Sākums Kas mēs esam Kontakti Jūsu ieteikumi un jautājumi Reklāma Mobilā
NĀVE audiogrāmata

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

kaķa smiekli

17.07.2019. 11:50

Nu šis jau, kā teiktu, ir perebors. Vissmieklīgākie ir autora īsie ekskursi PSRS laikā ražoto motociklu marku izcelsmes vēsture. Tā, it kā pie tā arī būtu savu roku pielikusi ministres vecāki. Interesanti- kam ministre pašreiz tik ļoti ieriebusi, ka jāpublicē šādas paskvilas ? Laikam citur nav kur realizēt latviešu gēnos nostiprināto stukaču dzīvesziņu, tad nu ņemas pa periodiku .lv, meklējot rajona avīzes rakstus. Muļķīgi, neētiski un pašu autoru degradējoši.

Atbildēt

nu šis ir

17.07.2019. 11:49

»

caca

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai...


precīzākais secinājums par rakstu...
bet vēl varētu piebilst, ka, nomainot uzvārdus, amatus un kolhozu/sovhozu nosaukumus, šādus aprakstus varētu sagatavot par tūkstošiem dižās padomjzemes gaišās nākotnes cēlājiem attiecīgā režīma laikā.

Atbildēt

WWW

17.07.2019. 11:33

»

no Jūrmalas

Ģimene atbaidoša, tas tiesa. Taču neviens šai liekulei Šuplinskai ar varu nespieda rakstīt tādus rakstus. Izkalpoties gribēja gan okupācijas laikā, gan tagad. Nožēlojami, ka tādas šuplinskas tiek valsts vadībā


Kas ir atbaidošs šajā ģimenē? Vai šķēles, lemberga, šlesera, muižnieka, ģimenes ir Latvijas lepnums. Ar kādu mērauklu jūs mērāt?

Atbildēt

caca

17.07.2019. 11:31

Raksts pierāda, ka viņa ir konformiste un manipulatore, kas karjeras dēļ gatava bez ziepēm ielīst valdošajiem... SMIEKLI nāk, lasot kaismīgos slavinājumus Gribojedovam un vēl kam nu nē. Un lai nestāsta, ka viņa mīl Latviju. Šādi cilvēki "mīl"to, kas katrā konkrētā brīdī ir pie varas un darīs visu, lai no pozīcijā esošiem izrautu kādu labumu paši sev.

Atbildēt

Apbrīnojama

17.07.2019. 11:24

ir pārliekā centība, sekojot pa pēdām vecāku darbiem un nedarbiem! Un šitāda viszinība! Cik pūliņu pielikts izpētei! Un??? Kamdēļ? Kuram interesē vecāku gaitas??!! Un ministres jaunība?
Pēc solītā turpinājuma nav nekādas vajadzības!

P.S. Neesmu Ilga, ne viņas fane!

Atbildēt

DDD

17.07.2019. 11:23

»

IM

Nu bet, vai ta būtu vispār kāds tāds par kuru nobalsotu vairāk kā puse. Ko ta nepieteicās. Kas pieteicās par tiem tika balsots un manprāt loģiski ka uzvar tas kam visvairāk "par". Tas ka tas ir mazākums jau neko neizsaka


Tagad ļoti labi redzams kāpēc negrib pieteikties uz Alma mater vadību. Ja neesi Muižnieka pusē tiksi apvainots plaģiātismā, tiks iniciētas privātas izmeklēšanas pret tevi, tavu ģimeni, tiks algoti p.r. netīrākie speciālisti. Nav tajā vidē tik spēcīgu kandidātu nevis zināšanu, bet gan mentālā līmenī. Paskatīsimies cik stipra ir ministre, ceru, ka latgaliešu spīts un tautas atbalsts palīdzēs izturēt.

Atbildēt

kode

17.07.2019. 11:22

Ar ģenētisko mantojumu Šuplinska nevar lepoties.

Atbildēt

Šķība

17.07.2019. 11:21

»

IM

Nu bet, vai ta būtu vispār kāds tāds par kuru nobalsotu vairāk kā puse. Ko ta nepieteicās. Kas pieteicās par tiem tika balsots un manprāt loģiski ka uzvar tas kam visvairāk "par". Tas ka tas ir mazākums jau neko neizsaka


domāšana! "Pret" abiem bija vairāk nekā "par". Nevienu negribēja! Ja kādu būtu gribējuši, tad viņam "par" būtu bijis vairāk nekā "pret". Atkārtoju: abiem "pret" bija vairāk nekā "par". Nevienu Satversmes sapulce negribēja! Un to var nesaprast tikai idiots! Vai jūs esat idiots?

Atbildēt

no Jūrmalas

17.07.2019. 11:16

»

Čupakabra

Hmm, šis savārstījums kaut ko ļoti atgādina iz vēstures. Kā tur bija? Tautas ienaidnieka bērni? Nošaut


Ģimene atbaidoša, tas tiesa. Taču neviens šai liekulei Šuplinskai ar varu nespieda rakstīt tādus rakstus. Izkalpoties gribēja gan okupācijas laikā, gan tagad. Nožēlojami, ka tādas šuplinskas tiek valsts vadībā.

Atbildēt

uz priekšu, Bordān!

17.07.2019. 11:12

Gan jau tādu padomju varas un pēc tam neatkarības atjaunošanas slavinātāju un dzērāju ģimeņu Latgalē netrūka / netrūkst. Taču Šuplinska ministra amatā sākusi komandēt tāpat kā savā sadžā. Kāda autoritāte tādai divkosei vispār var būt? Tas labu galu neņems.

Bordāns: " Lai valstī notiktu redzamas, pozitīvas pārmaiņas, pie valsts stūres jālaiž jauni cilvēki, kuriem nav komunistu laika pagātnes,”

Atbildēt

IM

17.07.2019. 11:11

»


Nu bet, vai ta būtu vispār kāds tāds par kuru nobalsotu vairāk kā puse. Ko ta nepieteicās. Kas pieteicās par tiem tika balsots un manprāt loģiski ka uzvar tas kam visvairāk "par". Tas ka tas ir mazākums jau neko neizsaka.

Atbildēt

:):):):):):)

17.07.2019. 11:09

»

Apžēliņ,

lasītāja/autora kaisle rakņāties govju apsēklošanas metodēs un ministres vecāku biogrāfijās, atsita vēlmi turpināt lasīt milzīgi garo, "kristālskaidrā" autora rakstu! Fui


...toties sīkais motocikla izcelsmes tehniskais apraksts rakstā divas reizes pēc kārtas liecina, ka autoram ir vājība vai atkarība no automašīnām un citas tehnikas!

Atbildēt

bvcg

17.07.2019. 11:02

BAIGI DZELTENS RAKSTIŅŠ.......Cik saprotu, pārejie LV iedzīvotaji alkoholu nekad nav lietojuši ?

Atbildēt

Čupakabra

17.07.2019. 10:59

Hmm, šis savārstījums kaut ko ļoti atgādina iz vēstures. Kā tur bija? Tautas ienaidnieka bērni? Nošaut!

Atbildēt

Draudze

17.07.2019. 10:47

Pasaulē ir simtiem dažādu darbu, no kuriem ir iespējas izvēlēties piemērotāko. Nu nav dāma spējīga neko vadīt vai organizēt- ne tur zināšanu, ne spēju. Būtu vadījusi ciema pašdarbniekus, vasarā kādu skolēnu nometni ar visām rīta rosmēm
Ja Rēzeknes tautskolā ar muti varēja karjeru taisīt, tas nenozīmē, ka derīga kaut kam Nu nevajag lauzties sistēmiskās lietas, te ar tukšo pļāpašanu un lozungiem ir par maz

Atbildēt

Apžēliņ,

17.07.2019. 10:41

lasītāja/autora kaisle rakņāties govju apsēklošanas metodēs un ministres vecāku biogrāfijās, atsita vēlmi turpināt lasīt milzīgi garo, "kristālskaidrā" autora rakstu! Fui!

Atbildēt

FKK

17.07.2019. 10:29

Nu gan garš penteris, laikam iedomājies, ka cilvēkus tas baigi interesē. Ģimenes sāgas labāk un interesantāk ir lasīt Skujiņa "Gultā ar zeltā kāju" vai Viļa Lāča "Zītara dzimtā."
Bet šis sacerējums ir tik pārcentīgi izvērsts, ka pat 70. gadu čekas ziņotāja aizrautība nobāl.
Bet, protams, Šuplinska ir iepinusies savādā kompānijā - JKP, bet tas nenozīmē, ka viņu jāsit par vecākiem un laiku, kuru izdzīvot nebija tik vienkārši. Protams, bija daudzi taisnie. Pat tādi, kuri kārto savus rēķinus 32 gadus pēc notikumiem un dara to ar aizrautīgu un pamatīgu naidu. Protams, ka JKP ir partija, kurā salīduši Latgales kontrabandas shēmu "neredzētāji" no drošībnieku vidus, bet Ščuplinskai ar to noteikti nekāda sakara.

Atbildēt

Kurmiss

17.07.2019. 10:18

»

Tiesnesis

1) Leonīda Iļjiča Brežņeva PSRS konstitūcijas pieņemšanas diena bija 1977. gada 7. oktobrī...


Autors taču pats ir bij.komjaunietis vai konjunktūras komunists.Citādi neprot.Salīdzinot ar viņu A.Priedītis ir briljants kloākā.

Atbildēt

:-(

17.07.2019. 10:17

Padomju laika Latgales varas kāra un liekuliga ģimene. Ăbols no ăbeles tąlu nekrit. Şuplinskai nevajadzeja prasities par minustri, ja ir tada bagăźa.

Atbildēt

paģirainais ģitārists

17.07.2019. 10:15

»

Opā

Re kā - kāds vācis šādu info, lai to izmantotu. Varētu būt būt, ka šāda publikācija saistīta ar LU rektora vēlēšanām? Tik lielas intereses aizskārusi


Miljoni!Būvniecība,īpašumu izpārdošana,...B.B. noņēma no trases,tagad šo ministri aprej.Pēc sagatavošanas "mēdijos" arī knabčiks šo paņems uz septītajām debesīm.

Atbildēt

IM

17.07.2019. 10:12

»


Nu tas būtu spēcīgs pamatojums lai valdība neapstiprinātu LU izvēli. Tikai kāpēc vaina tiek uzvelta vēlēšanu procedūrai? Tak bija balsošana, cerams aizklāta, un par Muižnieku bija visvairāk balsis. Demokrātija. Valdībai atliek tikai apstiprināt vai neapstiprināt. Kurš ta atjaunos to autonomiju un akadēmisko brīvību ja ne pati LU?

Atbildēt

Valriekstu Ekselence

17.07.2019. 10:11

»

Priežu kalns

Kas apmaksājis šo plašo un rūpīgo latvju žurnālistikas darbu?Nevar būt tikai īstena latviešu skaudība un nenovīdība


Pie katra tāda vēsturiski atmaskojošā raksta pieklājas pievienot L.Lapsas kunga biogrāfiju un tās komentārus.

Atbildēt

NLO

17.07.2019. 10:09

»

VB

Piekrītu


Pretīgi. Šādi pirmām kārtām tiek bojāta Muižnieka reputācija (skaties kā gribi - izskatās pēc kārtējās kampaņas pret amata apdraudētāju).

Atbildēt

Priežu kalns

17.07.2019. 10:08

Kas apmaksājis šo plašo un rūpīgo latvju žurnālistikas darbu?Nevar būt tikai īstena latviešu skaudība un nenovīdība!

Atbildēt

Opā

17.07.2019. 10:08

Re kā - kāds vācis šādu info, lai to izmantotu. Varētu būt būt, ka šāda publikācija saistīta ar LU rektora vēlēšanām? Tik lielas intereses aizskārusi?

Atbildēt

LLL

17.07.2019. 10:06

Pietiek lasītājam pilnas bikses publicēt savus personas datus. Bet vairak izskatās pēc Indriķa Latvieša rokraksta, publiski pieejamos faktus ietīt intrigu plīvurā. Jebkurā gadījumā secināms, ka JKP ir zirgā un Izglītības ministre ir aizķērusi tādu midzekli, kāds nav sen nav kustināts un midzeklis izceļas ar "augstu" intelektu.

Atbildēt

Mjā

17.07.2019. 09:56

Ar ko tad atšķiramies no 1937/38 gada Staļina elles ideoloğiskajiem pamatiem.
Atkal ceļam gaismā labi piemirsto " Bērns atbild par vecāku grēkiem"
Šaubos, vai Ilga Šuplinska varēja pati lemt kādā ğimenē piedzimt un kas būs viņas vecāki.
Arī autors, identiski 37/38 gadiem ir anonīms.
Vispār pretīgi!

Atbildēt

Tiesnesis

17.07.2019. 09:54

1) Leonīda Iļjiča Brežņeva PSRS konstitūcijas pieņemšanas diena bija 1977. gada 7. oktobrī;
2) Ja Vija Budreiko ir Inetas Budreiko radiniece, vai tāpēc Inetai tāds naids pret latgaliešiem?
3) Raksta autors ir apkopojis daudz informācijas, taču bez jēgas, jo Ilgai nav jāatbild par savu vecāku vai pilngadīgo tuvinieku dzīvi, pie tam ne visai daudz no uzskaitītā ir pelnījis kaut kādu nosodījumu.

Atbildēt

Uldis

17.07.2019. 09:54

Žēl, ka pie mums nebija lustrācijas. Komunisms - tā ir galvas kaite. To nevar izārstēt. Mozus vadāja ebrejeus 40 gadus pa tuksnesi pēc tam, kad viņi izgāja no Ēģiptes verdzības. Ne jau tāpēc, ka nezināja kur iet, bet lai nomainās paaudzes - lai vergu domāšana iziet. Šeit ir tas pats. Kamēr pie vēlēšanu urnām būs komunisti un viņu bērni nekas mainīties nevar.

Atbildēt

Pilsonis

17.07.2019. 09:45

Bet kā ir ar valdošo kangaru režīmu un tā atbalstītāju pūļiem? Vai tas nav aktuālāks jautājums, kamēr mūsu valsts vēl ir pie dzīvības, pieslēgta pie kredītu sistēmas, kamēr ārzemju kaklakungi mums vēl dod jaunus kredītus, kamēr vēl palikušie cilvēki spēj uzturēt infrastruktūru.
Kāpēc jūs par to nekad nerakstiet?
Lai arī cik lielu riebumu man izraisa JKP kangaru, zagļu bandas locekļi, vispār, šis raksts ir ļoti zemisks.
Izskatās kangaru bandas nopietni saķērās par naudas plūsmām. Tikai dēļ LU?

Atbildēt

Okšķeris

17.07.2019. 09:44

No Mozaīkas: Aizvadītajā laikā tiekamies ar etniskās populācijas nevērtības pazīmju papildināšanos; respektīvi, nevērtības modernizāciju. Tas vispamatīgāk izpaužas sakarā ar levitžīda bīdīšanu uz Rīgas pili un LU rektora vēlēšanām. Abos melnajos notikumos priekšplānā izvirzās tāda etniskās nevērtības pazīme, kura agrāk bija konstatējama, taču nekādā gadījumā nevarēja pretendēt uz iekļūšanu populācijas nevērtības pazīmju pamatkomplektā. Runa ir par nelietības uzplaukumu. Nelietību agrāk nevarēja izvirzīt kā dominējošu etnisko pazīmi. Tā, piemēram, nav ticams, ka Alfrēda Rozenberga saskatītajā latviešu tautas nevērtības pazīmju komplektā ietilpa nelietība. Visticamākais, priekšplānā bija citas pazīmes. Iespējams, nepateicība, neuzticamība, alkoholisms, slinkums, aprobežotība. Katrā ziņā ļoti daudz izšķīra latviešu parlamenta agrārā politika, kuras rezultātā vāciešiem atņēma visu zemi. Igauņu agrārā politika bija maigāka. Arī tagad tāpat kā toreiz XX gs. vidū tautas portretu glezno inteliģence. Tautu vienmēr vērtē pēc tās inteliģences rīcības, morāles, mentalitātes. Tautas vērtējumā tiek ņemts vērā t.s. vienkāršo cilvēku (zemniecības, strādniecības) līmenis. Taču katrs saprot, ka šis līmenis pamatā ir atkarīgs no inteliģences ieguldījuma vienkāršo cilvēku audzināšanā un izglītošanā. Inteliģence ir tautas kultūras vērtību un normu iedzimtības bāze. Ja inteliģences tautas audzināšanas un izglītošanas kompetence un potenciāls ir bezvērtīgs, tad arī tautas vienkāršo cilvēku vērtības līmenis nevar būt augsts. Kādu gan labu ieguldījumu var gaidīt no inteliģences, kura nelietīgi par valsts prezidentu tautai uzspieda ebreju nelietīgu simulakru? Kādu gan labu ieguldījumu var gaidīt no inteliģences, kuras nelietība plaukst un zied mācību iestādē? LU rektora vēlēšanu sakarā negaidīti griezīgi uzplauka nelietība. Rektora vēlēšanās neviens kandidāts netika atbalstīts. Katrs no viņiem saņēma “pret” vairāk nekā “par”. Taču tas netiek ņemts vērā, un sākās nelietību plūdi, modernizējot latviešu tautas pazīmju komplektu. LU nav “Trulība”. LU ir tautas izglītības un zinātnes simbols. Ja tāds tautas fundamentāls simbols iegūst nelietības godu, tad tas nevar neatsaukties uz visas tautas vērtējumu.

Atbildēt

IM

17.07.2019. 09:44

»


Bet vai tad ir kāda iespēja nevērsties pret ministri ja ir gribēšana nevērsties pret LU autonomiju?

Atbildēt

Vai

17.07.2019. 09:42

»


tad tu, priedulēn, nezini latviešu paradumu uzbrukt tiem, kuri saka taisnību?

Atbildēt

Q

17.07.2019. 09:37

Pilnīgi suņa murgi, var redzēt, ka autoram ir smagas problēmas ar galvu!

Atbildēt

lauķis

17.07.2019. 09:24

Raksta autors nav sapratis ka kominterne (cionisms) joprojām dzīva,tikai tagad saucas ES un fiziskās ietekmēšanas metodes nomainītas ar ekonomiskām represiju metodēm.

Atbildēt

Zvejniece

17.07.2019. 09:10

Skarbi. Skumji. Kauns.

No vienas puses - Ilga nav vainīga, ka augusi tādā ģimenē.

No otras puses - nu ir skaidrs, kāpēc izvēlēta skolā vēl Atmodas laikā kā komunistiskās jaunatnes organizācijas sekretārei.

Laikam jāiet pron no politikas?

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts:

Seko mums

Iesūti ziņu
Mēs domājam, ka...

21

No mūsu drosmes atkarīgs

FotoPirms simt viena gada rakstnieks, politiķis, viens no Latvijas valsts dibināšanas iniciatoriem Jānis Akuraters 1922. gada laikraksta “Jaunākās Ziņas” 66. numurā rakstīja: “Arvien vēl šis jautājums stāv, kur bijis. Un, protams, diezgan nenormālā stāvoklī, pateicoties skaidras likumības un ieskatu trūkumam par šo lietu Latvijā.
Lasīt visu...

21

Raidījumam “Nekā personīga” jāatsauc viltus ziņas

FotoStarptautiskais preču tirdzniecības uzņēmums „TELF AG” pieprasa atsaukt uz viltus ziņām balstītus apmelojumus, kurus kā sensacionālu sižetu “Caur Latviju akmeņogles eksportē firma, kas vainota “Vagner” grupas finansēšanā” svētdien, 15. janvārī skatītājiem piedāvāja Artas Ģigas (attēlā) vadītās producentu grupas  RedDotMedia raidījums “Nekā personīga”.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem. Nobeigums

FotoES un ASV stratēģiskie mērķi šobrīd sakrīt, abiem vajadzīga Krievijas paralīze. ES – lai izdzīvotu, bet ASV - lai saistītu Krieviju kā Ķīnas partneri un sabiedroto. Nav noslēpums, ka Ķīnas neitralizēšanai angloamerikāņu pasaule nolēmusi veidot jaunu bloku AUKUS, kur ietilptu visas Britu sadraudzības valstis un, iespējams, Japāna.
Lasīt visu...

21

Jana Brēmera 1. vēstule pigmejiem

FotoBezgalīgi var vērot uguni, mākoņus, pa upi peldošus liberāļu līķus un aktīvo idiotu rosību, mēģinot vadīt Latvijas valsti. Acīmredzami, ka šī vadīšana ir pilnīgi ačgārna un nekādus rezultātus nedod. Un tas ir saprotams, jo valsts stūre ir nodevēju, nejēgu, ārzemju aģentu un politisku pigmeju rokās. Savukārt propagandas nomāktie ierindas pigmeji, kas izglītības dēļ nespēj saprast visa notiekošā jēgu, ir cietēji, jo tiek maldināti, izdilst un iet mazumā.
Lasīt visu...

3

Vēsturnieku komisiju es nolikvidēju, bet tagad nāk prezidenta vēlēšanas – varētu vietā uzcirst veselu institūtu

FotoDāmas un kungi! Godātie skolotāji! Es tiešām priecājos par šo vēstures skolotāju konferenci. Tas, manuprāt, Latvijas valstij ir ļoti būtisks temats.
Lasīt visu...

21

Īsumā par “visu ģimeņu” absurdu

FotoValstī, kurā pietiek pavisam reālu un steidzami risināmu problēmu, ir mēģinājumi pacelt dažu jautājumu aktualitāti ar iespējami lielāku troksni. T.s. “partnerattiecību”, “visu ģimeņu” (vienalga, kā tagad sauc mēģinājumus panākt viendzimuma laulību atzīšanu) tēma nav tā, kurai es gribētu veltīt sevišķi daudz uzmanības. Bet troksnis ir liels, un tāpēc ir vērts atkārtot dažas lietas, kas ir aksiomas.
Lasīt visu...

21

Medikamentu pieejamības atslēga – vietējie ražotāji

FotoNav noslēpums, ka nu jau vairākus mēnešus akūti trūkst zāļu gan aptieku plauktos, gan slimnīcās. Kāpēc tā? Lai gan Latvijas farmācijas nozarei ir daudz, ko piedāvāt – izcila zinātniskā bāze, vērtīgas tradīcijas, patiešām kvalitatīvi un konkurētspējīgi produkti, tomēr 95% zāļu tirgus veido importa produkti.
Lasīt visu...

Lursoft
Iepriekšējie komentāri un viedokļi Foto

Mēs salauzām izglītības mugurkaulu un nogrāvām izglītības pamatus

Atgriežos pie šīs bildes, jo tai ir lielāka jēga, nekā šķiet ar pirmo acu uzmetienu. Pusgadu pastrādājot skolā,...

Foto

Izdevusies valsts

1. Es šodien, 2023.gada 18.janvārī saņēmu kārtējo Latvijas Republikas tiesas spriedumu ar tūkstošu eiro sodiem par “distancēšanos neievērošanu” pirms vairāk nekā diviem gadiem. Ar...

Foto

Mammu, es gribu, mammu, es gribu, es gribu, gribu, gribu, gribu, gribu!

Jaunā Rīgas teātra (JRT) Lāčplēša ielas mājas remonts turpinās jau 5 gadus un ir...

Foto

Vai, izmetot no mācību satura vēsturi, neesam rīkojušies līdzīgi kā traks cilvēks, kas stāda ķiršu mīkstumus?

Sākot pārdomas par vēsturnieku tikšanos ar valsts prezidentu (13.01.23.) ienāca...

Foto

Kādu nacionālismu mums vajag?

Ir laiki, kuros notiek viss, kas sakrājies desmitgadēs. Kopš Krievijas pilna apmēra uzbrukuma Ukrainai ir sācies tieši šāds laiks. Prasība pēc atbrīvošanās...

Foto

Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju uzņemties krīzes vadību

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš saistībā ar plūdiem Jēkabpils novadā kārtējo reizi demonstrē nespēju...

Foto

Kā Ašeradens restartēs VID?

Finanšu ministra postenis pārsvarā pienākas premjera partijai. Bez valsts budžeta vadības finanšu ministra pārziņā ir arī valsts asinsrite – nodokļu maksātāju veiktie...

Foto

Iestājamies pret Andas Nulles reputācijas graušanu un profesionālās darbības ierobežošanu

Latvijas Ārstu biedrība (LĀB) atkārtoti vērsusies pie valsts prezidenta, ministru prezidenta un veselības ministres par atsauktās...

Foto

Stigmatizētājus – pie atbildības!

Pagājušā gada 15. decembrī 14.Saeima noraidīja likumprojektu “Civilās savienības likums”, kam bija jākalpo par tiesisko pamatu visu ģimeņu tiesiskās aizsardzības nodrošināšanai, lai...

Foto

Bīstamās garšas – veipošanas spožums un posts!

Kopš elektronisko cigarešu izgudrošanas veipošana ir kļuvusi par vienu no pasaulē populārākiem nikotīna uzņemšanas veidiem. Sākotnēji radītas kā viens...

Foto

Kremlini un globālisti vienojas latviešu valodas noniecināšanā

Jautājums par latviešu valodas lomu un vietu Latvijas valstī nepazūd no dienaskārtības jau kopš neatkarības atjaunošanas pirmajām dienām. Lai...

Foto

Trūkst sīko vagariņu

“Nekonkurētspējīga piedāvātā atalgojuma dēļ Ārlietu ministrija saskaras ar darbinieku trūkumu, taču šī problēma ir arī citās valsts pārvaldes iestādēs,” publiski vaimanā ārlietu ministrs...

Foto

Ja vairākums grib tā dzīvot, tad lai arī tā dzīvo

Mani domubiedri. Ļaudis, kuri domā līdzīgi man. Ļaudis, kuri redz nolaisto valsti, nolaisto izglītību, nolaisto visu,...

Foto

Vai īstais brīdis skatīt tarifu pieteikumu?

14. decembra LTV raidījumā Kas notiek Latvijā piedalījās Augstsprieguma tīkla (AST) un Sadales tīkla (ST) vadība, ekonomikas un topošais finanšu ministrs, vairāki eksperti. Vispirms atgādināšu, ka 2000.gadā...

Foto

Marksisms vienmēr centies balstīties tieši uz šīm starpslāņu aprindām

Pēc tam, kad Saeimas Juridiskā komisija 6. decembrī nolēma apturēt darbu pie Civilās savienības likuma, bet Saeima...