Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Luridus

26.07.2019. 12:47

Spriežot pēc šī žurkālistu skribelējuma, Saeimas vēlēšanā esmu pareizi balsojis par JKP UN ŠUPLINSKU.

Atbildēt

MADAMA MAUZERE

22.07.2019. 05:31

Màksligà apséklosana ir progresiva metode ,ja kas
Vàcijas kancleres màte savà laikà ari tika apséklota màksligi.

Atbildēt

kurzemnieki

20.07.2019. 13:54

»

Priekulis

97% laukos dzimušajiem ir šādas biogrāfijas


tā sauc. latgaliešus ienīt vairāk kā NĀVI, no vēstures jau NEKUR neaizbēgsi...

Atbildēt

BVEF

20.07.2019. 13:00

Pēc visa spriežot, Šuplinskas demisijas lietā vairs nav jautājuma VAI, bet KAD.

Atbildēt

100 dollars

20.07.2019. 05:53

Bordeļa sētnieks paņēma rokā rakstāmo...

Atbildēt

Konfūcijs

19.07.2019. 19:22

Katrā režīmā ir bijuši šadi raksta autori.

Atbildēt

Tautai

19.07.2019. 12:58

»

Blondīne

Nu šis raksts gan ir...


Jāzina ir tas, kādu iemeslu dēļ Šuplinska slēpj no universitātes ziņojumu par it kā esošajiem pārkāpumiem.

Atbildēt

Blondīne

19.07.2019. 09:32

Nu šis raksts gan ir .....
Kāda problēma ir tajā faktā, ka viņas māte nodarbojās ar mākslīgo govju apsēklošanu, vai tā būtu sliktāka nodarbe par tauriņu ķeršanu vai tukšmuldēšanu?!
Kāda problēma ir tajā, ka tēvs nodarbojies ar lopu audzēšanu? Kāpēc viņai jājūtas vainīgai par to, ka piedzima vietā, kur atrodas tā saucamais trīs valstu saskares punkts!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zākāties ir vienkārši zemiski! Raksta autoram vai tad vecāki ir no svēto kārtas?

Atbildēt

???

19.07.2019. 09:23

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Laikam, ka par maz, vēlas akadēmiķi, korespondētājloceklis izcilam zinātniekam neder.

Atbildēt

bububu

19.07.2019. 08:06

čiuļu nacionālista vemekli. noteikti stipri traucē šajā purvā

Atbildēt

vv

19.07.2019. 07:58

izskatās, ka Ilga iemetusi labu akmeni sūdu mucā, ka sacēlās tāda smirdoņa. Pat jau vainīga, ka padomija nokopēja vācu motocikla modeli. pretīgi lasīt, murgs

Atbildēt

Vasiļisa

18.07.2019. 23:08

»

BVEF

Laikam Gundaram Bērziņam bija par maz


Kad beidzot "Jaunā konservatīvā partija" sapratīs? Ka Šuplinskas neizbēgamā aiziešana no politikas ir nevis kaitējums šai partijai, bet vienīgā iespēja palikt valdībā?

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:45

»

IM

Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas


Pilnīgi Jums piekrītu, birokrātija ir apēdusi būtību. Manuprāt to var lauzt vai nu ejo pa veco ceļu - politiķi vai nu atklātība, ko pavada tehnoloģijas.

Atbildēt

IM

18.07.2019. 16:32

»

OOO

To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ...


Tāpēc ka birokrātija tagad rullē, un racionāla domāšana un darīšana ir kā tiešs apvainojums birokrātam. Aizvainots birokrāts ir nikns birokrāts, un tad vai nēsā papīrīšus vai liec uz ķepas.

Atbildēt

???

18.07.2019. 16:09

»

Krustceles JKP

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta


Ja vēl neesat ievērojuši JKP vāc tos sūdus, ko pat ASV prese bazūnē tagad pa pasauli.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 16:06

»

IM

Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt...


To birokrātiju jau radīja LU absolventi. Tagad LU pašai jābauda augļi, bez izņēmumiem. Kāpēc man piesakoties studiju stipendijai jāsavāc katrs papīrītis, kāpēc man neizmaksā pabalstu, ja laicīgi neiesniedzu dokumentus, kāpēc man piespriež sodu ceļu policija, ja neesmu apmainījis tiesības, tas nekas ka tās ir spēkā, tikai jaunas jāizprintē...

Atbildēt

Mehs

18.07.2019. 16:04

Labs raksts! Tikai viena nepilnība: Kovrovā ražotais Degtjarova ,,Kovrovec" bija nevis K125 bet gan K-175. PIETIEK,lūdzu izlabojiet! K-125 ražoja Minskā.

Atbildēt

Trenis

18.07.2019. 15:05

Man liekas, ka šo murgu ir rakstijis kaut kāds, kuram ar galvu viss nav kārtībā. Vispār pretīgs un tendenciozs raksts. Un jebkurš daudzmaz izglītots cilvēks izlasot šo skrecelējumu saprot, ka tas ir pasūtījums. Man kaut kā azvien vairāk šķiet, ka Muižnieka k-gam nu ĻOTI gribas saglabāt jau iesildīto krēslu (arī jau esošais galms droši vien negrib zaudēt savas privilēģijas, tāpēc arī cenšas nu cik spēj).
Domāju, ka šī raksta autors, tajos - padomju gados būtu ļoti modrs padomzemes pilsonis un stučītu TĀĀĀ, ka Čekai viņa ziņojumus būtu nenolasīties.

Atbildēt

BVEF

18.07.2019. 14:47

»

???

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība


Tā ir tikai sakritība, ka Gundars Bērziņš atkal ir pieteicis savu kandidatūru rektora amatam, kad vēl 24 stundas nav pagājušas no brīža, kad Šuplinska ir ar dubļiem uz samazgām nolējusi savu Alma mater - Latvijas Universitāti.

Atbildēt

???

18.07.2019. 14:32

Lielā zinātnieka, lieliskā profesora piekritēju komentāri? Atkal atdzīvojies izcilās disertācijas autors, redz ir gatavs vēlreiz startēt rektora vēlēšanās. Sakritība?

Atbildēt

IM

18.07.2019. 12:50

»

OOO

Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam...


Procedūras ir jāievēro tad kad to neievērošana izmaina lietu būtību. Nav jādzenas pēc procedūru ievērošanas tad kad to neievērošana nemaina lietu būtību. Tā ir tikai racionāla rīcība iepretim birokrātiskai rīcībai. Mums jau tā kur vien paskaties visur procedūru kari. Pēc būtības vairs neko nevar atrisināt jo viss uzreiz ieslīgs procedūras pārkāpumos. Tie paši iepirkumi, tiesas, visur procedūras, procedūras tikmēr kamēr pazūd būtība. Birokrātija rullē, racionālais paliek aiz borta.

Atbildēt

Krustceles JKP

18.07.2019. 12:42

Jaunajai konservatīvajai partijai vienīgā iespēja kā saglabāties ir ātra Šuplinskas demisija. Lai sēž Saeimā, kur ievēlēta!

Atbildēt

periodiķis

18.07.2019. 12:31

»

Aramess

Te darbs Drošības policijai. Tik sīka rakāšanās kāda politiķa pagātnē nevar notikt bez milzīgiem ieguldījumiem, kurus var segt vienīgi ārzemju specdienesti vai tādi vīri kā Lembis. Šādas publikācijas atklāj to, ka Šuplinska un viņas pārstāvētā partija ir bīstama šiem Latvijas ienaidniekiem. Tūlīt šīs...


Visu aprakstīto var atrast periodika lv. Resursā ir nokopētas visas avīzes no agrīniem padomju laikiem un tur ir lielisks uzvādu meklētājs. Šuplinska ir rets uzvārds, tāpēc nebija daudzjāatsijā liekie teksti. Bērziņiem kaut ko atrast ir nereāli grūti.

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 12:31

»

IM

Ir procedūra un ir būtība...


Procedūras tiek radītas, lai tās ievērotu, citādi ir anarhija. Pie tam LU pati jau izstrādāja šīs procedūras. Ja ievēlot LU rektoru izdarīsim atkāpes, kāpēc lai iepirkumā neizdarītu, kas tur īpašs miljons tur miljons šur, kāds sev. Vai kādam būs vēlēšanās, drosme pieteikt savu kandidatūru rektora amatam nākošreiz, ja pie varas jau esošais lietas var sakārtot, interpretējot procedūras, sev par labu.

Atbildēt

periodiķi topā

18.07.2019. 12:26

Pirms pretendēt uz deputāta vai ministra amatu Latvijas teritorijā tagad ir vispirms jāizpēta periodika lv avīžu arhīvs.Tur ir visas padomju laiku rajonu avīzītes un labs meklētājs, ko veiksmīgi ir pielietojis arī raksta autors.

Atbildēt

:):):):):):)

18.07.2019. 12:22

»

tad jau

var nezināt, ka buļļa spermu uzglabā aukstumā, ledusskapī, nevis termosā


...un neapšaubāmi šādai nezināšanai ir būtiska ietekme uz izglītības kvalitāti un izglītības ministri kā tādu!

Atbildēt

west

18.07.2019. 12:01

Pretīgi, nožēlojami un komentētājus atmaskojoši komentāri, kas sunī autoru un attaisno šuplinsku -veidīgos kolaboracionistus, tautas nodevējus un citādus mēslus, - liecina, cik daudzi "tautieši" paši bijuši un ir šie maitas, pielīdēji un stukači!
"Īsts" komjaunietis un komunists vienmēr būs ar šo pretīgo smārdu piesūcies!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 10:42

Par Muižnieku, Druvieti jau viss skaidrs, kā nu ir tā ir. Bet ko grib panākt Šuplinska? Vai tiešām kaut ko pēc būtības, vai tikai pazīmēties un paimitēt darbošanos paniekojoties ap procedūrām. Nu sakārtos Muižnieks un Druviete tās procedūras? Un? Viss kārtībā? Revolūcija līdzšinējā
JKP stilā tiek nomesta zemē? Viss vecajā evolūcijā jo lietas būtība kā tāda nemaz nav kustināta?

Atbildēt

te

18.07.2019. 10:26

caur šādām samazgām redzami tie, kuri ir aizskārti. Un tas, ko ieraugu, ir - pretīgi, zemiski. Dieviņ, dod slotu izslaucīt tādus cilvēkus no Valsts!

Atbildēt

Pārmijnieks

18.07.2019. 10:16

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Tāpēv jau visa tā'sūmēšanās arī notiek,ka pakustināja ērto barotavu. Druviete pati jūtas apdraudēta.Neko nespēja izdarīt pie varas esot,ērti iekārtojās par rējējkranci siles galā. Tagad, kad pakustināja mantrausi Muižnieku, līdz ar viņu sakustējās visa tā varza, kas bija labi iekārtojusies.
Vissmieklīgākais ir tas, ka pie vainas ir pat tehnikums,jo,redz, esot LPSR bijis.

Atbildēt

tups viedoklis

18.07.2019. 10:00

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


ja nav atspēkojumu vai precizējumu...

Atbildēt

AndrisK

18.07.2019. 09:54

Šis raksts ir spilgts piemērs, kā iezombēt kādu domu cilvēku prātos. Šajā rakstelī 29 reizes minēts vārds komunist* un 38 reizes padomju*. Tas liecina, ka raksta autors apzināti vēlējies ar šiem vārdiem saistītās asociācijas "piešūt" Ilgai šuplinskai. Nožēlojama rīcība, dzeltena žurnālistiska!

Atbildēt

IM

18.07.2019. 09:24

»

OOO

Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi...


Ir procedūra un ir būtība.
Procedūra ir ar kļūdām bet kāda ir būtība? Būtība ir atbilstoša situācijai LU. Rektoram ir neliels bet pārsvars (visticamāk administratīvi radīts un ar kolektīva šķelšanu uzturēts). Vai procedūras kļūdas maina būtību. Nu manuprāt šajā gadījumā nekādi. Tad cik var ņemties ap to procedūru? Atkārtot vēlēšanas pēc pareizas procedūras? Procedūras pareizums vai nepareizums vispār vēl ir tiesas rokās.
Cik var ņemties ar procedūrām? Kad lietas beidzot kārtos pēc būtības? Vai tiešām visa šī jezga jātaisa par godu procedūrai? Kāpēc vienmēr priekšplānā tiek virzīta procedūra un lietas būtību aiz milzīgā priekšplāna vairs nemaz nevar redzēt?
Vēlreiz jautājums, ko ministre vispār vēlas panākt? Vai tiešām tikai uzlabot procedūru. Vai vēlas izmainīt būtību? Būtība ir jārisina pēc būtības nevis bakstot ar procedūru.

Atbildēt

xy

18.07.2019. 09:20

»

Tomer

Apzināti piebalsot padomju propogandai ir apzināta izvēle un darbība nevis piespiedu


Tomēr tā bija cilvēka jaunība, kur neapšaubāmi liela nozīme bija politiskā režīma radītiem apstākļiem, un tā neko vēl neliecina par cilvēku. Nobela prēmijas laureāts Ginters Grass apmēram tādos gados bija hitlerjugendā. Kriminālo un kara noziedznieku bērni un mazbērni dažkārt kļuvuši par izcilām personībām. Arī par tām zilajām asinīm latviešiem kā vēsturiski vēl nesenā pagātnē bijušai dzimtcilvēku tautai it kā neklātos runāt.

Atbildēt

Rollingstons

18.07.2019. 08:51

Labs! Izskatās, ka raksta autors masturbēja runādams par govju apsēklošanu DDD

Atbildēt

Ļoti interesanti par motocikliem!

18.07.2019. 08:26

»

Sirmis

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks


Nezināju tādus faktus. Komunisti- čekisti zog joprojām - pat kopā ar žīdiem nozaguši Latviju ar valsts korporācijas veidojumu - 4. maija komunistu- čekistu kliķi, ar smadzeņu centru SAB un VDD, ko melīgi uzdod par "atjaunoto 18. novembra republiku".

Atbildēt

Ar cieńu

18.07.2019. 08:23

Jūsu Raimons Nipers

Atbildēt

laboties būtu jāļauj

18.07.2019. 08:00

bet nedara jau, nobremzēja skolu reformu..........

Atbildēt

Sirmis

18.07.2019. 07:41

Par tiem močiem ir galīgi garām, raksta tehniski pamuļķis cilvēks.

Atbildēt

soģis

18.07.2019. 07:14

Nu man domāt, ka šī beibe nav vienīgā ar tik krāšņu pagātni. Es zinu vienu otru, kurš 1991.gada augustā puča laikā, kad sākās sūdi, uzreiz atrada noslēpto PSKP biedra karti, kau gan tagad kliedz un bļauj, ka ir īsteni patrioti.

Atbildēt

Nu jā

18.07.2019. 07:14

Šitāds dzelteni/brūns rakstelis pietiek.com godu nedara :/

Atbildēt

OOO

18.07.2019. 05:03

»

IM

Galvenais jau ir ko mēs gribam panākt...


Ministre skaidri arī saka, ka papīri nav kārtībā LU rektora ievēlēšanas kārtībā. Ja citi var sakārtot procedūru, tad kāpēc to nevar izdarīt LU, kas pati ražo juristu izstrādājumus. Pie tam Muižnieka nolaidības un palīgu kā Broka - juriste, Druviete darbības laikā nav nekas darīts 5 gadi.

Atbildēt

Sorry,

18.07.2019. 05:02

»

Ja te tik grūti,

tad pakaries


nebija domāts jums!

Atbildēt

tipiska

18.07.2019. 01:04

muļķu zemes eurolatvānijas "lumpenžļurkanālistika", kas nemainīgi derdzīgi smird pēc seskulapseņu netīri dzeltenajām noplūdēm.

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...