Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Atkal Indulis Duka

20.09.2018. 12:50

»


pamodies!

Atbildēt

vēlētājs

20.09.2018. 11:11

»

aa

digitālā lieta jau nu bija tīrs krimināls


Digitālo lietu, tāpat, kā visas pārējās, Potapova ar Jurašu veiksmīgi nosabotēja.

Atbildēt

vēlētājs

20.09.2018. 10:28

Kaut vai tikai šo divu dēļ, par noziegumiem pret valsti ir jāatjauno nāvessods, kas tādiem liktu aizdomāties, pirms pastrādā nelietības.

Atbildēt

Muļķības, tauta aizbrauc

20.09.2018. 10:08

»

KKK

Gluži mani novērojumi, pie tam ar cilvēkiem, kas ir pensijas gados un 50+. Viņi saka, ka nezina par ko balsos, bet nekādā gadījumā par veciem ZZS komunistiem. ZZS skuju taka garantēta, ja laukos nepareizi saskaitīs. Tāpēc aicinu nodrošināt vairāk vēlēšanu novērtājus no citām vienībām tieši ZZS kontrolētajos...


bet SKDS mākslīgi melotie reitingi saglabājas. Saskaņa 25 procenti, 17 ZZS, NA 5, lai latvieši sasparojas hihihihi, pārējie DP projekti, jo nabadzības dēļ no apakšas - tautas nav nevienas partijas, kam mērķis latiešu tautas tiesības un intereses. CVK tāpat galarezultātā izvēlas personas, kas lojālas cionistu 4. maija kliķei un bīda uz Saeimu. Tur nedrīkst būt gadījuma cilvēki! Klaunam Kaimiņam uzdots nolaisties līdz tautas līmenim - bļaut par komunistiem, solit čurāt stāvus, plānot legalizēt marihuānu utt. Jo cionisti aplēsuši, ka virziens pareizs, tauta jau deģenerējas.

Atbildēt

No VDK struktūrām

20.09.2018. 10:02

»

to Melnraksts

"Zatlers neatsūkāja Putinam, Dombrovskis neapkalpoja Savicki, Potapova nav čekas iesūtīta aģente un JKP nav kremļa projekts


A. Potapova stažēās Dānijā LPSR laikos. No viņas biogrāfijas. Jurašs, Potapova jau ir politikā bez Saeimas vēlēšanām.

Atbildēt

to Melnraksts

20.09.2018. 09:57

»

Melnraksts

Lempis nav zaglis. Šņabim nav grādu, tas vienkārši dezinficē organismu. Liepiņš ir žurnālists. Tā nav priekšvēlēšanu aģitācija. Brigamanis ir Latvijas patriots. Lembergs nepērk politiķus. LZS nav Lemeberga kabtas partija, Brigmanis un Pātarnieks nav viņam pārdevušies. Tā, vot...


"Zatlers neatsūkāja Putinam, Dombrovskis neapkalpoja Savicki, Potapova nav čekas iesūtīta aģente un JKP nav kremļa projekts."
Ak jā, saule riņķo ap zemi, kas ir plakana un divreizdivi ir 5.

Atbildēt

KKK

20.09.2018. 09:46

»

Diemžēl

Šis tipa "trollis"autors visu apgriež otrādi - kā lietas sagrozīja un izgāza vai izgāž prokuratūra vai tiesa - pie tā vainīga Juta Strīķe un Juris Jurašs - ar nolūku, lai netīrību uzgāzt bīstamiem pretendentiem uz varu, kas redzams no reitingiem, ka JKP iet uzvaras ceļu. Kur tik satiec kādu paziņu vai...


Gluži mani novērojumi, pie tam ar cilvēkiem, kas ir pensijas gados un 50+. Viņi saka, ka nezina par ko balsos, bet nekādā gadījumā par veciem ZZS komunistiem. ZZS skuju taka garantēta, ja laukos nepareizi saskaitīs. Tāpēc aicinu nodrošināt vairāk vēlēšanu novērtājus no citām vienībām tieši ZZS kontrolētajos pagastos, novados.

Atbildēt

he.

20.09.2018. 09:25

He he he, tā tante bildē izskatās krietnā šmigā!!!
Nu jā, varēs šmigot arī Saeimā!!!! Ha, ha, ha.!

Atbildēt

Ar ZZS naudu uz stulbumu

20.09.2018. 08:28

Tas no tā raksta, ka šī saita muļķība pāriet stulbumā.

Atbildēt

A

20.09.2018. 07:50

»

Rijnieks

Juris Rancāns ka vid izmekletajs starte Strikes partija


Rancāns arī? Pilnīgs idiots un zemisks netīru pasūtījumu izpildītājs.

Atbildēt

xxx

20.09.2018. 07:37

Un kāds Latvijas iedzīvotājs tam murmulim, nekompetentajam, A.Lemberga laizītājam Imantam Liepiņam tic. Ja jā, tad Latviju nākamos gadus gaida tāda pati stagnācija, kā līdz šim, kur vienai šķiras daļai no debesīm (lasīt-Eiropas fondiem) līs manna, bet zemākie slāņi turpinās izbraukt masveidā no šīs karaļvalsts.
Lūdzu domājiet par ko balsojat, ja kaut nedaudz Jums ir svarīgs savu bērnu liktenis!!! Jūs taču negribat, lai viņi aug un formējas tādā pašā zaņķī kā mēs, ko saucam par trešās atmodas Latviju....... Lūdzu domājiet. Lai Dievs Jūs visus sargā!!!

Atbildēt

Nuta nedomā, ka vainīgi priekšnieki

20.09.2018. 06:44

»

NIKNAIS

Juta domā, ka pie visa vainojami ir priekšnieki, līdz ar to viņas prātā, ir jāiegūst vara, lai panāktu visu , kas vien ienāk prātiņā, Juta ir ļoti bīstama kā karjerists, kurš ir kandidāts, un var radīt ļoti nopietnus kaitējumus, mums, sabiedrībai, pie kam, izskatās ka šis kandidāts ir ar šizofrēnijas...


viņai ir citi uzdevumi, uz ko norāda priekšniecība. Teksti par korupciju, priekšniecību, kura vienmēr ir un būs, ir tikai demagoģiskas runas, uz kuru pamata notiek virzība politikā. Viņa ir izpildītāja kā Bordāns un Jurašs. Mēs nezinām viņu patiesos mērķus un uzdevumus, kas viņiem būs jāveic, izplatot skaistus iluminātiskus tekstus.

Atbildēt

Pēc kāda laika

20.09.2018. 06:38

»

Piekrītu

nosociālā viedokļa viņa ir tikpat bīstama kā demonstrantu...


politikā kā specdienestu maukai viņai var kļūt garlaicīgi. Vai tik tā nav šobrīd. Lai sevi šādā situācijā viņa varētu realizēt, viņai var tik doti uzdevumi nogalināt politiķus, kuri ir bīstami cionistu židmasonu un brīvmūrnieku VARAI. Viņa to darītu bez sirdsapziņas kavēkļiem. Jo politikā dota iespēja tieši tikties ar citiem politiķiem. Tam, ar ko nogalina, nav obligāti jābūt novičokam, ko publiski var konstatēt. Ir citu veidu un bez pēdām.

Atbildēt

Piekrītu

20.09.2018. 06:31

»

NIKNAIS

Juta domā, ka pie visa vainojami ir priekšnieki, līdz ar to viņas prātā, ir jāiegūst vara, lai panāktu visu , kas vien ienāk prātiņā, Juta ir ļoti bīstama kā karjerists, kurš ir kandidāts, un var radīt ļoti nopietnus kaitējumus, mums, sabiedrībai, pie kam, izskatās ka šis kandidāts ir ar šizofrēnijas...


nosociālā viedokļa viņa ir tikpat bīstama kā demonstrantu
piekaušanas vienība, kas moderni līdz zobiem bruņota gatava sist. Viņa ir demagoģiski gudra, ātri spēj pārorientēties no procesa uz būtību, no būtības uz procesu, slēpjot savus patiesos nolūkus, metot cilpas. Zinoša likumdošanā, operatīvā dienesta deatbībās, tiesībās, kā pārkāpt šīs tiesības, slēpjot noziegumu. Zin, kā noslēpt kriminālnoziegumu. Bet no morāles viedokļa viņa ir specdienestu mauka, kuru iefiltrē politikā.

Atbildēt

NIKNAIS

20.09.2018. 01:19

Juta domā, ka pie visa vainojami ir priekšnieki, līdz ar to viņas prātā, ir jāiegūst vara, lai panāktu visu , kas vien ienāk prātiņā, Juta ir ļoti bīstama kā karjerists, kurš ir kandidāts, un var radīt ļoti nopietnus kaitējumus, mums, sabiedrībai, pie kam, izskatās ka šis kandidāts ir ar šizofrēnijas pazīmēm.

Atbildēt

Melnraksts

20.09.2018. 00:50

Lempis nav zaglis. Šņabim nav grādu, tas vienkārši dezinficē organismu. Liepiņš ir žurnālists. Tā nav priekšvēlēšanu aģitācija. Brigamanis ir Latvijas patriots. Lembergs nepērk politiķus. LZS nav Lemeberga kabtas partija, Brigmanis un Pātarnieks nav viņam pārdevušies. Tā, vot...

Atbildēt

Diemžēl

19.09.2018. 23:45

Šis tipa "trollis"autors visu apgriež otrādi - kā lietas sagrozīja un izgāza vai izgāž prokuratūra vai tiesa - pie tā vainīga Juta Strīķe un Juris Jurašs - ar nolūku, lai netīrību uzgāzt bīstamiem pretendentiem uz varu, kas redzams no reitingiem, ka JKP iet uzvaras ceļu. Kur tik satiec kādu paziņu vai pat nejaušu sarunu biedru - izsakās, ka nu reiz par ZZS un TB/LNNK/NA komunistie, čekistu stukačiem vai vinu nomenklatūru vairs nebalsos. Par Saskaņu cits stāsts - par Putina projektu balso caukritušie latvietīši, nozombētie un krievi. Maz mēs ēduši 50 gadu okupācijas.

Atbildēt

Tieši tā - jābalso par JKP, saraksts nr. 2

19.09.2018. 23:32

»

vecais spekulants

nevar atrast kompromatu pret JKP . Latviesu nacionalisti un JKP netiek finanseti no tautai nozagtas naudas


Šādi raksti pierāda, ka tieši tā, ka jābalso par JKP, ka tā ir populāra. Lai pie varas spētu noturēties vecie blēži, oligarhi, naudasmaisi - jaunās, populārās partijas jāaplej ar dubļiem. jāapsmej, kaut bez pamata un bez argumentiem, palasot, ka neko nav labu izdarījuši un kā rakstā - viena nomelnošana.

Atbildēt

Tāpēc, ka

19.09.2018. 22:38

»

Laiks iznīdēt oligarhu troļļus

Kāpēc Lato pieļauj šādu rakstu ievietošanu


nauda nesmird. Atšķirībā no lapsas piepirst-com pasūtījumu galda.

Atbildēt

vecais spekulants

19.09.2018. 22:12

nevar atrast kompromatu pret JKP . Latviesu nacionalisti un JKP netiek finanseti no tautai nozagtas naudas !

Atbildēt

Par JKP

19.09.2018. 21:07

Liepiņ - tu esi diagnoze.

Atbildēt

hm

19.09.2018. 21:07

Liepiņ, tev vēl daudz sūdu vezumā? Pietiks visiem konkurentiem?

Atbildēt

vēlētājs

19.09.2018. 20:46

To abu neliešu vien dēļ pa noziegumiem pret valsti būtu jāatjauno nāvessods.

Atbildēt

ciniķis

19.09.2018. 20:39

Degradācija kā saka "uz sejas". Kur tik atklāti var melot? Šķēle un digitālgeitas afēristi kā izrādās esot nevainīgi kā maza bērna asara, jo atrada risinājumu par kuru I.Liepiņš noklusē -likvidēja cietušo juridisko personu. Pēc Liepiņa marasma sanāk, ka nekādu lietu nedrīkst ne uzsākt, ne izmeklēt, ja jau pašā sākumā, bez kādas izmeklēšanas nav skaidrs, ka afērista vainu izdosies pierādīt visās 3 instancēs. Respektīvi, izmeklēšanas process kā tāds ir lieks. Pierādījumi vai nu ir vai nu nav uzreiz. Un, ja to nav pašā sākumā bez kādas izmeklēšanas, tad lietu nedrīkst uzsākt. Vienvārdsakot ir jābūt korupcijas un zagšanas paradīzei! Nevienu lietu nedrīkst uzsākt, ja vien vainīgais pats neatnāk un neatzīstas, jo viņu nomocījusi sirdsapziņa. Vispār jebkura izmeklēšana ir slikta, jo var beigties ar neko un vēl kompensācijas valsts izzadzējiem būs jāmaksā. Tāpēc Šķēle, Liepiņš un citi, labprāt likvidētu visas izmeklēšanas iestādes un likumus, kuri apdraud korupcijas paradīzi. Nez, cik Liepiņš saņēma naudu par tāda marasma bīdīšanu medijos?

Atbildēt

Juziks

19.09.2018. 20:20

Jebkyram domājošam cilvēkam ir skaidrs ka Potapava un Jurašš nav tīri cilvēki.

Atbildēt

gan jau

19.09.2018. 19:26

opg īlenu maisā nenoslēpsi, kod tiem diviem vai nekod

Atbildēt

Ha

19.09.2018. 19:18

»

kkl

Tā kā Latvija cīnās ar Krievijas viltus ziņām, tā tautai jācīnās ar oligarhu troļļu viltus ziņām, liekot pretī faktus, atsvaidxinot vēlētājiem atmiņā visu, ko viņi nodarīja tautai


Nevajag aizmirst, ka 2003.gadā, kad sākās digitālgeitas lieta, un 2005.gadā, kad sākās lemberga lieta, tā bija uzdrīkstēšanās, personiskais risks utt. Tad vieglāk lietas norakt, nevis cīnīties par tām un novest līdz tiesai. Digitālgeita iztiesāt, lembergs tiesā, un tā ir valsts vaina, ka mūsu kriminālprocess ir tik smagnējs un ilgs, rakstīts negodprātīgajiem advokātiem, kas vilcina lietas. Tā kā digitālgeitas uzsākšana un lemberga aizturēšana ir sasniegums, un cita starpā, arī tā paša Jurasa, Strīķe un Mežsarga, PIliksera nopelns.
P. S. Neatbalstu JKP un strīķe ar jurašu man galīgi nesimpatizē. Mežsargs un PIliksers man vienaldzīgi.

Atbildēt

kkl

19.09.2018. 18:53

»

Ha

Šis nu gan ir viens tendenciozs raksts. Var dažādi vērtēt, vai uzskaitītie darbi ir izdošanās vai izgāšanās, bet sniegt tādus skaidrojumus un atrast tādas saistības, kādas norāda autors, ir mazākais stulbi. Varētu rakstīt detaļās, bet žēl laikā katram pasūtījumu autoram atbildēt...


Tā kā Latvija cīnās ar Krievijas viltus ziņām, tā tautai jācīnās ar oligarhu troļļu viltus ziņām, liekot pretī faktus, atsvaidxinot vēlētājiem atmiņā visu, ko viņi nodarīja tautai.

Atbildēt

Ha

19.09.2018. 18:44

Šis nu gan ir viens tendenciozs raksts. Var dažādi vērtēt, vai uzskaitītie darbi ir izdošanās vai izgāšanās, bet sniegt tādus skaidrojumus un atrast tādas saistības, kādas norāda autors, ir mazākais stulbi. Varētu rakstīt detaļās, bet žēl laikā katram pasūtījumu autoram atbildēt.

Atbildēt

Izsmiekls

19.09.2018. 18:18

Kāpēc tik gari? Varēja visu savu “ģeniālo” domu pateikt vienā teikumā. Korupcijas, shēmu, valsts izzagsanas Latvijā nav. Bet Strīķe un Jurašs ķēra nevsinīgus cilvēkus. Būtu smieklīgi, ja nebūtu tik traģiski.

Atbildēt

Opaps

19.09.2018. 18:17

M.Klikiča, kura bija VID finansu policijas galvenā info nolēlēja naudas atmazgatajiem, izmestā no VID, arī startē no JKP. Vāks - bijušie bandīti uzplečos,Strīķe, Jurašs, Klikiča u.c. kā raujas pie varas.
Pasarg Dievs, Latviju no tiem JKP vilkačiem.

Atbildēt

zaļlembis

19.09.2018. 17:46

Cent;igi strādājis Aivara trollis.Ne tikai komentāru,bet veselu raksteli uzcepis.Laikam tak prēmiju cer saņemt.

Atbildēt

ja

19.09.2018. 17:00

Juta nebūtu aizskrējusi pie Dombrovska pēc glābiņa ,kurš savukārt viņu atbalstīja,tad varbūt es balsotu,bet tagad-NĒ,NEKAD!

Atbildēt

Laiks iznīdēt oligarhu troļļus

19.09.2018. 16:31

Kāpēc Lato pieļauj šādu rakstu ievietošanu?
Kārtējais hūtes & co pasūtijuma raksts.

Atbildēt

Kash

19.09.2018. 16:11

Palasot dažu labu dokumentālu darbu par Ventspils krusttēva izdarībām, man pilnīgi vienalga par kādu pantu šo iesēdina. Bet neiesēdināt nozīmēs tiesiskuma bezspēcību.

Atbildēt

Nekas nav balts vai tikai melns

19.09.2018. 16:11

Lembergu brīdināja par aizturēšanu utt. Tas bija farss.

Oligarhu lieta tāpat beidzās ne ar ko. Utt. Strīķes uzdevums bija nopludināt informāciju Jaunalksnei utt., tēlot aktīvu KNAB darbu. Tēlot. Pamazām ievācot informāciju DP, kur Jurašs un Strīķe bija operatīvie darbinieki, viņus VDK cionistu metodēm kaldināja politikai. Arī PSRS laikos politikā virzīja uzticamus VDK kadrus. Jurašs skaidri pateica TV 24, ka viņam likuši iet politikā. Uz jautājumu kas likuši neatbildēja. Ņemot vērā, ka pie varas joprojām ir cionisti- ilumiāti- komunisti- čekisti, tad Nurašs un Strīķe ir viņu talantīgie skolnieki. Jau tagad viņi ir politikā, ja vajadzēs SAB un DP utt., būs Saeimā. Reklāma un priekšvēlēšanu cīņa ir teātris. Vēlēšanu rezultātu balsis skaita saskaņā ar valsts noslēpumu.

Atbildēt

ggg

19.09.2018. 16:05

Un Autors aizmirsa, ka pret šķēli sāka liecināt diviviņa konsultanti, tikai prokuratūra un tiesa nomīza uzrādīt apsūdzības. Šķēle savulaik TV dievojās, ka tur nav Latvju bāleliņu. Visu tauta atceras. Paldies, ka bija starptautislās tiesvedības un tur izgaismojās Lemberga kapitāli. Kā tagad izgaismojas bērnu ar nodokļiem neapliktie ienākumi trastos, tikai VID atkal ir impotents, jo tur ir dana. Kur spļauj visur kāds mēsls apakšā jau paspējis pietaisīt. Tauta to atceras un novērtē.

Atbildēt

Tirsmants Ziepiņš

19.09.2018. 15:21

Kas man maksā, tam es vergo.

Atbildēt

Pincis

19.09.2018. 15:01

»

Rijnieks

Juris Rancāns ka vid izmekletajs starte Strikes partija


Kooooo?! Varbūt jāpārbauda? Nav interešu konflikts?

Atbildēt

Rijnieks

19.09.2018. 15:00

Juris Rancāns ka vid izmekletajs starte Strikes partija

Atbildēt

Pietiek murgot

19.09.2018. 14:55

Cik zemu jākrīt, lai sistemātiski publicētu Lembja šestjorkas murgus.

Atbildēt

A

19.09.2018. 14:46

Tak visiem ir skaidrs, ka KNAB ir politiskā policija, kas piesedz savējos un gremdē konkurentus, piedevām valstij šī ākstīšanās izmaksā desmitiem miljonus!

Atbildēt

Un

19.09.2018. 14:45

kāds tur brīnums - viņim taču ir latvieši, tātad mēsli uz visiem ceļiemn.

Atbildēt

Pēteris

19.09.2018. 14:40

Blefa lielmeistari un masky show režisori! Sausais atlikums - nulle!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Pašmērķīgi aizvainot - tā nav ne liela, ne izsmalcināta māksla

FotoMarks Rotko - “klusums ir precīzs, klusums ir tik akurāts”. Vērojot ļoti atšķirīgos viedokļus par provokatīvo mākslas darbu Rotko centrā Daugavpilī, atcerējos paša Rotko slaveno teicienu - “Silence is so accurate”.
Lasīt visu...

21

Patērētājiem ir jābūt tiesībām iepazīties ar tarifu izmaksu modeļiem un pamatojumu

FotoPatērētājiem taču būtu jāredz Sadales tīkla tarifu pamatojums? Regulators diemžēl ir citās domās un nepiekrīt uzlikt par pienākumu atklāt izmaksu attiecināšanas modeli. Es jūtos nonācis 20 gadus tālā pagātnē, kad šāda ignorance bija lielākās daļas valsts iestāžu norma.
Lasīt visu...

6

2021. gadā veselības jomā valstij atradās 1,897 miljardi eiro, šogad – tikai 1,505 miljardi, nākamgad vēl nedaudz mazāk

FotoBiju jau krustu šķērsu lūdzies dažādu partiju politiķiem uzrādīt, ko viņi sarakstījuši valdības deklarācijā par veselību un medicīnu, bet tie izlikās kurli esam vai vismaz paši teicās neredzējuši šādu sadaļu  deklarācijā. 
Lasīt visu...

21

Ierobežot medības nacionālajos parkos!

FotoĶemeru Nacionālais parks ir otrais Latvijā dibinātais (1997. gadā) nacionālais parks, kas no sava vecākā brāļa – Gaujas Nacionālā parka – atšķiras ar lielāku dzīvās dabas daudzveidību. Dažādiem dzīvniekiem un augiem te ir piemērotākas dzīvotnes lielā meža masīvā, purvos, ezeros un dabīgos zālājos.
Lasīt visu...

21

Mūsdienu feodālisms

FotoPie mums var atrast paralēles ar feodālo iekārtu ar visu tās tiesībatšķirīgo kontingentu - feodāļus, viņu algotņus un pārējos iedzīvotājus, kas sadalās pa slāņiem (kastām) šī vārda nu jau pat tiesiskajā nozīmē, jautājums - kas tad ir Demokrātija? Viens likums, viena taisnība visiem? Un kas tad no tā, kas de iure pieder tautai, ir tas ko tā de facto pārvalda?
Lasīt visu...

21

Indivīda rīcība un „valsts stāvoklis”

FotoIndivīdam ir jānodala lēmumi par savu dzīvi no “valsts stāvokļa”. Savā personīgajā dzīvē ir jārīkojas tā, it kā valstī nekas pašam par labu nemainīsies. Runājot par konkrētu indivīdu ar vārdu un uzvārdu, valstij nav tieša uzdevuma nodrošināt viņam vēlamu dzīvesveidu, nodarbošanos vai jebkādus citus vēlamus apstākļus.
Lasīt visu...

3

Kamēr slimnīcas valdes priekšsēdētājs saņem 8500 eiro mēnesī, negausīgie ārsti prasa 7500!

FotoVakar Latvijas Televīzijas raidījumā “Panorāma” tika parādīts korespondentes Zandas Ozolas-Balodes sižets “Onkoloģijas centrā darbu gatavi pamest trīs vadošie LOR ārsti; apdraudēta nodaļas pastāvēšana”, kurā neobjektīvi un nepilnīgi atainota situācija saistībā par trīs stacionāra “Latvijas Onkoloģijas centrs” LOR ārstu iesniegtajiem atlūgumiem un to iesniegšanas patiesajiem iemesliem. Pēc sižeta noskatīšanās rodas priekšstats, ka runa ir vien par pāris simtiem eiro algas pielikumu un ilgstošu atpalicību apgādē ar jaunākajām medicīnas tehnoloģijām un instrumentiem. Tas neatbilst patiesībai!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

Pie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks,...

Foto

Ausīs arī mūsu saule

Motoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem,...

Foto

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

Valdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un...

Foto

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

Biedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes...

Foto

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

Armands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena -...

Foto

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

Laika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos...

Foto

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

Zaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa...

Foto

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

Labrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā,...

Foto

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

Neraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir...

Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....