Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

12.10.2021. 15:58

Latviešu tautas varoņi melnie bruņinieki,pie kuriem droši var pieskaitït bijušos komunistus,okupäcijas virsniekus,čekas šädus un tädus lïdzsträdniekus,raujäs melnäs miesäs lai iznïcinätu tos,pret kuriem pat čeka bija bezspėcïga.

Atbildēt

Elementāri

06.10.2021. 21:43

»

vecais nīgrais onkulis

Agrāk zāle bija zaļāka i pašam vēl stāveja


Izsaku līdzjūtību. Bet es par citu tēmu.

Atbildēt

Poxdemokrāts

04.10.2021. 17:26

»

Kas šis ir par pļurkstu?

Ko autors gribēja pateikt? Piekariņu aplaizīt


Tas tikai ieskats PLP - politisko līķu partijas vēsturē

Atbildēt

Nefleitē

04.10.2021. 11:40

»

Guntis

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam...


nu,- tieši tajā laikā bija vairāki grupējumi,kas nemaz tik slēpti nodarbojās ar alko kontru-“ļaunas mēles”melsa,ka bij tāds Mono-M, un vēl,un vēl...”Ļaunas mēles”melsa arī biedra Krišt kabinetā notikušo “negadījumu”ar prostitūtu un miesasargu,kurus atrada nošautus.”Ļaunas mēles”melš arī par Buldozera līdzdalību naudas atmazgāšanā uttt.Un kur vēl peripetijas ar pionieru nometnes zemesgabaliem,Mežaparka Saules dārzu.Bet tie jau tikai”sîkumi” šo kungu bilancès.

Atbildēt

Kas šis ir par pļurkstu?

04.10.2021. 10:28

Ko autors gribēja pateikt? Piekariņu aplaizīt?

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

04.10.2021. 09:30

Pat šeit dzēš komentārus, reti, bet izdzēš, ja tiek apšaubīta krievu okupantu leģimitāte Latvijas Republikā.

Atbildēt

jr

04.10.2021. 09:27

»

Guntis

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam...


Vilīts, pamatīgi uzvārijas, būdams premjērs, piesedzot konteinerus ar etanol, kurus ielaida alkohola apritē nesamaksājot akcīzes nodokli.

Atbildēt

Slesera laika skaidras naudas lietosana bija atlauta !

04.10.2021. 05:57

autors karinlevita klikes propagondons.

Atbildēt

juris

03.10.2021. 23:03

Tikai prātu nodzērusi mauka balsos par bijušo komunistu un padomju fašistu pakalpiņu.

Atbildēt

ha ha

03.10.2021. 22:29

»

he he

Smuks pasūtījuma rakstiņš ... Bet smuks


Primitīvs pasūtījuma komentārs ... pavisam primitīvs!

Atbildēt

he he

03.10.2021. 21:25

Smuks pasūtījuma rakstiņš ... Bet smuks!

Atbildēt

Nākamais balsotājs...

03.10.2021. 18:11

Protestos cilvēki piedalās, ne jau lai apjūsmotu cauri kritušos blēžus, bet gan lai izteiktu savu nepatiku, naidu mūsu valstsvīriem! Pārsteidz, ka pēdējie to nesaprot, un izliekas ka tautas knābju cēlāju komandu, tiešām kāds mīl... Diemžēl, ar zivs galvu, process nebūs apturams!

Atbildēt

nevis “stulbeņu zemes pravietis”

03.10.2021. 15:23

bet muļķu zemes sludinātājs.

Atbildēt

Žulis

03.10.2021. 14:06

»

ESMAIJA

Nu. aprēji, kā jau sētas vaukšķim nākas. un tālāk? Kam tālāk ķersies stilbos? Vai tiešām esi tik stulbs, ka neredzi ka Latviju grib pataisīt par tukšu teritoriju un nesaproti , kādēļ tas tiek darīts/ Cik ciemu jau nav no kartes izstrīpots un cik vēl neizstrīpos, ja nogriezts tiek viss, kas dzīvībai ...


Jums tiešām ir sievišķīga loģika: "...vienalga, kas nāks vietā, tikai lai šiem valdīšana beigtos"
Pavērojiet, kas ir noticis iepriekšājās Saeimas vēlēšanās. Vienmēr priekš tādiem kā Jūs ir sagatavotas kādas "jaunas" partijas ar vecajiem vēžiem vai viņu līdziniekiem. Atcerieties tās partijas, kuras it kā "aizgājušas pa skuju taku"(Latvijas ceļš, Tautas partija,JL u.c.) Pa ceļu ir aizgājuši tikai šo partiju nosaukumi. Šo partiju Latvijas postā dzīšanas politika nekur nav aizgājusi, bet tikai pieņēmusies spēkā ar katru jaunu Saeimas sasaukumu. Un arī to partiju personāži tikai mazliet atkāpušies dibenplānā, bet citādi tepat jau vien ir.
Ja neinteresēsieties par to, kas ir kas, tad katra partija ar vecajiem vēžiem, Jums liksies jauna.

Atbildēt

pogaļa

03.10.2021. 13:55

»

olafs

Katrs raksts,kurā tiek kritizēti nākošā parlamenta kandidāti,spodrina viņu "spalvas


Netiek jau kritizēts, tikai objektīvi uzskaitīti "labie darbi" (pat vēl ne viss) un darbības sekas jūtamas vēl tagad, jo katra nākošā valdība taču necenšas labot iepriekšējo kļūdas tikai vēl vairāk pasliktina.

Atbildēt

Skolnieciņš no Pokaiņu meža

03.10.2021. 13:36

Nemanot ir iestājies ilgi gaidītais rudens. Rudens ir ražas laiks, kad cilvēki novāc pavasarī sēto un vasarā kopto ražu, un gatavo krājumus ziemai. Šajā laikā mēs apjūsmojam visu to, ko Dabas Māte mums ir dāvājusi. Mēs izbaudām Dabas Mātes svētību. Diemžēl šo svētīgo ražas laiku aizēno kroņvīrusa pandēmija. Nelūgtais Covid-19 (kovid-19) vīruss ilgstoši mums neļauj pilnvērtīgi dzīvot. Lai atgrieztos pie ierastās dzīves, iesaku ikvienam Latvijas iedzīvotājam vakcinēties! Pašlaik vakcinācija pret Covid-19 (kovid-19) vīrusu ir vienīgā iespēja atgriezties pie ierastās dzīves. Nezaudēsim ticību Dabas Mātes varenībai, vakcinēsimies un dzīvosim drošībā! Iedegsim gaiši zaļu svecīti uz galda par godu Dabas Mātei. Uzvilksim kaklā pīlādžogu krelles un lūgsim visvareno Dabas Māti, lai Dabas Māte uzveic Covid-19 (kovid-19) vīrusu! Lūgsim Dabas Māti ar visu savu sirdi un dvēseli. Dabas Māte mūs nepametīs vienus nelaimē. Dabas Māte mums palīdzēs, jo mēs esam Dabas Mātes bērni.
Svētīgi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#vakcinācija #vakcinācijaPretCovid-19 #veselība #drošība #imunitāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #rituāli #lūgšanas #buršanās #LatvjuDievi #Pērkons #Pērkoņtēvs #DievsPērkons #Pērkons–DebesuTēvs #Māra #DievieteMāra #DzīvībasDieviete #NāvesDieviete #Māra–VeļuMāte # Māra–ZemesMāte #Laima #DievieteLaima #LikteņaDieviete #Skolnieciņš #Senpokaiņi #PokaiņuMežs

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 13:10

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Ja pagrīdes organizācija veidotos no man līdzīgiem, tad tevis un tev līdzīgo nebūtu. Bet ja veidotos no tev līdzīgiem, tad atkārtotos 1940; 1945; 1949 gads un tālāk pēc vēstures grāmatas


Nu, jā, tas nav tas pats, kas ar lāpām pastaigāties, karogus vicināt un "Mēs esam latvieši" barā bļaut.

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

03.10.2021. 13:02

»

Latvija - neizdevusies valsts

Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu lielveikalā. Viens otram teica, ka, ja tauta izveidotu no sava vidus kādu paramilitāru pagrīdes organizāciju un sāktu parazītus pa vienam apšaut, kārtība iestātos visai ātri. Es gan šādām metodēm īsti nepiekrītu, bet kas zina


Ja pagrīdes organizācija veidotos no man līdzīgiem, tad tevis un tev līdzīgo nebūtu. Bet ja veidotos no tev līdzīgiem, tad atkārtotos 1940; 1945; 1949 gads un tālāk pēc vēstures grāmatas.

Atbildēt

Polittehnologu badadzeguzes

03.10.2021. 12:54

»

ESMAIJA

Nu. aprēji, kā jau sētas vaukšķim nākas. un tālāk? Kam tālāk ķersies stilbos? Vai tiešām esi tik stulbs, ka neredzi ka Latviju grib pataisīt par tukšu teritoriju un nesaproti , kādēļ tas tiek darīts/ Cik ciemu jau nav no kartes izstrīpots un cik vēl neizstrīpos, ja nogriezts tiek viss, kas dzīvībai ...


Dēļ tādām štervām un badīgiem tēviņiem arī Latvija ir izzagta un ievesta miljardu parādos. No rīta meli, vakarā meli, TV ekrānos meli, radio meli, avīzēs meli .... vienam uz otru meli, citam par citu - meli.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 12:49

»

Deokupāciju dekolonizāciju

Var ielikt amatos visgudrākos un godīgākos cilvēkus, bet nav kur ņemt valstij līdzekļus,kā vien ceļot nodokļus, jo viss ir prihvatizēts un padarīts par privātiem naudas strautiņiem. Visiem lielajiem valsts uzņēmumiem ir noņemtas pelnošās daļas un atstāts pliks karkass ar nosaukumu VALSTS ..... Tādas...


Noklausījos nejauši divu vīriešu sarunu lielveikalā. Viens otram teica, ka, ja tauta izveidotu no sava vidus kādu paramilitāru pagrīdes organizāciju un sāktu parazītus pa vienam apšaut, kārtība iestātos visai ātri. Es gan šādām metodēm īsti nepiekrītu, bet kas zina?

Atbildēt

lidotàjs & copilots bez parasuta

03.10.2021. 12:47

Man kas pàrdod savu miesu,
Labàk ir ja vairàk viesu.
Tikai plaukstoss veikals labs,
Tagad derétu viens snaps

(tà més dosim hodu cetrus gadus)

Atbildēt

Deokupāciju dekolonizāciju

03.10.2021. 12:42

Var ielikt amatos visgudrākos un godīgākos cilvēkus, bet nav kur ņemt valstij līdzekļus,kā vien ceļot nodokļus, jo viss ir prihvatizēts un padarīts par privātiem naudas strautiņiem. Visiem lielajiem valsts uzņēmumiem ir noņemtas pelnošās daļas un atstāts pliks karkass ar nosaukumu VALSTS ..... Tādas nozares kā alkohols un tabaka, citās ziemeļvalstīs ir valsts monopols un dod pienesumu valsts kasē, bet šeit tas viss aiziet privātās kabatās. Valsts nomenklatūra un visu paveidu tirgoņ parazīti ir savairojušies neredzētos apjomos. Valsts iepirkumos godīgi pat zīmuli vairs nenopirks, bet noteikti kā starpnieks būs kāds savējais.
Valstī viss ir tiktāl sapuvis, ka labošanai vai pārbūvei neder pilnīgi nekas, ir jānojauc kopā ar šķībajiem komunistu-okupantu pamatiem. Jānotiesā visi iesaistītie valsts izzagšanā un tikai tad varēs netraucēti domāt par nākotni jau bez kriminālās naudas spiediena un iekšējo ienaidnieku klātbūtnes.

Atbildēt

Guntis

03.10.2021. 11:52

Tikai dažas piezīmes par meliem šajā rakstā. Krištopāns bija valdībā laikā līdz 2000.gadam.
Tajā laikā akcīzes preču - alkohola, tabakas izstrādājumu un degvielas cenas Latvijā bija tik zemas, ka šo preču kontrabandas no citām valstīm uz Latviju praktiski nebija. Pilnīgi pretēji - cigaretes un alkoholu no Latvijas izveda uz Eiropas Savienības valstīm, kurās šo preču cenas bija vairākas reizes augstākas.
Akcīzes cenu celšana sākās uzreiz pēc tam, kad Lavija iestājās ES. Tajā laikā varas pozīcijās bija Valdis Dombrovskis un Einārs Repše. Akcīzes nodokļa celšana ir Jaunā laika un abu minēto kungu nopelns.

Atbildēt

autoram

03.10.2021. 11:49

Šlesera un Krištopana pakaļskrējēji ir neizglītoti muļķīši, kas nespēj analizēt abu gaismas nesēju politisko pagātni un šodienas mērķus.
Krištopans jau Latviju savulaik nosaucis par MUĻĶU ZEMI.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:37

»

paklau

Tu spēj saprast atšķirību starp "balstīt ekonomiku uz..." un "...veido 0,1% no ekonomikas


Es saprotu tikai vienu, ka LV gadījumā, lai atņemtu varu politiskajiem konkurentiem, divi stulbeņi aizbrauca uz ASV un panāca veselu divu tautsaimniecības nozaru iznīkšanu, dažu tūkstošu iedzīvotāju darba vietu zaudēšanu un vēl visādus "labumus", pēc kā trešais stulbenis nāca klajā ar tekstiem a'la "Nemaz jau tas tranzīts mums tik vajadzīgs nebija". Muļķi pie varas, izrādās, ir desmitiem reižu kaitīgāki par zagļiem.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:33

»

Elementāri

Lai arī pa lielam abu kungu sadarīto var arī šitādā veidā interpretēt, taču viņi tāpat ir galvas tiesu labāki par pašreizējiem. Gribu atpakaļ Latvijā līdz Vienotības laikiem. Ar visiem trūkumiem, kas toreiz bija un "koka" mobīlajiem telefoniem. Dzīve bija labāka un jēgpilnāka. Politiķi zaga, bet nevis...


Ja jāizvēlas viens no diviem ļaunumiem - zagļi, kuriem pietiek prāta un spēju gan par sevi, gan par valsti un pārējiem padomāt (kā Lembergs Ventspilī, piemēram), vai šie nejēgas, impotenti un kaitnieki, tad arī es izvēlos pirmos.

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 11:29

»

atceros, atceros

Ceļus remontēja arī pirms Krištopana un tagad tos remontē par kārtu vairāk nekā tolaik. Savukārt no Krištopana līdz Dombrovska valdībai pagāja 10 gadi kuru laikā budžetu un valsti švorēja visādas šķēļu, emšu, kalvīšu un godmaņu valdības. Laikā, kad Ceļu fonds, kopā ar pārējiem, tika likvidēts, katrā...


Tieši šobrīd remontē, jā, tikai no līdzekļiem, kurus ES ir nesen piešķīrusi ... uzmanību!!! ... sociālās nevienlīdzības mazināšanai. Atgādināšu, ka Krištopana laikā remontēja par spīti tam, ka nekādu ES ziedojumu/fondu nebija. Emsis,Šķēle, Kalvītis ... Kautrējos jautāt, bet Vilim ar tām valdībām kāds sakars?

Atbildēt

Nekā jauna - eks gājiens pēc lielās naudas

03.10.2021. 11:11

Kā amatā, tā tiek pie lielās naudas - caur "puķēm" un "veiksmīgu" biznesu, bet faktiski caur kukuļiem, honorāriem, caur tautas apkrāpšanu un tml.

Atbildēt

Elementāri

03.10.2021. 11:00

Lai arī pa lielam abu kungu sadarīto var arī šitādā veidā interpretēt, taču viņi tāpat ir galvas tiesu labāki par pašreizējiem. Gribu atpakaļ Latvijā līdz Vienotības laikiem. Ar visiem trūkumiem, kas toreiz bija un "koka" mobīlajiem telefoniem. Dzīve bija labāka un jēgpilnāka. Politiķi zaga, bet nevis atklāti laupīja. Iespēju biznesa jomā bija stipri vairāk. Es biju brīvs cilvēks starp brīviem cilvēkiem. Negribu dzīvot koncentrācijas nometnē, kas esot izveidota it kā manis paša labā.

Atbildēt

atceros, atceros

03.10.2021. 10:59

»

Latvija - neizdevusies valsts

Protams, protams, tikai pirms tam ceļus vispār neremontēja. Un vēlāk, kad briļļainais grāmatvedis iekļāva ieņēmumus pamatbudžetā, arī ar tiem kļuva pašvaki. Par algām un visu pārējo ... Cik atceros, Viļa laikā administrēšanas tēriņi bija stingri ierobežoti noteikta procenta no ieņēmumiem rāmī. Vēlāk...


Ceļus remontēja arī pirms Krištopana un tagad tos remontē par kārtu vairāk nekā tolaik. Savukārt no Krištopana līdz Dombrovska valdībai pagāja 10 gadi kuru laikā budžetu un valsti švorēja visādas šķēļu, emšu, kalvīšu un godmaņu valdības. Laikā, kad Ceļu fonds, kopā ar pārējiem, tika likvidēts, katrā ministrijā bija vismaz pa vienam fondam, kas nekādi nebija pakļauti valsts budžetam.

Atbildēt

Lieliskais Cilvēks

03.10.2021. 10:57

»

Latvija - neizdevusies valsts

Nu, nu! Tagad ir pienācis laiks pakritizēt Šlesera panāktu UIN likmes samazinājumu uzņēmējiem uz 15%. Ko teiksiet, ierēdņparazītu interešu pārstāvji


Ja pret lielākiem ļaunumiem,tad LIKSIM uz SĻESARU un KRIŠTOPU!Bet GUDRS-PRĀTĪGS LATVIS BALSOS par MAIZES AUDZĒTĀJIEM------ZEMNIEKIEM-----tikai bez tiem z a ļ a j i e m(ratā tos ar OIKiem saviem)!Cīņai Sveikiņi!Un amnestiju LEMBERGA KUNGAM!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:53

»

pajautāju

Šie teica, ka Roterdamas ostas apgrozījums veidojot 0,1% no Nīderlandes IKP


Nu, tad vēl jo vairāk - ātrāk uz Nīderlandi apgaismot dumjos holandiešus, ka viņiem tada osta nav vajadzīga! Lai slēdz ciet un izpārdod aktīvus, kā jūs, gudrie latvieši, jau esat izdarījuši! :)

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:45

Nu, nu! Tagad ir pienācis laiks pakritizēt Šlesera panāktu UIN likmes samazinājumu uzņēmējiem uz 15%. Ko teiksiet, ierēdņparazītu interešu pārstāvji?

Atbildēt

Hehe

03.10.2021. 10:45

Izsūtāmo saraksti jau palēnām top. Vilītim būs viena no godavietām

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

03.10.2021. 10:43

»

atceros, atceros

Kā tika izveidots Ceļu fonds un vēl desmitiem fondu, kas izsaimniekoja naudu bez kādas kontroles, jo valsts budžetā to tēriņi nebija iekļauti un amatpersonu atalgojumi vispār bija slepeni


Protams, protams, tikai pirms tam ceļus vispār neremontēja. Un vēlāk, kad briļļainais grāmatvedis iekļāva ieņēmumus pamatbudžetā, arī ar tiem kļuva pašvaki. Par algām un visu pārējo ... Cik atceros, Viļa laikā administrēšanas tēriņi bija stingri ierobežoti noteikta procenta no ieņēmumiem rāmī. Vēlāk, kad pie teikšanas nonāca visādi švonderi no ierēdniecības, šī procentu likme tikai regulāri paaugstināta, kamēr ceļu remontiem un uzturēšanai atlika nieks.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Stutes potei būt

FotoVarbūt vēl ir cilvēki, kas naivi iedomājas, ka viņu sadarbības sertifikāts ir uz mūžiem. Nekā tamlīdzīga. Kad iedod velnam mazo pirkstiņu, viņš paņems visu roku. Jau pirmā injekcija atstāj neatgriezenisku ietekmi uz organismu. Taču, ja neesat “atstiepis kājas”, tad laiks stutes potei. Tā gan tiek reklamēta kā kruķis, kas balstīšot veselību. Tomēr, manuprāt, drīzāk būs kā miets pa pieri.
Lasīt visu...

6

Tā nebija nekāda provokācija, grāmatnīcas darbiniekiem tikai izskatījās!

FotoValsts darba inspekcija, veicot pārbaudes uzņēmumos, neizmanto provocējošas metodes vai taktiku. Tāda netika izmantota arī Jūsu norādītajā gadījumā, kas bija preventīva pārbaude, kuras ietvaros tika novērtēta arī epidemioloģiskās drošības prasību ievērošana.
Lasīt visu...

21

Viļņa Ķirša paziņojumi nav īsti korekti

FotoVides pakalpojumu uzņēmuma "Clean R" vārdā vēlos atvainoties visiem rīdziniekiem, kuru pārvietošanās pa Rīgas ietvēm nedēļas nogalē bija apgrūtināta. Situācija ir sarežģīta, taču darām visu, lai to iespējami ātri atrisinātu. Vienlaikus nevaru noklusēt faktu, ka "Clean R "pārziņā" Rīgā ir tikai apmēram 5% ietvju trijās priekšpilsētas. Rīgas ielas, tilti, atlikušie 95% ietvju ir namu apsaimniekotāju, autostāvvietu pārraudzītāju, kā arī pašvaldības un privāto uzņēmumu pārziņā.
Lasīt visu...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

Veselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par...

Foto

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

Pirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem...

Foto

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

Ierobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā...

Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...