Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Biedri Staļin, laiks tikt galā ar tautas ienaidniekiem!

Šis Solovjovs brunčos ir Latvijas radio galvenā redaktore, kas aicina beidzot tikt galā ar “ķengu portāliem”, kuri, lūk, atļaujoties diskreditēt augstākās amatpersonas, izmeklētājus un prokurorus.

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Ska

26.08.2022. 21:28

Pēdējā laikā bieži domāju, ka latgalieši varbūt izglābs latviešu valodu, jo tik ļoti neievieš angļu valodu ikdienā kā pārējie. Tas gan neattiecas uz pierobežu, jo tur daudziem vēl joprojām ir liela krievu valodas ietekme.

Atbildēt

He-He

25.08.2022. 10:34

»

?

Tu to par krieviem, kas gāza no ēkām nacistu simbolus un dauzīja Hitlera krūšutēlus


Nu re, uzradās viens, kurš vēlas izprovocēt Krieviju uz Latvijas denacifikāciju...

Atbildēt

Puds

25.08.2022. 09:13

Kādus skaidrojumus? Pēc Tallinas ļošas polija pārraka visus urlu "brāļu kapus" , praktiski nevienā nesakrita miroņu skaits ar betonā ielieto sarakstu, un tā visus kā nezināmus pārapbedīja civilizētos kapos.

Atbildēt

He-He

24.08.2022. 19:15

»

cerība

Ceru,ka Kalve atvedīs uz Latviju dažus pulkus darba biedru,kas pie reizes izmeklēs šo atkritumu varoņdarbu


Kalve (tāpat kā jurašs no bordāneļa bandas) jau sen ir atmucis atpakaļ uz Latviju... Karot ar Krievijas armiju nav tas pats, kas karot ar pieminekļiem...
To vajadzētu iegaumēt arī tiem, kas šodien IGIL cienīgā stilā darbojas Pārdaugavā...

Atbildēt

Precizēšu

24.08.2022. 17:28

Ja prokuratūra nekonstatēja noziedzīgā nodarījuma subjektīvo pusi, tātad kriminālprocess izbeigts saskaņā ar Kriminālprocesa likuma 377.panta otro punktu, kas nozīmē, ka persona tiek reabilitēta.

Atbildēt

cerība

24.08.2022. 17:26

Ceru,ka Kalve atvedīs uz Latviju dažus pulkus darba biedru,kas pie reizes izmeklēs šo atkritumu varoņdarbu.

Atbildēt

Cangals

24.08.2022. 14:03

»

west

Čangaļi bija un vēl joprojām ir iekšēja "5.kolonna


Čangaļi ir lielāki Latvijas patrioti nekā daudzi siltumnīcas apstākļos auguši čiuļi

Atbildēt

hi hi

24.08.2022. 11:04

»

hmm

Ne jau Kalve ir bīstams, bet gan homoseksuālists ģenerālprokurors! Tādiem nav vietas valsts pārvaldes struktūrās viņu psihiskās nestabilitātes dēļ


ak tu pret ieropas un ameru VĒRTĪBĀM un DEMOKRĀTIJU--FUI.gejusiem un transugenderiem VISAS DURVIS VAĻĀ,pat pie ģermanciem vajadzēja paciest,ka ameru vietvaldis ambassy blandijās visur ar savu otru vīrpusi.30 gados tā arī neesi sapratis,ka apokalipses jātnieki arvien tuvāk PRĀTOS,ieklausies trakajā -skolnieciņā-jātnieku diversants.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

24.08.2022. 10:53

»

tomēr

labi , ar tik stipru šķielēšanu tas censonis vēl nesāka šaut no tā lielgabala ( p.s.Mūžīga Piemiņa latviešu strēlnieku divīzijas kritušajiem karavīriem


Piekrītu par PIEMIŅU latviešu strēlnieku korpusa kritušajiem karavīriem,palīdzēja saliekt ragā nacistu karapulkus no praktiski visas ieropas.

Atbildēt

tikai viena doma

24.08.2022. 10:23

čangaļu nekaunībai nav un nebūs gala, kā puķinam un tāpat viņi beigs..pļudencijas pļēščiņški pugo samsoni klavieristi bukši tomas magones kiviči ...Dievs ir un būs

Atbildēt

west

24.08.2022. 09:52

Čangaļi bija un vēl joprojām ir iekšēja "5.kolonna"!

Atbildēt

Bomba

24.08.2022. 09:28

Čalis vainu atzinis, vienojies ar cietušo. Kur problēma?

Atbildēt

nesapratu

24.08.2022. 08:53

No kurienes Lapsa rāva, ka prokuratūra lietu izbeigusi uz nereabilitējoša pamata? Par "kapa apgānīšanu" tekstā konkrēti lasāms "secināts, ka viņa darbībās objektīvi nav konstatējama konkrētā paredzētā noziedzīgā nodarījuma pazīme". Ja nu vienīgi par koku bojāšanu, bet kokus bojāt tiešām nevajadzēja.

Atbildēt

Ilvars

24.08.2022. 08:18

»

jibiorio

Kurš teiks, ka prokuratūra nesmird


Stakis to Nozagtu par 1 000 000 eur

Atbildēt

hmm

24.08.2022. 08:13

»

Patiesais

Apsūdzētais Kalve ir tipisks psihiski nestabils cilvēks. Tādi normālai sabiedrībai ir bīstami un tāpēc ir pareizi, ka tomēr sodu saņēma- netiek reablitēts, lai skraida


Ne jau Kalve ir bīstams, bet gan homoseksuālists ģenerālprokurors! Tādiem nav vietas valsts pārvaldes struktūrās viņu psihiskās nestabilitātes dēļ!

Atbildēt

Janis

24.08.2022. 07:42

»

Patiesais

Apsūdzētais Kalve ir tipisks psihiski nestabils cilvēks. Tādi normālai sabiedrībai ir bīstami un tāpēc ir pareizi, ka tomēr sodu saņēma- netiek reablitēts, lai skraida


Kalve Butu Sucmans kas slepkavotu Zagligs Pseido patriotsglumeklis kas Skelei Godmanim Repse Paradnieks zoofils, Rinkevic veidigie un Dubult pseido Latvju patrioti
Cinas ar Beton paliekam Stakis ziedu zaglis
Maju uzcel Slimnicu koku iestadi
Laupitaju banda 30gadus izsaimnieko un Paverdzina Latvju tautu
Latvijas mezi gada 50miljoni izzagti??

Atbildēt

Skolnieciņš

24.08.2022. 07:24

Maba dzeja, kas veltīta Vladimiram Solovjovam un citiem "Russkij Mir kropļiem". 🇷🇺🎤🛐🍑👄👅💩🇷🇺 Соловей, соловей! Пташечка, почему Ты говняно так поёшь? ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🤤 Skolnieciņš® ™Skolnieciņs 🇷🇺🛐💩🇷🇺🛐💩🇷🇺🛐💩

Atbildēt

Patiesais

24.08.2022. 06:31

Apsūdzētais Kalve ir tipisks psihiski nestabils cilvēks. Tādi normālai sabiedrībai ir bīstami un tāpēc ir pareizi, ka tomēr sodu saņēma- netiek reablitēts, lai skraida.

Atbildēt

Diemžēl sistēma smird

24.08.2022. 05:57

»

valdis

vienu zemnieku par nokaltušu koka sazāģēšanu malkā liek cietumā citu par kapa apgānīšanu godā ceļ.Nav svarīgi devies karā vai uzlidojis kosmosā ja ir konstatēts likumpārkāpums tad jābūt atbilstošam sodam tā vismaz notiek tiesiskās valstīs,kur pat bijušos prezidentus soda


Ne jau visus liek cietumā par koku ciršanu dabas parkā kāpu zonā un vel ieņemt leitijā iekšlietu darbinieka amatu ugunsdzēsībā. Vajag mācēt nevainīgi pasniegt par mizgrauzi melot jāmāk.

Atbildēt

valdis

24.08.2022. 02:57

vienu zemnieku par nokaltušu koka sazāģēšanu malkā liek cietumā citu par kapa apgānīšanu godā ceļ.Nav svarīgi devies karā vai uzlidojis kosmosā ja ir konstatēts likumpārkāpums tad jābūt atbilstošam sodam tā vismaz notiek tiesiskās valstīs,kur pat bijušos prezidentus soda.

Atbildēt

tomēr

24.08.2022. 01:13

labi , ar tik stipru šķielēšanu tas censonis vēl nesāka šaut no tā lielgabala ( p.s.Mūžīga Piemiņa latviešu strēlnieku divīzijas kritušajiem karavīriem .

Atbildēt

Absurds

23.08.2022. 22:27


Kad apsūdzību cēla, tad visu nepieciešamo tam taču bija noskaidrojuši un pamats taču tam bija konstatēts? Laikam jau tur tomēr bija arī kāda plāksne ar apbedīto vārdiem, kuru nevarēja neredzēt?
Kas tad mainījās turpmākajā izmeklēšanā? Sākās karš un lieta un apsūdzība vairs neatbilda varas un tās mediju tiražētajam meinstrīmam? Sak, ja jau Rīgā paši jaucam lielo pieminekli, tad netiesāsim taku vairs zemnieku par cita pieminekļa novākšanu Krustpilī..
Ja tas tā ir (un izskatās, ka tā ir), tas ir nožēlojami.. Un par kādu tiesiskumu te var runāt?
Un tad tā ir arī prokuratūras degradēšana..
Bet par ģenerālprokuroru, diemžēl, nav ilūziju. Viņš neizmantoloja iespēju parādīt mugurkaulu un iestāties par cilvēkiem, veselo sapratu un tam atbilstošu tiesiskumu, ko visspilgtāk parādīja
valdības klaji nejēdzīgās un prettiesiskās rīcības atbalstīsana saistībā ar tā saukto covid-19,- neiestājoties pret pilnībā nepamatotajiem un absurdajiem ierobežojumiem, pret cilvēku segregaciju ar kaut kādiem QR kodiem un, jo īpaši,- pret noziedzīgo piespiedu vakcināciju.
Un tapēc jau arī naivi būtu gaidīt, ka ģenerālprokurors rosinās kādas pārbaudes vai krimināllietas šajā sakarā, t.sk arī par nelietderīgu valsts līdzekļu izlietošanu saistībā ar testiem, vakcīnu iepirkumiem u.tt.

Atbildēt

ha-ha

23.08.2022. 20:50

Ja 4.maijā visi neatkarības balsotāji bija komunisti ar savu apkalpi- čekistiem,okupantiem,represīvajiem darboņiem,kuri par to joprojam saņem savus kangaru grašus,tad kādēļ gan viņu varai būtu jābeidzās,ja tagad viņu sardzē stāv NATO un ES,kurus nemaz nemulsinā Latvijas bēdīgā ilgstošā vieta nabadzīgo galā,vadošās vietas inflācijā un sociālajā nevienlīdzībā,pateicoties kurai,jau kuru gadu jāstreiko skolotajiem un jāburkšķ mediķiem.Ja varas stagnācija velkās desmitiem gadu,tad būtu laiks nosaukt stagnācijas pavārus,kuru sejas ir iebalzamētas tv ekrānos.

Atbildēt

RP

23.08.2022. 20:12

»

jibiorio

Kurš teiks, ka prokuratūra nesmird


Kalves kungam izdevies ar vienu šāvienu nobliezt divus zaķus- novākt okupantu varas simbolu un...parādīt publikai prokuratūras nejēdzības.

Atbildēt

reptilis

23.08.2022. 19:59

Nu,redziet,Ukraina ir mums ,kā piemērs...-bija daudz tādu ,kuriem ir vienalga ,kādai varai kalpot....,tagad nākās atšaut ..spridzināt koloborantus:(((...no policijas,drošības dienesta,tiesām,valsts pārvaldes:(((...pat vesela politiskā partija .....viss,kā pie mums 1:1:(((

Atbildēt

Shallow grave

23.08.2022. 17:40

Detalizeetaak vareetu luugt? Ja reiz tas ir apbediijums, tad tak vajadzeetu tur buut kaadai informaacijai par to. TAATAD. Ja tur taada ir, tas noziimee, ka tagad driikstees arii Braalju kapos visu ko demoleet laikam. Ja NAV, tad jaajautaa, kaads statuss vispaar tam lielgabalam bija? Pashvaldiibas inventaars, vai? Razhoshanas liidzeklis? Paliiginventaars? Duraki.

Atbildēt

Pēdējais joske

23.08.2022. 17:23

»

tevi var glābt tikai

laimīga dzīve rusijā


Tevi noteikti sagaidīs NATO vai ASV lauri.

Atbildēt

normāli

23.08.2022. 17:09

»

no Latvijas naudām barojas

ko izspiež priekš krievu mafijas


arī tas lielā mērā taisnība,jo Kariņa valdības ''palīdzība'' firmām lielā mērā tika novirzīta tieši tām nozarēm, kur ir lieli Krievijas mafijas ieguldījumi.

Atbildēt

he-hee

23.08.2022. 17:07

»

draudētājam

Varu pateikt.Tevis noteikti nebūs nākotnē.Un tavu stāstu par "buržuāzisko Latviju,kurā pastalas dzīvoja nabadzībā"arī nebūs


Bet tava komunizma paradize no kuras paši aizbegat to kas palika pari no buržuazijas Latvias bus?

Atbildēt

Patriotiskais gars

23.08.2022. 16:37

ja lielugabals krāsots zovtoblakitnij color un nodots ukropiem aizsardzībai no Krievijas,atbrīvot un Gediminosa Lielkrustu par atjautību zemniekam -patriotam.

Atbildēt

Patriotis

23.08.2022. 16:36

Ja lielgabals nav atrasts, tad tas sāks šaut! Šaus uz mums, jo kaut kur tām bumbām jānokrīt. Uzskatu, ka zaglis būtu jātur apcietinājumā, kamēr viņš nepasaka, kur ir lielgabals.

Atbildēt

Pēdējais joske

23.08.2022. 16:06

Viss skaidrs, cerams arī paliks gulēt bez piemiņas vietas, otrs jautājums šodien notiek pieminekļu demontāžas, jūs paši saprotat kas nākotnē sagaidāms, ko jūs meklējat pie Brīvības pieminekļa,var kāds pateikt, sāks stāstīt pār vēsturi, gribētos dzirdēt šo vēsturi par buržuāzisko Latviju, un kad vara kura bija pat latu neziedoja piemineklim, bet pastalas kuras dzīvoja nabadzībā,. Runājot par šodienas pieminekļu demontāžu, tad varu pateikt nebūs nākotnē ne brīvības pieminekļa un brāļu kapi, Freiberga tevi buldozers samals putra tādā, ko Latvijas vesture nav dzirdejusi

Atbildēt

bet

23.08.2022. 15:46

»

millers

no stukas dažādu iemeslu dēļ nes pa gabalu


no kura pietuvinātā te nenes pa gabalu???

Atbildēt

millers

23.08.2022. 15:42

»

jibiorio

Kurš teiks, ka prokuratūra nesmird


no stukas dažādu iemeslu dēļ nes pa gabalu

Atbildēt

normāli

23.08.2022. 15:22

LV nevienā amatā nav gadījuma cilvēki-tā sacīt no malas-vadoties pēc kvalifikācijas. Visos amatos ir NAŠI...varai pietuvinātie, savukārt vara barojas bieži no Krievijas mafijas naudām..

Atbildēt

jibiorio

23.08.2022. 14:58

Kurš teiks, ka prokuratūra nesmird?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

15

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

FotoEs zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī jūs, vecās bekas no Latvijas Radio redakcionālās padomes, cik smagu profesiju, cik grūtu darbu esam izvēlējušies. Otru senāko amatu pasaulē.
Lasīt visu...

21

No strupceļa uz atdzimšanu

FotoDraugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka ir sasniegts zemākais punkts valsts politikā. Tas, kā darbojas valdošie politiskie spēki, ne mazākajā mērā nepietuvojas nacionālisma pamatprincipiem. Liberālajā valsts politikā nevalda latvisks gars – šķiet, ka tajā gara nav vispār. Vien dreifējošs kuģis, ko saēd sarkanie sociālistu ķirmji un ko draud nogremdēt Austrumu skarbie vēji. Un tomēr – mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā!
Lasīt visu...

21

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

FotoPēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par iekšzemes kopprodukta uz vienu iedzīvotāju pieaugumu, salīdzinot ar 1995. gadu. Pasaules Bankas dati). Tas ir iespaidīgs labklājības pieaugums. Taču šo sasniegumu aizēno mūsu ilgstoša atpalicība no kaimiņiem, neskatoties uz diezgan līdzīgām starta pozīcijām. Problēma nav tikai zemajos ienākumos. Kā to trāpīgi ievērojis ASV vēstnieks Latvijā, šodienas ģeopolitiskajā situācijā būtiska atpalicība no kaimiņiem arī ir nopietns drošības risks.
Lasīt visu...

12

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

FotoPirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību izrādījās negaidīti auglīga. Tiesa, nedaudz īpatnējā veidā. Tā ārkārtīgi tieši un nesaudzīgi atsedza tās problēmas sabiedriskajos medijos, kuras līdz šim bija sekmīgi apslēptas.
Lasīt visu...

21

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

Foto“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem asu kritiku, ka nevar brīvi turpināt, krievināt Latvijas mediju vidi. Šo pozīciju atbalstījusi arī Latvijas televīzija un virkne “pilnīgi neatkarīgo un analītisko” žurnālistu.
Lasīt visu...

12

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

FotoPirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs varas atzari: likumdevējs, izpildvara un tiesu vara. Tā kā mūsu Satversme neskata medijus kā ceturto varu, tad žurnālistiem un mediju redaktoriem nevajadzētu izturēties tā, it kā viņi oficiāli valdītu, vēl vairāk – ka neviens nedrīkstētu viņus kritizēt par sliktu darbu, piemēram, par pārāk vienpusēju un tendenciozu nostāju notikumu, procesu un personu atainojumā.
Lasīt visu...

18

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

FotoPēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina par apdraudējumu fundamentālām demokrātijas vērtībām – vārda brīvībai un mediju neatkarībai. Mēs vēlamies tam pievērst sabiedrības uzmanību un aicināt to nepieļaut.
Lasīt visu...

21

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

FotoJāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar Putinu par iespēju pielietot kodolieročus mainīja manu viedokli par Makrona kungu. Šis Francijas prezidenta paziņojums ir būtisks pagrieziens (ja tas būs noturīgs) Eiropas un kopumā Rietumu līdzšinējā politikā, kas pārsvarā ir bijusi mērķēta uz izvairīšanos no tiešas konfrontācijas ar Krieviju.
Lasīt visu...

12

Labā un ļaunā saknes

FotoĀdolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi dvēselē viņi ir tādi paši kā es.” Pa lielam tāda ir arī atbilde uz jautājumiem, kur ir meklējamas gan labā, gan ļaunā saknes - tās faktiski ir cilvēkos pašos, jo viņu izvēles rada politiskas sekas un nākotni.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...

Foto

Latvijas Pastu ved uz maksātnespēju

Latvijas Pasta pašreizējā valde (Beate Krauze-Čebotare, Andris Puriņš, Jānis Kūliņš un Pēteris Lauriņš) mērķtiecīgi gremdē Latvijas Pastu....

Foto

Donalds Tramps, Ādolfs Hitlers un dzīve uz muļķu kuģa

2016. gadā, pēc referenduma par Lielbritānijas izstāšanos no Eiropas Savienības un Donalda Trampa uzvaras ASV prezidenta velēšanās...

Foto

Cik nopietnas ir Latvijas spējas pretoties Krievijas agresijai?

Nesenais Nacionālo bruņoto spēku (NBS) paziņojums, ka “Latvijā drošības situācija ir tikpat stabila un līdzvērtīga tai, kāda ir...

Foto

Vai sabiedrība pieprasīja “cūkskandālu” un Gunāra Astras izsmiešanu?

Kļūdījos, domādama, ka Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) ir jelkādas iespējas teikt savu “biezo vārdu”, vērtējot sabiedrisko...

Foto

Pēc kulturālas spermas nolaišanas uz krūtīm* progresīvā kultūras ministre ir atradusi jaunu kultūras aktualitāti – iesaistīšanos kultūrā balstītas klimata rīcības draugu grupā

Valdība 19. marta sēdē...

Foto

Aivars Lembergs nekādus Kremļa naratīvus nav izplatījis, toties LSM darbojas Kremļa interesēs

Šī gada 19. martā portāla lsm.lv publikācijā "Lembergs vaino Latvijas valdību "Krievijas provocēšanā"; viņa...

Foto

Uzmācīgie IRši

Pagājušas vien dažas dienas, kopš rakstīju par dažādiem “ķīmiskajiem elementiem”, kas pavada „Jauno vienotību”, un kā vecajā latviešu parunā: “Kā velnu piemin, velns klāt!”...

Foto

Tas, ka cilvēks par nopelnīto naudu var atļauties nogalināt sava prieka pēc, ir tikai apsveicami!

Pazīstu Jāzepu Šnepstu (attēlā) personīgi. Jā, viņš ir kaislīgs mednieks. Dara...

Foto

Vai esi gatavs pievienoties MeriDemokrātiem?

Ļoti skumji, nē - sāpīgi redzēt, kā pasaule jūk prātā. Burtiski! Romas pāvests sludina politisku vājprātu, psihopātu kliķe okupējusi Kremli Krievijā,...

Foto

Krūšturis, spiegi un ietekmes aģenti

Kārtīgam padomju produktam ir pazīstamas anekdotes par padomju spiegu Štirlicu, kuru, pastaigājoties pa bulvāri Unter Den Linden zem Berlīnes liepām, nodod pie krūts...

Foto

Sistēmiskā "pareizuma" vieta atbrīvojas

Pēdējo mēnešu mediju refleksijas uz notikumiem politikā veido dīvainu dežavū sajūtu. Lai kā negribētos būt klišejiski banālam, jāteic, ka vēsturei ir cikliskuma...

Foto

Partnerības regulējums stāsies spēkā, tad arī korupcija noteikti mazināsies

Šodien Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijā uzklausījām Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) un Sabiedrības par atklātību...

Foto

Man izteiktās apsūdzības piesegšanā ir meli

Patiesi sāpīgi bija lasīt, ka Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) padome izsaka man neuzticību un prasa atkāpšanos. Īpaši sāpīgi –...

Foto

Tā nauda pati iekrita aploksnēs, un tā nebija mūsu nauda, un par aploksnēm mēs neko nezinām, un mūsu darbinieki bija priecīgi saņemt tik mazas algas, kā oficiāli deklarēts!

Reaģējot uz partijas Vienotība biroja bijušā darbinieka Normunda Orleāna pārmetumiem partijai, kas publicēti Latvijas medijos, Vienotība uzsver – partijā nekad nav maksātas aplokšņu algas, un tā stingri iestājas pret...

Foto

Aicinu Saeimas deputātu Smiltēnu pārcelties dzīvot uz Latgali

„Apvienotā saraksta” mēģinājums "uzkačāt" savu reitingu pirms Eiropas Parlamenta vēlēšanām izskatās vienkārši nožēlojami. Neiedziļinoties nedz manu vārdu būtībā,...

Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Pēdējā laikā saasinājusies diskusija par to, kādi militāri riski pastāv vai nepastāv Latvijai. Nacionālie bruņotie spēki (NBS) ir izplatījuši paziņojumu,...

Foto

„Sabiedriskā” medija paustais, ka akadēmijas vadība par kādiem pasniedzējiem ir saņēmusi sūdzības gadiem ilgi, neatbilst patiesībai

Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija (JVLMA) ar vislielāko nopietnību attiecas...

Foto

Vai Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās izraisīs būtiskas pārmaiņas sabiedrisko mediju politikā?

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (SEPLP) locekles Sanitas Uplejas-Jegermanes atkāpšanās norādīja uz divām lietām. Pirmā –...

Foto

„Rail Baltica” projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās

Rail Baltica projekta problēmu risinājums labākajās ierēdņu tradīcijās. Vispirms izveidojam tematisko komisiju, kur gudri parunāt un pašausmināties....

Foto

Es atkāpjos principu dēļ

Šodien, 2024. gada 5. martā esmu iesniegusi Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) paziņojumu par amata atstāšanu pēc pašas vēlēšanās. Saskaņā ar...

Foto

Nacionālā apvienība rosina attaisnoto izdevumu slieksni palielināt līdz 1000 eiro

Nacionālā apvienība (NA) rosina palielināt gada ienākumu deklarācijā iekļaujamo attaisnoto izdevumu limitu no esošajiem 600 eiro...

Foto

Mūsu modeļa krīze

20.gadsimtā pasaule pārdzīvoja vairākas modeļu krīzes – 1917.gada revolūcija bija konservatīvisma krīze (turklāt ne tikai Krievijā), Lielā depresija bija liberālisma krīze, Aukstā kara beigas...

Foto

Pret cilvēku apkrāpšanu – moralizēšana, bet pret politiķu atdarināšanu – kriminālsods

Uzmanību piesaistīja divi ziņu virsraksti. Abi saistīti ar krāpniecību. Taču ar to atšķirību, ka vienā...

Foto

Sakāve un “viens idiots” – ielas nepārdēvēs

Latvijas Universitātes padomes loceklis Mārcis Auziņš ar Mediju atbalsta fonda finansējumu Kas jauns[i] vietnē publicējis viedokli par krievu imperiālistu Andreja Saharova,...

Foto

Nedrīkst Ropažu pašvaldības finanšu problēmas risināt uz darbinieku rēķina

Jau kādu laiku cirkulē baumas, ka tiek organizēta Ropažu novada domes esošās varas nomaiņa. Šīs runas sākās...

Foto

Vai līdz rudenim gaidāms pamiers?

Drīzumā varēs noskaidrot, cik lielā mērā ir patiesas sazvērestību teorijas attiecībā uz Zeļenska un Baidena nerakstītajām sadarbībām. Šo teoriju ticamība izgaismosies tad,...

Foto

Kā saimnieks pavēlēs, tā runāsim! Galvenais - nedomāt!

Portālā Pietiek.com kādu laiku atpakaļ atļāvos publicēt pārdomas par ASV, Izraēlu. Biju pārsteigts, cik daudzi cilvēki lasa šo...