Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

11.03.2016. 23:20

Kauna jau tai lacei nav .Visos rautos zimejas un fotografejas ar glazem roka jo galdi pa freijo.Rembrantam ar ir mazas glezninas dosim tas novertet lacei.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:32

»

Jūsu vārds

Aplausi pietiek.com! :D


Jā, mans vārds. Tā glezna tik un tā ilgi noliktavā neglabāsies, jo kāds Kargins to var nopirkt pa poļu naudu. Vai arī pati resnā cūka straujuma. Nevienam nezinot.
Labākais variants tomēr būtu izsole. Lai gribētājs maksā, ja vēlas kaut ko iegūt savā īpašumā.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:28

Tagad zināsim ka vislabākais mākslas eksperts ir Māra Lāce. Un ja būs no valsts jāizved kāds vērtīgs mākslas vai vēstures objekts, tad labākajam nocenotājam dosim darbu.
Un nekāda atbildība.

Atbildēt

Troll

09.03.2016. 16:54

Skauģi un knauzeri tagad var priecāties - glezniņa nonāks kādā noliktavā apputēšanai. Kauns, letiņi - miljonu miljoni aiziet, ka gailis pakaļ nedzied, VID ēka visu acu priekšā stāv kā piemineklis nodokļu naudas izšķērdībai, -klusums, bet te glezniņa, par ko nekas nav samaksāts un kuru izsolē pārdot neviens netaisās, bet kas par troksni ap to tika sacelts... Nožēlojami dažreiz ir letiņi ar savu skaudību un nenovīdību - premjerei dāvina, bet man neviens un neko... Varbūt mūsu maziskuma dēļ kaimiņi mums aiziet priekšā, bet mēs paliekam visiem pakaļā? Kauns.

Atbildēt

w

09.03.2016. 15:52

Vai tad kleptokrātijas istabenei nav atļauts likumģi zagt?

Atbildēt

Vitjok

09.03.2016. 14:49

Ocen interesno posmptretj sostav etovo sia Gegam provlenija : srazu vidno cto etot zadeprivodnoj policajzek tuda zaposal ves svoj praid...

Atbildēt

09.03.2016. 11:53

Izrāva gleznu žurkai no zobiem!

Atbildēt

Jūsu vārds

09.03.2016. 11:09

Aplausi pietiek.com! :D

Saprotu, ka lato jau šo gleznu ir nopircis par 3000 $ vai vismaz ir apņēmies apmaksāt šīs gleznas mūžīgās uzglabāšanas izmaksas? :)

Atbildēt

Zenja

09.03.2016. 11:02

Ja, vel budams policajs, Arturs Hanamirns izcelas ar savu mantkaribu, negodigumu,apmelosanu bez mera izjutas.Tomer policijas vadibai tas apnika un ta artrauca armeni piesegt.Arturins dabuja realu cietumsodu, bet, ari neko neoemacijas ka vien turponat iesakto rupalu:zagt melt krapties pit intrigas-nu piekopt visas armnu nacipnalas ipasibas. Vel iemanijas dot otkatud un lukulus SC spmsoresanai,VID uzpirksanai.Bet tadi jau ir tie pakalpiedzinas tipi, kriem jabeg no savas dzimtenes par savam sastradatajam nelietibam.

Atbildēt

cerams,

09.03.2016. 10:10

ka nebija grūti atvest niecīga izmēra gleznu.

Atbildēt

eksperte cer

09.03.2016. 09:55

ka viņa pati kļūs par muzeja eksponātu ...

Atbildēt

Daugava

09.03.2016. 09:40

Valsts kanceleja arī skaidro, ka, "piekrītot iesaistīties komisijā, komisijas loceklis uzņemas atbildību īstenot Ministru kabineta noteikumos pausto - komisijai jānosaka dāvanu vērtība tās novērtēšanas brīdī atbilstoši Latvijas tirgus cenām, kā arī jāizvērtē, vai dāvanām varētu būt mākslas vai kultūrvēsturiska vērtība. Pieaicinātie eksperti ar savu parakstu apliecina, ka piedalījušies dāvanu izvērtēšanas komisijā un rīkojušies atbilstoši minētajiem noteikumiem". Taču, kā pēcāk izrādījās, Valsts kanceleja ar ekspertiem bija noslēgusi uzņēmuma līgumus, kuros nekāda atbildība tiem nebija noteikta.

Tiek gan apgalvots, ka tagad no šī gadījuma tikšot izdarīti secinājumi. Pēc šī gadījuma Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš Pietiek atzina: „Attiecībā uz nākamo dāvanu vērtēšanu - pārskatīsim līdzšinējo kārtību un izvērtēsim nepieciešamību veikt tajā izmaiņas, lai nodrošinātu, ka tā maksimāli atbilst aktuālajai situācijai šajā jomā, tostarp ievērojot šai problemātikai pievērsto sabiedrības uzmanību un publiskās diskusijas rezultātā izteiktos priekšlikumus.”

Kā zināms, Pietiek bija nosūtījis oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu par šo tīšo vai nolaidības pēc notikušo valsts apzagšanas vai apkrāpšanas mēģinājumu, - pašlaik šai sakarā ir sākta resoriskā pārbaude.

----------------------------

Vai šis ir vienīgais "priHvatizācijas" gadījums? Mūsuprāt, pārbaude jāveic par visiem gadījumiem.

Atbildēt

māksla pieder tautai!

09.03.2016. 09:35

Nu beidzot šīs neizmērojamās vērtības ir atgriezušās pie latviešu tautas un ieguls tām vispiemērotākajās vietās-putekļainās noliktavās.

Atbildēt

Arājs

09.03.2016. 09:29

Nu, nav jau nemaz tik grūti izskaitļot tos dažus darboņus no sia Arčers, sai Merks, sia Omis, sia Rbsskals, ar kuru palīdzību sia Gegam darbonis Arturs Hanaminjans iekluvis to paspārnē un brīvi piekopj savu valsts un darbinieku apzagšanas rupalu ka to darīja darbojoties valsts policijā. Par šo periodu materialu ir pietiekosi,kā arī par Artura haminjana prettiesisko darbību PBLC piesegā kad viņš vēl nemaskējās zem sia Gegam izkārtnes, bet pamaz ir detalizētas informācijas per tām iespējams prettiesiskajām darbībam, kuru deļ Arturs Haminijans bija spiests pamest savu dzimteni Armeniju un aizmukt uz latviju... ja kādam ir šada informācija, un precizējosa informacija par Artura Hanaminjana saistību ar viesnīcu Viktorija, sutiet SMS uz 28953306 un es iedosu e-mailu dokumentu pārsutisanai. Bet tas Artura Haminjana dēla autiņš Audi A8, kuru viņš izmanto personigam vajadzibam, ir eģistrēts nejau uz vinu personīgi, bet gan uz juridisku personu. Paldies par informāciju, kuru man sniedza Viktors, Vitjoks, Henrijs, Zeņa, Oļegs, Juročka.

Atbildēt

labi

09.03.2016. 00:47

»

ezis

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas...


Portals Pietiek.com veic Tautas kontroles komitejas funkcijas !ta bija pirma organizacija ,ko 1991 gada likvideja kgb aspirants godmanis Latvija ,tiekot pie varas.jo si organizacija reali butu traucejusi godmanim organizet krasaina metala zagsanu.

Atbildēt

ezis

09.03.2016. 00:36

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas ir "likumīgi" "iegādāts", jo zināms cik viss bija likumīgi. un vēl gribētos sagaidīt no tās pretīgās bezkauņas "ekspertes" lāces, lai viņa atmaksā 70 eirikus, ko viņai samaksāja par tām paviršībām, ko pat par darbu nosaukt nevar! bet spriežot pēc lāces atbildēm, viņa ir izcili pretīga bezkauņa un neko atmaksāt pat netaisās.

Atbildēt

Daunis Aurs

08.03.2016. 23:26

Es atkal jūtos laimīgs, ka latvieši nav pieķērti zādzībā. Es nevienam neticu, kurš saka, ka latvieši ir labi zagļi.

Atbildēt

Peksis

08.03.2016. 22:40

Peietiek ir izdarijis varoņdarbu! Novērsis liela mēroga valsts apkrāpšanu! Par ko būtu jāpiešķir ordenis

Atbildēt

nu ko

08.03.2016. 22:02

Būs jānosūta oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu pret Lato Lapsu par 20 eiro zaudējumu nodarīšanu valsts budžetam plus vēl nezināmu summu ko izmaksās šīs gleznas uzglabāšana.

Atbildēt

MD

08.03.2016. 21:43

Interesanti par cik Lāces kundze novērtētu Zaļkalna "Cūku"? Visdrīzāk, ka ne vairāk par 70 eiro..

Atbildēt

DD1

08.03.2016. 21:30

Vai dižā "eksperte" - Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce savu honorāru par vērtēšanu netaisās atdot?

Atbildēt

kj

08.03.2016. 21:19

Kā atņēma varu, tā beidzot Straujuma sāk palikt normāla un sāk domāt ar galvu. To pašu novēlu Mākslas muzeja direktorei - ātrāk zaudēt varu un doties pensijā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kāpēc medaļa tikai Bondaram? Lavents, Zaharjins, Gerčikovs un Meroni arī pelnījuši

FotoSakarā ar Krājbankas bijušā vadītāja Mārtiņa Bondara apbalvošanu ar Finanšu ministrijas goda zīmi, kā pamatojumu uzrādot “nozīmīgu personīgo ieguldījumu Latvijas Republikas finanšu sistēmas attīstībā” (tas nekas, ka no viņa vēl nav piedzīti 15 miljoni par naudas aizpludināšanu no šīs pašas Latvijas finanšu sistēmas), tā vien šķiet, ka citi līdzīgi darboņi arī būs nopelnījuši savus apbalvojumus!
Lasīt visu...

6

Varbūt visi „stupid people” nemaz nav „stupid people”, bet tikai daļa, un ar tiem citiem es solidarizēšos

FotoZinu, ka tūlīt sāksies kārtējais ķengu vilnis, tādēļ uzreiz uzrakstu savu nostāju. Tātad, uzskatu, ka mediķi ir malači, ka izgāja ielās. Sen jau vajadzēja un vajag vēl. Ne tikai viņiem, arī skolotājiem, policistiem, visiem, kam solīts gadiem. Mēs paši Re:Baltica esam neskaitāmi daudz rakstījuši par mazām algām, katastrofālo medmāsu trūkumu, budžeta ačgārnībām. Radot spiedienu, ir iespējams radīt arī pārmaiņas.
Lasīt visu...

21

Atlajst sajmu?

FotoEs ar visām četrām iestājos par brīvību. Piemēram, mūsu valsts iedzīvotājiem ir brīvība rosināt Saeimas atsaukšanu. Taču, manuprāt, brīvu izvēli var izdarīt tikai tas, kurš apzinās, ko dara, un ir informēts par visiem notikuma aspektiem, nevis ļaujas histērijai. Es zinu, ka ir forši spēlēties priekšniekos, bet te būs pāris fakti domas rosināšanai:
Lasīt visu...

18

Kaspars Dimiters: Mātes Latvijas vēstule

FotoKur esi, dēls? Jau viesnīcā vai teltī? Vai arābus lūgt, lai man druvas zeltī? Te nu tik vientuļi. Mirst ūdens, akai vinda. Neviena kaimiņa. Vien baļķvedēju rinda.
Lasīt visu...

12

Vienvērtīgs ir katrs cilvēks (lai ko tas arī nozīmētu): runa pie Brīvības pieminekļa 2019. gada 18. novembrī

FotoMīļie latvieši! Latvijas cilvēki Rīgā, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē, Kurzemē un visā pasaulē!
Lasīt visu...

21

Valstsgribas valstsnegribas ēstgriba

FotoSaruna par reālo “valstsgribu” un “valstsgribas” iluzoriskumu ir aktuāla visu laiku. Taču 18. novembra kontekstā tāda saruna ir īpaši aktuāla, atsedzot patiesību un melus nošķirot no patiesības. Pašlaik šajā procesā valdnieks ir “nācijas tēvs” ar savu ārēji izskaistināto, bet mazsaturīgo daiļrunību. Tā palīdz atgādināt par patiesību un nosodīt melus. 
Lasīt visu...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

Nav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras”...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad,...

Foto

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

Karavadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt...

Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...