitas zonā esošu degvielu. A.Melderam tika noteikts apcietinājums, no kura viņš tika atbrīvots pret drošības naudu 20 000 latu apmērā. 2000.gada maijā Rīgas Ziemeļu rajona tiesa piesprieda A.Melderam nosacītu sodu uz diviem gadiem, attaisnojot A.Melderu apsūdzībā par kontrabandu, taču konstatēja, ka SIA "Dzirnavnieks" ir izvairījusies no nodokļu nomaksas, valstij nesamaksājot Ls 1 697 334. 2001.gadā Ziemeļu rajona tiesa atkārtoti izskatīja lietu un notiesāja A.Melderu tikai par viltotu dokumentu izmantošanu, piespriežot naudas sodu — 20 minimālās mēnešalgas jeb 760 latus. Prokuratūra iesniedza apelācijas protestu Rīgas apgabaltiesai, kas tomēr atstāja spēkā iepriekšējās instances spriedumu. Līdz ar notiesājošo gala instances spriedumu A.Melders zaudēja deputāta mandātu. Jau iepriekš, 1997.gadā, domes deputāti bija izteikuši viņam neuzticību un viņš bija atcelts no mēra amata.

2003.gada Alūksnes rajona tiesa pilnībā apmierināja maksātnespējīgās SIA "Dzirnavnieks" prasību par neieguldītās pamatkapitāla daļas piedziņu 5000 latu apjomā no A.Meldera, kurš bija viens no šī uzņēmuma kapitāla daļu turētājiem.

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:14


Par Alūksnes mēru kļūst kontrabandā apsūdzētais Ainars Melderis

Alūksne, 20.marts. Pieciem opozīcijas deputātiem demonstratīvi atstājot zāli, bet sešiem balsojot par līdzšinējā Alūksnes mēra Ainara Meldera kandidatūru, ceturtdien jaunā sasaukuma pirmajā domes sēdē viņš atkārtoti ievēlēts par pilsētas galvu. Diena jau ziņoja, ka A.Meldera pārstāvētā vēlētāju apvienība 33 vēlēšanās ieguva piecus mandātus. Savukārt vēlētāju apvienības Alūksne un Vienotība. Gods. Darbs - katra ir saņēmusi pa 2 vietām, bet vēlētāju apvienība Mūsu darbs-Alūksnei un DP Saimnieks listes ieguva pa vienam mandātam. Balsošanā kopā ar 33 deputātiem piedalījās arī vienīgais ievēlētais Saimnieka pārstāvis Jānis Žīgurs, kura nostāja izšķīra par labu A.Melderam, kas tiek apsūdzēts naftas produktu kontrabandā. Diena jau rakstīja, ka Organizētās noziedzības izmeklēšanas prokuratūra izmeklē šai sakarā ierosinātu krimināllietu, kurā kā viens no 6 apsūdzētajiem ir arī Alūksnes pilsētas mērs un SIA Dzirnavnieks līdzdibinātājs A.Melders. Pilsētas galvam kā drošības līdzeklis piemērota 20 000 latu drošības nauda, ko viņš ir arī iemaksājis. Skandalozā mēra darbību Alūksnes domē iepriekšējā sasaukuma laikā patlaban pārbauda arī Valsts kontrole, jo presē un sabiedrībā bija izskanējuši pārmetumi par kredītu varbūtēju izšķērdēšanu. Tie ir ņemti gandrīz miljons latu apmērā. Bez tam A.Melders bez pietiekamas atklātības par 4500 latiem nopirktu ēku ir pārdevis par 25 000 latu paša vadītai pašvaldībai bērnu patversmes ierīkošanai. Turklāt nauda viņa kontā bankā tika pārskaitīta dienu pirms domes akcepta šim darījumam. Taču, neraugoties uz troksni minēto kompromitējošo faktu dēļ, A.Melders atkārtoti kandidēja uz deputāta godu. Patlaban līdz visu apstākļu noskaidrošanai viņš ir vienīgi apturējis savu darbību savienībā Latvijas ceļš. Kļuvis par deputātu, A.Melders Dienai izteicās, ka viņam apsūdzību dēļ neesot morālu tiesību kandidēt uz mēra posteni, tomēr savu kļūšanu par mēru komentēja citādi: «Par vainīgu es sevi neatzīstu. Taču lai visu izlemj tiesa, ja lieta tik tālu aizies. Cilvēki man uzticas un aizstāv. Tā ir tautas izvēle.» Uz domes sēdi bija sanākuši arī ap pussimt alūksniešu, kas ar sakāpinātu interesi sekoja A.Meldera ievēlēšanai. Opozīcijas līderis rajona padomes priekšsēdētājas vietnieks Uldis Veldre neslēpa sarūgtinājumu par iznākumu, jo «pašiem vien jāizstrebj, ko savārījuši.»

Atbildēt

Alexa

09.11.2015. 11:21

37 pārkāpumi? Un šim cilvēkam būtu jārāda piemērs citiem! Normālā ES valstī, šāds cilvēks demisionētu, bet tikai ne pie mums! Uzvedās kā grib, brauc kā grib, valda vājprātīga visatļautība.

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2015. 10:03

Dzeršana Alūksnes pusē ir milzīga sērga, lielāka kā citur Latvijā. Arī iecietība pret dzērājiem - jo "visi taču dzer". Jo īpaši tāpēc Melders jāatceļ no amatiem - vai tik totāls dzērājs var būt deputāts.

Atbildēt

tv

09.11.2015. 08:27

Viņa brālis ir kādreiz slavenais basketbolists Melderis

Atbildēt

Alūksnietis (Dome)

08.11.2015. 23:02

http://aluksniesiem.diena.lv/forums/sanaca-ka-vienmer/ainarins-100753?cp=3

Ieteiktu Lapsas k-gam palasīt un parakt dziļāk, jo šis "Aluksnes cars", būtu ļoti interesants visām tiesībsargājošajām institūcijām.

Atbildēt

Pīters

08.11.2015. 19:58

to:Pietiek. Vai tā tā ir taisnība, ka ES nepatīk jēdziens "Administratīvais arests" un ka tiek izskatīts jautājums , ka jebkura soda izciešana ( slēgta tipa iestādēs) tiks kriminializēta. Ļeņina laikos bija - administratīvais nāvessods

Atbildēt

Likumpārkāpējs pie valsts vadības!!!

08.11.2015. 18:23

Šim nelietim no amata jaaiziet vai jāpadzen. Policijas darbiniekus uzreiz no darba policijā, kā ari robežsargus padzen. Ar ko tad Melderis labāks?
Lai izvairītos no sēdēšanas cietumā, viens-otrs bagatais sameklē tādu personu, kura būs ar mieru par samaksu sos 13 diennaktis atsedēt. Ne viens ne redz, ne zina, kas tad pa īstām sedēja. Turklāt bezjēdzīga sēdēšana cietumā neaudzina noziedznieku. Tāpēc labāk būtu 80-120 stundas piespiedu darbus veikt.
Valsts policija iedibināja kaut kādu nejēdzību, izvēlēties cietumu. Kur tas ir dzirdēts? Izskatās, ka šāda nejēdzība ir kādām izdevīga - kukuļņēmejiem. Tas būtu noteikti jaatceļ, lai sēd tur, kur norīko tiesa.

Atbildēt

heh

08.11.2015. 17:48

čangaļu tupums. šis zaglis jau pagājušajā gadsimtā Alūksni izģērba. ja vēl viņš ir pie varas tad stulbie lauķi paši vien esiet vainīgi.

Atbildēt

!

08.11.2015. 16:23

lai pakonsultejas pie kila un spolisa !

Atbildēt

ZZZZZZ

08.11.2015. 16:16

darba apstkļu dēļ arests Gulbenē. Kaut ka nesaprotu. Ja jau arests tad arests un visas 13 diennaktis jānosēž aiz restotiem logiem. "isti nevar saprast vai malējs sedes un stradas, vai ka savadak?

Atbildēt

sodien, svetdiena !

08.11.2015. 16:15

Sodien ,pietiek.com isti svetdieniski jaunie 3 raksti !

Atbildēt

vēlētāji

08.11.2015. 14:22

Šis gadījums tipiski raksturo lv vēlētāju prāta spējas.

Atbildēt

andreiko

08.11.2015. 14:13

Fu, cik nepilnīgas ziņas. Melderis (deviņdesmito beigās) ir bijis ilggadējs Alūksnes mērs. Tas, pirmkārt. Otrkārt, atkārtoti par mēru viņš tika ievēlēts arī pēc tam, kad tika apsūdzēts kontrabandā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.11.2015. 13:27

Nesaprotu kas te slikts, bauri rij ko iesēja. Gaidam kad kādu nobrauks.

Atbildēt

vecais tobis

08.11.2015. 13:10

Tātad vajadzīgais cilvēks,jeb ''važnaja persona'',kurai jumts neļauj pat sodu uzlikt.Es ielaižos minēšanā; tātad pieņemu,ka viņa sieva ir tas jumts,kurš šobrīd pilda vadošas funkcijas visam Alūksnes rajonam.Tas ir tikai mans minējums,jo esmu tālu no visa tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Egils Borats

FotoAcīmredzot prezidents Egils Levits uzskata, ka pēdējā laikā viņa  neveiklo frāžu un paziņojumu skaits nav pietiekams, lai pilnībā samulsinātu Latvijas cilvēkus, un tāpēc viņš turpina runāt arvien dīvainākas lietas.
Lasīt visu...

21

Alda Gobzema rekviēms

FotoTuba Mirum (Pastarā diena) – ar to mūsu valdībai un visiem ļaunajiem spēkiem draud Aldis Gobzems kopš tā brīža, kad iesaistījās par cīņu pie varas galda. Gobzema aktivitātes var pielīdzināt kopējai plūsmai, kura sākās ar Brexit kampaņu un Donalda Trampu nākšanu pie varas ASV un notikumiem citur pasaulē, kur par galveno dzinuli ir ārējs vai iekšējs drauds, briesmas, netaisnība. Gobzems draud ar procesu sākšanu visiem par neslavas celšanu, bet sausais atlikums ir tāds, ka nekas tāds nav noticis. Turpretim ir ierosināti procesi pret viņu par neslavas celšanu, kur verdikts ir bijis viens ne Aldim par labu.
Lasīt visu...

12

Mieru, tikai mieru

FotoŠie slavenā, gudrā un šarmantā vīreļa ar propelleri uz muguras - Karlsona vārdi mūsdienās ieguvuši sevišķu aktualitāti. Jo nav viegli saglabāt mieru tik masīva infoterora un valsts terora apstākļos. Piemēram, izrādās (un tas pat netiek vairs slēpts), ka "brīvprātīgi" pieejamās vakcīnas ir ekperimentālas, attiecīgi - vakcinējamie cilvēki piedalās klīniskā eksperimentā. Bez samaksas. Ar risku savai veselībai vai dzīvībai. Pat oficiālajos medijos ir "pasprukusi" šī informācija.
Lasīt visu...

21

Kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19 (jo īpaši ar mRNA tipa vakcīnām)?

FotoTā kā arī Latvijā valdība sāk apšaubāmu masveida vakcinācijas propagandas kampaņu, kas var izvērsties pat mēģinājumos uzsākt piespiedu vakcināciju modernizēta totalitārisma stilā, īsumā jānorāda galvenie iemesli, kādēļ nav ieteicams vakcinēties pret COVID19, jo īpaši ar jaunā tipa mRNA vakcīnām.
Lasīt visu...

6

Labklājības ministrijas un pašvaldību neizdarība noved pie dzīvības apdraudējuma cilvēkiem, kuri uzturas sociālās aprūpes centros

FotoKopš ārkārtējās situācijas valstī, ko izraisījusi Covid-19 krīze, tiesībsargs ar vērību seko līdzi notikumiem, kas saistīti ar personām, kas ilgstoši atrodas sociālās aprūpes centros. Tiesībsargs uzskata, ka Labklājības ministrijas un pašvaldību neefektīvās sadarbības dēļ tiek pārkāptas personu tiesības uz veselību un dzīvību.
Lasīt visu...

15

Pele spēlējas ar kaķi: Ivo Leitāns pret Aivaru Lembergu

FotoKad vienā no Ventspils mēra Aivara Lemberga preses konferencēm jautājumus sāka uzdot LTV žurnālists Ivo Leitāns, uzreiz izvērtās aizraujošas debates starp kaķi un peli teju stundas garumā, turklāt šis ir no tiem gadījumiem, kad abas puses vienlīdz var uzskatīt par kaķi un par peli reizē.
Lasīt visu...

13

Pieaug slēgto tirgotāju skaits, jāglābj nozare

FotoNozare turpina darboties sarežģīta regulējuma apstākļos. Atbalstu saņem regulāri apturēto uzņēmumu darbinieki, turpinās pieteikšanās uz apgrozāmo līdzekļu pabalstiem, ar nepacietību tiek gaidīts lēmums par nomas maksas atbalsta piešķiršanu. Vienlaikus pieaug pircēju neapmierinātība ar sortimenta ierobežojumiem un valdības sadārdzināto aizliegto preču iegādes procedūru. Savukārt, uzņēmēji neapmierināti ar preču krājumu iesaldēšanu un aizliegumu nopelnīt tirdzniecības vietu saglabāšanai (komunālie maksājumi, noma).
Lasīt visu...

6

Atbilde ir tuvāk, nekā tu domā

FotoCik labi, ka mēs dzīvojam laikā, kad ir tik daudz iespēju! Piemēram, ir tik daudz iespēju baidīties:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Pilsoni! Ja gribi paspēt nodibināt partiju, tad kur ņemt nosaukumu? Tev palīgā nāks Ukraina

Skatoties uz pašvaldību vēlēšanām šogad un Saeimas vēlēšanām nākamgad, plāno dibināties ne...

Foto

Esmu brīvs un spēcīgs cilvēks, tāpēc iesūdzēšu visus, kas man darīs pāri

Esmu ar savu parakstu apliecinājis dalību partijā Likums un kārtība! Un Tu? Seko man un...

Foto

Kam tic tie, kas grib, lai netici nekam

Brīžos, kad plašākam sabiedrības lokam piemin okultismu, tad vieni smīkņā klusi, citi steigtu pildīt savu operatīvo armijai pielīdzināmo...

Foto

Tikai slikti cilvēki iebilst pret datu nesēju atlīdzību mobilajiem telefoniem

Latvijas autoru, mūzikas izpildītāju un producentu organizācijas ir gandarītas par LR Kultūras ministrijas (KM) virzītajām izmaiņām...

Foto

Pietiek norādīt kā piemēru citu valstu neizdarību, attaisnojot mūsējās

Kas mainījies? Kad studēju medicīnu, mums mācīja, ka no desmit cilvēkiem vismaz viens ir savādāk domājošs. Vai...

Foto

Zakatistovam, Nemiro un kompānijai nāksies atskaitīties

Šā gada 7.janvārī Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs ir apstiprinājis 2020.gada 6.decembra politiskās partijas KPV LV ārkārtas biedru sapulcē ievēlēto valdi:...

Foto

Vajadzētu pieprasīt arī izglītības un zinātnes ministres demisiju

Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) valde aicina Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu neatstāt bez ievērības Latvijas Izglītības un zinātnes...

Foto

Par cenzūru portālā Draugiem (ja vēl atceraties tādu)

Līdz 2017.gada maijam biju pārliecināts par to, ka visi cilvēki pasaulē  vissiltākos pateicības vārdus saka un vislielāko cieņu...

Foto

Kāpēc Latvijas vara un mediji nekomentē Lielā Restarta konceptu?

Pēc gandrīz gada juku un haosa atbilde uz šo jautājumu ir acīmredzama. „Jaunās Perestroikas” ieviešanai uzsvars tiek...

Foto

Šoreiz mēģināšu atbildēt par saviem vārdiem: politiskās partijas "Likums un kārtība" dibināšanas manifests

Mēs neticam papīru kalniem. Papīrs panes visu. Līdz šim Latvijā ir bijušas simtiem...

Foto

Praktiski padomi - kā apturēt vīrusu

Kopš pavasara nekas nav mainījies, vēl joprojām tie paši labie, vecie, efektīvie ieteikumi! Tātad vīruss nekad nesākas uzreiz plaušās, tas...

Foto

Pietiek muļļāties

Lai nu kā kādam nepatiktu Latvijas pašreizējā valdība, kura rīkojas pēc Krilova fabulas motīviem, tad nu šoreiz jānoņem cepure premjera priekšā....

Foto

Kas traucē?

Gada pirmajā pusē mēs lepojāmies ar to, ka mūsu „aktīvās” rīcības rezultātā esam labā epidemioloģiskā situācijā, salīdzinot ar citām valstīm. To, lepni krūtis izgāzuši,...

Foto

Es sekoju un izprotu

Pastāvīgi un rūpīgi sekojot līdzi situācijai, izprotu Ministru prezidenta lēmumu un tā pamatojumu pieprasīt veselības ministres demisiju....

Foto

Pareiziem medijiem, kas cer uz valsts finansiālu atbalstu, ir jāuzvedas pareizi

Jau kopš marta Latvijas iedzīvotāju ikdienu būtiski ietekmē koronavīrusa izraisītā pandēmija, ar to saistītie ierobežojumi...

Foto

Ir nepieciešamas skaidras atbildes

Ir skaidrs, ka šis šovs ar varas sevis slavinošo vakcinācijas uzvaras gājienu turpināsies ar arvien lielāku jaudu. Tieši tāpat kā turpināsies krāpnieciskās...

Foto

Es jums atkal došu daudzus lieliskus padomus: kad un kā Latvija sāks ķert kaimiņus?

Vienmēr ir interesanti un noderīgi salīdzināt dažādu valstu datus, it sevišķi, ja...

Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un...

Foto

Aicinu ikvienu saglabāt piesardzību un rīkoties atbildīgi

Godājamie Latvijas iedzīvotāji un visi, kuriem dārga mūsu mīļā Latvija! Aizejošais gads ir bijis izturības un pārbaudījumu gads. Covid-19...

Foto

Izturību, iejūtību un drosmi

Mīļie Latvijas cilvēki! Jaunajā gadā es gribu mums visiem novēlēt izturību, iejūtību un drosmi....

Foto

Šodienas izaicinājumi prasa tikai veselo saprātu

Mūsu vēsturē ne reizi vien Ziemassvētki bijis smagu kauju laiks. Gan strēlnieki, gan leģionāri ar asiņu sarkano krāsojuši gada garākās...

Foto

Ieteikumi par COVID-19 ambulatoru ārstēšanu

Atsaucoties uz Latvijas Ārstu biedrības aicinājumu iesaistīties COVID-19 pandēmijas apkarošanā, varu rekomendēt dažus ieteikumus ambulatoram ārstēšanas procesam....

Foto

Ministrs Plešs ignorē Būtiņģes termināla naftas noplūdi

Būtiņģes naftas termināla atrašanās Baltijas jūrā ir bumba ar laika degli, tādēļ naftas noplūde no Būtiņges termināla ir likumsakarīga....

Foto

Ko vajag darīt, lai cilvēki Latvijā neticētu vakcīnai pret koronavīrusu. 10 punkti

1. Vairākas desmitgades nepiešķirt pietiekami daudz līdzekļu izglītībai un zinātnei. Lai cilvēki tic instagram influenceriem ne...

Foto

Aicinājums valsts augstākajām amatpersonām

2020. gada 12. novembrī Satversmes tiesa taisīja spriedumu, kas ir guvis plašu rezonansi Latvijas sabiedrībā. Likumdevējiem tas nozīmē nopietnus izaicinājumus nākotnē. Latvijas...

Foto

Ko es darītu, ja pats saslimtu ar Covid–19

Vakardienas saruna. Atstāstīšu, kā nu mācēšu. Mans sarunu biedrs – mans sens paziņa, tik sens, ka esam vienaudži,...

Foto

Kārtējais „eksperts” kārtējo reizi paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās beigas

Politologs, demagogs un bijušais sektants Andis Kudors savā nesenajā intervijā vēlreiz paredz Vladimira Putina valdīšanas gaidāmās...

Foto

Vīrieši, appreciet savas sievietes: vēstījums 2020. gada Ziemsvētkos

Dieva mīļotie, es sirsnīgi sveicu jūs Kristus dzimšanas svētkos! Septiņsimt gadus pirms Jēzus dzimšanas pravietis Jesaja vēstīja, ka...

Foto

Mīlestības likums liek mums raudzīties uz ikvienu kā savu laikabiedru

Kā vadmotīvu šai svētku uzrunai paņemsim tekstu no Lūkasa Evaņģēlija: Un viņi steigā atnāca un atrada...

Foto

Mūsdienu Ziemassvētku stāsts

Vakar pa nakti sniga. 8:00 - uzcēlu sniegavīru....

Foto

Aicinām priesteri Aleksandru Stepanovu nevērsties pret pāvesta kalpojumu

A. god. priesterim Aleksandram Stepanovam (attēlā), Tukuma Romas katoļu draudzes prāvestam un portāla www.civitas.lv redaktoram. Latvijas Romas katoļu...

Foto

Arhibīskaps Stankevičs, viņa sirdsapziņa un Gērings, kurš tika notiesāts…

Rīgas arhibīskapa metropolīta Zbigņeva Stankeviča uzruna Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē izraisīja sašutumu ne tikai...

Foto

Mans piedāvājums – ieviest formulējumu “Kopīgas deklarētās mājsaimniecības un savstarpējās aprūpes likums”

15. decembrī es piedalījos Saeimas Sociālo un darba lietu komisijas sēdē, kurā aicināju, nemainot...

Foto

Alkoholu un cigaretes drīkst, grāmatas nedrīkst

Gudri ļaudis vienmēr ir teikuši: meitiņ, neej gulēt nikna. Vakar izlasīju valdības lēmumu, izdarīju visu, lai dusmas mazinātu (vienīgi pastaigāties...

Foto

Pasaule pesimista acīm jeb nepatīkamā patiesība

Cik ir divi reiz divi? Nu, ja godīgi, tikai tev – divi reiz divi ir pieci. Iegaumē, lai kur tu...

Foto

Ministriem nepelnītais algas pielikums ir jāziedo labdarībai

Saskaņā ar Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu un darbinieku atlīdzības likuma normu, kas paredz ņemt vērā gan vidējās algas,...

Foto

Izbrauciet no auzām un atveriet brīvdienās veikalus

Godātie valdības vīri! Laiku pa laikam katram mums sanāk “iebraukt auzās”. Šoreiz no valdības gaidām izbraukšanu no auzām, jo...

Foto

Ir īstais laiks, lai daži desmiti tūkstošu eiro nodokļu maksātāju naudas tiktu samaksāti par dievkalpojumu pārraidīšanu komercmedijos

Tieslietu ministrija ir sagatavojusi informatīvo ziņojumu “Par Ziemassvētku dievkalpojumu...

Foto

„Nekā personīga” „galma dziesminieku" meli par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem

TV3 raidījumā „Nekā personīga” "galma dziesminieki", stāstot par viltus ziņu izplatītājiem un viņu sekotājiem,...

Foto

Konservatīvo cenzūra – “radikāļu sazvērestība” vai realitāte?

Pēdējās nedēļās Latvijā un pasaulē ir izskanējušas diezgan likumsakarīgas ziņas, proti, daudzi Nacionālās apvienības (NA) biedri, tostarp Saeimas deputāts...

Foto

Mēs visi zinām, ka šo pandēmijas vilni, kas veļas pāri visai pasaulei, nav radījuši Latvijas politiķi, - un vēl citas manas svarīgās domas

Mēs visi ejam...

Foto

Var risināt cilvēku problēmas citu kopdzīves veidu gadījumā, nepielīdzinot tās ģimenei un laulībai

Latvijas sabiedrībā plašu rezonansi ieguva Satversmes tiesas 2020. gada 12. novembra spriedums, kas...

Foto

Dodiet naudiņu mūsu kontrolētajām NVO, bet valsts aizsardzības mācību skolās nevajag: vēstule valsts prezidentam Egilam Levitam

Augsti godātais Levita kungs! 2020. gada 3. decembrī Saeima pieņēma...

Foto

Mēs prasām savu valsti atpakaļ

Azeru nesenais panākums Kalnu Karabahas atgūšanā un dekolonizācijā, kā arī Lukašenko nespēja apklusināt protestus Baltkrievijā lika atcerēties Krievijas politiķa Viktora Alkšņa...

Foto

K.Kariņa k-gam no Latvieša Pelēkā

Premjera kungs! Rakstu Jums, jo vēl ir laiks novērst problēmas, ko var radīt savstarpēja nesaprašanās. Mani senči te dzīvoja cara laikos,...