Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Luridus

26.07.2019. 12:47

Spriežot pēc šī žurkālistu skribelējuma, Saeimas vēlēšanā esmu pareizi balsojis par JKP UN ŠUPLINSKU.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

22.07.2019. 05:31

Màksligà apséklosana ir progresiva metode ,ja kas
Vàcijas kancleres màte savà laikà ari tika apséklota màksligi.

Atbildēt

kurzemnieki

20.07.2019. 13:54

»

Priekulis

97% laukos dzimušajiem ir šādas biogrāfijas


tā sauc. latgaliešus ienīt vairāk kā NĀVI, no vēstures jau NEKUR neaizbēgsi...

Atbildēt

BVEF

20.07.2019. 13:00

Pēc visa spriežot, Šuplinskas demisijas lietā vairs nav jautājuma VAI, bet KAD.

Atbildēt

100 dollars

20.07.2019. 05:53

Bordeļa sētnieks paņēma rokā rakstāmo...

Atbildēt

Konfūcijs

19.07.2019. 19:22

Katrā režīmā ir bijuši šadi raksta autori.

Atbildēt

Tautai

19.07.2019. 12:58

»

Blondīne

Nu šis raksts gan ir...


Jāzina ir tas, kādu iemeslu dēļ Šuplinska slēpj no universitātes ziņojumu par it kā esošajiem pārkāpumiem.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2019. 09:32

Nu šis raksts gan ir .....
Kāda problēma ir tajā faktā, ka viņas māte nodarbojās ar mākslīgo govju apsēklošanu, vai tā būtu sliktāka nodarbe par tauriņu ķeršanu vai tukšmuldēšanu?!
Kāda problēma ir tajā, ka tēvs nodarbojies ar lopu audzēšanu? Kāpēc viņai jājūtas vainīgai par to, ka piedzima vietā, kur atrodas tā saucamais trīs valstu saskares punkts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zākāties ir vienkārši zemiski! Raksta autoram vai tad vecāki ir no svēto kārtas?

Atbildēt

???

19.07.2019. 09:23

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Laikam, ka par maz, vēlas akadēmiķi, korespondētājloceklis izcilam zinātniekam neder.

Atbildēt

bububu

19.07.2019. 08:06

čiuļu nacionālista vemekli. noteikti stipri traucē šajā purvā

Atbildēt

vv

19.07.2019. 07:58

izskatās, ka Ilga iemetusi labu akmeni sūdu mucā, ka sacēlās tāda smirdoņa. Pat jau vainīga, ka padomija nokopēja vācu motocikla modeli. pretīgi lasīt, murgs

Atbildēt

Vasiļisa

18.07.2019. 23:08

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Kad beidzot "Jaunā konservatīvā partija" sapratīs? Ka Šuplinskas neizbēgamā aiziešana no politikas ir nevis kaitējums šai partijai, bet vienīgā iespēja palikt valdībā?

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:45

»

IM

Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas


Pilnīgi Jums piekrītu, birokrātija ir apēdusi būtību. Manuprāt to var lauzt vai nu ejo pa veco ceļu - politiķi vai nu atklātība, ko pavada tehnoloģijas.

Atbildēt

IM

18.07.2019. 16:32

»

OOO

To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ...


Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas.

Atbildēt

???

18.07.2019. 16:09

»

Krustceles JKP

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta


Ja vēl neesat ievērojuši JKP vāc tos sūdus, ko pat ASV prese bazūnē tagad pa pasauli.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:06

»

IM

Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt...


To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ka tās ir spēkā, tikai jaunas jāizprintē...

Atbildēt

Mehs

18.07.2019. 16:04

Labs raksts! Tikai viena nepilnība: Kovrovā ražotais Degtjarova ,,Kovrovec" bija nevis K125 bet gan K-175. PIETIEK,lūdzu izlabojiet! K-125 ražoja Minskā.

Atbildēt

Trenis

18.07.2019. 15:05

Man liekas, ka šo murgu ir rakstijis kaut kāds, kuram ar galvu viss nav kārtībā. Vispār pretīgs un tendenciozs raksts. Un jebkurš daudzmaz izglītots cilvēks izlasot šo skrecelējumu saprot, ka tas ir pasūtījums. Man kaut kā azvien vairāk šķiet, ka Muižnieka k-gam nu ĻOTI gribas saglabāt jau iesildīto krēslu (arī jau esošais galms droši vien negrib zaudēt savas privilēģijas, tāpēc arī cenšas nu cik spēj).
Domāju, ka šī raksta autors, tajos - padomju gados būtu ļoti modrs padomzemes pilsonis un stučītu TĀĀĀ, ka Čekai viņa ziņojumus būtu nenolasīties.

Atbildēt

BVEF

18.07.2019. 14:47

»

???

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība


Tā ir tikai sakritība, ka Gundars Bērziņš atkal ir pieteicis savu kandidatūru rektora amatam, kad vēl 24 stundas nav pagājušas no brīža, kad Šuplinska ir ar dubļiem uz samazgām nolējusi savu Alma mater - Latvijas Universitāti.

Atbildēt

???

18.07.2019. 14:32

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība?

Atbildēt

IM

18.07.2019. 12:50

»

OOO

Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam...


Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt jo viss uzreiz ieslīgs procedūras pārkāpumos. Tie paši iepirkumi, tiesas, visur procedūras, procedūras tikmēr kamēr pazūd būtība. Birokrātija rullē, racionālais paliek aiz borta.

Atbildēt

Krustceles JKP

18.07.2019. 12:42

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta!

Atbildēt

periodiķis

18.07.2019. 12:31

»

Aramess

Te darbs Drošības policijai. Tik sīka rakāšanās kāda politiķa pagātnē nevar notikt bez milzīgiem ieguldījumiem, kurus var segt vienīgi ārzemju specdienesti vai tādi vīri kā Lembis. Šādas publikācijas atklāj to, ka Šuplinska un viņas pārstāvētā partija ir bīstama šiem Latvijas ienaidniekiem. Tūlīt šīs...


Visu aprakstīto var atrast periodika lv. Resursā ir nokopētas visas avīzes no agrīniem padomju laikiem un tur ir lielisks uzvādu meklētājs. Šuplinska ir rets uzvārds, tāpēc nebija daudzjāatsijā liekie teksti. Bērziņiem kaut ko atrast ir nereāli grūti.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 12:31

»

IM

Ir procedūra un ir būtība...


Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam nākošreiz, ja pie varas jau esošais lietas var sakārtot, interpretējot procedūras, sev par labu.

Atbildēt

periodiķi topā

18.07.2019. 12:26

Pirms pretendēt uz deputāta vai ministra amatu Latvijas teritorijā tagad ir vispirms jāizpēta periodika lv avīžu arhīvs.Tur ir visas padomju laiku rajonu avīzītes un labs meklētājs, ko veiksmīgi ir pielietojis arī raksta autors.

Atbildēt

:):):):):):)

18.07.2019. 12:22

»

tad jau

var nezināt, ka buļļa spermu uzglabā aukstumā, ledusskapī, nevis termosā


...un neapšaubāmi šādai nezināšanai ir būtiska ietekme uz izglītības kvalitāti un izglītības ministri kā tādu!

Atbildēt

west

18.07.2019. 12:01

Pretīgi, nožēlojami un komentētājus atmaskojoši komentāri, kas sunī autoru un attaisno šuplinsku -veidīgos kolaboracionistus, tautas nodevējus un citādus mēslus, - liecina, cik daudzi "tautieši" paši bijuši un ir šie maitas, pielīdēji un stukači!
"Īsts" komjaunietis un komunists vienmēr būs ar šo pretīgo smārdu piesūcies!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 10:42

Par Muižnieku, Druvieti jau viss skaidrs, kā nu ir tā ir. Bet ko grib panākt Šuplinska? Vai tiešām kaut ko pēc būtības, vai tikai pazīmēties un paimitēt darbošanos paniekojoties ap procedūrām. Nu sakārtos Muižnieks un Druviete tās procedūras? Un? Viss kārtībā? Revolūcija līdzšinējā
JKP stilā tiek nomesta zemē? Viss vecajā evolūcijā jo lietas būtība kā tāda nemaz nav kustināta?

Atbildēt

te

18.07.2019. 10:26

caur šādām samazgām redzami tie, kuri ir aizskārti. Un tas, ko ieraugu, ir - pretīgi, zemiski. Dieviņ, dod slotu izslaucīt tādus cilvēkus no Valsts!

Atbildēt

Pārmijnieks

18.07.2019. 10:16

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Tāpēv jau visa tā'sūmēšanās arī notiek,ka pakustināja ērto barotavu. Druviete pati jūtas apdraudēta.Neko nespēja izdarīt pie varas esot,ērti iekārtojās par rējējkranci siles galā. Tagad, kad pakustināja mantrausi Muižnieku, līdz ar viņu sakustējās visa tā varza, kas bija labi iekārtojusies.
Vissmieklīgākais ir tas, ka pie vainas ir pat tehnikums,jo,redz, esot LPSR bijis.

Atbildēt

tups viedoklis

18.07.2019. 10:00

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


ja nav atspēkojumu vai precizējumu...

Atbildēt

AndrisK

18.07.2019. 09:54

Šis raksts ir spilgts piemērs, kā iezombēt kādu domu cilvēku prātos. Šajā rakstelī 29 reizes minēts vārds komunist* un 38 reizes padomju*. Tas liecina, ka raksta autors apzināti vēlējies ar šiem vārdiem saistītās asociācijas "piešūt" Ilgai šuplinskai. Nožēlojama rīcība, dzeltena žurnālistiska!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 09:24

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Ir procedūra un ir būtība.
Procedūra ir ar kļūdām bet kāda ir būtība? Būtība ir atbilstoša situācijai LU. Rektoram ir neliels bet pārsvars (visticamāk administratīvi radīts un ar kolektīva šķelšanu uzturēts). Vai procedūras kļūdas maina būtību. Nu manuprāt šajā gadījumā nekādi. Tad cik var ņemties ap to procedūru? Atkārtot vēlēšanas pēc pareizas procedūras? Procedūras pareizums vai nepareizums vispār vēl ir tiesas rokās.
Cik var ņemties ar procedūrām? Kad lietas beidzot kārtos pēc būtības? Vai tiešām visa šī jezga jātaisa par godu procedūrai? Kāpēc vienmēr priekšplānā tiek virzīta procedūra un lietas būtību aiz milzīgā priekšplāna vairs nemaz nevar redzēt?
Vēlreiz jautājums, ko ministre vispār vēlas panākt? Vai tiešām tikai uzlabot procedūru. Vai vēlas izmainīt būtību? Būtība ir jārisina pēc būtības nevis bakstot ar procedūru.

Atbildēt

xy

18.07.2019. 09:20

»

Tomer

Apzināti piebalsot padomju propogandai ir apzināta izvēle un darbība nevis piespiedu


Tomēr tā bija cilvēka jaunība, kur neapšaubāmi liela nozīme bija politiskā režīma radītiem apstākļiem, un tā neko vēl neliecina par cilvēku. Nobela prēmijas laureāts Ginters Grass apmēram tādos gados bija hitlerjugendā. Kriminālo un kara noziedznieku bērni un mazbērni dažkārt kļuvuši par izcilām personībām. Arī par tām zilajām asinīm latviešiem kā vēsturiski vēl nesenā pagātnē bijušai dzimtcilvēku tautai it kā neklātos runāt.

Atbildēt

Rollingstons

18.07.2019. 08:51

Labs! Izskatās, ka raksta autors masturbēja runādams par govju apsēklošanu DDD

Atbildēt

Ļoti interesanti par motocikliem!

18.07.2019. 08:26

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


Nezināju tādus faktus. Komunisti- čekisti zog joprojām - pat kopā ar žīdiem nozaguši Latviju ar valsts korporācijas veidojumu - 4. maija komunistu- čekistu kliķi, ar smadzeņu centru SAB un VDD, ko melīgi uzdod par "atjaunoto 18. novembra republiku".

Atbildēt

Ar cieńu

18.07.2019. 08:23

Jūsu Raimons Nipers

Atbildēt

laboties būtu jāļauj

18.07.2019. 08:00

bet nedara jau, nobremzēja skolu reformu..........

Atbildēt

Sirmis

18.07.2019. 07:41

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks.

Atbildēt

soģis

18.07.2019. 07:14

Nu man domāt, ka šī beibe nav vienīgā ar tik krāšņu pagātni. Es zinu vienu otru, kurš 1991.gada augustā puča laikā, kad sākās sūdi, uzreiz atrada noslēpto PSKP biedra karti, kau gan tagad kliedz un bļauj, ka ir īsteni patrioti.

Atbildēt

Nu jā

18.07.2019. 07:14

Šitāds dzelteni/brūns rakstelis pietiek.com godu nedara :/

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 05:03

»

IM

Galvenais jau ir ko mēs gribam panākt...


Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi.

Atbildēt

Sorry,

18.07.2019. 05:02

»

Ja te tik grūti,

tad pakaries


nebija domāts jums!

Atbildēt

tipiska

18.07.2019. 01:04

muļķu zemes eurolatvānijas "lumpenžļurkanālistika", kas nemainīgi derdzīgi smird pēc seskulapseņu netīri dzeltenajām noplūdēm.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

10

Latvija nekad nebūs bagāta, ja...

FotoPie mums šovakar ir divas spāņu ģimenes ar bērniem. Parasts vakars ar bērnu spēlēm, ēst gatavošanu un sarunām. Mums viss sanāks, mēs integrēsimies. Un tad sapratu, ka man šis jāpasaka. Latvija nekad nebūs bagāta, ja Latvijā tiks ienīsti cilvēki.
Lasīt visu...

21

Ausīs arī mūsu saule

FotoMotoklubs „Dieva suņi” 20. novembrī savā Twitter kontā publicēja tvītu ”Tā saucamais “urā patriotisms” ir pretīgs ar to, ka viņš balstās un mītiem, puspatiesībām un meliem, kas ļoti kropļo cilvēkiem realitātes apziņu. “Latvieši ir stipra tauta”, ar ko stipra? Ar to, ka okupekļus jauc 2022.g.,nevis 1991.g., vai 2014.g.(Krimas aneksija). Stipra?”. Tvīta saturs noteikti kādā radīja aizvainojumu un pārdomas. Vai abus.
Lasīt visu...

21

Ekonomikas ministrei un valdības vadītājam jāuzņemas politiska atbildība par situāciju enerģētikā

FotoValdības rīcība sakarā ar AS "Sadales tīkli" regulatoram iesniegto jauno tarifu projektu ir bezatbildīga, un publiskie paziņojumi atgādina zināmo manipulācijas metodi par "labo policistu" un "slikto policistu".
Lasīt visu...

21

Lūk, cik enerģiski mēs skaldām matus

FotoBiedrība “Latvijas Mediju ētikas padome” (LMĒP), kas apvieno 44 mediju asociācijas un individuālus medijus, triju gadu laikā ir sniegusi atbildes vairāk nekā 150 iesniegumiem no iedzīvotājiem un organizācijām par iespējamiem mediju ētikas pārkāpumiem un 51 gadījumā sagatavojusi detalizētu izvērtējumu sūdzībai un atzinumu.
Lasīt visu...

21

Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini

FotoArmands Puče „Ar baltiem cimdiem”. Izcils eksemplārs. Apbrīnoju Pučes profesionalitāti, ar kādu viņš atmasko Raini. Klauzula viena - jebkuras šaubas tiek tulkotas pa sliktu apsūdzētājam. Ar frāzēm –" varētu likties", "varētu secināt", " izskatās ka", "varētu bažīgi iztēloties, ka".
Lasīt visu...

21

Sports visa mūža garumā ir veselības pamats

FotoLaika sprīdis, kad politiķi cenšas izveidot valdību, ir vienīgā iespēja viņiem iedvest, ka valsts nav sadalāma 15 nozaru klucīšos (ministrijās), kas katra atbild par savu jomu, nekad neinteresējas par citas ministrijas esamību, bet ja saņem kādu  citas ministrijas sastādītu likumprojektu, Ministru kabineta noteikumus vai mazāk svarīgu dokumentu, tad šo rakstu darbu nīdē laukā vai vismaz piesārņo ar tik  daudz birokrātiskām prasībām, ka jaunievedumam ir tikai bremzes iedaba. 
Lasīt visu...

21

"Sadales tīkla" tarifu celšana kā slēpts nodoklis graus iedzīvotāju un uzņēmēju maksātspēju

FotoZaļo un Zemnieku savienības (ZZS) Saeimas frakcijas deputāti aicina nepieļaut krasu elektroenerģijas pārvades tarifa celšanu, kas kā slēpts nodoklis būtiski negatīvi ietekmēs iedzīvotāju maksātspēju un Latvijas uzņēmēju konkurētspēju.
Lasīt visu...

12

Džeks, kurš pieliek mūli kā mērkaķis, ir patriots?

FotoLabrīt. “Patriotu nedēļa” ar citas valsts karodziņiem Lāčplēša dienā un citu valstu tankiem 18. novembrī krastmalā ir galā, var turpināt ierasto ikdienu ar šņabi galvenajās pārtikas lielveikalu rindās un statistiku, kas apstiprina alkoholismu vai nerūpēšanos par bērniem.
Lasīt visu...

12

Paziņojums par enerģētisko situāciju valstī

FotoNeraugoties uz veiktajiem pasākumiem, lai kompensētu apkures un elektroenerģijas izmaksas mājsaimniecībām, par oktobri saņemtie rēķini, salīdzinot ar iepriekšējo apkures sezonu, ir vairākas reizes lielāki. Taču maznodrošināto Latvijas iedzīvotāju ienākumi saglabājas nemainīgā līmenī.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Par cilvēka nemirstību, kas ir medicīnas nesasniedzamais mērķis

Laika ass ir nežēlīga nākotnes pāreja pagātnē. Cilvēks alkst uzzināt nākotni, parasti viņš interesējas par nākotni savas prognozējamās...

Foto

Prātojums par diagonālēm

Pagājusī nedēļa uzrādīja zināmu bremzēšanos valdības veidošanas gaitā. Lai arī premjerkandidātam pagaidām nav Satversmes 56. panta kārtībā izsniegta aicinājuma uz Ministru kabineta sastādīšanu, uzvedās...

Foto

Prezidenta uzdevums ir izvirzīt premjera amata kandidātu, nevis norādīt partijām, ko tām darīt

Valdības veidošanas sarunas nevedas. “Jaunās vienotības” valdes priekšsēdētājs Krišjānis Kariņš par šo procesu...

Foto

Noticiet man - es tagad lasu Satversmi kā pilsonis

Valsts ir nācijas mājas, bet tās pamatlikums Latvijai – Satversme – ietver nācijas kopdzīves būtiskākos noteikumus, balstītus kopīgās vērtībās,...

Foto

Prezidents Egils ir jocīgs un galīgi neciena ģimenes vērtības un tradīcijas

Kad tad atkal ir noticis. Un ar Egilu un viņa kanceleju notiek. Čalis ar savu...

Foto

Valsts ir slikta, cilvēki ir slikti, pensionāri ir slikti, vēlētāji ir slikti, Lāčplēša diena ir slikta, es gan esmu lielisks

Šis būs personisks ieraksts. Un neapvainojieties....

Foto

Antropoloģisks pētījums

Vai atceramies sabiedrībā pazīstamos indivīdus, kuri saviem uzvārdiem lika prievārdus ar mērķi panākt aristokrātisku skanējumu? Visi ņirgājās par Fon Kalmanoviču un De Vaškeviču, turpretim...

Foto

Liberālās demokrātijas apdraudētība kā tās leģitimitātes pamats

Ir viena uzskatu pārbaude, kas būtu jāveic ar sevi katram pilsoniski aktīvam cilvēkam. Tātad jums — šīs slejas lasītājam...

Foto

Kas Pīlēnam deva tautas mandātu veidot valdību? Kurš? Pareizi, neviens!

Sākšu ar jautājumu. Vai man vienīgajam šķiet, ka kaut kas nav kārtībā ar zaļo bildi, nu...

Foto

Mēs visu ļoti rūpīgi rečekojām un noskaidrojām, ka Bārbijas Kens nav stāvoklī, - ziedojiet mums naudu, lai mēs varam turpināt!

Jūnija vidū konservatīvi noskaņotā humora vietne...

Foto

Žetonu piešķiršanas kārtība

Šodien “Neatkarīgajā” Elitas Veidemanes un Rolanda Pētersona intervija ar Valsts prezidentu Egilu Levitu. Tā nav tipiskā draudzīgā intervija, kur ilgā sarunā norunātais sakompilēts...

Foto

Viņš NEKAD nebūs mans prezidents

Egils ir atmodies no letarģiskā miega. Sveicot 14.Saeimu, viņš uzkāpa kancelē un zibeņoja....

Foto

Tikai nesmejieties skaļi, es došu dažus padomus par veselības aprūpi

Kustība "Par!" Veselības ministrijas politiskajā vadībā bijusi visus četrus 13. Saeimas sasaukuma gadus - divus gadus Ilze Viņķele, divus - es. Esam...

Foto

Beidzot ir gala lēmums saistībā ar manu autoavāriju

Šā gada 1. maija traģiskā avārija zibenīgi pārpildīja interneta ziņu portālus, un sociālie tīkli jau izdarīja tūlītēju spriedumu,...

Foto

Mēs labprāt ierasti neliktos ne zinis, bet diemžēl šoreiz mums jāimitē ieinteresētība

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) piektdien, 4. novembrī, ir pieprasījusi VSIA “Latvijas Televīzija”...

Foto

Štrunts par algām, īstā problēma ir tā, ka izglītības jomā ir iestājusies pieklājības un cieņpilnas attieksmes krīze

Pieklājība un cieņpilna attieksme ir jebkuru attiecību pamatā. Taču...

Foto

Pasaulē piešķir Darvina balvu, Latvijas politikā – Levita medaļu

Pēc ziņas, ka četriem ļoti jau nu šaubīgas raudzes 13. Saeimas deputātiem piešķirta Egila Levita vārdā nosauktā...

Foto

Kā lordu sarunas varētu patīrīt Latvijas tirgu

Nesen bija pirmā reize, kad izdevās personīgi satikt un iepazīties ar kādu lordu, turklāt – ar diviem vienā vakarā....

Foto

Vai kūdra var izglābt Latviju?

Šķiet, tikai retais nebūs pamanījis zemestrīci, kas pēdējā gada laikā ir satricinājusi energoresursu tirgu. Lai mazinātu iespējamās enerģētiskās krīzes ietekmi, ne...

Foto

Slimot nav rožu dārzs, jo īpaši slimnīcā

Slimot nav rožu dārzs. Tas ir fakts. Taču, nokļūšana slimnīcā var pārvērsties par krietni nepatīkamāku pieredzi, kas neaprobežojas ar...

Foto

Jaunākiem iekšlietu sistēmas darbiniekiem ļaus nesportot un pieņemties svarā

Plašākam lasītāju lokam paslīdēja garām kāda satraucoša ziņa – 18. oktobrī Ministru kabinets atbalstīja noteikumu projektu "Grozījumi...

Foto

Ja tagad izrādās, ka pie varas ir tikai partijas (1,4% vēlētāju), tad steigšus jāatkāpjas no senā principa, ka tautas vietniekam ir plašas pilnvaras

[1.] Biedrība “Atvērtās...

Foto

Latvijai ir vajadzīgs Roberts Fūrmanis. Vairāk nekā "progresisti"

„Tagad es jums pateikšu, kas notiks tālāk. Sarūsējusi fašistu kaska uz bērza krusta – tas ir viss, ko...

Foto

Pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie” jeb valsts mediji ir nostājušies pret tautas vairākumu

Operācijas Mindfuck vietējā kontekstā: šobrīd Latvijā ir iestājusies unikāla situācija: pirmo reizi jaunlaiku vēsturē “sabiedriskie”...