Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

11.03.2016. 23:20

Kauna jau tai lacei nav .Visos rautos zimejas un fotografejas ar glazem roka jo galdi pa freijo.Rembrantam ar ir mazas glezninas dosim tas novertet lacei.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:32

»

Jūsu vārds

Aplausi pietiek.com! :D


Jā, mans vārds. Tā glezna tik un tā ilgi noliktavā neglabāsies, jo kāds Kargins to var nopirkt pa poļu naudu. Vai arī pati resnā cūka straujuma. Nevienam nezinot.
Labākais variants tomēr būtu izsole. Lai gribētājs maksā, ja vēlas kaut ko iegūt savā īpašumā.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:28

Tagad zināsim ka vislabākais mākslas eksperts ir Māra Lāce. Un ja būs no valsts jāizved kāds vērtīgs mākslas vai vēstures objekts, tad labākajam nocenotājam dosim darbu.
Un nekāda atbildība.

Atbildēt

Troll

09.03.2016. 16:54

Skauģi un knauzeri tagad var priecāties - glezniņa nonāks kādā noliktavā apputēšanai. Kauns, letiņi - miljonu miljoni aiziet, ka gailis pakaļ nedzied, VID ēka visu acu priekšā stāv kā piemineklis nodokļu naudas izšķērdībai, -klusums, bet te glezniņa, par ko nekas nav samaksāts un kuru izsolē pārdot neviens netaisās, bet kas par troksni ap to tika sacelts... Nožēlojami dažreiz ir letiņi ar savu skaudību un nenovīdību - premjerei dāvina, bet man neviens un neko... Varbūt mūsu maziskuma dēļ kaimiņi mums aiziet priekšā, bet mēs paliekam visiem pakaļā? Kauns.

Atbildēt

w

09.03.2016. 15:52

Vai tad kleptokrātijas istabenei nav atļauts likumģi zagt?

Atbildēt

Vitjok

09.03.2016. 14:49

Ocen interesno posmptretj sostav etovo sia Gegam provlenija : srazu vidno cto etot zadeprivodnoj policajzek tuda zaposal ves svoj praid...

Atbildēt

09.03.2016. 11:53

Izrāva gleznu žurkai no zobiem!

Atbildēt

Jūsu vārds

09.03.2016. 11:09

Aplausi pietiek.com! :D

Saprotu, ka lato jau šo gleznu ir nopircis par 3000 $ vai vismaz ir apņēmies apmaksāt šīs gleznas mūžīgās uzglabāšanas izmaksas? :)

Atbildēt

Zenja

09.03.2016. 11:02

Ja, vel budams policajs, Arturs Hanamirns izcelas ar savu mantkaribu, negodigumu,apmelosanu bez mera izjutas.Tomer policijas vadibai tas apnika un ta artrauca armeni piesegt.Arturins dabuja realu cietumsodu, bet, ari neko neoemacijas ka vien turponat iesakto rupalu:zagt melt krapties pit intrigas-nu piekopt visas armnu nacipnalas ipasibas. Vel iemanijas dot otkatud un lukulus SC spmsoresanai,VID uzpirksanai.Bet tadi jau ir tie pakalpiedzinas tipi, kriem jabeg no savas dzimtenes par savam sastradatajam nelietibam.

Atbildēt

cerams,

09.03.2016. 10:10

ka nebija grūti atvest niecīga izmēra gleznu.

Atbildēt

eksperte cer

09.03.2016. 09:55

ka viņa pati kļūs par muzeja eksponātu ...

Atbildēt

Daugava

09.03.2016. 09:40

Valsts kanceleja arī skaidro, ka, "piekrītot iesaistīties komisijā, komisijas loceklis uzņemas atbildību īstenot Ministru kabineta noteikumos pausto - komisijai jānosaka dāvanu vērtība tās novērtēšanas brīdī atbilstoši Latvijas tirgus cenām, kā arī jāizvērtē, vai dāvanām varētu būt mākslas vai kultūrvēsturiska vērtība. Pieaicinātie eksperti ar savu parakstu apliecina, ka piedalījušies dāvanu izvērtēšanas komisijā un rīkojušies atbilstoši minētajiem noteikumiem". Taču, kā pēcāk izrādījās, Valsts kanceleja ar ekspertiem bija noslēgusi uzņēmuma līgumus, kuros nekāda atbildība tiem nebija noteikta.

Tiek gan apgalvots, ka tagad no šī gadījuma tikšot izdarīti secinājumi. Pēc šī gadījuma Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš Pietiek atzina: „Attiecībā uz nākamo dāvanu vērtēšanu - pārskatīsim līdzšinējo kārtību un izvērtēsim nepieciešamību veikt tajā izmaiņas, lai nodrošinātu, ka tā maksimāli atbilst aktuālajai situācijai šajā jomā, tostarp ievērojot šai problemātikai pievērsto sabiedrības uzmanību un publiskās diskusijas rezultātā izteiktos priekšlikumus.”

Kā zināms, Pietiek bija nosūtījis oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu par šo tīšo vai nolaidības pēc notikušo valsts apzagšanas vai apkrāpšanas mēģinājumu, - pašlaik šai sakarā ir sākta resoriskā pārbaude.

----------------------------

Vai šis ir vienīgais "priHvatizācijas" gadījums? Mūsuprāt, pārbaude jāveic par visiem gadījumiem.

Atbildēt

māksla pieder tautai!

09.03.2016. 09:35

Nu beidzot šīs neizmērojamās vērtības ir atgriezušās pie latviešu tautas un ieguls tām vispiemērotākajās vietās-putekļainās noliktavās.

Atbildēt

Arājs

09.03.2016. 09:29

Nu, nav jau nemaz tik grūti izskaitļot tos dažus darboņus no sia Arčers, sai Merks, sia Omis, sia Rbsskals, ar kuru palīdzību sia Gegam darbonis Arturs Hanaminjans iekluvis to paspārnē un brīvi piekopj savu valsts un darbinieku apzagšanas rupalu ka to darīja darbojoties valsts policijā. Par šo periodu materialu ir pietiekosi,kā arī par Artura haminjana prettiesisko darbību PBLC piesegā kad viņš vēl nemaskējās zem sia Gegam izkārtnes, bet pamaz ir detalizētas informācijas per tām iespējams prettiesiskajām darbībam, kuru deļ Arturs Haminijans bija spiests pamest savu dzimteni Armeniju un aizmukt uz latviju... ja kādam ir šada informācija, un precizējosa informacija par Artura Hanaminjana saistību ar viesnīcu Viktorija, sutiet SMS uz 28953306 un es iedosu e-mailu dokumentu pārsutisanai. Bet tas Artura Haminjana dēla autiņš Audi A8, kuru viņš izmanto personigam vajadzibam, ir eģistrēts nejau uz vinu personīgi, bet gan uz juridisku personu. Paldies par informāciju, kuru man sniedza Viktors, Vitjoks, Henrijs, Zeņa, Oļegs, Juročka.

Atbildēt

labi

09.03.2016. 00:47

»

ezis

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas...


Portals Pietiek.com veic Tautas kontroles komitejas funkcijas !ta bija pirma organizacija ,ko 1991 gada likvideja kgb aspirants godmanis Latvija ,tiekot pie varas.jo si organizacija reali butu traucejusi godmanim organizet krasaina metala zagsanu.

Atbildēt

ezis

09.03.2016. 00:36

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas ir "likumīgi" "iegādāts", jo zināms cik viss bija likumīgi. un vēl gribētos sagaidīt no tās pretīgās bezkauņas "ekspertes" lāces, lai viņa atmaksā 70 eirikus, ko viņai samaksāja par tām paviršībām, ko pat par darbu nosaukt nevar! bet spriežot pēc lāces atbildēm, viņa ir izcili pretīga bezkauņa un neko atmaksāt pat netaisās.

Atbildēt

Daunis Aurs

08.03.2016. 23:26

Es atkal jūtos laimīgs, ka latvieši nav pieķērti zādzībā. Es nevienam neticu, kurš saka, ka latvieši ir labi zagļi.

Atbildēt

Peksis

08.03.2016. 22:40

Peietiek ir izdarijis varoņdarbu! Novērsis liela mēroga valsts apkrāpšanu! Par ko būtu jāpiešķir ordenis

Atbildēt

nu ko

08.03.2016. 22:02

Būs jānosūta oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu pret Lato Lapsu par 20 eiro zaudējumu nodarīšanu valsts budžetam plus vēl nezināmu summu ko izmaksās šīs gleznas uzglabāšana.

Atbildēt

MD

08.03.2016. 21:43

Interesanti par cik Lāces kundze novērtētu Zaļkalna "Cūku"? Visdrīzāk, ka ne vairāk par 70 eiro..

Atbildēt

DD1

08.03.2016. 21:30

Vai dižā "eksperte" - Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce savu honorāru par vērtēšanu netaisās atdot?

Atbildēt

kj

08.03.2016. 21:19

Kā atņēma varu, tā beidzot Straujuma sāk palikt normāla un sāk domāt ar galvu. To pašu novēlu Mākslas muzeja direktorei - ātrāk zaudēt varu un doties pensijā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valsts

FotoBieži dzirdu, ka valstij vajag, valstij ir jādara, valstij ir jārūpējas, valstij ir jāievieš, jāveicina, man valsts neko nav devusi, man šī valsts nav vajadzīga utt.
Lasīt visu...

21

Atraktīvās politikas hronika: 7.februāris

Foto7.februārī Latvijā eksplodēja kolosāli atraktīvs notikumus. Noteikti vispievilcīgākais notikums latviešu tautas laimīgi aizvadītajā debilitātes laikmetā kopš 2018.gada 6.oktobra. Kolosāli atraktīvo notikumu drīkst uzskatīt par vietējā mēroga “9/11”. Arī 7. februārī sabruka dvīņu torņi. Sabruka leksiskie dvīņu torņi “Nācijas tēvs”/”Nācijas tumsonis” un to vietā tajā pašā dienā nācās nekavējoties uzbūvēt jaunu leksisko torni “Nācijas debilais tēvs” (NDT).
Lasīt visu...

21

Klimata modeļu realitāte - vai ticēsim skolu nebeigušam skuķim?

FotoGlobālo klimata "cīņu" rezultāts diemžēl var izrādīties - konkrēti papildu nodokļi arī Latvijā. Līdz ar to jautājums nav tīri akadēmisks.
Lasīt visu...

10

Blēžu un zagļu valsts

FotoRaksts „Kā zvejas privātfirmu – nodokļu “optimizētāju” - uz nodokļu maksātāju rēķina glāba Latvijas valsts ierēdniecība” ir smuks piemērs, lai saprastu, ka valsts ir saaugusi ar blēžiem, jeb, ja nu ir saaugusi, tad pareizi ir teikt – Blēžu valsts.
Lasīt visu...

21

„Anquis in herba” jeb Čūska zālē

FotoLaikā, kad visa pasaule, vairums valstu gatavojas pasargāt savus iedzīvotājus no iespējamas koronavīrusa izplatīšanās, Latvijas publiskā telpa un ļaužu prāti ir nodarbināti ar daudz svarīgākām lietām – kādas latviešu sievietes nedienām Dienvidāfrikā un Dānijā. Viņa atrodas Dānijas cietumā un gaida izdošanu uz DĀR, kur (pēc mediju sniegtās informācijas) veikusi VAIRĀKUS noziegumus, no kuriem visskaļākais ir bērna nolaupīšana, ko starptautiski apzīmē ar vārdu “kidnapping”. Jau sen citus viņas noziegumus neviens nepiemin. Ne medijos pieminēto dokumentu viltošanu, ne “citus” likumpārkāpumus. Ir palicis tikai “nu kā var māte nozagt SAVU bērnu?!
Lasīt visu...

21

9.maija svinības Maskavā kā līdzeklis Kremļa noziegumu leģitimācijai

FotoIesākumā precizēšu, ka runa šeit būs ne tik daudz par konkrētiem vēsturiskiem notikumiem, cik gan par šo notikumu izmantošanu sagrozītā veidā no Krievijas varas puses ar mērķi sasniegt savus ārpolitiskos un iekšpolitiskos mērķus tuvākajā un tālākajā nākotnē.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vairāk jautājumu nekā atbilžu...

Interesanti, kurš tur bīda to Skultes LNG termināli. Ekonomikas ministra Nemiro draudziņš, kuru grib iestūķēt Latvenergo padomē kaut vai pa skursteni? Vai tomēr vecijaunā Vienotība? Vai NA?...

Foto

Leksiskās debilitātes praktiķi

Latvijā jau labu laiku ir tradīcija noskaidrot attiecīgā gada atraktīvākos (jocīgi piesaistošos) izteikumus. Ar to nodarbojas Rīgas Latviešu biedrības Latviešu valodas attīstības kopa....

Foto

Kāpēc FKTK atvainojās Maijai Treijai

Šī gada 3. februārī Finanšu un kapitāla tirgus komisija (FKTK) izplatīja paziņojumu, kurā teikts, ka FKTK atsauc savu 2019. gada. 29...

Foto

Ar atsevišķu tiesnešu atbalstu tiesu izpildītāji no iedzīvotājiem piedzen līdzekļus, kurus likums viņiem neliek maksāt

Parādījušies tiesu izpildītāji, kas atraduši jaunu, likumā neparedzētu veidu, kā no...

Foto

Lidostu un čemodānus es vairs neatceros, visi aicina mani par Rīgas mēru, bet es plānoju dibināt manis veidotu politisko partiju

Pirmkārt, es uzskatu, ka esošā politiskā...

Foto

Divu gadu laikā Veselības ministrija nav ieviesusi nevienu no Valsts kontroles ieteikumiem, lai ģimenes ārsti būtu pieejamāki

Divu gadu laikā, kopš klajā nāca Valsts kontroles revīzijas...

Foto

Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā un risināšanā

Cienījamie laikabiedri! Aicinu sekmēt Valsts prezidenta Egila Levita aktīvāku iesaisti iekšpolitisku problēmu apzināšanā...

Foto

Divi jautājumi Kristīnes Misānes izdošanas sakarā: vai tikai atbildes nebūs biedējošas ikvienam pilsonim?

Latvijā visaugstākajā līmenī pacelts jautājums par mūsu pilsones Kristīnes Misānes izdošanu no Dānijas...

Foto

Es redzēju, mīļais, tu šodien biji aizrāvies ar valstsgribu...

Nupat pieķēru sevi pie pavisam stulbas atziņas - pat iepriekšējie divi kretīni Bērziņš un Vējonis man nelikās...

Foto

Vai Ārstu biedrība kļuvusi par Veselības ministrijas suni?

Pagājušajā nedēļā Veselības ministrijā notika Farmācijas jomas konsultatīvās padomes sēde. Sēde bija iestudēta kā viena aktiera teātris. Režisore...

Foto

Kauns skatīties, kā daļa latviešu politiķu un ierēdņu nodur acis, mentāli savelkas čokuriņā un slīd zem galda

Šonedēļ „Attīstībai/Par” pakļāvās “Saskaņas” un lašoristu* spiedienam un uz...

Foto

Var noprast, ka Annai Jutai Maskavā pavadītais laiks nav pagājis pa tukšo

„Spēcīgs” vēstījums no savā laikā Maskavā, īpašā speciālā rajonā (augsta ranga kompartijas funkcionāru dzīvesvietā)...

Foto

Iesniegums Bordānam: nevajag aiztikt Vidzemes, Latgales, Kurzemes un Zemgales robežas

Izlasījām, ka Varakļānu novada domei būs jānoskaidro savu iedzīvotāju viedoklis par palikšanu Vidzemē vai pievienošanos Latgalei....

Foto

“Nācijas tēvs” kā “nācijas tumsonis”

Nekas nemainās! Katra “nācijas tēva” (NT) publiskā uzstāšanās ir tumsonības apliecinājums. Izrādās, NT ir milzīgi robi izglītībā. Viņa zināšanas ir ļoti...

Foto

Skumji, ka pašreizējā bezoligarhu valdība tiek stutēta ar šī āksta un citu "kaimiņu" balsīm

Ir beidzot piepildījies Kaimiņa aktieriskais sapnis... viņš ir nokļuvis uz valsts lielākā...

Foto

Par “antisemītiskām cūkām” un poļu-čehu teritoriālo konfliktu

Savā nesenajā uzrunā Krievijas Aizsardzības ministrijas sanāksmē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies Otrā pasaules kara tēmai un, pieminēdams...

Foto

Lietuviešu uzņēmēji pret Latviju

Gribēju piemest savu pagali ažiotāžai ap VDD ēkas celtniecību bijušā velotreka vietā. Tad nu lūk, no vienas puses man izbrīnu raisa šiverīgu...

Foto

Atraktīvā politiskā hronika: janvāris

8.janvārī Rīgas lielākajos interneta medijos tika ievietota pēcpadomju gados tematiski klasiska un tāpēc emocionāli vienaldzīga informācija. Taču tai tomēr piemīt zināma atraktivitāte. Informācijā...

Foto

Kur Latvija?

Latvijai vairs nav nevienas no valsts pazīmēm, proti:...

Foto

Karaļa ēras beigas vai tomēr “Bauze uz pauzes”?

Otrdien Garkalnes novada iedzīvotājus sasniedza ziņa, ka Garkalnes Imperators ir atkāpies no amata, jo veselība vairs nav tā,...

Foto

Ornitologs Apinītis iestājas par skaidru dziesmu: nost ar šņabi un „cīgām”

Jūs jau būsiet pamanījuši, ka kādreizējais partijas „Latvijas ceļš” biedrs dakteris Pēteris Apinis, kurš tika...

Foto

Kas notiek ar Bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas vadību?

Ņemot vērā, ka pēdējā laikā arvien plašāk izskan ziņas par KPV LV ministru brīnumiem, vēlos informēt par kādu citu...

Foto

Nepieciešama jauna pieeja tam, kā Latvijas galvaspilsētā tiek risināti iedzīvotājiem būtiski jautājumi

Teikas apkaimes iedzīvotāji ir pauduši skaidru un nepārprotamu vēlmi bijušā velotreka “Marss” vietā redzēt...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 2. daļa. Vēl vakar sabiedrotie, bet šodien - nāvīgi ienaidnieki

Vācija nevarēja pabarot sevi. Valstij uzsākot Otro pasaules karu,...

Foto

No NT pūdernīcas. Padomiski formāli un iesaiste

Nevar būt nekādu šaubu! Mērķis ir skaidri redzams! NT (“nācijas tēvs”) vēlas latviešu inteliģenci uztaisīt par sapioseksuāļu inteliģenci. Atcerēsimies,...

Foto

“Jo lielāki meli, jo ātrāk tiem noticēs.” 1. daļa. Kā sākās karš, jeb Molotova - Ribentropa pakts trīs dienu hronikā

Autortiesības uz šo “spārnoto” frāzi kļūdaini...

Foto

Ja mums nebūs jaunas ēkas par pārdesmit miljoniem eiro, kura stiprinās mūsu kapacitāti, mēs arī turpmāk nevarēsim notvert nevienu spiegu

Atbilstoši 2017. gadā pieņemtam valdības lēmumam...

Foto

Lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā

Nacionālā apvienība (NA) iesniegusi likuma grozījumus, lai priekšvēlēšanu reklāmas būtu tikai valsts valodā. JKP atbalsta. A/Par neatbalsta. Vienotība un KPV vēl domā....

Foto

Mihoelss, ebreju antifašistu komiteja un “ārstu-indētāju” lieta

Pērnā gada nogalē Vladimirs Putins bija kārtējo reizi pievērsies vēsturei, necenzēti nolamājot pirmskara Polijas vēstnieku Vācijā par it kā...

Foto

Paveiktais veselības nozarē Artura Krišjāņa Kariņa valdības pirmajā gadā

Atbilstoši valdības deklarācijai: 1. Pieejamība. Ārstniecības personu darba samaksas pieaugums 2020. gadā. Panākts, ka 2020.gadā veselības nozares darbinieku...