Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kauns

11.03.2016. 23:20

Kauna jau tai lacei nav .Visos rautos zimejas un fotografejas ar glazem roka jo galdi pa freijo.Rembrantam ar ir mazas glezninas dosim tas novertet lacei.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:32

»

Jūsu vārds

Aplausi pietiek.com! :D


Jā, mans vārds. Tā glezna tik un tā ilgi noliktavā neglabāsies, jo kāds Kargins to var nopirkt pa poļu naudu. Vai arī pati resnā cūka straujuma. Nevienam nezinot.
Labākais variants tomēr būtu izsole. Lai gribētājs maksā, ja vēlas kaut ko iegūt savā īpašumā.

Atbildēt

Rasta

09.03.2016. 23:28

Tagad zināsim ka vislabākais mākslas eksperts ir Māra Lāce. Un ja būs no valsts jāizved kāds vērtīgs mākslas vai vēstures objekts, tad labākajam nocenotājam dosim darbu.
Un nekāda atbildība.

Atbildēt

Troll

09.03.2016. 16:54

Skauģi un knauzeri tagad var priecāties - glezniņa nonāks kādā noliktavā apputēšanai. Kauns, letiņi - miljonu miljoni aiziet, ka gailis pakaļ nedzied, VID ēka visu acu priekšā stāv kā piemineklis nodokļu naudas izšķērdībai, -klusums, bet te glezniņa, par ko nekas nav samaksāts un kuru izsolē pārdot neviens netaisās, bet kas par troksni ap to tika sacelts... Nožēlojami dažreiz ir letiņi ar savu skaudību un nenovīdību - premjerei dāvina, bet man neviens un neko... Varbūt mūsu maziskuma dēļ kaimiņi mums aiziet priekšā, bet mēs paliekam visiem pakaļā? Kauns.

Atbildēt

w

09.03.2016. 15:52

Vai tad kleptokrātijas istabenei nav atļauts likumģi zagt?

Atbildēt

Vitjok

09.03.2016. 14:49

Ocen interesno posmptretj sostav etovo sia Gegam provlenija : srazu vidno cto etot zadeprivodnoj policajzek tuda zaposal ves svoj praid...

Atbildēt

09.03.2016. 11:53

Izrāva gleznu žurkai no zobiem!

Atbildēt

Jūsu vārds

09.03.2016. 11:09

Aplausi pietiek.com! :D

Saprotu, ka lato jau šo gleznu ir nopircis par 3000 $ vai vismaz ir apņēmies apmaksāt šīs gleznas mūžīgās uzglabāšanas izmaksas? :)

Atbildēt

Zenja

09.03.2016. 11:02

Ja, vel budams policajs, Arturs Hanamirns izcelas ar savu mantkaribu, negodigumu,apmelosanu bez mera izjutas.Tomer policijas vadibai tas apnika un ta artrauca armeni piesegt.Arturins dabuja realu cietumsodu, bet, ari neko neoemacijas ka vien turponat iesakto rupalu:zagt melt krapties pit intrigas-nu piekopt visas armnu nacipnalas ipasibas. Vel iemanijas dot otkatud un lukulus SC spmsoresanai,VID uzpirksanai.Bet tadi jau ir tie pakalpiedzinas tipi, kriem jabeg no savas dzimtenes par savam sastradatajam nelietibam.

Atbildēt

cerams,

09.03.2016. 10:10

ka nebija grūti atvest niecīga izmēra gleznu.

Atbildēt

eksperte cer

09.03.2016. 09:55

ka viņa pati kļūs par muzeja eksponātu ...

Atbildēt

Daugava

09.03.2016. 09:40

Valsts kanceleja arī skaidro, ka, "piekrītot iesaistīties komisijā, komisijas loceklis uzņemas atbildību īstenot Ministru kabineta noteikumos pausto - komisijai jānosaka dāvanu vērtība tās novērtēšanas brīdī atbilstoši Latvijas tirgus cenām, kā arī jāizvērtē, vai dāvanām varētu būt mākslas vai kultūrvēsturiska vērtība. Pieaicinātie eksperti ar savu parakstu apliecina, ka piedalījušies dāvanu izvērtēšanas komisijā un rīkojušies atbilstoši minētajiem noteikumiem". Taču, kā pēcāk izrādījās, Valsts kanceleja ar ekspertiem bija noslēgusi uzņēmuma līgumus, kuros nekāda atbildība tiem nebija noteikta.

Tiek gan apgalvots, ka tagad no šī gadījuma tikšot izdarīti secinājumi. Pēc šī gadījuma Valsts kancelejas direktors Mārtiņš Krieviņš Pietiek atzina: „Attiecībā uz nākamo dāvanu vērtēšanu - pārskatīsim līdzšinējo kārtību un izvērtēsim nepieciešamību veikt tajā izmaiņas, lai nodrošinātu, ka tā maksimāli atbilst aktuālajai situācijai šajā jomā, tostarp ievērojot šai problemātikai pievērsto sabiedrības uzmanību un publiskās diskusijas rezultātā izteiktos priekšlikumus.”

Kā zināms, Pietiek bija nosūtījis oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu par šo tīšo vai nolaidības pēc notikušo valsts apzagšanas vai apkrāpšanas mēģinājumu, - pašlaik šai sakarā ir sākta resoriskā pārbaude.

----------------------------

Vai šis ir vienīgais "priHvatizācijas" gadījums? Mūsuprāt, pārbaude jāveic par visiem gadījumiem.

Atbildēt

māksla pieder tautai!

09.03.2016. 09:35

Nu beidzot šīs neizmērojamās vērtības ir atgriezušās pie latviešu tautas un ieguls tām vispiemērotākajās vietās-putekļainās noliktavās.

Atbildēt

Arājs

09.03.2016. 09:29

Nu, nav jau nemaz tik grūti izskaitļot tos dažus darboņus no sia Arčers, sai Merks, sia Omis, sia Rbsskals, ar kuru palīdzību sia Gegam darbonis Arturs Hanaminjans iekluvis to paspārnē un brīvi piekopj savu valsts un darbinieku apzagšanas rupalu ka to darīja darbojoties valsts policijā. Par šo periodu materialu ir pietiekosi,kā arī par Artura haminjana prettiesisko darbību PBLC piesegā kad viņš vēl nemaskējās zem sia Gegam izkārtnes, bet pamaz ir detalizētas informācijas per tām iespējams prettiesiskajām darbībam, kuru deļ Arturs Haminijans bija spiests pamest savu dzimteni Armeniju un aizmukt uz latviju... ja kādam ir šada informācija, un precizējosa informacija par Artura Hanaminjana saistību ar viesnīcu Viktorija, sutiet SMS uz 28953306 un es iedosu e-mailu dokumentu pārsutisanai. Bet tas Artura Haminjana dēla autiņš Audi A8, kuru viņš izmanto personigam vajadzibam, ir eģistrēts nejau uz vinu personīgi, bet gan uz juridisku personu. Paldies par informāciju, kuru man sniedza Viktors, Vitjoks, Henrijs, Zeņa, Oļegs, Juročka.

Atbildēt

labi

09.03.2016. 00:47

»

ezis

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas...


Portals Pietiek.com veic Tautas kontroles komitejas funkcijas !ta bija pirma organizacija ,ko 1991 gada likvideja kgb aspirants godmanis Latvija ,tiekot pie varas.jo si organizacija reali butu traucejusi godmanim organizet krasaina metala zagsanu.

Atbildēt

ezis

09.03.2016. 00:36

paldies jums, pietiek.com, bez jums un jūsu darba šāda prihvatizēšana nesodīti turpinātos, zeļot un plaukstot! nu varbūt beidzot ir kāds mazs gaismas stariņš tuneļa galā vismaz šajā jomā! visu cieņu straujumai par to, ka pamodās sirdsapziņa un atdeva vismaz gleznu, kaut gan vajadzētu atdot visu, kas ir "likumīgi" "iegādāts", jo zināms cik viss bija likumīgi. un vēl gribētos sagaidīt no tās pretīgās bezkauņas "ekspertes" lāces, lai viņa atmaksā 70 eirikus, ko viņai samaksāja par tām paviršībām, ko pat par darbu nosaukt nevar! bet spriežot pēc lāces atbildēm, viņa ir izcili pretīga bezkauņa un neko atmaksāt pat netaisās.

Atbildēt

Daunis Aurs

08.03.2016. 23:26

Es atkal jūtos laimīgs, ka latvieši nav pieķērti zādzībā. Es nevienam neticu, kurš saka, ka latvieši ir labi zagļi.

Atbildēt

Peksis

08.03.2016. 22:40

Peietiek ir izdarijis varoņdarbu! Novērsis liela mēroga valsts apkrāpšanu! Par ko būtu jāpiešķir ordenis

Atbildēt

nu ko

08.03.2016. 22:02

Būs jānosūta oficiālu iesniegumu Valsts policijas priekšniekam, aicinot sākt kriminālprocesu pret Lato Lapsu par 20 eiro zaudējumu nodarīšanu valsts budžetam plus vēl nezināmu summu ko izmaksās šīs gleznas uzglabāšana.

Atbildēt

MD

08.03.2016. 21:43

Interesanti par cik Lāces kundze novērtētu Zaļkalna "Cūku"? Visdrīzāk, ka ne vairāk par 70 eiro..

Atbildēt

DD1

08.03.2016. 21:30

Vai dižā "eksperte" - Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce savu honorāru par vērtēšanu netaisās atdot?

Atbildēt

kj

08.03.2016. 21:19

Kā atņēma varu, tā beidzot Straujuma sāk palikt normāla un sāk domāt ar galvu. To pašu novēlu Mākslas muzeja direktorei - ātrāk zaudēt varu un doties pensijā!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...