Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Olu kundze

17.07.2019. 13:09

'Olainfarm' reideri ir satraukušies, ka viņu labo partneri Šuplinsku viņs pašas varaskāre, neviltotais stulbums un alkatība draud atgrūzt no siles!]

Demisijai jābūt.

Atbildēt

:-(

17.07.2019. 09:30

Divas nekompetentas, nenepatīkamas un nesamērīgi ambiciozas būtnes...

Atbildēt

A.P.

17.07.2019. 09:03

Pārsteigums nevarēja būt sastapšanās ar gaišās latviešu tautas patoloģisko stulbumu un godīgās latviešu tautas masveida zagšanas māniju. Taču jaunākā sastapšanās ar latviešu masveida nelietību ir milzīgs pārsteigums. Vēl nesen nekādi nebija paredzams, ka latviešu vidē ir tādi grandiozi nelieši, kas spējīgi kaut kādās savtīgās interesēs pastrādat visneiedomājamāko nelietību. Tā var rīkoties tikai mežoņi, kuru mežonība nav limitēta un nepazīst nekādus ierobežojumus. Riebīga sajūta rodas, domājot par latviešiem kā fundamentāliem neliešiem. Latviešu neliešu aprindās pat psihiski slimi lopiņi ir nelimitēti nelieši (sveiciens latviešu lopam Žulim-komentāru nelietim kā tipiskam latviešu izdzimtenim).

Atbildēt

neaiztiec Dagdu

17.07.2019. 08:50

»

muplinska

visas dagdas izglìtìbas ministre


jo tā ir skaista latgaļu pilsēta. šuplinska ir tikai netīrums un baltā galdauta tajā.

Atbildēt

Secinājums

17.07.2019. 07:14

»

He

Un, jā, Šuplinska ir ok! Būs labas pārmaiņas


Debilizācijas organizētājiem pārmaiņas tiešām būs labas.

Atbildēt

Vct

17.07.2019. 04:40

»

He

Un, jā, Šuplinska ir ok! Būs labas pārmaiņas


Nē nav un nekad nav bijusi!

Atbildēt

Gdc

17.07.2019. 04:35

»

Atbilde lapsam

Ej irst, anonīmais nelieti


Ja, to raksta bijusī komjauniete un IZM vadītāja, tad to var saprast - līmenis acīmredzams! Zemāks
Par zemu!

Atbildēt

He

17.07.2019. 04:07

Un, jā, Šuplinska ir ok! Būs labas pārmaiņas

Atbildēt

He

17.07.2019. 04:05

Da labāk veltīt laiku sev, saviem kaķiem, svešiem kaķiem, suņiem utt. - par to Tev vislielākā cieņa! Hoķja, da gan jau kaut kāds motīvs pa visu šo netīro ķēķi ņemties Tev ir, pats jau labāk zini...

Atbildēt

He

17.07.2019. 04:01

Lato, Tu neesi Indriķis Latvietis, tāpēc vari uzdot jautājumus... Jautājums viens - a neapnīk visu laiku pisties ar šito muiņu?

Atbildēt

???

16.07.2019. 23:01

Tādu Latviju mantojumā saņēma JKP. Normatīvie akti interpretējami desmitos variantu, nav saprotamu algoritmu likuma piemērošanai. Tā nav tikai LU problēma, bet gan LU darbības rezultātā sagatavoto juristu kaudze, kas savos karjeras pirmsākumos ņemas pa valsts iestādēm izstrādājot kārtējo interpretējamo palagu ar tūkstošiem prim punktu. Represīvām iestādēm nevis nosakot rīcības mehānismus, bet iespējas piemērot, kas rada korupciju, dažādus tulkojumus utt. Latvijas normatīvajā purvā tagad sākt slīkt paši tā radītāji un veidotāji, kuri vēl dzīvi.

Atbildēt

Loģiska Latvānijas attīstība -

16.07.2019. 22:46

ar katru teātra jauniestudējumu (jebkurām vēlēšanām) rodas jaunu centīgu aktieru (marionešu) paaudze un ar katru jaunu valdību rodas atkal jauni alkatīgi radi, draugi un partijas biedri, kam jānokārto vietas pie siles....

Atbildēt

muplinska

16.07.2019. 21:22

visas dagdas izglìtìbas ministre....

Atbildēt

nu taču

16.07.2019. 21:02

Es neredzu pamatojumu pirmajā rindkopā pēdējā teikuma apgalvojumam, ka šis ir administratīvais process un tā rezultātā tiks izdots administratīvais akts. Nu nav normatīvo aktu pārkāpumu konstatēšanas process obligāti administratīvais process. Pieņemu, ka pieprasījumu gatavojuši tie paši juristi, kas uzraudzīja vēlēšanu norisi:) Es drīzāk teiktu, ka IZM šajā gadījumā pilda Valsts pārvaldes iekārtas likumā noteitās augstākās iestādes funkcijas Augstkolu likuma 17.panta piektās daļas funkciju izpildē, tātad LU ir zemāk stāvoša iestāde un nekāda IZM vai IKVD lēmumu pārsūdzēšana tiesā nav iespējama. LU ir jābeidz murgot un jāsāk sagatavot juristus. Šuplinska varētu noalgot mani:)

Atbildēt

Sigulis

16.07.2019. 20:02

Vispār jau sviests, ka augstskola kura gatavo pašus “profesionālākos” juristus nespēj sakārtot elementāras balsošanas procedūras, tad pātaisiet statūtus un ierakstiet ka balsot var tikai par, un kurš savāc vairākumu no statūtos paredzētā daudzuma par, tas ir ievēlēts, un ja nesavāc ar pirmo reizi, tad sasauc atkārtotu sapulci un ievēl ar vienkāršu”par” vairākumu, jēziņ, šādus statūtus Jums uzrakstīs jebkurš pirmā kursa students, varbūt vienīgi kļūdos, ja ar likumu ir noteiktas kādas īpašas procedūras

Atbildēt

jaajaa

16.07.2019. 19:04

...kas tur ko nesaprast ?...:D...Valsts pārvaldes iekārtas likuma 37. panta pirmā daļa paredz, ka augstāka amatpersona var pārņemt iestādes vai amatpersonas lietvedībā esošu lietu savā kompetencē."...Šuplinska pārņem VISAS LU lietvedībā esošās lietas...un viss...:)

Atbildēt

ministrei komjaunietei

16.07.2019. 17:43

Nu kas tur liels, ka komjaunatnes sekretāre mazliet sajauca gadsimtus un amatus. Toreiz sekretāres varēja sagādāt nepatikšanas visiem sīkākiem gariņiem, kas partijai nepatikai. Tagad to pašu mēģina darīt, bet re, pārmet pilnvaru pārkāpšanu vai sazin vēl ko. Turies, biedrene Šuplinska! Un galvenais, neatklāj to juristu, kas saistīts ar Olainfarm vai ar ko tur! Citādi nevarēsiet noreiderēt LU īpašumus!

Atbildēt

To

16.07.2019. 17:29

»

Atbilde lapsam

Ej irst, anonīmais nelieti


es saprotu, tas ir īsta latvieša komentārs. Vai tiešām tos mēslus kāds nenovāks no planētas?

Atbildēt

Atbilde lapsam

16.07.2019. 16:47

Ej irst, anonīmais nelieti.

Atbildēt

Čaka Mūžības skarto pārfrāzējums

16.07.2019. 16:47

Tad ar nāve
Nebūs jums par grūtu

Atbildēt

Ansonskas ena

16.07.2019. 16:35

Kapēc ir nepieciešams pieaicināt ekspertus juristus un dublēt darbu ar Izglītības valsts kvalitātes dienests? Kurš tiem juristiem maksā?

Atbildēt

Q

16.07.2019. 16:32

Pretīgi noskatīties, kā valdības ministri faktiski neko nedara valsts attīstībai, vienīgā nodarbe ir sabāzt savējos visos mīkstajos krēslos!

Atbildēt

ha

16.07.2019. 16:19

"Neatkarīgie"juristi ir pietuvināti JKP un Olainfarm Bērziņam. Šiem juristiem, iespējams, apsolītas labas vietas jaunā rektora komandā.

Atbildēt

a ko ta nu?

16.07.2019. 16:16

Šuplinska ar šo rektoru sāgu sevi diskreditē. Tā bez pietiekamiem pierādījumiem nevar jaukties akadēmiskā vidē.
Šī padomju laika aktīviste labāk būtu paklusējusi.

Atbildēt

Super teksts

16.07.2019. 16:12

neviena lieka vārda! Reti labs! Un viss reica i pamatots! Tā turpināt.

Atbildēt

he

16.07.2019. 15:44

Ko var muldēt, - neviens neko nav pārņēmis.

Atbildēt

Arturs Priedītis

16.07.2019. 15:36

Rektora vēlēšanās abi kandidāti tika izbalsoti; katrs saņēma vairāk "pret" nekā "par". To var nesaprast un neņemt vērā tikai prāta aptumšošanās rezultātā vai tādā cilvēcisko mēslu bedrē, kurā neeksistē ne loģika, ne taisnīgums, ne tiesiskums, bet visu nosaka šausmīgs stulbums un šausmīga nelietība. LU nav “Trulība”. LU ir tautas izglītības un zinātnes simbols. Ja tāds tautas fundamentāls simbols iegūst nelietības godu, tad tas nevar neatsaukties uz visas tautas inteliģences vērtējumu.

Atbildēt

Pūce un meža vērtība

16.07.2019. 15:23

Skaidrs, ka ar skaidrošanos par savu komjaunatnes sekretāres pagātni te vairs cauri neies. Konservatīvā partija visticamāk pati sapratīs, ka ar ministra kandidatūru Kariņa valdībai ir pieļauta kļūda, kā arī organizēs klusu demisiju?

Atbildēt

šuplinskai skleroze

16.07.2019. 15:22

palīdzēja aizmirst ka ministrs nav dižamats, bet padomju skola spraucas ārā pa visām šķirbām.
bāba pameta laukus, bet lauki bābu nepameta ...

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

Latvijas Universitāte degpunktā. Un turpmāk?

FotoAp Latvijas Universitāti ir sakurti sārti, un liesmas jau skar tās iekšieni, lai gan šī gada pavasarī nelikās, ka var notikt kaut kas tāds.
Lasīt visu...

6

Par atkritumu krīzi

FotoEsmu atkārtojis N reizes un atkārtošu vēlreiz - cilvēki, domājiet kā nodrošināt sevi ar dzīves pamatelementiem. Tie ir mājvieta, ūdens, pārtika, elektrība, degviela... Esmu par to rakstījis savā prezidenta programmā, sk. "Cilvēks kontrolē pašu galveno". Esmu to izskaidrojis attiecīgajos video 1.daļa un 2.daļa. Atkritumu izvešana ir viens no dzīves pamatelementiem, it sevišķi pilsētā.
Lasīt visu...

21

Cilvēciskuma līkloči. 5. Absurda tirānija un iegūšana savā īpašumā

FotoBrīdināšana par absurda tirāniju nav analītiskais beztaktiskums vai konspiroloģiska tēma līdzīgi konspiroloģijā iecienītajai “pasaules valdnieku” tēmai. Brīdināšana par absurda tirāniju nav arī antivēsturiska kaprīze. Jau senie dievi mītos filosofiski sprieda par cilvēku, vai viņš ir labs vai viņš ir slikts, pieļaujot bezjēdzības un bezjēdzīgai rīcībai izdomājot dažādus attaisnojumus.
Lasīt visu...

21

Vai par šāda veida balagāna organizēšanu valsts iestādē, kāda ir Valsts robežsardze, kādam nav jāsaņem bargs sods?

FotoKā izriet no publikācijas par centralizēto parakstu vākšanu robežsardzē tās bijušā priekšnieka atbalstīšanai, mēs, pensionāri, un ne tikai pensionāri, bet visi Latvijas pilsoņi tiekam apzagti. Jo mūsu, nodokļu maksātāju nauda tiek izmantota, lai vieni priekšnieki no Valsts robežsardzes, izmantojot administratīvo resursus, organizētu parakstu vākšanu zem raksturojuma par citu Valsts robežsardzes priekšnieku (nu jau izbijušo) Normundu Garbaru.
Lasīt visu...

12

Karteļa dēļ tā dalībniekiem - lielajiem būvniekiem - vairs nav tik lielas vajadzības pirkt politiķu “pakalpojumus”

FotoKarteļa pazīmes Latvijas būvniecības tirgū bija redzamas jau sen - ne tikai sadārdzinātās pasūtījumu tāmēs, bet arī savdabīgi uzvarētos iepirkuma konkursos un visatļautīgā attieksmē pret pasūtītāju.
Lasīt visu...

21

Par Timati un viņa putinkrekliņiem „Alfā”: kas ir kas

FotoCeturtdien tirdzniecības centrā “Alfa” Rīgā, tika atklāts “Black Star Wear” apģērbu veikals.(1) (2) Zīmola īpašnieks un reklāmas seja ir reperis – miljonārs Timurs Junusovs jeb Timati. Viena no viņa pēdējām kolekcijām ir radīta sadarbībā ar Krievijas aizsardzības ministrijas akciju sabiedrības “Vojentorg” veikalu tīklu “Krievijas armija”.(3)
Lasīt visu...

21

Tvaiks

FotoKad tvaiks, kuru savalda ar labi pieskrūvētu vāku, izkļūst no katla? Tad, kad katla vāka skrūves tiek palaistas vaļīgāk.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Vai tiešām valsts prezidentam bērni jāmudina mācīties, lai ņemtu kredītu?

Laikā, kad Tieslietu ministrija izstrādā Parādu dzēšanas likumu, Valsts prezidents Egils Levits, uzrunājot skolēnus Zinību dienā,...

Foto

Perversā solidaritāte

Pirms deputātu balsojuma Saeimā “nācijas tēvs/pravietis” teica: “Ir trīs virzieni, par kuriem kopējā labuma vārdā es gribu domāt un pārliecināt savas prezidentūras gados. [..] Šie...

Foto

Mēs Latviju pārvaldām koleģiāli: valsts prezidenta Egila Levita uzruna Saeimas 2019. gada rudens sesijas atklāšanā

Ļoti cienījamās Saeimas deputātes! Augsti godātie Saeimas deputāti! Dāmas un kungi!...

Foto

Atklāta vēstule par notiekošo „Olainmed” un arī „Olainfarm”

2019. gada augusta mēnesī pret mūsu gribu esam ievilkti nesaskaņās starp "Olainfarm" valdi un "Olainmed" bijušo vadību Darju...

Foto

Godīgums kā cilvēkus vienojoša ideja

Klausoties valstsvīru runas par to, kas cilvēkiem būtu jādara, lai dzīve kļūtu labāka, atmiņā visvairāk iespiedušies negatīva rakstura ieteikumi un spriedumi...

Foto

Jaunā konservatīvā partija cīnās par ietekmi valdībā

Visās valdošajās koalīcijās ir bijusi partija, kas darbojas kā iekšējā opozīcija. Daudzās valdībās šo lomu pildījusi Nacionālā apvienība, regulāri...

Foto

Aicinām iedzīvotājus neslēgt līgumus ar AS „Tīrīga”

Rīgas Apkaimju alianse kategoriski iebilst pret atkritumu apsaimniekošanas monopola izveidi Rīgā. Iedzīvotāji aicināti neslēgt līgumus ar AS "Tīrīga"....

Foto

Ikonu nomaiņa - vissāpīgākais process

Cilvēki jau no bērnības ir pieraduši, ka ir autoritātes, kurām jātic un kurām jāklausa – vecāki, skolotāji, jau vēlāk vadītāji un priekšnieki....

Foto

Absurds ap Rimšēviču

Par valstiskās suverenitātes trūkumu un latviešu necienīgo stāvokli savā zemē, kā arī par šī necienīgā stāvokļa izraisītajām nelietībām uzskatāmi liecina absurds ap Ilmāru...

Foto

Bankas, banciņas un droši paredzamais PC: prātojums pēc "Norvik/PNB" aizvēršanās

Neizbēgamajam blīkšķim mūsu banku un banciņu saimniecībā ļoti piemēroti ir LPSR Tautas dzejnieka Ojāra Vācieša vārdi,...

Foto

Eiroparlamentārieša aicināšana uz inaugurāciju, neievērojot viņa rīcību, kas neatbilst LR Satversmē noteiktajam, ir šādas antikonstitucionālas rīcības faktiska atbalstīšana

Valsts prezidents ir valsts amatpersona, bet inaugurācija ar...

Foto

Sākušies Burova laiki Rīgas domē

19.augustā par “Gods kalpot Rīgai” pārstāvi Oļegu Burovu kā Rīgas domes mēru nobalsoja 35 no 60 deputātiem. Tas nozīmē, ka vismaz...