Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Eriks

18.06.2017. 12:42

Lai soļo basam kajam uz savu rodinu Maskavu!Kad beidzot kads izsekos ka ši analfabete te uzradusies!?

Atbildēt

Cesetais Mazspisanzs- Manikaks

16.06.2017. 22:15

»

Darts

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema


As no Latgolas redzu, ka Potapovu izsako, lai izfiltretu viñas sakorys. Drudzijitis ar logiku, ja pituras zeimes n eprioutat salikt!

Atbildēt

Nu ko

16.06.2017. 21:51

krievu kuce potapova dabū ierīt valsts "nodrošinātos labumus". Cik gadus pati dirsināja un presēja vienotības oponentus??

Atbildēt

Darts

16.06.2017. 21:43

Pareizi teica par Krieviju...Tapec ari tiek izsekota Anna Potapova no Krievijas nakusi...Cita lieta ka neprofesionāli...Bet tā ir vietejo baleliņu problema...

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisantcs- Manikaks

16.06.2017. 11:45

»

xx

Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem...


Mulkîbas, Krievijai lîgumi nepastàv. ASV un Lielbritànija pèc tam, kad Krevija iegàja Ukrainà un Krimà, jaucas Sîrijà un islamistu lietàs, piedavàjot draudzîbu ar ASV , Krievijai vairs netic. Ne velti Latvijà ir ASV un NATO karaspèku vienîbas, jo Krievija ir drauds. Pèc Pesni i plaski lidenes avàrijas jàseko Krievijas generàlśtàba komandpunkta iznîcinàśanai, bet punduri Lembergs, Putins un Asads jànomoci sartîrà. Tad krievu tautai jàdod briviba un valsts jàpaklauj ar paràdiem, krievu nacistiskie okupanti jàizraida no Latvijas, samaksàjot naudu, ko iegûs, pàrdodot Krievijas bagàtîbas. Ir daudz cełu, kà iztîrît Latviju, bet neviens pie tiem nestràdà. Vèlàk mikrorajoni nojaucami.

Atbildēt

xx

16.06.2017. 11:15

»

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu...


Jā, jā - tikai asv un lielbritānija visu saprot . Pēc iepriekšējā kara arī daudzi dzīvoja mežos, pretojās un cerēja , ka asv un lielbritānija sapratīs . Viņi nezināja , ka pasaule jau bija sadalīta . Lielie zviedru draugi ( tagadējo lielisko baņķieru senči) pat kara bēgļus pa taisno aizsūtīja krieviem , kuri tos nekavējoties aizsūtīja uz sibīriju nomocīšanai.
Kāpēc somi nelaiž savā valstī citu karaspēku ? Kur problēma rīkoties tāpat? Un vispār - iesaku izlasīt Latvijas-Krievijas 1920 gada miera līgumu ( grāmatnīcās ir nopērkams ar komentāriem) .

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 10:18

»

peregars

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen


Krievijas FSB spèles. Ar Annu Potapovu. PSRS laikos VDK tika atlasîti paśi piemèrotàkie. Anna Potapova ir izcila spedze, vienmèr zin, ko pateikt, lai gûtu publikas alausus. Viñas atklàtîba par Operatîvàm darbîbàm na nekàds valsts nosèpums, brînums tikai publikai, kas nedomà. Śovs. Kàdu pusgadu śie śovi turpinàsies, pamazàm viñu izolèjot. Nav jègas skałi atklàt visu. To, ka viña runà, ka DP seko, ir signàls Krievijas FSB, kà rîkoties. Viss, ko viña saka publiski, ir śifrèti signàli. TV Tieśà runà viñas uzbrukumi Uśakovam ari bija signàli, Uśakovs to saprata, bet nav tik profesionàls un nespèja noslèpt, ka zin, Potapova par korupciju blefo, jo neko Domè nevar ietekmèt.

Atbildēt

peregars

16.06.2017. 09:48

Neticu, ka pati Annuška nesaprot, kāpēc.Visa mīklainā biogrāfija, saistība ar kaimiņvalsti, reizēm neadekvāta, revolūcijas plintnieces rīcība-tas viss uzvedina uz (aiz)domām.Un jau sen.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs- Manikaks

16.06.2017. 08:54

»

xx

Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība...


Śodien ir cita situàcija, Krievija kà PSRS mantiniece nav mainîjusies, tà ir bieds visai pasaulei ar krievu nacistisko faśismu, okupèjot citas valstis hibrîdkara apstàkłos, krievi ir strûdzinieku un dzimtsłaužu tauta, kuras vienîgà izdzîvośanas tiksme ir cîña ar grûtîbàm un vodku, nežèlojot pat dzîvîbu. Tàdèł tajà ir viegli pie varas nonàkt nacistiski faśistiskiem barvežiem, kuri realizè sadzîvè śo izdzîvośanas stratègiju. To labi izprot Vàcija un dzîvo uz Krievijas gàzes rèkina. Latvijas valstij joprojàm ir divi nàvîgi ienaidnieki - Vàcija un Krievija. Sakaujot Krieviju, tiktu sakauta Vàcija. Lai cik ciniski tas neizklausîtos, pasaules civilizàciju vèsture atklàj, ka tikai konflokti un kari veicina attîstîbu. Kàdèł arî lielàkais kàrdinàjums ir Krievijas plaśumu dabas bagatîbas, bet tikai bez krievu tautas, Krievijas tautas. Pagaidàm nav izdevies sakaut Krieviju, bet tas nav aiz kalniem, Krievija pati brutàli uzprasàs. Krievijà un Latvijà reàli valda ideologiski komunistiskais, praktiski krievnacistiski faśistiskais politiskais spèks, kas iefiltrèjies turpina dzîvot arî visàs Latvijas varas struktûràs, ne tikai ar reàlu pretdarbîbu latvieśu tautas patiesajàm interesèm, bet tikpat ar bezdarbîbu uzliktajiem varas pienàkumiem, patvału un korupciju visos, ari politiskajos lîmeños. Latvijas valsti pèc bûtîbas pàrvalda Krievijas FSB. Ja nesakaus Krieviju, iespèjams, hibrîdkarà, nesakausim arî 4. maija valsts varu un Vàcijas uzpûtîgàs intereses. Latvieśu tautas rîcîbà nav tàdu materiàlo resursu, lai, pielietojot garaspèku, varètu śîm vàcu un krievu ordàm stàties pretim. Vislabàk śîs patiesîbas saprot ASV un Lielbritànija.

Atbildēt

Trepe

16.06.2017. 08:05

Visi man labi bija
Ja es pati laba biju....

Atbildēt

xx

16.06.2017. 08:04

»

Žoram nepietiek

To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, ...


Krievija kaut kad ir bijusi uzvarēta karā ? Kaut ko esmu palaidis garām vēsturē ? Un vispār - kāda starpība , uzvar vai zaudē ? Vācija arī nesen zaudēja karu , nu un tad ? Cilvēki dzīvo vēl labāk , nekāda vaina , ražo gan vw, gan opel, gan porsche utt . Kāda Latvijai un Latvijas cilvēkiem tur starpība , vai labāk paliks , ja Krievija zaudēs ??? Latvijā labāki ceļi paliks un lielākas algas cilvēkiem ? Jeb kā jau pēc kara - izpostītas dzīves un saimniecība, ja paveiksies un paliks dzīvi ?

Atbildēt

Cenzetais Mazpisanczs

16.06.2017. 07:10

»

Manikaks

Izèd ateju, skatjertju dorśka


Lasiet manu dzeju Mulku zeme XXI g. s. Un ateja nebûs jàèd.

Atbildēt

Jurģis Stroncijs

16.06.2017. 06:52

Vot būtu pareizi ja ārsti būtu sākusi sekot

Atbildēt

Rublis

16.06.2017. 06:32

»

kam gan ir noslēpums

ka viņai ir visādas mānijas un vesela viņa nemaz nav


Veselais Jorēn onkuls - visiem visu izstāstija pie pirmajām briesmām - redīsiņš - pavisam nav labs cilvēks - tagad viņam neviens vairs nedos fantikus mazkāt un šujmašīnas pa vecrīgu apkārt staipit!!! ;)

Atbildēt

Labais

15.06.2017. 23:06

Anna ,ko tu vari ņemties!Pietiek tēlot ,esi kas esi!Tu esi traka!

Atbildēt

Jurģis Skaidrīts

15.06.2017. 21:51

gadījumā anna nava palikusi gana lepna,ko ja ko."politiķei"sāk jumtiņš braukt!?

Atbildēt

straujā karjera

15.06.2017. 21:02

Domājams, ka strīķe un co. nav nemaz tik svēta un strādīga. Knab darba rezultāti ir labākais pierādījums, jo neviena oligarhu lieta nav pabeigta - un lietu novilcinājušo izmeklētāju nokļūšana ļoti labi (labāk nekā knab) apmaksātos deputātu amatos bez jebkādas atbildības - ir totāla, nejauša un pilnīgi neparedzama sakritība!
Ja es būtu dp, es arī sekotu šai dāmai un viņas komandai. Ja ne valsts interesēs, tad savējās, jo kaut kur tur tuvumā velk naudas smaciņa. Nu varbūt strīķe ir crazy un var izmest apritē kādu graujošu info par sistēmu, kas to sagrauj kā kāršu namiņu (bet domājams, ka viņa tā nedarīs - sistēma savējos baro labi un turpmāk baros vēl labāk).
Starp citu, ja pareizi atceros, tad atklāta izsekošana notiek tikai tad, kad par personu jau visa informācija ir savākta. Nu, varbūt LV dp ir ļoti neprofesionāla. Vai tēlo.
Strīķes viedoklis, ka dp viņu izseko hūtes vai tml. šleseroīdu keksu labā, ir interesanta. Iespējams. Savdabīgs oligarhu humors (tie slimiņie tā mēdz jokot, ir nācies izbaudīt uz savas ādas). Varbūt var filmēt izsekotājus, publiskot viņu auto numurus? Izseko izsekotāju! Nostučī stukaču! Ieliec kloķi baklažānveida šloseram ar bārdu! Cik oligarhu vārdus, kuri izdrāž Latvijas tautu, mēs pat sapnī neesam redzējuši? Nosauc visus!

Atbildēt

solī

15.06.2017. 20:54

tukša muca tālu skan

Atbildēt

..

15.06.2017. 20:00

Nu kāpēc "piepeši"? Kāpēc nevar izveidot cilvēcīgu virsrakstu? Rakstā sniegtā informācija noteikti atbilst patiesībai. Mežvietlopi kopā ar ģen. prok. konkrēti aizgājuši pa pieskari. Varu tikai apstiprināt. Vispār nejēdz, ko dara. Noziegums pēc nozieguma. Bet J. Strīķei vajadzētu padomāt par citu dzīvesvietu, jo daudzīvokļu namā kaimiņos parasti iemitinās blaktis un cita veida parazīti.

Atbildēt

%

15.06.2017. 19:44

potapova nolēmusi ne dienu neiztikt bez publicitātes un uzmanības pievēršanas. savas bijušās darba vietas kadrus nosaukt par diletantiem jau gan nav pieklājīgi, ja ņem vērā ka uz knab pati ar jurašu un veselu baru tādu diletantu atnāci.

Atbildēt

vai

15.06.2017. 19:27

»

heeh

Nu Lapsa, tev tak arī DP nepatīk? Varēsiet abi ar Jutu bučoties


tas būtu mājiens PIETIEK un J. Strīķei, ka katrai sevi cienošai bandai var būt savs drošības dienests, kas nodarbojas ar nevēlamu objektu izstrādi? Kā raksta Apollo, DP tas neesot.

Atbildēt

formula

15.06.2017. 19:01

Uz augšu pasistu babusju Aņku iesūta Latvijā un šī ar saviem kniebējiem,ķeves puisi ieskaitot šeit noziedzīgi šiverējas....Kādreiz tam taču jāliek punkts.Blēdīgai marsiāniskai vienotībai ir un bija pilnīgi viena alga- pie kājas,ka krievu spiedze,ka tikai norok vienotības rebes.

Atbildēt

opā

15.06.2017. 18:10

Dots devējam atdodas. Kas tad paplašināja operatīvo iestāžu pilnvaras, vājināja vai iebilda pret jebkuriem mēģinājumiem uzlikt jebkādu parlamentāro kontroli pār drošības iestāžu darbību, vai tik tā nebija tā pati Annuška, tas ir Juta, kad taisīja savus "masku šovus" un viņas sabiedroties un politiskā aizmugure?

Citāts [Drošības policijai ir jāsargā Latvijas drošība, jāķer spiegi, jānovērš Krievijas un to aģentu ietekme.]

Ņemot vērā Strīķes mīklaino biogrāfiju, varbūt tieši to viņi dara, jo nu visas tās vārdu maiņas, liegšanās un tad atzīšanās, kam seko kaut kādi muļķīgi attaisnojumi, kaut kā aizdomīgi precīzi atbilst krievu spiegošanas metodēm iefiltrējot "kurmjus" ienaidnieka aizmugurē. Varbūt DP beidzot saņēmuši dūšu Aņku riktīgi pārbaudīt, nevis ticēt uz goda vārda, kā iepriekš?

Atbildēt

Cenzetsizs Mazpisanczs

15.06.2017. 18:00

»

Maniaks

Neintresè pilnîgi


Par vèlu, spriedums nav pàrsûdzams.

Atbildēt

Cenzetaizs Maspisanczs

15.06.2017. 17:59

»

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam...


Te jau pa gabalu redzams, ka lietas ierosinàśanai nav pamata, tam bijis cits mèrkis - savervèt apsûdzèto. Vecas specdienestu metodes ar spèli - labais policists, sliktais policists. Lètàkà variantà viena persona spèlè divas lomas, atkarîbà no situàcijas un mèrka.

Atbildēt

nav joki

15.06.2017. 17:38

Tad jau tos, kam līgumi ar V.Krieviju arī pieskata?
:)))

Atbildēt

borhs

15.06.2017. 17:27

Jutai (Annai) visparastākais uzmanības deficīta sindroms. Neviens par viņu neraksta, intervijas neprasa, Rīgas domes deputāta amats arī publicitāti nedod. Tad nu izpaužās kā prot, lai pievērstu sev uzmanību.

Atbildēt

Maniaks

15.06.2017. 17:24

»

Cenzetaizs Mazpisanczs

Par vèlu


Neintresè pilnîgi.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazpisanczs

15.06.2017. 17:22

»

Maniaks

Neintrese pilnigi, skatjertju dorśka


Par vèlu.

Atbildēt

ģenerālsekretārs Jānis Kuzins

15.06.2017. 16:56

DP izbeidz lietu saistībā ar naidīgu komentāru rakstam par melnādaina futbolista pievienošanos Latvijas klubam.

Komentāru DP pagājušā gada septembrī lūdza izvērtēt sociāldemokrātiskās kustības "Par neatkarīgu Latviju!" ģenerālsekretārs Jānis Kuzins. Viņš medijus informēja, ka komentāri bijuši izvietoti kādā sporta portālā par rakstu ""Riga" piesaista Vācijas Bundeslīgā desmit vārtus guvušu uzbrucēju".

Šis raksts vēsta par melnādaino 31 gadu veco Burkinafaso izlases uzbrucēju Aristīdu Bansē.

DP gan neprecizē, kuri komentāri tika vērtēti, taču var pārliecināties, ka pie konkrētā raksta joprojām pēc desmit mēnešiem ir redzams anonīmas personas pievietots komentārs: "Rīga ir tā krieviskā komanda, kura naudu saņem no Krievijas un spēles bez maksas var apmeklēt kara veterāni. Tagad piesaistījuši nēģeri, diez kāds ar banānu viņu pacienās".

Atbildēt

Žoram nepietiek

15.06.2017. 16:55

»

"Saber Strike"

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā...


To varèja redzèt apollo ar visiem video, sola komunicèt ar cietuśo. Domàju, ka mûs pieradina bût gataviem visam. No vienas puses visi aiz labas dzîves gribam kariñu, bet tikai tàdu, lai tas neskartu mûs. Viss kas var bût jebkuru brîdi. Tie kas trenèjas, grib izdarît pa îstam, vilinejums ir milzîgs, slàvu Krievija ir drauds visiem, bet nav neuzvarama un pasaules karte nepàrrakstàma uz ilgiem laikiem. Krievijas vàjais punkts ir apstàklis, ka, saśaurinoties laikam - komunikàcijas var asteikt laiku laika skaitîśanas nozîmè, un tà kà Krievijà vienlaikus saule lec un riet, Krievija vienlaikus nevar bût nomodà no rîta un vakarà, pa nakti to var sakaut, vienas nakts laikà..

Atbildēt

"Saber Strike"

15.06.2017. 16:44

Militārās mācības "Saber Strike" nav nodarījušas kaitējumu Siguldas novada pašvaldībai, bet kaitējums ir nodarīts vairākiem privātīpašumiem. Kā tas tiks atlīdzināts, ir īpašnieku un NBS komunikācijas jautājums, skaidro pašvaldībā.

Pirmdien kāda Siguldas novada iedzīvotāja pagalmā esot iebraukusi bruņutehnika un atklājusi uguni aptuveni 40 metru no mājas sliekšņa. Kaujinieki arī esot izbraukājuši vīrieša privāto mežu un nupat apsētos laukus.

Tāpat medijos izskanējuši stāsti par to, kā pret civiliedzīvotājiem ticis pavērsts tanka stobrs.

Atbildēt

Cenzetaizs Mazspisancz

15.06.2017. 16:42

»

jautājums

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt...


Ziniet, es tieśi to paśu domàju un vèl kas - kuri Maskavas FSB agenti Latvijas varas struktûràs deva pielaides valsts noslèpumiem Strîkei, vai tik ne Godmanis un Borovkovs?

Atbildēt

Cezetaiz Mazpisancz

15.06.2017. 16:39

»

kontrobanda

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties


Juraśa lieta safabricèta, lai pirms vèlèśanàm kopà ar Bordànu un Strîki izskatàs kà upuri, ko žmiedz Atsoñkàjis, kura izdevumu izdeva Bordàns, Juraśs, Strîke, lai vienà mutè runàjot kà sistèmas upuru tiktu ievèlèti. Juraśa kriminàlprocesam nav absoluti nekàda logiska pamata. Juraśs sudzèjàs, ka viña signàli par kukuła dośanu netiek nemti vèrà. Logiski, ja lietu uzsàktu pès Juraśa sniegtàs informàcijas, tad tà varètu bût gan izmeklèśanas noslèpums, vai valsts noslèpums. Tà kà lietu neuzsàka pat ilgstośi, Juraśs to atklàja medijiem. Logiski redzams, ka tie, kas ierosinàja procesu pret Juraśu par alsts noslèpuma izpauśanu, kłûdàs, vai dara to apzinàti, lai lietu safabricètu un izbeigtu nozieguma sastàva trûkuma dèł.

Atbildēt

ziņkāre

15.06.2017. 16:36

Šodien ālavais žurnālelis Ir ir nopublicējis oligarhu sarunu audioierakstus!?!? Tie prasti meli, jo nevienā no runātājiem nevar atpazīt ne Šleseru, ne Lembergu, ne kādu citu?? Kas tie par audioierakstiem? Tautas teātra mēģinājumi? Kāpēc vajag melot? Kārtējais fake news?

Atbildēt

jautājums

15.06.2017. 16:30

Bet varbūt DP beidzot sāk savu darbu darīt?
Pati -nav zināms, kas- ne nu Juta, ne nu Anna...no kurienes? Nav zināms. Vīrs ar čekas dibinātāju uz t-krekla -kas liecina par ideoloģisko piederību un vērtībām. Abiem ļoti veiksmīgi virzītas (un nav skaidrs, kas tā par roku) karjeras ļoti specifiskās institūcijās...
Starp citu, es tā drusku aizraujos ar krievu specifiskiem avotiem...Krievu izlūdienestu tradīcijā ir nelegālajiem rezidentiem strādāt , kā laulātajiem pāriem-ļoti veiksmīgas savienības reizēm tur ir sanākušas.
Un tur vēl ir īpatnība...šie pāri, kā likums, ir bez bērniem.
Tādi ir tā dienesta noteikumi.
Es nezinu , vai tā ir, vai tā nav, bet te noteikti ir apstākļi, kam DP būtu rūpīgi jāizvērtē-lai novērst šaubas, riskus, iespējas.

Atbildēt

Cenzetaiz Maspisanc

15.06.2017. 16:27

»

Oho

Anna pati jau bija daļa no politiski menedžētas sistēmas. Un kad nav vairāk pie siles tad pēkšņi baigā brīvības cīnītāja


Potapova nekad sarunu biedram neskatàs acîs, var just, kad dubulta dzîve, visu laiko domà par to, kàds paliks efekts no viñas teiktà. Tèlo kristaltîru kà H 86 dibinàtàjs. Viens pret vienu. Viña tèlo karotàju ar korupciju. Kad uzstàjàs LTV1 kopà ar citiem pretendentiem uz Rîgas mèra krèslu un vèlàk Tieśa runa kà îsta ćekiste melojot Uśakovu nolèja ar dubliem par korupciju, lai gan neko viña Rîgas domè izdarît nevar pret korupciju. Visaizdomîgàkà ir I. Kreituse profesore politologe, kas skraidîja pa TV studijàm un slavèja Strîki. Kreituse , visticamàk, ari ir ćekiste un Kremła uce.

Atbildēt

Cenzetais Maspisans

15.06.2017. 16:19

»

b. Nevilks

Ja jums ir paranoja, tas vēl nenozīmē, ka jūs neizseko


Geniàli, mani PSRS laikos sàka izsekot, jo cepu pantiñus ar tekstiem par vaźàm, akaćiem, tos publicèja, bet paranojas man vèl nebij, tà uzradàs, kad divas personas man atzinàs, ka uzdots ziñot par mani, tad, kad sàkàs tà saucamà atmoda, tagad man ir paranoja un arî izseko, pat varu pamatot ar pieràdîjumiem. Jo draugos daži, kas jau pabijuśi DP..

Atbildēt

Annuška

15.06.2017. 15:31

Aizmirsusi,ka viņa vairs nekas nav un nav arī nevienam vajadzīga,bet nevar nolaisties uz zemes.
Arī pilnmēness dara savu.

Atbildēt

kurā skolā

15.06.2017. 15:22

Jautājāt-kurā skolā gājusi Anna Potapova? Jau tas, ka viņa reklamēja savu sili-konZervatīvā partija,liecina par skolas piederību.

Atbildēt

popotapova

15.06.2017. 15:17

Annuškai delīrijs.Sāk jau rēgoties. Repšem arī tā bija...un kur tagad ir Repše...Miskastē

Atbildēt

Aņka

15.06.2017. 15:14

Kas tad cits tai kazai asti cilās, ja ne pati. Lēta popularitāte.

Atbildēt

kontrobanda

15.06.2017. 15:08

Vai cik jauku kampaņu ir atkal sākusies:) Nu skaidra lieta, Jurašam krimināllieta un laikam jau virzās uz priekšu diezgan ātri. Nu ālavās tantiņas sākušas plosīties

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

6

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

Foto4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:
Lasīt visu...

21

Nacionālais jautājums

FotoKas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro siržu, Kurām ticam piedodam?
Lasīt visu...

12

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

FotoTātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts sods. 100 eur vai 1 cents – to mēs nezinām. Sapriecājāmies? Ha.
Lasīt visu...

12

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

FotoValsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas.
Lasīt visu...

21

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

FotoPasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un citus...
Lasīt visu...

21

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

FotoPasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam, ko stāsta ziņās, kļūst ar katru dienu arvien mazāk. Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav. Svarīgākais ir, kas notiek ap to.
Lasīt visu...

21

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

FotoKanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas kustība” (Российское имперское движение). Vairums sarakstā iekļauto grupējumu tiek saistīti ar Islama valsti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....