Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fibonachi

11.04.2018. 13:19

Murjàni !
Ceru , ka JKP neatbalstìs viendzimuma ģimenes..jo tas bùtu pret Satversmi...
Ja nu Tev baigi vajag Stambulas likumus , atbalsti partiju PAR.
Tie ir par homoseksuàismu un migràciju pozitivi noskanjoti zèni...

Atbildēt

hmm

10.04.2018. 19:54

»

Yes

Kļuvusi līdzīga Saakašvili


arī kokaīns??

Atbildēt

mazoham

10.04.2018. 18:24

»

Cik var ciest

sorosīda Lemberga trollus šeit? Līdzīgi Dikļu muļķa tukštiršanai


Kas tev liek mocīties? Lasies uz savu sodomītu pornolapu ir.lv!

Atbildēt

Kad DP vai KNAB

10.04.2018. 13:29

»

Ak vai!

Izskatās nodzērusies


sûtîja uz aizturèśanàm, śî iemeta sev mutè OMON iecienîtàs LSD.

Atbildēt

Ak vai!

10.04.2018. 13:02

Izskatās nodzērusies.

Atbildēt

Dirsējs Uldis

10.04.2018. 12:49

»

Uldis

Pacieties, ja tie tiks Saeimā, varam sagaidīt jaunus Coming Out, kā bija jau ar Vienotības tikumisko līderi, Rinkēviču. Vēlēšanu likumā būtu jābūt pantam, ka katra kandidāta pienākums ir norādīt savu pederastisko būtību, lai vēlētāji zinātu, par ko balso


ir NA sūdatrolli. Te piedirsīs visu līdz Saeimas vēlēšanām. Pretīgs Rinkevičveidīgais Raivja Dzintara mīlulis. Proestitūta. NA prostitūta. NA mēsli un čekistu atbalstītāji kā JKP no Krievijas FSB.

Atbildēt

Uldis

10.04.2018. 12:22

»

Vērīgais

Visu cieņu JKP. Malači, ka neatbalsta viendzimuma laulību vai partnerattiecību legalizāciju. Tamdēļ vien ir vērts par viņiem balsot! Turpiniet nereaģēt un tautas simpātijss bus jūsu pusē! Šis “ atbalstītājs” patiesībā ur ienaidnieks, kurš nekad nav domājis par jums balsot. Viņš domā kà paprovocēt, lai...


Pacieties, ja tie tiks Saeimā, varam sagaidīt jaunus Coming Out, kā bija jau ar Vienotības tikumisko līderi, Rinkēviču. Vēlēšanu likumā būtu jābūt pantam, ka katra kandidāta pienākums ir norādīt savu pederastisko būtību, lai vēlētāji zinātu, par ko balso.

Atbildēt

Cik var ciest

10.04.2018. 11:35

sorosīda Lemberga trollus šeit? Līdzīgi Dikļu muļķa tukštiršanai:)))

Atbildēt

Viss ir girsā!

10.04.2018. 11:33

»

Trīškāršā morāle

Ņirdzīgi, ka Rīgas Domē Niluška arī gribēja biedrei Annai Jurjevnai Potapovai un viņas vilkaču uzplečos blicītei piegriezt tiesības uzdot kā jūs sakāt "pretīgus jautājumus". Tikai šajā gadījumā Anniņas un Co. viedoklis izrādījās radikāli atšķirīgs. Ja Annuškai uzdod neērtus jautājumus, tad tas ir "pretīgi...


Krievijas FSB aģente Anna Potapova, kuru pieradināja kā Jutu Strīķi vietējie čekisti un komunisti caur DP un KNAB operatīvo dienestu, izliekas par lielu opozicionāri Ušakovam, Pēterburgas bandīta Vovas Putina un reizē Drēzdenes terorista partijas Visu Krievijai sabiedrotajam.

Atbildēt

Trīškāršā morāle

10.04.2018. 10:27

»

ha

bet ka jūs zinat, ka tas " atbalstītājs" nav provokators...


Ņirdzīgi, ka Rīgas Domē Niluška arī gribēja biedrei Annai Jurjevnai Potapovai un viņas vilkaču uzplečos blicītei piegriezt tiesības uzdot kā jūs sakāt "pretīgus jautājumus". Tikai šajā gadījumā Anniņas un Co. viedoklis izrādījās radikāli atšķirīgs. Ja Annuškai uzdod neērtus jautājumus, tad tas ir "pretīgi", ja to dara Annuška, tad viss ir kulē.:D

Atbildēt

ha

10.04.2018. 10:19

bet ka jūs zinat, ka tas " atbalstītājs" nav provokators.

Kad notiek vēlēšanas, tad pa partiju telšu pilsētiņām klīst šādi " atbalstītāji", uzdod pretīgus jautājumus un ja neatbild uz pretīgiem jautajumiem , tad skrien pa pasauli kladzinādami, kādi slikti deputatu kandidāti.

Pareizi ir, ka neatbild.

Atbildēt

Pilsonis

10.04.2018. 10:06

Muļķītis nesaprot, ka šis kangariņu grupējums, šobrīd līdz vēlēšanām, nevar atklāti paust atbalstu pedarastizācijai

Atbildēt

nemelo trolli!

10.04.2018. 09:28

»

Vērīgais

Visu cieņu JKP. Malači, ka neatbalsta viendzimuma laulību vai partnerattiecību legalizāciju. Tamdēļ vien ir vērts par viņiem balsot! Turpiniet nereaģēt un tautas simpātijss bus jūsu pusē! Šis “ atbalstītājs” patiesībā ur ienaidnieks, kurš nekad nav domājis par jums balsot. Viņš domā kà paprovocēt, lai...


Neatbalsta?! Nu, nu! Šis vanckars no sodomītiskā un prokremliskā Vienotības oligarhu projekta atbalstīs visas perversijas un neķītrības, palaidiet tikai šos pie varas. Bet līdz vēlēšanām, kad jāsazvejo lētticīgu muļķu balsis, pat tāds ekstremāls sodomītu zaņķis kā mēs Par! sāk izlikties par svētiem naturāļiem.

Atbildēt

hmm

10.04.2018. 09:04

Lai nu Dzintariņš nekar makaronus, pastaliem troļļu ferma nav mazāka par vatēm

Atbildēt

pret Jāni Murmuli

10.04.2018. 08:31

Tas jau ir īsts trollis, nevis “atbalstītājs”. Uz tik stulbu vēstuli neviens normāls cilvēks neatbildēs. To rakstījis vak nu atklāts, vai slēpts pediņš.

Atbildēt

JKP

10.04.2018. 02:16

ar Bordànu no LC laikiem, LC izauga no Kluba 21 - čekistu un komunistu veidojuma, ar Jurašu, kuru kā DP un KNAB operatīvo darbinieku VDK metodēm virza politikā, TV 24 pats Jurašs stāstīja, ka likts iet politikā, uz jautājumu, kurš licis, neatbildēja. Pie šīs krievu "šāvēju" troikas pieder arī Anna Potapova, kura ieradās no Krievijas un kuru DP un KNAB operatīvajā darbā ieveda vecie LPSR laika VDK virsnieki.

Visu šo bandu organizē 4. maija komunistu un čekistu kliķe kā atbalstošu politisku spēku prokremliskajam ZZS un Saskaņi. KKR, GKL.

Latvijā nav nevienas politiskas kustības, partijas, kas aizstāvētu latviešu tautas tiesības un intereses.

Atbildēt

MI

09.04.2018. 21:39

Nu bled. Paprasīji arī jautājumus.
Domā, ka cilvēki, tad arī smadzenes vāra?
Pēc taviem jautājumiem viens otrs par mirušu izliktos.
Bet, ir viens bet - politiķim tā neklājas darīt.
Kas tas par politiķi, kuram nav viedoklis.
Kur viņš var aizvest Tautu, ja nav redzējuma/viedokļa.

Atbildēt

dakteris

09.04.2018. 20:20

Agrāk nelīdzsvarotos turēja Tvaika ielā un dakterēja, tagad visi politikā. Juta ir vēl tīri nekas, pret tādiem eksemplāriem kā Kalnozols, pataloģiskais melis Bondars, kontrobandiste Čigāniete, Viņķele, OIK afēristi Pūce un Pavļuta.Atbildēt

Vērīgais

09.04.2018. 19:52

Visu cieņu JKP. Malači, ka neatbalsta viendzimuma laulību vai partnerattiecību legalizāciju. Tamdēļ vien ir vērts par viņiem balsot! Turpiniet nereaģēt un tautas simpātijss bus jūsu pusē! Šis “ atbalstītājs” patiesībā ur ienaidnieks, kurš nekad nav domājis par jums balsot. Viņš domā kà paprovocēt, lai parāditu jūs sliktā gaismā. Klusēšana zelts!

Atbildēt

viedais

09.04.2018. 19:45

Un pareizi dara, ka neatbild. Ja esi netradicionāli orientēts neej pie konservatīvajiem. Ej pie saviem liberāļiem. Lēta provokācija.

Atbildēt

Yes

09.04.2018. 19:21

Kļuvusi līdzīga Saakašvili

Atbildēt

Brrr

09.04.2018. 19:20

Bija smuka un slaida, tagad šausmonis

Atbildēt

ja, iespējams, ka

09.04.2018. 19:08

»

murmurs

Šis nu ir viens speciāls Jutas Strīķes nomelnošanai pasūtīts materiāls. Bet ļoti sliktā izpildījumā, jo kā āža kāja lien laukā tādi muļķīgi sīkumi un speciāla piekasīšanās. Nu nebalso par Strīķi!!! Vai Tev partiju trūkst!? Un Jānis Murjāns


nomelnošana, bet fakts ir viens- ar Strīķi nav aršana, jo viņa apturēja veselas valsts iestādes (KNAB) darbību, lai izcīnītu tikai sev vien zināmu taisnību, nekādas ieinteresētības vai rūpes par iestādes darba bremzēšanu.

Atbildēt

murmurs

09.04.2018. 18:50

Šis nu ir viens speciāls Jutas Strīķes nomelnošanai pasūtīts materiāls. Bet ļoti sliktā izpildījumā, jo kā āža kāja lien laukā tādi muļķīgi sīkumi un speciāla piekasīšanās. Nu nebalso par Strīķi!!! Vai Tev partiju trūkst!? Un Jānis Murjāns>..........

Atbildēt

PAR astais Viņķelisms

09.04.2018. 17:52

Vajag tomēr būt vienlīdzībai, viendzimuma partnerattiecībām, ja Potapovu sādžā kolchoza priekšsēdētājs nav pederasts.

Atbildēt

formula

09.04.2018. 17:15

Nu ,kā var šī konzervu blēdīgā šļura atbildēt ,ja Maskava vēl nav to atbildes tekstu atsūtījusi.

Atbildēt

lauķis

09.04.2018. 17:04

Neviens politmafijas klans uz neērtiem jautājumiem nekad neatbild.

Atbildēt

Jurčix

09.04.2018. 17:03

Jāni Murjāni neredz starp JKP atbalstītājiem KNAB partiju finanšu datubāzē. Vai tik nebūs prasts provokators ?

Atbildēt

!

09.04.2018. 16:27

Jānis Murjānis var stāties p!derastu partijā "Par"!

Atbildēt

Latvijas portāls

09.04.2018. 16:24

Delfos nedzēš vienīgi īsto krievu nacistu melus par Latviju.Latviskus komentārus dzēš pēc neliela laika sprīža vai nepieņem vispār.

Atbildēt

NA trollis

09.04.2018. 16:11

Mans uzdevums ir nomelnot JKP, man par to maksā smieklīgi maz. Es nevēlos turpināt JKP nomelnošanu par naudu, lai arī man patīk lāpu gājieni un Raivis Dzintars. Es tagad saprotu, kad šo esmu atklājis, man jāatklāj, ka mani arī interesē Stambulas konvencija un tas nav labi, ka Anna Potapova ar segvārdu Juta Strīķe neatbild uz epastiem!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

„Aunu un klaunu” vienošanās par sadarbību ekonomikas un zemkopības attīstībai

FotoPandēmijas iespaids uz tautsaimniecību šodien ir viens no valsts attīstības centrālajiem jautājumiem. Krīzes rada ne tikai izaicinājumus, bet arī jaunas iespējas ekonomikas nākotnes attīstībai. Politiķu pienākums ir šīs iespējas izmantot, nodrošinot, ka pēc pandēmijas pārvarēšanas ekonomika piedzīvos izaugsmi.
Lasīt visu...

21

Kas pašlaik notiek VID?

FotoŠodien parunāsim par Valsts ieņēmumu dienestu (VID), - kas tur pašlaik notiek Ar 2021.gadu nodokļu nomaksai ir izveidots vienotais konts. Liekas, ka skaisti. Bet, cik es saprotu, tad līdz ar viena konta norēķinu sistēmu pati nodokļu uzskaites metodika un programmatūra arī ir mainīta.
Lasīt visu...

21

Ko mums māca „Thalidomide” pandēmija

Foto20.gadsimta otrajā pusē daudzās valstīs zāļu ağentūras reğistrēja brīnumainas zāles Thalidomide, kas palīdzēja daudzām saslimšanām, t.sk., grūtniecēm noņēma nepatīkamās sajūtas. Zāles raksturoja ar izcilu drošību un nekaitīgumu, un tās loğiski izvirzījās pārdotāko medikamentu topos, viedokļu līderi un arī politiķi un valsts amatpersonas tās slavēja.
Lasīt visu...

12

Mums ir izvēle

FotoTV 24 Preses kluba raidījumā Edijs Klaišis, jauniešu radošo centru "OPEN" vadītājs, teica: „Man nav izvēles, ja es gribu strādāt ar bērniem, man būs jāvakcinējas...” To teica vīrietis, iespējams - vīrs un tēvs, iespējams – pedagogs... nezinu... bet jauniešu centra vadītājs. Vēl viena aita iekšā aplokā, un vārtiņi ciet.
Lasīt visu...

6

COVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir divi (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi

FotoCOVID brīvprātīgās vakcinācijas dēļ man ir  (iespējams - ļoti stulbi) jautājumi.
Lasīt visu...

12

Par vakcināciju, čipošanu, kristietību, islāmu, Bībeli, Austrumiem un “Zvēra zīmi”

FotoKādreiz biju visai dziļi iesaistījies kristietībā. Tik dziļi un patiesi, ka draudze pat ievēlēja par mācītāju. Bet... pēc trim novadītiem dievkalpojumiem hierarhijā augstāk stāvošie Dieva kalpi steigšus mani no draudzes gana pienākumiem atstādināja.
Lasīt visu...

12

Problēma ir tajos, kuri neatstāj policistiem citu izvēli kā strādāt par braukšanas instruktoriem

FotoŠonedēļ nogalināja vienu no mums. Nogalināja nekaunīgi, nošaujot gaišā dienas laikā blīvi apdzīvotā rajonā. Es labi pazinu Romu Bezzubovu. Viņš bija labs draugs, stiprs, dzīvespriecīgs, ar lielisku humora izjūtu. Milzīgs zaudējums, kas atstās tukšu vietu ģimenē, draugiem un viņa astoņus gadus vecajai meitiņai.
Lasīt visu...

21

Kāpēc mums visiem jāsatraucas par Bezzubova slepkavību

FotoFutbola aģenta Romāna Bezzubova slepkavība Rīgā gaišā dienas laikā papildina sarakstu ar daudzām skandalozām pasūtījuma slepkavībām, kas notikušas mūsu valstī, – Mārtiņš Bunkus (kura slepkavības metode ārkārtīgi atgādina R. Bezzubova slepkavību), Pāvels Rebenoks (lai gan oficiālā versija ir slepkavība laupīšanas laikā), senāk arī Daugavpils vicemērs Grigorijs Ņemcovs u.c.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mans vīrišķais testosterons ir sajūtams stipri tālāk par valstī noteikto divu metru distanci

Šis ieraksts adresēts maniem nelabvēļiem. Es ar gandarījumu vēroju Jūs, kā Jums nesanāk....

Foto

Lai izvērtētu raidījumu „Aizliegtais paņēmiens”, mēs no nodokļu maksātāju naudas samaksājām pat advokātu birojam

Latvijas Televīzijas Satura padome izvērtējusi 29.marta raidījumu "Aizliegtais paņēmiens", kura tēma bija...

Foto

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo

4.maijā pulksten 19.00 mēs prasīsim šo:...

Foto

Nacionālais jautājums

Kas tas ir, kas saucās dzīve? Vēders, galva, kājas, brīve? Var jau būt, ka, kādu krāpjot, Arī sevi apzogam, Cik tad ir to tīro...

Foto

Ne dienas bez jaunumiem. Par daudz cietušo suni Ārčiju, protams

Tātad Pārtikas un veterinārais dienests nupat nāca klajā ar šķietami priecīgu vēsti. Ārčija bijušajam spīdzinātājam uzlikts...

Foto

Tas viss ir jāmaina līdz pamatiem

Valsts, kurā Satversmes tiesa neievēro pamatdokumentu - Satversmi, bet Eiropas rekomendācijas....

Foto

Starp Īzaku Ņūtonu un Klausu Švābu

Pasaules priekšniecības tekstus der palasīt. Vairāk gan tos no pagājušā gadsimta septiņdesmitajiem. Otrā rokā turot Ņūtonu, Maltusu, Veļikovski, Eliadi un...

Foto

Nerunāšu par to, ir vīruss vai nav: svarīgākais ir, kas notiek ap to

Pasaulē notiek interesantas lietas. Šķiet, ka to, kas vēl joprojām svēti tic tam,...

Foto

Kremļa atbalstītā „Krievijas Impērijas kustība”– teroristiska organizācija Kanādā

Kanādas valdība ir nopublicējusi atjaunināto teroristisko organizāciju sarakstu, kurā ir iekļauti 13 grupējumi, to skaitā tāda „Krievijas Impērijas...

Foto

Starpnacionālās attiecības nacionālā valstī

Jebkura nacionālā kultūra ir vērtīga pasaules kultūras daļa, pelnījusi saglabāšanu un tālāku attīstību. Jebkuras nacionālās kultūras pamats ir valoda. Valodas ir visspēcīgākais...

Foto

Suminājums līdzcilvēkiem

Sirsnīgs tencinājums visiem, visiem par daudziem, ļoti daudziem atbalsta sveicieniem vēstulēs, sociālos tīklos, maniem mīļajiem vārdos, domās. Tiešām jauki un uzmundrinoši!...

Foto

Esmu saņēmis jau septiņus uzaicinājumus no meitenēm

Būt publiskai personai ir ļoti smags darbs. Tas ir jo smagāks, ja esi ne tikai publiska persona, bet socioloģiski...

Foto

Es neaicinu atteikties no vakcinēšanas. Es aicinu saglabāt iespēju katram izvēlēties

Sākšu ar brīdinājumu: tēma - sensitīva. Teksts garš, subjektīvs un ar atsaucēm uz sazvērestības teorijām....

Foto

Aleksandrs Kiršteins melo. Partijas vai padomju varas uzdevumā?

Kārlis Seržants publicējis teiku par "nenovērtēto politiķi Māri Grīnblatu" ("Kas Jauns", 23.marts). Uzmanību piesaistīja Aleksandra Kiršteina teiktais: "Atceroties...

Foto

Šoreiz mēs mierā neliksimies, jo beidzot ir radusies iespēja vainot kādu citu

Veselības ministrija, Imunizācijas Valsts padome, Zāļu valsts aģentūra un Slimību profilakses un kontroles centrs...

Foto

Saistībā ar izplatītajiem meliem pieprasu publisku atvainošanos no raidījuma “Nekā Personīga” veidotājiem

Es, mūziķis, mākslinieks un pasākumu vadītājs Kaspars Pudniks, vērsīšos tiesībsargājošās iestādēs ar iesniegumu par...

Foto

Mūsu bērnu un mazbērnu nauda atkal izkūp skursteņos

Drusku atļaušos šo nokomentēt no profesionālās puses. Šī ir ļoti vērienīga kampaņa ar ļoti lielu budžetu. To es...

Foto

Uzvarētāji ir VDK un KP, un kolaborantu pūlis

Kad dzirdu uzsaukumu "publiski jānosoda visa veida kolaboranti", mani mazliet tā kā uz smiekliem velk! Nē, nu viss...

Foto

Raudzīties uz Augšāmcelto ar apustuļu acīm

Mk 16:1-7  “Kad sabata diena bija pagājusi, Marija Magdalēna un Marija, Jēkaba māte, un Salome nopirka smaržīgas zāles, lai ietu...

Foto

Iniciatīva „Latvija Eirovīzijā – par sabiedrības līdzdalību Latvijas tēla veidošanā”

Savu viedokli par Samantas Tīnas un Latvijas Televīzijas klaji nepieņemamo un augstprātīgo attieksmi pret Latvijas sabiedrību,...

Foto

Ārlietu ministrs Rinkēvičs un „fake” ziņas

Šī gada 4. martā LETA, ”Press.lv, “bb.lv” kāds censonis Latvijas ārlietu ministram uzdod jautājumu: kāda atšķirība starp diviem opozicionāriem -...

Foto

Jautājums ir par mūsu izvēli

Šorīt manas pārdomas raisīja viens ieraksts Facebook, kurā sieviete ļoti "garšīgi" un izjusti dalījās savās pārdomās par ierobežojumiem, kuri visiem it kā...

Foto

Divi gadījumi

Pēdējās nedēļās Latvijas sabiedrisko domu satricinājušas vismaz divas situācijas, kas lielai daļai liekas uzskatāmi netaisnīgas....

Foto

Ārkārtas situācijā kaut pliks un bass. Epilogs

Šis ir epilogs rakstam, kurā kritizēju valdības liegumu Latvijā iegādāties apavus un apģērbu ar pielaikošanu. Aizliegums ir spēkā jau no...

Foto

Kad veselības ministrs beidzot paziņos visus “tos” vainīgos daudzu cilvēku nāvēs?

Esam saņēmuši daudz kritisku viedokļu un sašutumu, kā mēs tā drīkstējām, kā mēs tā kā kaut...

Foto

Ziņģe par rindām

Ai, bailes, bailes, ai, nāves bailes spoži stāv uz vakts, sirds saraujas pikucī, un zobi braši klab, jo mēs atkal nīkstam rindās. ...

Foto

Īss ieskats kapitālisma, liberālisma, sociālisma un komunisma attīstībā

Kapitālisms tāpat kā viss pasaulē ir pakļauts evolūcijai. Sakari, tehnika, ražošana, politika. Ja evolūcija tiek mākslīgi bremzēta, uzkrājas kritiskā...

Foto

Kā lai nepiekrīt Krištopana kungam, kas savulaik noteica diagnozi mūsu varnešiem

Katru dienu jaunas pērles - šodien Pavļuts prasa papildu finansējumu Vakcinācijas biroja reorganizācijai, kam vispār...

Foto

Mūsu stukači un kolaboranti

2016. gadā Latvijas Radio 1 izskanēja labs raidījums par Latvijas rakstnieku sadarbību ar VDK (Valsts drošības komiteju). Dzejnieks Guntars Godiņš uz dialogu bija ataicinājis literatūrzinātnieci Evu Eglāju-Kristsoni,...

Foto

Ar Zatlera partiju un “Saskaņu” man nekas labs nesanāca, tāpēc, protams, jādibina jauna partija

Kādēļ jāveido jauna politiskā partija? Šāds jautājums kādam var šķist mulsinošs, jo it...

Foto

Slava, ko nenomazgāt

Nejauši pievērsu uzmanību kņadai ap Samantas Tīnas dziesmas The Moon is Rising videoklipu un pašas dziedātājas (klaviatūra pacieš visu) deleģēšanu uz Eirovīziju. Ar pārtīšanu video noskatījos....

Foto

Vakcinācijas bumerangi

Ja reiz valdībai ir nodoms vakcinēt vairākumu cilvēku, pie kam nediskriminējot arī to vairumu, kas dažādu iemeslu dēļ nevēlas vakcinēties, tajā skaitā es, tad...

Foto

Izņēmuma kārtā mēs nolaidīsimies tik zemu, ka kaut ko jums paskaidrosim par "ManaBalss" lēmumu pieņemšanu

Pirms dažām dienām ManaBalss platformā esam saņēmuši iniciatīvas iesniegumu ar prasību...

Foto

Skaidra lieta, ka arī es ne pie kā neesmu vainīga, un mana viedokļa apšaubīšana ir absurda un nomelnojoša

Nav izprotama atsevišķu politiķu un atsevišķu mediju vēlme...

Foto

Loģiski, pilnais spriedums būs pēc vēlēšanām

Sveiciens no nebrīves! Likums nosaka, ka pilnais spriedums krimināllietā tiesai jāpieņem līdz šā gada 19. martam. Tas nav noticis. Loģiski....

Foto

Linda Ozola: ko tad nu mēs, mēs jau neko...

Pārbaudīt iesniegumus, kas saistīti ar pašvaldības institūciju darbības tiesiskumu un finanšu līdzekļu caurspīdīgu apmaksu par sniegtajiem pakalpojumiem,...

Foto

Kāpēc man savā dzimtenē jāievēro globālo izdzimteņu izdomāti cilvēka tiesību ierobežojumi

Tikko atkal bija kārtējais skandāls Maximā, jo man neesot "pareizā" maska! Un tagad, lasiet uzmanīgi, apsargi,...

Foto

Provinces pensionāra atbalsta vēstule b.Pavļutam

Interneta duļķainie viļņi atnesuši jaunu cilvēku sašutumu par vakcinācijas avīzi nezciktursimttūkstošu tirāžā, kas nāca pa virsu vakcinācijas biroja algu fondiņam 0,6...

Foto

Tiesiskuma konveijers

Tiesiskā valstī visiem un ikvienam ir tiesības uz taisnīgu tiesu saprātīgos termiņos. Tiesiskā valstī izmeklēšana un pratināšana nedrīkst līdzināties spīdzinăšanai. Vai prokurori pie mums...

Foto

Lūdzam atsaukt Latvijas dalību 2021.gada Eirovīzijas dziesmu konkursā Roterdamā

Es vēlos norādīt un uzsvērt, ka Latvijas tauta NAV deleģējusi šogad nevienu pārstāvi ar konkrētu dziesmu un...

Foto

Andra Šķēles informācija plašsaziņas līdzekļiem

2021.gada 19.martā man ir uzrādīta apsūdzība kriminālprocesā, kas pazīstams kā ""Lattelekom" digitālās televīzijas lieta". Uzskatu apsūdzību par nepamatotu....

Foto

Meroni miljoni, Kariņa darījums un Vonsoviča „draugs” virsprokurors – kad, Stukāna kungs?

Es biju nolēmis vēl kādu laiku klusēt. Taču Ventspils stāsts, kur grasās tiesāt baseinā...

Foto

Mums ir daudz svarīgas slepenas informācijas par ēnu ekonomiku Latgalē, bet mēs to neatklāsim

Finanšu izlūkošanas dienests 2021. gada 9. martā ir saņēmis vēstuli, ar kuru...

Foto

Laime

Katrs cilvēks, sasniedzot apzinīgo vecumu, tiecas pēc laimes. Lai spētu laimīgi dzīvot, viņš izmēģina un meklē dažādas metodes....

Foto

Andri Šķēle, pietiks

Andri Šķēle, pietiek izsaimniekot valsti, neesi gana naudu sagrābies?! Nepietiks?! Tieši tādu kangaru kā tu dēļ Latvija lēni tuvojas bankrotam, izmirst un tiek...

Foto

Kudors turpina priecēt lasītājus ar prastu propagandu

Amerikas valdības finansētais bijušais sektants Andis Kudors turpina priecēt lasītājus ar to, ko viņš sauc par politisko analīzi. Iesaku ielūkoties...

Foto

Atklātā vēstule valsts prezidentam: par prettiesiska likuma “Dzīvojamo telpu īres likums” neizsludināšanu

Biedrība “Ausma” uzskata, ka denacionalizēto namu īrnieku īres līgumi, kas bija noslēgti līdz dzīvojamo...

Foto

Kā mēs esam nonākuši līdz mirklim, kad visi ir vienlīdzīgi, bet citi vienlīdzīgāki par citiem?

No 16. marta stājās spēkā jaunie ierobežojumi, kas nosaka man un...

Foto

Jau gadu “uzņēmējdarbības nāves lokomotīve” ir traukusies pretēji situācijai citās valstīs

364 dienas ir pagājušas kopš valdības lēmuma sasiet rokas procentuāli lielākajai daļai mūsu valsts uzņēmēju:...

Foto

Ja tu esi “pret mums, pret mūsu uzskatiem un jauno kārtību”, mēs tevi tik un tā izslēgsim

Kamēr Nācijas tēvs pārdomā (vai nepārdomā), kāda nākamā alegorija...

Foto

Samanta Tīna un Latvijas Televīzija iespļauj dvēselē Latvijas sabiedrībai

Pirms dalos ar savu sāpi, vēlos pateikt, ka nenoliedzu dziedātājas Samantas Tīnas milzīgās darba spējas izvēlētajā profesijā...

Foto

Aicinājums veselības ministram godīgi un ātri atbildēt uz jautājumiem

Augsti godātais Pavļuta kungs! Ņemot vērā to, ka savās atbildēs uz deputātu jautājumiem Jūs mēdzat būt visai...

Foto

Izgāzušos Vakcinācijas biroju mēs tagad mēģināsim paslēpt Nacionālajā veselības dienestā

Veselības ministrija (VM) uzlabos vakcinācijas procesa pārvaldību, tostarp reorganizēs Vakcinācijas projekta biroju....

Foto

Haoss vakcinēšanā – kā tas izskatās praksē

Šodien, 12.martā saņēmu termiņu uz pirmdienu vakcīnas "AstraZeneca" potēšanai. Mulsinošs tikai fons, kā joprojām notiek šī pasākuma organizēšana....

Foto

Gaisma

Šis nav feļetons, kuru izlasot ir jāsmaida, šī ir «atklāsme», par kuru ir vērts ierēkt pat nelasot, bet, ja izlasīsi, tad spēj tik turēt vēderu,...

Foto

Trīs iemesli, kādēļ vakcinēties pret COVID19 ir bīstami

Cilvēki, kuri vakcinējas pret COVID19, pietiekami nopietni riskē ar savu veselību, jo ir vismaz trīs būtiski iemesli, kuri...

Foto

Par TV sižetu saistībā ar Valsts policijas "katastrofālo" darbinieku trūkumu

Neatkarīgā policistu arodbiedrība noskatījās ironisko TV sižetu par katastrofālo Valsts policijas (VP) darbinieku iztrūkumu un Jūsu...

Foto

VID ģenerāldirektorei Ievai Jaunzemei: atklāta vēstule ar aicinājumu sniegt detalizētāku informāciju par publiski paustiem apgalvojumiem

Šī gada 1.marta TV3 ziņu sižetā par akcīzes nodokļa likmes pieaugumu...

Foto

Cik ilgi šis perēklis vēl valdīs Ventspils domē?

Vakar izlasīju, ka Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieki ir sasaukuši ārkārtas domes sēdi un nu tika stāstīts -...

Foto

Progresīvā cilvēka monologs par mīlestību

Īstenībā visa pasaule ir pilna mīlestības. Mēs visi mīlam labi paēst. Gandrīzi visi no mums mīl naudu. Tie, kuri tikuši pie...

Foto

Lai šie pāris tūkstoši cilvēku ar savu "pareizo domāšanu" kontrolē viens otru, bet neļausim viņiem kāpt mums uz galvas

Šodien mani uz tikšanos pilī uzaicināja LR...

Foto

Es pārstāvu partiju ar vislielāko dibinātāju skaitu kopš Tautas frontes laikiem, tāpēc man ļoti gribētos savākt 10 000 domubiedru

Levita kungs, šī vara sevi ir izsmēlusi....

Foto

Vārda brīvība

Ko grib vārda brīvības aizstāvji? Viņi vēlētos, lai viņu – konservatīvais vai liberālais – viedoklis netiktu apliets ar apsaukāšanas un vārdiski emocionālas vardarbības samazgām....