Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bet>Artim

18.02.2011. 03:16

labāk būt "zagļu" partijā...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
... un laizīt Urbim resno pakaļu...

Atbildēt

Karote

16.02.2011. 01:20

Vienotība kā Lembja kanceleja.Izdalīt amatus,no rīta pasniegt kapeju,apvaicāties- vai kungam viss patīk, tur jau partija nav vajadzīga.

Atbildēt

artis

16.02.2011. 00:49

Es esmu te dažu lamātas partijas, ne jau Vienotības biedrs! Un pateikšu skaidri un gaiši te dažiem - labāk būt "zagļu" partijā nekā jefiņu, nejēgu un pasaules ebreju naudasmaisu pakalpiņu partijā. Kad mums Vienotība vairāk nebūs vajadzīga, izmetīsim mēslainē un beigta balle...

Atbildēt

ZIZI

15.02.2011. 22:16

Beidzot ir redzams Štokenberga un Jenotības īstās sejas, viņi taču ir liekuļi un vārguļi. Nesaprotu, kā tik daudz vēlētāju neredzēja šo liekuļu solītos murgus, ja kauč ko no solītā mēģinātu īstenot. "Dombrovskim ir jāstrādā"- super sauklis, bet dzīvē- čiks. Bučot dirsu SVF, EK, PB un citiem pārgudrīšiem ir šī savienojuma(vienotības) mērķis. Interesanti, kur paliek tauta, kad sāks par to domāt? Šī valdība ir sevi izsmēlusi(Mūrniece, Štokijs, Kristovskis, Ēlerte, DOMBROVSKIS), viņus jāsūta uz fermām sūdus šķūrēt(protams tepat Latvijā un zem Alfas apsardzes). Pajoliņu bars.

Atbildēt

Nesaprotu

15.02.2011. 22:09

ko tā Vienotība vēl muļļājas? Būtu iegrūduši to valsts izlaupītāju aiz restēm uz ilgāku laiku, vecais čekas Gusts ar savu bandītu varzu sarautos maziņš jo maziņš.

Atbildēt

qwerty

15.02.2011. 22:02

Personigi es pazistu daudzus,kas balsojushi par ZZS,bet tagad kad uzzinajushi,ka shie lidis gulta kopa ar krieviem,saka,ka nekad vairs nebalsos par viniem

Atbildēt

,.,.

15.02.2011. 21:52

Tiklidz ir mazaka nojausma,ka zagli&zemnieki kopa ar kremla pakallaizam virzis savu prezidenta amata kandidatu,Zatleram nekavejoties butu jaatlaiz saeima,un velesanas janograuj buldozeristus kopa ar ZZS,un jaievel savs prezidents.Ja Vienotiba sava starpa nebutu plesusies,un nokaunojusi viens otru,viniem kopa ar Visu Latvijai tagad butu ka minimums 51balss.Nedod dievs Vienotibai,pazaudet tik gruti nakusho varu,un pielaut koalicijas izveidi oligarhiem un kremla pakalpiniem.

Atbildēt

Aurora

15.02.2011. 21:29

ZZS iisti nodeveji, es nesaprotu, kuri par viniem ir balsojusi?

Atbildēt

Vescot

15.02.2011. 20:52

Skaidrs ir viens,ka ZZS ir nosplauties par tautu...viniem galvenais lai saimnieks no Ventspils un pashi buutu paeedushi no valsts siles...Bet LV joprojaam ir liela dala stulba un neizgliitotota tautas masa,kuri to nesaprot vai negrib saprast un veeleeshanaas nobalso par smagos noziegumos apsuudzeeto Lembergu un vina pakalpiniem...

Atbildēt

Klaps

15.02.2011. 19:40

Lupatas tie Vienotība ir un nespējnieki.Un labi,ka ZZS viņus dirrsina kā mazos sabrauktos ežus.Nu tas kļūst jau apkaunojoši.Bet ko gan nedarīsi,lai tikai paliktu pie siles.Kaut pakaļu laizīsi.Tālu jau nav.

Atbildēt

ops

15.02.2011. 17:49

kas tur ko nesaprast? Ar pataloģiskiem meļiem un nejēgām

Atbildēt

Ojārs

15.02.2011. 15:22

Starp citu - arī Tev, Štokij, ir jāsaprot, ar ko Tu esi sapinies vienā koalīcijā!

Atbildēt

to Čils

15.02.2011. 15:15

tā tev tik liekas, jo žurnaļugas to pasniedz kā faktu, kaut gan tam nav nevien pierādījuma. jā, Lembergam ir savs skatījums - saimniecisks skatījums, kā nav ne_vienotībai... un Lembergam ir vien atkarība - atkarība no naudas, lielas naudas... bettas nenozīmē, ka viņam baigā teikšana... piem., kur bija viņa LIELĀ teikšana, kad dalīja portfeļus. lai kā Lembeergs negribēja, bet ZZS paņēma "problemātisko" minstriju portfeļus. lai kā Lembergs negribēja, bet Kampara demisija netika pieprasīta utt.. par to preses neraksta, jo skaidrs ir viens - mediji pūš pašizdomātā stabulē, meklējot sensācijas kur to nav... nu kaut vai piemēram - koalīcijas nestabilitāte - kur tā ir? vai sarunas, atšķirīgie viedokļi to laikā ir nestabilitāte? nē, nav - tās ir sarunas, lai pieņemtu reiz pareizu lēmumu. pašlaik nav neviena tāda pieņemtā lēmuma, kur nebūtu rasts kompromiss. un kur tāda nav - tur lēmumi vēl nav pieņemti, bet tā jau nestabilitāte. pietiek reiz pašiem žurnaļugām melus liet tautas acīs!

Atbildēt

AS

15.02.2011. 15:08

ZZ rullē ! Lai jenoti stāv pie ratiem un izmanto iespēju paklusēt.

Atbildēt

artis

15.02.2011. 15:03

ZZS jau lieliski saprot, ka ir vienā koalīcijā ar plānā galdiņa urbējiem!

Atbildēt

vinnijs puks

15.02.2011. 14:59

Sen vajadzēja koalīcijā iesaistīt arī SC! Tās vienotības spēlītes smilšu kastē ir apriebušās! Tikai amatus dala! Vai nekā svarīgāka nav ko darīt?

Atbildēt

?

15.02.2011. 14:37

Diez vai ZZS atļausies iet kopā ar 3.republikas sludinātājiem. Lai arī cik stulbi ir ZZS atbalstītāji, tomēr liela daļa no viņiem ir nacionāli noskaņoti.

Atbildēt

nazis

15.02.2011. 14:09

ZZS ir paaris cilveeki, kas izstaatos, ja tie izdomaatu iet ar SC. Es piem., nevaru iedomaaties, kaa savu buushanu koaliicija ar SC vareetu attaisnot Ingmārs Līdaka (peec vinja slavenaa "Aizver muti!")
Taa kaa, lai tik apvienojas ar SC, veeleetaaji to atcereesies!

Atbildēt

Čils ha-am

15.02.2011. 12:41

Dabiski, kāpēc lai kādai no ZZS sastāva partijām būtu veto tiesības, ja tās tur ir tikai vienam cilvēkam. Miniet trīs reizes, kuram. Tā tad arī ir tā būtiskā atšķirība, tikai ne jau par labu ZZS.

Atbildēt

ha

15.02.2011. 12:02

ak, tu Štokenberg! kurš ir faktiskais Vienotības vadītājs ar savu veto tiesību, ja ne Štokenbergs? kurš, ja ne Štokenbergs sajauca normālas koalīcijas veidošanu? un kur teikts, ka tikai pozīcijas partijas var virzīt savus kandidātus? manuprāt, skaidri un gaiši ir jābūt noteiktam, kas virza amata kandidātus - ģenerālprokurors, prezidents utt., bet nevis kaut kādas partijas, koalīcijas, pozīcijas vai opozīcijas... šiem pēdējiem ir tikai jāizvērtē un jābalso: par vai pret! ja kāds šo valsti grauj, tad tā ir ne-Vienotība ar Štokenbergu kā veto turētāju... ZZS veto tiesību nav ne abām partijām, ne sabiedrotajām reg. partijām.. un tā ir būtiska atšķirība par labu ZZS!

Atbildēt

jaa

15.02.2011. 11:13

V izvēle-iznīcība 15.02.2011 09:09
«Uzskatu, ka Latvija šobrīd ir divas izejas - vai nu nākt pie prāta, vai arī gaidīt ekonomikas sabrukumu. Otrajā gadījumā Latvijā ieplūdīs emigranti, kas atbrauks no valstīm, kurās dzīves līmenis ir vēl zemāks. Viņi strādās un paši apstrādās mūsu zemi,» tā Rubiks.

--------------Diemžēl,Vienotības dombrovskis izvēlējies otro variantu-ekonomikas nogremdēšanu,iznīcināšanu, latviešu aizdzīšanu svešumā /atbrīvojot vietu VLčečeniemun citiem emigrantiem/

Atbildēt

Jānim!

15.02.2011. 10:42

Vienotība gan kā rāda vēlēšanu rezultāti, pārstāv larviešu pensionāres pamatā!

Atbildēt

....

15.02.2011. 10:18

Latvijas iedzīvotājiem beidzot būtu jāsaprot par ko viņi ir nobalsojuši iepriekšējās Saeimas vēlēšanās

Atbildēt

Jānis

15.02.2011. 10:07

Vienotības un ZZS attiecību duets atgādina pokeru ar atklātām kārtīm. Abi redz kā vienīgā iespēja ir kopīga koalīcija. Abiem spēkiem sadarbību ar SC būtu grūti paskaidrot savam elektorātam (iespējams ZSS šajā ziņa ir pat sliktākās pozīcijās, ņemot vērā viņu vidējo laukos dzīvojošo, konservatīvo latviešu vēlētāju, iepretīm Vienotības liberāli noskaņotajam latviešu pilsētniekam) Atšķirība ir tikai tajā, ka vienotība, esot valdības priekšgalā, ir spēka pozīcijās, kas no tās prasītu klasisku top-dog pieeju. Piemēram premjers var pieprasīt ministra demisiju un tam nav vajadzīgs Saeimas balsojums. Problēma ir tā, ka Vienotībai "trūks olu". Vilkam atlika tikai mazliet parūkt Krustpunktos un tviterī un lietas momentā sāka virzīties uz priekšu. Var tikai fantazēt, ko panāktu kaut viens rūciens no Dombrovska...

Atbildēt

meistarsmaris

15.02.2011. 08:27

tikai ne to mjamļu Maizīti. Lai turpina pasniedzēja darbu augstskolā.

Atbildēt

net

15.02.2011. 02:09

Cik ilgi Vienotiba ies pavadaa zaglu partijai ZZS? Ja ej zagla pavadaa, tad pats esi tads. Tas vairs nav kompromisu jautajums, bet tautas nodosana.To skaidri parada Augula un Co darbiba.Ja airbaltic zimols no Flika tiks atpirkts par dubultcenu, tad Saeimai bus jaatkapjas. ZZS ir ists kampeju zirneklis, bet Vienotiba kaa kusls, mazspejigs tarps pagulusies zem zirnekla taustekliem. Sada vara nedrikst parstavet Latviju, ne rikoties ar aiznemumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

22

Lūdzu, palīdziet tapt Ulubeles Kaķu dārzam

FotoŠobrīd jau 30 no 300 kaķiem Ulubelē mitinās āra apstākļos. Vietu pietrūkst. Līdz drēgnajam rudenim jāspēj izbūvēt siltinātas telpas Kaķu dārzā. Ja ir iespēja, lūdzu, atbalsti finansiāli. Ja ir iespēja, domā atbildīgi un lem par patversmes dzīvnieku adopciju.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...