Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Luridus

26.07.2019. 12:47

Spriežot pēc šī žurkālistu skribelējuma, Saeimas vēlēšanā esmu pareizi balsojis par JKP UN ŠUPLINSKU.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

22.07.2019. 05:31

Màksligà apséklosana ir progresiva metode ,ja kas
Vàcijas kancleres màte savà laikà ari tika apséklota màksligi.

Atbildēt

kurzemnieki

20.07.2019. 13:54

»

Priekulis

97% laukos dzimušajiem ir šādas biogrāfijas


tā sauc. latgaliešus ienīt vairāk kā NĀVI, no vēstures jau NEKUR neaizbēgsi...

Atbildēt

BVEF

20.07.2019. 13:00

Pēc visa spriežot, Šuplinskas demisijas lietā vairs nav jautājuma VAI, bet KAD.

Atbildēt

100 dollars

20.07.2019. 05:53

Bordeļa sētnieks paņēma rokā rakstāmo...

Atbildēt

Konfūcijs

19.07.2019. 19:22

Katrā režīmā ir bijuši šadi raksta autori.

Atbildēt

Tautai

19.07.2019. 12:58

»

Blondīne

Nu šis raksts gan ir...


Jāzina ir tas, kādu iemeslu dēļ Šuplinska slēpj no universitātes ziņojumu par it kā esošajiem pārkāpumiem.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2019. 09:32

Nu šis raksts gan ir .....
Kāda problēma ir tajā faktā, ka viņas māte nodarbojās ar mākslīgo govju apsēklošanu, vai tā būtu sliktāka nodarbe par tauriņu ķeršanu vai tukšmuldēšanu?!
Kāda problēma ir tajā, ka tēvs nodarbojies ar lopu audzēšanu? Kāpēc viņai jājūtas vainīgai par to, ka piedzima vietā, kur atrodas tā saucamais trīs valstu saskares punkts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zākāties ir vienkārši zemiski! Raksta autoram vai tad vecāki ir no svēto kārtas?

Atbildēt

???

19.07.2019. 09:23

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Laikam, ka par maz, vēlas akadēmiķi, korespondētājloceklis izcilam zinātniekam neder.

Atbildēt

bububu

19.07.2019. 08:06

čiuļu nacionālista vemekli. noteikti stipri traucē šajā purvā

Atbildēt

vv

19.07.2019. 07:58

izskatās, ka Ilga iemetusi labu akmeni sūdu mucā, ka sacēlās tāda smirdoņa. Pat jau vainīga, ka padomija nokopēja vācu motocikla modeli. pretīgi lasīt, murgs

Atbildēt

Vasiļisa

18.07.2019. 23:08

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Kad beidzot "Jaunā konservatīvā partija" sapratīs? Ka Šuplinskas neizbēgamā aiziešana no politikas ir nevis kaitējums šai partijai, bet vienīgā iespēja palikt valdībā?

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:45

»

IM

Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas


Pilnīgi Jums piekrītu, birokrātija ir apēdusi būtību. Manuprāt to var lauzt vai nu ejo pa veco ceļu - politiķi vai nu atklātība, ko pavada tehnoloģijas.

Atbildēt

IM

18.07.2019. 16:32

»

OOO

To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ...


Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas.

Atbildēt

???

18.07.2019. 16:09

»

Krustceles JKP

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta


Ja vēl neesat ievērojuši JKP vāc tos sūdus, ko pat ASV prese bazūnē tagad pa pasauli.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:06

»

IM

Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt...


To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ka tās ir spēkā, tikai jaunas jāizprintē...

Atbildēt

Mehs

18.07.2019. 16:04

Labs raksts! Tikai viena nepilnība: Kovrovā ražotais Degtjarova ,,Kovrovec" bija nevis K125 bet gan K-175. PIETIEK,lūdzu izlabojiet! K-125 ražoja Minskā.

Atbildēt

Trenis

18.07.2019. 15:05

Man liekas, ka šo murgu ir rakstijis kaut kāds, kuram ar galvu viss nav kārtībā. Vispār pretīgs un tendenciozs raksts. Un jebkurš daudzmaz izglītots cilvēks izlasot šo skrecelējumu saprot, ka tas ir pasūtījums. Man kaut kā azvien vairāk šķiet, ka Muižnieka k-gam nu ĻOTI gribas saglabāt jau iesildīto krēslu (arī jau esošais galms droši vien negrib zaudēt savas privilēģijas, tāpēc arī cenšas nu cik spēj).
Domāju, ka šī raksta autors, tajos - padomju gados būtu ļoti modrs padomzemes pilsonis un stučītu TĀĀĀ, ka Čekai viņa ziņojumus būtu nenolasīties.

Atbildēt

BVEF

18.07.2019. 14:47

»

???

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība


Tā ir tikai sakritība, ka Gundars Bērziņš atkal ir pieteicis savu kandidatūru rektora amatam, kad vēl 24 stundas nav pagājušas no brīža, kad Šuplinska ir ar dubļiem uz samazgām nolējusi savu Alma mater - Latvijas Universitāti.

Atbildēt

???

18.07.2019. 14:32

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība?

Atbildēt

IM

18.07.2019. 12:50

»

OOO

Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam...


Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt jo viss uzreiz ieslīgs procedūras pārkāpumos. Tie paši iepirkumi, tiesas, visur procedūras, procedūras tikmēr kamēr pazūd būtība. Birokrātija rullē, racionālais paliek aiz borta.

Atbildēt

Krustceles JKP

18.07.2019. 12:42

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta!

Atbildēt

periodiķis

18.07.2019. 12:31

»

Aramess

Te darbs Drošības policijai. Tik sīka rakāšanās kāda politiķa pagātnē nevar notikt bez milzīgiem ieguldījumiem, kurus var segt vienīgi ārzemju specdienesti vai tādi vīri kā Lembis. Šādas publikācijas atklāj to, ka Šuplinska un viņas pārstāvētā partija ir bīstama šiem Latvijas ienaidniekiem. Tūlīt šīs...


Visu aprakstīto var atrast periodika lv. Resursā ir nokopētas visas avīzes no agrīniem padomju laikiem un tur ir lielisks uzvādu meklētājs. Šuplinska ir rets uzvārds, tāpēc nebija daudzjāatsijā liekie teksti. Bērziņiem kaut ko atrast ir nereāli grūti.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 12:31

»

IM

Ir procedūra un ir būtība...


Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam nākošreiz, ja pie varas jau esošais lietas var sakārtot, interpretējot procedūras, sev par labu.

Atbildēt

periodiķi topā

18.07.2019. 12:26

Pirms pretendēt uz deputāta vai ministra amatu Latvijas teritorijā tagad ir vispirms jāizpēta periodika lv avīžu arhīvs.Tur ir visas padomju laiku rajonu avīzītes un labs meklētājs, ko veiksmīgi ir pielietojis arī raksta autors.

Atbildēt

:):):):):):)

18.07.2019. 12:22

»

tad jau

var nezināt, ka buļļa spermu uzglabā aukstumā, ledusskapī, nevis termosā


...un neapšaubāmi šādai nezināšanai ir būtiska ietekme uz izglītības kvalitāti un izglītības ministri kā tādu!

Atbildēt

west

18.07.2019. 12:01

Pretīgi, nožēlojami un komentētājus atmaskojoši komentāri, kas sunī autoru un attaisno šuplinsku -veidīgos kolaboracionistus, tautas nodevējus un citādus mēslus, - liecina, cik daudzi "tautieši" paši bijuši un ir šie maitas, pielīdēji un stukači!
"Īsts" komjaunietis un komunists vienmēr būs ar šo pretīgo smārdu piesūcies!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 10:42

Par Muižnieku, Druvieti jau viss skaidrs, kā nu ir tā ir. Bet ko grib panākt Šuplinska? Vai tiešām kaut ko pēc būtības, vai tikai pazīmēties un paimitēt darbošanos paniekojoties ap procedūrām. Nu sakārtos Muižnieks un Druviete tās procedūras? Un? Viss kārtībā? Revolūcija līdzšinējā
JKP stilā tiek nomesta zemē? Viss vecajā evolūcijā jo lietas būtība kā tāda nemaz nav kustināta?

Atbildēt

te

18.07.2019. 10:26

caur šādām samazgām redzami tie, kuri ir aizskārti. Un tas, ko ieraugu, ir - pretīgi, zemiski. Dieviņ, dod slotu izslaucīt tādus cilvēkus no Valsts!

Atbildēt

Pārmijnieks

18.07.2019. 10:16

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Tāpēv jau visa tā'sūmēšanās arī notiek,ka pakustināja ērto barotavu. Druviete pati jūtas apdraudēta.Neko nespēja izdarīt pie varas esot,ērti iekārtojās par rējējkranci siles galā. Tagad, kad pakustināja mantrausi Muižnieku, līdz ar viņu sakustējās visa tā varza, kas bija labi iekārtojusies.
Vissmieklīgākais ir tas, ka pie vainas ir pat tehnikums,jo,redz, esot LPSR bijis.

Atbildēt

tups viedoklis

18.07.2019. 10:00

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


ja nav atspēkojumu vai precizējumu...

Atbildēt

AndrisK

18.07.2019. 09:54

Šis raksts ir spilgts piemērs, kā iezombēt kādu domu cilvēku prātos. Šajā rakstelī 29 reizes minēts vārds komunist* un 38 reizes padomju*. Tas liecina, ka raksta autors apzināti vēlējies ar šiem vārdiem saistītās asociācijas "piešūt" Ilgai šuplinskai. Nožēlojama rīcība, dzeltena žurnālistiska!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 09:24

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Ir procedūra un ir būtība.
Procedūra ir ar kļūdām bet kāda ir būtība? Būtība ir atbilstoša situācijai LU. Rektoram ir neliels bet pārsvars (visticamāk administratīvi radīts un ar kolektīva šķelšanu uzturēts). Vai procedūras kļūdas maina būtību. Nu manuprāt šajā gadījumā nekādi. Tad cik var ņemties ap to procedūru? Atkārtot vēlēšanas pēc pareizas procedūras? Procedūras pareizums vai nepareizums vispār vēl ir tiesas rokās.
Cik var ņemties ar procedūrām? Kad lietas beidzot kārtos pēc būtības? Vai tiešām visa šī jezga jātaisa par godu procedūrai? Kāpēc vienmēr priekšplānā tiek virzīta procedūra un lietas būtību aiz milzīgā priekšplāna vairs nemaz nevar redzēt?
Vēlreiz jautājums, ko ministre vispār vēlas panākt? Vai tiešām tikai uzlabot procedūru. Vai vēlas izmainīt būtību? Būtība ir jārisina pēc būtības nevis bakstot ar procedūru.

Atbildēt

xy

18.07.2019. 09:20

»

Tomer

Apzināti piebalsot padomju propogandai ir apzināta izvēle un darbība nevis piespiedu


Tomēr tā bija cilvēka jaunība, kur neapšaubāmi liela nozīme bija politiskā režīma radītiem apstākļiem, un tā neko vēl neliecina par cilvēku. Nobela prēmijas laureāts Ginters Grass apmēram tādos gados bija hitlerjugendā. Kriminālo un kara noziedznieku bērni un mazbērni dažkārt kļuvuši par izcilām personībām. Arī par tām zilajām asinīm latviešiem kā vēsturiski vēl nesenā pagātnē bijušai dzimtcilvēku tautai it kā neklātos runāt.

Atbildēt

Rollingstons

18.07.2019. 08:51

Labs! Izskatās, ka raksta autors masturbēja runādams par govju apsēklošanu DDD

Atbildēt

Ļoti interesanti par motocikliem!

18.07.2019. 08:26

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


Nezināju tādus faktus. Komunisti- čekisti zog joprojām - pat kopā ar žīdiem nozaguši Latviju ar valsts korporācijas veidojumu - 4. maija komunistu- čekistu kliķi, ar smadzeņu centru SAB un VDD, ko melīgi uzdod par "atjaunoto 18. novembra republiku".

Atbildēt

Ar cieńu

18.07.2019. 08:23

Jūsu Raimons Nipers

Atbildēt

laboties būtu jāļauj

18.07.2019. 08:00

bet nedara jau, nobremzēja skolu reformu..........

Atbildēt

Sirmis

18.07.2019. 07:41

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks.

Atbildēt

soģis

18.07.2019. 07:14

Nu man domāt, ka šī beibe nav vienīgā ar tik krāšņu pagātni. Es zinu vienu otru, kurš 1991.gada augustā puča laikā, kad sākās sūdi, uzreiz atrada noslēpto PSKP biedra karti, kau gan tagad kliedz un bļauj, ka ir īsteni patrioti.

Atbildēt

Nu jā

18.07.2019. 07:14

Šitāds dzelteni/brūns rakstelis pietiek.com godu nedara :/

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 05:03

»

IM

Galvenais jau ir ko mēs gribam panākt...


Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi.

Atbildēt

Sorry,

18.07.2019. 05:02

»

Ja te tik grūti,

tad pakaries


nebija domāts jums!

Atbildēt

tipiska

18.07.2019. 01:04

muļķu zemes eurolatvānijas "lumpenžļurkanālistika", kas nemainīgi derdzīgi smird pēc seskulapseņu netīri dzeltenajām noplūdēm.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

3

Kā ne tikai es, bet arī citi var nesolīt iekšlietu darbiniekiem

FotoKā bijušais iekšlietu ministrs vēršos pie valsts prezidenta un premjera ar jautājumu: kā tieši nākamā gada budžets atbilst šo valsts pirmo amatpersonu vēl pirms gandrīz gada publiski dotajam solījumam iekšējo drošību izvirzīt kā prioritāti 2022. gada valsts budžetā?! Atceros tikšanos ar valsts prezidentu Egilu Levitu šī gada janvārī, kurā tika panākta vienota izpratne, ka valsts iekšējās drošības stiprināšanai jābūt vienai no nākamā gada valsts budžeta prioritātēm.
Lasīt visu...

21

Kad valsts pārstāvji sāk rīkoties vienkārši pretīgi

Foto“Viņi bija divi, sievieti mēs neielaidām, jo viņa it kā bija aizmirsusi sertifikātu mašīnā.” Domājat, šis ir jauna spriedzes romāna pieteikums? Nē, tā ar dienas notikumiem vacapā dalās Zvaigznes grāmatnīcu darbinieki visā Latvijā.
Lasīt visu...

21

Ja zinātne tiek politizēta, mirst cilvēki!

FotoZinātnieki bioķīmijā un genomikā no pasaulē prestižām universitātēm un pētniecības institūtiem ir sākuši celt trauksmi par eksperimentos novēroto Covid vīrusa S proteīna RNS gēnu koda integrāciju cilvēka šūnu kodolā un tā rezultātā izraisītajiem bojājumiem cilvēka DNS jeb genomā. 
Lasīt visu...

21

Informatīvie tēli

FotoBieži par ticību mēs saucam to, kas patiesībā ir naids pret citas pārliecības, morāles un dzīvesziņas cilvēkiem. Bieži mūsu tā saucamā ticība ir nevis pašu pasaules skatījumā, pārliecībā un rīcībā, bet sektantiskā citu noliegšanā.
Lasīt visu...

3

Cik labprāt mēs pareizi sadalītu naudu, tikai neprasiet, kam mēs to atņemtu

Foto2022. gada budžets ir pēdējais valsts budžets, kuru pieņems 13. Saeimas sadrumstalotā valdība. Diemžēl arī “pēdējais budžets” nerisina Latvijas ieilgušās problēmas veselības aprūpes un sociālā atbalsta finansējumā. Tā vietā, lai ieguldītu Latvijas labklājībā un ilgtspējīgā attīstībā, tūkstošiem eiro liels atbalsts caur “deputātu kvotām” tiek novirzīts apšaubāmiem mērķiem un tiem pakļautiem nodibinājumiem.
Lasīt visu...

21

Prātā nāk "Suņa sirds" un iedzīvotāju sapulce ar Švonderiem un Šarikoviem

FotoNekomentēšu Vestardu Šimku. Tā ir viņa izvēle. Nekomentēšu par Covid-19 vakcīnām, jo neesmu ārsts vai eksperts. Nekomentēšu valdības darbības epidemioloģiskajā drošībā, jo kurš gan par to vēl nav izteicies...
Lasīt visu...

21

Sasparojoties Ministru prezidentam un nozares ministram kā ekonomistam, veselības aprūpes reformu varētu veikt relatīvi ātri

FotoVeselības aprūpes sistēma sasniegusi kritisko punktu un sabruks, ja turpmāk par prioritāti nekļūs ārstniecības personu kadru politika; reformas nebūs iespējamas, kamēr netiks aktualizēta gan privātpersonas (pacienta), gan ārsta līdzšinējā statusa neatbilstība starptautisko līgumu un Pacientu tiesību likuma normām un sakārtotas tiesiskās attiecības valsts finansēto pakalpojumu jomā.
Lasīt visu...

21

Runāsim atklāti: faktiski finanšu sektors šobrīd ir kļuvis par viena valsts dienesta vadītājas īstenotās politikas upuri

FotoPirms dažiem gadiem gan ierēdniecība, gan politiskie lēmēji pēc neskaitāmiem ārvalstu organizāciju un Latvijas stratēģisko sabiedroto ieteikumiem nonāca pie loģiska atklājuma, ka pagājušā gadsimta 80. gadu beigās, 90. gadu sākumā izveidotais banku darbības modelis gan ģeopolitisko, gan pieaugošās uzraudzības apstākļu rezultātā vairs nav dzīvotspējīgs. Proti, būt par NVS valstu starptautisko norēķinu jeb ASV dolāru transakciju centru nav iespējams.
Lasīt visu...

21

Vainot sabiedrību, ka politiķi ir noveduši valsti pie sašķeltības, var tikai paši politiķi

FotoIerobežojumi turpinās, un arī protesti turpinās. Cēloņsakarība ārkārtīgi vienkārša un to izsaka Delfu raksta pēdējā rindkopa: "Neskatoties uz augsto vakcinācijas līmeni, vairākām Eiropas valstīm nācies atjaunot karantīnas ierobežojumus, lai apturētu jaunu Covid-19 vilni."
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Hunta, sargies buntavnieka!

Sāksim ar to, kas manā skatījumā ir hunta. Tie ir 62 deputāti, kas veica valsts apvērsumu, atņemot balsstiesības t.s. deputātiem-antivakseriem. Pučistiem jāpieskaita arī...

Foto

Viltus zaļuma parāde Glāzgovā

Ar apņemšanos par globālās sasilšanas ierobežošanu un skaļiem saukļiem par virzību uz fosilā kurināmā izskaušanu, noslēgusies ANO klimata konference (COP26) Glāzgovā. Visnezaļākā...

Foto

Es iestājos par principu “baznīcu baznīcai”

Arvien skaļāk publiskajā telpā sevi piesaka sakrālā mantojuma tēma. Apsveicami, ka diskusijās par Svētā Pētera baznīcas tālāko likteni sabiedrība nav...

Foto

Nu cik var gvelzt par vīrusu un pandēmiju visādu sviestu?! Kā nav pašiem apnicis!

Divu gadu laikā nebeidz pārsteigt idiotisma līmenis, kas turpina arvien sazelt ap...

Foto

Zemes piespiedu nomas attiecības tiek izbeigtas netaisnīgi, uzliekot jaunu slogu dzīvokļu īpašniekiem

Pieņemot “Piespiedu dalītā īpašuma privatizētajās daudzdzīvokļu mājās izbeigšanas likumu”, daudzdzīvokļu māju dzīvokļu īpašniekiem tiek...

Foto

Glābiet, palīdziet un jūtiet līdzi, zemes baroniem atņem peļņu!

29. oktobrī spēkā stājās Tieslietu ministrijas (TM) izstrādātie un Saeimas pieņemtie grozījumi likumā "Par atjaunotā Latvijas Republikas...

Foto

Mums vajag jūsu naudu, lai radītu jums vairāk burvīga satura par slepkavībām un maniakiem

Pirms apaļa gada šai datumā dienas gaismu ieraudzīja mūsu lolojums, daudzreiz nomērīts...

Foto

Vai tiekam gatavināti Latvijas iznīcināšanai?

“Opozīcija Saeimā iegājusi pilnīgā destrukcijā – iesnieguši virkni priekšlikumu atņemt aizsardzības budžetam vairākus desmitus miljonu eiro... Brīdī, kad pirmo reizi pēc...

Foto

Mums ir par maz ministru, vajag vēl, un tad viss būs kārtībā!

Labas pārvaldības princips paredz, ka sabiedrības interesēs valsts pārvalde tiek pastāvīgi uzlabota. Nevienā valstī valsts...

Foto

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, bet...

Es tiešām ļoti gribēju atbalstīt budžetu, jo man šķiet, ka laiks ir grūts un premjerministrs Krišjānis Kariņš tiešām ir...

Foto

Levits nespēj vai nevēlas pildīt savus pienākumus un "pazūd aiz savas pils augstajiem mūriem"

Ne tikai Latvijas valsts dibināšanas svētkos, bet arī ikdienā aizvien skaudrāk iezīmējās...

Foto

Lūdzu, manējie, PALIECIET šaizemē!

Smagiem soļiem staigāju pa sava vectēva zemi. Ar dubļiem aplipušos zābakos un nosalušiem pirkstiem, zemjainām plaukstām aukstā zemē stādu ķiplokus, ziemas sīpolus...

Foto

Lai turpina valdīt pavļuti, kariņi, leviti un viņu apkalpotāji rečekisti, fūrmaņi, skrides un citi līdzskrējēji?

Divas valstis, divas pieredzes. Igaunija bez lockdown, Latvija ar. Igaunija ar cilvēcisku...

Foto

Vēstule Augstākajam Debesu Kungam

Es gan tev neticu, bet nezinu, kam citam adresēt savu žēlabu. Man ir laimējies, kopš deviņdesmito gadu sākuma dzīvoju Pierīgas apkaimē. Tuvu...

Foto

Vēstule valsts augstākajām amatpersonām: par palīdzību un atbalstu Latvijas pensionāriem un likumu "Par Valsts pensijām"

Likums "Par Valsts pensijām" paredz, ka ikviens Latvijas pensionārs var prasīt...

Foto

Jaunās paaudzes žurku inde

Tie, kuriem pieder kāds lauku īpašums, šķiet, visi būs saskārušies ar problēmu, vārdā grauzēji, bet vēl precīzāk – žurkas un peles. Grauzēji...

Foto

Nodokļu sistēmas reforma stumj pašnodarbinātos ēnu ekonomikā vai liek doties emigrācijā

Sociāldemokrātiskās partijas “Saskaņa” Latvijas Republikas Saeimas frakcija, piedaloties balsošanā par likumprojekta “Grozījumi likumā “Par valsts...

Foto

Paskaidrojošā tautumeita un āža pakaļa

Profesionāla komunikatora deformācija palīdz ķirurģiski paskatīties un karstām situācijām....

Foto

Monumentālā šausmene “Mājsēde 2.0”

Pēc varnešu “pirkstu klikšķa” Latvijā pēkšņi uzliesmoja un tāpat norima kroņa vīrusa epidēmija. “Augšām” pietuvinātajiem šeftmaņiem lokdauns izrādījās “zelta bedre”. Dīkstāves palīdzību...

Foto

Divi miljoni deputātu īpašo pasūtījumu galdam – „baiļu kvotas”

Uz Saeimu  koka šķirstiņā atnestā budžeta prioritātes premjers raksturoja šādi:  “2022.gadā ir trīs lieli virzieni – Latvijas...

Foto

Pavasaris ir tuvu vai tālu atkarībā no pacietības līmeņa

Pēc valdības sarunu atšifrējuma publicēšanas fakts, ka šie politikāņi vēl ir savos amatos, ir apkaunojums demokrātijai....

Foto

Par to, kāpēc pie mums mirstība no kovida ir astoņreiz augstāka, es paklusēšu

Šodien mēs atgriežamies no mājsēdes - vakcinētiem cilvēkiem būs brīvāka dzīve. Nevakcinētajiem dodam vēl...

Foto

Par situāciju Latvijas medicīnā un iespējamiem risinājumiem

Cik zināms, valstī iedzīvotāju medicīniskai aprūpei gultu skaitam slimnīcās ir jābūt aptuveni 1% no iedzīvotāju skaita. Tas nozīme, ka...

Foto

No kuras puses tuvojas īstā klimata pārmaiņu problēma

Runa ir par ļoti nopienun problēmu, kas rada klimata pārmaiņas un par kuru neviens nerunā. Delfi.lv bija Ivara...

Foto

Šoreiz mums visiem ir nodarīts pāri par daudz!

Ziņa, kuru saņēmām 09.11.2021 no valdības mājas, šokēja mūs visus – gan gadatirgus organizētājus, gan jūs – gadatirgus...

Foto

Mēs runāsim, mēs domāsim, mēs gatavosimies

Latvijas robeža, kas iezīmē Latvijas valsts teritoriju starptautiskajā kartē, ir viens no Latvijas valstiskuma pamatelementiem. Tāpēc tās aizsardzība vistiešākajā veidā ir...

Foto

Tikai objektīvos datos balstīta analīze var novest pie pareiziem lēmumiem un tālākas apkarošanas taktikas

Dombura kungs! Ar interesi un cerībām noskatījos Jūsu atjaunoto raidījumu LTV1 "Kas...

Foto

Par Rīgas domes apsveikuma kampaņu

Pilnīgi skaidrs, ka, ja pats Dievs vēlētos iepriecināt latviešu inteliģenci, visticamāk viņam tas neizdotos. Panika ap Rīgas domes apsveikuma kampaņu tam...

Foto

Nevajag dēvēt noniecinošā veidā personas, kas kustas pār robežu

Sabiedriskās politikas centrs PROVIDUS un biedrība “Gribu palīdzēt bēgļiem” aicina izmantot starptautiski pieņemtu apzīmējumu personām, kuras šķērso...

Foto

Es, piemēram, redzu gaismu tuneļa galā

Pēdējos divus gadus mums ir gājis grūti, un Covid pandēmija vēl arvien nav beigusies. Tomēr šobrīd varam pacelt galvu un droši...

Foto

Dievnamā tikai ar “ar nelabo sadarbspējīgo sertifikātu”

Civilizācijas atiestatītāju apustulis Bordāns Twitter ciniski ieņirdza, ka “nevakcinējoties Dievu var satikt ātrāk!”. Tauta runā, ka pēcāk Temīdas piesmējējs ticis strostēts...

Foto

Vai Levits jau ir sasaucis Nacionālās drošības padomes sēdi?

Video ar cilvēku pūli, kas Baltkrievijā virzās uz Polijas-Baltkrievijas robežu, un Latvijas amatpersonu kuslais klusums, ne vārdu...

Foto

Ar Lukašenko roku Krievija pārbauda mūsu reakciju

Situācija pie Polijas-Baltkrievijas robežas ir ļoti nopietna. Vēlu izturību un savaldību Polijas drošības sargiem! Sekojam līdzi situācijas attīstībai....

Foto

Rīgas autoostas sarkano ozolu nedrīkst nocirst

“Ozolu iestādīja 1964. gadā, kad uzcēla autoostu. Autoostā sāku strādāt 1972. gadā. Tad ozols jau bija sasniedzis rokas resnumu. Agrāk,...

Foto

Vandāļi izņirgājušies par mūsu valsts naudas izšķiešanas un izzagšanas objektu

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB) pēc sociālās kampaņas vides objekta “Korupcijas aisbergs” iespējamā vandālisma akta...

Foto

Pandēmija un sabiedrība - bailes vai dusmas?

Profesore Ancāne LSM portāla rakstā par Latvijas sabiedrību pandēmijas laikā runā par to, ka, viņasprāt, tajā valda vairāk dusmas...

Foto

Kurp dodamies?

Kurp dodamies – aizas vai leknu pļavu virzienā? Lielai daļai, nu vismaz pusei, cilvēku tas nešķiet svarīgi, jo viņi ir pārliecināti – jo dziļāk,...

Foto

Valdībai ir pašai jāizšķiras: demisionēt, emigrēt vai mainīties!

Latvija pašlaik ieņem pirmo vietu pasaulē Covid saslimušo ziņā! LR valdība un Saeima nepilda solīto, nepalielina medicīnas darbinieku...

Foto

Akceptētās nāves

Beidzot ir skaidrs, ka kroņa vīruss nešķiro cilvēkus vakcinētajos un nevakcinētajos. Tālab farmācijas gigantu dienderu centieni joprojām uzspiest bezjēdzīgās un organismam bīstamās potes robežojas...

Foto

Katram pašam jāizvēlas, vai ticēt pūcēm, pavļutiem, skridēm un rečekistiem vai tādiem ārstiem kā Ilze Aizsilniece

Nekas jauns nav jāizdomā. Kā vienmēr, kad tiek skatīts budžets...

Foto

Nemainīgs ir tikai viens – valdošās koalīcijas absolūtais cinisms

2019.gada novembrī pirms valsts budžeta pieņemšanas pie Saeimas notika plašs pikets – medicīnas darbinieki protestēja pret to,...

Foto

Ja uzskatāt, ka Covid eksistē tikai Eiropas Savienībā, tad aizveriet Latvijas vēstniecības ārpus ES!

Augsti godājamās valsts amatpersonas, vēršos pie Jums ar šo atklāto vēstuli, lai...

Foto

Lai gan Latvija rada tikai 0,02% no pasaules siltumnīcefekta gāzu izmešu apjomiem, esam apņēmības pilni skriet lokomotīvei pa priekšu

Kopš Parīzes nolīgumā paredzēto mērķu izvirzīšanas ir...

Foto

Duļķis pret pianistu

Eksistē Dievzemītē tāds Māris Mičerevskis. Plašākai publikai pazīstams kā Duļķis 2018. gada filmā “Kriminālās ekselences fonds”. Pie lomas “spīdošais aktieris” tika caur pūļa...

Foto

Varbūt turpināsies 80. un 90. gadu mijas profesūras aizsāktās tradīcijas!

2021.gada 28.oktobris, cerams, ieies vēsturē kā datums, kad sākās Latvijas Ārstu biedrības jau ilgāku laiku vērojamās...

Foto

Atklāta vēstule Latvijas valsts prezidentam: vissvarīgākā ir visas sabiedrības testēšana un laicīga ārstēšana

Vēršos pie jums, kā pie priekšpēdējās instances, jo pēdējā jau būs mecenāti, kas,...

Foto

Etnofobija un etnocentrisms

Ir sabiedrības daļa, kas ik pa laikam saceļ labi sponsorētu un informatīvi atbalstītu traci par Latvijā it kā valdošo “homofobiju”. Tomēr es aicinātu...

Foto

Dzied Circene aizkrāsnē

“Es arī uzskatu, ka piespiest nevar un nevajag nevienu cilvēku. Ja viņš negrib vakcinēties, viņš var nevakcinēties, bet tad viņš nevar iet sabiedrībā!”...

Foto

Žēl, ļoti žēl...

Žēl, ļoti žēl... Laikā, kad vajadzēja vienojošus vārdus, kad vajadzēja solidarizēties ar hospitalizētajiem pacientiem, ar izdegošajiem ārstiem, ar mājsēdē esošajiem darba devējiem un...

Foto

Nevaram paļauties uz valdošo karteli, jo tas aizņemts pats ar sevis glābšanu

Neskatoties ne uz Latvijas ārstu sabiedrības prasībām, ne pieaugošajiem saslimstības  un baisajiem mirušo skaitļiem,...

Foto

Likme uz ārējo ienaidnieku

Kariņa valdība Dievzemītē ir ieviesusi pazemojušu segregāciju. Nevakcinētajiem pret kroņa vīrusu atņem darbu (lasi – iztikas līdzekļus); sabotē izglītību; liedz medicīnisko aprūpi,...

Foto

Sociālās pātagas un 100 eiro kāposta politika

Vakcīndileri vienojušies iemānīt pošu atkarībā 60 gadu slieksni pārsniegušos seniorus, piesolot simt eiro katram, kas injicēsies pret kroņa vīrusu....

Foto

Tāda mums sabiedrība!

Bērnišķīgi! Esam nonākuši situācijā, kad puse biedru nav izpildījusi C mājasdarbu un ieskaite tagad nav visam kursam! Vainīgs pie tā esot skolas direktors...

Foto

Latvijā ir nolaists viss

Latvijā ir nolaists viss. To neredzēt var tikai aklais vai pilnīgi nozombētais. Uzskaitīsim....