Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
Apsveicam mūsu valsts svētkos

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

farma

12.02.2014. 11:20

Nevajag piesegties ar māsu,kas tagad ir premjere.
Ar to nav sakara,cik esmu uz to iestādi gājis kā farmpārstāvis, kabineti nolaisti,ko neteikšu par pašas vadītajas kabinetu,pa labi pirmā stāvā.

Kas tie par kredītiem?
Kam viņa tos izlietoja?
Kas tas ir par parādu un kāpēc?
Kādam nolūkam vispār tika ņemts kredīts?
Kur un kā iztērēja šo kredīti?

Kāds bus atbildīgs par izšķērdēto naudu?
Vai tad mēs nerunājam par valsts nevis privāto medicinisko iestādi?

Pēteri Apini,izlasīju šodien ārstubiedrības lapā Jūsu aizstāvības runu,ka pie visa esot vainīgs apstāklis,ka esot kādam māsa.
Lieciet mierā Straujumas kundzi,lūdzu!

Runa ir par kārtējo uzdzīvošanu uz valsts rēķina.
Cietēji tagad pirmām kārtam ir kolēģi-Ilze Dz., I.Ruža un citi brīnišķigi kolēģi,kurus firmas pārstavji zin,dr.Paņina,vienmer ļoti atsaucīga un jauka.
Ja šie ārsti ir kā apakšīrnieki maksāuši īres naudu,tad kur tā palikusi?
Šī dāma sanāk ,ka uzmetusi gan savus kolēģus,gan rajona pacientus,gan arī tagadējo jauno vadību,kas ir tikai dažus mēnešus,vai tad ne tā?

Atbildēt

kā veselības inspekcija noreģistēja

10.02.2014. 19:39

ja līgums ir obligāta prasība

Atbildēt

:)

08.02.2014. 12:05

»

tādi esam

Straujumai taču nav jāatbild par saviem pilngadīgajiem radiem


jā, jā Latvijas valsts pārvaldē pilnīgi noteikti radinieki viens otru neatbalsta.

Atbildēt

DD1

08.02.2014. 10:12

»

sv

Ne ja žurnālists pieļauj kļūdas,bet cien. dāma neprot normāli sastādīt un gramatiski noformulēt savu teikumu


Žurnālists cenšas panākt atbildi, bet k-dze ieciklējusies uz sarunas novēršanu uz citiem, tomēr dara to nemākulīgi. 2 dakteri ar saviem tikumiem seko Zatlera "pateicību" pēdās.

Atbildēt

sabrīna

07.02.2014. 22:25

»

pamela

Tagad māsa visu nokārtos


nepaspēs,jo drīz-vēlēšanas!

Atbildēt

mja....

07.02.2014. 19:24

Un kurš ir administrators šinī tiesiskās aizsardzības procesā?

Atbildēt

brālis

07.02.2014. 18:00

viena māsa varētu otrai iemācīt izteikties ...
varbūt abas ir nejēgas ???

Atbildēt

sv

07.02.2014. 15:00

Ne ja žurnālists pieļauj kļūdas,bet cien. dāma neprot normāli sastādīt un gramatiski noformulēt savu teikumu!
Izlasot,veidojas tāds stulbs stostelkis !

Atbildēt

mamma

07.02.2014. 13:05

Kāpēc ši intervija ir bez autora, tātad anonīma? Vai arī te ir kā Saeimā - politiskā atbildība. Tātad bezatbildība.

Atbildēt

mamma

07.02.2014. 13:04

Intervijas jautājumi atklāja žurnālista inteliģences līmeni. Man, padomju laika skolniekam, gribētos vaigā redzēt šo "žurnālistu". 100% pasūtījuma raksts.

Atbildēt

slota

07.02.2014. 12:42

ar grūtībām izlasāms raksts. un ne jau žurnālists pie vainas. šai sievietei ir biezputra galvā +nekaunība.

Atbildēt

pamela

07.02.2014. 12:32

Tagad māsa visu nokārtos!

Atbildēt

Genos

07.02.2014. 10:55

»

SHOTOKAN

Sieviete pavisam un galīgi apjuka jau ar pirmajiem jautājumiem. Labi, ka zemapziņā vismaz māsas tuvumu un atbalstu sajuta, kas piedeva spēkus dzelžaini atsisties


Viņa vienmēr par visu tēlo apjukumu. Dīvaina būtne. Runā, ka viņas dēls arī iekārtots pie premjeres kaut kādā postenītī.

Atbildēt

oko

07.02.2014. 10:52

»

trollis

vai, ja daktere nebūtu Straujumas māsa, arī būtu tapis šis raksts tādā rakursā? Vai tad netiktu masēti Rīgas nami, par to, ka nerūpējas par veselības centra likteni


Nu bet šis taču ir acīmredzams pasūtījuma raksts. līdz šim bija sajūta, ka pietiek.com iedziļinās lietu būtībā un pamato uzbraucienus ar kādu dokumentu kopijas. Bet te izskatās, ka galvenais ir izmantojot uzbrukumu padarīt veselības centru un radinieci par ļauno tēlu, lai dome varētu novērst uzmanību no iespējamajām shēmām savā pusē. Galu galā ir taču ierosināts tiesiskās aizsardzības process, lai sāktu atmaksāt parādus un nevajadzētu bankrotēt.

Atbildēt

oko

07.02.2014. 10:47

»

Juris

Spriežot pēc jautājumiem, žurnālists/-e uzveda absolūti neprofesionāli. Man kauns, ka šāds cilvēks (lai kas viņš arī būtu) pārstāv valsts ceturto varu...


Jums taisnība, un brūk virsū tieši domē pie varas esošie, kas caur sev padotajiem uzņēmumiem (piemēram, R namiem), ļoti iespējams, ka grib izlikt veselības centru no ēkas, lai to nopārdotu saistītajām pusēm par kapeikām. Viņiem taču pie vienas vietas veselības aprūpe, jo uztrauc pašu labums um tikai pietuvināto intereses. Un tas nav tikai šajā ēkā, bet skar vēl daudzus citus visā Rīgā, tikai neviens neceļ trauksmi publiski, jo visi baidās, ka netiks pagarināti līgumi arī viņiem.

Atbildēt

trollis

07.02.2014. 10:28

vai, ja daktere nebūtu Straujumas māsa, arī būtu tapis šis raksts tādā rakursā? Vai tad netiktu masēti Rīgas nami, par to, ka nerūpējas par veselības centra likteni?

Atbildēt

Uzakstītu labāk par olimpiskajām spēlēm.

07.02.2014. 10:12

Kārtējais tupais un tendenciozais gabals Pietiek izpildījumā. Katram juristu studentam jau ir zināms, ka līguma termiņa izbeigšanās nerada nekādas nelikumības. Ja puses klusējot akceptē, tad darbojas vecais līgums ar tiem pašiem nosacījumiem. Ja tie ir pašvaldības īpašumi, tad pašvaldības apsaimniekotājam - iznomātājam varētu prasīt par esošās situācijas atbilstību likumiem un pašvaldības interesēm, nevis nomniekam privātpersonai.

Atbildēt

Zina B

07.02.2014. 09:52

Vai nebūtu laiks atklāti pateikt, ka žurnālistika (pareizāk sakot, daudzi žurnālisti) mūsu valstī ir nevis ceturtā, bet gan pirmā vara, kura gatava graut gan likumdevējvaru, gan izpildvaru. "Agresīvā" žurnālistika, izmantojot žurnālistu profesionālās spējas un iespējas, pasniedz vienpusēju situāciju izklāstu, bieži vien nesaprotot un neizpētot jautājumu juridiskās nianses un blakus apstākļu ietekmi uz šīm situācijām.
Šo cilvēku galvenais mērķis ir - graut, nomelnot un apzākāt jebkuru un jebko.

Atbildēt

vvv

07.02.2014. 09:50

Daudz stulbiibu sheit ir lasiits,bet shitaadu sviestu,tas zhurnalistu augstaakais liimenis vai!?

Atbildēt

nav saprotams,

07.02.2014. 07:56

kāpēc nav iesūdzēta tiesā,ja bija nomnieki,tad kur palika ieksētā nauda?

Atbildēt

SHOTOKAN

07.02.2014. 01:24

Sieviete pavisam un galīgi apjuka jau ar pirmajiem jautājumiem. Labi, ka zemapziņā vismaz māsas tuvumu un atbalstu sajuta, kas piedeva spēkus dzelžaini atsisties! :)

Atbildēt

Juris

07.02.2014. 00:00

Spriežot pēc jautājumiem, žurnālists/-e uzveda absolūti neprofesionāli. Man kauns, ka šāds cilvēks (lai kas viņš arī būtu) pārstāv valsts ceturto varu.

Kā Veselības Centrs var tā vienkārši pārvākties, ja cilvēki ir reģistrējušies pie ģimenes ārsta, kas parasti atrodas vistuvāk mājām?

Padomājiet, visi klusā centra iedzīvotāji (it īpaši lielais daudzums tur dzīvojošo veco cilvēku), kas bija reģistrēti pie VC11 ģimenes ārstiem,tagad dosies uz Ķengeragu, Juglu vai vēl sazin kur ierādīs tās jaunās telpas???

Īstie vaininieki jāmeklē Rīgas Namos, nevis veselības iestādēs. Nu gan laiki pienākuši, ka pat ārstiem brūk virsū. Pilnīgs sviests!

Atbildēt

Andris Gotfridsons

[R] 06.02.2014. 23:55

Sievietei kadas problēmas ar galvu - nesaprot jautājumu.

Atbildēt

tādi esam

06.02.2014. 22:30

Straujumai taču nav jāatbild par saviem pilngadīgajiem radiem!
Kaut kādi murgi!

Atbildēt

kād godīga sieviete

06.02.2014. 20:36

visus nodeva..............

Atbildēt

ax da baxe

06.02.2014. 20:20

Kopumā to sauc par komercnoslēpumu,nemaksāt īri,nemaksāt algas,un beigās to sauc izsitušies,pakāpušies,guvuši neticamu peļņu.Vai tad kāds man var nosaukt ,to ļoti godīgo uzņēmēju vārdus un firmas(ar latvijas kapitālu ),kuras tā godprātīgi maksā nodokļus.algas ,kas nav aploksnē-ha,ha ha.

Atbildēt

Wert

06.02.2014. 19:26

Visi, kas ir pakāpušies, ir zagļi. Un viņu radi, draugi un kverkļi arī kā gnīdas dzīvo uz citu rēķina. Nolādēta valsts ar visiem šitajiem sumpurņiem.

Atbildēt

DD1

06.02.2014. 18:32

Dzelžaina, necaursitama loģika. :))

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Mucā

FotoPadomju valstī dzīvojušie izstrādāja tikai šim režīmam atbilstošu «dzīvesziņu». Šodien mēs to dēvētu par «Kā labāk dzīvot». Kā labāk, kā gudrāk, kā pareizāk, kā izdevīgāk un citus «kā» padomju pilsoņi apvienoja vienā, un oriģinālvalodā tas skanēja tā: «Солдат спит, а служба идет!» «Kaut kareivis guļ, tā dienesta laiks virzās uz priekš un tuvojas beigām».
Lasīt visu...

21

Politiskai intrigai – birokrātisks restarts

FotoCitur Latvijā šo ziņu pat nepamanīja, taču jūrmalniekus tā nervozē: oktobra sākumā ģenerālprokuratūra atjaunoja apsūdzību Gatim Truksnim par Zaļo un zemnieku savienības "iespējamu nelikumīgu finansēšanu”.
Lasīt visu...

18

Gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka

FotoPadsmit gadus nostrādājot PR jomā un daļēji tieši tādēļ no tās aizejot, šādas metodes (skat. zemāk), protams, nepārsteidz. Tomēr gribētos zināt, kuram gan šādai nelietībai pacēlās roka. Neba nu žurnālists pats iedomājās. Kuram šķiet, ka tiem, kas var glābt veselību un pat dzīvības ikvienam no mums (tai skaitā arī ikvienai no 100 "gudrajām galvām"), nevajadzētu nodrošināt jau apsolīto? Jo šis jau nav stāsts par to, ko dara un kā ārstē kāds konkrēts ārsts, bet gan pretsitiens tam, par ko Dr. Aizsilniece cīnās visu mediķu vārdā. Un tas ir nožēlojami.
Lasīt visu...

21

Var gadīties, ka vienu rītu Šveices advokāts būs "pārdozējis" viagru un viņam blakām gauži raudās skaists puisītis

FotoNav tālu tā dieniņa, kad visiem „arestētās mantas afēras” dalībniekiem, jumtotājiem un labuma guvējiem nāksies atbildēt. Visiem, izņemot vienu - galveno beneficieri, smagos noziegumos apsūdzēto Lembergu.
Lasīt visu...

21

Atraktīvā politiskā hronika: novembra sākums

Foto1.novembrī “nācija” varēja priecāties par “nācijas tēva” kancelejas vadītāja Teikmaņa atraktīvo sprēgāšanu. Citāts no teksta par Valsts prezidenta budžeta palielināšanu 2020.gadā: ""Tad, kad pieņems 2020.gada budžetu, būs skaidrs, kādā veidā (!?) padomniekus meklēs. Tāpat būs skaidrāk definētas arī darbības jomas (!?), kurās padomnieki strādās," pastāstīja Teikmanis."
Lasīt visu...

6

Ko varbūt teiktu Olivers Kromvels par “liberālo” Latviju

FotoKaravadoņa un politiķa, tālākā Lorda protektora Olivera Kromvela runas, 1653.gada 20.aprīlī padzenot parlamentu, lokalizējums. Neļausim Latvijas “demokrātijai” nonākt tikpat tālu.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Kas ir Latvijas Universitāte - Muižnieka brigādes dzīres vai augstskolas izcilība?

Jau drīzumā tiesai būs jālemj, vai bēdīgi slavenās Latvijas Universitātes (LU) pagaidu rektora Indriķa Muižnieka...

Foto

Populistu rotaļas: uz kārts likta Latvijas nākotne

Ceturtdien pie Saeimas notika vieni no lielākajiem protestiem pēdējo gadu laikā, kuros piedalījās vairāki tūkstoši mediķu un viņu atbalstītāju....

Foto

Kas notiks, kad visi sāks visu vērtēt pēc komerciālās atdeves?

Reti kurš nepamanīja Latvijas Radio darbinieku skaļo sacelšanos par zemajām algām. Tā ir tikai aisberga redzamā...

Foto

Lembergs pret Latviju Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par nevainīguma prezumpcijas pārkāpumu

2019.gadā esmu vērsies Eiropas Cilvēktiesību tiesā ar sūdzību par Vides aizsardzības un reģionālās attīstības...

Foto

LNT Ziņu dienesta kolektīvā vēstule

1.decembris būs pēdējā diena, kad ēterā iziesim mēs - LNT Ziņu dienesta komanda, un pēc tam beigs pastāvēt LNT Ziņu dienests...

Foto

Unikālais izaicinājums

Vai pie mums visi saprot, ka fotogrāfijā ir fiksēts izaicinājums? Vai tie cilvēki, kuri fotogrāfijā saskata izaicinājumu, savā mūžā ir sastapušies ar vēl lielāku...

Foto

Vai tieslietu ministrs apšauba tiesu varas autoritāti

Latvijas Tiesnešu biedrība vairākkārt paudusi nostāju par Ekonomisko lietu tiesas izveidi, kas kopumā atbilst Tieslietu padomes viedoklim - jaunas...

Foto

Cilvēkiem šobrīd tiek atņemtas fundamentālas tiesības uz taisnīgu un objektīvu tiesu bez korupcijas

Otrdien, 5. novembrī, Ministru kabineta sēdē tika skatīts likumprojekts "Grozījumi likumā "Par tiesu...

Foto

Sabiedrībai ir radīts nepareizs priekšstats, mūsu tiesu sistēma darbojas labi: uzruna Latvijas tiesnešu ikgadējā konferencē

Mūsu sabiedrības un kopējās identitātes pamats ir kopīgu vērtību kopums, kas...

Foto

Mazais brālis ir apjucis

Kā jau ierasts, uzreiz pēc “Saskaņas” kongresa savu kongresu rīkoja arī “Gods kalpot Rīgai”. Līdz šim šī partija bija “Saskaņas” mazais brālis,...

Foto

Kāpēc Krievijas mūziķim Grigorijam Ļepsam sen bija jāaizliedz iebraukt Latvijā?

Ir gana daudz iemeslu. Viņš pats nekad nav noliedzis senas un tuvas draudzīgas pazīšanās ar Krievijas...

Foto

Pārdomas par nāvi

Par eitanāziju, medicīniski asistētu pašnāvību un tiesībām uz cieņpilnu nāvi diskutē politiķi, prese, sabiedrība un mediķi, turklāt diskutē laiku pa laikam. Šīs diskusijas...

Foto

Garkalnes domes priekšsēdētājam steidzami jāsniedz paskaidrojumi par Valsts kontroles pārbaudē atklātajiem pārkāpumiem

Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs Juris Pūce (AP!) pieprasa Garkalnes domes priekšsēdētājam Mārtiņam...

Foto

Humānisma sagraušana

2019.gada 29.oktobrī medijos parādījās informācija: “Tiesībsargs Juris Jansons vērsies Satversmes tiesā, apstrīdot kā pamatlikumam neatbilstošus valdības noteikumus par ģimenes vai atsevišķi dzīvojošas personas atzīšanu...

Foto

Iespējams, ka koalīcija ir pārpratusi slaveno pirmsvēlēšanu saukli “Valstij jāsāk ar sevi”

Aicinām finansējuma partijām no valsts budžeta būtisko pieaugumu atlikt kā minimums līdz nākamās Saeimas...

Foto

Padomju spiegi Bulgārijā un tepat Latvijā – „quo vadis Europa”?

No neilgās padomju bērnības man atmiņā ir palikušas tikai pāris lietas – ta,s kā nesu pirmās...

Foto

Nauda veselības aprūpei ir, bet nav politiskās gribas

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) ir veikusi padziļinātu Latvijas un kaimiņvalstu budžetu analīzi un secinājusi, ka ir iespējams nodrošināt...

Foto

Aizkustinošas pieticības ekselence

Tautas paruna neder. Vējonis nav vilks, bet Levits nav lācis. Tas, no kā bēga “nācija”, īstenībā nav vilks, un “nācija” īstenībā neuzskrēja lācim,...

Foto

“Saskaņa” izvēlas stagnāciju

Sestdien notikušajā kongresā “Saskaņa” neizmantoja iespēju jaunam restartam un izlēma saglabāt esošo situāciju, izvēloties stagnāciju. Par “Saskaņas” jauno līderi tika ievēlēts smagsvars un...

Foto

VARAM „neapbižo(t)” Zemgali

Šobrīd nozīmīgākās un ilgtermiņā lielāko ietekmi uz Latviju kā valsti nesošās pārmaiņas ir administratīvi teritoriālā reforma (ATR). Reformai būtu jāsaved kārtībā valsts reģioni,...

Foto

Teātris nav „Rimčiks”: atklātā vēstule teātra sabiedrībai

Visos Latvijas medijos tagad katru dienu bez apstājas tiek "pilināta" ideja, ka mākslinieciskā vadītāja funkcija ir vecmodīga ideja, no...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: "animal symbolicum"

Cilvēku par „animal symbolicum” ieteica dēvēt izcilais vācu filosofs Ernsts Kasīrers (1874- 1945). Viņa ieskatā tradicionālais cilvēka apzīmējums „animal rationale” neatbilst...

Foto

Privāto automobili no 2021. gada nevarēs atļauties iegādāties ļoti liela iedzīvotāju daļa

Latvijas Transportlīdzekļu tirgotāju asociācija (LATTA) aicina Latvijas sabiedrību pievērst uzmanību un iestāties pret valdībā...

Foto

Vai tiek bruģēts ceļš uz kārtējo Satversmes tiesas spriedumu?

2019. gada 11. oktobrī Valsts kanceleja publicējusi jauno valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu atlīdzības likumprojektu “Valsts un pašvaldību institūciju amatpersonu...

Foto

Apdraudēta daudzu pamatskolu pastāvēšana

Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) nosūtījusi vēstuli visām Saeimas frakcijām, paužot bažas par apdraudējumu bērnu tiesībām apmeklēt pamatskolu pēc iespējas tuvāk dzīvesvietai un...