Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

farma

12.02.2014. 12:20

Nevajag piesegties ar māsu,kas tagad ir premjere.
Ar to nav sakara,cik esmu uz to iestādi gājis kā farmpārstāvis, kabineti nolaisti,ko neteikšu par pašas vadītajas kabinetu,pa labi pirmā stāvā.

Kas tie par kredītiem?
Kam viņa tos izlietoja?
Kas tas ir par parādu un kāpēc?
Kādam nolūkam vispār tika ņemts kredīts?
Kur un kā iztērēja šo kredīti?

Kāds bus atbildīgs par izšķērdēto naudu?
Vai tad mēs nerunājam par valsts nevis privāto medicinisko iestādi?

Pēteri Apini,izlasīju šodien ārstubiedrības lapā Jūsu aizstāvības runu,ka pie visa esot vainīgs apstāklis,ka esot kādam māsa.
Lieciet mierā Straujumas kundzi,lūdzu!

Runa ir par kārtējo uzdzīvošanu uz valsts rēķina.
Cietēji tagad pirmām kārtam ir kolēģi-Ilze Dz., I.Ruža un citi brīnišķigi kolēģi,kurus firmas pārstavji zin,dr.Paņina,vienmer ļoti atsaucīga un jauka.
Ja šie ārsti ir kā apakšīrnieki maksāuši īres naudu,tad kur tā palikusi?
Šī dāma sanāk ,ka uzmetusi gan savus kolēģus,gan rajona pacientus,gan arī tagadējo jauno vadību,kas ir tikai dažus mēnešus,vai tad ne tā?

Atbildēt

kā veselības inspekcija noreģistēja

10.02.2014. 20:39

ja līgums ir obligāta prasība

Atbildēt

:)

08.02.2014. 13:05

»

tādi esam

Straujumai taču nav jāatbild par saviem pilngadīgajiem radiem


jā, jā Latvijas valsts pārvaldē pilnīgi noteikti radinieki viens otru neatbalsta.

Atbildēt

DD1

08.02.2014. 11:12

»

sv

Ne ja žurnālists pieļauj kļūdas,bet cien. dāma neprot normāli sastādīt un gramatiski noformulēt savu teikumu


Žurnālists cenšas panākt atbildi, bet k-dze ieciklējusies uz sarunas novēršanu uz citiem, tomēr dara to nemākulīgi. 2 dakteri ar saviem tikumiem seko Zatlera "pateicību" pēdās.

Atbildēt

sabrīna

07.02.2014. 23:25

»

pamela

Tagad māsa visu nokārtos


nepaspēs,jo drīz-vēlēšanas!

Atbildēt

mja....

07.02.2014. 20:24

Un kurš ir administrators šinī tiesiskās aizsardzības procesā?

Atbildēt

brālis

07.02.2014. 19:00

viena māsa varētu otrai iemācīt izteikties ...
varbūt abas ir nejēgas ???

Atbildēt

sv

07.02.2014. 16:00

Ne ja žurnālists pieļauj kļūdas,bet cien. dāma neprot normāli sastādīt un gramatiski noformulēt savu teikumu!
Izlasot,veidojas tāds stulbs stostelkis !

Atbildēt

mamma

07.02.2014. 14:05

Kāpēc ši intervija ir bez autora, tātad anonīma? Vai arī te ir kā Saeimā - politiskā atbildība. Tātad bezatbildība.

Atbildēt

mamma

07.02.2014. 14:04

Intervijas jautājumi atklāja žurnālista inteliģences līmeni. Man, padomju laika skolniekam, gribētos vaigā redzēt šo "žurnālistu". 100% pasūtījuma raksts.

Atbildēt

slota

07.02.2014. 13:42

ar grūtībām izlasāms raksts. un ne jau žurnālists pie vainas. šai sievietei ir biezputra galvā +nekaunība.

Atbildēt

pamela

07.02.2014. 13:32

Tagad māsa visu nokārtos!

Atbildēt

Genos

07.02.2014. 11:55

»

SHOTOKAN

Sieviete pavisam un galīgi apjuka jau ar pirmajiem jautājumiem. Labi, ka zemapziņā vismaz māsas tuvumu un atbalstu sajuta, kas piedeva spēkus dzelžaini atsisties


Viņa vienmēr par visu tēlo apjukumu. Dīvaina būtne. Runā, ka viņas dēls arī iekārtots pie premjeres kaut kādā postenītī.

Atbildēt

oko

07.02.2014. 11:52

»

trollis

vai, ja daktere nebūtu Straujumas māsa, arī būtu tapis šis raksts tādā rakursā? Vai tad netiktu masēti Rīgas nami, par to, ka nerūpējas par veselības centra likteni


Nu bet šis taču ir acīmredzams pasūtījuma raksts. līdz šim bija sajūta, ka pietiek.com iedziļinās lietu būtībā un pamato uzbraucienus ar kādu dokumentu kopijas. Bet te izskatās, ka galvenais ir izmantojot uzbrukumu padarīt veselības centru un radinieci par ļauno tēlu, lai dome varētu novērst uzmanību no iespējamajām shēmām savā pusē. Galu galā ir taču ierosināts tiesiskās aizsardzības process, lai sāktu atmaksāt parādus un nevajadzētu bankrotēt.

Atbildēt

oko

07.02.2014. 11:47

»

Juris

Spriežot pēc jautājumiem, žurnālists/-e uzveda absolūti neprofesionāli. Man kauns, ka šāds cilvēks (lai kas viņš arī būtu) pārstāv valsts ceturto varu...


Jums taisnība, un brūk virsū tieši domē pie varas esošie, kas caur sev padotajiem uzņēmumiem (piemēram, R namiem), ļoti iespējams, ka grib izlikt veselības centru no ēkas, lai to nopārdotu saistītajām pusēm par kapeikām. Viņiem taču pie vienas vietas veselības aprūpe, jo uztrauc pašu labums um tikai pietuvināto intereses. Un tas nav tikai šajā ēkā, bet skar vēl daudzus citus visā Rīgā, tikai neviens neceļ trauksmi publiski, jo visi baidās, ka netiks pagarināti līgumi arī viņiem.

Atbildēt

trollis

07.02.2014. 11:28

vai, ja daktere nebūtu Straujumas māsa, arī būtu tapis šis raksts tādā rakursā? Vai tad netiktu masēti Rīgas nami, par to, ka nerūpējas par veselības centra likteni?

Atbildēt

Uzakstītu labāk par olimpiskajām spēlēm.

07.02.2014. 11:12

Kārtējais tupais un tendenciozais gabals Pietiek izpildījumā. Katram juristu studentam jau ir zināms, ka līguma termiņa izbeigšanās nerada nekādas nelikumības. Ja puses klusējot akceptē, tad darbojas vecais līgums ar tiem pašiem nosacījumiem. Ja tie ir pašvaldības īpašumi, tad pašvaldības apsaimniekotājam - iznomātājam varētu prasīt par esošās situācijas atbilstību likumiem un pašvaldības interesēm, nevis nomniekam privātpersonai.

Atbildēt

Zina B

07.02.2014. 10:52

Vai nebūtu laiks atklāti pateikt, ka žurnālistika (pareizāk sakot, daudzi žurnālisti) mūsu valstī ir nevis ceturtā, bet gan pirmā vara, kura gatava graut gan likumdevējvaru, gan izpildvaru. "Agresīvā" žurnālistika, izmantojot žurnālistu profesionālās spējas un iespējas, pasniedz vienpusēju situāciju izklāstu, bieži vien nesaprotot un neizpētot jautājumu juridiskās nianses un blakus apstākļu ietekmi uz šīm situācijām.
Šo cilvēku galvenais mērķis ir - graut, nomelnot un apzākāt jebkuru un jebko.

Atbildēt

vvv

07.02.2014. 10:50

Daudz stulbiibu sheit ir lasiits,bet shitaadu sviestu,tas zhurnalistu augstaakais liimenis vai!?

Atbildēt

nav saprotams,

07.02.2014. 08:56

kāpēc nav iesūdzēta tiesā,ja bija nomnieki,tad kur palika ieksētā nauda?

Atbildēt

SHOTOKAN

07.02.2014. 02:24

Sieviete pavisam un galīgi apjuka jau ar pirmajiem jautājumiem. Labi, ka zemapziņā vismaz māsas tuvumu un atbalstu sajuta, kas piedeva spēkus dzelžaini atsisties! :)

Atbildēt

Juris

07.02.2014. 01:00

Spriežot pēc jautājumiem, žurnālists/-e uzveda absolūti neprofesionāli. Man kauns, ka šāds cilvēks (lai kas viņš arī būtu) pārstāv valsts ceturto varu.

Kā Veselības Centrs var tā vienkārši pārvākties, ja cilvēki ir reģistrējušies pie ģimenes ārsta, kas parasti atrodas vistuvāk mājām?

Padomājiet, visi klusā centra iedzīvotāji (it īpaši lielais daudzums tur dzīvojošo veco cilvēku), kas bija reģistrēti pie VC11 ģimenes ārstiem,tagad dosies uz Ķengeragu, Juglu vai vēl sazin kur ierādīs tās jaunās telpas???

Īstie vaininieki jāmeklē Rīgas Namos, nevis veselības iestādēs. Nu gan laiki pienākuši, ka pat ārstiem brūk virsū. Pilnīgs sviests!

Atbildēt

Andris Gotfridsons

[R] 07.02.2014. 00:55

Sievietei kadas problēmas ar galvu - nesaprot jautājumu.

Atbildēt

tādi esam

06.02.2014. 23:30

Straujumai taču nav jāatbild par saviem pilngadīgajiem radiem!
Kaut kādi murgi!

Atbildēt

kād godīga sieviete

06.02.2014. 21:36

visus nodeva..............

Atbildēt

ax da baxe

06.02.2014. 21:20

Kopumā to sauc par komercnoslēpumu,nemaksāt īri,nemaksāt algas,un beigās to sauc izsitušies,pakāpušies,guvuši neticamu peļņu.Vai tad kāds man var nosaukt ,to ļoti godīgo uzņēmēju vārdus un firmas(ar latvijas kapitālu ),kuras tā godprātīgi maksā nodokļus.algas ,kas nav aploksnē-ha,ha ha.

Atbildēt

Wert

06.02.2014. 20:26

Visi, kas ir pakāpušies, ir zagļi. Un viņu radi, draugi un kverkļi arī kā gnīdas dzīvo uz citu rēķina. Nolādēta valsts ar visiem šitajiem sumpurņiem.

Atbildēt

DD1

06.02.2014. 19:32

Dzelžaina, necaursitama loģika. :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

18

Vecuma ierobežojumi kreditēšanas jomā, jeb vai banka var senioriem atteikt piešķirt kredītu

FotoVērojot tendences kreditēšanas tirgū Eiropā, secināms, ka liela daļa kredītiestāžu, lai iespējami izvairītos no finansiāliem zaudējumiem, kas var rasties, ja klients pilnībā vai daļēji neizpilda savas kredītsaistības ilgākā termiņā, nosaka vecuma limitu kreditēšanas pakalpojumiem, jo vecumu saskata kā būtisku riska faktoru.
Lasīt visu...

15

Mūsu galvās bija šīs vēsturiskās zemes, un šis likumprojekts tagad piedāvā to konkretizēt, lai latvietība nebūtu plakana

FotoŠodien es iesniedzu izskatīšanai Saeimā likumprojektu “Latviešu vēsturisko zemju likums”, un tā mērķis ir stiprināt iedzīvotāju piederību vietējām kopienām un latviešu vēsturiskajām zemēm – Kurzemei, Latgalei, Sēlijai, Zemgalei un Vidzemei. Tajā ir arī runa par četrām reģistrētajām kultūrtelpām – suiti, Rucava, Lībiešu krasts, kultūrtelpa “Upīte”, bet ne tikai par jau reģistrētajām kultūrtelpām.
Lasīt visu...

6

Daži jautājumi Latvijas Afganistānas veterānu cēzaram - Gunāram Rusiņam

FotoSaistībā ar interviju, kuru jūs nesen sniedzāt par Andreja Mediņa  militāro dienestu, es dažus jautājumus vēlos uzdot personīgi Jums.
Lasīt visu...

21

Pandēmija, infodēmija un multilaterālisms: runa ANO Ģenerālās asamblejas 75. sesijā

FotoAugsti godātais priekšsēdētāja kungs! Ekselences, cienījamās dāmas un godātie kungi! Vispirms vēlos apsveikt V. Bozkira kungu ar iecelšanu Ģenerālasamblejas 75. sesijas priekšsēdētāja godā. Varu Jums apliecināt, ka Latvija aktīvi līdzdarbosies, lai panāktu, ka nākamo 12 mēnešu garumā šī tik svarīgā organizācija varētu Jūsu vadībā darboties veiksmīgi.
Lasīt visu...

6

Šuplinskas kundze, atkāpieties, jūs dzīvojat citā realitātē

FotoMatemātikas skolotāju trūkuma dēļ pirmo mācību stundu šajā priekšmetā tikai pagājušajā nedēļā aizvadīja Rīgas 40. vidusskolas sesto klašu skolēni. Ziņas nonāca Latvijas televīzijā.
Lasīt visu...

21

Par "Turaidas kvartālu" samaksātā nekustamā īpašuma nodokļa apjoms ir palielinājies, nevis samazinājies

FotoLatvijas televīzijas raidījumā "De Facto" izskanējušais apgalvojums, ka SIA "MC Turaida Property", kam pieder Turaidas kvartāls Jūrmalā, pēc īpašuma statusa maiņas par 40 000 EUR ir samazināts nekustamā īpašuma nodoklis (NĪN), neatbilst patiesībai.
Lasīt visu...

18

Es negribu lēkt acīs ļoti cienītajam ministram, no kā tik daudz kas ir atkarīgs: lai muzejs paciešas

FotoManā citādi harmoniskajā un priecīgajā dzīvē ir bijušas tikai divas reizes, kad esmu vēlējusies, lai man būtu savs sabiedrisko attiecību konsultants, jo pati nezinu, kā vispareizāk būtu reaģēt publiski nepatīkamā situācijā. Abas šīs reizes ir saistītas ar Brīvdabas muzeju. Tā kā man nav ne konsultanta, ne citu kanālu, es atļaušos izmantot savu privāto Facebook kanālu un iespējami racionāli un vienkārši izskaidrot aktuālo situāciju no sava skatupunkta, jo jūtu, ka tagad tas ir nepieciešams.
Lasīt visu...

21

Sankcijas. Retorika un realitāte

FotoŠī gada 5.septembrī portālā Pietiek.com tika publicēts nezināma autora raksts ar nosaukumu „Kāpēc tika indēts Navaļņijs”. Rakstā citstarp tika pieminētas rietumvalstu līdz šim ieviestās sankcijas pret Krieviju un to efektivitātes trūkums. Ne visam rakstā teiktajam varu piekrist, tomēr attiecībā uz sankciju zemo efektivitāti pilnībā atbalstu autora viedokli. Kāpēc tas tā, par to arī būs runa zemāk.
Lasīt visu...

21

Kad, kurā brīdī, aiz kurām durvīm un kurš apstiprina līdzfinansējumu „tautas sportam”?

Foto"Tautas sports to summu nemaz nevar apēst," sabiedriski nozīmīgu tautas sporta pasākumu atbalstam paredzēto pusmiljonu, kuru Covid-19 seku likvidēšanai apņēmusies iedalīt valsts, man vasarā komentē augstākā ranga ierēdnis. Tādēļ 500 000 eiro konkursa kārtībā tikšot dalīti nevis nozīmīgākajiem pasākumiem pēc principa "nauda seko (tautas sporta) dalībniekam", bet federācijām uz galviņām – un ne vairāk par 50 tūkstošiem uz federāciju.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Lūdzu, uzvedieties tiesiski un nekaitējiet Latvijas kapitāla tirgus reputācijai

Ņemot vērā publiskajā telpā pieejamo informāciju par 22.09.2020. plānotajām AS "Olainfarm" akcionāru sapulcēm un Finanšu un kapitāla...

Foto

Ko tad mēs darīsim, „izejot ielās”?

Man bieži tiek uzdots jautājums – ko tad mēs darīsim, “izejot ielās”? Viens kungs rakstīja, ka viņš katru dienu esot...

Foto

„Ņevinovataja ja...”

Vakardien no plašsaziņas līdzekļiem uzzināju, ka “Saskaņas” valde pieņēma lēmumu izslēgt mani un manu kolēģi Ļubovu Švecovu no partijas. Sakarā ar šo ziņu es...

Foto

Šie biedri mums vairs nav nekādi biedri

SDP "Saskaņa" Rīgas nodaļa nolēmusi no partijas par Statūtu pārkāpumiem izslēgt divus biedrus - Vjačeslavu Dombrovski un Ļubovu Švecovu....

Foto

Notikumi Baltkrievijā - divu sistēmu sadursme

Lai kā mums gribētos domāt, ka notikumi Baltkrievijā ir šīs valsts iekšējā lieta un attiecas tikai uz tās iedzīvotājiem, tie...

Foto

Jāizbeidz apgrūtinošās attiecības ar „plinšu sievām”

Uzskatu, ka ir pārkāptas robežas. Kad viens partijas biedrs par citu saka, ka tas ir "jānovāc" un uzsver, ka "man...

Foto

Kā prokurore Dace Lapinska izpilda “pasūtījumus”

Jaunais ģenerālprokurors Juris Stukāns jau ir paudis kritiskus vārdus par prokuroru kvalifikāciju un iestājas par nepieciešamību paaugstināt prokuroru zināšanu līmeni....

Foto

Vājprāts, kas šobrīd pārņēmis ASV

Džordžs Floids mira, kad policija viņu aizturēja 25.maijā. Kopš tā laika ar viņa vārdu ir notikušas nekārtības vairāk nekā 2000 ASV...

Foto

Es tikai brīnos, līdz kādam līmenim tiks degradēts parlaments

Kā Jums šķiet, kā Saeimas priekšsēdētāja Mūrnieces kundze un Saeimas drošības dienests reaģēja uz šo manu ziņu?...

Foto

Demokrātija

Jau desmitiem gadu dzirdu kvēlas runas par demokrātiju. Ko tik neesmu dzirdējis, sākot no dẽmos – tauta un (κράτος), krátos – vara. Vienkāršojot – par tautas varu....

Foto

Provinces pensionāra apsveikums jaunus laikus alkstošajiem rīdziniekiem

Dārgie rīdzinieki, jums tas ir izdevies! Urā! Daloties sajūsmībā par nīstās varas aizslaucīšanu un jaunās, spožās, visās varavīksnes krāsās...

Foto

Vai ar „Rimi” salātiem es varu dabūt COVID19?

Sestdien kārtējo satraucošu ziņu pavēstīja SPKC – visi sestdien COVID19 reģistrētie gadījumi bijuši Daugavpilī. Pagājušajā nedēļā kopā ar...

Foto

Kāpēc es iešu 10.oktobrī

Kāpēc es iešu 10.oktobrī? Es izstāstīšu, jūs izlasiet un, lūdzu, man vairs nejautājiet! Pat Aldis nezina, kādēļ es iešu. Ceru, ka izlasīs...

Foto

Ir jāatlaiž „sabiedrisko” mediju vadība un NEPLP

Uzņemoties pilnu atbildību un turpinot pildīt deputāta zvērestu, es publiski paziņoju: IR JĀATLAIŽ Latvijas Televīzijas un Latvijas Radio vadība,...

Foto

Kāpēc tika indēts Navaļnijs

Nule kā nācis klajā Vācijas valdības paziņojums par to, ka pazīstamais Krievijas opozicionārs Aleksejs Navaļnijs, kurš ārstējas slimnīcā Berlīnē, ir ticis saindēts...

Foto

Trīs sivēntiņu sāga Marsa parkā

“Reiz dzīvoja trīs sivēntiņi. Trīs brāļi. Visi vienāda auguma, apaļi, sārti, ar vienādi draiskām astītēm. Pat vārdi viņiem bija līdzīgi. Sivēntiņus...

Foto

Imigranti krievu vietā

Vai jums nešķiet dīvaini, ka mēs aizvadītajos 30 gadus nebijām spējuši iedzīt mietu plašajā krievu kultūras lādē Latvijā, bet tad pēkšņi to izdarīja pēdējos 2-3 gados? Tieši...

Foto

Finanšu ministrijas piedāvājums iznīcinās grāmatniecības nozari

Latvijas Rakstnieku savienība ar neslēptām bažām raugās uz Finanšu ministrijas plāniem no 2021. gada likvidēt autoratlīdzību speciālo režīmu, aizstājot to...

Foto

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā

Atbilde, kāpēc cilvēki netic vēlēšanām, ir meklējama vēlēšanu sistēmā. Proti, šobrīd tur valda naudas vara, nevis tautas...

Foto

Vēstule Selīnai un citiem aktīvistiem

Es dzīvoju Teikā, dzīvoklī kādā no padomju laikos celtajiem Teikas namiem, man ir vīrs un divi bērni, un man nav vienalga,...

Foto

Reiram ir jāatbild par cinisko rīcību Marsa parkā

Koku zāģēšana dienu pēc vēlēšanām Marsa parka teritorijā ir cinisks, nosodāms un politiski gļēvs lēmums, kura tagadējā izpilde,...

Foto

"Marsa parka" izzāģēšana ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda

"Marsa parka" izzāģēšana nākamajā dienā pēc vēlēšanām ir "Attīstībai/Par!"/”Progresīvo” melu un liekulības paraugstunda. Šo politiķu zaļie mērķi...

Foto

Ātras pārdomas par priestera Mediņa "sāgu"

Man ir bijis tas gods viņu satikt. Viennozīmīgi spilgta personība. Viņam ir sava dzīves filozofija, kurai nevaru 100% piekrist, bet...

Foto

Ne jā, ne nē, ne melns, ne balts: paziņojums par Bruknu un priesteri Mediņu

Šā gada 20. augustā medijos izskanējusi informācija par Bruknas muižā esošās kopienas...

Foto

Par kristieti Aldi

Es jau sen gribēju uzrakstīt par to, kā Aldis Gobzems izsaimnieko Dieva doto talantu, bet kaut kā nebija vērtīga iemesla, lai nolasītu viņam...

Foto

Vēstule jaunajam Rīgas domes vadītājam – kā neuzkāpt uz Ušakova grābekļa

Godātie kandidāti, rakstu kā nedaudz skeptisks vēlētājs, kurš raugās uz Rīgas domes vēlēšanām ar tādu...

Foto

Levita lieliskais vēsturisko zemju likumprojekts brīnišķīgi ļaus apzināties latvisko identitāti, tās dziļumu un kultūras saknes

25.augustā Piebalgas apmeklējuma laikā Valsts prezidents Egils Levits Vecpiebalgas Kultūras namā...

Foto

Rīgas domes priekšvēlēšanu debates jārīko pilsētas zaļajā klusajā zonā - Biķernieku mežā

Rīgas domes apstiprinātajā Rīcības plānā vides trokšņa samazināšanai Rīgas aglomerācijā ir 3.2.1.attēls – Akustiskā...

Foto

Dzelzceļa transporta un ostu tranzīta izpostītāji tagad raujas pie varas Rīgā

Jau pēc pāris dienām sāksies iepriekšējā balsošana Rīgas domes vēlēšanās, tālab vēlreiz palūkosimies uz pašiem...

Foto

Gruntmanis ignorēja vides un kultūras kontekstu, bet es neko nevarēju ietekmēt un vispār mazgāju rokas nevainībā

Dr. Uģis Gruntmanis, atgriežoties Amerikā, ir komentējis veselības ministres, Veselības...

Foto

Nekliedziet tie, kas ir kliedzēji un kristīgās reliģijas noliedzēji

Andreju Mediņu personīgi pazīstu kopš 1992 gada, savu 16 gadu vecuma. Biju viens no viņa "nokalpinātajiem pusaudžiem"....

Foto

Kungi (ar smaidu par nopietno)

Pirms daudziem gadiem, 1998. gada 18. novembrī, iznāca laikraksta «Latvietis Latvijā» pirmais numurs. To ievadīja Viļa Plūdoņa dzejolis:...

Foto

Likumdošanas iniciatīva: par valsts un pašvaldības līdzekļu izlietojuma atklātumu

Valsts un pašvaldību, arī to kapitālsabiedrību un nodibinājumu iepirkumi ir melnais caurums, kur bez pēdām tiek zagti...