Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eriks

18.06.2017. 13:42

Lai soļo basam kajam uz savu rodinu Maskavu!Kad beidzot kads izsekos ka ši analfabete te uzradusies!?

Atbildēt

Cesetais Mazspisanzs- Manikaks

16.06.2017. 23:15

»

Darts

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema


As no Latgolas redzu, ka Potapovu izsako, lai izfiltretu viñas sakorys. Drudzijitis ar logiku, ja pituras zeimes n eprioutat salikt!

Atbildēt

Nu ko

16.06.2017. 22:51

krievu kuce potapova dabū ierīt valsts "nodrošinātos labumus". Cik gadus pati dirsināja un presēja vienotības oponentus??

Atbildēt

Darts

16.06.2017. 22:43

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema...

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisantcs- Manikaks

16.06.2017. 12:45

»

xx

Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem...


Mulkîbas, Krievijai lîgumi nepastàv. ASV un Lielbritànija pèc tam, kad Krevija iegàja Ukrainà un Krimà, jaucas Sîrijà un islamistu lietàs, piedavàjot draudzîbu ar ASV , Krievijai vairs netic. Ne velti Latvijà ir ASV un NATO karaspèku vienîbas, jo Krievija ir drauds. Pèc Pesni i plaski lidenes avàrijas jàseko Krievijas generàlśtàba komandpunkta iznîcinàśanai, bet punduri Lembergs, Putins un Asads jànomoci sartîrà. Tad krievu tautai jàdod briviba un valsts jàpaklauj ar paràdiem, krievu nacistiskie okupanti jàizraida no Latvijas, samaksàjot naudu, ko iegûs, pàrdodot Krievijas bagàtîbas. Ir daudz cełu, kà iztîrît Latviju, bet neviens pie tiem nestràdà. Vèlàk mikrorajoni nojaucami.

Atbildēt

xx

16.06.2017. 12:15

»

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu...


Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem , kuri tos nekavējoties aizsūtīja uz sibīriju nomocīšanai.
Kāpēc somi nelaiž savā valstī citu karaspēku ? Kur problēma rīkoties tāpat? Un vispār - iesaku izlasīt Latvijas-Krievijas 1920 gada miera līgumu ( grāmatnīcās ir nopērkams ar komentāriem) .

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 11:18

»

peregars

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen


Krievijas FSB spèles. Ar Annu Potapovu. PSRS laikos VDK tika atlasîti paśi piemèrotàkie. Anna Potapova ir izcila spedze, vienmèr zin, ko pateikt, lai gûtu publikas alausus. Viñas atklàtîba par Operatîvàm darbîbàm na nekàds valsts nosèpums, brînums tikai publikai, kas nedomà. Śovs. Kàdu pusgadu śie śovi turpinàsies, pamazàm viñu izolèjot. Nav jègas skałi atklàt visu. To, ka viña runà, ka DP seko, ir signàls Krievijas FSB, kà rîkoties. Viss, ko viña saka publiski, ir śifrèti signàli. TV Tieśà runà viñas uzbrukumi Uśakovam ari bija signàli, Uśakovs to saprata, bet nav tik profesionàls un nespèja noslèpt, ka zin, Potapova par korupciju blefo, jo neko Domè nevar ietekmèt.

Atbildēt

peregars

16.06.2017. 10:48

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 09:54

»

xx

Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība...


Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu. Tàdèł tajà ir viegli pie varas nonàkt nacistiski faśistiskiem barvežiem, kuri realizè sadzîvè śo izdzîvośanas stratègiju. To labi izprot Vàcija un dzîvo uz Krievijas gàzes rèkina. Latvijas valstij joprojàm ir divi nàvîgi ienaidnieki - Vàcija un Krievija. Sakaujot Krieviju, tiktu sakauta Vàcija. Lai cik ciniski tas neizklausîtos, pasaules civilizàciju vèsture atklàj, ka tikai konflokti un kari veicina attîstîbu. Kàdèł arî lielàkais kàrdinàjums ir Krievijas plaśumu dabas bagatîbas, bet tikai bez krievu tautas, Krievijas tautas. Pagaidàm nav izdevies sakaut Krieviju, bet tas nav aiz kalniem, Krievija pati brutàli uzprasàs. Krievijà un Latvijà reàli valda ideologiski komunistiskais, praktiski krievnacistiski faśistiskais politiskais spèks, kas iefiltrèjies turpina dzîvot arî visàs Latvijas varas struktûràs, ne tikai ar reàlu pretdarbîbu latvieśu tautas patiesajàm interesèm, bet tikpat ar bezdarbîbu uzliktajiem varas pienàkumiem, patvału un korupciju visos, ari politiskajos lîmeños. Latvijas valsti pèc bûtîbas pàrvalda Krievijas FSB. Ja nesakaus Krieviju, iespèjams, hibrîdkarà, nesakausim arî 4. maija valsts varu un Vàcijas uzpûtîgàs intereses. Latvieśu tautas rîcîbà nav tàdu materiàlo resursu, lai, pielietojot garaspèku, varètu śîm vàcu un krievu ordàm stàties pretim. Vislabàk śîs patiesîbas saprot ASV un Lielbritànija.

Atbildēt

Trepe

16.06.2017. 09:05

Visi man labi bija
Ja es pati laba biju....

Atbildēt

xx

16.06.2017. 09:04

»

Žoram nepietiek

To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, ...


Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība , vai labāk paliks , ja Krievija zaudēs ??? Latvijā labāki ceļi paliks un lielākas algas cilvēkiem ? Jeb kā jau pēc kara - izpostītas dzīves un saimniecība, ja paveiksies un paliks dzīvi ?

Atbildēt

Cenzetais Mazpisanczs

16.06.2017. 08:10

»

Manikaks

Izèd ateju, skatjertju dorśka


Lasiet manu dzeju Mulku zeme XXI g. s. Un ateja nebûs jàèd.

Atbildēt

Jurģis Stroncijs

16.06.2017. 07:52

Vot būtu pareizi ja ārsti būtu sākusi sekot

Atbildēt

Rublis

16.06.2017. 07:32

»

kam gan ir noslēpums

ka viņai ir visādas mānijas un vesela viņa nemaz nav


Veselais Jorēn onkuls - visiem visu izstāstija pie pirmajām briesmām - redīsiņš - pavisam nav labs cilvēks - tagad viņam neviens vairs nedos fantikus mazkāt un šujmašīnas pa vecrīgu apkārt staipit!!! ;)

Atbildēt

Labais

16.06.2017. 00:06

Anna ,ko tu vari ņemties!Pietiek tēlot ,esi kas esi!Tu esi traka!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

15.06.2017. 22:51

gadījumā anna nava palikusi gana lepna,ko ja ko."politiķei"sāk jumtiņš braukt!?

Atbildēt

straujā karjera

15.06.2017. 22:02

Domājams, ka strīķe un co. nav nemaz tik svēta un strādīga. Knab darba rezultāti ir labākais pierādījums, jo neviena oligarhu lieta nav pabeigta - un lietu novilcinājušo izmeklētāju nokļūšana ļoti labi (labāk nekā knab) apmaksātos deputātu amatos bez jebkādas atbildības - ir totāla, nejauša un pilnīgi neparedzama sakritība!
Ja es būtu dp, es arī sekotu šai dāmai un viņas komandai. Ja ne valsts interesēs, tad savējās, jo kaut kur tur tuvumā velk naudas smaciņa. Nu varbūt strīķe ir crazy un var izmest apritē kādu graujošu info par sistēmu, kas to sagrauj kā kāršu namiņu (bet domājams, ka viņa tā nedarīs - sistēma savējos baro labi un turpmāk baros vēl labāk).
Starp citu, ja pareizi atceros, tad atklāta izsekošana notiek tikai tad, kad par personu jau visa informācija ir savākta. Nu, varbūt LV dp ir ļoti neprofesionāla. Vai tēlo.
Strīķes viedoklis, ka dp viņu izseko hūtes vai tml. šleseroīdu keksu labā, ir interesanta. Iespējams. Savdabīgs oligarhu humors (tie slimiņie tā mēdz jokot, ir nācies izbaudīt uz savas ādas). Varbūt var filmēt izsekotājus, publiskot viņu auto numurus? Izseko izsekotāju! Nostučī stukaču! Ieliec kloķi baklažānveida šloseram ar bārdu! Cik oligarhu vārdus, kuri izdrāž Latvijas tautu, mēs pat sapnī neesam redzējuši? Nosauc visus!

Atbildēt

solī

15.06.2017. 21:54

tukša muca tālu skan

Atbildēt

..

15.06.2017. 21:00

Nu kāpēc "piepeši"? Kāpēc nevar izveidot cilvēcīgu virsrakstu? Rakstā sniegtā informācija noteikti atbilst patiesībai. Mežvietlopi kopā ar ģen. prok. konkrēti aizgājuši pa pieskari. Varu tikai apstiprināt. Vispār nejēdz, ko dara. Noziegums pēc nozieguma. Bet J. Strīķei vajadzētu padomāt par citu dzīvesvietu, jo daudzīvokļu namā kaimiņos parasti iemitinās blaktis un cita veida parazīti.

Atbildēt

%

15.06.2017. 20:44

potapova nolēmusi ne dienu neiztikt bez publicitātes un uzmanības pievēršanas. savas bijušās darba vietas kadrus nosaukt par diletantiem jau gan nav pieklājīgi, ja ņem vērā ka uz knab pati ar jurašu un veselu baru tādu diletantu atnāci.

Atbildēt

vai

15.06.2017. 20:27

»

heeh

Nu Lapsa, tev tak arī DP nepatīk? Varēsiet abi ar Jutu bučoties


tas būtu mājiens PIETIEK un J. Strīķei, ka katrai sevi cienošai bandai var būt savs drošības dienests, kas nodarbojas ar nevēlamu objektu izstrādi? Kā raksta Apollo, DP tas neesot.

Atbildēt

formula

15.06.2017. 20:01

Uz augšu pasistu babusju Aņku iesūta Latvijā un šī ar saviem kniebējiem,ķeves puisi ieskaitot šeit noziedzīgi šiverējas....Kādreiz tam taču jāliek punkts.Blēdīgai marsiāniskai vienotībai ir un bija pilnīgi viena alga- pie kājas,ka krievu spiedze,ka tikai norok vienotības rebes.

Atbildēt

opā

15.06.2017. 19:10

Dots devējam atdodas. Kas tad paplašināja operatīvo iestāžu pilnvaras, vājināja vai iebilda pret jebkuriem mēģinājumiem uzlikt jebkādu parlamentāro kontroli pār drošības iestāžu darbību, vai tik tā nebija tā pati Annuška, tas ir Juta, kad taisīja savus "masku šovus" un viņas sabiedroties un politiskā aizmugure?

Citāts [Drošības policijai ir jāsargā Latvijas drošība, jāķer spiegi, jānovērš Krievijas un to aģentu ietekme.]

Ņemot vērā Strīķes mīklaino biogrāfiju, varbūt tieši to viņi dara, jo nu visas tās vārdu maiņas, liegšanās un tad atzīšanās, kam seko kaut kādi muļķīgi attaisnojumi, kaut kā aizdomīgi precīzi atbilst krievu spiegošanas metodēm iefiltrējot "kurmjus" ienaidnieka aizmugurē. Varbūt DP beidzot saņēmuši dūšu Aņku riktīgi pārbaudīt, nevis ticēt uz goda vārda, kā iepriekš?

Atbildēt

Cenzetsizs Mazpisanczs

15.06.2017. 19:00

»

Maniaks

Neintresè pilnîgi


Par vèlu, spriedums nav pàrsûdzams.

Atbildēt

Cenzetaizs Maspisanczs

15.06.2017. 18:59

»

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam...


Te jau pa gabalu redzams, ka lietas ierosinàśanai nav pamata, tam bijis cits mèrkis - savervèt apsûdzèto. Vecas specdienestu metodes ar spèli - labais policists, sliktais policists. Lètàkà variantà viena persona spèlè divas lomas, atkarîbà no situàcijas un mèrka.

Atbildēt

nav joki

15.06.2017. 18:38

Tad jau tos, kam līgumi ar V.Krieviju arī pieskata?
:)))

Atbildēt

borhs

15.06.2017. 18:27

Jutai (Annai) visparastākais uzmanības deficīta sindroms. Neviens par viņu neraksta, intervijas neprasa, Rīgas domes deputāta amats arī publicitāti nedod. Tad nu izpaužās kā prot, lai pievērstu sev uzmanību.

Atbildēt

Maniaks

15.06.2017. 18:24

»

Cenzetaizs Mazpisanczs

Par vèlu


Neintresè pilnîgi.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs

15.06.2017. 18:22

»

Maniaks

Neintrese pilnigi, skatjertju dorśka


Par vèlu.

Atbildēt

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

15.06.2017. 17:56

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam.

Komentāru DP pagājušā gada septembrī lūdza izvērtēt sociāldemokrātiskās kustības "Par neatkarīgu Latviju!" ģenerālsekretārs Jānis Kuzins. Viņš medijus informēja, ka komentāri bijuši izvietoti kādā sporta portālā par rakstu ""Riga" piesaista Vācijas Bundeslīgā desmit vārtus guvušu uzbrucēju".

Šis raksts vēsta par melnādaino 31 gadu veco Burkinafaso izlases uzbrucēju Aristīdu Bansē.

DP gan neprecizē, kuri komentāri tika vērtēti, taču var pārliecināties, ka pie konkrētā raksta joprojām pēc desmit mēnešiem ir redzams anonīmas personas pievietots komentārs: "Rīga ir tā krieviskā komanda, kura naudu saņem no Krievijas un spēles bez maksas var apmeklēt kara veterāni. Tagad piesaistījuši nēģeri, diez kāds ar banānu viņu pacienās".

Atbildēt

Žoram nepietiek

15.06.2017. 17:55

»

"Saber Strike"

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā...


To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, slàvu Krievija ir drauds visiem, bet nav neuzvarama un pasaules karte nepàrrakstàma uz ilgiem laikiem. Krievijas vàjais punkts ir apstàklis, ka, saśaurinoties laikam - komunikàcijas var asteikt laiku laika skaitîśanas nozîmè, un tà kà Krievijà vienlaikus saule lec un riet, Krievija vienlaikus nevar bût nomodà no rîta un vakarà, pa nakti to var sakaut, vienas nakts laikà..

Atbildēt

"Saber Strike"

15.06.2017. 17:44

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā.

Pirmdien kāda Siguldas novada iedzīvotāja pagalmā esot iebraukusi bruņutehnika un atklājusi uguni aptuveni 40 metru no mājas sliekšņa. Kaujinieki arī esot izbraukājuši vīrieša privāto mežu un nupat apsētos laukus.

Tāpat medijos izskanējuši stāsti par to, kā pret civiliedzīvotājiem ticis pavērsts tanka stobrs.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisancz

15.06.2017. 17:42

»

jautājums

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt...


Ziniet, es tieśi to paśu domàju un vèl kas - kuri Maskavas FSB agenti Latvijas varas struktûràs deva pielaides valsts noslèpumiem Strîkei, vai tik ne Godmanis un Borovkovs?

Atbildēt

Cezetaiz Mazpisancz

15.06.2017. 17:39

»

kontrobanda

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties


Juraśa lieta safabricèta, lai pirms vèlèśanàm kopà ar Bordànu un Strîki izskatàs kà upuri, ko žmiedz Atsoñkàjis, kura izdevumu izdeva Bordàns, Juraśs, Strîke, lai vienà mutè runàjot kà sistèmas upuru tiktu ievèlèti. Juraśa kriminàlprocesam nav absoluti nekàda logiska pamata. Juraśs sudzèjàs, ka viña signàli par kukuła dośanu netiek nemti vèrà. Logiski, ja lietu uzsàktu pès Juraśa sniegtàs informàcijas, tad tà varètu bût gan izmeklèśanas noslèpums, vai valsts noslèpums. Tà kà lietu neuzsàka pat ilgstośi, Juraśs to atklàja medijiem. Logiski redzams, ka tie, kas ierosinàja procesu pret Juraśu par alsts noslèpuma izpauśanu, kłûdàs, vai dara to apzinàti, lai lietu safabricètu un izbeigtu nozieguma sastàva trûkuma dèł.

Atbildēt

ziņkāre

15.06.2017. 17:36

Šodien ālavais žurnālelis Ir ir nopublicējis oligarhu sarunu audioierakstus!?!? Tie prasti meli, jo nevienā no runātājiem nevar atpazīt ne Šleseru, ne Lembergu, ne kādu citu?? Kas tie par audioierakstiem? Tautas teātra mēģinājumi? Kāpēc vajag melot? Kārtējais fake news?

Atbildēt

jautājums

15.06.2017. 17:30

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt?
Pati -nav zināms, kas- ne nu Juta, ne nu Anna...no kurienes? Nav zināms. Vīrs ar čekas dibinātāju uz t-krekla -kas liecina par ideoloģisko piederību un vērtībām. Abiem ļoti veiksmīgi virzītas (un nav skaidrs, kas tā par roku) karjeras ļoti specifiskās institūcijās...
Starp citu, es tā drusku aizraujos ar krievu specifiskiem avotiem...Krievu izlūdienestu tradīcijā ir nelegālajiem rezidentiem strādāt , kā laulātajiem pāriem-ļoti veiksmīgas savienības reizēm tur ir sanākušas.
Un tur vēl ir īpatnība...šie pāri, kā likums, ir bez bērniem.
Tādi ir tā dienesta noteikumi.
Es nezinu , vai tā ir, vai tā nav, bet te noteikti ir apstākļi, kam DP būtu rūpīgi jāizvērtē-lai novērst šaubas, riskus, iespējas.

Atbildēt

Cenzetaiz Maspisanc

15.06.2017. 17:27

»

Oho

Anna pati jau bija daļa no politiski menedžētas sistēmas. Un kad nav vairāk pie siles tad pēkšņi baigā brīvības cīnītāja


Potapova nekad sarunu biedram neskatàs acîs, var just, kad dubulta dzîve, visu laiko domà par to, kàds paliks efekts no viñas teiktà. Tèlo kristaltîru kà H 86 dibinàtàjs. Viens pret vienu. Viña tèlo karotàju ar korupciju. Kad uzstàjàs LTV1 kopà ar citiem pretendentiem uz Rîgas mèra krèslu un vèlàk Tieśa runa kà îsta ćekiste melojot Uśakovu nolèja ar dubliem par korupciju, lai gan neko viña Rîgas domè izdarît nevar pret korupciju. Visaizdomîgàkà ir I. Kreituse profesore politologe, kas skraidîja pa TV studijàm un slavèja Strîki. Kreituse , visticamàk, ari ir ćekiste un Kremła uce.

Atbildēt

Cenzetais Maspisans

15.06.2017. 17:19

»

b. Nevilks

Ja jums ir paranoja, tas vēl nenozīmē, ka jūs neizseko


Geniàli, mani PSRS laikos sàka izsekot, jo cepu pantiñus ar tekstiem par vaźàm, akaćiem, tos publicèja, bet paranojas man vèl nebij, tà uzradàs, kad divas personas man atzinàs, ka uzdots ziñot par mani, tad, kad sàkàs tà saucamà atmoda, tagad man ir paranoja un arî izseko, pat varu pamatot ar pieràdîjumiem. Jo draugos daži, kas jau pabijuśi DP..

Atbildēt

Annuška

15.06.2017. 16:31

Aizmirsusi,ka viņa vairs nekas nav un nav arī nevienam vajadzīga,bet nevar nolaisties uz zemes.
Arī pilnmēness dara savu.

Atbildēt

kurā skolā

15.06.2017. 16:22

Jautājāt-kurā skolā gājusi Anna Potapova? Jau tas, ka viņa reklamēja savu sili-konZervatīvā partija,liecina par skolas piederību.

Atbildēt

popotapova

15.06.2017. 16:17

Annuškai delīrijs.Sāk jau rēgoties. Repšem arī tā bija...un kur tagad ir Repše...Miskastē

Atbildēt

Aņka

15.06.2017. 16:14

Kas tad cits tai kazai asti cilās, ja ne pati. Lēta popularitāte.

Atbildēt

kontrobanda

15.06.2017. 16:08

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

12

Par dzīves mērķiem un jēgu

FotoKas mēs esam? Kāds ir mūsu dzīves mērķis? Kāda ir jēga cilvēces pastāvēšanai? Atbilstoši savām zināšanām un prāta spējām mēs meklējam atbildes uz šiem jautājumiem vai arī lieki nelauzām galvu ar šādām “muļķībām” un mierīgi dzīvojam tālāk. Tomēr šie jautājumi nav tik maznozīmīgi, kā tas varētu likties ikdienas darba steigas un problēmu pārņemtam cilvēkam. No tā, kādas atbildes mēs sameklējam uz šiem jautājumiem, lielā mērā ir atkarīga mūsu dzīve.
Lasīt visu...

6

Pamēģiniet mums noticēt, ka vislielākajā luterāņu draudzē viss ir gandrīz kārtībā

FotoRīgas Lutera draudze kategoriski noraida medijos izskanējušās interpretācijas par draudzes ilggadējo mācītāju Kaspara Simanoviča un Induļa Paiča darba attiecību pārtraukšanas iemesliem.
Lasīt visu...

21

Par ko balsot vēlēšanās?

FotoVatikāna II koncils par katoļu aktīvu līdzdalību politiskajā un sabiedriskajā dzīvē uzsver, ka "visiem pilsoņiem ir jāatceras savas tiesības un reizē pienākums piedalīties brīvās vēlēšanās, lai veicinātu kopējo labumu. Baznīca ciena un atzinīgi vērtē tos, kuri savus spēkus veltī kalpošanai cilvēkiem un valsts labā uzņemas šos smagos pienākumus" (Gaudium et spes, 75).
Lasīt visu...

21

Neizvērtēta un nepamatota kadastrālo vērtību aprēķināšanas reforma ir kaitniecība

FotoLatvijas Patērētāju interešu aizstāvības asociācija uzskata, ka globālās krīzes apstākļos (Covid pandēmijas laikā) finansiāli tiek ietekmēts ikviens sabiedrības loceklis – ikkatra mājsaimniecība, nekustamā īpašuma īpašnieki, pārvaldītāji, attīstītāji, īrnieki (kam saskaņā ar likuma “Par dzīvojamo telpu īri” 11.pantu jāmaksā nekustamā īpašuma nodoklis) saistībā ar plānotajām kadastrālo vērtību paaugstināšanas izmaiņām.
Lasīt visu...

21

Ceram, ka valdība un koalīcija pieņems pareizo lēmumu un atdos mums visu, ko pieprasām

FotoEsam gandarīti par to, ka Amerikas Savienoto Valstu valdība joprojām pievērš uzmanību holokausta traģēdijas upuru piemiņas jautājumam un atmiņas par Otrā pasaules kara laikā notikušā genocīda pret ebrejiem saglabāšanai. Holokaustu pārdzīvojušie ir kļuvuši par lieciniekiem vieniem no vissmagākajiem un briesmīgākajiem no jebkad nodarītajiem noziegumiem pret cilvēci, tostarp slepkavībām, postam un īpašumu izlaupīšanai.
Lasīt visu...

21

Kadastrālās vērtības ir “jāiesaldē”

FotoLatvijas nekustamo īpašumu darījumu asociācija LANĪDA aicina “iesaldēt” šā brīža kadastrālās vērtības, lai novērstu negatīvās sekas, kas prognozēto kadastrālo vērtību pieņemšanas gadījumā radīsies gan mājsaimniecībām, gan tautsaimniecībai kopumā. Turklāt tās turpmāk jānosaka 85% apmērā no vidējā tirgus līmeņa, kā tas savulaik normatīvos bija paredzēts.
Lasīt visu...

12

Pa iznīcības ceļu…

FotoKāds gudrais reiz uzdevis jautājumu: „Viens mats — vai tas ir daudz, vai maz?” Un pēc tam pats atbildējis: „Ja uz galvas, tad maz, bet ja zupā – tad daudz!” Bet tagad, lūdzu, atbildiet uz manu jautājumu: „Divi simti cilvēku – vai tas ir daudz vai maz?” Varu arī atbildēt: „Maz, ja salīdzina ar diviem miljoniem valsts iedzīvotāju. Daudz, ja tie ir pie varas tikuši „demokrāti” – nedaudzos gados tiks iznīcināta gan valsts, gan tās (gļēvie) iedzīvotāji!” Neticat? Lūk, ieskats nesenā pagātnē…
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma: ieguvumus nesaskatām, zaudējumi acīmredzami

FotoVides konsultatīvā padome (VKP), kas apvieno divdesmit nozīmīgākās nevalstiskās vides organizācijas Latvijā, iebilst pret VARAM virzīto Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformu, kas paredz DAP pamatfunkcijas nodot Valsts vides dienestam, tādējādi būtībā likvidējot DAP kā vienotu valsts dabas aizsardzības kompetences centru.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Striķim pietiek, ēšanai nepietiek: Latvijā diemžēl parasti praktizē lāpīšanu ar ielāpiem, kas mazāki par caurumu

Pārsvarā Latvijas sabiedrība ir vai tiek grūsta procentu gūstā. Ja ienākumi...

Foto

Izstrādātie tiešmaksājumu nosacījumi vairāk līdzinās "naudas apgūšanai"

Publiskajā telpā izskanējušie tiešmaksājumu aprēķini nav korekti, tiešmaksājumu sadaļā visvairāk cietīs mazie un vidējie lauksaimnieki, turklāt Zemkopības ministrijas (ZM)...

Foto

Ko lai dara, ja man gribas sev paturēt pusi no grāmatu vākos ielikto apķēzošo sacerējumu pārdošanas cenas?

Jau labu laiku lauzu galvu par grāmatu vākos ielikto...

Foto

Pakļautās Latvijas priekšniekdiletanti infekciozos laikos

Pirms ir sākta ordeņu dalīšana "Par uzvaru pār Covid-19", ir vērts ar vēsu prātu novērtēt pakļautās Latvijas iestāžu un personāliju darbību...

Foto

Kā mēs tērēsim daudzās naudas

Vairāk nekā 10 miljardi eiro jeb gandrīz viens Latvijas gada budžets – tik daudz Eiropas naudas mums līdz 2027. gadam paredz...

Foto

Es apliecinu savu interesi iesaistīties dialogā ar likumdevēju Saeimas organizētā konferencē vai seminārā - tas mums noteikti dos daudz laba

Daru zināmu, ka 2020. gada 2....

Foto

Esam izlēmuši koncentrēties uz ražošanu Latvijā – un tam ir savi iemesli

Šobrīd ir pienācis laiks, kad AS „Agrolats Holding” grupa, kurā ietilpst arī tādi pazīstami...

Foto

Liel un jaun koncertzāl, pa kuras celšn jūs tur kašķe, taisn pirms gad tik atklāt uz Lielo laukum iekš Ventspil

Mēs, kas dzīvo iekš sav ķizgal...

Foto

Nav atbalstāms MK rīkojuma nosacījums par Pasaules tirdzniecības centra ēkas demontāžu

Latvijas Arhitektu savienības (LAS) Padomes locekļi, apspriežot Ministru kabineta rīkojumu Nr. 341 no 18.06.2020. par...

Foto

Eiropas Komisija vērtēs Latvijas ārkārtas stāvokļa atbilstību cilvēktiesībām

Šā gada pavasaris ar Covid 19 un no tā izrietošajām sekām izsita no līdzsvara daudzus. Tiek lauzti šķēpi,...

Foto

Vadzis

Kā saprast teicienu un pat apgalvojumu – «Kad vadzis ir pilns, tas lūzt»? Vai tā, ka ir nepieciešamas pārmaiņas, ka/ja turpmāk neizdosies noturēt paklausībā, ka...

Foto

Tagad mums ir slikti ceļi, bet daudz ierēdņu, kuri balso par to, lai nekas nemainītos

Divas lietas. Arī it kā nesaistītas, bet par to pašu. Attīstības Par kabatas...

Foto

Meklējam viedu taktiku ēnu ekonomikas līmeņa mazināšanai

Pagājušais – 2019. gads iestādei bija nopietns pagrieziena punkts, kad tika izstrādāta jauna Valsts ieņēmumu dienesta (VID) attīstības stratēģija...

Foto

Sauksim visas lietas īstajos vārdos

Kas katram no jums ir tas mīļākais un dārgākais? Protams, vispirms tā ir paša personīgā āda. Pēc tam bērni, sieva, ģimene....

Foto

Kremļa vēstniecība nāk palīgā: noderīgie idioti cieš zaudējumus „Piebaltijas” infokara frontē

Latvija ir uzsākusi sparīgu cīņu pret  Kremļa izplatīto dezinformāciju. Par drošību un  veselīgu mediju vidi atbildīgās...

Foto

Kam ir izdevīga ārkārtas situācija, jeb kā tiek radītas dzīres mēra laikā?

Saeimas pēdējā ārkārtas sēdē 9. jūlijā, tika izskatīti pieprasījumi par konkrētiem faktiem saistībā ar...

Foto

Mēs dzīvojam melu sistēmā

Es Jums pastāstīšu, kā veido melu ziņas. Melu sistēmu. Tikai ar dažiem piemēriem. Kaut to ir daudz....

Foto

Pareizu ceļu ejam, biedri Svece

Atbalsta vēstule pasaules progresa vēsmu nesējiem, nenogurdināmiem cīnītājiem pret verdzības laiku mantojumu, rasismu un citiem -ismiem....

Foto

Par ko Covid piemaksas Ieslodzījuma vietu pārvaldē?

Izlasīju internetā: "Fiskālās disciplīnas padome: valsts atbalsts Covid-19 pēckrīzes pasākumiem lielākoties ticis valsts sektoram un uzņēmumiem.”...

Foto

Vai Ļeņina ielā 59 (blakus Stūra mājai) dzīvoja čekisti?

Es te veicu nelielu izpēti. Iepriekš publicēju aicinājumu atsaukties zinošus cilvēkus, kas varētu paskaidrot, vai Ļeņina ielā...

Foto

Pēdējais laiks mēģināt iegūt politisko kapitālu no prettiesiskā nekustamā īpašuma nodokļa tēmas

Līdzšinējā nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) piemērošanas kārtība ir jāreformē, un jāievieš neapliekamais minimums primārajam...

Foto

Dievapziņa - strīdēties vai mēģināt saprast?

Katram no mums ir sava patiesība jeb pasaules uzskats, ko esam izveidojuši no lasītā, redzētā, dzirdētā, skolā iemācītā un pašu...

Foto

Uz politiskā feļetona tiesībām: pašpasludinātā virsvadoņa dekrēti par Teikas apkaimi

Es, Viedais Manels, turot roku uz Latvju nerātnajām dainām, pasludinu sevi par Teikas virsvadoni un zvēru...

Foto

Tālmācību nepieņemamības pamatojums

Tālmācību (attālinātās “online” izglītības) nepieņemamības pamatojums jeb krievu neoliberālis prognozē klātienes izglītības elitarizāciju un apgalvo, ka līderiem nav jābūt pārāk daudz un tāpēc...

Foto

Nekustamā īpašuma astrālās vērtēšanas līkloči

Šobrīd Latvijā nekustamo īpašumu kadastrāli vērtē atsevišķi – ēkas/būves un zemi, kas ir pretrunā ar pasaulē pārsvarā pieņemto praksi un Latvijas...

Foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka aicina Valsts prezidentu kļūt par pirmās latviski izdotās grāmatas piecsimtgades notikumu patronu

Valsts prezidents Egils Levits ar dzīvesbiedri Andru Leviti šodien apmeklēja Latvijas...

Foto

Ja ir TĀDS “tautu tēvs”, tad labāk tautai dzīvot kā bārenei

Pasaulē ir un ir bijuši vairāki “tautas tēvi”. Tiesa, šāda iezīme ir tikai totalitārajiem režīmiem....

Foto

Pārdomas pēc grāmatas "Viltvārdis" izlasīšanas

Vispār jau cilvēcīgi Levitu var saprast, nedaudz pat izjūtu līdzjūtību. Kādas dzimtas piedzīvotās epizodes, iespējams, gadu gaitā radu daudzreiz pārstāstītas un...

Foto

Ko gada laikā paveicis nācijas tēvs un visas tautas prezidents

Valsts prezidenta Egila Levita prezidentūras pirmā gada (2019. gada 8. jūlijs–2020. gada 6. jūlijs) kopsavilkums....

Foto

VID pieeja veicina to, ka uzņēmējs ir gatavs pat atsaukties noziedznieku aicinājumiem sadarboties

Valsts ieņēmumu dienestam (VID) ir būtiska loma valsts budžeta ieņēmumu veidošanā. Tomēr visbūtiskākā...

Foto

Toreiz un tagad jeb Mīti un patiesība par dzīvi Latvijā padomju laikā

Vien reta tēma tiek apspriesta tik emocionāli, bet bieži vien – pat agresīvi, kā...

Foto

Totalitāro žurku cīņa par varu: kurš kuru iznerros

Pašsaprotams, ka sabiedrotos (draugus) aicina ciemos kā ikdienā, tā arī svētku dienās. Īpaši jau svētku dienās. Nav šaubu,...

Foto

Ja tas, ko raksta grāmatā „Viltvārdis”, ir taisnība, tad Nācijas tēvam ir jāatkāpjas

1. Ja viss tas, ko grāmatā Viltvārdis, raksta Lato Lapsa, ir taisnība, tad Nācijas...

Foto

Ko apliecina pieminekļa zīme

Mantojums ir visapkārt, tas, paaudžu paaudzēm uzkrāts, veido mūsu šodienu – kā fons un vērtību radītājs. Tas, ko redzam, paliek mūsos, tāpēc...

Foto

Tagad es piesaku valsts digitalizācijas reformu

Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras...

Foto

Manas pārdomas par Latvijas himnu

Mūsu valsts himnā centrālais jēdziens ir Latvija. Toreiz, kad himna radās, priekšstats par Latviju bija jauns. Latvija kā vienota zeme –...