Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Latvis

17.07.2019. 16:14

Ļoti aktīva dzērāju ģimenīte---dzer, sūdzas, ka tik būtu darbs un slavē, kalpo jebkurai varai.Cenšas būt sabiedrības augšā, kaut nav nekādas labas izglītības ne sakarības. Tāpēc tā Latgale ir vairāk nolaista par citiem rajoniem. Beigās salien Rīgā un turpina nolaist visu valsti, jo Latgalē jau dzīvot nevar. Tur tāda nabadzība un nekā neesot. Kaut paši visu iznīcinājuši aiz sava stulbuma.

Atbildēt

kode

17.07.2019. 15:38

Pašlaik Šuplinska pļāpā TV24.
Nu noņemiet viņai to ielasmeitas piekaru ap kaklu. Nenoņem vispār?
Viena šmucīga b..a.

Atbildēt

Šuplinski ne tiekai piedalījušies zagta slēpšaā un realizācijā,

17.07.2019. 15:34

»

Jopciks

Pēc raksta spriežot, Šuplinski ir vāciešiem tos močus nozaguši ar


bet pat nojājuši pilnigi jaunus tem piešķirtos motociklus bez komunista pārliecības. Dzēruši, nodzirdījuši citus un grāvuši PSRS iekārtu uz vella paraušanu. Tagad to pašu turpina I. Šuplinska jau kā ministre. Paaudžu pēctecībā.

Atbildēt

voila

17.07.2019. 15:29

nu jā, saskaņā ar materiālistiko pasaules uzskatu bērni vecākus neizvēlas. Bet, runa ir par viņu pašu. Vēlme vienmēr un visur izcelties, kā arī tieksme iebāzties ienesīgākās vietās, nerēķinoties ar līdzcilvēkiem, nemaz jau nerunājot par jebkādu cilvēciskās morāles nostāju, nav nekāda teicamā īpašība un neraksturo indvīda garīgo kvalitāti, žēl gan, ka valstī ir šādi ministri.

Atbildēt

Jopciks

17.07.2019. 15:28

Pēc raksta spriežot, Šuplinski ir vāciešiem tos močus nozaguši ar.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

17.07.2019. 15:26

»

caca

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai...


Un nav ko te dažiem gausties, ka raksts nožēlojams, perebors, rakāšanās svešā dzīvē utt. Publiskai personai ir jābūt gatavai, ka sabiedrība grib un drīkst uzdot visneērtākos jautājumus, pieprasīt paskaidrojumus utt. Izlasot rakstu, ir labi redzamas sakarības, ka šādi cilvēki pie varas Latvijā nenonāk nejauši, bet komunisms un vecais kontaktu tīkls Latvijā ir dzīvāks par dzīvu un sistēma tiek mērķtiecīgi uzturēta un atjaunota. Ir tūkstošiem gudru un spējīgu cilvēku Latvijā, kas varētu būt daudz labāki ministri, bet nē - priekšroka šeit vienmēr būs čekistu un komunistu dzimtu pārstāvjiem - līdzīgi kā tagad jau atklājies par agrākā izglītības ministra Ķīļa papuča zvērībām. Arī kaut vai ja šis būtu pasūtījums sakarā ar LU rektora vēlēšanām, tas nemazina rakstā redzamo sakarību nozīmi.

Atbildēt

purpli

17.07.2019. 15:20

»

dagda

Lapsa, es kādreiz domāju, ka Tu patiešām esi taisnības cīnītājs. Izrādās, pērkams mauka. Ļoti, ļoti žēl. Ņirgas par lauksaimniecisko apsēklošanu vispār iz žurnālistikas zemākā stadija


Vienkāši žēl - kas noskausts vēršiem ar to mākslīgo lietu.Un cilvēkiem nav no kā iedvesmoties.Tā dēļ arī šis raksts iznācis.

Atbildēt

Vai tada .eksa nemaz tad nebija?

17.07.2019. 15:17

»

līdz elkonim iekšā

Lielisks raksts.Dziļi un plaši izstrādāts materiāls.Vajag turpināt.Par tiem motocikliem-2 līdz 4 turpinājumi,arī par Iž un Minsk.Tad par govīm.Nu,te bez gala.Un vēl arī par mākslīgās apsēklošanas speciālistu iesaitīšanos kolhoznieku piemājas saimniecību dzīvē.Nebeidzams lauks ko art un rakt.Vēlu veiksmi...


Par tiem motocikliem.Te sanātu garāks un izvērstāks pētījums salīdzinot abu no reparācijām radušos produktu ietekmi uz ministres radiem,kaimiņiem u.c. un iespaidu uz pašu ministri.

Atbildēt

Burzuaziskais nacionalists

17.07.2019. 15:15

Ilga ir malacis . Vajag papurinat to kgb midzeni LU.

Atbildēt

dagda

17.07.2019. 15:04

Lapsa, es kādreiz domāju, ka Tu patiešām esi taisnības cīnītājs. Izrādās, pērkams mauka. Ļoti, ļoti žēl. Ņirgas par lauksaimniecisko apsēklošanu vispār iz žurnālistikas zemākā stadija.

Atbildēt

Kārlis Mazvilks

17.07.2019. 14:58

Grauza G. Bērziņu, nu sākuši skrubināt I. Šuplinsku. Zemiska neliešu banda!

Atbildēt

...

17.07.2019. 14:55

Ai, Latgale, tu mana baltā zeme,
No dzelvērtēm vēl as`ru migla pil.
Reiz pazemota, izsmieta un pelta,
Kā gan vēl ezers palicis tik zils?

Piedz.
Ai, Latgale, tu dvēselīte man,
Kur cilvēks Dieva vārdam vēl jau tic.
Pie tavām kājām apsēstos es bikli,
Jo manā vietā nedarīs to cits.

Ai, Latgale, tu mana rūgtā sala,
Kur daudzās ligzdās pamestība mīt.
Cits aizmests prom, cits nabadzības bēdzis,
Kurš dzimto vagu atnāks atkal dzīt?

Piedz.

Ai, Latgale, tu mana dziļā sāpe,
Vai bērziņš atzaļos, kas kādreiz cirsts?
Bez tavas svētības, bez tava glāsta
Cik daudzi nedzīvotā dzīvē mirst!

Piedz.

Ai, Latgale, tu asara uz vaiga,
To nenotraucu, tai ir jāizkvēl,
Un šajos pakalnos es šodien jūtu,
Ka man kā bērnam raudāt nāksies vēl.

Atbildēt

...kad sapratu,

17.07.2019. 14:37

cik ļoti manam dēlam nac.APVIENĪBA izskaloja smadzenes par Krimu man smiekli vairs nenāca. Paldies par rakstu, I. B.

Atbildēt

Njā

17.07.2019. 14:35

Rādās, ka Šuplinskas kandidatūra IZM ministres amatam ir bijusi reti veiksmīga, beidzot kāds, kas nenāk no lielo universitāšu aprindām un neglauda pa spalvai.

Atbildēt

Fantastisks raksts

17.07.2019. 14:26

Arī ZZS Valdis Skujiņš, Credo bundzinieks, tikai 1988. gadā aiz pārliecības stājās PSKP. Un kļuva par Saimas deputātu. Es neticu, ka līdz šim un vēl uzpriekšu šī 4. maija čekistu vara neturpinās skaitīt balsis CVK savai valsts korporācijai izdevīgi! Tagad jau ar jauniem likumgrozījumiem- slepeni- saskaņā ar "valsts korporācijas noslēpumiem".

Atbildēt

ha-ha

17.07.2019. 14:23

Visā valsts vadība pilnībā ir nokomplektēta no aktīviem kolaborantiem,aizsardzības ministru,valsts drošības pārzini,prokurorus,tiesnešus ieskaitot.Ko no tā mums būs secināt vai turpināsim izlikties ka viss ir štokos,arī valsts nodēvēja Ulmaņa pēcnāves iecelšana prezidenta kārtā un šo supermelu iecelšana patiesības kārtā

Atbildēt

WWW

17.07.2019. 14:19

Nu re, nedaudz pasērfojot internetā jau var saskatīt pēdu nospiedumus raksta izpildītājiem. Varētu atrast un iepazīstināt ar apsēklotāja profesiju, laukos tā vēl nav zudusi.

Atbildēt

Murgs ne raksts

17.07.2019. 14:13

Kāds ļoti baidās no JKP! Balsoju par JV, bet nu laikam būs jābalso par JKP...Tā kā biju toreiz pie Brīvības pieminekļa, tad gribētu gan, lai ministrei būtu drosme publiski atvainoties...kas jaunībā nav kļūdījies?

Atbildēt

formula

17.07.2019. 13:49

Tas,ka tajā" konservatīvā partijā" ir vienas salašņas un noziedznieki,tas jau visiem skaidrs.Šuplinskai kārtējā ķeza ( vai arī bez mēsliem nu nekā ) ,ka tur ielīdusi.Tāpat Atmodas laikā slavēt to šaušalīgo režīmu,nozīmē,ka šī līdīs bez ziepēm.... Taču "avtors" arī ir labais psihopāts !

Atbildēt

WWW

17.07.2019. 13:43

»

Aramess

Te darbs Drošības policijai. Tik sīka rakāšanās kāda politiķa pagātnē nevar notikt bez milzīgiem ieguldījumiem, kurus var segt vienīgi ārzemju specdienesti vai tādi vīri kā Lembis. Šādas publikācijas atklāj to, ka Šuplinska un viņas pārstāvētā partija ir bīstama šiem Latvijas ienaidniekiem. Tūlīt šīs...


Autori tak pavisam stulbi. Ja to izlasīs pensionāri no laukiem Šuplinsku uz rokām ienesīs nākošajā Saeimā. Autori nopeļot kolhoznieku dzīvi laukos PSRS laikā atkal spļauj sejā visiem pensionāriem, pirms pensijas vecuma cilvēkiem, kuriem atjaunotā Latvija nozaga darba augļus. Autori taču vispār debilizitēti nemākuļi, ja nesaprot, kādas profesijas lauksaimniecībā padomju laikā bija godā un bija aktuāli nepieciešamas. Nulles nevis piarščiki.

Atbildēt

jaajaa

17.07.2019. 13:40

...ļoti labs vēsturisks, biogrāfisks rakstiņš, autors daudz pūļu ielicis(par tiem vācu motocikliem interesanti)...bet biju spiests ielikt mīnusu, jo uzskatu, ka Šuplinska nav vāja ministre(kā izskatījās sākumā)...kas bijis, tas nav tik svarīgi(nekā briesmīga jau arī nav)...:)

Atbildēt

IM

17.07.2019. 13:37

»

ir īsta latviešu lopa domāšana! Tāpēc latviešus neviens neciena, jo viņi domā kā idioti


Bet īsta latviešu nelaime ir jebkuru informāciju bez jebkādas domāšanas uzreiz pārvērst gatavā galēji radikālā viedoklī.

Atbildēt

Aramess

17.07.2019. 13:31

Te darbs Drošības policijai. Tik sīka rakāšanās kāda politiķa pagātnē nevar notikt bez milzīgiem ieguldījumiem, kurus var segt vienīgi ārzemju specdienesti vai tādi vīri kā Lembis. Šādas publikācijas atklāj to, ka Šuplinska un viņas pārstāvētā partija ir bīstama šiem Latvijas ienaidniekiem. Tūlīt šīs paskvilas atstāsts parādīsies Lembja piezīmju grāmatiņā - NRA, un tas apliecinās jo skaidri, kam kalpo šādu "pētījumu" anonīmie autori. Taču rezultāts būs pretējs cerētajam - Šuplinskas popularitāte tikai palielināsies, jo tādas denunciācijas izraisa tikai pretīgumu.

Atbildēt

Uldis

17.07.2019. 13:17

»

ragana

Pat man -vecai nacionālistei,kurai nekad nav bijis ne mazākā sakara ne ar komjaunatni, ne kompartiju,apšķebinājās dūša.Izlasītais atgādina vecos laikus,kad pat iestāties augstskolā dažkārt nebija iespējams,smalki neatskaitoties par to,ko vecāki darīja vācu okupācijas laikā.Tas pats ar Levitu.Iznāk,ka...


Ne tikai komunistu bērniem nebūtu jābūt pie varas, bet arī pie vēlēšanu urnām. Jo balso tādi paši komunstu bērni, kas ir audzināti komunisma un sociālisma garā ar visām no tā izrietošajām sekām. Tas ir krusts, kas mums austrumeiropā ir jāiznes vēl dažas desmitgades.

Atbildēt

Cirka trūkumu skatītāji neizjūt

17.07.2019. 13:01

Cīņa par vietu zem saules un pie siles . Vecie ar labu neatdod . Jaunpienācēji nikni realizē likumīgās tiesības uz savu kumosu.
P.S. Rakstelis šoreiz pavisam bezgaumīgs.

Atbildēt

mn

17.07.2019. 12:57

skumji, ka tur augšā lielākā daļa sapņo par krēslu, nevis par valsti ...

Atbildēt

līdz elkonim iekšā

17.07.2019. 12:54

Lielisks raksts.Dziļi un plaši izstrādāts materiāls.Vajag turpināt.Par tiem motocikliem-2 līdz 4 turpinājumi,arī par Iž un Minsk.Tad par govīm.Nu,te bez gala.Un vēl arī par mākslīgās apsēklošanas speciālistu iesaitīšanos kolhoznieku piemājas saimniecību dzīvē.Nebeidzams lauks ko art un rakt.Vēlu veiksmi,pacietību un vieglu spalvas gaitu.Lai nekad NEPIETIEK.

Atbildēt

ragana

17.07.2019. 12:46

Pat man -vecai nacionālistei,kurai nekad nav bijis ne mazākā sakara ne ar komjaunatni, ne kompartiju,apšķebinājās dūša.Izlasītais atgādina vecos laikus,kad pat iestāties augstskolā dažkārt nebija iespējams,smalki neatskaitoties par to,ko vecāki darīja vācu okupācijas laikā.Tas pats ar Levitu.Iznāk,ka vēl samērā jauni cilvēki,kā Šuplinska un Levits nedrīkst brīvajā Latvijā ieņemt nekādus amatus,jo vecāki nepareizi uzvedās padomju okupācijas gados.Turklāt pats Levits ne tuvu nav bijis komūnists.Vai tad Šuplinska vienīgā ir bijusi dedzīga komjauniete?Tad jau jāsaplosa arī visi pārējie ministri,deputāti u.t.t.kuri ir bijuši komūnistiskās jaunatnes savienības biedri.

Atbildēt

aliments

17.07.2019. 12:44

Mani neuzņēma pionieros tālajā 1984. gadā, līdz ar to nebiju arī komjaunietis un komunists. Aiciniet mani uz augsto amatu, muldēt labi padodas

Atbildēt

IM

17.07.2019. 12:41

»

Šķība

domāšana! "Pret" abiem bija vairāk nekā "par". Nevienu negribēja! Ja kādu būtu gribējuši, tad viņam "par" būtu bijis vairāk nekā "pret". Atkārtoju: abiem "pret" bija vairāk nekā "par". Nevienu Satversmes sapulce negribēja! Un to var nesaprast tikai idiots! Vai jūs esat idiots


Nu jā, nevienu negribēja. Bet "pret" nebija arī izteiktā vairākumā. Manuprāt ja "pret" ir nedaudz vairāk kā "par", tas neko vēl nenozīmē. Kāds tak tai rektora amatā jāliek. Ja "pret" un atturēšanās (sabojāti biļeteni) būtu izteiktā vairākumā tad tas jau būtu temats. Bet tā, puse uz pusi, visā valstī (un par nelaimi) ir tā. Un ko tad tagad darīt? Zāģēt pretējai pusei kā tik, kur tik un kādiem aplinkus ceļiem vien var? Vai tā būs izeja?

Atbildēt

hmm

17.07.2019. 12:36

LV mikrovalstiņā, kur viens otru pazīst kā raibu suni, šādu informāciju par jebkuru iznireli var savākt mērkaķa ātrumā. Tikai tā būtu jāpublicē pirms, nevis pēc vēlēšanām!
Savukārt, ieskats vecāku dzīvesstāstos ir ļoti vērtīgs, ņemot vērā sen zināmo faktu par attālumu starp ābeli un no tās kritušiem āboliem. :D

Atbildēt

jĀNIS

17.07.2019. 12:30

Ko var te muldēt!!! Visi, kas dzimuši Padomju varas laikos, neko nezināja un neizjuta nekādu okupāciju. Bija dzīva latviešu valoda, latviešu kultūra, mums pietika ar to kas mums bija. Bijām paēduši, bija mājoklis, bija darbs, bija svētki, bija skolas, bija bērnudārzi un t,t,..Un mēs jutāmies laimīgi. Vienīgais, kas tika runāts par izsūtījumiem, par viņu atgriezšanos, nozagto mantu, par netaisnību. Bija tāda pati VDK, kam bija liela teikšana par cilvēka karjeru, kā patreiz ir SAAB un Drošības dienests. Un kaut ko pārmest Šublinskai par viņas ģimeni vai bērnību ir vairāk kā nekorekti no patreizējo politisko partiju zagļu bandām, kas ir iedzinuši valsti lielos parādos un savu tautu noveduši postā.....

Atbildēt

Vientiesis

17.07.2019. 12:25

Nu, šis gan tiešām ir perebors. Ja ļaudis uzreiz nesaprata, tad visa tā ņemšanas ap Šuplinskas jaunības dienu paglupo raksteli notiek tikai tāpēc, ka LU vadībai (Brokai un Ko) nez kāpēc šķita, ka "rektora" Muižnieka apstiprināšanai amatā noteikti palīdzēs melnā PR kampaņa pret ministri, kas gluži tā negrasās apstiprināt šaubīgā ceļā iecelto čekas ziņotāju par LV galvenās augstskolas rektoru. Bet jāsaka, ka tradicionāli piesaistītais Federa kungs un viņa līdzskrējēji neko jēdzīgu nespēj noorganizēt, pierīte par šauru - un rezultāts ir vien šādi raksteļi.

Atbildēt

Andris

17.07.2019. 12:24

Nožēlojams raksts- tipiski padomju darbaļaužu vēstules stilā, kuras sacerēja KGB darboņi. Kāpēc autors "kaunīgi" slēpjas aiz "Pietiek lasītājs"? Vēlu ministrei I.Šuplinskai panākumus izglītības un zinātnes jomu sakārtošanā!

Atbildēt

Tiesnesis

17.07.2019. 12:23

»

caca

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai...


Un kas ir slikts Gribojedovā? Vai tas, ka viņš uzrakstīja izcilu pārlaicīgu un pārnacionālu lugu, vai ka viņu nolinčoja traks pūlis par kristiešu glābšanu no verdzības musulmaņu harēmā?

Atbildēt

Kasiņš

17.07.2019. 12:22

»


Nu redz, mīkstais Priedītis arī pamodies... Kas tad nu, pohiņa atkal moca, ka tā jāpļūtī?

Atbildēt

Gunča no Kokorevas.

17.07.2019. 12:12

:DDDDDDDDDDDDD

Atbildēt

Bušs

17.07.2019. 12:02

»

caca

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai...


Tieši, skaidri un precīzi.

Šādi cilvēki ir oportūnisti, konformisti un konjuktūristi. Šuplinskas jebkurā brīdī piesliesies meinstrīmam un valdošajai varai.

Īsi sakot - liekuļu kārta.

Demisiju.

Atbildēt

Anderss Beverens

17.07.2019. 11:51

»

caca

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai...


Neesmu gan nekāds tagadējās ministres fans, tomēr vecāku dzīvesstāstu iesaistīšana publiskajā politiskajā cīņā ir vienkārši zemiska. Lai kādi arī viņi nebūtu bijuši. Un - lai kā arī viņi nebūtu savā laikā meitu audzinājuši. Izskatās, ka tas liecināt tikai par to, ka pret pašu kundzi nekādus stiprus argumentus sameklēt nevar vai nemāk...

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...