Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eriks

18.06.2017. 12:42

Lai soļo basam kajam uz savu rodinu Maskavu!Kad beidzot kads izsekos ka ši analfabete te uzradusies!?

Atbildēt

Cesetais Mazspisanzs- Manikaks

16.06.2017. 22:15

»

Darts

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema


As no Latgolas redzu, ka Potapovu izsako, lai izfiltretu viñas sakorys. Drudzijitis ar logiku, ja pituras zeimes n eprioutat salikt!

Atbildēt

Nu ko

16.06.2017. 21:51

krievu kuce potapova dabū ierīt valsts "nodrošinātos labumus". Cik gadus pati dirsināja un presēja vienotības oponentus??

Atbildēt

Darts

16.06.2017. 21:43

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema...

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisantcs- Manikaks

16.06.2017. 11:45

»

xx

Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem...


Mulkîbas, Krievijai lîgumi nepastàv. ASV un Lielbritànija pèc tam, kad Krevija iegàja Ukrainà un Krimà, jaucas Sîrijà un islamistu lietàs, piedavàjot draudzîbu ar ASV , Krievijai vairs netic. Ne velti Latvijà ir ASV un NATO karaspèku vienîbas, jo Krievija ir drauds. Pèc Pesni i plaski lidenes avàrijas jàseko Krievijas generàlśtàba komandpunkta iznîcinàśanai, bet punduri Lembergs, Putins un Asads jànomoci sartîrà. Tad krievu tautai jàdod briviba un valsts jàpaklauj ar paràdiem, krievu nacistiskie okupanti jàizraida no Latvijas, samaksàjot naudu, ko iegûs, pàrdodot Krievijas bagàtîbas. Ir daudz cełu, kà iztîrît Latviju, bet neviens pie tiem nestràdà. Vèlàk mikrorajoni nojaucami.

Atbildēt

xx

16.06.2017. 11:15

»

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu...


Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem , kuri tos nekavējoties aizsūtīja uz sibīriju nomocīšanai.
Kāpēc somi nelaiž savā valstī citu karaspēku ? Kur problēma rīkoties tāpat? Un vispār - iesaku izlasīt Latvijas-Krievijas 1920 gada miera līgumu ( grāmatnīcās ir nopērkams ar komentāriem) .

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 10:18

»

peregars

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen


Krievijas FSB spèles. Ar Annu Potapovu. PSRS laikos VDK tika atlasîti paśi piemèrotàkie. Anna Potapova ir izcila spedze, vienmèr zin, ko pateikt, lai gûtu publikas alausus. Viñas atklàtîba par Operatîvàm darbîbàm na nekàds valsts nosèpums, brînums tikai publikai, kas nedomà. Śovs. Kàdu pusgadu śie śovi turpinàsies, pamazàm viñu izolèjot. Nav jègas skałi atklàt visu. To, ka viña runà, ka DP seko, ir signàls Krievijas FSB, kà rîkoties. Viss, ko viña saka publiski, ir śifrèti signàli. TV Tieśà runà viñas uzbrukumi Uśakovam ari bija signàli, Uśakovs to saprata, bet nav tik profesionàls un nespèja noslèpt, ka zin, Potapova par korupciju blefo, jo neko Domè nevar ietekmèt.

Atbildēt

peregars

16.06.2017. 09:48

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 08:54

»

xx

Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība...


Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu. Tàdèł tajà ir viegli pie varas nonàkt nacistiski faśistiskiem barvežiem, kuri realizè sadzîvè śo izdzîvośanas stratègiju. To labi izprot Vàcija un dzîvo uz Krievijas gàzes rèkina. Latvijas valstij joprojàm ir divi nàvîgi ienaidnieki - Vàcija un Krievija. Sakaujot Krieviju, tiktu sakauta Vàcija. Lai cik ciniski tas neizklausîtos, pasaules civilizàciju vèsture atklàj, ka tikai konflokti un kari veicina attîstîbu. Kàdèł arî lielàkais kàrdinàjums ir Krievijas plaśumu dabas bagatîbas, bet tikai bez krievu tautas, Krievijas tautas. Pagaidàm nav izdevies sakaut Krieviju, bet tas nav aiz kalniem, Krievija pati brutàli uzprasàs. Krievijà un Latvijà reàli valda ideologiski komunistiskais, praktiski krievnacistiski faśistiskais politiskais spèks, kas iefiltrèjies turpina dzîvot arî visàs Latvijas varas struktûràs, ne tikai ar reàlu pretdarbîbu latvieśu tautas patiesajàm interesèm, bet tikpat ar bezdarbîbu uzliktajiem varas pienàkumiem, patvału un korupciju visos, ari politiskajos lîmeños. Latvijas valsti pèc bûtîbas pàrvalda Krievijas FSB. Ja nesakaus Krieviju, iespèjams, hibrîdkarà, nesakausim arî 4. maija valsts varu un Vàcijas uzpûtîgàs intereses. Latvieśu tautas rîcîbà nav tàdu materiàlo resursu, lai, pielietojot garaspèku, varètu śîm vàcu un krievu ordàm stàties pretim. Vislabàk śîs patiesîbas saprot ASV un Lielbritànija.

Atbildēt

Trepe

16.06.2017. 08:05

Visi man labi bija
Ja es pati laba biju....

Atbildēt

xx

16.06.2017. 08:04

»

Žoram nepietiek

To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, ...


Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība , vai labāk paliks , ja Krievija zaudēs ??? Latvijā labāki ceļi paliks un lielākas algas cilvēkiem ? Jeb kā jau pēc kara - izpostītas dzīves un saimniecība, ja paveiksies un paliks dzīvi ?

Atbildēt

Cenzetais Mazpisanczs

16.06.2017. 07:10

»

Manikaks

Izèd ateju, skatjertju dorśka


Lasiet manu dzeju Mulku zeme XXI g. s. Un ateja nebûs jàèd.

Atbildēt

Jurģis Stroncijs

16.06.2017. 06:52

Vot būtu pareizi ja ārsti būtu sākusi sekot

Atbildēt

Rublis

16.06.2017. 06:32

»

kam gan ir noslēpums

ka viņai ir visādas mānijas un vesela viņa nemaz nav


Veselais Jorēn onkuls - visiem visu izstāstija pie pirmajām briesmām - redīsiņš - pavisam nav labs cilvēks - tagad viņam neviens vairs nedos fantikus mazkāt un šujmašīnas pa vecrīgu apkārt staipit!!! ;)

Atbildēt

Labais

15.06.2017. 23:06

Anna ,ko tu vari ņemties!Pietiek tēlot ,esi kas esi!Tu esi traka!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

15.06.2017. 21:51

gadījumā anna nava palikusi gana lepna,ko ja ko."politiķei"sāk jumtiņš braukt!?

Atbildēt

straujā karjera

15.06.2017. 21:02

Domājams, ka strīķe un co. nav nemaz tik svēta un strādīga. Knab darba rezultāti ir labākais pierādījums, jo neviena oligarhu lieta nav pabeigta - un lietu novilcinājušo izmeklētāju nokļūšana ļoti labi (labāk nekā knab) apmaksātos deputātu amatos bez jebkādas atbildības - ir totāla, nejauša un pilnīgi neparedzama sakritība!
Ja es būtu dp, es arī sekotu šai dāmai un viņas komandai. Ja ne valsts interesēs, tad savējās, jo kaut kur tur tuvumā velk naudas smaciņa. Nu varbūt strīķe ir crazy un var izmest apritē kādu graujošu info par sistēmu, kas to sagrauj kā kāršu namiņu (bet domājams, ka viņa tā nedarīs - sistēma savējos baro labi un turpmāk baros vēl labāk).
Starp citu, ja pareizi atceros, tad atklāta izsekošana notiek tikai tad, kad par personu jau visa informācija ir savākta. Nu, varbūt LV dp ir ļoti neprofesionāla. Vai tēlo.
Strīķes viedoklis, ka dp viņu izseko hūtes vai tml. šleseroīdu keksu labā, ir interesanta. Iespējams. Savdabīgs oligarhu humors (tie slimiņie tā mēdz jokot, ir nācies izbaudīt uz savas ādas). Varbūt var filmēt izsekotājus, publiskot viņu auto numurus? Izseko izsekotāju! Nostučī stukaču! Ieliec kloķi baklažānveida šloseram ar bārdu! Cik oligarhu vārdus, kuri izdrāž Latvijas tautu, mēs pat sapnī neesam redzējuši? Nosauc visus!

Atbildēt

solī

15.06.2017. 20:54

tukša muca tālu skan

Atbildēt

..

15.06.2017. 20:00

Nu kāpēc "piepeši"? Kāpēc nevar izveidot cilvēcīgu virsrakstu? Rakstā sniegtā informācija noteikti atbilst patiesībai. Mežvietlopi kopā ar ģen. prok. konkrēti aizgājuši pa pieskari. Varu tikai apstiprināt. Vispār nejēdz, ko dara. Noziegums pēc nozieguma. Bet J. Strīķei vajadzētu padomāt par citu dzīvesvietu, jo daudzīvokļu namā kaimiņos parasti iemitinās blaktis un cita veida parazīti.

Atbildēt

%

15.06.2017. 19:44

potapova nolēmusi ne dienu neiztikt bez publicitātes un uzmanības pievēršanas. savas bijušās darba vietas kadrus nosaukt par diletantiem jau gan nav pieklājīgi, ja ņem vērā ka uz knab pati ar jurašu un veselu baru tādu diletantu atnāci.

Atbildēt

vai

15.06.2017. 19:27

»

heeh

Nu Lapsa, tev tak arī DP nepatīk? Varēsiet abi ar Jutu bučoties


tas būtu mājiens PIETIEK un J. Strīķei, ka katrai sevi cienošai bandai var būt savs drošības dienests, kas nodarbojas ar nevēlamu objektu izstrādi? Kā raksta Apollo, DP tas neesot.

Atbildēt

formula

15.06.2017. 19:01

Uz augšu pasistu babusju Aņku iesūta Latvijā un šī ar saviem kniebējiem,ķeves puisi ieskaitot šeit noziedzīgi šiverējas....Kādreiz tam taču jāliek punkts.Blēdīgai marsiāniskai vienotībai ir un bija pilnīgi viena alga- pie kājas,ka krievu spiedze,ka tikai norok vienotības rebes.

Atbildēt

opā

15.06.2017. 18:10

Dots devējam atdodas. Kas tad paplašināja operatīvo iestāžu pilnvaras, vājināja vai iebilda pret jebkuriem mēģinājumiem uzlikt jebkādu parlamentāro kontroli pār drošības iestāžu darbību, vai tik tā nebija tā pati Annuška, tas ir Juta, kad taisīja savus "masku šovus" un viņas sabiedroties un politiskā aizmugure?

Citāts [Drošības policijai ir jāsargā Latvijas drošība, jāķer spiegi, jānovērš Krievijas un to aģentu ietekme.]

Ņemot vērā Strīķes mīklaino biogrāfiju, varbūt tieši to viņi dara, jo nu visas tās vārdu maiņas, liegšanās un tad atzīšanās, kam seko kaut kādi muļķīgi attaisnojumi, kaut kā aizdomīgi precīzi atbilst krievu spiegošanas metodēm iefiltrējot "kurmjus" ienaidnieka aizmugurē. Varbūt DP beidzot saņēmuši dūšu Aņku riktīgi pārbaudīt, nevis ticēt uz goda vārda, kā iepriekš?

Atbildēt

Cenzetsizs Mazpisanczs

15.06.2017. 18:00

»

Maniaks

Neintresè pilnîgi


Par vèlu, spriedums nav pàrsûdzams.

Atbildēt

Cenzetaizs Maspisanczs

15.06.2017. 17:59

»

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam...


Te jau pa gabalu redzams, ka lietas ierosinàśanai nav pamata, tam bijis cits mèrkis - savervèt apsûdzèto. Vecas specdienestu metodes ar spèli - labais policists, sliktais policists. Lètàkà variantà viena persona spèlè divas lomas, atkarîbà no situàcijas un mèrka.

Atbildēt

nav joki

15.06.2017. 17:38

Tad jau tos, kam līgumi ar V.Krieviju arī pieskata?
:)))

Atbildēt

borhs

15.06.2017. 17:27

Jutai (Annai) visparastākais uzmanības deficīta sindroms. Neviens par viņu neraksta, intervijas neprasa, Rīgas domes deputāta amats arī publicitāti nedod. Tad nu izpaužās kā prot, lai pievērstu sev uzmanību.

Atbildēt

Maniaks

15.06.2017. 17:24

»

Cenzetaizs Mazpisanczs

Par vèlu


Neintresè pilnîgi.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs

15.06.2017. 17:22

»

Maniaks

Neintrese pilnigi, skatjertju dorśka


Par vèlu.

Atbildēt

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

15.06.2017. 16:56

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam.

Komentāru DP pagājušā gada septembrī lūdza izvērtēt sociāldemokrātiskās kustības "Par neatkarīgu Latviju!" ģenerālsekretārs Jānis Kuzins. Viņš medijus informēja, ka komentāri bijuši izvietoti kādā sporta portālā par rakstu ""Riga" piesaista Vācijas Bundeslīgā desmit vārtus guvušu uzbrucēju".

Šis raksts vēsta par melnādaino 31 gadu veco Burkinafaso izlases uzbrucēju Aristīdu Bansē.

DP gan neprecizē, kuri komentāri tika vērtēti, taču var pārliecināties, ka pie konkrētā raksta joprojām pēc desmit mēnešiem ir redzams anonīmas personas pievietots komentārs: "Rīga ir tā krieviskā komanda, kura naudu saņem no Krievijas un spēles bez maksas var apmeklēt kara veterāni. Tagad piesaistījuši nēģeri, diez kāds ar banānu viņu pacienās".

Atbildēt

Žoram nepietiek

15.06.2017. 16:55

»

"Saber Strike"

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā...


To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, slàvu Krievija ir drauds visiem, bet nav neuzvarama un pasaules karte nepàrrakstàma uz ilgiem laikiem. Krievijas vàjais punkts ir apstàklis, ka, saśaurinoties laikam - komunikàcijas var asteikt laiku laika skaitîśanas nozîmè, un tà kà Krievijà vienlaikus saule lec un riet, Krievija vienlaikus nevar bût nomodà no rîta un vakarà, pa nakti to var sakaut, vienas nakts laikà..

Atbildēt

"Saber Strike"

15.06.2017. 16:44

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā.

Pirmdien kāda Siguldas novada iedzīvotāja pagalmā esot iebraukusi bruņutehnika un atklājusi uguni aptuveni 40 metru no mājas sliekšņa. Kaujinieki arī esot izbraukājuši vīrieša privāto mežu un nupat apsētos laukus.

Tāpat medijos izskanējuši stāsti par to, kā pret civiliedzīvotājiem ticis pavērsts tanka stobrs.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisancz

15.06.2017. 16:42

»

jautājums

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt...


Ziniet, es tieśi to paśu domàju un vèl kas - kuri Maskavas FSB agenti Latvijas varas struktûràs deva pielaides valsts noslèpumiem Strîkei, vai tik ne Godmanis un Borovkovs?

Atbildēt

Cezetaiz Mazpisancz

15.06.2017. 16:39

»

kontrobanda

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties


Juraśa lieta safabricèta, lai pirms vèlèśanàm kopà ar Bordànu un Strîki izskatàs kà upuri, ko žmiedz Atsoñkàjis, kura izdevumu izdeva Bordàns, Juraśs, Strîke, lai vienà mutè runàjot kà sistèmas upuru tiktu ievèlèti. Juraśa kriminàlprocesam nav absoluti nekàda logiska pamata. Juraśs sudzèjàs, ka viña signàli par kukuła dośanu netiek nemti vèrà. Logiski, ja lietu uzsàktu pès Juraśa sniegtàs informàcijas, tad tà varètu bût gan izmeklèśanas noslèpums, vai valsts noslèpums. Tà kà lietu neuzsàka pat ilgstośi, Juraśs to atklàja medijiem. Logiski redzams, ka tie, kas ierosinàja procesu pret Juraśu par alsts noslèpuma izpauśanu, kłûdàs, vai dara to apzinàti, lai lietu safabricètu un izbeigtu nozieguma sastàva trûkuma dèł.

Atbildēt

ziņkāre

15.06.2017. 16:36

Šodien ālavais žurnālelis Ir ir nopublicējis oligarhu sarunu audioierakstus!?!? Tie prasti meli, jo nevienā no runātājiem nevar atpazīt ne Šleseru, ne Lembergu, ne kādu citu?? Kas tie par audioierakstiem? Tautas teātra mēģinājumi? Kāpēc vajag melot? Kārtējais fake news?

Atbildēt

jautājums

15.06.2017. 16:30

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt?
Pati -nav zināms, kas- ne nu Juta, ne nu Anna...no kurienes? Nav zināms. Vīrs ar čekas dibinātāju uz t-krekla -kas liecina par ideoloģisko piederību un vērtībām. Abiem ļoti veiksmīgi virzītas (un nav skaidrs, kas tā par roku) karjeras ļoti specifiskās institūcijās...
Starp citu, es tā drusku aizraujos ar krievu specifiskiem avotiem...Krievu izlūdienestu tradīcijā ir nelegālajiem rezidentiem strādāt , kā laulātajiem pāriem-ļoti veiksmīgas savienības reizēm tur ir sanākušas.
Un tur vēl ir īpatnība...šie pāri, kā likums, ir bez bērniem.
Tādi ir tā dienesta noteikumi.
Es nezinu , vai tā ir, vai tā nav, bet te noteikti ir apstākļi, kam DP būtu rūpīgi jāizvērtē-lai novērst šaubas, riskus, iespējas.

Atbildēt

Cenzetaiz Maspisanc

15.06.2017. 16:27

»

Oho

Anna pati jau bija daļa no politiski menedžētas sistēmas. Un kad nav vairāk pie siles tad pēkšņi baigā brīvības cīnītāja


Potapova nekad sarunu biedram neskatàs acîs, var just, kad dubulta dzîve, visu laiko domà par to, kàds paliks efekts no viñas teiktà. Tèlo kristaltîru kà H 86 dibinàtàjs. Viens pret vienu. Viña tèlo karotàju ar korupciju. Kad uzstàjàs LTV1 kopà ar citiem pretendentiem uz Rîgas mèra krèslu un vèlàk Tieśa runa kà îsta ćekiste melojot Uśakovu nolèja ar dubliem par korupciju, lai gan neko viña Rîgas domè izdarît nevar pret korupciju. Visaizdomîgàkà ir I. Kreituse profesore politologe, kas skraidîja pa TV studijàm un slavèja Strîki. Kreituse , visticamàk, ari ir ćekiste un Kremła uce.

Atbildēt

Cenzetais Maspisans

15.06.2017. 16:19

»

b. Nevilks

Ja jums ir paranoja, tas vēl nenozīmē, ka jūs neizseko


Geniàli, mani PSRS laikos sàka izsekot, jo cepu pantiñus ar tekstiem par vaźàm, akaćiem, tos publicèja, bet paranojas man vèl nebij, tà uzradàs, kad divas personas man atzinàs, ka uzdots ziñot par mani, tad, kad sàkàs tà saucamà atmoda, tagad man ir paranoja un arî izseko, pat varu pamatot ar pieràdîjumiem. Jo draugos daži, kas jau pabijuśi DP..

Atbildēt

Annuška

15.06.2017. 15:31

Aizmirsusi,ka viņa vairs nekas nav un nav arī nevienam vajadzīga,bet nevar nolaisties uz zemes.
Arī pilnmēness dara savu.

Atbildēt

kurā skolā

15.06.2017. 15:22

Jautājāt-kurā skolā gājusi Anna Potapova? Jau tas, ka viņa reklamēja savu sili-konZervatīvā partija,liecina par skolas piederību.

Atbildēt

popotapova

15.06.2017. 15:17

Annuškai delīrijs.Sāk jau rēgoties. Repšem arī tā bija...un kur tagad ir Repše...Miskastē

Atbildēt

Aņka

15.06.2017. 15:14

Kas tad cits tai kazai asti cilās, ja ne pati. Lēta popularitāte.

Atbildēt

kontrobanda

15.06.2017. 15:08

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Valdība, lūdzu, dodiet naudu pareizajiem medijiem, kas ražo pareizu saturu

FotoKopš ārkārtas stāvokļa izsludināšanas valstī Latvijas iedzīvotāju interese par notiekošo saistībā ar COVID-19 ir strauji augusi. Pēdējās nedēļās rekordliels skaits iedzīvotāju apmeklējis interneta ziņu vietnes, pieaudzis televīzijas pārraižu skatītāju skaits. Tas ir augsts uzticēšanās un atzīšanas līmenis Latvijas žurnālistiem. Paldies jums par to!
Lasīt visu...

21

Dievs ir klātesošs pat tad, kad viņš varētu šķist bezspēcīgs

FotoŠodienas garajā Evaņģēlija fragmentā Jēzus saviem mācekļiem saka: “Jūs sāksiet šaubīties par mani šajā naktī.” Mācekļi bija pieraduši redzēt Jēzu kā tādu, kurš dara brīnumus, kuram ir milzīga autoritāte, kuram ir spēks un pret kuru ienaidnieki neko nevar izdarīt. Mēs zinām, ka to Evaņģēlijā parāda vairāki fragmenti – kad viņu grib nogrūst no kalna Nazaretē, bet Jēzus iziet starp viņiem un attālinās, vai tāpat citā vietā, kad viņu grib nomētāt ar akmeņiem, bet viņš iziet cauri pūlim un neviens neuzdrošinās viņu aiztikt. Pēkšņi tā situācija mainās. Jēzu arestē, un rodas iespaids, ka viņš ir bezspēcīgs. Mācekļi aizbēg prom, un svētais Pēteris no viņa trīs reizes atsakās.
Lasīt visu...

6

Dabas aizsardzības pārvaldes reforma nedrīkst būt sasteigta

FotoVides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija šobrīd aktīvi uzsākusi Dabas aizsardzības pārvaldes (DAP) reformas procesu, plānojot atsevišķas tās funkcijas nodot Valsts vides dienestam. Ir radušās pamatotas šaubas, ka šis process tiek virzīts steigā un var radīt draudus dabas aizsardzības sistēmai Latvijā kopumā.
Lasīt visu...

21

Uzticēšanās lirika

FotoLaiku pa laikam sociologi noskaidro Latvijas iedzīvotāju uzticēšanos valsts institūcijām – prezidentam, parlamentam, valdībai, armijai, drošības iestādēm, policijai, sabiedriskajām organizācijām, partijām, bankām, tiesai, prokuratūrai, medijiem. Tā, protams, ir sava veida sociālā lirika. Socioloģiskās izpētes rezultātus nosaka jūtas, emocijas, dvēseles pārdzīvojumi. Tas ir subjektīvās reakcijas materiāls. Tas iegūts, dzīvē nonākot tiešā saskarē ar valsts iestādēm un to amatpersonām, kā arī skatoties TV ziņas par valsts ierēdņu darbību. Iedzīvotāju aptaujās valsts institūcijas figurē liriski, bet nevis ir iesaiņotas prāta racionalitātē un faktu pragmatismā.
Lasīt visu...

21

Sazvērestības teorijas – II daļa: kam tas ir izdevīgi?

FotoDaudzas sazvērestības teorijas un vienkārši manipulatīvas versijas par kādiem notikumiem sākas ar vārdiem – padomāsim, kam tas ir izdevīgi.
Lasīt visu...

21

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi (turpinājums)

Foto30. martā šajā portāla bija publicēts mans raksts ar identisku nosaukumu. Rakstā pieminēju to, ka Krievijā valdošā kliķe, kas faktiski ir kleptokrātiska struktūra, kurā valsts vara ir saplūdusi ar oligarhisko kapitālu, uzspiež savu “vērtību skalu” pārējai pasaulei, uzpērkot un korumpējot, kur vien tas iespējams. Lai tas neizliktos pēc tukšvārdības, kas dotu iespēju kremļa apmaksātiem troļļiem un vietējiem Latvijas valsts nīdējiem ķengāties, sniegšu konkrētus piemērus.
Lasīt visu...

12

Mēs nevaram, glābjot visus no Covid, pilnībā arī iznīcināt ekonomiku vai ļaut vairāk nomirt no citām slimībām

FotoViņķele paziņo, ka ārkārtas stāvokli, ļoti iespējams, vajadzēs pagarināt uz trīs mēnešiem. Jau iepatikās. Sen ierēdņiem nebūs bijis tik garš apmaksāts atvaļinājums. Bet tam ir sava loģika. Polittūrismā lidot nevar un nevarēs vēl labu laiku, nav taču ko citu darīt. Aptuveni tā tas izskatās, jo mētāties ar šādu kārtējo PR – ko tieši dod šodien? Tiek arī paziņots, ka valsts pārvalde netiks samazināta. Tā teikt - djeņeg ņet, no vi djeržitjes!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Ziņa no DELFI komercdirektora Igora Mardera: tagad pie mums jūs varat nopirkt vēl vairāk

Simtiem tūkstošu cilvēku Latvijā ik dienu vēršas pie DELFI, lai iegūtu informāciju...

Foto

Latvijas ceļu būves uzņēmumi ir vienots kartelis

Ceļu būves ekspertu vidū arvien ticamāka kļūst informācija, ka Latvijas uzņēmumu kartelis, kuru kūrē bijušais premjers, bet tagad ceļu...

Foto

Vai cilvēcei ir nepieciešami globāli satricinājumi

Iespējams, ka”’ brīnums” notiek vismaz reizi katra cilvēka dzīvē, jautājums, vai spēj to piefiksēt. Ir novērots, ka subjekts, kas tikko...

Foto

Eiropas Komisija ir enerģiski rīkojusies, lai mazinātu vīrusa izraisīto triecienu ekonomikai un sabiedrībai kopumā

Dažādas epidēmijas ir vajājušas cilvēci jau kopš senatnes. Jaunā koronavīrusa pandēmija ir...

Foto

Sazvērestības teorijas – I daļa

Kā izpētījis Robs Brotertons (Rob Brotherton) lieliskajā grāmatā “Suspicious minds. Why we believe conspiracy theories”, jau piektajā gadsimtā pirms mūsu ēras senās...

Foto

Vīrusa antropoloģiskās perspektīvas

Diskurss par vīrusa antropoloģiskajām perspektīvām ir teksts vai runa (diskurss) par vīrusa un tajā skaitā koronvīrusa iespējām palīdzēt cilvēkiem. Skan absurdi, taču tādas...

Foto

COVID – 19 ne tikai ņem, bet arī dod jaunu impulsu izaugsmei

Pašlaik visa pasaule dzīvo zem COVID – 19 zīmes. Varētu pat teikt, ka pārējie...

Foto

Cienot savu valsti un atbalstot pašmāju ražotājus, pērkam vietējo

Ārkārtas situācijā Lauksaimniecības organizāciju sadarbības padome (LOSP) aicina iegādāties Latvijas lauksaimnieku ražoto produkciju. Lauksaimniecības nozare ir tā,...

Foto

Dezertieri un tautas marodieri

Ekstremālos apstākļos vienmēr uzskatāmi atsedzas tautas kolektīvais portrets un atsevišķu indivīdu portrets. Vienmēr uzskatāmi atsedzas gan labās īpašības, gan sliktās īpašības. Tā...

Foto

Dzīvesziņa

Latvijas zinātniece, praktiskās vēža viroterapijas pamatlicēja, zāļu Rigvir autore Aina Muceniece dzimusi 1924.gada 23.martā Rīgas rajona Rumbulā Stinkuļu mājās – mazā zvejnieku mājiņā Daugavas krastā. Stinkulis bija...

Foto

Pēc mediķu algu palielināšanas priekšlikuma izgāšanas arī mēs mēģināsim izlikties, ka atbalstām mediķu algu palielināšanu

Nacionālā apvienība šodien koalīcijas Sadarbības sanāksmes sēdē rosinās izskatīt priekšlikumu par...

Foto

Divu meļu strīdā uzvarēs lielākais melis

Ko mums māca pēdējā laika valdošās koalīcijas un valdības uzvedība pēc COVID19 draudu parādīšanās Latvijā. Mums acīmredzami vada veidojums –...

Foto

Vīruss skar visas nozares, tāpēc noteikt atbalstāmās nozares ir bezjēdzīgi

Lielākā Latvijas uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), izskatot likumprojektu Par valsts apdraudējuma un...

Foto

Veselības ministrija necenšas meklēt labākos PVO ieteikumu īstenošanas risinājumus

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) ir aicinājusi Ministru prezidentu steidzami sasaukt Nacionālās trīspusējās sadarbības...

Foto

Vīrusa dievi un vīrusa misija planetārās depresijas priekšvakarā

Apstiprinājies sākotnējais secinājums. Proti, pandēmijas analītikā aizraujošs darbs ir ne tikai infektologiem, virusologiem, epidemiologiem, politiķiem, žurnālistiem, bet visaizraujošākais...

Foto

Par banku bezatbildību pret darbiniekiem

Strādāju ļoti lielas bankas filiālē (kura atrodas pilsētā ārpus Rīgas). Konkrētu bankas nosaukumu un filiāli atklāt nevaru, lai nezaudētu darbu....

Foto

Pirmais slēdziens par "Swedbank" divkosīgo biznesu, iespējams, lielākās nepatikšanas saistībā ar naudas atmazgāšanu vēl ir priekšā

Ceturtdien Zviedrijas Finanšu inspekcija uzlika Swedbank 4 miljardu kronu (aptuveni 360 miljonu...

Foto

Nra.lv patīk sabiezināt krāsas, bet arī Ģenerālprokuratūra ir izdarījusi visu, lai nāktos apšaubīt tās spēju ievērot likumus

2020.gada 19.martā portālā nra.lv publiskota ziņa “Iepirkuma skandāls Ģenerālprokuratūrā”.1 Šī ziņu portāla...

Foto

Pasaka par laiku, kas sekos pēc COVID-19 apkarošanas...

1) Rungainis steigšus pērk lauku māju ar zemi, zirgu un arklu, stāda kartupeļus, nokrītas svarā 5 reizes. Uzceļ...

Foto

Vīruss kā daudzpakāpju mistifikācija un globālais teātris

Savelkot visus galus vēlreiz kopā, kāpēc ir iedarbināta šī masu histērija un kas aiz tās stāv, izdalīsim divus tās...

Foto

Ušakovs „Delfiem” naudu vairs nedod, tagad dodiet jūs visi

Pašlaik Latvijas valdība ir paziņojusi par atbalstu uzņēmējiem krīzes laikā. Izskanējis solījums atvēlēt miljardu eiro, lai mazinātu...

Foto

Valdības izsludinātais ārkārtas stāvoklis ir novēlots un joprojām pietiekami nekonsekvents

Nacionālā savienība „Taisnīgums” aicina valdību spert izlēmīgus soļus sērgas izplatīšanās neitralizēšanā un ierobežojumu skarto cilvēku iztikas...

Foto

Krievija jau neoficiāli ir tikusi pie cara, bet nafta to var nomest

Kļūdīties ir cilvēcīgi, un visnotaļ normāla lieta, ka kļūdas tiek atzītas. Kādu laiku atpakaļ...

Foto

Es joprojām esmu miljons reižu gudrāks par premjeru, un šie ir mani ieteikumi

Mans uzdevums ir analizēt dažādus scenārijus vai dažādas pieejas. Rakstīt, piedāvāt, lai kāds...

Foto

L(PS)R

Cilvēks ir interesants radījums, tam piemīt tieksme savās neveiksmēs un ciešanās vainot citus, bet pat nelielus sasniegumus piedēvēt sev, kaut labākajā gadījumā šiem notikumiem ir...

Foto

Vīruss, vadāmais haoss un sociuma ideoloģiskās sensitivitātes pandēmija

Koronavīrusa “SARS-CoV-2” un tā izraisītās slimības “Covid-19” ārprātīgā publicitāte, iespējams, ir vadāmā haosa tehnoloģiju milzīgs panākums. Vadāmais haoss ir informatīvi...

Foto

Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet...

Draugi, izlasiet manu stāstu un uztveriet nopietni COVID-19! Valsts saka, ka mēs esot gatavi, bet vai tiešām?!!...

Foto

Plāns valdības rīcībai uzņēmumu un ekonomikas atbalstam

Ņemot vērā vīrusa SARS-CoV-2 un tā izraisītās slimības COVID-19 straujo izplatību pasaulē, Jaunie konservatīvie uzstāj uz izlēmīgu valdības rīcību...

Foto

Pašvaldību savienība aicina Pūci nekavējoties iesaistīt pašvaldības jaunā pašvaldību likuma izstrādē

Latvijas Pašvaldību savienības (LPS) valde aicina vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Juri Pūci nekavējoties...

Foto

Turcija veic “lāča pakalpojumu" Krievijai

Turcija ir Ziemeļatlantijas Līguma organizācijas (turpmāk – NATO) dalībvalsts jau no 1952. gada. Taču pēdējā laikā aktualizējas jautājums, kurā pusē Turcija...