Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Laila

20.06.2019. 11:34

Šitais vīrelis ...:))))????

Atbildēt

Jana

20.06.2019. 10:47

Fui cik nesmuks vieplis....!!!!

Atbildēt

Rižijs

19.06.2019. 18:25

Šis preteklis šodien izmests no Latvenergo padomes - zaglim būs par vienu barotni mazāk!!!

Atbildēt

nu

19.06.2019. 10:06

»

kaķa smiekli

Man jau sen ir apnicis atkārtot, ka latvieši ir valstsnespējīga tauta, jo nespēj uzturēt augstas prasības saviem priekšstāvjiem. Mums vajag ārējo administrāciju, kura te nepieļautu nekāds interpretācijas. Un jā, tas jaunas trauksmes cēlēju likums noteikti jāatstāj, jo tā ir joma, kur latvietim vislabāk...


nevajag gvelzt mulķības,- 20 gadus pirms kara LV gluži normāli pastāvēja, vēl vairāk - atjaunoja Pirmā pasaules kara laikā evakuēto, izpostīto rūpniecību normālā stāvoklī, atjaunojās tautas dzīvais resurss, jo pēc kara bija palikuši arī tikai knapi pāri miljonam iedzīvotāju, lielākā daļa bēgļu un strēlnieku atgriezās mājās, tika celtas skolas, nevis likvidētas.Karam sākoties, LV bija noguldījumi zeltā, nevis ārējie parādi.

Atbildēt

Yo

18.06.2019. 22:11

Oranžais Tautas partijas Bičkevics, no Ātrās Palīdzības izmests, izrādās, ļoti sekmīgi piezemējies Nekustamos īpašumos. Met kā gribi, vienmēr krīt uz kājām - kā Vaņka-Vstaņka. Incanti, sik, pa visiem gadiem kopā saskaitot, šamais ir apēdis un iz.irsis nodokļu maksātāju naudas?

Atbildēt

Ilze

18.06.2019. 19:52

»

kkk

Reti pretīgs un liekulīgs purns. Sen agrāk strādāja PIDā - izcils liekulis un ķepā ņēmējs


Viņam nepatīk, kad beidz acī, tāpēc nēsā brilles

Atbildēt

Stiflera mammu suņa pozā

18.06.2019. 17:41

»

kkk

Reti pretīgs un liekulīgs purns. Sen agrāk strādāja PIDā - izcils liekulis un ķepā ņēmējs


Ķepā ņēmējs???

Tas ir kukuļņēmējs vai onānists? Vai 2 vienā!?

Atbildēt

kkk

18.06.2019. 12:04

Reti pretīgs un liekulīgs purns. Sen agrāk strādāja PIDā - izcils liekulis un ķepā ņēmējs.

Atbildēt

Bībers

18.06.2019. 11:02

»

Q

Savulaik iznāca neliela sadarbošanās ar VNĪ darboņiem, tik alkatīgus purnus vēl nebija iznācies sastapt, tāmi lika sastādīt tādu, lai divas trešdaļas aizietu otkatos, atgādina žurku baru, kas ielaists valsts pieliekamajā kambarī


Un tu protams kā godīgs pilsonis, kurām korupcija riebjas, ziņoji par to nekavējoties KNAB?

Ak tad tomēr nē?!!!!!!!!!!?

Paklausīgi sastādīji tāmi ar 2/3 otkatu un pavāvuļoji interneta komentāros...???!!!

Apsveicu! Tu esi korupcijas atbalstītājs. Tādēļ nepiemeslo turpmāk interneta komentārus ar stāstiem par saviem noziegumiem

Atbildēt

A.P.

18.06.2019. 10:26

Rokas nost! Mārtiņš Bičevskis ir labs kadrs!

Atbildēt

Pilsonis

18.06.2019. 07:25

»

40 miljoni Egila tautiešiem

Zaudējumi AS "Parex bankā" būs cena, ko valsts samaksās par finanšu sektora glābšanu un par to, ka 2009.gada pirmajā ceturksnī neapstājās maksājumu sistēma, uzsvēra Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents, bijušais Finanšu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Bičevskis, kurš bija viens no tiem Finanšu...


Pēc tam viņš saņema arī savu atlīdzību, bija iecelts par komercbanku asociācijas vadoni. Tik laikam ir pilnīgs kivičs, ka viņu palūdza aiziet.
Tomēr kangaru režīmam šādi nelieši ir vērtība, ātri piemeklēja vietu pie siles.

Atbildēt

Fēlis

18.06.2019. 07:23

Besī tas, ka šitie pi...ri ir ar stabilu, labi atalgotu darbu un ne sū...a ne par ko neatbildi, tikai vairojas. LDz ir pelnošs uzņēmums, bet hren mums ko tādu uzliks. Rēzeknes loka dzelzceļniekiem bija piedāvājums maziet paekskursēties pa Latgali un ... protams pašiem to apmaksāt.

Atbildēt

tomēr

18.06.2019. 05:16

»

kaķa smiekli

Man jau sen ir apnicis atkārtot, ka latvieši ir valstsnespējīga tauta, jo nespēj uzturēt augstas prasības saviem priekšstāvjiem. Mums vajag ārējo administrāciju, kura te nepieļautu nekāds interpretācijas. Un jā, tas jaunas trauksmes cēlēju likums noteikti jāatstāj, jo tā ir joma, kur latvietim vislabāk...


pirmā joma, kur izpaust savas "nacionālās intereses" ir šī
Pie Latvijas un Krievijas robežas Ciblas novadā robežas ierīkotāji izcirtuši desmitiem hektāru meža, nesaaudzējot pat īpaši aizsargājamas dabas teritorijas, bet nozāģētie koki vairāku simtu tūkstošu eiro vērtībā pazuduši, svētdien ziņo raidījums "Nekā Personīga".

Atbildēt

Q

18.06.2019. 03:28

Savulaik iznāca neliela sadarbošanās ar VNĪ darboņiem, tik alkatīgus purnus vēl nebija iznācies sastapt, tāmi lika sastādīt tādu, lai divas trešdaļas aizietu otkatos, atgādina žurku baru, kas ielaists valsts pieliekamajā kambarī!

Atbildēt

kaķa smiekli

17.06.2019. 22:06

»

kas dārzā

Kārējais pierādijums tam, ka bāleliņi nemāk pārvaldīt valsti. Vienīgā nacionālā īpašiba ir negausīga rīšana tiekot pie siles. Jebkurā statusā


Man jau sen ir apnicis atkārtot, ka latvieši ir valstsnespējīga tauta, jo nespēj uzturēt augstas prasības saviem priekšstāvjiem. Mums vajag ārējo administrāciju, kura te nepieļautu nekāds interpretācijas. Un jā, tas jaunas trauksmes cēlēju likums noteikti jāatstāj, jo tā ir joma, kur latvietim vislabāk izpaust savas nacionālās, gēnos iekodētās īpašības.

Atbildēt

Niknais

17.06.2019. 22:06

»

TT

Varat papētit valdes un padomes locekļu atalgojumus VNI, iņ diezgan ātri būs skaidrs, ka ta ir viena no savējo barotnēm...


Latvijas Balsts meži ir nvī brāļkantoris, uz kuru savulaik pārvācās visa Mottes banda, kad vnī palika par karstu. To bodīti gan vēl neviens nav vētījis. Gaidu, kad varēs Latvijā atkal taisīt Troiku tiesas, ar baudu uzvilkšu ādas mēteli, lai šitādus bičevskus liktu pie sienas

Atbildēt

TT

17.06.2019. 22:01

Varat papētit valdes un padomes locekļu atalgojumus VNI, iņ diezgan ātri būs skaidrs, ka ta ir viena no savējo barotnēm.
Ja saliek kopā ar pēdējo 10gadu ienēmumiem no valsts īpašumu iznomāšana un pārdošanas, tad skaidri redzams, ka VNI vadība barojas no visai valstij piederošā īpašuma pārdošanas. Bildes patiesumam var vēl paspēlēties ar grāmatvedība tik "stilīgo" aktivu pārvērtēšanu, kas dažviet ļauj slept patiesu ainu.

Atbildēt

40 miljoni Egila tautiešiem

17.06.2019. 19:41

Zaudējumi AS "Parex bankā" būs cena, ko valsts samaksās par finanšu sektora glābšanu un par to, ka 2009.gada pirmajā ceturksnī neapstājās maksājumu sistēma, uzsvēra Latvijas Komercbanku asociācijas prezidents, bijušais Finanšu ministrijas valsts sekretārs Mārtiņš Bičevskis, kurš bija viens no tiem Finanšu ministrijas pārstāvjiem, kurš kopā ar I.Godmani un A.Slatkeri lēma glābt Parex banku.

Atbildēt

Lapsa- labāk papēti

17.06.2019. 18:46

Kāpēc un kā Neimanis slimoja pirms padošanās jauniem izaicinājumiem un ko vēl šitas mērglis labu sastrādājis pēc vēlēšanām.

Atbildēt

laikam

17.06.2019. 18:21

kādu nav paņēmuši līdz uz dzīrēm

Atbildēt

kas dārzā

17.06.2019. 18:12

Kārējais pierādijums tam, ka bāleliņi nemāk pārvaldīt valsti. Vienīgā nacionālā īpašiba ir negausīga rīšana tiekot pie siles. Jebkurā statusā!

Atbildēt

Fuble

17.06.2019. 18:04

Šitais caurumainais bezsmadzeņu mēsls uz bildes ar katru gadu izskatās stulbāks un pretīgāks

Atbildēt

Ss

17.06.2019. 18:00

Mac gaivers - bet patiesībā konkrēts tukšdirsējs!!

Atbildēt

Nemiroff

17.06.2019. 16:59

skaidroja Bogustovam, ka Žīguru viņš personīgi nevarēšot atlaist, bet tas ir atļauts šim padomes loceklim un pārējiem OIK afēristu uzraugiem.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Prokurors bez mazākās sirds trīsas veselu gadu mierīgi dzīvoja, zinot, ka tieši viņš nosūtījis CILVĒKU, MĀTI drošā nāvē

FotoZināt, kas mani reāli sācis tracināt Kristīnes Misānes lietā? Ka tagad liela daļa ierēdņu, politiķu un citādi svarīgo personu klaigā, ka šī nu reiz ir bijusi viena specifiska lieta! Nopietni?
Lasīt visu...

15

Mūsu svēts pienākums ir visā Latvijā stāstīt par to, ka korupcija ir noziegums ar upuriem

FotoNo brīža, kad jaunie konservatīvie pirmo reizi tika ievēlēti Rīgas domē, mēs ar aktīvu rīcību atmaskojām tās kleptokrātisko režīmu, tādējādi izdarot politisku spiedienu uz atbildīgajām iestādēm un amatpersonām. Šī neatlaidīgā darbība nu ir rezultējusies ar korupcijas sagrauztās un rīcībnespējīgās Rīgas domes atlaišanu.
Lasīt visu...

21

Kliķe jau aizgūtnēm pārraksta neseno Latvijas vēsturi, bet kliķes propagandisti steidz nostiprināt melus

FotoNeesmu PBK TV kanāla cienītājs, ne arī īpaši skatos kādus citus TV kanālus, kas ir krievu valodā, izņemot izklaides kanālus un raidījumus. Tomēr atsevišķos brīžos, kad runa ir par notikumiem pasaulē, zinot, ka mūs, Latvijas iedzīvotājus, baro ar vienveidīgu propagandu, paskatos arī Krievijas TV kanālus. Arī tos, kurus slēdza, reizēm skatījos.
Lasīt visu...

12

Prognoze: pirmo koronavīrusa slimnieku Latvijā atklās līdz 18. marta 10.55

FotoZīmīga diena šodien: mēnesis, kopš sapratu, ka koronavīruss nav kaut kāda citāda gripa vai tālu zemju slimība, bet gan bīstama, lipīga un nāvīga sērga, kas apdraud arī Latviju. Notikums, kas lika man saprast stāvokļa nopietnību, bija priekš mēneša, 23. janvārī ieviestā Uhaņas blokāde: 11 miljonu iedzīvotāju pilsētas izolēšana. Saistībā ar apaļu mēnesi varētu dalīties trīs ierakstos par vīrusu. Šis ir pirmais.
Lasīt visu...

12

Pierādīšu, ka lūšu šāvējiem patiesībā vispār nav argumentu

FotoTātad, ko saka lūšu šāvēji. 1. Nemaisies, kur neko nesaproti (agresīva pozīcija, kas ne ar ko nav pamatota). 2. Mums viss jākontrolē, jo apēd stirnas (pirmšķietami apspriežams arguments). 3. Vilki nāk mājās un plosa mājdzīvniekus (klaja demagoģija, jo runa taču nav par vilkiem).
Lasīt visu...

21

Pārmetumi un rīcība

FotoIr diezgan dīvaini pēkšņi saprast, ka tie cilvēki, kuri Atmodas laikā bija kopā ar tautu, bija tautas sirdsapziņa, šobrīd ir nostājušies pret tautu. Toreiz viņi bija tikpat nabagi kā mēs, visi citi, šobrīd liela daļa no viņiem ir ļoti pārtikuši, pat miljonāri un aktīvi pauž Tautu pazemojošus un noniecinošus uzskatus.
Lasīt visu...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Blēžu un zagļu valsts

Raksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka...

Foto

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

Laikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti...

Foto

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

Iesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu...

Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...