Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Bet>Artim

18.02.2011. 02:16

labāk būt "zagļu" partijā...
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
... un laizīt Urbim resno pakaļu...

Atbildēt

Karote

16.02.2011. 00:20

Vienotība kā Lembja kanceleja.Izdalīt amatus,no rīta pasniegt kapeju,apvaicāties- vai kungam viss patīk, tur jau partija nav vajadzīga.

Atbildēt

artis

15.02.2011. 23:49

Es esmu te dažu lamātas partijas, ne jau Vienotības biedrs! Un pateikšu skaidri un gaiši te dažiem - labāk būt "zagļu" partijā nekā jefiņu, nejēgu un pasaules ebreju naudasmaisu pakalpiņu partijā. Kad mums Vienotība vairāk nebūs vajadzīga, izmetīsim mēslainē un beigta balle...

Atbildēt

ZIZI

15.02.2011. 21:16

Beidzot ir redzams Štokenberga un Jenotības īstās sejas, viņi taču ir liekuļi un vārguļi. Nesaprotu, kā tik daudz vēlētāju neredzēja šo liekuļu solītos murgus, ja kauč ko no solītā mēģinātu īstenot. "Dombrovskim ir jāstrādā"- super sauklis, bet dzīvē- čiks. Bučot dirsu SVF, EK, PB un citiem pārgudrīšiem ir šī savienojuma(vienotības) mērķis. Interesanti, kur paliek tauta, kad sāks par to domāt? Šī valdība ir sevi izsmēlusi(Mūrniece, Štokijs, Kristovskis, Ēlerte, DOMBROVSKIS), viņus jāsūta uz fermām sūdus šķūrēt(protams tepat Latvijā un zem Alfas apsardzes). Pajoliņu bars.

Atbildēt

Nesaprotu

15.02.2011. 21:09

ko tā Vienotība vēl muļļājas? Būtu iegrūduši to valsts izlaupītāju aiz restēm uz ilgāku laiku, vecais čekas Gusts ar savu bandītu varzu sarautos maziņš jo maziņš.

Atbildēt

qwerty

15.02.2011. 21:02

Personigi es pazistu daudzus,kas balsojushi par ZZS,bet tagad kad uzzinajushi,ka shie lidis gulta kopa ar krieviem,saka,ka nekad vairs nebalsos par viniem

Atbildēt

,.,.

15.02.2011. 20:52

Tiklidz ir mazaka nojausma,ka zagli&zemnieki kopa ar kremla pakallaizam virzis savu prezidenta amata kandidatu,Zatleram nekavejoties butu jaatlaiz saeima,un velesanas janograuj buldozeristus kopa ar ZZS,un jaievel savs prezidents.Ja Vienotiba sava starpa nebutu plesusies,un nokaunojusi viens otru,viniem kopa ar Visu Latvijai tagad butu ka minimums 51balss.Nedod dievs Vienotibai,pazaudet tik gruti nakusho varu,un pielaut koalicijas izveidi oligarhiem un kremla pakalpiniem.

Atbildēt

Aurora

15.02.2011. 20:29

ZZS iisti nodeveji, es nesaprotu, kuri par viniem ir balsojusi?

Atbildēt

Vescot

15.02.2011. 19:52

Skaidrs ir viens,ka ZZS ir nosplauties par tautu...viniem galvenais lai saimnieks no Ventspils un pashi buutu paeedushi no valsts siles...Bet LV joprojaam ir liela dala stulba un neizgliitotota tautas masa,kuri to nesaprot vai negrib saprast un veeleeshanaas nobalso par smagos noziegumos apsuudzeeto Lembergu un vina pakalpiniem...

Atbildēt

Klaps

15.02.2011. 18:40

Lupatas tie Vienotība ir un nespējnieki.Un labi,ka ZZS viņus dirrsina kā mazos sabrauktos ežus.Nu tas kļūst jau apkaunojoši.Bet ko gan nedarīsi,lai tikai paliktu pie siles.Kaut pakaļu laizīsi.Tālu jau nav.

Atbildēt

ops

15.02.2011. 16:49

kas tur ko nesaprast? Ar pataloģiskiem meļiem un nejēgām

Atbildēt

Ojārs

15.02.2011. 14:22

Starp citu - arī Tev, Štokij, ir jāsaprot, ar ko Tu esi sapinies vienā koalīcijā!

Atbildēt

to Čils

15.02.2011. 14:15

tā tev tik liekas, jo žurnaļugas to pasniedz kā faktu, kaut gan tam nav nevien pierādījuma. jā, Lembergam ir savs skatījums - saimniecisks skatījums, kā nav ne_vienotībai... un Lembergam ir vien atkarība - atkarība no naudas, lielas naudas... bettas nenozīmē, ka viņam baigā teikšana... piem., kur bija viņa LIELĀ teikšana, kad dalīja portfeļus. lai kā Lembeergs negribēja, bet ZZS paņēma "problemātisko" minstriju portfeļus. lai kā Lembergs negribēja, bet Kampara demisija netika pieprasīta utt.. par to preses neraksta, jo skaidrs ir viens - mediji pūš pašizdomātā stabulē, meklējot sensācijas kur to nav... nu kaut vai piemēram - koalīcijas nestabilitāte - kur tā ir? vai sarunas, atšķirīgie viedokļi to laikā ir nestabilitāte? nē, nav - tās ir sarunas, lai pieņemtu reiz pareizu lēmumu. pašlaik nav neviena tāda pieņemtā lēmuma, kur nebūtu rasts kompromiss. un kur tāda nav - tur lēmumi vēl nav pieņemti, bet tā jau nestabilitāte. pietiek reiz pašiem žurnaļugām melus liet tautas acīs!

Atbildēt

AS

15.02.2011. 14:08

ZZ rullē ! Lai jenoti stāv pie ratiem un izmanto iespēju paklusēt.

Atbildēt

artis

15.02.2011. 14:03

ZZS jau lieliski saprot, ka ir vienā koalīcijā ar plānā galdiņa urbējiem!

Atbildēt

vinnijs puks

15.02.2011. 13:59

Sen vajadzēja koalīcijā iesaistīt arī SC! Tās vienotības spēlītes smilšu kastē ir apriebušās! Tikai amatus dala! Vai nekā svarīgāka nav ko darīt?

Atbildēt

?

15.02.2011. 13:37

Diez vai ZZS atļausies iet kopā ar 3.republikas sludinātājiem. Lai arī cik stulbi ir ZZS atbalstītāji, tomēr liela daļa no viņiem ir nacionāli noskaņoti.

Atbildēt

nazis

15.02.2011. 13:09

ZZS ir paaris cilveeki, kas izstaatos, ja tie izdomaatu iet ar SC. Es piem., nevaru iedomaaties, kaa savu buushanu koaliicija ar SC vareetu attaisnot Ingmārs Līdaka (peec vinja slavenaa "Aizver muti!")
Taa kaa, lai tik apvienojas ar SC, veeleetaaji to atcereesies!

Atbildēt

Čils ha-am

15.02.2011. 11:41

Dabiski, kāpēc lai kādai no ZZS sastāva partijām būtu veto tiesības, ja tās tur ir tikai vienam cilvēkam. Miniet trīs reizes, kuram. Tā tad arī ir tā būtiskā atšķirība, tikai ne jau par labu ZZS.

Atbildēt

ha

15.02.2011. 11:02

ak, tu Štokenberg! kurš ir faktiskais Vienotības vadītājs ar savu veto tiesību, ja ne Štokenbergs? kurš, ja ne Štokenbergs sajauca normālas koalīcijas veidošanu? un kur teikts, ka tikai pozīcijas partijas var virzīt savus kandidātus? manuprāt, skaidri un gaiši ir jābūt noteiktam, kas virza amata kandidātus - ģenerālprokurors, prezidents utt., bet nevis kaut kādas partijas, koalīcijas, pozīcijas vai opozīcijas... šiem pēdējiem ir tikai jāizvērtē un jābalso: par vai pret! ja kāds šo valsti grauj, tad tā ir ne-Vienotība ar Štokenbergu kā veto turētāju... ZZS veto tiesību nav ne abām partijām, ne sabiedrotajām reg. partijām.. un tā ir būtiska atšķirība par labu ZZS!

Atbildēt

jaa

15.02.2011. 10:13

V izvēle-iznīcība 15.02.2011 09:09
«Uzskatu, ka Latvija šobrīd ir divas izejas - vai nu nākt pie prāta, vai arī gaidīt ekonomikas sabrukumu. Otrajā gadījumā Latvijā ieplūdīs emigranti, kas atbrauks no valstīm, kurās dzīves līmenis ir vēl zemāks. Viņi strādās un paši apstrādās mūsu zemi,» tā Rubiks.

--------------Diemžēl,Vienotības dombrovskis izvēlējies otro variantu-ekonomikas nogremdēšanu,iznīcināšanu, latviešu aizdzīšanu svešumā /atbrīvojot vietu VLčečeniemun citiem emigrantiem/

Atbildēt

Jānim!

15.02.2011. 09:42

Vienotība gan kā rāda vēlēšanu rezultāti, pārstāv larviešu pensionāres pamatā!

Atbildēt

....

15.02.2011. 09:18

Latvijas iedzīvotājiem beidzot būtu jāsaprot par ko viņi ir nobalsojuši iepriekšējās Saeimas vēlēšanās

Atbildēt

Jānis

15.02.2011. 09:07

Vienotības un ZZS attiecību duets atgādina pokeru ar atklātām kārtīm. Abi redz kā vienīgā iespēja ir kopīga koalīcija. Abiem spēkiem sadarbību ar SC būtu grūti paskaidrot savam elektorātam (iespējams ZSS šajā ziņa ir pat sliktākās pozīcijās, ņemot vērā viņu vidējo laukos dzīvojošo, konservatīvo latviešu vēlētāju, iepretīm Vienotības liberāli noskaņotajam latviešu pilsētniekam) Atšķirība ir tikai tajā, ka vienotība, esot valdības priekšgalā, ir spēka pozīcijās, kas no tās prasītu klasisku top-dog pieeju. Piemēram premjers var pieprasīt ministra demisiju un tam nav vajadzīgs Saeimas balsojums. Problēma ir tā, ka Vienotībai "trūks olu". Vilkam atlika tikai mazliet parūkt Krustpunktos un tviterī un lietas momentā sāka virzīties uz priekšu. Var tikai fantazēt, ko panāktu kaut viens rūciens no Dombrovska...

Atbildēt

meistarsmaris

15.02.2011. 07:27

tikai ne to mjamļu Maizīti. Lai turpina pasniedzēja darbu augstskolā.

Atbildēt

net

15.02.2011. 01:09

Cik ilgi Vienotiba ies pavadaa zaglu partijai ZZS? Ja ej zagla pavadaa, tad pats esi tads. Tas vairs nav kompromisu jautajums, bet tautas nodosana.To skaidri parada Augula un Co darbiba.Ja airbaltic zimols no Flika tiks atpirkts par dubultcenu, tad Saeimai bus jaatkapjas. ZZS ir ists kampeju zirneklis, bet Vienotiba kaa kusls, mazspejigs tarps pagulusies zem zirnekla taustekliem. Sada vara nedrikst parstavet Latviju, ne rikoties ar aiznemumu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Kāda ir atšķirība starp antidemokrātisko, totalitāro režīmu Latvijā un normālu Rietumu demokrātisku valsti

FotoManas, Aivara Lemberga Satversmes 94.pantā garantētās tiesības uz brīvību Rīgas apgabaltiesa ir pārkāpusi. Šādu Rīgas apgabaltiesai neglaimojošu slēdzienu ir noteicis Latvijas parlamenta ieceltais Tiesībsargs, kurš uzrauga cilvēktiesību ievērošanu Latvijā. Kāda ir tiesas reakcija, kādas darbības veic tiesa, lai novērstu Satversmes 94.pantā man garantēto cilvēktiesību uz brīvību pārkāpumu? Nekādi un nekā! Pilnīga ignorance!
Lasīt visu...

18

Uzticēšanos un naudu ārstiem, nevis ierēdņiem, – tā ir atslēga vakcinācijas procesa uzlabošanai

FotoLatvijā pakāpeniski atkal pieaug COVID-19 izplatība, un valdība, nespējot panākt vakcinācijas aptveres rādītāju uzlabošanos, ķeras pie piespiedu mēriem. Saeimā iesniegts likumprojekts par obligātu vakcināciju atsevišķām strādājošo kategorijām: izglītības, veselības aprūpes un sociālās jomas darbiniekiem. Tos, kuri nevarēs uzrādīt atbilstošu sertifikātu, draud atlaist no darba.
Lasīt visu...

21

Ārstu biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu

FotoLatvijas Ārstu biedrība (LĀB) iestājas par vakcināciju kā pašlaik drošāko un efektīvāko Covid-19 pandēmijas ierobežošanas līdzekli, bet ir kategoriski pret vakcinācijas loterijas rīkošanu. LĀB uzskata, ka fiskālu stimulu izmantošana sabiedrības veselības veicināšanā ir pieļaujama tikai izņēmuma gadījumos. Biedrība aicina pārtraukt nodokļu maksātāju naudas izšķērdēšanu neefektīvām reklāmas kampaņām un naudu novirzīt Latvijas veselības aprūpes stiprināšanai.
Lasīt visu...

12

Tauta NAV ēzelis!

FotoMūsu valdībā lielai daļai partiju azartspēles (tostarp loterijas) ir tīkamas: tas ir viņu asinsritē kā barojošs mātes piens. Ne velti parlamentā viskaismīgāk tiek debatēti ne jau tautas labklājībai būtiskie, bet gan azartspēļu biznesam svarīgi jautājumi.
Lasīt visu...

21

Nomenklatūras valsts un nomenklatūras vara

FotoJau sākumā teicu, ka Juris Stukāns ar prokuratūru galā netiks. Precīzi un pamatīgi aprakstīta viņa darbība šajā rakstā, bet nekad nevar uzrakstīt tik labi, lai nevarētu papildināt vai uzrakstīt labāk.
Lasīt visu...

12

Varbūt arī mēs tāpat kā Kariņa valdība varam sākt uzskatīt, ka likums ir nevis likums, bet ieteikums?

FotoLIKUMU IGNORANCE ir SASNIEGUSI APOGEJU! Ministru kabinetā skata likumprojektu, kur visciniskākajā veidā valsts varu nozagušies demonstrē, kā NELIKUMĪGU lietu PADARĪT PAR LIKUMĪGU!
Lasīt visu...

12

Priesteru padome: ja garīdznieks aicina izvairīties no vakcinācijas, tad viņš šķeļ Baznīcu no iekšienes

Foto2021. gada 22. jūlijā attālināti notika Rīgas arhidiecēzes Priesteru padomes un dekānu tikšanās par vakcinācijas jautājumu, kas šobrīd tik ļoti šķeļ sabiedrību un arī draudzes. Saskaņā ar novērojumiem, vairumam ticīgo vakcinācija ir morāli pieņemama, bet tajā pašā laikā ir daļa katoļu kas aktīvi ieņem negatīvu nostāju pret vakcināciju. Nepieņemamu antivakcinācijas nostājas izpausmju dēļ, kuru rezultātā ir atsevišķas draudzes ir sašķēlušās, Rīgas arhibīskaps metropolīts uzskatīja par nepieciešamu sasaukt Priesteru padomes sēdi.
Lasīt visu...

Lursoft