Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

09.11.2015. 22:30

ceru,ka nākošajās vēlešanās viņam vismaz būs mazāk naudas, lai uzpirktu vēlētājus. tiešām lauku mēs esam,ja kaut viens par tādu balsojam. Ko tās skolu direktores viņa partijā dara?

Atbildēt

LNNK/TB+VL

09.11.2015. 19:01

Nu labi ka mēs viņu paspējām izmest no savas partijas. Būtu mūs astkal aptaisījis un smirdētu.

Atbildēt

Ainara draugs

09.11.2015. 14:24

Pašvaldības dzīvoklis un remonts ārpus rindas

Laikraksts “Latvijas Avīze” ziņoja, ka 2006.gadā A.Melders kā Alūksnes domes priekšsēdētāja vietnieks, apejot par dzīvokļu piešķiršanu atbildīgo domes darbinieci un vairāk kā 100 cilvēku garo rindu, piešķīra bijušajm ieslodzītajam A.Mudračenko pašvaldības dzīvokli. Pašvaldības uzņēmums “Alūksnes nami” par pašvaldības līdzekļiem šajā dzīvoklī veica aptuveni 2000 latu vērtu remontu. A.Melders nenoliedza dzīvokļa piešķiršanas faktu, bet apgalvoja, ka nav atbildīgs par dzīvokļa remontā ieguldītajiem pašvaldības līdzekļiem.

Un kas ir Andrejs Mudračenko - A.Meldera draugs


Latgales apgabaltiesa pieciem vīriešiem, kurus tiesāja par jauna džipa nolaupīšanu Balvu rajonā pagājušā gada martā un par izspiešanu organizētā grupā, piespriedusi reālu brīvības atņemšanu no četriem līdz deviņiem gadiem. Vīrieši tika apcietināti tiesas zālē tūlīt pēc sprieduma pasludināšanas. .Sergejs Čaikins, Aleksandrs Lobanovs, Sergejs Gnennijs, Aleksandrs Fiļipovs un Andrejs Mudračenko atzīti par vainīgiem laupīšanā un izspiešanā organizētā grupā. .


Andrejam Mudračenko piespriests piecu gadu cietumsods, mantas konfiskācija un policijas kontrole uz vienu gadu. .

Jau ziņots, ka Latgales apgabaltiesa sākusi skatīt krimināllietu par jauna džipa "Toyota Land Cruiser" nolaupīšanu pagājušā gada 6.martā Balvu rajonā. .

Lietā par dažādiem noziedzīgiem nodarījumiem, tai skaitā laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu, bija apsūdzētas sešas personas, viņu vidū viens Krievijas Federācijas pilsonis, kurš Latvijā uzturas nelegāli. Apsūdzībai nepiekrīt tiesājamo advokāti. .


Prokuratūra uzskata, ka tiesājamais Sergejs Č. organizējis un vadījis organizētu noziedzīgu grupu nolūkā izdarīt laupīšanu, personas sagrābšanu un izspiešanu. Viņa vadībā 2004.gada 6.martā tika nolaupīta Alūksnes uzņēmējam piederošā automašīna "Toyota Land Cruiser", vīrietim tika nodarīti miesas bojājumi un pēc tam pieprasīta izpirkuma maksa 10-12 tūkstošu latu apmērā par nozagto automašīnu. .

6.martā ap plkst.12 laupītāji, uzdodoties par kokmateriālu pārdevējiem, norunājuši tikšanos ar 1971.gadā dzimušo Gintu. Vēlāk viens no potenciālajiem pārdevējiem iesēdās uzņēmēja automašīnā un rādīja ceļu uz vietu, kur atrodoties kokmateriāli. Automašīna tika ievesta nomaļā vietā mežā, kur vīrietim piedraudēts ar pistoli un nolaupīta viņa automašīna. Vīrietim tika nodarīti vidēji smagi miesas bojājumi, viņa rokas tika sasietas, galvā uzvilkta spilvendrāna. Tādā veidā vīrietis aptuveni pusotru stundu tika vadāts par Balvu un Rēzeknes rajonu, līdz laupītāji viņu pametuši mežā. Vīrietim tika nolaupīti arī dokumenti, mobilais telefons un vairāk nekā 300 lati. .

Kad vīrietis pats saviem spēkiem atbrīvojās, viņš par laupīšanu paziņoja policijai. .

Prokuratūra uzskatīja, ka noziedzīgajā nodarījumā tika iesaistītas vēl divas personas - Andrejs M. un Mārtiņš M., kuri saistīti nevis ar auto laupīšanu un personas sagrābšanu, bet gan ar izspiešanu. .

Šo apsūdzību par pilnīgi absurdu uzskata tiesājamo advokāti, arī apsūdzētie tiesā savu vainu neatzina. .

Jau ziņots, ka 2004.gada 6.martā Balvu rajonā kādam uzņēmējam, kas nodarbojas ar kokmateriālu tirdzniecību, tika nolaupīta 2003.gada izlaiduma apvidus automašīna "Toyota Land Cruiser", kuras aptuvenā vērtība ir 27 000 latu. Laupītāji, kas uzdevās par kokmateriālu pārdevējiem, viņam piedraudēja ar pistoli un fiziski iespaidoja. .

Pēc nedēļas, 15.martā, kad džipa atrašanās vieta un iespējamie laupītāji policijai jau bija zināmi, uzņēmējam piezvanījis nepazīstams vīrietis un piedāvājis nolaupīto automašīnu atpirkt par 12 000 latu, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Preses un sabiedrisko attiecību birojā. .

Aizdomās par izdarīto noziedzīgo nodarījumu tika aizturētas sešas personas. Aizturēšanas operāciju veica Valsts policijas Organizētās noziedzības apkarošanas pārvaldes (ONAP) Latgales un Vidzemes reģionālie biroji, piedaloties Balvu rajona Policijas pārvaldes darbiniekiem un pretterorisma vienībai "Omega". .

Saskaņā ar policistu rīcībā esošo operatīvo informāciju aizturētie bija kādas organizētas noziedzīgas grupas dalībnieki, kas nodarbojas ar bruņotām laupīšanām. Vairāki grupā iesaistītie jau 2003.gadā tikuši aizturēti par bruņotu laupīšanu veikšanu. .

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:17

Tiesa atzīst A.Melderu vainīgu viltotu dokumentu izmantošanā

1996.gadā pret Alūksnes mēru A.Melderu, kurš bija SIA “Dzirnavnieks” direktors un līdzīpašnieks, un vēl četrām personām tika ierosināta krimināllieta par degvielas kontrabandu lielos apjomos, veicot darījumus ar muitas zonā esošu degvielu. A.Melderam tika noteikts apcietinājums, no kura viņš tika atbrīvots pret drošības naudu 20 000 latu apmērā. 2000.gada maijā Rīgas Ziemeļu rajona tiesa piesprieda A.Melderam nosacītu sodu uz diviem gadiem, attaisnojot A.Melderu apsūdzībā par kontrabandu, taču konstatēja, ka SIA "Dzirnavnieks" ir izvairījusies no nodokļu nomaksas, valstij nesamaksājot Ls 1 697 334. 2001.gadā Ziemeļu rajona tiesa atkārtoti izskatīja lietu un notiesāja A.Melderu tikai par viltotu dokumentu izmantošanu, piespriežot naudas sodu — 20 minimālās mēnešalgas jeb 760 latus. Prokuratūra iesniedza apelācijas protestu Rīgas apgabaltiesai, kas tomēr atstāja spēkā iepriekšējās instances spriedumu. Līdz ar notiesājošo gala instances spriedumu A.Melders zaudēja deputāta mandātu. Jau iepriekš, 1997.gadā, domes deputāti bija izteikuši viņam neuzticību un viņš bija atcelts no mēra amata.

2003.gada Alūksnes rajona tiesa pilnībā apmierināja maksātnespējīgās SIA "Dzirnavnieks" prasību par neieguldītās pamatkapitāla daļas piedziņu 5000 latu apjomā no A.Meldera, kurš bija viens no šī uzņēmuma kapitāla daļu turētājiem.

Atbildēt

Nedraugs

09.11.2015. 14:14


Par Alūksnes mēru kļūst kontrabandā apsūdzētais Ainars Melderis

Alūksne, 20.marts. Pieciem opozīcijas deputātiem demonstratīvi atstājot zāli, bet sešiem balsojot par līdzšinējā Alūksnes mēra Ainara Meldera kandidatūru, ceturtdien jaunā sasaukuma pirmajā domes sēdē viņš atkārtoti ievēlēts par pilsētas galvu. Diena jau ziņoja, ka A.Meldera pārstāvētā vēlētāju apvienība 33 vēlēšanās ieguva piecus mandātus. Savukārt vēlētāju apvienības Alūksne un Vienotība. Gods. Darbs - katra ir saņēmusi pa 2 vietām, bet vēlētāju apvienība Mūsu darbs-Alūksnei un DP Saimnieks listes ieguva pa vienam mandātam. Balsošanā kopā ar 33 deputātiem piedalījās arī vienīgais ievēlētais Saimnieka pārstāvis Jānis Žīgurs, kura nostāja izšķīra par labu A.Melderam, kas tiek apsūdzēts naftas produktu kontrabandā. Diena jau rakstīja, ka Organizētās noziedzības izmeklēšanas prokuratūra izmeklē šai sakarā ierosinātu krimināllietu, kurā kā viens no 6 apsūdzētajiem ir arī Alūksnes pilsētas mērs un SIA Dzirnavnieks līdzdibinātājs A.Melders. Pilsētas galvam kā drošības līdzeklis piemērota 20 000 latu drošības nauda, ko viņš ir arī iemaksājis. Skandalozā mēra darbību Alūksnes domē iepriekšējā sasaukuma laikā patlaban pārbauda arī Valsts kontrole, jo presē un sabiedrībā bija izskanējuši pārmetumi par kredītu varbūtēju izšķērdēšanu. Tie ir ņemti gandrīz miljons latu apmērā. Bez tam A.Melders bez pietiekamas atklātības par 4500 latiem nopirktu ēku ir pārdevis par 25 000 latu paša vadītai pašvaldībai bērnu patversmes ierīkošanai. Turklāt nauda viņa kontā bankā tika pārskaitīta dienu pirms domes akcepta šim darījumam. Taču, neraugoties uz troksni minēto kompromitējošo faktu dēļ, A.Melders atkārtoti kandidēja uz deputāta godu. Patlaban līdz visu apstākļu noskaidrošanai viņš ir vienīgi apturējis savu darbību savienībā Latvijas ceļš. Kļuvis par deputātu, A.Melders Dienai izteicās, ka viņam apsūdzību dēļ neesot morālu tiesību kandidēt uz mēra posteni, tomēr savu kļūšanu par mēru komentēja citādi: «Par vainīgu es sevi neatzīstu. Taču lai visu izlemj tiesa, ja lieta tik tālu aizies. Cilvēki man uzticas un aizstāv. Tā ir tautas izvēle.» Uz domes sēdi bija sanākuši arī ap pussimt alūksniešu, kas ar sakāpinātu interesi sekoja A.Meldera ievēlēšanai. Opozīcijas līderis rajona padomes priekšsēdētājas vietnieks Uldis Veldre neslēpa sarūgtinājumu par iznākumu, jo «pašiem vien jāizstrebj, ko savārījuši.»

Atbildēt

Alexa

09.11.2015. 11:21

37 pārkāpumi? Un šim cilvēkam būtu jārāda piemērs citiem! Normālā ES valstī, šāds cilvēks demisionētu, bet tikai ne pie mums! Uzvedās kā grib, brauc kā grib, valda vājprātīga visatļautība.

Atbildēt

Malēnietis

09.11.2015. 10:03

Dzeršana Alūksnes pusē ir milzīga sērga, lielāka kā citur Latvijā. Arī iecietība pret dzērājiem - jo "visi taču dzer". Jo īpaši tāpēc Melders jāatceļ no amatiem - vai tik totāls dzērājs var būt deputāts.

Atbildēt

tv

09.11.2015. 08:27

Viņa brālis ir kādreiz slavenais basketbolists Melderis

Atbildēt

Alūksnietis (Dome)

08.11.2015. 23:02

http://aluksniesiem.diena.lv/forums/sanaca-ka-vienmer/ainarins-100753?cp=3

Ieteiktu Lapsas k-gam palasīt un parakt dziļāk, jo šis "Aluksnes cars", būtu ļoti interesants visām tiesībsargājošajām institūcijām.

Atbildēt

Pīters

08.11.2015. 19:58

to:Pietiek. Vai tā tā ir taisnība, ka ES nepatīk jēdziens "Administratīvais arests" un ka tiek izskatīts jautājums , ka jebkura soda izciešana ( slēgta tipa iestādēs) tiks kriminializēta. Ļeņina laikos bija - administratīvais nāvessods

Atbildēt

Likumpārkāpējs pie valsts vadības!!!

08.11.2015. 18:23

Šim nelietim no amata jaaiziet vai jāpadzen. Policijas darbiniekus uzreiz no darba policijā, kā ari robežsargus padzen. Ar ko tad Melderis labāks?
Lai izvairītos no sēdēšanas cietumā, viens-otrs bagatais sameklē tādu personu, kura būs ar mieru par samaksu sos 13 diennaktis atsedēt. Ne viens ne redz, ne zina, kas tad pa īstām sedēja. Turklāt bezjēdzīga sēdēšana cietumā neaudzina noziedznieku. Tāpēc labāk būtu 80-120 stundas piespiedu darbus veikt.
Valsts policija iedibināja kaut kādu nejēdzību, izvēlēties cietumu. Kur tas ir dzirdēts? Izskatās, ka šāda nejēdzība ir kādām izdevīga - kukuļņēmejiem. Tas būtu noteikti jaatceļ, lai sēd tur, kur norīko tiesa.

Atbildēt

heh

08.11.2015. 17:48

čangaļu tupums. šis zaglis jau pagājušajā gadsimtā Alūksni izģērba. ja vēl viņš ir pie varas tad stulbie lauķi paši vien esiet vainīgi.

Atbildēt

!

08.11.2015. 16:23

lai pakonsultejas pie kila un spolisa !

Atbildēt

ZZZZZZ

08.11.2015. 16:16

darba apstkļu dēļ arests Gulbenē. Kaut ka nesaprotu. Ja jau arests tad arests un visas 13 diennaktis jānosēž aiz restotiem logiem. "isti nevar saprast vai malējs sedes un stradas, vai ka savadak?

Atbildēt

sodien, svetdiena !

08.11.2015. 16:15

Sodien ,pietiek.com isti svetdieniski jaunie 3 raksti !

Atbildēt

vēlētāji

08.11.2015. 14:22

Šis gadījums tipiski raksturo lv vēlētāju prāta spējas.

Atbildēt

andreiko

08.11.2015. 14:13

Fu, cik nepilnīgas ziņas. Melderis (deviņdesmito beigās) ir bijis ilggadējs Alūksnes mērs. Tas, pirmkārt. Otrkārt, atkārtoti par mēru viņš tika ievēlēts arī pēc tam, kad tika apsūdzēts kontrabandā.

Atbildēt

Neiedziļinoties detaļās

08.11.2015. 13:27

Nesaprotu kas te slikts, bauri rij ko iesēja. Gaidam kad kādu nobrauks.

Atbildēt

vecais tobis

08.11.2015. 13:10

Tātad vajadzīgais cilvēks,jeb ''važnaja persona'',kurai jumts neļauj pat sodu uzlikt.Es ielaižos minēšanā; tātad pieņemu,ka viņa sieva ir tas jumts,kurš šobrīd pilda vadošas funkcijas visam Alūksnes rajonam.Tas ir tikai mans minējums,jo esmu tālu no visa tā.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

15

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

FotoŠis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk. Sākot jau no “paldies Gobzemam, ka tika piekauts kurjers”. Jūs jau sevi un savu vājumu izgaismojat, vienlaikus arī manu spēku. Jūs neesat pamanījuši, mani nelabvēļi, ka nekas no Jūsu paustā neķer mani? Tā ir muļķība to nepamanīt. Un, jo tālāk Jūs ejat, jo lielāks apsmiekls par Jums pašiem. Iziesim pa punktiem.
Lasīt visu...

21

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

FotoLatvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija "Imunitāte pret Covid-19". Raidījums radīja plašu rezonansi sabiedrībā, Veselības ministrija un tās pakļautībā esošās iestādes pieprasīja atsaukt raidījumā izskanējušo informāciju, norādot, ka tā "ir ne tikai maldinoša, bet arī zinātniski nepamatota un vienlaikus sabiedrības veselību apdraudoša".
Lasīt visu...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....