Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

mjā!

07.08.2015. 15:10

Kāpēc Straujuma un LV valdība kopumā ATBALSTA kriminālo biznesu - starptautiskās mafijas organizēto nelegālo ekonomisko migrantu kontrabandas transportēšanu??? Tāpēc, ka Jevropas bosi to liek!!
Pūliņi būtu jāveltī to cēloņu novēršanai mītnes zemēs Āfrikā, kuru dēļ migrantu pūļi labākas dzīves meklējumos klīst līdz pat ziemeļu Skandināvijas zemēm (lielāki sociālie pabalsti!). Jūs domājat, ka atrodas muļķi, kas tic pasakām, ka tie, kas laužas Lamanša tunelī, ir augsti izglītoti ārsti un skolotāji? Ja bēgtu no kara (Sīrijā, Irakā), tad bēgļi (ģimenes ar bērniem nevis praktiski tikai spēka pilni vīrieši) dotos uz tuvākajām mierīgajām valstīm turpat Āfrikā! Nepūšiet te miglu tautai acīs!
Valdības darbība praktiski ir transnacionāla noziedzīga biznesa ATBALSTĪŠANA!!

Atbildēt

zanis

03.08.2015. 16:09

Vai tad tiem kaut kur ir kādi plāni.

Atbildēt

03.08.2015. 13:15

»

araa to varzu

Un kas vjetnamiesi par begliem???? Tur tak kara navVjetnamieši ir dzeltenās rases visagresīvākā tauta, tradicionāli
viņiem ir aizliegts lietot nazi ēdot pie galda ģimenes lokā.

Atbildēt

demokratija

03.08.2015. 12:41

Latvija ir demokratiska tautas vairakuma skaitliski valsts. Par to nav saubu, tapec Krievija blava neganti,kad atrak vajag nepilsonus pataisit par pilsoniem likumigiem. Tas nu tagad ari ir sasniegts. Bet ka to bija iespejams isteno? Atbilde ir seit,LPSR AP deputati ieveleti ar visu Padomju Latvijas tautu "atjaunojot burzuazisko Latviju" ,pirms 5 Saemas velesanam,keras klat pie Satversmes likumu parakstisanas un tiesi dala par velesanam,ierakstot procentu barjeru. Ka rezultata uz to bridi Komunistiska Partija bija parsaukusi sevi par LC un ta vini tika 5 Saeima. Tas ir kriminalnoziegums Starptautisku seku. Tika apmulkota ar krapniecibu vis pasaule "burzuaziska kapitalisma",atkal Krievi visus piemulkoja ar viltu un miem. Ta ka tie,kas sobrid bazune ikmirkli,ka esot "atjaunota" LR 1918.gada, melo. It ipasi tiesnesi un jurisprodenci zinosie. So kriminalnoziegumu izdarito var nesaprast kada lauku tantina tikai.

Atbildēt

araa to varzu

03.08.2015. 11:59

»

vista

Daugavpilī jau ir 3 korpusi pilni ar vjetnamiešiem, cilvēki 3000. To tā stulbā vecene neredz


Un kas vjetnamiesi par begliem???? Tur tak kara nav!

Atbildēt

777

03.08.2015. 11:27

»

jancis

Vienīgais plāns ir iztapt briselei un ASV kungiem, jebkurā veidā


Un Kozlovskim klut tikpat bagatam ka vilkacim viktoram montikam,kurs samejo pavadija godpilna pensija.Bus papildus darba imitacija.

Atbildēt

EP

03.08.2015. 11:22

ES nezin ka Latvija ir miljons krievu "beglu" . Mijlons pret 700 000 latviesu un sie dati ir 1989.gada. Latviju EP parstav zdanoka,godmans un vel viens otrs zids ar komunistu koloborantu krievijai uzticibas personu. Visa Latvijas prese ir paklauta krievijas politikas istenosanai. Sada Latvijas valsts latvietim nav vajadziga. Latviesi ir konkreta juga ar no krievijas ieklidusiem agresoriem. Visi represivi Latvijas dienesti darbojas antilatviski. Ari L.L. sagaida Grantina liktenis ka minimums ar cietumu,par varda brivibas pausanu.

Atbildēt

jancis

03.08.2015. 11:08

Vienīgais plāns ir iztapt briselei un ASV kungiem, jebkurā veidā...

Atbildēt

gh

03.08.2015. 09:58

Ka saka meliem isas kajas.

Atbildēt

hm

03.08.2015. 09:09

Visticamāk, ka no 250 bēgļiem te paliks 25, kuri nodzersies un pievienosies bomžu armijai. Pārējie agrāk vai vēlāk dosies uz citām ES valstīm, kur augstāks dzīves līmenis un kur ir darbs.
Eiropai taču vajag savu izgāztuvi, savus Getliņus. Kāpēc Latvija nevarētu uzņemties šo lomu? Varētu, ar kopējo ES atbalstu.
Ražošanu piebeidzām, lauksaimniecību - tūlīt, tūlīt. Uz tranzītu nav ilgi jāgaida. Apstāsies ostas un vilcieni. Kas cits te atliek, kā ES depresīvā teritorija?

Atbildēt

03.08.2015. 07:57

»

vista

Daugavpilī jau ir 3 korpusi pilni ar vjetnamiešiem, cilvēki 3000. To tā stulbā vecene neredz


Putina "zaļie cilvēciņi" hihihi..Tas tikai sākums. Katra vjetnamieša nosūtīšana uz Vjetmanu izmaksa 5000 euro, uzturot te un noformējot viņiem pases.

Atbildēt

pavisam traki

03.08.2015. 06:01

Ja 5-10 dienās valstī ierodas 3000-20000 patvēruma meklētāju, kā viņus ar visu nodrošināt - tas jau izskatās pēc dzimtenes nodevības...Tajā pašā laikā mūsu bezpajumtnieki...pansionātus likvidē...garīgi slimos sūtīs mājās, kas viņus pieskatīs...

Atbildēt

56

03.08.2015. 04:24

ceru ka musliki varos vinus un aplaupis aiz bada , ja reiz tauta pati nespej pateikt neeeee melnajam paka latvijaaa

Atbildēt

vista

02.08.2015. 22:28

Daugavpilī jau ir 3 korpusi pilni ar vjetnamiešiem, cilvēki 3000. To tā stulbā vecene neredz

Atbildēt

02.08.2015. 22:03

Laba bilde tekstam - naidu uzdzenoša.

Atbildēt

riebjas

02.08.2015. 21:26

pat komentārus rakstīt - poļi paņems kristiešus - mums tika 100% musulmaņu........ar visu viņu nekaunību.....

Atbildēt

pilnīgs sviests

02.08.2015. 21:25

»

Haris

Kādas latvišu intereses ES spēj aizstāvēt šī politiskā ieliktene, ja vispār viņa neprot angliski. Nebrīnītos ja uz lapas teksts būtu rakstīts latviski, kurš jānolasa angliski Tagad saprotu, kāpēc latviju iedala 3 valstu grupā. https://www.youtube.com/watch?v=wIWuOTm_OQM


Kauns skatīties.
Un jauno prezidentu arī vienmēr varēs atcerēties pēc geto games, kad Latvijas prezidents cilāja kājas kā tāds dresēts ērzelis manēžā. Godvārds, var apvemties.
Nespēju sevi identificēt ar šādiem premjeriem un prezidentiem. Ja viņi ir "latvieši", es nevaru būt.

Atbildēt

haralds

02.08.2015. 20:30

plāns "neplānotiem bēgļiem"!

Atbildēt

Vvv

02.08.2015. 20:25

LR plāns un plānošana jau 90tajos tika aizstāts ar shēmošanu visās jomās.

Atbildēt

02.08.2015. 18:50

Plāns ir gan - izplānot, kā apmuļķot latviešu tautu, lai tā pieņem noziedzīgas 4. maija kliķes kārtējo noziegumu - iepludināt pirmos 250 bēgļus no Āfrikas Latvijā. Pirmos 250.Mēģinot iestāstīt, ka latvieši arī bēgļu gaitās devušies..bet ne jau uz Āfriku..par mistisku solidaritāti ES iekšējās robežās..par itāļu lidmašīnām Latvijas gaisa telpā..Vieni vienīgi noziegumi.. Tie nepaliks bez sekām.

Atbildēt

vista

02.08.2015. 18:50

Tai stulbajai zosij nav nekāda plāna pilnīgi nekam

Atbildēt

nu nu

02.08.2015. 18:48

kad stulbajai straujumai vispār ir bijis kāds plāns? bezmugurkaula un bezsmadzeņu radījums, tandēmā ar tādu pašu pajoli prezidentu.

kāpēc nevarēja pateikt, ka ņems bēgļus, bet tikai kristiešus, kā to pateica polija? poļi paņems 2000 sīrijas kristiešus, kuri visi noteikti integrēsies, nevazāsies apkārt ietinušies savās parpalās un vēl dos pienesumu valsts ekonomikai, bet ko mēs? lienam dirsā bez ziepēm, ja liks ņemt visu ISIS pilnā sastāvā, straujuma tak pat tam nepretosies.

Atbildēt

Haris

02.08.2015. 16:41

Kādas latvišu intereses ES spēj aizstāvēt šī politiskā ieliktene, ja vispār viņa neprot angliski. Nebrīnītos ja uz lapas teksts būtu rakstīts latviski, kurš jānolasa angliski Tagad saprotu, kāpēc latviju iedala 3 valstu grupā. https://www.youtube.com/watch?v=wIWuOTm_OQM

Atbildēt

Edge

02.08.2015. 15:21

Kamēr Latvijā par kara predestinācijām raksta, tikmēr ASV (valstī 11 milj. "neplānoto" bēgļu!) jau sen apjēdza:
"Plans are nothing; planning is everything."
Dwight D. Eisenhower.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Gribēja kā labāk, sanāca kā vienmēr

FotoLatvijas satiksmes drošības telpā ir uzsprāgusi verbālā bumba, jo Iekšlietu ministrijas valsts sekretāra vietnieks paziņoja, ka no stacionāro fotoradaru sodiem valsts budžetā patlaban tiek iegūts mazāks finansējums, nekā sākotnēji plānots, līdz ar to esošo fotoradaru turpmāka darbība un jaunu fotoradaru iegāde esot zem jautājuma zīmes.
Lasīt visu...

21

Modernā banalitāte

FotoBanalitāte ir oriģinalitātes trūkums, pliekanums, bezgaumīgums. Sastopama, tā teikt, arhaiska banalitāte – sen zināma un sen apnikusi banalitāte. Sastopama relatīvi jauna banalitāte – moderna banalitāte, ja ar vārdiem “moderna banalitāte” apzīmējam kaut ko mūsdienīgu, sava laika prasībām un sasniegumiem atbilstošu, ar ko tiekamies nesen, bet kas jau ir ieguvis banalitātes statusu.  
Lasīt visu...

12

Auniem ir jāzina, ko viņi nobada

FotoJebkura jauna partija mūsu valstī, kas gribēs izmainīt sapuvušo, smirdīgo oligarhu sistēmu, tiks norieta un samīdīta. Tāds pats liktenis sagaida arī šo partiju ministrus, kas iedrošināsies veikt pārmaiņas savās nozarēs.
Lasīt visu...

21

Kādā veidā visiem aizbāztas mutes par Skultes gāzes termināļa afēru?

FotoNezināmu personu iecerētā Skultes sašķidrinātās gāzes termināļa būve ir krietni nokavēta, un pašlaik tas ir cinisks ārzemnieku biznesa projekts. Es saprotu, ka abas augstākās valsts amatpersonas nav ar seju pret Latviju, bet tik atklāti lobēt privātpersonu biznesu...
Lasīt visu...

21

Partijas pamodušās no miega

FotoIzskatās, ka Latvijas politikā vasaras brīvdienas beidzot ir beigušās. Arvien aktīvāk izpaužas gan valdošās koalīcijas partijas, gan opozīcijas partijas. Līdz ar to politikas vērotājiem dzīve ir kļuvusi interesantāka.
Lasīt visu...

12

Objektīvā realitāte

FotoKo nozīmē «objektīvs»? (Runa nav par video vai foto kameras piederumu). Ko nozīmē – būt objektīvam? Vai es, šobrīd rakstot šīs rindiņas, esmu objektīvs? Vai jūs, kas to lasāt, spējat būt objektīvi pret mani, pret citiem? Kā to pārbaudīt, kā to izmērīt, un kā par to pārliecināties?
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Skumīgi, bet varbūt godīgi…

Pagājusi Skolotāju diena. Kā prasta ikdienība. Nekas no aizgājušo dienu dāsno mūžu un goda plākšņu salkanās godības nav mainījies. “Gada skolotājs”, “Zelta...

Foto

Mīļie draugi, dārgie skolotāji, apsveicu jūs Skolotāju dienā

Mīļie draugi! Dārgie skolotāji! Apsveicu jūs Skolotāju dienā! Mēs visi esam izgājuši caur skolotāju rokām - mēs vispār...

Foto

Civilizācijas norieta enciklopēdija: intelektuālisma iznīdēšana

XX gadsimta otrajā pusē Rietumu civilizācijā sāka ieviesties jauna vērtību sistēma. Tā kļuva masveidīga. Jaunajā vērtību sistēmā kardināli izmainās attieksme pret...

Foto

Likumpārkāpējs - valdība

Kas notiek ar iedzīvotājiem, kuri tiek pieķerti, pārkāpjot likumu? Atkarībā no likumpārkāpuma rakstura un smaguma pakāpes viņiem iestājas vai nu administratīvā vai kriminālatbildība...

Foto

Apķēzīšanas dinamika

Jau pašā sākumā tika rakstīts, ka “nācijas tēvs” centīsies apķēzīt visu, kas latviešu tautas vēsturē ir svēts. Tagad ir pienākusi kārta Latvijas Centrālajai padomei...

Foto

NMPD atbilde par pirmās palīdzības apmācību valstī

Saistībā ar Pietiek publicēto rakstu vispirms jāuzsver, ka pirmās palīdzības apmācība ir valsts pārvaldes iestādes funkcija, nevis bizness, kā...

Foto

Kā Rīgā pulcējās “Aukstā kara 2.0” zaudētāji

„Dažās valstīs ir izveidojusies īpaša akadēmisko prusaku kategorija, kas tekalē no vienas politiskās virtuves uz otru un atkārto tekstus,...

Foto

Jautrība valdošajā koalīcijā

Šķiet, ka valdošajā koalīcijā vajadzētu būt mieram un klusumam, jo valdība paziņoja, ka ir sagatavots nākamā gada budžets. Tomēr atsevišķas partijas un politiķi...

Foto

Prātojums par "labo budžetu" un "sliktajiem baņķieriem"

“PNB bankas” darbības apturēšana sagādājusi rūpestus un kreņķus tās klientiem, bet tie ir tīrie sīkumi, salīdzinot ar laikiem, kad...