Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Yes

09.02.2021. 15:40

Striķi, tu tāpat sapsihojies arī par Vilčuka attaisnošanu ko?

Atbildēt

Sirdsapziņa

04.02.2021. 18:13

Vaira Vīķe Freiberga jau nu nav tā, kurai būtu tiesības moralizēt. Pati sevi vienmēr stādījusi pāŗi likumam merkantilu apsvērumu dēļ - skandāli ar pazudušiem Prezidenta kancelejas pulksteņiem, kas pēc tam parādās viņai uz rokas, dīvainības ar zemi Jūrmalā vīram, ekskluzīvas kapavietas izgādāšana pa blatu. Bet vainīgas viņai visā tiesas.

Atbildēt

Freibergs

29.01.2021. 00:06

Ja tiesas spreidums nav pa prātam šaj trijotnej, tad tiesnesis ir obligati panemis kukuli, bet tas ka lieta nav pieradijumu inkriminetajiem noziegumiem neskaitas. Nez kapec tiek aizmirst ka Latvija ir tiesiska valsts un ar aizdomam vai kāda velmem kadu notiesat ir par maz.

Atbildēt

josifam

28.01.2021. 11:14

Jurašs jau bija ieplānojis (un visai pasaulei izbazūnējis), ka dabūs kukuli no Magoņa, tāpēc arī attiecīgi nekvalitatīvi veica izmeklēšanu un pierādījumu vākšanu, lai pašam būtu iespēja šo lietu izgāzt

Atbildēt

Verners Pudāns

28.01.2021. 01:31

Par Bičkoviču -Kā aģents ''Raitis'' ieguva pilsonību?UN 7 gadi kā AT priekšsēdētājs stiprināja aģentūru....

Atbildēt

Maigonītis

27.01.2021. 20:18

domā ka ir varens vīrs un nu tik būs.
Būs tikai purkšķis biksēs!
Labāk mierīgi turpini ar puišiem pa randiņiem:))

Atbildēt

josifs

27.01.2021. 14:28

Dabīgi Bordāns ar Jurašu cīnās pret nelikumībām,pret korupciju,pret tiesnešu bezdarbību,30.gados neviens nav iesēdināts,par valsts mantas piesavināšanos lielos apmēros,rodas jautājums,ko ir darījusi tiesa?par nedarīšanu,par bezdarbību ir saņēmuši naudas,un pie tam lielas naudas,mēs nodoklu maksātāji strādājam,un māksājam nodokļus šiem neliešiem,viņi mums uzspļauj vīrsu.Laiks ir pienācis sākt sēdināt tiesnēšus par bezdarbību,kura rezultātā valst budzetā ir radīti zaudējumi.

Atbildēt

Kristina ,karaļu Gedimina,Mndauga(Aglona) mazmeita.

27.01.2021. 10:00

»

Tiesu eksperts

Rakstā viss pateikts super precīzi un nevainojami, paldies autoram. Lasījām komentārus arī par Limbažu tiesu, kā tur risināja kādas lietas, slavinājās paziņām, kuri nopludināja sarunas, ka Limbažos ir "varena tiesa", kurai blati Valn mierās tiesā un Aiugstākajā tiesā un tā esot izlemts, sasniegts rezultāts...


Ja valsts priekšgalā melīgais afērists ''nācijas tēvs''negaidiet no pārejiem augstu morāli ,jo nav kam līdzināties !
Сионизм Тайное и явное Документальный фильм 1973 г
https://youtu.be/MtR5KFhs8As
Redz ,kādas filmas radija 1973 gadā !

Atbildēt

Jonas

26.01.2021. 21:58

»

jojo

Mentam menta domāšana


Maigurs ar Sparanu jau pa lielam ir atraugas Jurim at Jani viss vel prieksa.
Spirt vodka cigareti

Atbildēt

Jonas

26.01.2021. 21:54

»

cilvēks

Maigur


Loti pareizs formulejums...
Vai ne Maigur?

Atbildēt

cilvēks

26.01.2021. 15:25

Maigur!

Pārpratuma spiegs Nr.1!
Pensija un ziedu dobes būs tava profesionālā dzīve!
Grūti justies ģeniālam, ja Tevi neviens - NEVIENS!- neuztver nopietni.
Bet bija, taču laiki! Vai ne? Viens zvans un visi baidās! Grūti bez šīs apziņas!
Veselību un izturību, Maigur!

Atbildēt

Хм

26.01.2021. 12:38

Prezidente Vaira Vīķe-Freiberga intervijā žurnāla «Ir» šīs nedēļas numurā par Latvijas tiesu sistēmu teic, ka tā ir «tīšām būvēta tā, ka var veicināt korupciju

Что она фактически сделала за свои годы, будучи президентом, чтобы не на словах, а на деле поменять ситуацию?

Atbildēt

Niknais

26.01.2021. 08:47

Mēsls jau aizmirsis, kā pats spiegoja savus kolēģus un tad Jurai vajarā nodeva ierakstus ar visu aparatūru, lai uzsāk krimināllietu?

Atbildēt

Zinošais

26.01.2021. 08:47

»

rēcīgi

Pietiek rakstā jau iztirzāti iemesli spriedumam, kas vēl NAV UZRAKSTĪTS


Ja kaut kas ir analizēts tad tas ir citā PIETIEK rakstā un no tā gan var secināt, ka tiesa nevar nevienu notiesāt bez likumīgiem un ticamiem pierādījumiem un to sagādāšana ir izmeklēšanas un prokuratūras, ne tiesas uzdevums !

Atbildēt

Tiesu eksperts

26.01.2021. 00:34

»

janis

Raksta doma skaidra-tiesā smird


Rakstā viss pateikts super precīzi un nevainojami, paldies autoram. Lasījām komentārus arī par Limbažu tiesu, kā tur risināja kādas lietas, slavinājās paziņām, kuri nopludināja sarunas, ka Limbažos ir "varena tiesa", kurai blati Valn mierās tiesā un Aiugstākajā tiesā un tā esot izlemts, sasniegts rezultāts - "varenā" Limbažu tiesa to procesu ir vinnējusi, kaut tajā esot bijis viss pretēji šādam spriedumam.

Ja gribiet zināt, ka par tiesu slikto slavu atbildīgs ir ģenerālprokurors un prokuroru nodaļa, kas uzrauga tiesas. Nav ne redzēts, ne dzirdēts, ka tiesa Šautu ar smago artilēriju" un trāpītu negodīgiem, prettiesiskiem tiesu sopriedumiem ar saviem protestiem.

Ir pamats secināt, ka tiesu uzraudzības prokuratūra ģenerālprokuratūrā "maizi ēd" bez sāta un sapratnes, ka tā ir jānopelna.

Jurim STUKĀNAM - ŠEIT IR DARBS - tiesu uzray udzīubas nodaļai jāpaprasa, ko labu viņi ir izdarījuši - arī visi citi prokurori apsūdzības uzraugošie prokurori.

Manuprāt tiesu uzraudzība ir olaista līdz galējībai. līdz apsmieklam, ka ir uzraudzība!

Atbildēt

janis

25.01.2021. 21:28

Raksta doma skaidra-tiesā smird.

Atbildēt

nu, nu...

25.01.2021. 20:02

Arvien biežāk var sastapt rakstus, kurus tā pa īstam laikam saprot vienīgi pats autors. Kompartijas valdīšanas laikā tas bija saprotami. Tad vajadzēja iztikt ar mājieniem un runāšanu "caur puķēm". Bet kāpēc tagad nevar runāt skaidru valodu? Nu, ja čuriņa trīc, tad varbūt labāk vispār nerakstīt?

Atbildēt

ķencis

25.01.2021. 18:38

»

Zinošais

Bet kur tad ir tā analīze ???? Vai nekas laika gaitā nemainās - lasījis neesmu, bet man ir viedoklis


Neizliecies gudrāks kā īstenībā esi. Dīvaini var likties jebkuram normālam cilvēkam. Taču analīze jāveic krimināltiesību speciālistiem,protams, redzot lietu un spriedumu. Pārējie jau spriež tikai no tā, ko dzird publiskajā telpā. Un dzirdētais liek šādu analizi pieprasīt un pieprasīt var jebkurš. Bet tādu ir daudz, ļoti daudz.

Atbildēt

ķencis

25.01.2021. 18:16

»

Zinošais

Vispirms ir viedoklis -Būsim godīgi - Limbažu spriedums ir dīvains.- un tad seko - Tā kā analīze spriedumam ir vajadzīga un rūpīga...


Mēs taču rezultātu zinam - nav vainīgi. Tas ir dīvaini, tāpēc jau arī jāanalizē. Ja nekā dīvaina nav, visiem viss liekas normāli, tad ko tur analizēt? Tad jau viss kārtībā.

Atbildēt

lapsa.a-ū!

25.01.2021. 18:10

Par ko raksts ar tādu virsrakstu?Kauns autoram par tādu vāju skibelējumu!

Atbildēt

jaajaa

25.01.2021. 17:40

...kaut ko viņš jauc...vaina ir jāpierāda...un, cik nu sapratu es no medijiem, tajā lietā advokāti ne muļķi, pareizi visu pagrieza...lai lielos "pienaglotu", smadzenes vajag, pretinieks jāmāk novērtēt...un, galvenais, ka tā Magoņa/Osinovska versija ticamāka izklausās nekā Juraša "miljons"...:)

Atbildēt

Zinošais

25.01.2021. 17:34

»

ķencis

Būsim godīgi - Limbažu spriedums ir dīvains. Kaut vai uz arī tiko iztiesātās Kurzemes pažarnieku lietas fona, kuriem par nieka dažām "štukām" (uz visiem) iedeva reālus gadus...


Vispirms ir viedoklis -Būsim godīgi - Limbažu spriedums ir dīvains.- un tad seko - Tā kā analīze spriedumam ir vajadzīga un rūpīga.
Vai loģiskās nebūtu - vispirms rūpīga analīze un tad secinājumu - dīvains vai varbūt likumsakarīgs !??!?!
Un manuprāt likumsakarīgs tas varētu būt vispirms tāpēc ka tepat PIETIEK citā rakstā jau iztirzāti iemesli!
Otrkārt tāpēc ka pārlieku daudzi cilvēki nesaprot SISTĒMU vai dzīvo ilūzijās ka tiesnesis kā tikai viens no SISTĒMAS elementiem ir visvarens - viņš var bez kādiem ticamiem un likumīgiem pierādījumiem iesēdināt vai tieši pretēji neskatoties uz ticamiem un likumīgiem pierādījumiem pateikt - nevainīgs !
Bet ja nu neviss tiesnesis ir korumpēts, bet gan citi iesaistītie - izmeklētāji un prokurori ?!?!?!?

Atbildēt

ķencis

25.01.2021. 17:04

Būsim godīgi - Limbažu spriedums ir dīvains. Kaut vai uz arī tiko iztiesātās Kurzemes pažarnieku lietas fona, kuriem par nieka dažām "štukām" (uz visiem) iedeva reālus gadus.
Taču sakne jau laikam jāmeklē KNAB. Nav jau pirmā viņu lieta, kura kādā no stadijām izgāžās. Cik gan bieži pompozs sākums vēlāk noklust un paklusām izčākst tieslietu gaiteņos. Daži, kā Truksnis, nokļūst redzes lokā vairākkārt. Un vairākkārt arī izgāžās lietas.
Tā kā analīze spriedumam ir vajadzīga un rūpīga.

Atbildēt

labi !

25.01.2021. 17:03

psiho ,jo piki noraut nevareja.

Atbildēt

yh

25.01.2021. 16:55

paldies dievam vismaz blondaa kaza nav pie siles un riebjas sie divkosi.

Atbildēt

Galoda

25.01.2021. 16:47

Maigurs paliek Maigurs. Zaglis vienmēr visskaļāk brēc - ķeriet zagli! Vēl pagaidīsim pāris gadus un šādi maiguri, sparāni, juraši, bordāni kļūs par mūsu vēstures atraugām.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Ja Kariņa valdība tradicionāli vilcināsies un minstināsies, Dziesmu svētki ir nopietni apdraudēti

FotoLai nodrošinātu nākamo Dziesmu un deju svētku kvalitatīvu sagatavošanu, lūdzam tuvākajā laikā pārskatīt esošos ierobežojumus un izstrādāt jaunu, detalizētu darbības plānu pēc ārkārtas situācijas beigām 28. februārī, kas ļautu atsākt pilnvērtīgu amatiermākslas kolektīvu mēģinājumu procesu un koncertēšanu.
Lasīt visu...

12

Pateicos Gunāram Astram

FotoPaldies Gunāram Astram, ka „sociālās distancēšanās režīmā mājsaimniecībā” man vēl ir tiesības bez „satraukuma” pateikties šodienas dzīves kārtības noteicējiem neatkarīgajā Latvijā:
Lasīt visu...

21

Ekselence ar atlaidi

FotoManis rakstītais nav gūts no insaideriem, bet ir tikai situācijas modelēšana. Pēc Valsts Pieneņgalvas izblamēšanās ar hūti ķobī himnas atskaņošanas laikā “politisko labiešu galmam” pietuvinātajiem medijiem ir dota komanda spodrināt nācijas tēva tēlu. Tā sacīt, lai skribenti velti neēd savu maizi.
Lasīt visu...

21

Muļķi

FotoParasti gudrās grāmatās, likumos un citos gadījumos, kad tiek publicēta kāda svarīga informācija, sākumā ir izskaidrota izmantotā terminoloģija, lai lasītājs saprot, par ko ir runa un kā tas, ko lasa, ir jāsaprot.
Lasīt visu...

21

Jaunā normāluma greizie spoguļi

FotoDr. E. Mednis sava Telegram informē: “Pie mums Latvijā tagad notiek šādi – tikko tu runā ne to, ko Politbirojs lēmis, tā tevi momentā cenšas nomelnot visi, kam nav slinkums un pie tam saskaņoti. Tikko Dragiļevas kundze no DeFacto, tagad Žukovas kundze – privātpersona, bet no tā brīvajā laikā delfi.lv redaktore un žurnāliste vērsusies gan Veselības inspekcijā, gan arī Latvijas Ārstu biedrības Ētikas komisijā ar lūgumu man anulēt sertifikātu un līdz ar to liegt iespēju praktizēt kā ārstam.
Lasīt visu...

21

Cilvēka mikrobioms un rezistence pret mikrobiem, vīrusiem un vakcīnām

FotoŠķiet, ka ne tikai es, bet daudzi ārsti ikdienā cenšas atbildēt uz jautājumiem: kā tad tā – vakcinējos pret SARS-CoV-2, saņēmu pat balstvakcīnu, bet saslimu ar Covid–19, nonācu slimnīcā? Kā tad tā – esmu trīskārt vakcinējies pret Covid–19, bet man neļauj staigāt bez maskas, neļauj apmeklēt ballīti vai nosvinēt dzimšanas dienu restorānā pie viena galdiņa ar tādiem pašiem vakcinētiem un balstvakcinētiem radiem? Kā tad tā – pasaulē nav vakcīnu salīdzinošu pētījumu, bet Latvijā uzskata, ka adenovīrusu vakcīnas (Asta-Zeneca un [email protected]) ir sliktākas un tām vajag ātrāku čaklāku balstvakcināciju. 
Lasīt visu...

12

Astra izsvilptu varmākas

FotoDomāju, ka Gunāram Astram no aizsaules rūgti bija vērot, kā kangari, kas jau ir piesavinājušies nacionālos simbolus, tagad vēlas sev pierakstīt arī viņu. Levita un Bordāna dalība Astras pieminekļa atklāšanā, manuprāt, bija latviešu mocekļa piemiņas zaimošana. Tiesa, arī pats monuments apgriezta krusta formā ir visai provokatīvs.
Lasīt visu...

21

Politika ir cīņa par varu un naudu

FotoIzņēmuma kārtā es ievadam mēģinu definēt sakāmo vienā rindkopā, – lūk, kas no tā man iznāca!
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Karikatūrists varas kalpībā

“Liekam kluci” pie apgrieztā krustā “piesistā” latviešu brīvības cīnītāja veidola varas bļodlaiža Zemgus Zaharāns redz “zemcilvēkus”, kas uzdrošinājās izsvilpt savus “cienījamos” mocītājus, kuri...

Foto

JKP Bordāns sadarbojas ar Astras zaimotājiem, ciniski izmanto viņa piemiņu

Gunāru Astru dēvēt par disidentu nav precīzi un atbilstoši. Disidenti ir drosmīgie, kuri cīnās par brīvību...

Foto

Jūs neticēsiet, bet es esmu pamanījis – nepieciešamas izmaiņas partiju finansējumā no valsts budžeta

Valsts budžeta finansējuma palielināšana politiskajām partijām, vienlaikus samazinot to iespējas piesaistīt...

Foto

Mediķi varas kalpībā

“Vīruss nevar izplatīties starp vakcinētiem cilvēkiem,” - šādas muļķības vēl vasarā melsa Pēteris Stradiņš, kuram piebalsoja citi dakteri. Kas melo vasarā, tas melo...

Foto

Es labāk būšu BRĪVS ieslodzījumā nekā IESLODZĪTS brīvībā!

Es kliegšu! Kliegšu un lamāšu tos kretīnus, kas uzdodas par kungiem manā Tēvzemē. Es lamāšu tos, kas sevi...

Foto

Levitam šobrīd ir arī citas vissvarīgākās prioritātes: Satversmes simtgade dod iespēju plašai diskusijai par demokrātijas stiprināšanu!

18. janvārī valsts prezidents Egils Levits tiešsaistē tikās ar Nevalstisko organizāciju...

Foto

Situācija ir kritiska, valdības enerģētikas krīzes risinājumi ir lēni un nepietiekami

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) valdības pārstāvjiem pieprasa nekavējošu rīcību enerģētikas krīzes pārvarēšanai, jo...

Foto

Varbūt jūs satrauc rēķinu katastrofa, bet prezidents Saeimā iesniegs grozījumus Partiju finansēšanas likumā

17. janvārī valsts prezidents Egils Levits Rīgas pilī tikās ar tieslietu ministru Jāni Bordānu,...

Foto

Ko gribam, to darām, kad vajadzēs informēt Finanšu ministriju, tad arī informēsim, bet sabiedrībai gar to vispār nav daļas

Lai nodrošinātu efektīvu valsts pārvaldes funkciju īstenošanu,...

Foto

Viedais Anonymous

Vispirms pateicos portālam PIETIEK par iespēju paust savu viedokli daudzos aktuālos jautājumos. Katra interneta vietne darbojas pēc saviem ieskatiem. Tā, piemēram, te komentāros ikviens...

Foto

“Zemcilvēkiem” šopinga nebūs!

Vietējie tirāniņi nolēmuši aizliegt tirdzniecības vietām samazināt publiski pieejamo platību darbam “sarkanajā režīmā”. Tirgotāji centās saglabāt peļņu, vienlaikus paliekot cilvēcīgi pret visiem klientiem....

Foto

Ar interesi gaidu, kad tad Šlesers beidzot sāks priekšvēlēšanu kampaņu!

Pretēji daudziem citiem mana prognoze ir tāda, ka Aināram Šleseram ir izredzes vēlēšanās. Tik tāds sīkums...

Foto

10 padomi, kā nepārvarēt krīzi

1. Vienmēr paturēt prātā divas sava laika nozīmīgu politiķu sentences: “Naudas ir tik daudz, kā vēl nekad nav bijis” (A.K. Kariņš) Tāpēc - pirkt!...

Foto

Modelēšana – “KO DARĪT?”

Nesen vairāki opozīcijas partiju pārstāvji un aktīvisti tikās, lai koordinētu savu pretdarbību huntai. Bija pārstāvētas partijas “Latvijā pirmā vietā”, “Likums un kārtība”,...

Foto

Atlīdzība par tautas izdeldēšanu

Činavnieki bāž roku tautas kabatā un nebaidās apdedzināties. Kariņa valdība dāsni atalgo sevi par iedzīvotāju spaidu potēšanu un atstāšanu bez darba, par...

Foto

Smēķēšanas lobists Reirs kā viens no Covid-19 nāves veicinātājiem

Brīdī, kad tapa šis raksts, Covid-19 globāli bija prasījis 5,478 miljonus dzīvību. Katru gadu pasaulē smēķēšanas dēļ...

Foto

Daudzlīmeņu segregācija Latvijā

Es uzskatu nepotēto diskrimināciju par segregāciju, jo pēc potes cilvēks atpakaļ izmainīties vairs nevar. Tātad atšķirība starp injicētajiem un neinjicētajiem ir nevis uzskatos...

Foto

Ko pašreizējie „lēmumi” liecina par to pieņēmēju prāta stāvokli?

Saeima kārtējo reizi atbalsta kārtējos pasākumus "ar mērķi apturēt straujo Covid-19 izplatību". Tikmēr PVO prognozē, ka dažu...

Foto

Bezroku antiutopija

Lai novērstu kleptomānijas epidēmiju, Pasaules Veselības organizācija (PVO), izpētot islāma valstu pieredzi, nolemj turpmāk visiem cilvēkiem noteikt obligātu vienas rokas amputāciju. Vietā tiks piedāvātas...

Foto

„Zombo-kaste”, „zombo-internets” un „modrā acs”

Eksistē jēdziens „zombējošā kaste” – daudzi tā sauc televizoru. Ceru, ka nav jāpaskaidro, kāpēc radies šāds nosaukums, jo visi esam ar...

Foto

Zahejs

Garīgās dzīves avots ir Dievs, un tam ir tiešs sakars ar cilvēka dvēseli. Evaņģēlijā ir stāstīts par kādu maza auguma cilvēku, kuru daudzi tolaik ienīda....

Foto

Vara un tauta – kā sadzīvosim jaunajā gadā?

Gadumijas TV uzrunas ir tāds savdabīgs politisks žanrs. Reti kurš cilvēks atceras to saturu (nu, protams, ar dažiem...

Foto

Ārkārtas situācija ir piesegs “izšķērdības ballītei”

Saeimas “Saskaņas” frakcija neatbalsta ārkārtējās situācijas pagarināšanu, kā to plāno noteikt Ministru kabinets, un Saeimas sēdē balsos pret šādu risinājumu....

Foto

Hunta cīnās ar dabu

Pērtiķu sugas “neko neredzu, neko nedzirdu, neko nesaku” bariņš paliek aizvien mazāks. Cilvēki visu redz, dzird un muti ciet netur. Patiesība lien laukā kā...

Foto

Hunta apjāj ganāmpulku

Nepotētos hunta sen uzskata par “zemcilvēkiem”. Vairs netiek slēpts, ka veselie pilsoņi jāiznīdē. Labklājības ministrijas variants – ar ekonomiskām represijām neļaut pārziemot. Ja...

Foto

Par rakstu "Gadumijā deltu mijot pret omikronu"

Labdien, godājamais Māri Uļģi! Es ar interesi izlasīju Jūsu rakstu ”Gadumijā deltu mijot pret omikronu”. Tajā bija interesanti fakti...

Foto

Cik lielisks ir viss, ko mēs darām un nedarām

Godājamie rīdzinieki! Šajā Vecgada vakarā atceros kādu sarunu vienā no Rīgas skolām, kurā biju ieradies, lai sveiktu...

Foto

Ironisks pārskats par Jaungada uzrunām

1. Neatceros, vai klausījos Godmaņa, Birkava, Gaiļa uzrunas, tiesa, toreiz migla izklīda, rozā brilles jau krita nost, taču cerība vēl nebija...

Foto

Pasaule ir tumsā un alkst gaismas

Kad Gaisma atnāca, Pasaule apžilba un novērsās. Tomēr dzīvot tumsā izrādījās labāk un pierastāk. Kopš tiem laikiem Pasaulē valda apjukums...

Foto

Dzīvnieku ferma pašmājās

Orvela “Dzīvnieku ferma” ir klāt. Hunta tautu uzskata pat ne par dzimtcilvēkiem, bet par saviem mājdzīvniekiem, kas jādresē. Sliktie “suņi”, kas izsprukuši gan...