Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu

11.09.2022. 17:16

»

Lasītājs

Es domāju balsot par Latvijas kristīgo savienību, jeb krievu savienību. Šitie nav bijuši pie siles nekur, tātad nav zaguši. Par godīgajiem


Krievija ir visiem paraugs zagšanā, pat savu dižo armiju, iedomājieties, vienīgo lepnumu apzaguši - savējie...Diemžēl no turienes arī aug kājas korupcijai, zagšanai, afērām, "krievu biznesam".Nezags tikai savas valsts patrioti, tie, kas mīl un ciena zemi, kurā dzivo.Līdz karam esošā valsts spēja uzkrāt gandrīz 10 tonnas zelta, no tālienes pēc valsts nodibināšanās atgriezās latvieši.Pēc padomju okupācijas viss ir otrādi.Sabojāta mentalitāte, iznīcināts patriotisms, gļēvums un bailes.Un domājiet, ka šie, kuriem ir grūti iemācīties latviešu valodu, nezags???

Atbildēt

Ei, Manel

11.09.2022. 10:02

»

Liekulības tirgus

Gribēšanu jau Dievs visiem devis! Ja neko labāku nevar atrast, tad jāizlīdzas ar vieglas uzvedības sievietēm Un tagad tas "tikumīgais" Manels rikšo pie siles.Nez kā tas saskan ar šleseristu sludinātajām ģimenes vērtībām


varbūt atklāsi intīmas detaļas saviem vēlētājiem, kā tur īsti toreiz bija? Citādi ļaudis visu ko melš. Vienu rakstiņu pietiekkomā tak vari uzskricelēt par šo interesanto gadījumu, tas tak tev tikpat kā divus pirkstus apmīzt.

Atbildēt

duračella

11.09.2022. 09:59

»

Teikas parčiks

Paldies duračella ka pateici, Māliņš atnāks kārtību ieviesīs! Visas emmas paejiet malā


Māliņš vispirms lai ievieš kārtību savā istabā. Neviens viņu neiebalsos, pat lai necer. Grif apsargs ir viņa līmenis.

Atbildēt

JKL>ups

10.09.2022. 14:52

»

ups

Un ignorējot tu vienkārši noskaties, kā pedofils varo kaimiņu puišeli. Ko nu


Pilnīgi muļķīga, nesakarīga doma. Pilnīgi: Ja ticēt Tevis rakstītam, tad nevardarbīgās pretošanas ceļs okupācijai, varai, netaisnībām ir tas pats kas izdarīt noziegumu....Pilnīgs stulbums. Tu-balsojot, veic politisku aktu-ievēli noteiktus cilvēkus...Lieki piebilst, ka neviens-pat Tu nezini šos cilvēkus. Balsot par tiem ko nezini, ir tas pats kas uz ielas iedot pirmam pretīmnācējam 100 EUR ar norumu ka viņs rīt to tev atdos. Tu pats esi tam gatavs-dot naudu pilnīgi svešiem????Bet baalsot-tas ir dot valsts naudu svešiem, tu gan esi gatavs..Kā tas tā var būt???

Atbildēt

Gustavs

10.09.2022. 14:48

Pilnīgi bezjēgas un satura raksts: Pilns parlaments ar izglītotiem un zinošiem, veciem un jauniem, bet visi kā viens uzburti uz afērām. Laikam vaina jāmeklē kur citur, ne izglītībā vai vecumā...

Atbildēt

nu jā

10.09.2022. 14:37

»

Хм

Да, в этом году интересная задача. Нужно подождать опросы поближе. Чтобы точнее понять, кому отдать голос, чтобы постараться побольше интригу накрутить...


"Нелояльные русские придут в сейм"

Kara tiesas ar viņiem ātri tiks galā. Krievs jau lūdz ASV atļaut aiziet no Donbasa. Maskavā sākušās jukas. Nerakstiet vairs pakrieviski. Būs labāk.

Atbildēt

qwe

10.09.2022. 11:58

»

ups

Un ignorējot tu vienkārši noskaties, kā pedofils varo kaimiņu puišeli. Ko nu


"Saprātīgi" balsojot Tu dod savu piekrišanu (mandātu - rīkoties Tavā vārdā), ka pušeli varo pedofils ar MAZĀKO daiktu.
Mazākais ļaunums, vai ne? Ko nu?

Atbildēt

Neķer kreņķi...

09.09.2022. 18:48

»

nu

ko lai dara? Ja pat pats Viedais ir tik zemā līmenī, tad ko var gaidīt no vienkāršās tautas


Ja neko nesaproti, esi par slinku(dumju) tad sēdi mājās un steni, ka grūta dzīve... Ja gribi ko mainīt, tad izvēlies partiju, par kuru gribi balsot, un uz priekšu! Viss tak ir Tavās(mūsu) rokās! Vai tas ir tik sarežģīti, ka jāraksta dumji komentāri?

Atbildēt

qwe

09.09.2022. 16:00

Es personīgi neticu "tukšo aplokšņu" aģitatoriem. Cerams, motivācija ir neizpratne, ne ļaunprātība. "Tukšās aploksnes" nostrādās tikai vienā gadījumā: JA (!?!) pietiekoši daudz tā izdarīs, neviena partija nepārsniegs 5% slieksni. Tas nav reāli. Tas, ko "tukšās aploksnes", VISTICAMĀK, paveiks ir: ar 5% sliekšņa pacelšanu radīsies situācija, ka tiek ievēlēts MAZĀK partiju (bet ne NULLE partiju), nekā bez "tukšo aplokšņu" akcijas. Viskritiskākā gadījumā tiks ievēlēta viena partija. Tas NAV mūsu interesēs. Visas partijas ir pret mums, bet arī savā starpā tās konkurē. Jo to ir vairāk, jo vairāk tās savstarpēji neitralizējas un tērē resursus tam, nevienai neizkārtojot sev "visoptimālāko" pozīciju, kas IR mūsu interesēs, IMHO.

Bet vispārīgi - ja sistēma nav godīga, tā ir jāignorē.
Balsojot par MAZĀKO ļaunumu, Tu nobalsoji par ĻAUNUMU! (Jau kuro reizi? Kauns nav?)

Atbildēt

Novērotājs

09.09.2022. 02:18

»

Viltus ziņa

Nejauciet cilvēkiem galvu! Nav tāda vēlēšanu sliekšņa, kuru nesasniedzot Saeima netiek ievēl3ta. Ja (teorētisks piemērs) tukstotis pieaugušo paliek mājās ( nebalso), miljons cilvēku ierodas iecirkņos, 999 998 nodod tukšas aploksnes, 1 balso par X partiju, otrs par Y partiju: rezultātā x saraksts saņēmis...


Tu mēģini idiotiem iestātīt to, ko viņi tāpat nesapratīs. Bet troļļi tikai pasmiesies, jo lai sačakarētu cilvēkiem prātu, iemet tik daudz sazvērestības teoriju, lai realitēte vispār pazustu. Kam čaiņiks vēl vāra, nobalsos kā Viedais Manels zavešal.

Atbildēt

Huntas trollis

08.09.2022. 23:40

»

LEVITS EGILS

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Kariņa kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas...Cik ilgi turpināsies karš? Kas Ukrainai vajadzīgs, lai deokupētu Krimu? Kāda partneru palīdzība var mainīt kara gaitu? Bruņoto spēku virspavēlnieks ģenerālis Valērijs Zaļužnijs un VRU Nacionālās drošības, aizsardzības un izlūkošanas komitejas priekšsēdētāja pirmais vietnieks ģenerālleitnants Mihailo Zabrodskis atbildēja uz šiem jautājumiem kopīgā tekstā Ukrinform.
Forbes piedāvā saīsinātu un rediģētu versiju.

Kara ilgums Ukrainā
Krievijas Federācijas 24. februārī uzsāktais karš pret Ukrainu jau sen ir noraidīts kā vietējs vidējas intensitātes konflikts. Tas attiecas uz telpiskajiem rādītājiem, iesaistīto militāro spēku skaitu un iznīcināšanas līdzekļu sarakstu.


Kara ilgums Ukrainā jau mērāms mēnešos. Un ir pamats uzskatīt, ka šis laika posms šķērsos 2022. gada kalendāra robežas. Tāpēc ir vērts apsvērt nākamā gada izredzes ne tikai prognožu un pieņēmumu formātā, bet ar konkrētiem soļiem.


Krievijas plāni

Ienaidnieka darbības izredzes var redzēt Izyum un Bakhmut virzienos. Šādas darbības iespējamais galamērķis varētu būt Doņeckas apgabala administratīvās robežas sasniegšana. Izredzes virzīties uz priekšu Zaporožjes virzienā ir vēl pievilcīgākas ienaidniekam. Tas nodrošina turpmākas darbības uz ziemeļiem un tiešu Zaporožžas un Dņepro pārņemšanas draudu radīšanu, kas novedīs pie tā, ka Ukrainas puse zaudēs kontroli pār lielu daļu Ukrainas Kreisā krasta.


Nav izslēgta atgriešanās pie Kijevas ieņemšanas plāna un karadarbības atjaunošanas draudi no Baltkrievijas Republikas teritorijas.

Taču tālāka virzība Dienvidu Buzkas virzienā no operatīvā placdarma Dņepras labajā krastā paver vislielākās iespējas. Panākumi dienvidos, ja tie tiek izmantoti ātri un uzticīgi, var radīt dubultu efektu. No vienas puses, Mikolaja un Odesas apgūšanas izredzes ir diezgan reālas.


No otras puses, draudoša virziena izveide Krivij Rihas virzienā, un nākotnē - draudi Ukrainas centrālajiem un rietumu reģioniem.
Bruņotajiem spēkiem situācija būs sarežģīta kontaktlīnijas faktiskās pozīcijas, resursu un kaujas gatavības spēku komplekta kombinācija un iniciatīvas atrašana ienaidnieka rokās.

No Ukrainas puses viedokļa kontaktlīnijai ir ārkārtīgi nelabvēlīga konfigurācija Izyum un Bakhmut virzienos. Ienaidnieka ievērojamie ķīļi traucē Ukrainas karaspēkam veikt jebkādus operatīvus manevrus, un tā ierobežošanai ir nepieciešams dubults spēku komplekts. Īpaši asi tas jūtams ugunsgrēka postījumu un pretgaisa aizsardzības līdzekļu trūkuma dēļ.

Situācija dienvidos un austrumos ir sarežģīta. Jau tika minēts par ienaidnieka virzīšanās draudiem Zaporožžas virzienā. Pastāv draudi, ka ienaidnieks gūs daļējus panākumus no Guļaipoles virziena, kas var radīt draudus aptvert visu Ukrainas karaspēka grupu austrumos.

Kas nepieciešams bruņoto spēku pretuzbrukumiem

Vienīgais veids, kā radikāli mainīt situāciju, ir 2023. gada laikā sākt vairākus secīgus un ideālā gadījumā vienlaicīgus bruņoto spēku pretuzbrukumus.

Ar nosacījumu, ka Krievijas spēku smaguma centrs ir kontrole pār Krimu, ir loģiski plānot 2023. gada operācijas vai operāciju sēriju pussalas sagrābšanai.

Šādai plānošanai, pirmkārt, būtu jānodrošina nepieciešamā karaspēka komplekta pieejamība. Un mēs noteikti nerunājam par militārajām vienībām un bruņoto spēku vienībām, kas jau darbojas 2500 km frontē no Hersonas līdz Kovelai.

Lai sagatavotu ofensīvas kampaņu, ir jāizveido viena vai vairākas operatīvi stratēģiskas grupas, kas sastāv no 10 līdz 20 apvienotām militārām brigādēm – atkarībā no Ukrainas pavēlniecības plāna un ambīcijām.

To var izdarīt, tikai nomainot galvenos ieroču veidus pret modernajiem, ko nodrošina Ukrainas partneri, un saņemot no tiem papildu skaitu raķešu un munīcijas, artilērijas sistēmas, raķešu sistēmas, elektroniskās kara iekārtas utt.

Ukrainas stratēģija ir tieši atkarīga no pieejamajiem resursiem un tikai no tiem. Un, ja situācija ar kadru skaitu bruņotajiem spēkiem, iespējams, izskatīsies diezgan laba, tad par smagajiem ieročiem un munīciju to nevar teikt.

Bet politiskās gribas klātbūtnē, plānojot, izmantojot pasaules vadošo valstu ražošanas bāzi un rezerves, šādas grupas izveide un aprīkošana bruņoto spēku sastāvā ir absolūti reāla.

Par Krimas zaudēšanu agresoram

Pieņemsim, ka bruņotie spēki guva pilnīgus panākumus 2023. gada kampaņā un pārņēma savā kontrolē Krimu.

Krievijas Federācija zaudē Melnās jūras flotes bāzi, lidlauku tīklu, ievērojamu daudzumu materiālo resursu krājumu un, visticamāk, ievērojamu skaitu personāla un aprīkojuma.

Tajā pašā laikā nekas nevar traucēt sāpīgajai, bet ļoti reālajai Melnās jūras flotes pārvietošanai uz Novorosijskas jūras spēku bāzi Melnās jūras austrumu piekrastē. Agresora militārā klātbūtne reģionā tiks saglabāta līdz ar raķešu trieciena draudiem.

To pašu var pieņemt par Krievijas aviācijas izmantošanu, piemēram, Primorsko-Ahtarskas un Jeiskas lidlaukiem. Ievērojama apjoma materiālo resursu krājumu zaudēšanai Krievijas Federācijas bruņotajiem spēkiem būs pagaidu efekts. Personāla un aprīkojuma zudumus skaita ziņā krievi laika gaitā var papildināt.

Tas ir, pēc 2023. gada mēs varam runāt tikai par jaunu konfrontācijas posmu - nepārtrauktu konfliktu, dzīvību zaudēšanu, resursu patēriņu un neskaidru gala rezultātu.
Tiek piedāvāta cita pieeja Krievijas spēku smaguma centra un pašas kara būtības noteikšanai.

Kā izlīdzināt Ukrainas un Krievijas spēju atšķirības

Visspilgtākā ir atšķirība iznīcināšanas līdzekļu galīgajā sasniedzamībā. Ja Krievijas Federācijas bruņotajiem spēkiem tas ir līdz 2000 km, ņemot vērā gaisa spārnoto raķešu lidojuma diapazonu, tad Ukrainas bruņotajiem spēkiem tas ir ierobežots līdz 100 km ar raķešu lidojuma attālumu un novecojušā OTRK sākuma pozīciju atrašanās vietas dziļums.

Tas ir, Ukrainas bruņoto spēku iznīcināšanas līdzekļu darbības rādiuss ir gandrīz 20 reizes mazāks nekā ienaidniekam. Tas nozīmē, ka bruņotie spēki var sist ar novecojušiem ieročiem tikai līdz ienaidnieka operatīvās aizmugures dziļumam. Tajā pašā laikā ienaidnieks spēj nesodīti dot precīzus triecienus mērķiem visā valsts teritorijas dziļumā.
Kamēr šī pozīcija tiek saglabāta, šis karš var turpināties gadiem ilgi.

Kā to izdarīt?

Pretoties ienaidnieka spējai rīkoties līdzīgi un līdzīgā diapazonā. Runa nav tikai par konkrētiem apzīmējumiem, piemēram, Himars MLRS raķetei MGM-140B ATACMS Block 1A. Jāpiemēro visaptveroša pieeja Ukrainas Bruņoto spēku artilērijas, raķešu spēku, taktiskās aviācijas un Jūras spēku aprīkošanai.

Diskusijai vajadzētu būt par spēju veidošanu, nevis tikai par ieroču un ekipējuma apjomu brigādēm, kuras paredzēts pāraprīkot.
Tikai šajā gadījumā ir iespējams apspriest ietekmi uz Krievijas Federācijas patieso smaguma centru šajā karā.

Ukrainas darbības un stratēģiskās perspektīvas 2023. gadam atbilstošu līdzekļu saņemšanas gadījumā izskatīsies pavisam citādas nekā šodien. Pašu Ukrainas bruņoto spēku draudu klātbūtne, izmantojot atbilstoša diapazona iznīcināšanas līdzekļus, liks Krievijas Federācijai citādi apsvērt mūsu konfrontācijas būtību, gaitu un iznākumu.

Partneru militārā un tehniskā palīdzība
Ir divi būtiski faktori, kas kopš agresijas sākuma ietekmē lēmumu pieņemšanu, termiņus un ienākumu apjomu.

Pirmais no tiem ir maldīgs priekšstats par Krievijas un Ukrainas kara vērienu. Neskatoties uz pietiekamu
informācijas daudzumu, mūsdienu paaudzei, pasaulei un eiropiešiem ir grūti iedomāties kaujas operācijas Otrā pasaules kara stilā.

Lielvaras agresijas atvairīšana no Ukrainas prasa un prasīs ievērojamus materiālos resursus un finansiālas izmaksas vēl ilgu laiku.
Otrs faktors ir tiešie Krievijas Federācijas draudi, izmantojot taktiskos kodolieročus. Militārās darbības Ukrainas teritorijā jau ir pierādījušas, cik lielā mērā Krievijas Federācija atstāj novārtā globālās kodoldrošības jautājumus.
Nevar pilnībā izslēgt iespēju pasaules vadošajām valstīm tieši iesaistīties "ierobežotā" kodolkonfliktā, kas liek domāt par Trešā pasaules kara perspektīvu.

Paturot prātā tik sarežģītu un neviennozīmīgu faktoru kombināciju, ir jāapsver 2023. gada militārās kampaņas izredzes.

Atbildēt

HT

08.09.2022. 22:03

»

Es turpretī

Taisni Lemberga dēļ vien es varētu par viņiem nobalsot ( no politikas esmu tālu, kas tur godīgais, kas apmelotais, nezinu.) Vienkārši: mans balsojums būs Protesta balsojums. Lemberga pieminēšanu, izvirzīšanu uztveru ( savā sadzīves līmenī, godīgi teikšu) kā Protestu pašreizējam " establišmentam". Lembergs...


Noskatieties Delfi video, kur tiekas žurnāliste tiekas ar Pīlēnu un viņa cirvjiem. Uzzināsit, ka ZZS biedram A. Krauzem ir visaugstākā pielaide valsts noslēpumiem un to, kā JV huntisti ar Kariņu daudzus mēnešus lenca Krauzi, lai pārvilinātu uz JV, galīgi iznīcinot Lemberga domubiedru kodolu ZZS.

Šodien cionists Levits publiski lielījās, kā iznīcinājuši ZZS ar LETAs tekstu par to, cik ilgi strādājusi Saeimes koalīcija. Protams, Lembergu Kariņš ar Bordānu iebāza cietumā ar ionistu sankcijām un Lembergs kļuva par politisko ieslodzīto.

Atbildēt

Es turpretī

08.09.2022. 21:36

»

vēlētājs

Gribētos piebilst par šeit nedaudz pārspriesto ZZS. Tā kā premjera kandidātu piesaka nevienu citu kā .. Lembergu!!!. Dzirdēju reklāmā kā viņš lielās ka nu tikai strādās tā, ka visiem būs labi. Gandrīz vai sanāca smiekli, ja vien tas nebūtu skumji...


Taisni Lemberga dēļ vien es varētu par viņiem nobalsot ( no politikas esmu tālu, kas tur godīgais, kas apmelotais, nezinu.) Vienkārši: mans balsojums būs Protesta balsojums. Lemberga pieminēšanu, izvirzīšanu uztveru ( savā sadzīves līmenī, godīgi teikšu) kā Protestu pašreizējam " establišmentam". Lembergs var patikt vai nepatikt, bet viņa vārdam ir Spēks .

Atbildēt

Viltus ziņa

08.09.2022. 21:31

»

ieteikumi

Ieteikumi vēlētājiem un balsotājiem...


Nejauciet cilvēkiem galvu! Nav tāda vēlēšanu sliekšņa, kuru nesasniedzot Saeima netiek ievēl3ta. Ja (teorētisks piemērs) tukstotis pieaugušo paliek mājās ( nebalso), miljons cilvēku ierodas iecirkņos, 999 998 nodod tukšas aploksnes, 1 balso par X partiju, otrs par Y partiju: rezultātā x saraksts saņēmis 50 procentu balsu, y saraksts arī 50 procentu balsu. Ja tukšas aploksnes 999 999 un viena ar sarakstu, tad tas saraksts ievēlēts ar 100 procentiem balsu. Jo Balsu Samēru Rēķina no Derīgajām Zīmēm ( ne - kļūdainām, ne nulles zīmēm, tukšas aploksnes nav derīgas zīmes).

Atbildēt

Krīze

08.09.2022. 20:34

»

Manelam taisnība

Iet pilsoņkarš visā Eiropā- sorosa pederastu un švābistu kliķe pret tautas masām nacionālajās valstīs.Pilnīgi skaidrs, ka līs asinis , jo agresīvais mazākums nepadosies...


Ir vajadzīgi politiķi, kas nerūpējas par Gaso un Latvenergo peļņu, kurai vispar nav jābūt. Bet jābūt lētai enerģijai.Un man ir vienalga, kurš no galvgala ar nolaistām biksēm rāpos uz Minsku vai Maskavu. Valsti jāglābj no sabrukuma, ES ir līķis.Neviens vairs mums nepalīdzēs

Atbildēt

Balsojiet par lielākajiem kretīniem

08.09.2022. 16:23

»

Jautājums

Vai šis Manuēls gadījumā nav Šķēle vai viņa čoms? Kaut kur tik dzirdēts princips - balsojiet par lielākajiem kretīniem


Šķēle jau sevi iedomājies baigi gudro esam.Kaut gan pats tāds kretīnisks kampējs vien ir.

Atbildēt

Liekulības tirgus

08.09.2022. 16:19

»

manels ir Armands Māliņš, slavens ar to, ka kādreiz, deputats būdams iekūlās skandālā ar mau...piedošanu, vieglas uzvedības sievietēm. Negribeja maksāt par pakalpojumu vai kaut kas tāds, to viņam pašam jāprasa. Pēc tam strādājis par cietumsargu, tagad ir apsēsts antivakseris un grafomāns. Nu un pašlaik...


Gribēšanu jau Dievs visiem devis! Ja neko labāku nevar atrast, tad jāizlīdzas ar vieglas uzvedības sievietēm Un tagad tas "tikumīgais" Manels rikšo pie siles.Nez kā tas saskan ar šleseristu sludinātajām ģimenes vērtībām?

Atbildēt

Spoguļefekts

08.09.2022. 16:10

Paskaties spogulī,Manel, ieraudzīsi galveno dunduku! Neprofesionāli makšķerē balsis savām interešu grupām!

Atbildēt

Kaupēns

08.09.2022. 15:34

»

Labais

Tie ko Manelis liek priekšā būs pakaļā, bet tie kas augšā būs apakšā. Sistēma jāmaina visa bez žēlastības


Daudz bendesmaisus esi novālējis? ;) Kuru Latvijas reģionu kontrolē tavi kaujinieki? :))

Atbildēt

Atklāts kliķes melis

08.09.2022. 15:30

»

ieteikumi

Ieteikumi vēlētājiem un balsotājiem...


100% MELI: TOMĒŖ – un tas ir daudz svarīgāk! - ja tukšās aploksnes ir masveidā, tad Saeima netiks ievēlēta vispār un iestāsies varas krīze, un būs jāmaina vēlēsanu sistēma.
Tukša aploksne neizsauks NEKĀDU krīzi, vienīgi palīdzēs varas partijām, jo šamējie tukšas aploksnes nemetīs.

Atbildēt

Хм

08.09.2022. 11:26

Да, в этом году интересная задача. Нужно подождать опросы поближе. Чтобы точнее понять, кому отдать голос, чтобы постараться побольше интригу накрутить.
Ну и конечно, подождем дальнейших инициатив президента и Бордана, что еще придумают для поднятия рейтинга ЦС и РСЛ. Пока видно, что их инициативы не работают, у РСЛ опять рейтинг упал-пока некем пугать "Нелояльные русские придут в сейм"

Atbildēt

Manelam taisnība

08.09.2022. 10:34

Iet pilsoņkarš visā Eiropā- sorosa pederastu un švābistu kliķe pret tautas masām nacionālajās valstīs.Pilnīgi skaidrs, ka līs asinis , jo agresīvais mazākums nepadosies.
Krietēriji vēlēšanām noteikti precīzi- neviens, kurš no starta nenoliedz sadarbību ar Koalīcijas partijām, nedrīkst tikt ievelēts.
Neviens, kas neiebilda pret spaidu vakcināciju, nedrīkst tikt ievēlēts.
Neviens, kas kaut vai pieļauj domu par vakcinācijas kampaņām, lokdauniem, cenzūras turpināšanu , arī nedrīkst tikt ievēlēts.
Varas pediņi nerisinās enerģijas krīzi, kā to šobrīd dara Ungārija, uzspļaujot mirstošajam ES

Atbildēt

LEVITS EGILS

08.09.2022. 10:21

»

Krišjānis Kariņš

Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Levita kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas...


Draugi! Dāmas un kungi! Ekselence Kariņa kungs! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Globālisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Etniskie “teroristi” - latvieši! Liberāldemokrāti! Huntisti! Miljonāri un plukatas!


Šķietami nestabilā 13. Saeimas koalīcija izrādījās “pārsteidzoši stabila un produktīva”!


8. septembris 2022Lai arī 13. Saeimas valdošo koalīciju veidoja liels skaits it kā ideoloģiski dažādu politisko spēku, valdība ir izrādījusies “pārsteidzoši stabila un produktīva”.


Vislielākais paradokss, manuprāt, valdošās koalīcijas darbā, piemēram, valdību izveidoja Saeimas vismazākā partija Jaunā Vienotība ar K. Kariņu vadībā, kuras virzību kūrēja valsts drošības dienestu struktūras sadarbībā ar Izraēlas un ASV slependienestiem Latvijā un mums izdevās vienu no lielākajām partijām samalt smalkās drumslās. Esmu lepns, ka ņēmu aktīvu dalību sadarbībā ar valdības vadītāju, kuru labi pazīstu no Vācijas laikiem, kad dzīvojām Minsterē, ka šādos apstākļos pirmo reizi Latvijas vēsturē valdība būs nostrādājusi pilnus četrus gadus līdz nākamajām vēlēšanām!


Globālā pandēmija un Krievijas karš pret Ukrainu pilnībā neizmainīja iecerēto politisko dienaskārtību un palīdz nostiprināt ar 13. Saeimas atbalstīto likumdošanu mūsu jaunās Huntas spēku, jo tieši 13. Saeima pandēmijas laikā pieņēmusi ievērojamu skaitu konceptuāli nozīmīgu likumu, kas ilgtermiņā kalpos mūsu Huntas drošībai, Latvijas zemē kā “formālas tiesiskas un modernas valsts attīstībai”.


Pateicoties veiksmei, ar kādu Saeimas spīkere I. Mūrniece organizēja 13. Saeimas “balsošanas mašīnas darbu”, lai valdība pandēmijas laikā viegli izdotu MK noteikumus pūlim, valdībai ar Huntas augstāko amatpersonu ciešo sadarbību vienlaikus kopā ar jau manis minētām specdienestu struktūrām ir būtiski izdevies nostiprināt mūsu Huntas drošību – Latvijā ir vairāk sabiedroto karavīru, armijai ir labāks bruņojums un komandstruktūra. Pūlis tiek kontrolēts vismodernākajām novērošanas un noklausīšanās elektroniskajām iekārtām no Izraēlas, kuras ieviesām pandēmijas laikā, lai sodītu pūļa vienības par nepakļaušanos valdības izdotiem MK noteikumiem, par kuriem nebija un nav vairs jābalso 13. Saeimai.


Tāpat tiks palielināti izdevumi aizsardzībai līdz 2,5% no iekšzemes kopprodukta, taču Krievijas “agresīvais imperiālisms” pārskatāmā periodā, cik esmu informēts saskaņā ar “valsts noslēpumiem”, vēl ilgi turpinās apdraudēt Latviju un Eiropu.


Tāpēc mūsu Huntas aizsardzības ministra A. Pabrika priekšlikums no 2023.gada iedibināt kosmopolītisku un internacionālu Huntas aizsardzības dienestu ir laicīgs, nepieciešams un atbalstāms, jo atbildība par “savu valsti”, tās neatkarību un demokrātiju jānoveļ uz paša beztiesiskā pūļa pleciem Huntas vadošo personu drošībai. Mēs nevaram atpalikt no Kremļa varas principiem ar Rosgvardijas uzdevumiem gādāt par Kremļa politisko vadošo personu drošību.


“Arī 13. Saeimas pieņemtais likums par aizsardzības mācību skolās sekmēs pūļa elementu audzināšanu un patriotismu Huntas vajadzībām. Aizsardzības mācība būs “īstā pilsonības skola” pūlim.


Huntas drošībai kalpo 13. Saeimas un valdības veiktais finanšu sistēmas kapitālais remonts sadarbībā ar Pasaules Banku un ASV un Izraēlas specdienestiem, kur komerclīgumi ar Huntas Valsts kasi pūlim nav un nebūs pieejami publiski. Mūsu 4. Maija valsts finanšu korporācijas sadarbība ar Pasaules Banku vairs nevar izmantot noziedzīgiem mērķiem - Latvijas zemes ekonomikas attīstībai un pūļa labklājības celšanai. Pandēmijas laikā veiksmīgi ir sagrautas izglītības un veselības aizsardzības sistēmas, uzlabojušies demogrāfiskie rādītāji ar mirstības palielināšanos. Ekonomika tiek veiksmīgi grauta mūsu Huntai pieejamiem visiem finanšu instrumentiem, beidzot ir atjaunota Latvijas valsts kā huntas “starptautiskā reputācija” Jaunās Pasaules valdības acīs. Kā ikvienam no pūļa publiski zināms, šogad notika Jaunās Pasaules valdības pirmais sammits zem daudzsološās Expo-22 zīmes.

Atbildēt

vēl

08.09.2022. 07:15

»

lauķis

Vispār jau partijniekus nevar pārdot jo tie paši gatavi pārdoties vienalga kam,kā saka,visu izšķir slāpes


Partijniekus varbūt arī nevar pārdot, bet partijas gan. Arī uz šīm vēlēšanām dažas tādas ir pārdotas.

Atbildēt

veeleetaajs

08.09.2022. 06:46

»

Zzzzzzorro

Kurs kriterijs ir svarigaks par brivibu,cilveka pascienu,tiesibam stradat un apgadat sevi,gimeni,bernus


Tu nedaudz paarprati. Protams, Tev taisniiba. Biju domaajis konkreetaas veeleeshanas, nevis kriteerijus vispaar.

Atbildēt

lauķis

08.09.2022. 06:13

»

vēl

Vēl viņš ir slavens ar to, ka pārdeva savu partiju krievu nacistiem


Vispār jau partijniekus nevar pārdot jo tie paši gatavi pārdoties vienalga kam,kā saka,visu izšķir slāpes.

Atbildēt

lauķis

08.09.2022. 06:05

»

manels ir Armands Māliņš, slavens ar to, ka kādreiz, deputats būdams iekūlās skandālā ar mau...piedošanu, vieglas uzvedības sievietēm. Negribeja maksāt par pakalpojumu vai kaut kas tāds, to viņam pašam jāprasa. Pēc tam strādājis par cietumsargu, tagad ir apsēsts antivakseris un grafomāns. Nu un pašlaik...


Kopš tiem laikiem jau pagājuši gadi padsmit un aitiņām atmiņa īsa.Tas mendelis atkal aģitē par kārtējo saulvedi cerībā ka pats atkal tiks pie saldās siles.
Ja parakņātos pa deputātu kandidātu skapjiem tad skeleti atrastos visiem jo savādāki partijām nav vajadzīgi.Partijas pievelk neliešus.

Atbildēt

Krišjānis Kariņš

08.09.2022. 00:44

»

Jēkabs

Te nav vieta romānu rakstīšanai vai emociju izgāztuve. Ja nemāki īsi un sakarīgi uzrakstīt-labāk neraksti neko


Draugi! Dāmas un kungi! Strādnieki un zemnieki! Švābisti! Proletārieši! Nacisti un fašisti! Sociāldemokrāti un komūnisti! Liberāldemokrāti! Huntisti! Plukatas!

Tautai ir beidzot jāuzticas valdībai. Un man personīgi, jo esmu gan ASV pilsonis, gan vietējo politisko partiju apvienības "Jaunā VIENOTĪBA" līderis un Valdes priekšsēdētājs.

Valdība paziņo, viss kļūs dārgāks, mums un jums ir katram jādomā par saviem paradumiem tērēt.

Bez astoņu globàlo kompàniju akcijàm, kas man pieder un kuru patieso vērtību naudas izteiksmē CVK mājas lapā neesmu līdz šim uzrādījis, man dažādās pasaules bankās noguldīti vismaz 130 000 € un 300 000 $. Es zinu, ko stāstu, mīļie draugi! Zinu, ko drīkstu un ko nedrīkstu plašāk izpaust par to, kas un kur pieder manai ģimenei arī noguldījumos ofšoru finanšu kompānijās.

Ukrainā notiek karš, kas Latvijas valstij maksā traģisku cenu, uzturot gatavībā Latvijas bruņotos spēkus iespējamai “X stundai”, KF intervencei Latvijā. Tam tiek gatavots Huntas aizsardzības birojs un Huntas aizsardzības dienests ar brīvprātīgu un piespiedu dienestu.

Ir skaidri zināms, draugi, ka enerģētikas cenas turpinās pieaugt, taču valstij un tās cilvēkiem ir jāsaglabā aukstasinīgs miers.

Patlaban ir būtiski saprast, ka jebkuru naudu nākotnē var atpelnīt, jo Latvijas ekonomika joprojām progresīvi turpina attīstīties ar daļēju un īslaicīgu negatīvu pieaugumu.

Nu nav tā, ka tikai bruņotie spēki vien dzīvos komfortā un ka valdība katru dienu to vien dara, kā plāno pasliktināt tautas stāvokli.

Mēs nevarēsim visas pūļa uzturēšanas izmaksas 100% kompensēt, tas jāsaprot, šī doma jānoliek pie malas, bet mēs varēsim pēc vajadzības nokompensēt pārāk strauju cenu kāpumu, lai tauta nedotos ielās ar sociāliem protestiem. Mēs variēsim!

Es tiešām nedomāju, ka ir kāds veids, kā no tā izbēgt, tāpēc man ir daži padomi.

Biežāk nekā parasti dodoties uz pārtikas veikalu, jūsu budžets ļoti ātri tiks apēsts. Tam īpaši pievēršama uzmanība.

Latvieši beidzot ir gatavi atvadīties no savām vecajām treniņbiksēm, kurās vaļājās pa dīvānu pandēmijas laikā un lamāja valdību. Lai samazinātu drēbju jaunas kārtas izmaksu, treniņbikses var mēģināt pārdot, taču šis tomēr nebūs labākais laiks iepirkties, ja neskaita atkārtoti izmantojamo apģērbu un apavu superlielveikalus.
Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: pirms pērkat kaut ko jaunu, pārvērtiet vecās drēbes naudā!

Apkures rēķini šajā un citās sezonās arī man vienmēr ir likuši izspiesties aukstiem sviedriem.

Kas attiecas uz gaidāmām degvielas vēl augstākām cenām, kas turina pieaugt. Mans taupītāja, profesionāļa, padoms: atkarībā no dzīvesvietas starp degvielas uzpildes stacijām var būt lielas cenu atšķirības.

Mēbeles. Laba netīrumu noņemšana un svaiga krāsas kārta var sniegt tik ļoti nepieciešamo stimulu aizmirst par mēbeļu veikalu.

Medicīnas aprūpē daudziem latviešiem šīs izmaksas jau ir nesasniedzamas. Ja aizkavēsies ar došanos pie ārsta, tu samazināsi pakalpojuma cenu, ja visi tā rīkosies.

Un visbeidzot. Pandēmijas laikā daudziem latviešiem solīju dzīvi padarīt nepanesamu. Lai sasniegtu šo izcilo mērķi tirgus ekonomikā, ceru, ka mani padomi arī jums palīdzēs kļūt par miljonāriem!

Karš pret Krieviju ir mūsu nākotne! Ja vairs nevari izturēt dzīves dārdzību, iesniedz dokumentus un dodies uz Ukrainu karot vai stājies Zemessardzē.

Atbildēt

cienījamais autor

07.09.2022. 22:58

,jūs esat par stulbu šim gadsimtam.Kauns jūsu saimniekiem.

Atbildēt

tas, ka tu balsosi-

07.09.2022. 22:38

»

Jēkabs

Tikai par Tevi un citiem tādiem kā Tu


tā jau ir diagnoze, ne tikai galējs stulbums.

Atbildēt

Tikai mieru

07.09.2022. 22:35

»

MIks

Tikai mieru: Jēkabs pareizi uzrakstīja. Ja kāds grib rakstīt romānus-lai tos publicē ne komentos bet kaut vai DELFI


tev arī aizmirsa atļauju paprasīt, pareizais "jēkab"?

Neproti lasīt - nelasi un turi žaunas uz krampi.

Atbildēt

Jēkabs

07.09.2022. 22:07

»

nemāki īsi un sakarīgi uzrakstīt-

par ko balsosi


Tikai par Tevi un citiem tādiem kā Tu...

Atbildēt

Bijušais konservatīvās partijas biedrs

07.09.2022. 21:59

Pretīga partija. Konservatīvo partiju Bordāns dibināja ar vienu mērķi - atgūt tieslietu ministra krēslu, ko, viņaprāt, netaisni TĀDAM IZCILAM MINISTRAM bija atņēmis Nacionālās apvienības Rasnačs. Privātās sarunās viņš nacionāļus sauca par fašistiem... Un šī lielā nodevība - partijas programmā tika solīts atbalsts tradicionālajām ģimenēm!

Atbildēt

MIks

07.09.2022. 21:57

»

varētu padomāt, ka

tev aizmirsa atļauju paprasīt, izgāztuves dežurant


Tikai mieru: Jēkabs pareizi uzrakstīja. Ja kāds grib rakstīt romānus-lai tos publicē ne komentos bet kaut vai DELFI.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Eiropas Parlamenta vēlēšanas nāk ar uzlabotu vēlēšanu likumu un jaunām iespējām nobalsot

FotoAr katrām jaunām vēlēšanām tiek mazliet pilnveidotas un atvieglotas iespējas nobalsot — Eiropas Parlamenta vēlēšanas jūnija sākumā nav izņēmums. Lasām likumu un aplūkojam, kādas jaunas iespējas un ērtības šogad ieviestas nobalsošanā.
Lasīt visu...

6

Latvijas Televīzija kā pēdējais krievu valodas bastions?

FotoLaikā, kad skolas pāriet uz mācībām tikai latviski, kad atsakāmies no krievu valodas kā otrās svešvalodas, kad pat Latvijā dzīvojošajiem Krievijas pilsoņiem jāpierāda savas latviešu valodas zināšanas, Latvijas Televīzija (LTV) kā tāds atpakaļrāpulis nākusi klajā ar paziņojumu, ka Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates tā rīkos arī krievu valodā!
Lasīt visu...

18

Ne prātā mums nenāk atcelt debates Krievijas valsts valodā

FotoLatvijas Televīzijas Redakcionālā padome šobrīd neizskata iespēju atcelt plānotās RUS.LSM Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates.
Lasīt visu...

6

Priekšvēlēšanu debatēm jābūt valsts valodā

FotoŅemot vērā sabiedrībā aktualizēto diskusiju par priekšvēlēšanu debašu organizēšanu krievu valodā, partiju apvienība Jaunā Vienotība uzsver, ka īpaši kopš Krievijas brutālā iebrukuma Ukrainā ar Latvijas medijiem ir jākumunicē Latvijas valsts oficiālajā – latviešu – valodā. Arī Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu laikā diskusijām medijos jābūt tikai valsts valodā, tādēļ politisko partiju apvienības Jaunā Vienotība pārstāvji nepiedalīsies priekšvēlēšanu debatēs un raidījumos, kas notiks krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinām kritiski vērtēt Tieslietu ministrijas bez sociālo partneru iesaistes un visu ieinteresēto personu informēšanas izstrādāto likumprojektu

FotoSaeimas 2024. gada 16. maija darba kārtībā izskatīšanai otrajā lasījumā ir iekļauts likumprojekts Grozījumi likumā “Par atjaunotā Latvijas Republikas 1937. gada Civillikuma ievada, mantojuma tiesību un lietu tiesību daļas spēkā stāšanās laiku un piemērošanas kārtību” (565/Lp14). Likumprojekts Saeimā iesniegts 2024. gada 17. aprīlī un pirmajā lasījumā izskatīts jau nākamajā dienā. Lai arī likumprojekts skar aptuveni 300 tūkstošus iedzīvotājus, viņu viedoklis tāpat kā vairākos Satversmes tiesas spriedumos izteiktās atziņas un ekspertu brīdinājumi ir ignorēts.
Lasīt visu...

21

Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates Latvijā drīkst notikt tikai valsts valodā – latviešu valodā

FotoKomentējot publiski pieejamo informāciju – Latvijas Televīzija 2024. gada 3., 4., 5. un 6. jūnijā ir paredzējusi Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu debates rīkot krievu valodā – Latviešu valodas aģentūra izsaka skaidru nosodījumu, vēršot atbildīgo personu un sabiedrības uzmanību, ka šāda rīcība ir pretrunā gan ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu, gan ar Valsts valodas likumu. Eiropas Savienībā tiek īstenota daudzvalodība – ir 24 oficiālās valodas, tostarp latviešu valoda.
Lasīt visu...

21

Krievvalodīgo debašu iecere savā būtībā ir pretrunā ar Satversmē nostiprināto valsts valodas statusu un tās lomu sabiedrības integrācijā

FotoPar Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomes (attēlā – tās vadītājs Jānis Siksnis) ieceri noturēt sabiedriskajā televīzijā Eiropas Parlamenta priekšvēlēšanu debates krievu valodā.
Lasīt visu...

21

Aicinu noskaidrot un saukt pie atbildības tos, kuri pieļauj un veicina krievu valodas kā „de facto” otras valsts valodas nostiprināšanu

FotoŅemot vērā, ka Latvijas Republikas Satversmes preambula nosaka, ka Latvijas valsts ir izveidota, lai garantētu latviešu nācijas, tās valodas un kultūras pastāvēšanu un attīstību cauri gadsimtiem;
Lasīt visu...

21

Kur pazuduši lauksaimnieku protesti?

FotoBloķētas lidostas, lielceļi, ostas un tūkstošiem traktoru Berlīnē. Bloķēti ceļi Polijā, degošas riepas un pārrautas barikādes Briselē. Tonnām uz ceļa izbērtu tomātu un bloķētas veikalu ķēdes Spānijā, un visbeidzot – teju 2000 traktoru Latvijas reģionos. Lauksaimnieku protesti Eiropā tika izvērsti iepriekš nepieredzētos apmēros, turklāt, ar katru nākošo protestu tie kļuva aizvien daudzskaitlīgāki un radikālāki. Un tomēr, šīs akcijas, kurām likumsakarīgi bija jānonāk kādā kulminācijas fāzē, pēkšņi gluži vienkārši pazuda.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Briselē nopelnīt jaunam “Nikon” jeb cinisma augstākā pakāpe Anša Pūpola izpildījumā

7. maijā Latvijas publisko telpu pāršalca ziņa, ka Daces Melbārdes vietu Eiropas Parlamentā (EP) ieņems...

Foto

Vai “Jaunā Vienotība” spēj sev un citiem atzīt, ka stulbi sanāca?

Esat kādreiz mēģinājuši stiept gumiju? Pašlaik vadošā partija ar to nodarbojas. Vērojot viņus, atdarinot vai...

Foto

Pirms 150 gadiem dzimis demokrāts un tiesībnieks ar dzejnieka sirdi Miķelis Valters

“Viņu uzskata par pirmo latvieti, kurš 1903. gadā žurnāla "Proletāriets" rakstā "Patvaldību nost! Krieviju...

Foto

Vēsturiskas precizitātes labad 4. maijs tomēr būtu atkal jānosauc par “Latvijas Republikas neatkarības deklarācijas pieņemšanas dienu”

Komentāru rakstu 5. maija pēcpusdienā. Ir svētdiena. Šonedēļ sanākušas trīs...

Foto

Latvijas otrā dzimšanas diena: kā mums ir veicies?

Manā skatījumā 4.maijs ir Latvijas otrā dzimšanas diena. Un ne tikai svinīgā ziņā, bet arī tajā, kā to...

Foto

Nolikt ziedus nepareizā vietā – tas mūsdienu Latvijas PSR ir noziegums!

Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes Ziemeļlatgales iecirknis no 15. marta līdz 14. aprīlim piefiksējis trīs...

Foto

Par varu

Kad sapulces telpā ienāk starojoša sieviete un visi vīrieši uz mirkli pazaudē domas pavedienu, vai šai sievietei kāds pie durvīm piešķīra varu tā izrīkoties?...

Foto

Dažas pārdomas Edgara Kauliņa dzimšanas dienā

Aprit gadskārta, kopš dzimis viens no mūsu novada cilvēkiem, kas ne tikai atstājis daudzus nostāstus par sevi, bet arī izraisījis...

Foto

Vai esam ceļā uz “Baltijas tīģera” stāstu? Izskatās - būs jāpagaida

Man bija gods piedalīties smalkā politekonomiskās elites pasākumā (ar stilīgu nosaukumu LaSER vai “lāzers”), kur...

Foto

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? 8 no 10 stabila

Cik stabila ir Evikas Siliņas koalīcija? Es teiktu 8 no 10 stabila, jo…  Jaunā Vienotība (JV) ir atdevusi...

Foto

Jūs smiesieties, bet neko ticamāku mēs nespējām sacerēt

Politisko partiju apvienība Jaunā Vienotība vēršas Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojā (turpmāk KNAB) ar iesniegumu par slēptās priekšvēlēšanu aģitācijas vēršanu...

Foto

Zog, acīs skatīdamies, bet stāsta, ka tas visvairāk ir vajadzīgs pašiem apzagtajiem

Jampadracis ap Lucavsalas ežiem un futbola stadionu parādīja, cik dīvainā Latvijā mēs dzīvojam. Turklāt...

Foto

Cīņā pret nomelnošanu un nevajadzīgām intrigām – Mūzikas akadēmijas skandāla aizkulises

Vēlos padalīties ar sajūtām un lieliem novērojumiem par to, kas notiek, - par reālo situāciju...

Foto

Krievijas aktivitātes var uzskatīt par šokējoši efektīvām, un Latvijas „sabiedrisko” mediju mērķtiecīgā kampaņa par krievu valodu šobrīd jāskata šajā kontekstā

Drošības eksperti vienbalsīgi norāda uz to,...

Foto

Sankciju patiesais labums: Apvienotā saraksta plāns aizvērt ostas varētu arī nebūt nejaušs

Deklarētais mērķis - atbalsts Ukrainai Latvijas ostu paralizēšanai - šķiet šizofrēnisks, jo kā gan...

Foto

Priekšlikums ir tikai par mūsu nodokļu maksātāju segtajām atlīdzībām

Atsaucoties uz 2024. gada 18. aprīļa publikāciju "Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām,...

Foto

Aicinājums valsts amatpersonai Kristovskim: pirms publicēt ziņas par svešām algām, atklājiet savus ikmēneša ienākumus!

Ģirts Valdis Kristovskis iesniedzis Saeimā priekšlikumu publicēt jebkuras valsts amatpersonas ienākumus ik...

Foto

„Re:Baltica” cenšas izdarīt uz spiedienu uz Sabiedrības integrācijas fondu, tam izvērtējot šīs organizācijas rīcību ar nodokļu maksātāju naudu

Publiskajā telpā tiek apspriesta Re:Baltica projektu vērtēšana, kuri...

Foto

Mazie modulārie kodolreaktori (SMR) – sapņi un realitāte

Igaunija plānojot būvēt divus līdz četrus, savukārt Polija pat 25 mazos kodolreaktorus. Presē bija pārmetumi, ka Latvija atpaliekot...

Foto

“Iekļaujošas valodas ceļvedis” ir valodas manipulācija, kas deformē valodas struktūras un pasaules uztveri

Valsts valodas centra Latviešu valodas ekspertu komisija 2024. gada 10. aprīļa sēdē (protokola...

Foto

Sāga par nogriezto ausi

Domāju, visi, kas mazliet seko notikumiem pasaulē, zina, ka, aizturot aizdomās turamos par terora aktu “Crocus City Hall”, vienam no notvertajiem nogrieza...

Foto

Kad barbari un svoloči, ķengu portāli un vajātāju orda beigs uzbrukt sabiedriskajiem medijiem?

Es zinu, mani bērni, mani jaunie draugi, mani ilggadējie žurnālista ceha biedri, arī...

Foto

No strupceļa uz atdzimšanu

Draugi un domubiedri! Mēs esam nacionālās atdzimšanas priekšvakarā! Un es zinu, ka daudzi šobrīd man nepiekritīs. Tik tiešām – brīžiem šķiet, ka...

Foto

Tabu jautājumi par Latvijas ekonomiku

Pēdējo gandrīz trīsdesmit gadu laikā Latvijas iekšzemes kopprodukts uz vienu iedzīvotāju salīdzināmajās cenās palielinājies vairāk nekā trīs reizes (runa ir par...

Foto

Mediju diskusija Rīgas pilī atsedz līdz šim slēptās problēmas sabiedriskajos medijos

Pirmdien Rīgas pilī notikusī valsts prezidenta Edgara Rinkēviča rosinātā diskusija par sabiedrisko mediju nākotnes attīstību...

Foto

„Sabiedriskie” mediji uzsāk atklātu konfrontāciju ar Latviju

“Latvijas radio” redaktori un citi vadošie publicējuši atklāto vēstuli, kurā gaužas, ka apdraudēta vārda brīvība, ka soctīklos žurnālisti saņem...

Foto

Sabiedriskais medijs, plurālisms un demokrātija

Pirmkārt, mediji nav ceturtā vara, tā ir tā saucamā ceturtā vara. Ieskatāmies Satversmē un redzam, ka mums kā jau demokrātiskā valstī ir trīs...

Foto

Atbalstiet mūsu runas brīvību, liedzot to citiem, kuru viedoklis nav ne pareizs, ne svarīgs!

Pēdējo nedēļu laikā Latvijā ir pastiprinājušās jau agrāk novērotas tendences, kas liecina...

Foto

Prezidenta Makrona paziņojumi paver jaunas politikas iespēju

Jāsaka, ka Francijas prezidenta Makrona pēdējo nedēļu paziņojumi attiecībā uz iespējamo spēku izvietošanu Ukrainā, kā arī vārdu apmaiņa ar...

Foto

Labā un ļaunā saknes

Ādolfs Hitlers, atbildot uz žurnālista jautājumu, kāpēc viņu ievēl arvien vairāk un vairāk cilvēku, atbildēja: "Viņi mani izvēlas, jo kaut kur dziļi...

Foto

Krišjāņa Kariņa Briseles scenārija psiholoģiskā kļūda

Tieši pirms Lieldienu brīvdienām Latvijas politisko dzīvi satricināja vietējas nozīmes polittrīce – no amata atkāpās ārlietu ministrs Krišjānis Kariņš. Tas...

Foto

Nelāgi sanācis IRšiem...

Pirms kāda laiciņa rakstīju, ka abonējamais reklāmas buklets “IR” sācis interesēties par Ogres novadā nodarbinātajiem maniem domubiedriem. Tagad “sensacionālais” raksts beidzot ir iznācis...

Foto

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm

Lieldienas ir labākā atbilde dzīves krīzēm. Īpaši šobrīd, kad krīžu daudzums pats jau ir pietuvojies krīzes līmenim – politiskā krīze,...

Foto

„Slikto” valodu vaininieki

Krievu valodas noturībā Latvijā vainojami nevis krievi, bet latvieši, un tā ir mūsu, nevis krievu mentalitātes īpašība, kas ar kaimiņu liek runāt viņa...

Foto

Seksuālo attiecību svārsts. Tuvojamies vīriešu ierobežošanas ekstrēmam

Tieslietu ministre Inese Lībiņa-Egnere ir rosinājusi noteikt kriminālatbildību par seksuālu uzmākšanos. “Seksuālā uzmākšanās ir cilvēka cieņas aizskaršana. Tā aptver...

Foto

Nē seksuālai vardarbībai!

Izskatās, ka ejam uz to, ka vīrietis ar sievieti varēs iepazīties un ielaisties tikai tad, ja neviens nav ar citu, ja tas notiek...